Wszystko o dekoloryzacji włosów - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Pokaż wyniki sondy: Z czarnego na blond?Czy wyjdzie kolor blond??
Oczywiście, że tak! 134 9,34%
Raczej tak! 188 13,11%
Raczej nie! 445 31,03%
Na pewno nie!Wyjdzie inny kolor! 667 46,51%
Głosujący: 1434. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2006-08-28, 18:04   #811
beatakob
Rozeznanie

Dot.: JAki jest środek zeby zeszła farba z włosów POMOCY

Cytat:
Napisane przez ewelinka92
a jak rozjaśnie te moje rudości to nie wyjdzie jasny rudy :| :\??
Pomyśl logicznie... No sądzę, że rozjaśniony rudy to własnie jasny rudy.
Nie zrozumiałam jaki masz naturalny kolor włosów i jaki chcesz osiągnąć, ale rozjaśniając rudy raczej nic innego nie wyjdzie.

Autorka wątku pytała o rozjaśnianie brązu, który wyszedł czarno, więc takie domowe sposoby powinny pomóc. Można ich zaprzestać, kiedy uzyska się odpowiedni odcień brązu, chociaż i tak domowe sposoby dają delikatny efekt.

Pozdrawiam
beatakob jest offline  
Stary 2006-08-29, 00:53   #812
klara23
Przyczajenie

Dot.: Dekoloryzacja- co dalej?

Cytat:
Napisane przez boniulka
Witaj
Ja z reguły kładłam farbę w wybranym kolorze własnie na ten odcien miedziany,nigdy nie robiłam dekoloryzacji drugi raz tym bardziej,że nie chcesz uzyskac blondu tylko brąz.Aby rude nie przeswitywały spod farby to kupowałam z reguły dwa opakowania i malowałam włosy dwa razy jedną po drugiej-nie dwie farby na raz tylko najpier jedną,odzywka,suszenie i ponownie nalozylam drugie opakowanie tego samego odcienia-nie miałam problemów z przeswitywaniem rudości.Na te rude kaładałam popielaty blon i wychodził śliczny jasny brąz.
Wklejam fotkę tego brązu otrzymanego po uprzedniej dekoloryzacji i nałozeniu farby na marchewkowe włoski
Pozdrawiam

Witam. Mam pytankoz jakiego koloru schodzilas?
klara23 jest offline  
Stary 2006-08-29, 14:14   #813
kobieta_wamp
Wtajemniczenie

Dot.: Jak powrócić do naturalnego koloru włosów? (z czarnego na jaśniejszy)

No ja niestety jakos nie moge :/ chociaz nigdy nie farbowalam sie farba tylko szamponem niby do 24 myc palette - jakies nieporozumienie, choc kolor jest w sumie ok.. tylko niestety.. efekt byl taki, ze wyszly mi bardzo ciemny braz.. tak wiec odrosty widac konkretnie (z natury jestem ciemna blondynka), a ja juz nie mam sily ich farbowac.. zreszta kondycja moich wlosow tez nie jest najlepsza :/ sa cienkie oraz wypadaja :/ Chciałabym wrocić do swojego koloru no, ale juz nie bede taka marzycielka.. chce po prostu aby byly jasniejsze.. ehh.. i co ja mam zrobic? zastosowac rozjasniacz? czy moze dekoloryzator? ktore zaszkodzi mniej..? bo juz gorzej lysa byc nie chce Pomocy..
kobieta_wamp jest offline  
Stary 2006-08-29, 14:52   #814
Kaia22
Przyczajenie

Ja kiedyś z nudów i chcąc również coś zmienić w moim wyglądzie postanowiłam pomalować włosy.Wybralam średni brąz,potem ciemny brąz który na moich włosach okazał sie być czarny(mój naturalny to ciemny blond). I nawet podobał mi się.Ostatnio jenak chciałam powrócić do mojego naturalnego.Wydałam dużo kasy,moje włosy są strasznie zniszczone po tych zabiegach (wielokrotne dekoloryzacje,rozjaśniani e i farbowanie) a i tak efekty były znikome.Moje włosy przybierały najróżniejsze kolory,były nawet pomarańczowe.Doszłam do wniosku że bardzo dobrze czuje sie w ciemnych włosach i jednak pozostane przy tym kolorze,bo dojść do naturalnego to jest zbyt długa droga.Zwłaszcza dla moich włosów-kiedyś zdrowe,kręcone włosy a teraz siano nie do ułożenia.A więc jeśli będziecie chciały malować to zastanówcie sie dwa razy
Kaia22 jest offline  
Stary 2006-08-29, 15:09   #815
kobieta_wamp
Wtajemniczenie

Ja rowniez w swoich czuje sie bardzo dobrze, ale juz po hmm.. prawie 2 latach troche mi sie znudzily
kobieta_wamp jest offline  
Stary 2006-08-29, 23:26   #816
gosz
Raczkowanie

ja wlasnie mam za soba to o czym piszecie
mialam czarne farbowane wlosy i zapragnelam wrocic do naturalnego
poszlam wiec do fryzjera (franck provost) z zamiarem zrobienia pasemek,uslyszalam iz nie ma to sensu poniewaz wygladaloby nienaturalnie i niefajnie
wiec zdecydowalam sie na zmywanie koloru ...
no coz, 'troche' to trwalo, pasmo po pasmie zdejmowano mi kolor
pozniej nalozono farbe
a na koniec kapsulke odboduwujaca kerastese

owszem, wlosy byly oslabione ale powoli wracam z nimi do ladu (kosmetyki Fekkai do farbowanych i zniszczonych)
gosz jest offline  
Stary 2006-08-31, 15:19   #817
201612191106
Konto usunięte

i dlatego nigdy nie kupujcie szamponów koloryzujących palette :| to jest farba przecież, za chlerę niemożna spłukac
201612191106 jest offline  
Stary 2006-08-31, 16:42   #818
ziomek111
Przyczajenie

hej dziewczyny ja jestem tu nowa i mam podobny problem...ostatnio pofarbowalam wlosy tak, ze mam blond na wierzchu a czarne pod spodem...ale zle sie czuje w tym kolorze i mi sie nie podoba...i nie wiem czy jak zafarbuje te czarne rozjasniaczem to co mi wyjdzie na wlosach...ja ostatnio farbowalam 4 razy i troche sie boje...ale chce miec cale blond...co mam zrobić dziewczyny pomozcie, bo mi jest glupio z domu wychodzic, a rok szkolny za pasem ;( ;( ;(
ziomek111 jest offline  
Stary 2006-08-31, 17:13   #819
biiibiii
Zakorzenienie

ja farbuje wlosy jakies 6-7 lat, co 3 miesiace sa juz max zniszczone i niestety nie ma rady, chyba czas to najlepszy sposob, ja mam juz 7 cm odrostow, nie czuje sie z tym dobrze ale genralnie bardzo mocno sie nie odznaczjapoprostu czekam
biiibiii jest offline  
Stary 2006-09-01, 10:56   #820
ooliwka
Wtajemniczenie

z jasnego blondu też przeszłam na bardzo ciemny brąz i tak farbowałam włosy chyba trzy lata aż wkońcu miałam tego dość, (odrosty robiły się coraz jaśniejsze) poczekałam aż miały długość ok 2-3cm była zima więc czekanie było mniej męczące potem poszłam do fryzjera i zrobiła cieniutkie pasemka ciemno brązowe, za każdym ponownym nakładaniem pasemek robiłam ich coraz mniej aż wkońcu przestałam, teraz mineło już 6miesięcy a mój kolor ma 90% włosów to co zostalo wygląda jak refleksy
Oczywiście bardzo ważne jest ciągłe podcinanie włosów by stopniowo pozbywać się niechcianego koloru

teraz wkońcu mogę zapuszczać włosy
licze że za rok będę cieszyć się odpowiednią długością

Bóg jest zajęty, w czym mogę pomóc?
ooliwka jest offline  
Stary 2006-09-01, 11:07   #821
Mariti
Wtajemniczenie

Niedawno przeszłam z czarnego( farbowałam kilka lat na ten kolor) na blondzik najpierw włosy miałam lekko dekoloryzowane ( demakijaż- słabsza wersja) u frzyjera , potem dwa razy pasemka ( oczywiście w odstepie 3 tygodnioowym) i nałożenie farby blond rozjasniającej .Włosy są suche , ale nie jakos mega zniszczone( nie miałam nawet rozdwojonych końcówek-ale profilaktycznie je podcięłam, przyznam jednak , że miałam włosy bardzo zadbane, przed zabiegami mocno je odżywiałam dobrymi produktami oraz witaminkami)Trwało to 4 miesiące, było warto.Od dawna marzył mi się blond.

Mówi się , że dekoloryzacja strasznieeeeee niszczy włosy, a to przecież zależy od kilku czynników: ile razy farbowało się włosy , na jaki kolor i jakim specyfikiem, do jakiego się dąży i w jakim stanie są przed koloryzacją włosy.

Jesli Twoja mam i siostra chcą zejść np do brązu , wystarczy jedna dekoloryzacjia i nałożenie farby + dobra odzywka.Kolor po dekoloryzacji może być rózny - od czerwieni po jasny ryży, jesli trzeba włosów jaśniejszych nieco to potrwa.

Marilyn Monroe
Mariti jest offline  
Stary 2006-09-07, 07:27   #822
Agnieszka R
Raczkowanie

Dot.: rozjaśniacz w sprayu

Jestem bardzo mile zaskoczona sprayem z Joanny.Miałam bardzo ciemne farbowane włosy(palona kawa-joanna) i zachciało mi sie przechodzić do jaśniejszego koloru.Spryskałam kilkakrotnie włoski i mam teraz jasno brązowe z pasemkami bond.Jestem w 100% zadowolonaJak znajdeę chwilkę to zamieszczę fotę.
Agnieszka R jest offline  
Stary 2006-09-07, 13:05   #823
ASIA81
Raczkowanie

GG do ASIA81

zamieść fotkę koniecznie))

ASIA81 jest offline  
Stary 2006-09-09, 10:46   #824
shinsa
Rozeznanie

z czarnego na blond

Czy z czarnych farbowanych wlosow a wlasciwie to juz szarych, od spodu rozjasniany blond, wyjdzie mi moj ukochany dawny kolor - ciemny blond lub sredni? rozjasnialam na pasemku jeszcze jak mialam ciemniejsze wlosy, to nie musze mowic jaki byl efekt -> rudy. Jaka farba mam ufarbowac zeby wrocic do koloru? A jesli u fryzjerki, to czym dokladnie to zrobi? bardzo zle sie czuje w tym kolorze, moze jakies rady?

Z każdym dniem coraz bliżej Ciebie M.
shinsa jest offline  
Stary 2006-09-09, 12:31   #825
Mariti
Wtajemniczenie

Dot.: z czarnego na blond

Cytat:
Napisane przez shinsa Pokaż wiadomość
Czy z czarnych farbowanych wlosow a wlasciwie to juz szarych, od spodu rozjasniany blond, wyjdzie mi moj ukochany dawny kolor - ciemny blond lub sredni? rozjasnialam na pasemku jeszcze jak mialam ciemniejsze wlosy, to nie musze mowic jaki byl efekt -> rudy. Jaka farba mam ufarbowac zeby wrocic do koloru? A jesli u fryzjerki, to czym dokladnie to zrobi? bardzo zle sie czuje w tym kolorze, moze jakies rady?
Napewno kazda wizażanka , która to przechodziła miała swój sposób.Ja niedawno z czarnych farbowanych włosów przeszłam do blondu. Musisz liczyc się z tym , że raczej nie będzie to zabieg jednorazowy. Radzę udać się do fryzjera ( są dekoloryzatory w drogeriach , ale bez wprawy nie polecam używać). Fryzjer zastosuje dekoloryzację, po takim zabiegu włosy mogą miec barwe od czerwonych do jasno ryżych ( przy czym jesli kolor jest bardzo sprany a nie farbowałas na czarno wielokrotnie czerownego raczej nie uzyskasz) Jesli efekt nie będzie wystarczający aby położyc farbę koloru jaki chcesz uzyskac, fryzjer zapewne nałoży odcień szamponu koloryzującego , który zakryje efekt dekoloryzacji, Taki szampon będzie sie oczywiscie dość szybko spierał, ale wystarczyc może do kolejnego zabiegu- jesli taki będzie konieczny.
Jest jeszcze inna metoda- schodzenie poprzez pasemka ( ja miałam kombinację- dekoloryzacja- po miesiącu pasemka- po miesiącu koloejna seria pasemek- po miesiącu już normalna farba blond rozjaśniająca).Polega jak opisałam w nawiasie na robieniu pasemek , az włosy będą jasne- jest zapewne bardziej czasochłonna.
Co do dekoloryzacji- wątków o niej była cała masa-użyj wizażowej wyszukiwarki, od siebie dodam , że nie można jednoznacznie napisac , że to zabieg bardzo bardzo niszcący włosy- to zależy przede wszystkim od obecnego stanu włosów, środków jakimi farbowałaś dotychczas ( czy były to farby o "mocnych" barwnikach) i efektu ( im chcesz jasniejsze tym jednak zabieg bardziej inwazyjny).
Moje włosy po opisanych przejściach są jedynie przesuszone ( a i to juz nawet nie, używam kosmetyków profesjonalnyc więc szybko udało mi sie je nawilżyc_ nawet nie miałam rozdwojonych końcówek.Więc stan włosów po dekoloryzacji to indywidualna sprawa.
No i jeszcze jedno- wybierz dobry salon- w wielu małych zakładzikach możesz spotkać się ze stwierdzeniem, że to nie do zrobienia.W większych salonach zazwyczaj używają tez lepszych produktów ( choć to nie reguła)

Oczywiście ewentualne zabiegi mogą byc przeprowadzone tylko na ciemniejszej partii włosów- i to jeszcze jedna przyczyna by wybrać dobry salon.

Marilyn Monroe
Mariti jest offline  
Stary 2006-09-09, 12:31   #826
Ehinokokus
Zadomowienie

Myślę, że jest to możliwe. Najlepiej zrobić taki zabieg u fryzjerki . Chyba etapu rudości nie da się jednak ominąć.
Ehinokokus jest offline  
Stary 2006-09-09, 15:37   #827
shinsa
Rozeznanie

dziekuje bardzo za wyczerpujaca odpowiedz. Wlosy mialam farbowane bodajze w kwietniu, od tego czasu nic nie robilam z wlosami, sa "sprane" szarawe, wiec zawsze musze meczyc sie nad jakas upieta fryzurka, mam juz tego dosyc szczerze mowiac. Wlosy mam zniszczone wiec boje sie co bedzie po kolejnym farbowaniu i do tego z czarnego na blond. Mam pecha do fryzjerow, zawsze trafie na takiego ze juz lepiej sama bym sie obciela albo zmienila kolor. Bede szukac dobrego fryzjera. Dzieki jeszcze raz za pomoc. I mam nadzieje ze nie będe ruda

shinsa jest offline  
Stary 2006-09-09, 17:23   #828
reeva
Zakorzenienie

ja nigdy nie będę miała blondu, bo wcale mi nie pasuje, ale to wcale.naturalnie mam ceimny brąz ale zaczęłam farbować na czarny i jest o wiele lepiej

własnie mam farbę na głowie odrosty już sie porobiły i kolor też już nie był intensywny
reeva jest offline  
Stary 2006-09-09, 17:58   #829
shinsa
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez reeva Pokaż wiadomość
ja nigdy nie będę miała blondu, bo wcale mi nie pasuje, ale to wcale.naturalnie mam ceimny brąz ale zaczęłam farbować na czarny i jest o wiele lepiej

własnie mam farbę na głowie odrosty już sie porobiły i kolor też już nie był intensywny
ja mam znowu na odwrot, nie czuje sie dobrze w ciemnych, w blond zdecydowanie lepiej wygladalam

shinsa jest offline  
Stary 2006-09-09, 23:15   #830
Anuśka84
Przyczajenie

Ja zrobiłam to tak: najpierw dekoloryzator z L'oreala ( w drogerii za ok.50 zł) który bardzo fajnie "zdejmuje" ciemny kolor i nie niszczy bardzo włosów (plus za super odzywkę) a póżniej farba w twoim docelowym odcieniu. W moim przypadku to wystarczyło Nie przeraź się oczywiście jak po dekoloryzacji będziesz miała włosy np lekko pomarańczowe bo on nie daje koloru tylko jest bazą pod inny kolor. W ogóle farby tej firmy sa godne polecenia.
Aha, ja mój dekoloryzator trymałam na włosach dość długo, ponad 1 godz, i nie zauważyłam aby były po tym sianowate czy coś takiego, a dodam że włosy mam cieńkie i delikatne.
Stary 2006-09-09, 23:21   #831
Mariti
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Anuśka84 Pokaż wiadomość
Ja zrobiłam to tak: najpierw dekoloryzator z L'oreala ( w drogerii za ok.50 zł) który bardzo fajnie "zdejmuje" ciemny kolor i nie niszczy bardzo włosów (plus za super odzywkę) a póżniej farba w twoim docelowym odcieniu. W moim przypadku to wystarczyło Nie przeraź się oczywiście jak po dekoloryzacji będziesz miała włosy np lekko pomarańczowe bo on nie daje koloru tylko jest bazą pod inny kolor. W ogóle farby tej firmy sa godne polecenia.
Aha, ja mój dekoloryzator trymałam na włosach dość długo, ponad 1 godz, i nie zauważyłam aby były po tym sianowate czy coś takiego, a dodam że włosy mam cieńkie i delikatne.
Kiedy pierwszy raz ( kilka lat temu)schodziłam z czarnego tez używałam dekoloryzatopra Loreal , i sobie go chwalę, niestety nie wytrzymałam wtedy " okresu przejściowego" ( aużywałam farb o mocnych barwnikach )i wróciłam do czarnego.Teraz mam blond i nie zrobie juz tego , jesli ejdnak ktoś ma bardzo sprany kolr , jeden raz farbowany to może byc ( pod warunkiem wprawy w stosowaniu)_ ok

Marilyn Monroe
Mariti jest offline  
Stary 2006-09-10, 23:32   #832
shinsa
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Mariti Pokaż wiadomość
Kiedy pierwszy raz ( kilka lat temu)schodziłam z czarnego tez używałam dekoloryzatopra Loreal , i sobie go chwalę, niestety nie wytrzymałam wtedy " okresu przejściowego" ( aużywałam farb o mocnych barwnikach )i wróciłam do czarnego.Teraz mam blond i nie zrobie juz tego , jesli ejdnak ktoś ma bardzo sprany kolr , jeden raz farbowany to może byc ( pod warunkiem wprawy w stosowaniu)_ ok
wprawy zadnej

shinsa jest offline  
Stary 2006-09-11, 00:24   #833
benito_mruffkolini
BAN stały

Wpisy w blogu: 1

myślę, że jak wpiszesz w wyszukiwarkę "dekoloryzacja" to znajdziesz coś dla siebie bo obawiam się, że bez odbarwiania włosków się nie obejdzie
benito_mruffkolini jest offline  
Stary 2006-09-11, 06:35   #834
shinsa
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez benito_mruffkolini Pokaż wiadomość
myślę, że jak wpiszesz w wyszukiwarkę "dekoloryzacja" to znajdziesz coś dla siebie bo obawiam się, że bez odbarwiania włosków się nie obejdzie
tylko ten czarny mam juz naprawde zmyty gdzie nigdzie pojawia sie blond, farbowalam tylko raz w kwietniu wiec kawalek czasu

shinsa jest offline  
Stary 2006-09-11, 11:05   #835
justyna_t
Zadomowienie

Ja jak przechodziłam z czekoladowego brązu na mój kochany blond robiłąm dekoloryzacje u fryzjera.
Teraz po 3 miesiącach nie wiem czy zrobiłabym to jeszcze raz.
Mimo, że zaraz po zabiegu miałam nakładane profesjonalne odżywki to i tak włoski się podniszczyły Prowadze z nimi wojne od tych 3 miesięcy i dopiero teraz widze efekty moich działań.
Myśle, że gdybym miała się teraz decydować na taki zabieg to zastanowiła bym się nad przejściem przez pasemka.
Dodam, że robiłam dekoloryzację w salonie fryzjerskim
Stary 2006-09-11, 18:53   #836
Adka_
Raczkowanie

a gdzie w krakowie mozna kupic ten spray?
Adka_ jest offline  
Stary 2006-09-11, 19:52   #837
Agatka91
Raczkowanie

Mam ciemnobrązowe włosy i chciałam je przefarbowac na odcień"orzechowy brąz" farbą Joanny.Po przeczytaniu o tym rozjaśniaczu zaczęłam się zastanawiać. Mam dopieor 15 lat i nie chce męczyć wlosów farbami.
Jak myślicie czy gdybym użyła tego rozjaśniacza kolor by sie troche rozjaśnił?
Nie wyszedłby, np rudy?
Agatka91 jest offline  
Stary 2006-09-12, 22:25   #838
shinsa
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez justyna_t Pokaż wiadomość
Ja jak przechodziłam z czekoladowego brązu na mój kochany blond robiłąm dekoloryzacje u fryzjera.
Teraz po 3 miesiącach nie wiem czy zrobiłabym to jeszcze raz.
Mimo, że zaraz po zabiegu miałam nakładane profesjonalne odżywki to i tak włoski się podniszczyły Prowadze z nimi wojne od tych 3 miesięcy i dopiero teraz widze efekty moich działań.
Myśle, że gdybym miała się teraz decydować na taki zabieg to zastanowiła bym się nad przejściem przez pasemka.
Dodam, że robiłam dekoloryzację w salonie fryzjerskim
Dzieki za powiedzialas o tym, bo juz bylam zdecydowana na dekolaryzacje... Moze jednak pasemka beda lepszym wyjsciem. Bo dodam ze mam wlosy bardzo zniczone, od 2 lat prostuje najzwyklejsza prostownica, ceramiczne tego czasu byly drogie i jakos nigdy juz nie kupilam lepszej. Strasznie grzeje takie wlosy i sa polamane. Staram sie juz unikac prostowania. Wiec co by bylo dopiero po takim zabiegu, chyba by mi wszystkie wyszly, jednak ten blond nie jest tego warty. Wybiore pasemka. Dzieki

shinsa jest offline  
Stary 2006-09-12, 23:22   #839
benito_mruffkolini
BAN stały

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez shinsa Pokaż wiadomość
Dzieki za powiedzialas o tym, bo juz bylam zdecydowana na dekolaryzacje... Moze jednak pasemka beda lepszym wyjsciem. Bo dodam ze mam wlosy bardzo zniczone, od 2 lat prostuje najzwyklejsza prostownica, ceramiczne tego czasu byly drogie i jakos nigdy juz nie kupilam lepszej. Strasznie grzeje takie wlosy i sa polamane. Staram sie juz unikac prostowania. Wiec co by bylo dopiero po takim zabiegu, chyba by mi wszystkie wyszly, jednak ten blond nie jest tego warty. Wybiore pasemka. Dzieki

ja też swego czasu miałam czarny (jak smoła) i wychodziłam z niego właśnie pasemkami - pani z dobrego salonu fryzjerskiego stwierdziła, że to najlepszy sposób jak dla mnie - wcale nienajlepszy bo na czarnych włosach pasemka wychodziły żólto-pomarańczowe, co nie wyglądało zbyt sympatycznie
z tymi "tęczowymi pasemkami" chodziłam w sumie ok 0,5 roku, w tym czasie miałam robione 3 razy pasemka - efekty: owszem, ostatecznie pozbyłam się czarnego, ale:
- przez 0,5 roku miałam coś dziwnego na głowie,
- wydałam na to kupę kasy,
- na dodatek miałam stale zniszczone włosy, bo co tylko zdążyłam je podreperować, to znowu nadchodził czas kolejnych pasemek i tak w kółko...

gdy drugi raz (człowiek to się jednak nie uczy na błędach) pozbywałam się czarnego, kupiłam dekoloryzator, odbarwiłam włosy (wyszły żółtopomarańczowe, jak to zwykle bywa) po kilku dniach nałożyłam brązową farbę w moim naturalnym kolorku i ostro wzięłam się za regenerację po kilku miesiącach miałam włosy jak nowe chyba nie muszę pisać, który sposób uważam za lepszy

jeżeli ten czarny rzeczywiście jest tak sprany, możesz tylko odrobinę rozjaśnić włosy (nałożyć rozjaśniacz na tylko na 15 min - zresztą można kontrolować stopień rozjaśnienia włosków podczas dekoloryzjacji, jeśli nie czujesz się na siłach powierz to fryzjerowi) wtedy nie będą aż tak zniszczone, za to będziesz mogła nałożyć na nie farbę w swoim wymarzonym kolorze

opisywałam już kilka razy swoje perypetie z czarnym na wizażu, dlatego poleciłam Ci wyszukanie jakichś starych postów, naprawdę warto do nich zajrzeć
benito_mruffkolini jest offline  
Stary 2006-09-13, 13:00   #840
nafiyqa
Zakorzenienie

Jest mozliwe, ale chyba nie jednorazowo..Chociaz mojej znajomej sie udalo. Nie wiem, czy zalezalo to od jej wlosow (cieniutkie), od farby, czy tej umiejetnosci fryzjerskich..

Sama przechodzilam przez to pieklo (o zgorozo!) jeszcze niedawno. Moj naturalny kolor to jasny braz, jednak zamarzyl mi sie czarny. Zeby go usunac zrobilam najpierw blond balejage. Efekt - wieeeekszosc rudych wlosow, na koncach czarne, a gora (gdzie byly juz odrosty blond:|:|).

Kolejna wizyta u fryzjera byla juz w miare udana. Fryzjerka zaforbowala mi calosc na braz przemiszane z odcieniem szarosci i mniej wiecej tak wygladaja teraz moje wlosy..Niektore czarne pasemka oczywiscie pozostaly, ale daje to swietny efekt

nafiyqa jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blon i brąz, blond, brązowe, celestial, czarne, czarne włosy, czarny, czerń burgund wiśnia, czerwony, dekoloryzacja, dekoloryzator, elgon, farba, farbowanie, farbowanie włosów, fryzury, loreal, palette, platyna, platynowy, pomoc, problem, rozjasniacz, rozjaśniacz, rozjaśnianie, rozjaśnianie włosów, rozjaśnić, rude, rudy, włosy, zczarnego na rudy, zła farba, zmiana koloru, zmywanie koloru

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości