Wszystko o dekoloryzacji włosów - Strona 145 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Pokaż wyniki sondy: Z czarnego na blond?Czy wyjdzie kolor blond??
Oczywiście, że tak! 134 9,34%
Raczej tak! 188 13,11%
Raczej nie! 445 31,03%
Na pewno nie!Wyjdzie inny kolor! 667 46,51%
Głosujący: 1434. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-12-06, 10:44   #4321
Nimffa
BAN stały

Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez daria8805 Pokaż wiadomość
dziś zrobiłam sobie płukankę Celią srebrną do włosów siwych i rozjaśnionych.
załączam fotki, jak na pierwszy raz to nawet sporo żółci wypłukało a tam gdzie mialam bardzo jasne, zrobiło się nawet biało :P jak "Burza" z X-menów :P wyglądało to tak: najpierw umyłam włosy szamponem srebrnym z rossmana (taki filetowy cena 5.99) potem nałożyłam odżywkę którą kupiłam dzisiaj z gazetą bodajże.. "świat kobiety"(odżywka MATRIX fryzjerska) potem nalałam do miski 2litry ciepłej wody (odmierzyłam sobie dzbanuszkiem :P) i dalam niecałe 2 nakrętki tej płukanki (chociaż na op napisali 2,3 nakrętki na litr!!!) nie dawajcie nigdy takich proporcji, naczytałam się min na wizażu że wtedy włosy stają się bladoniebieskie albo fioletowe jak u dewotek:P moje gdzieniegdzie złapały trochę błękity ale umyłam jeszcze raz normalnym szamponem i puściło potem znów tak odżywka i ręcznik, potem odżywka bez spłukiwania Gliskurka potem jedwab w spreju i jak już troche podeschły, dosuszenie suszarką, na końcach są strasznie suche, no może nie aż tak strasznie ale ja to chyba wyolbrzymiam bo lubiłam moje miękkie i błyszczące włosy mam nadzieje ze te czasy wrócą
daria8805 śliczny kolorek !
Mi też udało się wyjść do blondu. Jeszcze w czerwcu byłam czarna, a teraz bialutka i jestem happy włosy musiałam trochę skrócić ale co tam odrosnąGrunt,że już nie czarne teraz widzę różnicę.W blond młodziej i jak określiła koleżanka-pogodniej
przerabiałam elgon, leo bez amoniaku a odrosty ostatnio robiłam palette 00A czysta platyna i wyszły bialutkie.
teraz je regeneruje.

Jak Ci wyszedł taki ładny odcień po płukance Celii???? ja kiedyś zrobiłam to złapało mi na zielono!szczęści e,że zrobiłam tylko pasemko na próbę...ale wywaliłam całą butelkę tego cuda.
zaczęłam używać szamponu joanny niwelującego niepożadane odcienie i takiej samej odżywki ale jak przesadzę,wychodzi w niebieski.Teraz już nie używam niczego.

Teraz na odrosty idę do fryzjerki(mam kupić farbę i wodę.Podała mi nazwę .Nie niszczy włosów i ładnie rozjaśnia ciemne blondy, to widziałam na własne oczy u dziewczyny , która tam pracuje razem z nią i sobie tym robi.Ma długie włosy i zdrowo wygladaja.

dlaczego chcesz rozjaśnić brwi???
ja swoje mam jasne i je przyciemniałam bo twarz wygląda w ogóle(w całości) jak biała rozlana plama,twarz bez wyrazu. z ciemnymi zupełnie inaczej.Posmruj je pudrem w kremie spójrz w lustro i masz porównanie.Ja zostaje przy ciemnych brwiach i jasnych włosach.Nigdy więcej czarnych włosów.

Edytowane przez Nimffa
Czas edycji: 2009-12-06 o 10:52
Nimffa jest offline  
Stary 2009-12-06, 10:46   #4322
niebieski BoMbel
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: Z czarnego na blond.

za pierwszym razem napewno Ci to nie wyjdzie.a poza tym przemysl to dokladnie bo bardzo sobie zniszczysz tym wlosy.ja przechodzilam z bardzo ciemnego brazu i mam tak zniszczone ze wracam do swojego naturalnego , mimo ze wygladam jak fleja z odrostami..takze nie warto ;]
niebieski BoMbel jest offline  
Stary 2009-12-06, 15:02   #4323
H567
Raczkowanie

jak sie robi rozjasniaczem i pozniej sie o nie nie dba to moze i jak fleja sie wyglada.
H567 jest offline  
Stary 2009-12-06, 18:34   #4324
alutka0
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 12
GG do alutka0

współczuje wam czarnego koloru, bo jak pozniej chce sie z niego zejsc jest to bardzo trudne.

Sierpień 2009 - ........................

Obecny odrost 20 cm
Cel - 30 cm

Trzymajcie kciuuki.
alutka0 jest offline  
Stary 2009-12-06, 18:40   #4325
daria8805
Raczkowanie

Nimffa--- trzeba rozrobić płukankę tak żeby było jej bardzo mało w stosunku do wody, nie tak jak piszą na opakowaniu. ja dosłownie dwa razy zamoczyłam włosy w misce z tym roztworem (proporcje wymieniłam już w poprzednim poście) też były takie delikatnie turkusowe jakieś niby błękit niby zielonkawy ale juz umyłam to się zmyło. Myję głowę raz na 2 dni więc płukanki będę używała 1-2 razy w tyg a myła będę ciągle w tym moim magicznym szamponie z rossmanka

No nie wiem co z tymi brwiami nie chce bardzo jasnych, takie o 2 tony jaśniejsze niż teraz mam byłyby ok zobaczymy czy mi się uda jak się już zbiorę i to zrobię napewno napiszę
Stary 2009-12-06, 18:45   #4326
Niuniexa
Raczkowanie

Dot.: Z czarnego na blond.

Cytat:
Napisane przez Edytkaaaa Pokaż wiadomość
Czy trudno by było przejść z czarnego koloru na blond? Ile razy by trzeba bylo zafarbowac wlosy? Bo chce sie zafarbowac na czarny ale boje sie ze jesli bede chciala sporotem blond to bedzie problem...
Myslalam czy nie dalo by sie tak ze z czarnego na ciemny braz, z ciemnego brazu na jasny braz, z jasnego brazu na ciemny blond, z ciemnego na blondu na jasny blond ??

Moze ktoras z Was przechodzila z czaerni na blond? jesli tak to piszcie

A musisz na czarne?? Zrób sobie brązik... a nie taki typowo czarny bo potem cieżko, a masz do wyboru wiele odcieni brązu...
Niuniexa jest offline  
Stary 2009-12-06, 18:51   #4327
daria8805
Raczkowanie

Edytkaaaa--- wszytskie tu dyskutujemy o dekoloryzacji, więc chyba logiczne że każda z nas przechodziła z ciemnego w blond... a większość zwłaszcza z czerni...
Stary 2009-12-06, 23:28   #4328
mihol
Raczkowanie

Dziewczyny a powiedzcie ile kosztuje taka przyjemność ściągania czarnego z włosów?
mihol jest offline  
Stary 2009-12-07, 08:24   #4329
daria8805
Raczkowanie

pisałam o tym parę postów wcześniej :P wystarczy przejrzeć wątek napisałam ile chcieli ode mnie wziąć u fryzjera i ile mnie wyniosło jak sama sobie robiłam.
Stary 2009-12-07, 10:28   #4330
Eufi_25
Raczkowanie

Smile Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cześć dekoloryzatorki
Długo mnie tu nie było... widzę ze sporo dyskutowałyście
Ja sobie jednak nie zrobiłam dekoloryzacji bo nie chciało mi się czekać tyle czasu na przesyłkę.
Wczoraj znów sobie wymyśliłam że się zdekoloryzuję... i już chciałam zamówić elgon kiedy okazało się ze nie mają go na stanie...
na allegro też go nie ma.
Poszperałam sobie w necie i teraz zastanawiam się czy Renee czy Chantal. Grrr... Chciałabym skuteczniejszy :/
SIWA jak tam Twoje włoski?! Co tam teraz z nimi kombinujesz?
Eufi_25 jest offline  
Stary 2009-12-07, 13:45   #4331
Leila:)
Rozeznanie

Daria- bardzo ladny kolor i rownomierny, super!
Ja mam juz plukanke fioletowa, musze teraz jej uzyc- ciekawwa jestem, czy bedzie widac jakas roznice , i jesli sie w koncu zbiore w sobie, wkleje fotki mojej lepetyny
Stary 2009-12-07, 15:38   #4332
Mion
Raczkowanie

Moja smutna historia:

Miałam bardzo jasne włosy, ale w celu uzyskania miodowego odcienia farbowałam. Potem uznałam, że sa za jasne i chciałam przyciemnić na ciemny blond - jakie wyszły? Ciemnozielone! Od roku farbuję włosy na ciemno (nie na czarno - tych nigdy nie miałam) przechodząc przez wszelkie brązy i wiśnie.

Teraz mam ciemnobrązowe włosy, długie do połowy pleców z platynowym odrostem. Choć lubię siebie w ciemnych włosach to ten jasny odrost jest nie do zniesienia.

W środę dekoloryzacja. Wstawię na pewno zdjęcia przed i po. Jestem umówiona do naprawdę dobrego salonu, więc jestem dobrej myśli
Mion jest offline  
Stary 2009-12-07, 15:51   #4333
Rozeznanie

Mion - trzymam kciuki nie bedzie latwo, wloski moga sie troche zniszczyc...ale jak juz zejdziesz do jasnego koloru, bedzie z górki Masz ten duzy plus, ze Twoje wlosy sa naturalnie jasne- ja po kilku dniach mam juz widoczne ciemne cebulki na glowie, za tdyzien bedzie odrost nadajacy sie do rozjasnienia
Stary 2009-12-07, 16:03   #4334
lilianna69
Raczkowanie

kupilam dzisiaj farbke garniera color naturals nr 7 , jutro farbuje mam nadzieje ze wreszcie farbka zlapie i bd ladniutki kolor <marzyciel>
lilianna69 jest offline  
Stary 2009-12-07, 16:22   #4335
1985SiWA
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Eufi_25 Pokaż wiadomość
Cześć dekoloryzatorki
Długo mnie tu nie było... widzę ze sporo dyskutowałyście
Ja sobie jednak nie zrobiłam dekoloryzacji bo nie chciało mi się czekać tyle czasu na przesyłkę.
Wczoraj znów sobie wymyśliłam że się zdekoloryzuję... i już chciałam zamówić elgon kiedy okazało się ze nie mają go na stanie...
na allegro też go nie ma.
Poszperałam sobie w necie i teraz zastanawiam się czy Renee czy Chantal. Grrr... Chciałabym skuteczniejszy :/
SIWA jak tam Twoje włoski?! Co tam teraz z nimi kombinujesz?
moje zdjecie jest chyba strone albo dwie wstecz robilam teraz rene blanche i polecam jest dobry
Stary 2009-12-07, 17:54   #4336
daria8805
Raczkowanie

MION---- powodzenia!!!
Stary 2009-12-07, 20:32   #4337
Eufi_25
Raczkowanie

Zdecydowałam się na Renee Blanche.
Chciałabym od razu zamówić farbę do włosów Renee Blanche. Tylko nie wiem jaki odcień... Bardzo jasny blond naturalny czy Super jasny blond.

Wklejam fotki tych odcieni...może coś mi podpowiecie
Eufi_25 jest offline  
Stary 2009-12-07, 22:32   #4338
daria8805
Raczkowanie

ja bym wzięła najjaśniejszy bo na ciemnych włósach i tak chyba nie wyjdzie i tak taki jasny...?:rol l::roll :
Stary 2009-12-08, 20:32   #4339
DolceGabbana
Raczkowanie

Hej dziewczyny!
Ja jutro jestem umówiona do fryzjera na dekoloryzację. Od 5 lat farbuję się na czarno i mam już serdecznie dość tego koloru:/ Boję się jak cholera czy moje włosy to wytrzymają!!! Może lepiej by było gdybym je rozjaśniła pasemkami? Jutro może zdam relację:P
DolceGabbana jest offline  
Stary 2009-12-08, 20:49   #4340
Eufi_25
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez daria8805 Pokaż wiadomość
ja bym wzięła najjaśniejszy bo na ciemnych włósach i tak chyba nie wyjdzie i tak taki jasny...?:rol l::roll :

ale ja nie dekoloryzuję się po to zeby być jasna blondi Wystarczy mi jaśniusieńki brązik...taki przechodzący w ciemny blond...
Eufi_25 jest offline  
Stary 2009-12-08, 21:44   #4341
anitqqq
Przyczajenie

Question Dekoloryzacja - powrót do natury?

czytałam wiele wątków na temat dekoloryzacji ale nigdzie nie mogłam sie doczytać czy dekoloryzator ściąga kolor farby razem z ich naturalnym barwnikiem i pozostawia je białe lub tym podobne czy też kolor włosów po uzyciu jest naturalny.

Mam naturalne włosy brązowe takie troche mozna powiedzieć ze mysi brąz i zafarbowałam szamponem koloryzującym palette do 24 zmyć ciemna czekolada i po niecałym roku, moze 9mcch stwierdziłam ze chce wrócić do swojego wyjściowego koloru. Teraz mam odrost ponad 1 cm ale go niewidać i myślałam o zakupie dekoloryzatora firmy Elagon ale boje sie ze jak go użyje to moje włosy będą białe lub tym podobne i będe zmuszona je znowu ufarbować
I tu pada moje pytanie czy faktycznie po użyciu tego dekoloryzatora moje włosy będą miały swój naturalny odcień (co zapewnia producent)czy też wyjdą białe lub blond podobnie jak po uzyciu rozjaśniacza.
Moze polecacie jakieś inne dekoloryzatory które ładnie zdjęły wam farby /szamponetki z włosków nie niszcząc ich strasznie i zapewniły wam powrót do naturalnego kolorku włosków?
anitqqq jest offline  
Stary 2009-12-09, 06:49   #4342
mihol
Raczkowanie

W poniedziałek u fryzjera Louis David w Warszawie powiedzieli, że dekoloryzacja i nałożenie nowej farby, bez ścięcia, modelowania 280 PLN. Mieli tam dekoloryzator loreala.
Powiem szczerze, że ja się chyba zdecyduję na ściąganie koloru, bo chodzenie do ludzi z odrostami to jakaś masakra
mihol jest offline  
Stary 2009-12-09, 18:35   #4343
anitqqq
Przyczajenie

mihol a czy nie orientujesz sie może czy dekoloryzator sciąga całkowicie kolor bądź działa na zasadzie podobnej jak rozjaśniacz? chciała bym wyjść z ciemnej czekolady palette do swojego naturalnego ale boje sie ze wyjdzie mi potem rudy lub blond ;(
anitqqq jest offline  
Stary 2009-12-09, 18:47   #4344
pati172003
Raczkowanie

Niestety, anitqqq, po dekoloryzacji wyjdą Ci rudawe włosy.. Na str.132 zadawałam pytanie odnośnie moich włosów..dalej, chyba 135 dodałam zdjęcia.. przeglądnij sobie najlepiej te strony i poczytaj rady, które udzielały mi dziewczyny
pati172003 jest offline  
Stary 2009-12-09, 18:49   #4345
anitqqq
Przyczajenie

szkoda... ;( ale dzieki przynajmniej sie dowiedziałam )
anitqqq jest offline  
Stary 2009-12-09, 18:56   #4346
pati172003
Raczkowanie

Ale zawsze możesz użyć dekoloryzatora, a później na to farbę o 2 odcienie jaśniejszą od odcienia, który chcesz uzyskać..

Lub schodzić powoli do swojego brązu, farbując saszetkami -brąz... Nie wiem jaki kolor chcesz uzyskać.. tzn.o ile jaśniejszy od czerni? I jak Twoje włosy teraz wyglądają? Są czarne, czy może kolor się "sprał" już trochę?

Edytowane przez pati172003
Czas edycji: 2009-12-09 o 18:59
pati172003 jest offline  
Stary 2009-12-09, 19:10   #4347
anitqqq
Przyczajenie

ja mam w sumie taką ciemną czekolade ale te czerwone reflesky juz sie powoli wypłukują tzn . na czubku już są takie prześwity naturalnego a na dole nadal są refleksy czerwieni , ogólnie mam ponad centymetr odrostów których nie widać w porównaniu do reszty włosów (jakiś 1 ton jaśniejsze są te odrosty) potem wstawie fotke jak to wygląda bo teraz mam mokre włosy i nic to nie da ;p
a moze jakbym sobie zaczęła robić jakieś płukanki z rumianku to rozjaśniło by mi to troszke?
bo dzisiaj umyłam głowe 3 róznymi szamponami- oczyszcającym i przeciwłupieżowymi xD podobno szampony 2w1 też "wyłapują" łatwiej ten barwnik i szybciej schodzi farba(?)

Edytowane przez anitqqq
Czas edycji: 2009-12-09 o 19:16
anitqqq jest offline  
Stary 2009-12-09, 20:14   #4348
pati172003
Raczkowanie

Skoro nie widać naturalnych odrostów, tzn. nie odróżniają się, to raczej nie ma sensu ich dekoloryzować. Też słyszałam o tym, że mycie szamponem przeciwłupieżowym może coś zdziałać w takim przypadku, jak Twój
Niestety, nie pomogę Ci co do rozjaśniania. Może wypowie się ktoś, kto schodził o ton, dwa..
pati172003 jest offline  
Stary 2009-12-09, 21:09   #4349
anitqqq
Przyczajenie

tak też myślałam zeby ich niedekoloryzować ale jak włosy mi bardziej urosną to boje sie ze to bedzie paskudnie wyglądało ale jeszcze mam troche czasu na martwienie sie ;P wolałam sie na zapas zapytać
anitqqq jest offline  
Stary 2009-12-09, 22:26   #4350
Rozeznanie

Smile Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

mialam wkleić, w końcu wklejam- tak mniej wiecej wyglądają moje włosy po 2miesiącach rozjaśniania (mówię 'mniej wiecej' , bo zależy od światła, tu w sztucznym zrobione komórką więc jakość średnia). Wybaczcie za dziwną edycję, ale nie chcę się pokazywać w całości w necie

i pomyśleć, że pod koniec września byłam jeszcze brunetką!

ps. dla porówniania- zdjecie z września po ściąganiu u fryzj. pozostałości czarnego- miałam pasemka i położoną brazową farbę, co stopniowo rozjaśniałam sama, drugie obok to 'faza przejściowa'ruda- gdzieś w październiku.

Edytowane przez Leila:)
Czas edycji: 2009-12-09 o 22:35 Powód: dopisek
Leila:) jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blon i brąz, blond, brązowe, celestial, czarne, czarne włosy, czarny, czerń burgund wiśnia, czerwony, dekoloryzacja, dekoloryzator, elgon, farba, farbowanie, farbowanie włosów, fryzury, loreal, palette, platyna, platynowy, pomoc, problem, rozjasniacz, rozjaśniacz, rozjaśnianie, rozjaśnianie włosów, rozjaśnić, rude, rudy, włosy, zczarnego na rudy, zła farba, zmiana koloru, zmywanie koloru

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości