Wszystko o dekoloryzacji włosów - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Pokaż wyniki sondy: Z czarnego na blond?Czy wyjdzie kolor blond??
Oczywiście, że tak! 134 9,34%
Raczej tak! 188 13,11%
Raczej nie! 445 31,03%
Na pewno nie!Wyjdzie inny kolor! 667 46,51%
Głosujący: 1434. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-01-05, 18:58   #4441
Monian
Zakorzenienie

Thumbs down Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

ja też bo już wyglądam jak fleja dosłownie aż mi wstyd
Monian jest offline  
Stary 2010-01-06, 18:16   #4442
kasko94
Przyczajenie

Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Może ktoś z was używał kiedyś dekoloryzatora Chantal? Będę bardzo wdzięczna za wszystkie opinie o tym produkcie
kasko94 jest offline  
Stary 2010-01-06, 18:25   #4443
Monian
Zakorzenienie

dziś znowu użyłam deko, a potem nałożyłam farbę garniera no i zobaczymy co to będzie. Jak już będę po wsyztskim to wkleję Wam kolaż z moimi etapami no ale ta farba to nie ostatni etap jeszcze
Monian jest offline  
Stary 2010-01-07, 16:34   #4444
spirala19
Przyczajenie

Monian to czekamy na zdjęcia jestem bardzo ciekawa efektu.
spirala19 jest offline  
Stary 2010-01-07, 17:37   #4445
*milka*
Zakorzenienie

GG do *milka*

No dziewczyny w sobote robie sobie domowa dekoloryzacje Elgonam mam nadzie ze po pomalowaniu Kolastenem, nie wyjdzie mi zoltko na glowie...
*milka* jest offline  
Stary 2010-01-07, 22:10   #4446
nellycor
Przyczajenie

Witam
Mam takie pytanie miałam robioną dekoloryzacje z czarnego na blond w salonie fryzjerskim i położoną od razu farbę i wyszedł mi rudawy kolor,nie jest tragicznie ale chciałabym dalej coś z tym zrobić,żeby wyszedł upragniony blond.Fakt faktem włosy zniszczyły się po tym,jednak staram sie je odżywiać.Teraz pytanie może wiecie ile czasu musi minąć od dekoloryzacji,zanim mogę coś dalej robić.Myślę nad jakimiś blond pasemkami,tylko boje się, czy odstęp 2 tygodni od dekoloryzaji to nie za mało czasu,żeby położyć pasemka i nie wyszły np żółte.Chyba,że macie jakieś inne sposoby na uzyskanie dobrego efektu np.jakieś płukanki,szampony.Z góry dziękuje za rady.
Pozdrawiam
nellycor jest offline  
Stary 2010-01-08, 16:23   #4447
kasko94
Przyczajenie

Ja właśnie nałożyłam i to tak śmierdzi, ale da się wytrzymać. Na początki pisałam, że zamówiłam Chantal, ale jednak mam jakiś Prosalon colorpeel oby coś wyszło

Edit.
Na początku wyglądało jakby były dalej czarne, ale u góry są rude a na dole czerwone, ale i tak dobrze, bo tam mam z 10 albo i lepiej warstw. Muszę przyznać, że są suche, ale mało ich wypadło w porównaniu do farbowania Później dodam zdjęcia.
P.S. Szczerze to podoba mi się ten rudy, ale obiecałam sobie, że już nigdy w życiu nie będę farbowała włosów.

Edytowane przez kasko94
Czas edycji: 2010-01-08 o 18:20
kasko94 jest offline  
Stary 2010-01-10, 23:13   #4448
klaudia257
Przyczajenie

Wpisy w blogu: 1

Orientuje się może któraś z Was gdzie w Warszawie można kupić dekoloryzator? (jeśli już pisałyście to wybaczcie, ale przejrzałam ze 30 stron tego wątku i nic nie znalazłam;/) I jaka jest mniej więcej jego cena? Jaki jest najlepszy? W proszku, płynie czy spray? Pozdrawiam !
Stary 2010-01-11, 08:21   #4449
monika_wiss
Rozeznanie

Ja wiem, że to trochę offtopic ale zostało mi jedno opakowanie Elgonu (na włosy do ramion wystarcza). Mogę się na coś wymienić, jeśli któraś z Was jest zainteresowana zapraszam do Prywatnych Wiadomości.
monika_wiss jest offline  
Stary 2010-01-11, 08:58   #4450
mihol
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez klaudia257 Pokaż wiadomość
Orientuje się może któraś z Was gdzie w Warszawie można kupić dekoloryzator? (jeśli już pisałyście to wybaczcie, ale przejrzałam ze 30 stron tego wątku i nic nie znalazłam;/) I jaka jest mniej więcej jego cena? Jaki jest najlepszy? W proszku, płynie czy spray? Pozdrawiam !
Klaudia, wydaje mi się, że wszystko do włosów kupisz w hurtowni - Centrum zaopatrzenia fryzjerów, na ulicy Podchorążych koło czerniakowskiej i gagarina. Ja tam od lat kupuję odżywki, farby - to i dekoloryzator powinni mieć. Najważniejsze, że ktoś z obsługi napewno Ci pomoże.
mihol jest offline  
Stary 2010-01-11, 10:41   #4451
daria8805
Raczkowanie

hej. Dawno tu nie zaglądałam. Widzę że dołączyło do nas trochę nowych osób fajnie.

Wiele z was zadaje pytania, typu jaki koloryzator najlepszy, ile kosztuje, co zrobić żeby z rudego przejść w blond itd, odpowiedzi na to wszystko padały kilkakrotnie, wystarczy przejrzeć wątek, nie bądźcie leniwe dziewczyny!

A co do moich włosów to sporo minęło już od dekololryzacji, włosy mam mocno wycieniowane i nie ma już śladu po zniszczeniach chciałabym was jednak ostrzec, niedawno kupiłam i nałożyłam sobie farbę loreala jasny, popielaty blond żeby jeszcze wyrównać kolor przed Sylwestrem, a zamiast wyrównać strasznie przyciemniło mi to fryzurę! nastepnego dnia kopiłam czepek, szydełko i rozjaśniacz joanny avangard do ciemnych włosów, powyciągałam pasemka i nałożyłam. po 30 min zmylam i moje pasemka były błękitne!!! strasznie sie wystraszyłam! na szczęście to chyba byl efekt wybijania koloru tak jak w przypadku płukanki i po dłuższym "szorowaniu" szamponem błękit puścił i włosy się ładnie rozjaśniły, nic nie zniszczyły (ten rozjaśniacz jest boski) i ostatecznie wyrównały, z czy walczyłam przez cały ten czas od dekoloryzacji teraz fryzura mi się znudziła więc zaplotłam sobie warkoczyki syntetyczne, robię tak dość często bo bardzo szybko nudzę się fryzurami :P
Stary 2010-01-11, 11:23   #4452
prowokatorka
Zadomowienie

Witajcie Wizażanki
Moja historia jest krótka .Zawsze lubiłam blond włosy ,i bardzo mi się podobały.Więc nosiłam blond czuprynkę.Farbowałam Lorealem Recital 01 .Ale zawsze wychodziły nierównomierne.Więc zaniechałam farbowania.Po obcięciu włosów i uzyskania swojego naturalnego koloru [szatyn],nosiłam naturalne włosy na głowie.Aż po pół roku znowu mi się zachciało mi się blondu [wiem nudna jestem ].Zastosowałam znaną mi już farbę i niespodzianka nie wyszedł blond tylko zółto rudy blond .Spróbowałam drugi raz i znów to samo nie chwyciło ,skończyło się na brzydkim kolorze i strupach krwawych na głowie [ku przestrodze ] .Poczytałam trochę prasy i po jakim czasie do momentu zagojenia się ran pojechałam do sklepu fryzjerskiego i tam zakupiłam Loreal Platinum bez amoniaku ,wraz z aktywatorem .Sama odmierzyłam sobie i zapaćkałam ten brzydki kolor.Trzymałam 35 min.Głowę najpierw umyłam zwykłym szamponem ,a potem Silverem z Marion .Teraz mam platynę na glowie .Fajny jest bo głowa po nim nie piekła i jest bezzapachowy ,ran po nim nie miałam.Nie polecam nikomu i nikogo nie zachęcam ,po prostu napisałam swoją historię.Opinię o produkcie już też napisałam .Pozdrowionka.

Dafi {*} 22.06.2011 godz 20.
Na zawsze zostaniesz w moim sercu
Jodzi {*} 31.08.2013
Skarbeczku jesteś już w ptasim raju
prowokatorka jest offline  
Stary 2010-01-11, 14:26   #4453
netali
Zadomowienie

pomocy... !!

historia jakich wiele: moje wlosy maja naturalny kolor mysiego blondu, ale jakies 2-3 lata byly farbowane na jasny blond (pasemkami).
Jakies 2 lata temu postanowilam poeksperymentowac (razem z fryzjerem) i byly wisniowo brazowe. od tego czasu farbowalam je na braz, ale robily sie coraz ciemniejsze i czarny kolor tez gdzies sie przewinal..

Nigdy nie uzywalam farb typu palette, zazwyczaj farbowalam je u fryzjera, ale juz od jakiegos roku marze o tym by powrocic do mojego naturalnego koloru. Niestety kiedy jakies pol roku temu przyszlam z tym problemem do fryzjera ten kazal mi odczekac jakies.. 2 miesiace. Po miesiacu nie wytrzymalam i nalozylam na nie szampnetke sredni braz i tak tez robilam do teraz. Obecnie mam jakis 3 cm odrost swoich wlosow i.. jakies 5 cm koloru dziwnego (wyplukana szmaponetka) ktory mozna chyba opisac jako jasny braz. Niestety pozostala czesc wlosow (a siegaja do lopatek) jest koloru braz .. o roznym stopniu intensywnosci ze tak powiem

Od dawna zbieram sie do fryzjera by przywrocil im jasny kolor, ale umieram ze strachu ze moje cienkie wlosy po dekoloryzacji.. po prostu wypadna. Szukam wiec zlotego srodka, a raczej salonu fryzjerskiego w okolicach Katowic, o ktorym wiecie ze porzadnie by sie mna zajal...
pomocy!
netali jest offline  
Stary 2010-01-11, 22:34   #4454
kikaxxx
Przyczajenie

Hej laski Od ponad pół roku maluje włoski na czarno... I tak myslę o dekoloryzacji Tylko problem w tym ze wczesniej jakies 2 lata rozjaśniałam włosy... Jak myslicie jest u mnie mozliwa dekoloryzacja? Obawiam sie właśnie z tego wzgledu że wcześniej rozjaśniałam i że moga mi wypaść po dekoloryzacji
kikaxxx jest offline  
Stary 2010-01-11, 23:24   #4455
1985SiWA
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kikaxxx Pokaż wiadomość
Hej laski Od ponad pół roku maluje włoski na czarno... I tak myslę o dekoloryzacji Tylko problem w tym ze wczesniej jakies 2 lata rozjaśniałam włosy... Jak myslicie jest u mnie mozliwa dekoloryzacja? Obawiam sie właśnie z tego wzgledu że wcześniej rozjaśniałam i że moga mi wypaść po dekoloryzacji

nie powinny, ja robiłam dek. juz rozjasnionych włosów.
Stary 2010-01-11, 23:48   #4456
AdusiaP
Raczkowanie

Witam dziewczyny
Mam pytanie co ja mam zrobic jak mam czarne wlosy juz od jakis 4 lat a teraz zachcialo mi sie czerwonych? i zeby moje wlosy za bardzo nie ucierpialy...
bede wdzieczna za odpowiedź! czy konieczna jest dekoloryzacja??
AdusiaP jest offline  
Stary 2010-01-12, 11:14   #4457
daria8805
Raczkowanie

ja bym zrobiła dekoloryzacje ale jakimś dobrym preparatem, rozjaśniła nawet do takich ciemnych rudych żeby ich za bardzo nie zniszczyć, a na to położyła joanne avangard contrast czerwoną bo ona dodatkowo rozjaśni o kilka tonów i ufarbuje na ten Twój wymarzony czerwony, tak i się wydaje
Stary 2010-01-12, 15:53   #4458
dzida94
Raczkowanie

garnier "naturalny blond"...
jestem jesnienia ale nie lubie miec na mojej glowie wlosow z rudawymi odcieniami . jaki moglybyscie mi polecic ?

moze znowu delokoryzacja?

Edytowane przez dzida94
Czas edycji: 2010-01-12 o 16:12
dzida94 jest offline  
Stary 2010-01-12, 22:28   #4459
netali
Zadomowienie

Witam ponownie,
Dziewczyny jestem już po wizycie u fryzjera (swoją drogą chyba najdłuższej w moim życiu) i efekt jest .. świetny. Ale to tylko i wyłącznie zasługa znakomitej Pani fryzjerki, która się mną zajęła jak profesjonalistka.
Tak jak pisałam moje włosy były wręcz miejscami czarne do tego są porażająco długie (za łopatki sporo) cienkie i słabe jak na dekoloryzacje. Trzęsłam się że mi wszystko wypadną. Ale jednak nic nie zastąpi dobrego fryzjera. Dekoloryzator poszedł na całe włosy ale nakładny był po cieniutkich pasemkach (podziwiam fryzjerkę za cierpliwość) i nawet zmywany w dobrych kilku partiach w zależności od postępu. Do tego masa odżywek, świetnie dobrany kolor (wygląda jak naturalny popielaty blond z ciemniejszymi końcami) i cięcie (przy jednczesnym utrzyamniu długości moich włosów - po prostu cud!!!) - wszyscy nie mogą się nadziwić tej zmianie. W dodatku włosy są miękie i w ogóle nie zniszczone..
Naprawdę radzę przy takich zbaiegach zamiast cudować po porstu zainwestować w profesjonaliste.. mnie się opłaciło.. po dwóch latach mam na głowie wreszcie upragniony naturalny kolor blond!
netali jest offline  
Stary 2010-01-13, 00:14   #4460
AdusiaP
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez daria8805 Pokaż wiadomość
ja bym zrobiła dekoloryzacje ale jakimś dobrym preparatem, rozjaśniła nawet do takich ciemnych rudych żeby ich za bardzo nie zniszczyć, a na to położyła joanne avangard contrast czerwoną bo ona dodatkowo rozjaśni o kilka tonów i ufarbuje na ten Twój wymarzony czerwony, tak i się wydaje
dzieki
boje sie troche tej "joanny" , bo kiedys juz jej uzylam "próbnie" na grzywce i potem mi włosy wypadały normalnie :/ mysle nad tym juz jakis czas... ale mam nadzieje ze ten czerwony wkoncu mi wyjdzie, choćbym miała wydać na to fortune ^^
dziekuje za odp
AdusiaP jest offline  
Stary 2010-01-13, 18:38   #4461
Ajra013
Przyczajenie

Angry Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

a ja szczerze odradzam dekoloryzacji. mialam farbowane czarne dlugie grube lsniace ladne wloski i zachcialo mi sie rozjasniac do brazu. no i rozjasnilam u fryzjera do rudych no a pozniej farblam na sredni braz. no i zniszczylo mi to wlosy. nie bardzo bo mialam mocne ale zniszylo a teraz marze o czarnych bo jednak w tym kolorze najlepiej sie czulam. czarne jest czarne nie zadne brazy czy rudosci. i juz mysle zeby wrocic do czarnego ale szkoda teraz tych zniszczonych wlosow.
Ajra013 jest offline  
Stary 2010-01-14, 16:04   #4462
Alatka89
Przyczajenie

witam

Mam blond naturalne, ale cos mnie podkusilo, by zacząc farbowac!Na poczatku balejaż , kilka razy pasemka, pozniej czarne, a teraz na te czarne pasemka toffii....Chce do mojego koloru, ale włosy które mi odrastają nie są już takie ładne , jak kiedyś...Ściemniały!!!!A do tego strasznie są suche, kruche i porozdwajane...Mało tego - tak mi zmarniały i nie chciały rosnąć,że z desperacji doczepiłam sobie na taśmy włosy!!!I jescze więcej obciążenia dla nich...Wiem, pomyślicie ,że jestem nienormalna, ale już nie wiem, co mam robić....
Ratunku!Pomóżcie Dziewczyny!Co robić???
Alatka89 jest offline  
Stary 2010-01-14, 18:36   #4463
*milka*
Zakorzenienie

GG do *milka*

Dziewczyny powiedzcie mi jak mam pozbyc sie tego rudzielca 2 dni tremu nalozylam rozjasniacz z Elgonu. U nasady glowy mialam prawie biale wlosy ponizej jasny miedziany rudy, nalozylam na to Koleston i to byl moj blad nie dosc, ze farba przyciemnila rozjasnione wlosy to dodatkwo wysuszyla je Mam teraz siano na glowie, bez polysku , bez wyrazu. Powiedzcie mi co mam zrobic, zeby wyszedl blad...
*milka* jest offline  
Stary 2010-01-14, 18:43   #4464
karojen24
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez *milka* Pokaż wiadomość
Dziewczyny powiedzcie mi jak mam pozbyc sie tego rudzielca 2 dni tremu nalozylam rozjasniacz z Elgonu. U nasady glowy mialam prawie biale wlosy ponizej jasny miedziany rudy, nalozylam na to Koleston i to byl moj blad nie dosc, ze farba przyciemnila rozjasnione wlosy to dodatkwo wysuszyla je Mam teraz siano na glowie, bez polysku , bez wyrazu. Powiedzcie mi co mam zrobic, zeby wyszedl blad...
przy nastepnej koloryzacji nakladaj farbe tylko na te rude.troche to potrwa(i musi, zeby kolor i jakosc wlosow wygladaly znosnie).
nie wiem jaka farbe ci polecic, najsilniejsze jakie uzywalam i znam to: wellaton 12/1, loreal preference 01 i 03, goldwell 11 (?).moze inne dziewczyny cos podpowiedza...
karojen24 jest offline  
Stary 2010-01-14, 19:25   #4465
EwCiA000
Zadomowienie

hej!!
Moje naturalne włoski to kolor pomiędzy ciemnym blondem a jasnym brązem. Przez ponad półtora roku farbowałam włosy na czarno, jednak zdecydowałam, że chcę mieć teraz platynę
3 miesiące temu rozjaśniałam większą część włosów pasemkami, a miesiąc temu resztę włosów i poprawiałam wcześniej już rozjaśnione. W rezultacie mam trochę pozostałości po czarnych pasmach(zaledwie kilka pasemek i to te na samym dole), platynowy blond 3 cm od skóry głowy i im niżej tym ciemniejsze. Z tym, że najciemniejsze mam lekko rudawe. powiedzcie proszę co mam zrobić dalej z włoskami, aby uzyskać upragniony platynowy blond??
Mam nadzieję, że opisałam stan swoich włosków wystarczająco
pozdrawiam i dziękuję z góry!!
EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-01-16, 11:08   #4466
Nimffa
BAN stały

Witam, dawno mnie juz tu nie było,a to dlatego,że osiągnęłam wymarzony blond z czarnych.
Niestety ostatnio po raz drugi zawiodłam się na fryzjerze(innym niz wczesniej).
W czerwcu byłam czarna,w sierpniu-ruda, we wrześniu już żółta blondi,ale wychodziłam z tego z pomocą szamponów i maseczek niwelujących żółć.Potem kolor był ok.
Tylko..odrosty zaczęły mnie denerwować.Nie chcąc niszczyć włosów rozjaśniaczem posłuchałam rady fryzjera i przyszłam do niego na odrosty( farbą KOLESTON 12/11 z 9% wodą) efekt blond włosy(które uzyskałam robiąc eksperymenty sama w domu opisane gdzieś z resztą na 121 stronie) a odrosty, które robił mi wspomnianą farbą wyszły... rude takie jak naturalne rude, jasne.Okropność.Na to położył mi coś ton w ton i efekt-rude jasne na całości.szok!!! wyglądałam okropnie .NIGDY,NIGDY,NIGDY NIE PÓJDĘ DO FRYZJERA. !!!
N a drugi dzień wzięłam dzień wolny w pracy zaczęłam kombinować.myłam włosy kilka razy,aż mnie głowa bolała od tego.Pobiegłam do drogerii, pani doradziła mi srebrny pył joanny.Co było głupotą,efekt którego się spodziewałam popiel,szaro zielony .Próbowałam to zmyć,ale tak od razu się niestety nie da.Byłam tak zdesperowana,że zrobiłam sobie odrosty ponownie sama tego samego dnia rozjaśniaczem Leo bez amoniaku.Wyszły żółte ale i tak zdecydowanie lepsze niż te od fryzjera teraz chociaż wiem,ze tą żółć jestem w stanie zlikwidować szamponami ,które wcześniej stosowałam.Bo tej jasnej rudości co fryzjer zrobił nic nie było w stanie ruszy.

A teraz do rzeczy: Dziewczyny zamówiłam ELGON (kiedyś mi pomógł) teraz chcę się pozbyć z blond rozjaśnianych włosów tej farby SREBRNY PYŁ JOANNY.
Proszę poradźcie czy robić elgonem czy tym rene blanche(tego nie miałam i nie mam porównania).I drugie pytanko czy po tym elgonie faktycznie trzeba koniecznie kłaśc jakąś farbę bo inaczej wróci kolor sprzed dekoloryzacji??? tzn słyszałam ,że tak bywa jak z ciemnych ktoś wychodzi,ale jak się to ma do takiego przypadku jak u mnie?
Będę wdzięczna za każdą podpowiedź

Co myślicie o garnier 100% nr 102? albo garnier nutrise nr 100?? oczywiście po elgonie.

Edytowane przez Nimffa
Czas edycji: 2010-01-16 o 14:05
Nimffa jest offline  
Stary 2010-01-16, 21:14   #4467
gosiaczek828
Przyczajenie

blond włosy

Witam, mam zamiar troche rozjasnic swoje wlosy obecnie moj kolor to jaso brazowo rudawy slyszalam ze ten szmpon Loreal Casting Creme Glossdcień Słoneczny Blond 930 jest bardzo dobry tylko zastanawiam sie czy cos wezmie moje wloski. Druga opcja jest rozjasniacz ale czy on nada sie do moich troche cienkich wlosow jak tak tak to prosze doradzcie jaki rozjasniacz jest najlepszy.
gosiaczek828 jest offline  
Stary 2010-01-16, 22:33   #4468
monkar
Raczkowanie

Dot.: blond włosy

Czesc!!!Powiem szczerze że nie wyjdzie Ci blond z tej farby.Proponuje Ci uzyc farb "fryzjerskich" np Loreala Majiblond.Te sklepowe niewiele daja.Uwierz bo mialam mnostwo wybielaczy na glowie.Pozdrawiam
monkar jest offline  
Stary 2010-01-17, 14:08   #4469
Isiol
Przyczajenie

A kto próbował dekolryzatora Renne Blanchet w domu?
Mam włloski b.ciemny brąz, końcówki wręcz czarne a odrosty średni blond. Chce spróbować tym dekoloryzatorem z nimi powalczyć. Czekam na opinie
Isiol jest offline  
Stary 2010-01-17, 14:14   #4470
Shakira_19
Raczkowanie

Rozjaśniłam włosy...teraz ogólnie niby wszystko ok, ale odrosty zostały bardziej złote, a reszta włosów bardziej popielata ---już po nałożeniu farby
CZy można to jakoś zrównać??
Jakiś szampon, preparat czy kupić farbę?
Shakira_19 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blon i brąz, blond, brązowe, celestial, czarne, czarne włosy, czarny, czerń burgund wiśnia, czerwony, dekoloryzacja, dekoloryzator, elgon, farba, farbowanie, farbowanie włosów, fryzury, loreal, palette, platyna, platynowy, pomoc, problem, rozjasniacz, rozjaśniacz, rozjaśnianie, rozjaśnianie włosów, rozjaśnić, rude, rudy, włosy, zczarnego na rudy, zła farba, zmiana koloru, zmywanie koloru

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości