Wszystko o dekoloryzacji włosów - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Pokaż wyniki sondy: Z czarnego na blond?Czy wyjdzie kolor blond??
Oczywiście, że tak! 134 9,34%
Raczej tak! 188 13,11%
Raczej nie! 445 31,03%
Na pewno nie!Wyjdzie inny kolor! 667 46,51%
Głosujący: 1434. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-01-26, 14:59   #1141
Madlenka007
Raczkowanie

Dot.: Z czarnego na blond :)

iustita
No to pewnie jak bedziesz blondynka, to jesczze wiecej bedzie tych facetow Czytalam kiedys ze faceci uwazaja ciemnowalose za zbyt madre i wyniosle, daletgo sie ich boja a blondynki kojarza sie z taka mila dziewczyna z sasiedztwa dlatego łatwiej im podejsc do blondynki niz do brunetki
Z reszta chyba cos w tym jest-odkad nie jestem blodnynka jakos mniej facetow do mnie podchodzi nieznajomych... Ale co tam wazne ze ja sie sobie podobam, facetow w koncu duzo jest I Tobie tez zycze zebys s ie sobie podbala w tym wymarzonym blondzie Bo tow koncu najważniejsze
Stary 2007-01-26, 15:14   #1142
Mariti
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez siss Pokaż wiadomość
Dziewczyny. Jest możliwość szybkiego przefarbowania nawet z blond na czerń czy na odwrót bez zniszczenia włosów. Oglądałam program na kanale Zdrowie i Uroda. Ten zabieg nazywa się prepigmentacją, potem następuje farbowanie. Nie wiem tylko, czy on jest już tak rozpopularyzowany w salonach w Polsce. Na pewno w dobrych salonach-tak. Tutaj jest filmik pokazujący o co chodzi: http://magazynbyc.pl/My_Homepage_Fil...m5MalyPlik.wmv
Siss to by było za piękne z tego co zrozumiałam z tego filmiku prepigmentacja nie ma nic wspólnego z przechodzeniem z ciemnych farbowanych włosów na jasne, przecienie ma Umacnia i uzupełnia pigment we włosie by potem nałożony kolor był bardziej soczysty i trwały ( barwnik przecież łapie się pigmentu we włosie) .Ten zabieg będzie dobry dla pań z rozjaśnianymi włosami, które chą miec ciemne a ich zmorą jest szybkie spływanie farby ( ze względu właśnie na brak pigmentu we włosie), ale przy ususwaniu farby nic nie da.

Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość
Hmm macie rację, wątek założyłam, żeby podzielić się moim entuzjazmem i szczęściem.
Obok mnie leżą wczoraj kupione narzędzia zbrodni - rozjaśniacz Palette Blond UIL1 x 2 i farba Palette Permanent Natural Colors nr 100 skandynawski blond. Nie wiem, jakim cudem dożyję do wieczoru piątkowego, kiedy najwcześniej będę miała czas na dokonanie tego czynu W sumie powinnam mieć o 12 tonów rozjaśnione, przynajmniej tak wynika z informacji na opakowaniach... ech, zobaczy się będzie dobrze, najwyżej będę ruda, Lindsay Lohan ślicznie wyglądała we "Wrednych dziewczynach" :P Optymizm mnie nie opuszcza, a dalej się zobaczy...
Ana_one - gratuluję i mam nadzieję, że dołączę do Ciebie w mym szczęściu
Madlenka007 - jak na razie to faceci wolą mnie a to ja wolę być blondynką
iustitia, kumulacja nie oznacza , że będziesz miała włosy o 12 tonów jaśniejsze. Po pierwsze są granice wytrzymałości włosa, po której ten się przepala, po drugie dany rozjaśnacz ma daną moc oddziaływania na barwnik, więc jesli go użyjesz, a potem rozjaśniacza z mniejszą moca one się nie skumulują w działaniu i nie ruszą barwnika bardziej niż jest to możliwe.Ale powowdzenia.

Marilyn Monroe
Mariti jest offline  
Stary 2007-01-26, 16:06   #1143
iustitia
Zadomowienie

Jak już pisałam, mam obecnie rude pasemka, całkiem sporo i już od dłuższego czasu przygotowuję włosy na rozjaśnianie - codziennie odsiadka z jakąś maską, np waxem, a ponieważ moje włosy słabo trzymają kolor to z czarnych zostały mi brązowe włosy. Nie będzie to pierwsza (chociaż mam nadzieję, że ostatnia :P) taka akcja, jestem pełna dobrych myśli a oczy od rana wędrują mi tęsknie do farby więc nie wiem czy wytrzymam do poniedziałku...
iustitia jest offline  
Stary 2007-01-26, 20:32   #1144
Zala
Raczkowanie

GG do Zala
Dot.: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

Dziewczyny!
Bylam u fryzjera. Na niby dekoloryzacji.
Przyjechalam zaczeła mi wyjaśniać o co chodzi i odechcialo mi sie juz. Kolor mialam sciagany czyms innym nie dekoloryzatorem, bynajmniej nie zniszczylo to zabardzo wlosow. Ale kurde ! Na poczatku bylam ruda. A potem okazalo sie ze nie mozna pomalowac na blond tylko na braz! Mam teraz dziwny kolor odrostów. A kolor włosów pomalowanych na brąz nie zmienił sie Wiec na co mi bylo to ściąganie? Az szkoda cokolwiek mówić. Szkoda, że fryzjerka zamawiając nie powiedziala na czym to polega. Nie moglam uzywac kosmetykow do wlosow odzywek maseczek i olejków. Moglam poczekac az mi te wlosy odrosna ... Ah jak teraz wrócić do blondu?
Zala jest offline  
Stary 2007-01-26, 20:59   #1145
*Jadis*
Raczkowanie

GG do *Jadis*

Jaki był cel tego wątku? Bo ignorujesz wszystkie wypowiedzi i piszesz dalej to samo. Rozumiem, że liczyłaś na poparcie, ale każdy, kto ma trochę wiedzy lub doświadczenia w kwestiach rozjaśniania, nie podzieli twojego entuzjazmu. Dziewczyny sporo napisały, szkoda, że to zupełnie olewasz, przecież nie chciały źle dla ciebie.
*Jadis* jest offline  
Stary 2007-01-27, 12:21   #1146
Kalex
Zakorzenienie

GG do Kalex
Dot.: miały być brązowe a wyszły CZARNE!!!Jak zmyć to paskudztwo?

właśnie, lepiej kup farbę o jasniejszym odcieniu niż ten, który zamierzasz uzyskać, bo z reguły tak bywa, że te brązy zawsze wychodzą ciemniejsze niż kolor podany na opakowaniu
ja już też się o tym przekonałam - i to farbując włosy u fryzjera niby odcień farby Vitality's nr 5,0 miał mieć odcień średni brąz, a u mnie wyszedł normalnie prawie czarny i też właśnie kolor zbladł mi gdzieś po 2 tygodniach, jak myłam włosy szamponem oczyszczającym i teraz już nakładałam odcień 6,0 ciemny blond, który wychodzi u mnie jak jasny brąz i już nie mam problemu z kolorem

edit:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=101115-w%B1tek
to jest wątek o zimnych odcieniach brązu
Kalex jest offline  
Stary 2007-01-27, 12:21   #1147
posh77
Raczkowanie

Zala współczuję,choć ja bym chciała brąz,wczoraj obciełam włosy z 15 cm ,żeby już mój naturalny brąz był widoczny,a farbowanych na ciemno+miedziane pasma było mało....
Nie wiem skąd jesteś,ale moja koleżanka ma genialnych fryzjerów,robią cuda,a jeśli się nie da czegoś to nie wymyślają.Poza tym ja nawet jestem zadowolona z salonu HEST w wawie....jak czytam co można mieć po dekoloryzacji to moje pasemka są super stopioniowym ściąganiem koloru i żadnej jasnej marchewy(no może pod słońce )).Odrosty są zawsze dziwne na początku,ja byłam załamana,że mój brąz już nie ujrzy światła dziennego nigdy,wychodził mi rudo-siwy!!!(,ale juz mam 3 cm swoich włosów(wracam 3 raz od 15 lat do swojego koloru)pamiętaj,że kontrast powoduje,że postrzegamy swoje odrosty strasznie.Myślę,że dobry fryzjer coś by Ci doradził.
posh77 jest offline  
Stary 2007-01-30, 11:09   #1148
platynowa
Raczkowanie

przez was dziewczyny nie mogłam spać dziś w nocy a to dlatego ,że natrafiłam na wątek karmelkowe włosy i ZAKOCHAŁAM SIĘ W TYM KOLORKU
rozmyślałam co by tu zrobić aby uzyskać taki kolor i tu pytanie do was... czy na te moje kudełki które teraz są jeszcze jaśniejsze od tych sfotografowanych powyżej da się wyczarować choć podobny kolorek??
chciałabym trochę ten kolor rozjaśnić bo nadal jest za ciemny.
jaka farba bylaby w stanie wyczarować mi jaśniejsze włoski ??
zastanawiam się czy nowa szamponetka z JOANNY do 8 myć jest w stanie mi rozjaśnić kolorek czy nie ma takiej możliwości??
nie chce ich dekoloryzować bo już i tak wystarczająco są zniszczone.
POMOŻECIE COŚ??
PROSZĘ http://www.joanna.pl/produkty/multicolor/5009.asp
myślę o takim kolorku a nawet jesli się da to o jaśniejszym.
platynowa jest offline  
Stary 2007-01-30, 12:45   #1149
Kalex
Zakorzenienie

GG do Kalex

jeśli nałożysz nawet teraz farbę o jaśniejszym brązowm odcieniu to jeszcze nic Ci to nie da może tylko przyciemnić ten kolor, bo farba nie rozjaśnia farby. Może poczekaj jeszcze z 2-3 tygodnie i wtedy oceń kolor Twoich włosów, a my pomożemy Ci coś z nim zrobić
Możesz jeszcze zamiast szamponu przeciwłupieżowego do wymywania kolorku używać szamponu oczyszczającego - w moim przypadku sprawdził się szampon oczyszczający z Timotei do włosów przetłuszczająch się z ekstraktami z winogron i cytryny
Kalex jest offline  
Stary 2007-01-31, 16:06   #1150
platynowa
Raczkowanie

JA JUŻ NIE MAM SIŁY;(
nie chcę już mieć tego brązu na głowie i postanowiłam się znowu przemalować na biało .Tylko nie wiem czy moje włosy to wytrzymaja.
strasznie się męczę patrząc w lustro.
postanowiłam ,że wróce do takiej fryzurkijak w załączniku .zostawię może trochę brązowych włosków pod spodem a resztę zdekoloryzuję i pomaluję na biało.
co o tym sądzicie??
pomóżcie bo jestem zdesperowana
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...8&d=1159429949
platynowa jest offline  
Stary 2007-01-31, 16:49   #1151
Kalex
Zakorzenienie

GG do Kalex

żeby góra Ci wyszła w takim jasnym kolorku to najlepiej udaj się do dobrego fryzjera, który dobrze zdekoloryzuje Ci włosy i później nałoży odpowiedni odcień farby, żeby Ci czasem żółte albo z jakimś rudym przebłyskiem nie wyszły
najlepiej pochodzić do fryzjerów i popytać się, czy wyjdzie Ci taki kolor
ja nigdy włosów nie dekoloryzowałam, więc nie wiem czy rudo-pomarańczowo-żółte włosy jakie wyjdą Ci po dekoloryzacji da się później jasną farbą tak przykryć, żeby nie było żadnych "kolorowych" przebłysków
Kalex jest offline  
Stary 2007-01-31, 20:34   #1152
platynowa
Raczkowanie

nic nie robiłam z włosami bo mi ich po prostu szkoda.
przepraszam ,że tak smęcę ....po prostu czasami tak już mam marudny dzień
najlepiej nie zwracaćna mnie uwagi
kalex dziękuję ,że tak dzielnie mnie znosisz i mi doradzasz
platynowa jest offline  
Stary 2007-01-31, 23:03   #1153
robkas7891
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez platynowa Pokaż wiadomość
od swiąt Bożego narodzenia z platynowej jaśniutkiej blondynki stałam się brązowowłosą .
kolor był ładny i bardzo ładnie mi w nim było,tylko szybciutko zaczął się zmywać na rudo.
wpadłam więc przed wczoraj na pomysł , by je troszkę przyciemnić.
mąż kupił mi szampon do 24myć CIEMNA CZEKOLADA Z PALETTE i wyszły mi kruczoczarne włosy;/
wygladam okropnie!!!!
jak czarownica.
myję włosy 2 razy dziennie i widać rude pasemka,ale nadal są czarne jak smoła.
co mogę jeszcze zrobić by kolor szybko spłynął?
jestem tak zdesperowana ,że mam zamiar je obciąć za miesiąc jesli kolor nie zejdzie.
pojawiła się ostatnio na rynku farba ,która rozjaśnia nawet czarne włosy...
wiecie moze czy ona działa i czy włosy po niej strasznie sie niszcza???
jestem podłamana i nie patrze juz z przyjemnością w lustro.
wyglądam jak bladoch...jak czarownica;/
Myć szamponem przeciw łupiezowym aktywnym w Aptece blooker rozprawi sie raz dwa. tak po 4 myciach może spokojnie zejść.
robkas7891 jest offline  
Stary 2007-02-01, 11:13   #1154
platynowa
Raczkowanie

nic nie słyszałam o takim szamponie...
on się tak nazywa? BLOKER? CZY ma jakąś specjalną nazwę??
platynowa jest offline  
Stary 2007-02-01, 12:15   #1155
kasiunia_buziak
Przyczajenie

Talking Dot.: Jak zrobic białe pasemka na czarnych farbowanych włosach?? Da sie?? :(

Oj widze że niektóre z was nie wiedzą że farbowanie białych pasemek na czarnych włosach jest niemożliwe!!! Można powiedzieć żę jest ale byście musiały z 4 razy zafarbować i rozjaśniac pasma czarnych włosów a dobrze wiecie że to niszczy strasznie włosy i jest nie opłacalne bo puzniej moga być z tego nieciekAwe efekty. Któras napiasła że widziała babke z białymi pasemkami i powiedziała że na pewno były farbowane bo maja odrosty Przeczepione pasemka także maja odrosty i wyglądaja jak prawdziwe niektóre z was tego nie wiedzą a warto bo włosy sztuczne są przyczepiane do skóry i rosna razem z naszymi a po 3 miesiącach sie je pownno zdiąć. Hehe jak chcecie porady na temat włosów to piszczie bo piszecie niera takie bzdury że koszmar PAPAPA
kasiunia_buziak jest offline  
Stary 2007-02-01, 13:47   #1156
Mariti
Wtajemniczenie

Dot.: Jak zrobic białe pasemka na czarnych farbowanych włosach?? Da sie?? :(

Cytat:
Napisane przez kasiunia_buziak Pokaż wiadomość
Oj widze że niektóre z was nie wiedzą że farbowanie białych pasemek na czarnych włosach jest niemożliwe!!! Można powiedzieć żę jest ale byście musiały z 4 razy zafarbować i rozjaśniac pasma czarnych włosów a dobrze wiecie że to niszczy strasznie włosy i jest nie opłacalne bo puzniej moga być z tego nieciekAwe efekty. Któras napiasła że widziała babke z białymi pasemkami i powiedziała że na pewno były farbowane bo maja odrosty Przeczepione pasemka także maja odrosty i wyglądaja jak prawdziwe niektóre z was tego nie wiedzą a warto bo włosy sztuczne są przyczepiane do skóry i rosna razem z naszymi a po 3 miesiącach sie je pownno zdiąć. Hehe jak chcecie porady na temat włosów to piszczie bo piszecie niera takie bzdury że koszmar PAPAPA

To dość stary wątek, zapewniam Cię , że od tamtego czasu nasza wiedza, a także moja, bo widzę, że do mnie bijesz, wzrosła ( ps tamta pani miała robione pasemka, nie doczepiane to była farba Magma położona na rozjaśniony włos,a baza czarna była jednokrortna wykonywana szamponem koloryzującym, poznałam ja jakiś czas później w klubie ).Radzę uzupełnić wiadomości o możlwiościahc pozbywania się bawrnika z ciemnych włosów. Mogę Cię tez zapewnić, że rady wizażanek, które mają doświadczenie z farbowaniem zapewne nie odbiegają od Twoich .Pozdrawiam.

Marilyn Monroe
Mariti jest offline  
Stary 2007-02-01, 15:15   #1157
mamamichałka
Zadomowienie

GG do mamamichałka
Dot.: Jak zrobic białe pasemka na czarnych farbowanych włosach?? Da sie?? :(

Przeczepione pasemka także maja odrosty i wyglądaja jak prawdziwe niektóre z was tego nie wiedzą a warto bo włosy sztuczne są przyczepiane do skóry i rosna razem z naszymi a po 3 miesiącach sie je pownno zdiąć.

Gdyby przyczepiane włosy w momencie kiedy odrastają wyglądały by jak prawdziwe-świat byłby piękny Czy ty wogóle widziałaś odrastające przedłużane włosy-obojętnie jakim sposobem???Chyba nie skoro piszesz że sa jak prawdziwe...a gdzie sa niby zgrzewy???????????
Stary 2007-02-01, 15:50   #1158
venus in furs
Rozeznanie

http://mediweb.pl/sklep/product_info...oducts_id/3013 może chodzi o ten szampon? Ja też proszę o bliższe informacje n.t. tego "blokera"

edit: dziewczyny, czy któraś z Was używała tego szamponu? http://www.estyl.pl/sklep/customer/p...cat=432&page=1 ponoć jest "głęboko oczyszczający, czy może zadziałać lepiej niż przeciwłupieżowy??

Moje włosowe patenty:
Prostowanie bez prostownicy i suszarki
"Metoda kubeczkowa" udoskonalona
venus in furs jest offline  
Stary 2007-02-01, 16:28   #1159
goosja
Raczkowanie

O. Tak instynktownie czułam, że chodzi o Palette
O ile parę dni temu byłam neutralna dla tego wybryku, to dzisiaj mogę go z czystym sumieniem odradzić wszystkim.
Moja przyjaciółka kolorowała włoski paletką jakieś pół roku. Wczoraj przyszła do nmie, żebym zrobiła jej włoski, bo miała odrosty. Nałożyłyśmy czekoladowy brąz, jak zwykle, spłukujemy włosy i... szok. Włosy wyszły bordowe. Ponadto, gdy próbowałyśmy je rozczesać, połowa została na grzebieniu...
Nie mam pojęcia co stało się z kolorem, może jakiś błąd i do opakowania czekoladowy brąz wlali jakąś czerwień...?
W każdym razie przyjaciółka zrozpaczona, palette już nie tknie.

A teraz z innej beczki- Koleżanka farbowała kiedyś włoski jakąś czernią z palette (24 mycia). Poszła do fryzjerki, bo chciała robić sobie jasne pasemka i... nikt nie chciał tknąć jej włosów, gdy tylko dowiedział się, że używała palette. Podobno paletka zawiera ołów czy coś w tym stylu. Nie do końca wiem jak bardzo ten ołów szkodzi, ale brzmi strasznie :P
goosja jest offline  
Stary 2007-02-02, 11:17   #1160
Kalex
Zakorzenienie

GG do Kalex

ołów ułaaa faktycznie strasznie brzmi - w końcu to metal ciężki...a tak jeszcze podgrzewając atmosferę do anty-palette to właśnie mi się przypomniało pytanie egzaminacyjne z ekspertyzy sądowej, którą w środę pisałam: pytanie dot. tego jakie metale świadczą o użyciu broni - a odpowiedzi prawidłowe do tego to: bar, antymon i ... ołów Także te Palette chyba najlepsze nie są
Kalex jest offline  
Stary 2007-02-03, 12:04   #1161
Martulka 151
Przyczajenie

Witam wszystkie Panie
Chciałam się podzielić dość traumatycznym wydarzeniem, na szczęście zakończonym sukcesem
Jestem z natury śrdnią blondynką - taki mysi blond, ale wychodzą na nim śliczne refleksy...
Odbiło mi i zafarbowałam się na rudo - mango loreala - piękny, naprawdę i nawet niezle mi w nim było, w pracy zachwyceni...
Ale jednak człowiek czuje się blondynką, więc chcił wrócić do swojego koloru. Więc kupił średni blond - loreal, łudząc się, że pokryje )))
Masakra, pobiegłam na ściąganie koloru do fryzjera, nie chciałam się zgodzić na refleksy, tylko od razu dekoloryzacja. Mam teraz jasny blond, prześwituje rudy, ale prawie niewidocznie, myślałam, że włosy odpadną, ale one mają się niezle, wiec zastnawiającym się nad kombinacjami w stylu pasemka itd. radze ciach - dekolorozacja, farbka zblizona do naturala i dobre odżywki.
Pozdrawiam
Stary 2007-02-03, 18:41   #1162
robkas7891
Raczkowanie

Smile Dot.: miały być brązowe a wyszły CZARNE!!!Jak zmyć to paskudztwo?

Cytat:
Napisane przez platynowa Pokaż wiadomość
nic nie słyszałam o takim szamponie...
on się tak nazywa? BLOKER? CZY ma jakąś specjalną nazwę??
nazwa taka : ziaja biosulfo szampon przeciwłupieżowy sebum blooker. Prosze bardzo. Tutaj widziałam u Ciebie niepokuj więc moja porada taka nie rób farbami z linii pallet tylko postaw na dobrą firmę np. loreal jest trochę droższa ale skuteczniejsza mówię to z przekonania swojej przyjaciółki, sama za to się nie bierz powinna ci to zrobić koleżanka lub profesjonalista. mam nadzieję że pomogłam lub koleżanki z tego forum wizaż . Pomyśl sobie pozytywnie to są moje włosy i nikomu nic do tego to ja je nosze nie oni wiec mam prawo do wszystkiego a jak patrzą to zazdroszczą takich samych . Jeszcze mozna obstawać za zrobieniem balejażu ale o to chodzi w życiu by sie bawić kolorami . Pozdrawiam.
robkas7891 jest offline  
Stary 2007-02-03, 18:50   #1163
venus in furs
Rozeznanie

Tutaj opis tego szamponu na stronie Ziai. Kosztuje około sześciu złotych, jutro biegnę po niego do apteki, dzięki robkas!

Moje włosowe patenty:
Stary 2007-02-04, 15:03   #1164
platynowa
Raczkowanie

hmmmm to ten szampon ma mi zmyć kolor?
pomaga?
ja wczoraj kupiłam sobie rozjaśniacz do pasemek AVANGARDE CONTRAST FIRMY JOANNA
i mam zamiar się nią pomalować ,bo nie mogę patrzeć na siebie
ale może kupię sobie jeszcze ten szmpon z ziaji i jak pomoże to odczekam do lata.
czy któraś z was uzywala tej farbki na calych wlosach??
jaki kolorek wychodzi?
platynowa jest offline  
Stary 2007-02-04, 15:39   #1165
venus in furs
Rozeznanie

Ja chcę wypróbować Blokera jutro albo we wtorek,zobaczymy jaki będzie efekt. Póki co apteczne szampony przeciwłupieżowe( zoxin i ocerin) nawet nie ruszyły mojego znienawidzonego brązu, zobacze jak będzie z tym. 6 zlotych to nie są jakies wielkie pieniądze, a może rzeczywiście będzie skuteczny-mam nadzieję...

Moje włosowe patenty:
Stary 2007-02-04, 15:44   #1166
carolinascotties
Zakorzenienie

Mozna dodawać napar z rumianku do szamponu, a olejki z owoców cytrusowych do odżywek i innych kosmetyków do włosów, co wpłynie na rozjaśnienie ich koloru

edit - musza to być oczywiście prawdziwe olejki eteryczne.
Stary 2007-02-04, 15:50   #1167
venus in furs
Rozeznanie

platynowa, na Twoim miejscu bałabym się użyć tej Joanny..miałaś wcześniej mocno rozjaśnione włosy, więc farba powinna sprać się stosunkowo szybko, trzeba tylko trochę cierpliwości Widzę po sobie, że na wymywanie koloru dobrze wpływa stosowanie masek do włosów-poczytaj o Hennie Wax

carolina-na mnie jakoś te ziołowe specyfiki nie działają, n.p. po cytrynie włosy mi...ściemniały

Moje włosowe patenty:
Stary 2007-02-05, 16:08   #1168
platynowa
Raczkowanie

Venus i jak szmponik?
myłaś nim już włoski?
Są jakieś efekty?
ja nadal swoje piorę i są coraz jaśniejsze.dak im odpoczać do lata a w lato pomaluję tak jak ta dziewczyna z linku: bo właśnie tak chcę mieć pomalowane włoski
tylko do lata to jeszcze kilka miesięcy zostało więc będę miała dość sporawe odrosty ,i pewnie jak pomalują ro te malowane będą pomarańczowe a te moje będą bialutkie.
ale na razie dam im spokojnie rosnąć
i oczywiście będę je dalej spierać
platynowa jest offline  
Stary 2007-02-05, 17:33   #1169
venus in furs
Rozeznanie

platynowa, dam znać jak tyko umyję głowę póki co nawet na to nie mam czasu, poprawka w piątek gramatyka opisowa...ech

Moje włosowe patenty:
Stary 2007-02-05, 19:41   #1170
platynowa
Raczkowanie

no to się ucz pilnie
życzę powodzenia
platynowa jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blon i brąz, blond, brązowe, celestial, czarne, czarne włosy, czarny, czerń burgund wiśnia, czerwony, dekoloryzacja, dekoloryzator, elgon, farba, farbowanie, farbowanie włosów, fryzury, loreal, palette, platyna, platynowy, pomoc, problem, rozjasniacz, rozjaśniacz, rozjaśnianie, rozjaśnianie włosów, rozjaśnić, rude, rudy, włosy, zczarnego na rudy, zła farba, zmiana koloru, zmywanie koloru

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości