Wszystko o dekoloryzacji włosów - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Pokaż wyniki sondy: Z czarnego na blond?Czy wyjdzie kolor blond??
Oczywiście, że tak! 134 9,34%
Raczej tak! 188 13,11%
Raczej nie! 445 31,03%
Na pewno nie!Wyjdzie inny kolor! 667 46,51%
Głosujący: 1434. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-03-02, 13:15   #1261
Bea2
Raczkowanie

Smile Dot.: biało-czarne

Na naturalnych i jasnych to rzeczywiście nie trudno jest cokolwiek zrobić.
Jednak z doświadczenia wiem, ze to co niemożliwe dla jednego fryzjera dla innego nie jest przeszkodą.
Przykładem jest moja koleżanka, która nie mogła uzyskać koloru blond lub wychodziły jej żółte. Po każdym takim nieudanym zabiegu sama się znów farbowała na brązowo. Aż teraz niedawno spotykam ją i ma kolor zimnego blondu na włosach, wygląda bardzo ładnie i jak jeszcze raz poprawi to będzie po prostu idealnie.

A może znajdzie się jakaś profesjonalistka-fryzjerka, która się wypowie na ten temat? Na pewno wiele dziewczyn chciałoby się tego dowiedzieć.

Bardzo proszę!
Bea2 jest offline  
Stary 2007-03-02, 20:59   #1262
asia b
Raczkowanie

Dot.: miały być brązowe a wyszły CZARNE!!!Jak zmyć to paskudztwo?

Czesc
Dziewczyny- skorzystalam z rady jednej z Was i robilam dzisiaj akcje z Wit. C.
Normalnie SZOK! wlosy sa o niebo jasniejsze w porownaniu co mialam na glowie. Po ostatnim farbowaniu niby jasnym brazem-wyszedl prawie czarny,tzn czarny z brazowymi przeswitami w swietle. Mial byc niby toner,ktory sie zmywa po 20 myciach a tu doopa blada - nic nie schodzilo!

Dzisiaj dodalam lyzke do szamponu a pozniej lyzke do odzywki i trzymalam ok 10 minut. Pozniej odzywka z mieszanki olejow i lecytynki.
Teraz mam normalnie brazowe wlosy . Fakt,ze sa male przeblyski w rudy,ale to i tak dla mnie sukces. Za tydzien zrobie znowu,bo boje sie te moje wlosy tak czesto traktowac kwasem.

Wie moze ktoras z Was jak czesto mozna robic taki zabieg z Wit. C?

Pozdrawiam
asia b jest offline  
Stary 2007-03-02, 21:09   #1263
Kalex
Zakorzenienie

GG do Kalex

Cytat:
Napisane przez jagaem Pokaż wiadomość
Kalex - Gratulacje z powodu:
ZARĘCZYN [ Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!], jednej pracy NAPISANEJ, drugiej na UKOŃCZENIU.
Dzięki za polecenie sprzedawcy na allegro. Nigdy nie kupowałam na allegro i jestem zielona. Muszę spróbować, bo przepłacam, a moje zniszczone włosy PROSZĄ o dobre produkty. Mam ochotę na odżywkę L,Oreala polecaną na allegro - tylko sama nie wiem L,oreal, Farouk, Matrix...Eeeech!!!
dziękuję
ja bym wybierała z produktów l'oreala i farouka
a jak masz zniszczone włosy to kup sobie (np. na allegro) szampon/odzywkę z L'oreala absolut repair jest po prostu re-we-la-cyj-na
tu masz link do wątku o serii absolut repair:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...absolut+repair

tu opinie o szamponie na KWC:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=12521

tu opinie o odżywce na KWC:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=12888

ja też dawniej kupowałam normalnie te profesjonalne produkty w hurtowniach.sklepach/salonach fryzjerskich, ale ceny mnie wykańczały i raz kupiłam na allegro i od tej pory już tylko te szampony profesjonalne itp. kupuję na allegro wychodzi mnie sporo taniej - np. za szampon shine blonde płaciłam 50 zł. a na allegro płacę 32-33 złote (już z ceną przesyłki)
Kalex jest offline  
Stary 2007-03-02, 22:20   #1264
platynowa
Raczkowanie

mam już ten szamponik . on jest strasznie fioletowy i obawiam sie zeby takiego koloru nie miały moje wlosy.... jak to jest w przypadku tego szamponu??
dopiero jutro go wyprubuje ale bym chciala sie dowiedziec czy on barwi wlosy na fioletowo ??
platynowa jest offline  
Stary 2007-03-03, 10:57   #1265
Kalex
Zakorzenienie

GG do Kalex

Cytat:
Napisane przez platynowa Pokaż wiadomość
mam już ten szamponik . on jest strasznie fioletowy i obawiam sie zeby takiego koloru nie miały moje wlosy.... jak to jest w przypadku tego szamponu??
dopiero jutro go wyprubuje ale bym chciala sie dowiedziec czy on barwi wlosy na fioletowo ??
tak, ten szampon jest fioletowy, tak jak np. regenal z welli, szampon do blondów z rossmana, szampony do blondów z goldwella czy shine blonde, którego używam i inne z takich serii czy wszystykie płukanki do blondów
Mnie shine blonde nie barwi włosów, co zresztą jest napisane na tym szamponie, że on nie nadaje fioletu włosom ale właśnie ten silver jest mocniejszy od shine blonde i jedna wizaznka, która go używa bardzo go polecała, ale jednocześnie napisała,żeby go spenionego na głowie zbyt długo nie trzymać, bo może się fioletowa poświata zrobić oczywiście ona by się później zmyła, ale po co mieć jakieś fioletowe przebłyski?
także jak dla mnie pierwszy raz jak będziesz nim myła głowę to jak go spienisz to nie trzymaj go zbyt długo - np. minutę a jak wysuszysz włosy i wszystko będzie ok. to możesz ten czas wydłużyc do 1,5-2 min. jeśli efekt po pierwszym myciu nie będzie Cię zadowalał

a te szampony profesjonalne do blondów wszystkie są fioletowe, ale jak nałozysz je na głowę to piana będzie biała
Kalex jest offline  
Stary 2007-03-03, 20:36   #1266
platynowa
Raczkowanie

umyłam rano włoski i jakoś niestety bez rewelacji...
owszem - końcówki włosków mam białe ,pasemka też ,ale pozostałe włosy są takie jakie były.
ogólnie włoski są jasniejsze ale nie tak jasne jak myslalam ,że będą.
mam tez odczucie ,że ten szampon wysusza włosy i nie układają sie juz tak fajnie jak przed myciem mimo ,że uzywam odzywek...
ogolnie jestem chyba na nie i zaluje wydanych pieniedzy...
chyba nie bede juz nim myla wloskow tylkostosowala plukanki...
a może ten szampon trzeba stosowac przez jakiś czas aby wlosy nabraly wymarzonego koloru?????
platynowa jest offline  
Stary 2007-03-03, 22:13   #1267
GR33N
Przyczajenie

prośba o radę - włosy farbowane na czarno, zniszczone z jaśniejszymi odrostami

Witam,

jestem naturalną szatynką. Ok 2 lat temu przefarbowalam włosy na czarno. Mam w tej chwili ok 0,5 cm odrosty. Wlaściwie tylko na czarno moje włosy mogę ufarbowac równomiernie, wszystkie inne kolory na odrostach wyglądają tak jak podaje producent, a dalej są duuużo ciemniejsze
Znudził mi się ciemny kolor i chciałabym zrobić sobie balejaż. Dzwoniłam do fryzjerki, żeby się umówić na farbowanie ale powiedziała mi, że efekt moze być nieciekawy, tzn. jasny blond pasemek na odrostach i żółty lub nawet pomarańczowy na reszcie włosów
Potrzebuję namiarów na sprawdzonego fryzjera, który będzie wiedział co z tym zrobić. Bo chyba coś zrobić się da? Może chociaż balejaż w odcieniach brązu?

pzdr,
M.
GR33N jest offline  
Stary 2007-03-04, 04:38   #1268
martna
Raczkowanie

Dot.: prośba o radę - włosy farbowane na czarno, zniszczone z jaśniejszymi odrostami

Nie ma rady.Musisz powoli schodzic z czarnego koloru.
martna jest offline  
Stary 2007-03-04, 09:30   #1269
matriksia17
Raczkowanie

Dot.: prośba o radę - włosy farbowane na czarno, zniszczone z jaśniejszymi odrostami

Posłuchaj ja miałam podobny problem i wierz mi kazdy fryzjer nie moze Ci dac gwarancji pasemka moga wyjsc pomaranczowe albo zolte a to jest koszmar radze Ci myc wlosy szamponem rumiankowym on jest do blond wlosow ale dzieki nim wlosy z czarnego rozjasnia sie do brazu wiem bo sama tak zrobilam i pomoglo po okolo miesiacu czasu jush mialam brazowy kolor wlosow i przy okazji nie zniszczylam ich bardziej ) a potem jak jush bedziesz miec brazowe czy swoj kolor mozesz na nich robic co chcesz) pozdrawiam
matriksia17 jest offline  
Stary 2007-03-04, 10:53   #1270
Kalex
Zakorzenienie

GG do Kalex

mnie shine blonde nie wysusza włosów, ale ten jest mocniejszy więc na pewno po myciu musisz potrzymać odżywkę na włosach i będzie ok
na pewno po jednym umyciu nie da od razu oczekiwanego rezultatu, umyj nim kilka razy głowę i wtedy ocenisz efekt
a co płukanke to ja hm....też ich używałam, ale... po prostu wlosy po jakimś czasie tak sztywne i suche, że rzuciałam je w kąt i zostałam przy szamponie
z płukankami też musisz uważać, żebyś za mocnego roztworu sobie nie zrobiła, bo Ci fioletowe i niebieskie włosy mogą wyjść
na wizażu jest sporo wątków o płukankach, znajdź je sobie w wyszukiwarce i poczytaj
możesz też skontaktować sie z wizażanką rudamaja i spytac ją jak stosuje ten szampon silver i ile czasu, bo ona go polecała

to są Jej posty o silver:
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...84&postcount=5
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...12&postcount=6
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...12&postcount=8
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...0&postcount=10
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...5&postcount=13
Kalex jest offline  
Stary 2007-03-04, 11:08   #1271
syntagma
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez asia b Pokaż wiadomość
Czesc
Dziewczyny- skorzystalam z rady jednej z Was i robilam dzisiaj akcje z Wit. C.
Normalnie SZOK! wlosy sa o niebo jasniejsze w porownaniu co mialam na glowie. Po ostatnim farbowaniu niby jasnym brazem-wyszedl prawie czarny,tzn czarny z brazowymi przeswitami w swietle. Mial byc niby toner,ktory sie zmywa po 20 myciach a tu doopa blada - nic nie schodzilo!

Dzisiaj dodalam lyzke do szamponu a pozniej lyzke do odzywki i trzymalam ok 10 minut. Pozniej odzywka z mieszanki olejow i lecytynki.
Teraz mam normalnie brazowe wlosy . Fakt,ze sa male przeblyski w rudy,ale to i tak dla mnie sukces. Za tydzien zrobie znowu,bo boje sie te moje wlosy tak czesto traktowac kwasem.

Wie moze ktoras z Was jak czesto mozna robic taki zabieg z Wit. C?

Pozdrawiam
ja zrobilam po raz drugi i jest ogromna roznica tyle, ze niestety nie rozjasnily sie rowno i mam na glowie rozne odcienie brazow i niestety rudosci ale i tak jestem szczesliwa bo po czarnych ani sladu
Co do tego czy to nie niszczy wlosow..to nie mam pojecia ale moje sie strasznie blyszcza po tym i nic zlego nie stalo im sie w kazdym razie nie widac i zabiegu powtarzac nie bede juz
syntagma jest offline  
Stary 2007-03-04, 12:09   #1272
asia b
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez syntagma Pokaż wiadomość
ja zrobilam po raz drugi i jest ogromna roznica tyle, ze niestety nie rozjasnily sie rowno i mam na glowie rozne odcienie brazow i niestety rudosci ale i tak jestem szczesliwa bo po czarnych ani sladu
Co do tego czy to nie niszczy wlosow..to nie mam pojecia ale moje sie strasznie blyszcza po tym i nic zlego nie stalo im sie w kazdym razie nie widac i zabiegu powtarzac nie bede juz

Po jakim czasie zrobiles ten zabieg drugi raz?
Kurcze, w poniedzialek chce znowu zrobic,tym razem dodam dwie lyzki. Najwyzej odpadna .
asia b jest offline  
Stary 2007-03-04, 23:40   #1273
GR33N
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez matriksia17 Pokaż wiadomość
radze Ci myc wlosy szamponem rumiankowym on jest do blond wlosow ale dzieki nim wlosy z czarnego rozjasnia sie do brazu wiem bo sama tak zrobilam i pomoglo po okolo miesiacu czasu jush mialam brazowy kolor wlosow i przy okazji nie zniszczylam ich bardziej ) a potem jak jush bedziesz miec brazowe czy swoj kolor mozesz na nich robic co chcesz) pozdrawiam

Niestety taki wariant zupełnie odpada. Muszę wyglądać normalnie w pracy. Jaśniejszy odrost wygląda koszmarnie Poszukam dobrego fryzjera.
thx
GR33N jest offline  
Stary 2007-03-05, 10:25   #1274
boniulka
Zadomowienie

GG do boniulka

Witaj
Nie wiem co to za fryzjer,mialam swój odrost i resztę ciemnego brązu,fryzjerka zrobiła mi mnóstwo cieniutkich pasemek i kolor był śliczny,napewno nie pomarańczowy ani nie żołty.Wszystko z pewnością zależy od marki na której pracuje salon i od umijętnośi fryzjera.Po farbowaniu na czarno zawsze kiedy robiłam te cieniutkie pasemka,zawsze bylam zadowolona.
Dodaje zdjęcie moich wlosów,gdzie bazą były czarne włosy a na to robione cieniutkie pasemka,nie pamietam już czy to było dwa razy czy trzy,podejrzewam,że dwa(miałam tez swoje odrosty).Nie chciałam blondu więc fryzjerka musiała trzymać rozjaśniacz krócej;-)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlos.JPG (23,3 KB, 91 załadowań)
Stary 2007-03-06, 20:30   #1275
GR33N
Przyczajenie

Jestem umówiona na jutro w Studio Fresh przy Fortowej. Rozmawialam telefonicznie z fryzjerem, który powiedzial, że "nie takie rzeczy się już robiło", więc może będzie dobrze

thx,
M.
GR33N jest offline  
Stary 2007-03-06, 20:49   #1276
niv_
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez GR33N Pokaż wiadomość
Jestem umówiona na jutro w Studio Fresh przy Fortowej. Rozmawialam telefonicznie z fryzjerem, który powiedzial, że "nie takie rzeczy się już robiło", więc może będzie dobrze

thx,
M.
Daj znać jak wyszło

"To, jak traktujesz koty, decyduje o Twoim miejscu w niebie "
niv_ jest offline  
Stary 2007-03-06, 22:40   #1277
sroda
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1
Powrót do koloru naturalnego

Historia dokładna:
Mój naturalny kolor to ciemny blond/jasny brąz.
Włosy farbuję ok 4-5 razy do roku (farba wella lub... u fryzjera)
Walczę z pewnymi 'pozostałościami'- pierwsza walka z beznadziejnymi pasemkami (ratunek- malowanie na kolor ciemniejszy- jakiś zwykły brąz). Kiedyś strzeliło mi do głowy żeby zafarbować się na czerwony i od tego pory ile razy farbuję się na jakikolwiek brąz (z reguły na poziomie średniego, staram się tez nie stosować odcieni 'złotych') na głowie wychodzi mi coś ładnego przez pierwszy tydzień, a potem... zwyczajnie rudzieje. W słońcu uwidaczniają się okropne czerwone refleksy.

Ostatnio poszłam się poradzić do fryzjerki- zaproponowała odbarwianie, delikatne ściąganie koloru kąpielą dekoloryzującą. Zgodziłam się. I to był okropny błąd! Z rudawego średniego brązu został typowy (lekko fioletowy) mahoń natomiast odrosty stały się... platynowym żółtym blondem. Po tym pokryłam włosy farbą z bodajże poziomu 4- oczywiście odrosty mają teraz kolor ciemny blond, a reszta włosów... jasno-średni brąz z... rudawym odcieniem.

Nie mam pojęcia co robić. Nie chcę dokonywać jakichś gwałtownych zabiegów ani ścinać włosów, bo je zapuszczam (oby do studniówki). Na jaki kolor się zafarbować? Czy jest jeszcze jakakolwiek nadzieja na jaśniejszy kolor? Jakiej farby użyć?

Pomocy!
sroda jest offline  
Stary 2007-03-07, 01:38   #1278
mariolasl
Zakorzenienie

Mialam kiedys podobny problem. Mialam kolor, ktory nazywal sie popielaty braz, czyli generalnie bardzo ciemny. Znudzil mi sie i chcialam zmienic na jakis jasniejszy. Udalam sie do naprawde dobrego fryzjera i nie zalowalam pieniedzy. Zrobiono mi mnostwo jasnych pasemek, a na calosc potem polozono farbe w kolorze czerwonym (generalnie chcialam miec cos w odcieniu rudo-czerwonym). Efekt byl przepiekny: sliczne jasniejsze i ciemniejsze pasemka w odcieniach czerwonego. Bylam bardzo zadowolona, a co najwazniejze pozbylam sie tego ciemnego koloru. Pozniej jeszcze z dwa razy robilam balejaz, a potem dalam moim wlosom odpoczac. Oczywiscie czesto podcinalam koncowki.
mariolasl jest offline  
Stary 2007-03-07, 11:25   #1279
Mariti
Wtajemniczenie

Dot.: Powrót do koloru naturalnego

Cytat:
Napisane przez sroda Pokaż wiadomość
Historia dokładna:
Mój naturalny kolor to ciemny blond/jasny brąz.
Włosy farbuję ok 4-5 razy do roku (farba wella lub... u fryzjera)
Walczę z pewnymi 'pozostałościami'- pierwsza walka z beznadziejnymi pasemkami (ratunek- malowanie na kolor ciemniejszy- jakiś zwykły brąz). Kiedyś strzeliło mi do głowy żeby zafarbować się na czerwony i od tego pory ile razy farbuję się na jakikolwiek brąz (z reguły na poziomie średniego, staram się tez nie stosować odcieni 'złotych') na głowie wychodzi mi coś ładnego przez pierwszy tydzień, a potem... zwyczajnie rudzieje. W słońcu uwidaczniają się okropne czerwone refleksy.

Ostatnio poszłam się poradzić do fryzjerki- zaproponowała odbarwianie, delikatne ściąganie koloru kąpielą dekoloryzującą. Zgodziłam się. I to był okropny błąd! Z rudawego średniego brązu został typowy (lekko fioletowy) mahoń natomiast odrosty stały się... platynowym żółtym blondem. Po tym pokryłam włosy farbą z bodajże poziomu 4- oczywiście odrosty mają teraz kolor ciemny blond, a reszta włosów... jasno-średni brąz z... rudawym odcieniem.

Nie mam pojęcia co robić. Nie chcę dokonywać jakichś gwałtownych zabiegów ani ścinać włosów, bo je zapuszczam (oby do studniówki). Na jaki kolor się zafarbować? Czy jest jeszcze jakakolwiek nadzieja na jaśniejszy kolor? Jakiej farby użyć?

Pomocy!
Niestety w Twoim przypadku nie ma wielu możliwości . Generalnie tam gdzie nakładałaś tę nieszczęsną farbę zawsze po pewnym czasie będzie przebijał ów ciepły barwnik,i tam gdzie była stosowana kąpiel dekoloryzująca ( mniemam, że miałam wykonywane to samo pod nazwą demakijaż, ale jestem pewna, że piszemy o tym samym- słabsza odmiana dekoloryzacji polegająca na wcieraniu we włosy) także, gdyż wymyla ona pigment własnie do ciepłej bazy i ani kroku dalej. Ratunkiem jest jedynie częstsze farbowanie włosów, aby nie dopuścić do wyjścia rudości na wierzch.....lub żmudny , kosztowny raczej ( ze względu na zabiegi i pielęgnację włosa po) proces schodzenia na blond, ponieważ musiałabyś dojść do barwnika bez ciepłego akcentu. O schodzeniu ziemnych kolorów nie będę się rozpisywała bo była cała masa wątków na ten temat( poszukaj używając wizażowej wyszukiwarki, hało np dekoloryzacja).Niestety bez cierpliwości i dekoloryzacji ( zapewne nie jednej) lub metodą pasemkową nie uzyskasz jaśniejszego koloru bez ciepłych akcentów.

Marilyn Monroe
Mariti jest offline  
Stary 2007-03-08, 07:26   #1280
marta_shop
Raczkowanie

W jaki sposób uzyskać blond na ciemnych włosach z jasnymi pasemkami?

No właśnie, zapragnełam być blondynką.. Marzy mi się odcień taki beżowy blond.. Ale mam pytanko: Jak uzyskać taki kolor na moich włosach? Mam wlosy średnio ciemne Z pasemkami blond.. Nigdy nie malowane (oprocz tych pasemek oczywiscie:P) Naczytałam się wiele wątkow na ten temat, jednak bylo wylacznie o wlosach farbowanych na ciemny kolor.. Wg was, wizażanek przy włosach farbowanych należy zrobić dekoloryzację, czy jest to konieczne i w moim przypadku? Nie chce tez niszczyc wlosy rozjasniaczem... Pomożcie !
Stary 2007-03-08, 07:43   #1281
Ninedin
Zakorzenienie

Dot.: W jaki sposób uzyskać blond na ciemnych włosach z jasnymi pasemkami?

Wystarczy zrobić więcej pasemek Jeżeli masz ciemne włosy, oporne na farbowanie/ rozjaśnianie, a wybrany kolor jest dużo jaśniejszy niż twój to dekolaryzacja jest konieczna .............tyle razy to było pisane w różnych postach
Stary 2007-03-08, 17:42   #1282
Margaret90
Rozeznanie

Musze rozjasnić kolor.

Od roku farbuje włosy szamponetką Welli ciemy brąz. Kolor w ogóle mi nie schodzi, tylko od czubka głowy i po bokach gdzieniegdzie. Stosowałam już cytrynę, szampony przeciwłupieżowe, płukałam w rumianku i nic...jestem typem wiosny i prawie czarne włosy w ogóle do mnie nie pasuja. Chciałabym mieć rude albo ciemny blond. Nie chce iść do fryzjera, jakie rozjaśniacze ze sklepów mogę użyć, czy Joanna jest dobra?
Margaret90 jest offline  
Stary 2007-03-08, 18:07   #1283
Mariti
Wtajemniczenie

W twoim wypadku , jesli te ciemne włosy to naturalne dekoloryzacja nie jest potrzebna i broń Boże jej nie rób. Dekoloryzacja jest wykonywana tylko i wyłącznie przy włosach farbowanych na ciemny kolor.
Tak jak zostało napisane musisz wykonać więcej pasemek, to najprostsze rozwiąznie, ale pasemka wykonywane są rozjasniaczem więc mniemam , ze efekt będzie jasniejszy niż ten , którego chcesz. Jeśli masz włosy po średni brąz, ale nie ciemniejsze możesz użyć farby blond rozjaśniającej np Wella Wellaton 12/0 , trzymając jednak nie pół godziny a ok 45 minut. Kolor powinien wyjść w przybliżeniu beżowy blond, może nawet jasniejszy( możesz kontrolowac kolor na wybranym pasemku). Haczyk jest taki, że tam gdzie miałaś pasemka włosy będą jasniejsze. Więc może lepiej zdecydować sie na calą głowe jasniejszą ( najlepiej u fryzjera), jesli kolor będzie zbyt jasny możesz nałożyć na to farbę ( ale nie rozjaśniającą) w odcieniu odpowiadającego Ci blondu.

Marilyn Monroe
Mariti jest offline  
Stary 2007-03-08, 22:48   #1284
Marrrtaa
Raczkowanie

mam taki sam problem, do niedawna też miałam niefarbowane z pasemkami (naturalnie mam brąz) i jak mi włosy odrosną zapragnełam przerobić je na jasny blond. Moja fryzjerka mówi że moje włosy się dobrze rozjaśniają, i faktycznie, trzymają się nieźle
Marrrtaa jest offline  
Stary 2007-03-08, 22:57   #1285
GR33N
Przyczajenie

Wyszło całkiem ok, chociaż wymarzony balejaż w odcieniach blondu nie wchodził w grę z uwagi na stopień zniszczenia moich włosów Fryzjer od razu pokazał mi na palecie kolorów, jaki odcień można uzyskać nie niszcząc mi włosów jeszcze bardziej. Mam teraz włosy koloru ciemno-brązowego z jaśniejszymi pasemkami róznego koloru - od rudego do brązu. Do tego nowa fryzura z grzywką i wyglądam znacznie ... młodziej Na pewno za miesiąc znowu odwiedzę tego fryzjera
GR33N jest offline  
Stary 2007-03-09, 01:41   #1286
mariolasl
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez GR33N Pokaż wiadomość
Wyszło całkiem ok, chociaż wymarzony balejaż w odcieniach blondu nie wchodził w grę z uwagi na stopień zniszczenia moich włosów Fryzjer od razu pokazał mi na palecie kolorów, jaki odcień można uzyskać nie niszcząc mi włosów jeszcze bardziej. Mam teraz włosy koloru ciemno-brązowego z jaśniejszymi pasemkami róznego koloru - od rudego do brązu. Do tego nowa fryzura z grzywką i wyglądam znacznie ... młodziej Na pewno za miesiąc znowu odwiedzę tego fryzjera
Bardzo sie ciesze, ze jestes zadowolona. Teraz tylko stosuj dobre odzywki, maseczki, podcinaj regularnie wlosy. Jak widzisz, to wcale nieprawda, ze nie mozna zejsc z bardzo ciemnego koloru A za 5-6 tygodni mozna sprobowac jeszcze jasniejszych pasemek
mariolasl jest offline  
Stary 2007-03-09, 07:35   #1287
patrycja77
Raczkowanie

Dot.: Musze rozjasnić kolor.

a od jakiego czasu nie farbujesz już?może wystarczy miesiąc odczekać?
patrycja77 jest offline  
Stary 2007-03-09, 08:18   #1288
marta_shop
Raczkowanie

Mariti dziękuję
Stary 2007-03-09, 08:20   #1289
Margaret90
Rozeznanie

Dot.: Musze rozjasnić kolor.

Nie farbuję już od dwóch miesięcy sa nieco jaśniejsze, ale nie wiem czy mi on jeszcze zejdzie...pewnie jasna farba nie złapie mi moich włosów.
Margaret90 jest offline  
Stary 2007-03-09, 11:48   #1290
dezire
Zakorzenienie

A może spróbuj tego ...
Ja położyłam na całość najaśniejszy odcień farby blond popielatej na włosy.
Wyszły z moich brązowych - złoty blond.

Pasenka rozjaśniły sie od tego na białe- wiec mam blond balejaż

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.

dezire jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blon i brąz, blond, brązowe, celestial, czarne, czarne włosy, czarny, czerń burgund wiśnia, czerwony, dekoloryzacja, dekoloryzator, elgon, farba, farbowanie, farbowanie włosów, fryzury, loreal, palette, platyna, platynowy, pomoc, problem, rozjasniacz, rozjaśniacz, rozjaśnianie, rozjaśnianie włosów, rozjaśnić, rude, rudy, włosy, zczarnego na rudy, zła farba, zmiana koloru, zmywanie koloru

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości