Wszystko o dekoloryzacji włosów - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Pokaż wyniki sondy: Z czarnego na blond?Czy wyjdzie kolor blond??
Oczywiście, że tak! 134 9,34%
Raczej tak! 188 13,11%
Raczej nie! 445 31,03%
Na pewno nie!Wyjdzie inny kolor! 667 46,51%
Głosujący: 1434. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-02-23, 10:30   #1231
Caramel Babe
Raczkowanie

Dot.: Dekoloryzacja KATOWICE

Tylko nie idz do En Vogue w Katowicach, bo mnie popalila i pourywala wlosy na skroniach.Koszmar, do tego atmosfera tez niezbyt jest tam mila.
Stary 2007-02-23, 10:50   #1232
Kalex
Zakorzenienie

GG do Kalex
Dot.: miały być brązowe a wyszły CZARNE!!!Jak zmyć to paskudztwo?

Cytat:
Napisane przez platynowa Pokaż wiadomość
jestem już po zabiegach
wczoraj zdekoloryzowałam włoski a dziś pomalowałam na blond.
Efekt jest bardzo bardzo zadowalający.
kolorek wyszedł taki słomkowy z zimnymi białymi reflexami które miałam przed farbowaniem.
wyglada to moim zdaniem bardzo ładnie ,ale to jeszcze nie jest kolorek który ostatecznie może zostać na mojej główce.chcę mieć jasniejsze jeszcze o jakieś 2 tony ale to juz załatwi słoneczko i mycie szamponem regenal
bardzo się bałam ,że włosy po dekoloryzacji m,i wypadną bo były jak wata cukrowa takie sznurkowate i rozstrzelone ,ale po nałożeniu farbki i użyciu odżywek włoski są miękkie i lśniące choć niestety te zabiegi bardzo je zniszczyły.
jutro kupię WAX i tak bede musiała o nie bardzo dbać ale WARTO
jestem bardzo zadowolona.
jak bede miała aparacik wkleję fotkę moich włosków.
uffffffffffff jak dobrze byćznowu blondynką
Wax polecam jak najbardziej, ale zamiast regenalu do mycia włosów polecialabym mycie włosów jakimś profesjonalnym szamponem do blondu - labo shine blonde z l'oral professionell albo silver z l'oreal professionnel albo jakimś z innej firmy np. farouk
Kalex jest offline  
Stary 2007-02-23, 11:35   #1233
girlish1986
Raczkowanie

.

Edytowane przez girlish1986
Czas edycji: 2007-03-06 o 23:06
girlish1986 jest offline  
Stary 2007-02-23, 19:48   #1234
Mariti
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez girlish1986 Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję Ci za odpowiedź!! Czy chodziło Ci o salon w Katowicach na ul. 3-go Maja? I czy można im powiedzieć na jaki kolor chciałoby się przejść - np. zamiast kasztanu na brąz itd? I do którego z nich lepiej się z tym zwrócić, Marcina czy Rafała???
Tak właśnie tam.
To już zalezy , który będzie wolny akurat.Ale Marcin jest chyba bardziej zdecydowany. Ja przeszłam na kasztan opcjonalnie , bo był to tylko etap, chciałam jasny blond ( który dziś już mam, żadnej oznaki, że kiedyś włosy były farbowane na czarno . O dekoloryzacji było juz sporo watków, więc radzę poczytać, na brąz nie jest cięzko zejść, myślę, że osiągniesz efekt za pierwszym razem ( zalezy jeszcze jaki odcień i ton )Generalnie efekt dekoloryzacji zależy od tego ile razy i czym farbowałaś włosy i w jakim są obecnie stanie. Odesłałam Ci priw , ale nie wiem czy doszla bo jakies problemy były, więc daj znac jakbys nic nie dostała.

Marilyn Monroe
Mariti jest offline  
Stary 2007-02-23, 20:08   #1235
girlish1986
Raczkowanie

.

girlish1986 jest offline  
Stary 2007-02-23, 20:17   #1236
tripka
Wtajemniczenie

Mariti,pytam z ciekawości-gdzie w Siemianowicach przeprowadzają dekoloryzację?
i tak z innej beczki jak jest U Berendowicza&Kublin jeśli chodzi o inne usługi-pasemka,rozjaśnianie,odro sty,obcięcie itp ?
Stary 2007-02-23, 21:06   #1237
girlish1986
Raczkowanie

.

girlish1986 jest offline  
Stary 2007-02-24, 16:31   #1238
platynowa
Raczkowanie

biegałam dzis po sklepach z zamiarem zakupienia szamponów które polecała mi kalex, ale niestety w drogeriach powiedziano mi ,że są one dostępne tylko w salonach fryzjerskich ,więc musze jeszcze poczekać.
kupiłam za to WAX dla blondynek ,mam serię sdzamponów i odżywek z pantene pro V i zakupiłam jeszcze wodę brzozową.
mam nadzieję ,że to wzmocni mi włoski i nie zacznąwypadać , bo na razie nie mam z tym problemu.
aha
kupiłam też szampon koloryzujący PLATYNOWY BLOND Z MARIONA do 8 myc , bo chciałam coś na rozjaśnienie mojego kolorku i pani mi poleciła ten szamponik i tu moje PYTANIE:
czy ten szampon choć troszkę zmieni mój jaśniutki ale jednak nie platynowy kolorek włosów?
ile kosztuje WOSK W PŁYNIE ??? bo mam zamiar gozakupić.
platynowa jest offline  
Stary 2007-02-24, 19:33   #1239
Kalex
Zakorzenienie

GG do Kalex

tak, te szampony są dostępne albo w sklepach/hurtyowniach fryzjerskich albo w salonach fryzjerskich, bo sa z serii prfoesjonalnych
jesli chcesz miec bardzo jasne włosy, platynowe, to ja bym wybrala ten szampon silver z l'oreala
tylko możesz go kupić na allegro, bo zapłacisz połowę taniej niż u fryzjera/hurtowni fryzjerskiej
ja na allegro kupowałam szampony z l'oreal professionell u shophair, loreal-pl, matrix-expert i wszystko i z towarem i z szybkoscia przesyłki było jak najbardziej w porządku
Kalex jest offline  
Stary 2007-02-24, 22:06   #1240
poliana_ziel
Przyczajenie

GG do poliana_ziel Send a message via Skype™ to poliana_ziel

Hej dziewczyny! Trafiłam na ten wątek wczoraj przez google. Mam ten sam problem. Wczoraj zafarbowałam włosy z palety i wyszedł mi tak brzydki czarny i wyglądam jak czarownica. Z samego rana polecialam do apteki po jakiś szampon przeciwłupieżowy i kwas askorbinowy. Zastosowałam się do Waszych zaleceń i ociupinkę mi się ten obleśny czarny zmył gdzieniegdzie, a tak, to cały dzień chodziłam w kapturze Będę myć głowę co dzien
poliana_ziel jest offline  
Stary 2007-02-25, 00:13   #1241
żuliett
Przyczajenie

Dot.: Dekoloryzator- za i przeciw?

aniu napisz jaki uzyskalas efekt po dekoloryzacji wlasnorecznej! mam podobny problem-skutkiem niekompetencji fryzjerki zamiast ciemnego blondu mam na wlosach baaardzo ciemny braz,wlasciwie czarny,wszyscy mi mowia ze nawet fajnie wyglada,ale ja chce swoj ciemny blond,jestem zdeterminowana,tylko ze mam delikatne,zniszczone ciaglymi zmianami koloru wlosy i zaden fryzjer nie chce sie podjac ich dekoloryzacji,wiec bede zdana na siebie
żuliett jest offline  
Stary 2007-02-25, 11:13   #1242
girlish1986
Raczkowanie

.

Czas edycji: 2007-03-06 o 23:07
girlish1986 jest offline  
Stary 2007-02-25, 11:21   #1243
Kalex
Zakorzenienie

GG do Kalex

uuu kolejna ofiara palette
możesz myć głowe - jeśli Ci na to czas pozwala nawet 2 razy dziennie
Kup sobie jeszcze jakiś drogeryjny szampon oczyszczający do włosów przetłuszczających się - np. Timotei z ekstraktem z cytryny i winogron czy jakiś inny i myj nim włosy np. rano, a wieczorem tym przeciwłupieżowym
Kalex jest offline  
Stary 2007-02-25, 17:19   #1244
poliana_ziel
Przyczajenie

GG do poliana_ziel Send a message via Skype™ to poliana_ziel

-->Kalex, dzięki za wsparcie
Myję tą głowę, na szczęście jest weekend, ale też czas mi nie pozwala cały czas chodzić z mokrymi włosami
Już kiedyś miałam przygodę z Palette i znów sie na nią pokusiłam ;(
poliana_ziel jest offline  
Stary 2007-02-25, 21:41   #1245
Kalex
Zakorzenienie

GG do Kalex

Cytat:
Napisane przez poliana_ziel Pokaż wiadomość
-->Kalex, dzięki za wsparcie
Myję tą głowę, na szczęście jest weekend, ale też czas mi nie pozwala cały czas chodzić z mokrymi włosami
Już kiedyś miałam przygodę z Palette i znów sie na nią pokusiłam ;(
tu powinien jakiś klub ofiar palette powstać, a już zwłaszcza ofiar brązów
i wielkimi literami powinno być ostrzeżenie napisane przed brązami z Palette
myślę,że po tygodniu powinnaś już mieć jaśniejszy ten kolor na głowie,żeby ten odcień czerni się zaczął wypierać
musisz dobrze pienić szampon przeciwłupieżowy/oczyszczający na włosach i pozstaw taką pianę gdzies na minutę (nawet masując ciągle) i dobiero spłucz wodą
Kalex jest offline  
Stary 2007-02-28, 16:12   #1246
platynowa
Raczkowanie

dorwałam aparacik i cyknęłam fotkę moich kudełków.
są jaśniejsze niż na zdjęciu .moze wpływ ma na to to ,że są dziś 3 dzień po myciu.
niestety nie mogę znależć tego szamponu silver w salonach...
jeszcze jutro poszukam
nie zwracajcie uwago na moją minę beznadziejnie wyszłam.
jak będe po myciu tym szamponikiem jak go już zdobędę to wkleje kolejna fotkę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg blondyneczka1.JPG (24,1 KB, 161 załadowań)
platynowa jest offline  
Stary 2007-02-28, 20:07   #1247
jagaem
Raczkowanie

Gratuluję Platynowa!.
Wiedziałaś co robisz, ŚWIETNIE wyglądasz w jasnych włosach. Cieszę się, że udało się. Sledziłam Twoje poczynania ze zrozumieniem, bo także wracam do blondu- z tym, że powoli.
Twój pies - śliczny.
jagaem jest offline  
Stary 2007-02-28, 20:29   #1248
Kalex
Zakorzenienie

GG do Kalex

Cytat:
dorwałam aparacik i cyknęłam fotkę moich kudełków.
są jaśniejsze niż na zdjęciu .moze wpływ ma na to to ,że są dziś 3 dzień po myciu.
niestety nie mogę znależć tego szamponu silver w salonach...
jeszcze jutro poszukam
nie zwracajcie uwago na moją minę beznadziejnie wyszłam.
jak będe po myciu tym szamponikiem jak go już zdobędę to wkleje kolejna fotkę
powiniem być dostępny w salonach fryzjerskich, w których pracują na kosmetykach l'oreal professionell
a jak go nie znajdujesz to kup go na allegro taniej Cię też wyjdzie
http://www.allegro.pl/item168075796_...e_i_blond.html - na tej aukcji sprzedaje osoba o nicku shophair - kupowałam 2 tygodnie temu u tego Pana szampon z l'oreala shine blonde i osoba jak najbardziej w porządku, towar oryginalny i przesyłka po prostu błyskawiczna! wplaciłam pieniądze na poczcie w poniedziałek, a w czwartek w południe szamponik był już u mnie - na tej aukcji szampon ma 500 ml

http://www.allegro.pl/item168256238_...e_i_blond.html - tu też aukcja u shophair, tylko szampon ma 250 ml.

inne aukcje:
http://www.allegro.pl/item169589466_...dcien_wl_.html
http://www.allegro.pl/item168527398_...ko_u_mnie.html - u l'oreal pl też kupowałam i tez wszystko w jak najlepszym porządku

http://www.allegro.pl/item170390928_...snionych_.html
http://www.allegro.pl/item170390948_...a_butelka.html
- dwie ostatnie aukcje, do ktorych linki wkleiłam: nie kupowałam u tych sprzedawców, więc nie mogę się wypowiedzieć

a jeśli nie możesz tego silver z l'oreala kupic to może znajdziesz w hurtowni/sklepie fryzjerskim szampon silver z firmy Farouk, też słyszałam,że jest dobry; możesz tez na allegro go zamówić:
http://www.allegro.pl/item167611038_..._wl_300ml.html
Kalex jest offline  
Stary 2007-03-01, 08:36   #1249
platynowa
Raczkowanie

jagaem ślicznie dziękują i życzę powodzenia w powrocie do blond włosków!!!nie ma to jak blond prawda
Kalex jestes nieoceniona dziękuję Ci bardzo za linki .szamponik będę miała w piątek bo mój TŻ w końcu go znalazł w większym mieście i w piątek zjedzie do domku to w sobotę sprawdzę to cudo
będę miała też jedwab w płynioe b i o s i l k ale nie bardzo wiem jak go stosować...
tylko na końcóki ?bo słyszałam ,że natłuszcza włoski;/
platynowa jest offline  
Stary 2007-03-01, 09:16   #1250
Kalex
Zakorzenienie

GG do Kalex

Cytat:
jagaem ślicznie dziękują i życzę powodzenia w powrocie do blond włosków!!!nie ma to jak blond prawda
Kalex jestes nieoceniona dziękuję Ci bardzo za linki .szamponik będę miała w piątek bo mój TŻ w końcu go znalazł w większym mieście i w piątek zjedzie do domku to w sobotę sprawdzę to cudo
będę miała też jedwab w płynioe b i o s i l k ale nie bardzo wiem jak go stosować...
tylko na końcóki ?bo słyszałam ,że natłuszcza włoski;/
nie ma za co
tak, jedwab biosilk stosuj najlepiej na końce włosów, albo od połowy ich długości jeśli masz bardziej podniszczone na całe nie radze bo ze swojego i innych wizażanek doświadczenia wiem, że wtedy Ci tłuste wyjdą, a na drugi dzień to już bedą jak lepik wyglądać i na Twoją długośc wystarczy jak średnią kroplę wylejesz na zagięcie dłoni, rozetrzesz w ręce i położysz na końcówki. Ale też nie stosuj tego jedwabiu non stop- gdzieś na wizażu był wątek (jak go znajdę to dam link)- bo ten jedwab jakieś silikony zawiera co obciążają włos, i będą one się później szybciej przetłuszczać - tyle tak na szybko pamiętam. Tak,że jak podratujesz je trochę to przerzuć się na coś innego - bo z tym się zgadzam, sama własnie jak używałam ten jedwab po kazdym myciu to zauważyłam,ze potem mi sie strasznie wlosy zaczely przetluszcza no i juz wiem od czegoodstawilam jedwab na jakis czas i wszystko wrocilo do normy teraz mam jego mala buteleczke i uzywam krople na koncowki raz w tygodniu

aha, i jeszcze odnosnie tego szmponu silver - nie wiem jak on się pieni, ale jeśli nie będzie Ci się chciał sam zbyt dobrze pienić, to zrób tak jak ja robię z shine blonde - najpierw myję włosy jakimś szamponem do włosów farbowanych (fructiss, timotei,elseve itp.)-Ty możesz np. użyć jakiegoś szamponu do blond włosów np. z Sunsilka-, spłukuję i potem dopiero biorę shine blonde i pienię i wtedy pieni się super przy małej ilości
czytałam,że masz odzywkę Wax - jak nie używasz jej codziennie albo nie masz czasu na siedzenie z nią to ja polecam odzywkę sunsilk do włosów blond przetestowałam na sobie już wiele odzywek i tylko ta spełniła moje oczekiwania - włosy się ładnie błyszczą i są niewiarygodnie miękkie (producent pisze prawde-są jak jedwab). Teraz planuję kupić jeszcze tą nową odżywkę Dove jedwabista gładkość i np. co drugi dzień mieszac ją z tą odzywką z susnilka do blond włosów...tylko,że wczoraj zeszłam wszystkie drogerie i mniejsze sklepiki z kosmetykami i albo juz byla wykupiona albo w ogole jej nie mieli

no, troche sie rozpisalam, mam nadzieje,ze nie przynudzam

edit
znalzałam wątek:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ht=biosilk+jak
Kalex jest offline  
Stary 2007-03-01, 10:06   #1251
platynowa
Raczkowanie

właśnie mam zamiar tak robić ,że najpierw będę myć włoski zwykłym szamponem a poźniej tym silver.
też chciałam sobie kupić szampon i odżywkę DOVE jedwabista gładkość niestety właśnie tego dnia kupiłam pantene pro v szampon i odzywke wiec nie było sensu kupować jeszcze tego.
miałam raczej negatywne zdanie na temat sunsilka ale skoro polecasz to sie skuszę
zauważyłam ,że gdy mieszam wax z odrobiną oliwy i trzymam to na głowie ok godzinki to potem włoski są mięciutkie i gładkie bardziej niż po samym waxie.
właśnie siedzę z ww mixturą ale tak się zastanawiam czy to nie spowoduje ,że moje włosy zaczną się przetłuszczać..... hmmmm
mam nadzieje ze nie
pisz pisz wcale nie przynudzasz a wrecz przeciwnie
platynowa jest offline  
Stary 2007-03-01, 10:10   #1252
Kalex
Zakorzenienie

GG do Kalex

Cytat:
miałam raczej negatywne zdanie na temat sunsilka ale skoro polecasz to sie skuszę
nic na siłę
skoro Tobie nie odpowiadał to go nie kupuj, akurat dla moich włosów jest ok i powróciłam do niego po wypróbowaniu różnorakich odżywek
a ja jak dziś nie kupię nigdzie tego Dove to własnie mam zamiar odżywkę z Pantene kupić
Kalex jest offline  
Stary 2007-03-01, 10:47   #1253
platynowa
Raczkowanie

ta odżywka z Pantene jest wg mnie super!!!
włosy są mocne miękkie i błyszczące. łatwo się rozczesuję.zauważyłam też ,że włosy mniej wypadają co mnie zdziwiło zważywszy na to ,że tyle ostatnimi czasy przeszły...ja mam szampon i odżywkę z serii gęste i mocne chyba .
polecam bo to chyba do tej pory najle[pszy zestaw jaki miałam.
platynowa jest offline  
Stary 2007-03-01, 11:33   #1254
jagaem
Raczkowanie

Uważam, że lepszy od jedwabiu biosilk Farouka jest Chi silk infuzion Farouka. Mozna go kupić w takich samych małych opakowaniach jak jedwab i w tej samej cenie. Jest on dla włosów zniszczonych po zabiegach fryzjerskich. Stosuje się go tak samo jak jedwab. Swietnie odżywia.
Po jedwabiu biosilk moje włosy kręcą się jak głupie.
Masz rację, nie ma to jak blond.
Pozdrawiam i podziwiam za samozaparcie.
PS.Twoje włosy błyszczą i nie wyglądają jak zniszczone po dekoloryzacji .
Ja również chciałam zdekoloryzować i udałam się nawet do fryzjera [L,oreal w pasażu Real Wrocław]. Powiedziano mi, że można JEDYNIE przyciemnić na BRĄZ i patrzono na mnie jak na zdechłą glistę lub kosmitę. Dodaję, ze salon o kilu stanowiskach był pusty, a fryzjerzy [ dwóch] w ogóle nie kwapili się do "roboty".
jagaem jest offline  
Stary 2007-03-01, 11:46   #1255
jagaem
Raczkowanie

Kalex - Gratulacje z powodu:
ZARĘCZYN [ Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!], jednej pracy NAPISANEJ, drugiej na UKOŃCZENIU.
Dzięki za polecenie sprzedawcy na allegro. Nigdy nie kupowałam na allegro i jestem zielona. Muszę spróbować, bo przepłacam, a moje zniszczone włosy PROSZĄ o dobre produkty. Mam ochotę na odżywkę L,Oreala polecaną na allegro - tylko sama nie wiem L,oreal, Farouk, Matrix...Eeeech!!!
jagaem jest offline  
Stary 2007-03-01, 12:07   #1256
platynowa
Raczkowanie

jagaem ja nigdy nie ufałam fryzjerom i powiem Ci ,że nigdy nie farbowałam włosów u fryzjera.zawsze robiłam to na własną rękę a odrosty zawsze robiła mi moja mamusia którą nazywam moja osobistą fryzjerka
moje włosy wiele potrafią znieść i sama aż się im dziwię ,że po tylu zabiegach są w tak dobrej kondycji.
staram się o nie dbać i wynagrodzić im te męki które im ostatnimi czasy fundowałam.
nie wiem jakie masz włoski i pomimo tego ,ze dziewczyny tak odradzają dekoloryzacje ja zdekoloryzowałam i jestem bardzo zadowolona a moja walke z ciemnymi wlosami wspominam jako koszmar bo to był istny koszmar...
tez myślałam nad tym aby zejść z ciemnego przez jasne pasemka ale jaki w tym sens?
dłuuuuuuuugie czekanie na blond włoski i włosy bardzo zniszczone pasemkami...
ja jestem niecierpliwa i wole dzialac szybko
i tak podziwiam siebie ze wytrzymałam 2 miesiące z tą czernia.
zrobiłam tak ze zostawilam sobie troszke tych ciemnych klaczkow pod spodem(zawsze tak robilam) i jak patrze ze ten szampon ktory mial sie zmyc po 24 myciach jest do teraz tak ciemny ze prawie czarny to ojjjjj ;/ale to juz inna historia
ja tez jestem zielona w sprawach zakupow na allegro wiec choc wiem ze przeplacam to kupuje zwyczajnie w sklepie
platynowa jest offline  
Stary 2007-03-01, 12:37   #1257
Bea2
Raczkowanie

Smile biało-czarne

Witam serdecznie,

Mam uprzejme pytanie do profesjonalistek: jak uzyskać taki biały kolor na ciemnych włosach? Czy mogą być wcześniej farbowane?

Podoba mi się takie zestawienie bieli z czernią, ale żaden fryzjer jeszcze nie zechciał spróbować na moich włosach (były farbowane na brąz a naturalnie są ciemno - mysie z pewną ilością siwych).
Teraz też zrobiono mi tylko jasne pasemka (żółto-miedziane).

Czy któraś z Was się orientuje jak trzeba by było na taki kolor się "przygotować" i jak się taki zabieg koloryzacji wykonuje?

Dzięki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hair160904_001.jpg (4,1 KB, 314 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 008ba96595c63ed6310cacea80f644b7_Angelo%20TS%20London%20004CRP.jpg (13,9 KB, 42 załadowań)
Bea2 jest offline  
Stary 2007-03-01, 14:05   #1258
Gizmiatko
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 33
GG do Gizmiatko
Dot.: biało-czarne

po pierwsze fajne zdjecia i zestawienie ...masz jeszcze jakies ?
po drugie wiesz to jest koloryzacja taka ze pierw ciemny kolor ana to jasniejszy i chyba jakas dekoloryzacja i na to jakas farba profesjonalna blondzik ...tak misie wydaje.
ja mam wlosy blond os spodu mam ciemne farbowane na ciemny blond no i teraz sie zastawnaiam aby na grzywce zorbic tez cos takiego lub ogolnie pasemka pozdrawiam.

24,07 - nasza data ;]
Szczęśliwa mama dwóch szkrabów

Nataniel urodzony 26.05,09 z masa ciała 1980 i długoscia 45 cm
Iga urodzona 12.02,2012 w 35 tygodniu ciąży masą ciała 3530 i długoscia 52 cm

udało sie -moj wykres
Gizmiatko jest offline  
Stary 2007-03-01, 15:03   #1259
Bea2
Raczkowanie

Smile Dot.: biało-czarne

Mam jeszcze takie zdjęcia.

Na pewno potrzebna jest dekoloryzacja ale jak uzyskać taki biały kolor a nie żółty. Oto jest pytanie ...

Może trzeba po prostu na to kilku etapów?

Pozdrawiam!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 598585.jpg (7,4 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Gina_Gershon002TG.jpg (16,1 KB, 68 załadowań)
Bea2 jest offline  
Stary 2007-03-01, 15:16   #1260
Papiszynka
Zakorzenienie

Dot.: biało-czarne

Takie fryzury to zapewne z jasnych wlosow byly zrobione. Z ciemnych taki bialy to raczej byloby trudno uzyskac... i pewnie dlatego zaden fryzjer nie chce sie tego podjac
Papiszynka jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blon i brąz, blond, brązowe, celestial, czarne, czarne włosy, czarny, czerń burgund wiśnia, czerwony, dekoloryzacja, dekoloryzator, elgon, farba, farbowanie, farbowanie włosów, fryzury, loreal, palette, platyna, platynowy, pomoc, problem, rozjasniacz, rozjaśniacz, rozjaśnianie, rozjaśnianie włosów, rozjaśnić, rude, rudy, włosy, zczarnego na rudy, zła farba, zmiana koloru, zmywanie koloru

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości