Wszystko o dekoloryzacji włosów - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Pokaż wyniki sondy: Z czarnego na blond?Czy wyjdzie kolor blond??
Oczywiście, że tak! 134 9,34%
Raczej tak! 188 13,11%
Raczej nie! 445 31,03%
Na pewno nie!Wyjdzie inny kolor! 667 46,51%
Głosujący: 1434. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-03-26, 14:25   #1351
TyTeCzKa
Rozeznanie

Dot.: Stopniowe rozjaśnianie czarnych włosów

No Nomusze Ci powiedzieć że nie jest jeshcze aż tak źle ))) cieszsie że nie widziałaś moich kup sobie tapłukankę albo strzel sobie szamponetkę jakąś ja robiłam srebny blond czy jakoś tak i kolor był bardziejprzytłumiony a efekt wyszedł naprawdę fajny ))) Ps. włoski mash zniszczone też takie miałam niestety byłamna tyle inteligentna ze[rzy rozjasnianiu odrostówprzeciagałam troche na resztę włosków zainwestuj w dobre odżywki. życze powodzonka

Przedłużanie oraz Stylizacja Rzęs Łódź
http://facebook.com/ledithlashes

})i({ Amore Dolce Vita })i({
TyTeCzKa jest offline  
Stary 2007-03-26, 16:23   #1352
natalcia17
Przyczajenie

aha no to jednak jakies wyjście jest.Powiedz tylko dokłądnie jakiej szmponetki użyłaś i jakbyś mogła podać mi nazwę tej płukanki do włosów i mneij więcej cenę.Z góry dzięki:
natalcia17 jest offline  
Stary 2007-03-27, 19:46   #1353
masta
Raczkowanie

Dot.: rozjaśniacz w sprayu

a mi rozjaśniacz palette bardzo zniszczył włosy. odradzam. Na dłuższą mete sie nie sprawdził, po co niszczyc włosy... teraz odrosty zmusiły mnie do pofarbowania włosów (mialam studniowkę i chciałam jakoś wyglądać) jednak zainwestowałam w profesjonalna farbę a naniosła mi ja na włosy babcia fryzjerka. jestem zadowolona z efektu, uważam, ze (paradoksalnie) dobra farba jest lepsza od jakis rozjasniaczy. Pamiętajmy, ze rozjaśnianie włosów zawsze jednak będzie niszczyło włosy bo jest to zabieg nieodwracalny i praktycznie zawsze bedzie problem z odrostami.
Chciałabym sie wiec teraz zwrocic do dziewczyn, ktore tak jak ja wczesniej chcialyby cos poprostu "ulepszyc" . Najpiękniejsze włosy to zdrowe i mocne włosy, niezależnie od koloru.
masta jest offline  
Stary 2007-03-27, 23:16   #1354
~*sarunia*~
Raczkowanie

GG do ~*sarunia*~
Dot.: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

ja od 4 lat farbuję się na czarno .. niestety używam do tego farby.. i niestety też zdaję sobie sprawę z tego, że nie uda mi się 'uwolnić' od tego koloru w trybie natychmiastowym (jakbym tego chciała) .. zdecydowałabym się na tą dekoloryzację ale boję się, czy aby taki zabieg nie zmieni moich loczków w SIANO?
moje włosy już dużo ze mną przeszły ale nie mam zamiaru ich dobijać :p
~*sarunia*~ jest offline  
Stary 2007-03-28, 09:59   #1355
boniulka
Zadomowienie

GG do boniulka

Witam
Ja już zabierałam głos na forum na temat dekoloryzacji...Z regułymaluje się na ciemny brąz albo czarny i czasami przychodzi taki moment,że chcę rozjaśnić włoski...
Wklejam fotki,które napewno gdzies juz zamieszczałam tutaj ale się powtórzę...dekoloryzowała m włoski róznymi dekoloryzatorami:
L'oreal
Garnier
Joanna
Celia
Zgadnijcie który z nich jest dla mnie najlepszy,Celia-już po kilku minutach włosy nabierają karmelkowego koloru( z czarnych),nie wiem jak jest z dostępnoscia bo u mnie w małym miasteczku jest zawsze.
Jesli chodzi o rady z mojej strony to jesli chodzi o dekoloryzacje w domu samemu najlepiej jest dekoloryzować włosy bez odrostu bo wtedy one wyjdą starsznie białe.Jeśli chcemy nalozyć farbe od razu po dekoloryzacji zawsze kupuje dwa opkaowania tej samej aby zrobic dwa farbowania jeden po drugim-wtedy nie ma przeswitów rudosci.Najlepszym sposobem aby włoski szybko wróciły do formy jest ciepła oliwa z oliwek.
Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P9090972.JPG (63,3 KB, 219 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P9090973.JPG (77,3 KB, 217 załadowań)
Stary 2007-03-28, 10:02   #1356
neska951
Zakorzenienie

jeśli farbowałaś na blond to odobno tam też jest rozjaśniacz...
neska951 jest offline  
Stary 2007-03-28, 14:12   #1357
mamamichałka
Zadomowienie

GG do mamamichałka

Cytat:
Napisane przez Julka_122 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Panie.
Myślałam, że tylko ja cierpię katusze z powodu pofarbowania swoich przepięknych naturalnych włosów, którymi zachwycali się wszyscy. Włosy były moim znakiem rozpoznawczym w całym mieście. Odkąd tylko pamiętam aż do końca liceum, miałam geste grube włosy do pasa koloru ciemny blond, które latem nabierały dodatkowo pięknych refleksów. Po skończeniu liceum zapragnęłam zmian i to była największa głupota jaka przyszła mi do głowy. Zaczęlo sie od jasnych pasemek, których z miesiąca na miesiąc przybywało, moje włosy zaczęły robić się coraz jaśniejsze, a co z tym idzie w parze-zaczęły się rozdwajać i niszczyć Postanowiłam obciąć je do ramion, ale długo nie mogłam znaleźć fryzjerki, która by się tego podjęła. W końcu trafiłam pod nożyczki Po jakimś czasie zapragnęłam mieć włosy koloru platynowy blond (bez żadnych pasemek itp.) Swoje marzenie spełniłam. Przez dwa lata byłam niezłą blondynką Ale od tego rozjaśniania tak mi się zaczęły niszczyć włosy, że znowu chciałam wrócić do swoich naturalnych włosków. Postanowiłam więc włosy przyciemnić żeby odrosty aż tak bardzo nie rzucały się w oczy. Było ciężko bo włosy po paru myciach robiły się zielone Nie wytrzymywałam tego i cały czas malowałam je na ciemno. W ciemnych też było mi nieźle, ale nie muszę dodawać że o swoich naturalnych mogłam tylko pomarzyć. Dzisiaj jestem "spraną" czekoladową brunetką z włosami do ramion i z dwucentymetrowym odrostem który jest początkiem zapuszczana naturalnych włosów.
Chciałam się Was dziewczyny poradzić czy mam iść teraz do fryzjera i zrobić dekoloryzację tych moich ciemnych włosów, które znacznie różnią się od jasnych odrostów przez które wyglądam jakbym łysiała czy zrobić jakiś jaśniejszy balejaż? Ale szkoda mi już malować moje "uhodowane" odrosty. Nie wiem czy to ma znaczenie ale włosy zawsze malowałam u fryzjera jakimiś farbami w balsamie (podobno łagodniejszymi dla włosów). Nigdy nie eksperymentowałam z malowaniem sama w domu.
Czy dekoloryzacja bardzo niszczy włosy? Czy któraś z Was ma może namiary na jakiegoś dobrego fryzjera w Olsztynie albo okolicach? No i jak w Olsztynie liszą sobie za taką dekoloryzację?
Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam wszystkie Panie i życzę wytrwałości w zapuszczaniu włosów
a jestem z Olsztyna i raczej cie nie widziałam -
co do fryzjerów to point w carefurze jest ok-choc nie wszyscy fryzjerzy..słyszałam dużo pochlebnych opinii o fryzjerach w Alfie...no i Matraccy..jeszcze Gabriel na mieście-reszta fryzjerow poza nawiasem..co do cen-nie wiem-podzwoń-popytaj się-ale napewno się cenia..
ja tam dekoloryzowałam sie sasma loreal platinium-i wyszło.
Pozdrawiam
Stary 2007-03-28, 17:11   #1358
Julka_122
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez mamamichałka Pokaż wiadomość
a jestem z Olsztyna i raczej cie nie widziałam -
co do fryzjerów to point w carefurze jest ok-choc nie wszyscy fryzjerzy..słyszałam dużo pochlebnych opinii o fryzjerach w Alfie...no i Matraccy..jeszcze Gabriel na mieście-reszta fryzjerow poza nawiasem..co do cen-nie wiem-podzwoń-popytaj się-ale napewno się cenia..
ja tam dekoloryzowałam sie sasma loreal platinium-i wyszło.
Pozdrawiam

Droga koleżanko, dziękuję za te cenne informacje. Na pewno posprawdzam podane przez Ciebie lokalizacje
Nie pytałabym o fryzjerów w Olsztynie gdybym tam mieszkała. Mieszkam jakieś 35 km dalej - pewnie dlatego mnie nie widziałaś
Pozdrawiam serdecznie.
Julka_122 jest offline  
Stary 2007-03-29, 11:29   #1359
mamamichałka
Zadomowienie

GG do mamamichałka

Cytat:
Droga koleżanko, dziękuję za te cenne informacje. Na pewno posprawdzam podane przez Ciebie lokalizacje
Nie pytałabym o fryzjerów w Olsztynie gdybym tam mieszkała. Mieszkam jakieś 35 km dalej - pewnie dlatego mnie nie widziałaś
Pozdrawiam serdecznie.
aaaaaaaaa...no to tak-pewnie zgadza sie..a w którą strone mieszkasz bo jak masz blisko do ostródy-to w tym nowym kompleksie z basenem perła-jest dobry fryzjer-uczyli się u Matrackich (mistrzowie polski jak nie lepiej).Moja siostra tam mieszka i bardzo sie chwali
z drugiej strony-nie szkoda Tobie znowu dekoloryzować włosków..??
Stary 2007-03-29, 13:09   #1360
Julka_122
Raczkowanie

Cytat:
aaaaaaaaa...no to tak-pewnie zgadza sie..a w którą strone mieszkasz bo jak masz blisko do ostródy-to w tym nowym kompleksie z basenem perła-jest dobry fryzjer-uczyli się u Matrackich (mistrzowie polski jak nie lepiej).Moja siostra tam mieszka i bardzo sie chwali
z drugiej strony-nie szkoda Tobie znowu dekoloryzować włosków..??

Mam blisko do Ostródy i słyszałam o tym zakładzie fryzjerskim, zarówno pozytywne opinie, jak i niezbyt pochlebne. Osobiście chyba nie skorzystałabym z ich usług gdyż pracuje tam taki młody chłopak, który na pewno nie jest żadnym mistrzem Polski (przeniósł się tam z jednego z ostródzkich zakładów fryzjerskich) i nie raz słyszałam od moich koleżanek jak "opitolił" im włoski
Stwierdziłam, że chyba nie będę ryzykować i testować umiejętności nieznanych mi dotąd fryzjerów i pójdę na dekoloryzację do mojej fryzjerki, która w końcu zna moje włosy najlepiej. To na jej fotelu przeistaczałam się najpierw w blondynkę, a później w brunetkę
Sam dekoloryzator kosztuje u niej 50 zł + oczywiście farba (a mam dosyć gęste włosy) i modelowanie, więc trochę bedzie mnie to kosztowało Ale czego się nie robi dla wewnętrznej myśli, że dobrze się wygląda - zwłaszcza wiosną Jak będę już po "zabiegu" (mam zamiar pójść w przyszłym tygodniu) to się odezwę i zdam relację, no chyba że będę z rudymi włosami na głowie ryczała gdzieś w poduszkę
Pozdrawiam !
Julka_122 jest offline  
Stary 2007-03-29, 13:29   #1361
mamamichałka
Zadomowienie

GG do mamamichałka

Cytat:
Mam blisko do Ostródy i słyszałam o tym zakładzie fryzjerskim, zarówno pozytywne opinie, jak i niezbyt pochlebne. Osobiście chyba nie skorzystałabym z ich usług gdyż pracuje tam taki młody chłopak, który na pewno nie jest żadnym mistrzem Polski (przeniósł się tam z jednego z ostródzkich zakładów fryzjerskich) i nie raz słyszałam od moich koleżanek jak "opitolił" im włoski
Stwierdziłam, że chyba nie będę ryzykować i testować umiejętności nieznanych mi dotąd fryzjerów i pójdę na dekoloryzację do mojej fryzjerki, która w końcu zna moje włosy najlepiej. To na jej fotelu przeistaczałam się najpierw w blondynkę, a później w brunetkę
Sam dekoloryzator kosztuje u niej 50 zł + oczywiście farba (a mam dosyć gęste włosy) i modelowanie, więc trochę bedzie mnie to kosztowało Ale czego się nie robi dla wewnętrznej myśli, że dobrze się wygląda - zwłaszcza wiosną Jak będę już po "zabiegu" (mam zamiar pójść w przyszłym tygodniu) to się odezwę i zdam relację, no chyba że będę z rudymi włosami na głowie ryczała gdzieś w poduszkę
Pozdrawiam !
Z kazdym fryzjerem jest tak -ze komuś pasuje a komuś nie-nie ma sensu jednak iśc na poważny zabieg-gdzię gdzie masz jakies ,,ale,,.Jesli masz zaprzyjaznioną fryzjerke-to zrób jak ja-kup bardzo dobry profesjonalny dekoloryzator-ja kupiłam loreal platinium-i dekoloryzowałam czarne-które mam całe życie-pół zycia farbowane-i nie wyszło mi żadne plamy czy cos. Naprawde jest git,tym bardziej ze to nie mója pierwsza przygoda z dekoloryzowaniem czerni -i zawsze była masakra w kolorach zółto-marchewkowych.Tym razem super.Mozna go kupic na allegro w cenie ok 130 zł.ale starcza na kilka razy..lub jak nie masz funduszy-ja mam na zbyciu-patrz link w podpisie-mogłabym sie wymienic.
Stary 2007-03-29, 20:07   #1362
Julka_122
Raczkowanie

Cytat:
Z kazdym fryzjerem jest tak -ze komuś pasuje a komuś nie-nie ma sensu jednak iśc na poważny zabieg-gdzię gdzie masz jakies ,,ale,,.Jesli masz zaprzyjaznioną fryzjerke-to zrób jak ja-kup bardzo dobry profesjonalny dekoloryzator-ja kupiłam loreal platinium-i dekoloryzowałam czarne-które mam całe życie-pół zycia farbowane-i nie wyszło mi żadne plamy czy cos. Naprawde jest git,tym bardziej ze to nie mója pierwsza przygoda z dekoloryzowaniem czerni -i zawsze była masakra w kolorach zółto-marchewkowych.Tym razem super.Mozna go kupic na allegro w cenie ok 130 zł.ale starcza na kilka razy..lub jak nie masz funduszy-ja mam na zbyciu-patrz link w podpisie-mogłabym sie wymienic.
Dziękuję za propozycję, ale mam nadzieję, że fryzjerka też mi położy na włosy jakiś profesjonalny dekoloryzator i że efekt końcowy będzie tak samo dobry jak u Ciebie. Jeżeli coś pójdzie nie tak, to na pewno się do Ciebie odezwę
Pozdrawiam.
Julka_122 jest offline  
Stary 2007-03-29, 22:09   #1363
mamamichałka
Zadomowienie

GG do mamamichałka

Cytat:
Dziękuję za propozycję, ale mam nadzieję, że fryzjerka też mi położy na włosy jakiś profesjonalny dekoloryzator i że efekt końcowy będzie tak samo dobry jak u Ciebie. Jeżeli coś pójdzie nie tak, to na pewno się do Ciebie odezwę
Pozdrawiam.
3mam kciuki-koniecznie napisz jak wyszlo i czy jestes zadowolona.
Stary 2007-03-30, 00:27   #1364
Bambi2
Raczkowanie

Dziewczyny, a ja mam właśnie odwrotny problem. Mój naturalny kolor to ciemny blond. Zrobiłam sobie jasne pasemka, chciałam żeby wygladały naturalnie, ale kilka wyszło wręcz białych, to nie tak miało być. :-( Chciałabym je przyciemnić, ale nie mam pojęcia jaki mam kupic kolor żeby uzyskać na takich włosach cos w rodzaju ciemnego blondu lub jasnego brązu, jakiś ciepły odcień. To tylko 4 - 5 pasemek do poprawki więc pomyslałam, że spróbuje sama... tzn. z pomocą Wizażanek... Jakoś nie mogłam znaleźć odpowiedniego wątku, a tutaj same specjalistki od farbowania Czy to wogóle da się zrobić bez ryzyka? Bo zielonych czy pomarańczowych też bym nie chciała :-/ A tak wogóle czy jest szansa, że po kilku myciach te bardzo jasne pasemka zmienią odcień?
Bambi2 jest offline  
Stary 2007-03-30, 07:33   #1365
KNEIK
Raczkowanie

GG do KNEIK
jak zafarbować włosy po dekoloryzacji? które nie przyjmują farby

Witam! pewnie ten wątek już był poruszany ale mam pytanie. Jakiś czas temu zrobiłam sobie dekoloryzacje z ciemnego brązu wyszły złote a tam gdzie były moje naturalne tzw. odrosty wyszły jasny blond. Chciałam wrócić do swojego naturalnego kolory tj. Ciemny blond więc kupiłam farbę Schwarzkopf Natural & Easy ciemny blond niestety nie zafarbowały się wcale tak jakby włosy nie przyjęły farby. No więc następnego dnia poszłam i kupiłam znów farbę Loreal ciemny blond (przepraszam jeśli narobiłam błędów w nazwach). Było ok włosy miały jednolity kolor ciemny blond. Po 3 myciach znów mam złote z jasnym blondem farba się zmyła.Moje pytanie i prośba jaką mogę kupić farbę lub zamówić gdzieś w specjalistycznych sklepach internetowych by włosy miały jednolity kolor i nie zmywała się farba. Bardzo dziękuję za odpowiedź i radę.
KNEIK jest offline  
Stary 2007-03-30, 09:30   #1366
mamamichałka
Zadomowienie

GG do mamamichałka

Cytat:
Napisane przez Bambi2 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a ja mam właśnie odwrotny problem. Mój naturalny kolor to ciemny blond. Zrobiłam sobie jasne pasemka, chciałam żeby wygladały naturalnie, ale kilka wyszło wręcz białych, to nie tak miało być. :-( Chciałabym je przyciemnić, ale nie mam pojęcia jaki mam kupic kolor żeby uzyskać na takich włosach cos w rodzaju ciemnego blondu lub jasnego brązu, jakiś ciepły odcień. To tylko 4 - 5 pasemek do poprawki więc pomyslałam, że spróbuje sama... tzn. z pomocą Wizażanek... Jakoś nie mogłam znaleźć odpowiedniego wątku, a tutaj same specjalistki od farbowania Czy to wogóle da się zrobić bez ryzyka? Bo zielonych czy pomarańczowych też bym nie chciała :-/ A tak wogóle czy jest szansa, że po kilku myciach te bardzo jasne pasemka zmienią odcień?
no jesli rozjasniałas-to koloru nie zmienia..moze po prostu idz i kup odpowiednia farbe-taka jaka ci pasuje i ufarbuj te kilka pasemek.wydaje mi sie tylko ze na białych włosach kazda farba wyjdzie ciut jasniejsza niz powinna (oprocz ciemnych kolorkow)..wiec moze kup ciut ciemniejszy kolorek niz chcesz w rzeczywistości..jesli mimo to nie bedzie sie tobie podobało-kolorek i tak sie szybko spłuka..albo sa firmy ktore maja w ofercie i szampony i farby w takich samych kolorach..zawsze mozesz kupic szampon i zobaczyc jak ci kolor pasuje-jak sie troche wypłuka-kupic farbe w takim odcieniu-bedziesz miała wtedy obraz -czego mniej-więcej możesz sie spodziewać.
Stary 2007-03-30, 16:57   #1367
Bambi2
Raczkowanie

Bałam się, że na takich jasnych może wyjść mi jakis kolor z kosmosu. Zupełnie nie mam orientacji. Dzięki za odzew, może spróbuje tak jak mówisz, najpierw szampnem, choc nie wiem czy pokryje mi to coś. Włosy mam już wymęczone i boję się żeby nie zaszkodzic im jeszcze bardziej, gdyby nie to- ufarbowałabym całe, bo kilka odcieni mi sie na nich porobiło jakbym miała baleyage, zupełnie nie na mój gust. Ale jeśli pozbędę się tych białawo-żółtych to juz coś. A jeszcze jedno mam pytanko: czy mogę przyciemnić te pasemka tak odrazu czy lepiej trochę odczekać. Rozjasniałam przedwczoraj.
Bambi2 jest offline  
Stary 2007-03-30, 18:53   #1368
masta
Raczkowanie

mam naturalne blond. no ale farbowałam, bo wyjscia innego nie znalazłam. Naturalnie, ze w farbie jest rowniez rozjasniacz, dlatego mowie, ze najlepiej jest zostawić swoje włosy w świętym spokoju. Jednak porównując włosy po rozjasniaczu w sprayu a dobrej, delikatnej farbie, stwierdzam, ze na farbe zareagowały lepiej.
ale i tak płakać mi sie chce jak myśle o tym jak straszna i niepotrzebną krzywde wyrządziłąm moim włosom.
masta jest offline  
Stary 2007-03-30, 18:55   #1369
mamamichałka
Zadomowienie

GG do mamamichałka

Cytat:
Napisane przez Bambi2 Pokaż wiadomość
Bałam się, że na takich jasnych może wyjść mi jakis kolor z kosmosu. Zupełnie nie mam orientacji. Dzięki za odzew, może spróbuje tak jak mówisz, najpierw szampnem, choc nie wiem czy pokryje mi to coś. Włosy mam już wymęczone i boję się żeby nie zaszkodzic im jeszcze bardziej, gdyby nie to- ufarbowałabym całe, bo kilka odcieni mi sie na nich porobiło jakbym miała baleyage, zupełnie nie na mój gust. Ale jeśli pozbędę się tych białawo-żółtych to juz coś. A jeszcze jedno mam pytanko: czy mogę przyciemnić te pasemka tak odrazu czy lepiej trochę odczekać. Rozjasniałam przedwczoraj.
jesli chodzi o częstotliwośc zabiegów koloryzujacych-to zalezy tylko od twoich włosków i tego ile są w stanie wytrzymać.Ja w przeciągu miesiąca-2 razy w ciągu jednego dnia dekoloryzowałam woda 12%,w nastepnych dniach 3 razy farbowałam,pozniej 2X henna,i dzis znudziły mi sie jsne wiec wróciłam do korzeni i żyję..ja i włosy.
Jeśli twoje włosy nie są jakieś mocno cienkie i słabe-to mysle że spokojnie możesz spróbować.Ja na twoim miejscu-pofarbowałabym całośc-jesli użyjesz szamponu-bedziesz miała nadal pasemka tylko ciemniejsze-ponieważ szampon nie wyróewna kolorytu..no chyba że weżmiesz ciemny.Nie wiem jaki efekt bedzie z farba.
Kolor na takich jasnych łapie szybko i jest zawsze jasniejszy niż pokazano-o tym musisz pamiętać wybierając kolor-lub trzymac dłuzej.
Zaopatrz sie w wax,nafte,olej rycynowy-a włoski szybko dojdą do siebie po tych zabiegach i będzie git.
Stary 2007-03-31, 09:23   #1370
neska951
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez masta Pokaż wiadomość
mam naturalne blond. no ale farbowałam, bo wyjscia innego nie znalazłam. Naturalnie, ze w farbie jest rowniez rozjasniacz, dlatego mowie, ze najlepiej jest zostawić swoje włosy w świętym spokoju. Jednak porównując włosy po rozjasniaczu w sprayu a dobrej, delikatnej farbie, stwierdzam, ze na farbe zareagowały lepiej.
ale i tak płakać mi sie chce jak myśle o tym jak straszna i niepotrzebną krzywde wyrządziłąm moim włosom.
Doskonale Cię rozumiem, moje włosy ściemnały z tak zwanym wiekiem jeszcze na studiach miałam śliczny bardzo jasny wręcz słomkowy blond, potem ciemniały, ciemniały.... i niestety musiałam sięgnąć po rozjaśniacz żeby mieć choć jasne pasemka.Stosuję rozjaśniacz w sprayu bo psikam sobie włosy po wierzchu a farbę kładłabym na całe, mam więć małe pewnie niesłuszne wrażenie że nie niszczę wszystkich włosów i nie jest tak źle
neska951 jest offline  
Stary 2007-04-01, 10:43   #1371
ewkamo
Raczkowanie

Czarne jest bardzo ciężko zamalować, znam ten ból.. ja w rezultacie zwoje ściełam bo od prób zamalowania tego shitu zrobiły sie suche i cienkie ;/
ewkamo jest offline  
Stary 2007-04-03, 15:40   #1372
ruumi
Rozeznanie

Dot.: Musze rozjasnić kolor.

mozesz cos wiecej napisac o tych wywarach,otoz mam ten sam problem,chce rozjasnic włosy na rude,mam farbowene i kolor jest cimny w słoncu wychodzi czerwonawy
ruumi jest offline  
Stary 2007-04-03, 16:15   #1373
Margaret90
Rozeznanie

Proszę Bierzesz łuzki z cebuli, ale tylko te suche i wsypujesz do garna z wodą, ja wodę nalewam na oko, tak z 0,5 l. Gotujesz to na małym ogniu przez ok. 20 minut, ja zazwyczaj zostawiam na trochę dłużej, aby kolor był bardziej mocny. Tylko uwaga garnek będzie żółty i trudno pozbyć się nalotu, więc proponuję robić wywar w małym i starym gareczku. Płucz w nim włosy. Ja dodoatkowo zawijam je w ciepłą folię i myję kudełki po pół godzinie(szamponem przeciwłupiezowym). Efekt nie będzie od razu widoczny, ale za to włosy szybciej po nim rosą.
Margaret90 jest offline  
Stary 2007-04-03, 17:40   #1374
nusia2605
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez boniulka Pokaż wiadomość
Witam
Ja już zabierałam głos na forum na temat dekoloryzacji...Z regułymaluje się na ciemny brąz albo czarny i czasami przychodzi taki moment,że chcę rozjaśnić włoski...
Wklejam fotki,które napewno gdzies juz zamieszczałam tutaj ale się powtórzę...dekoloryzowała m włoski róznymi dekoloryzatorami:
L'oreal
Garnier
Joanna
Celia
Zgadnijcie który z nich jest dla mnie najlepszy,Celia-już po kilku minutach włosy nabierają karmelkowego koloru( z czarnych),nie wiem jak jest z dostępnoscia bo u mnie w małym miasteczku jest zawsze.
Jesli chodzi o rady z mojej strony to jesli chodzi o dekoloryzacje w domu samemu najlepiej jest dekoloryzować włosy bez odrostu bo wtedy one wyjdą starsznie białe.Jeśli chcemy nalozyć farbe od razu po dekoloryzacji zawsze kupuje dwa opkaowania tej samej aby zrobic dwa farbowania jeden po drugim-wtedy nie ma przeswitów rudosci.Najlepszym sposobem aby włoski szybko wróciły do formy jest ciepła oliwa z oliwek.
Pozdrawiam
Piękne są te Twoje włoski,takie ślniące i ten kolorek SUPER.
nusia2605 jest offline  
Stary 2007-04-03, 20:49   #1375
zaslonka
Raczkowanie

Ta farba to Brillance Luminance Schwarzkopf, jest w czterech odcieniach: ognista czerwień (843), jaskrawa czerwień (846), lśniący brąz (855) i ultrafiolet (860).
zaslonka jest offline  
Stary 2007-04-04, 09:18   #1376
ruumi
Rozeznanie

Dziekuje; ]
yh dzis po szkole pojde sobie kupic ta nowa farbe z patette ktora niby jest z rozjasniaczem,wyprobuje sobei ja na pasemku włosów i zobacze co wyjdziej,a co do tej brylance lu... coś tak ,to ta farba chyta tylko odrosty tak samo jak z loreala do ciemnych włosów.
hym tylko ja tez mam taki problem ze grzywke i koncowki włosow mam rozjasnione :p i chyba bede musiała kupic sobie jakas inna farbe,bo nie chce miec razacego koloru na grzywce; ]
ruumi jest offline  
Stary 2007-04-04, 09:33   #1377
boniulka
Zadomowienie

GG do boniulka

Witaj
Te farby są do włosów naturalnie ciemnych niefarbowanych,a efekt ktory wyjdzie na farbowanych jest taką sama niewiadomą jak po uzyciu rozjasniacza.Ja proponowałabym kupić rozjasniacz o 2-4 tony i wmasowywac po kolei po pasemku aby kolor był w miarę równy i obserwować kolor włosów,możesz nawet najpierw zrobic test na jednym pasemku i zobaczysz wtedy ile masz trzymac.Myślę,że 10 minut może mniej i włoski się odbarwią z tego ciemnego.Pozostaje jeszcze dekoloryzator trzymany o wiele krócej niż jest zalecane-a włosy będą moim zdaniem ładniejsze niż po rozjasniaczu i pod wzgledem koloru i kondycji.
Stary 2007-04-04, 16:16   #1378
Margaret90
Rozeznanie

Boniulka a jaki rozjaśniacz jest dobry i nie bardzo drogi?
Margaret90 jest offline  
Stary 2007-04-04, 19:32   #1379
boniulka
Zadomowienie

GG do boniulka

Margaret90-do wyboru masz rózniste ze Schwarzkopfa,Joanny,Delii ....Trudno jest mi doradzić bo kazdy włos inaczej reaguje na dany produkt,ja postawiłabym na Celię,nie niszczą one tak bardzo włosów przynajmniej moich
Stary 2007-04-05, 10:34   #1380
ruumi
Rozeznanie

no i niestety farba palletr radiance nie zmienia koloru,wogole nie chyta:p
hym czy na rozjasniaczach powinno pisac rozjasniacz?
bo są takie farby gdzie są zdj blondynek i piesz 2-3 tony i nigdy nei wiem czy to moge wziąśc na moje włosy
ruumi jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blon i brąz, blond, brązowe, celestial, czarne, czarne włosy, czarny, czerń burgund wiśnia, czerwony, dekoloryzacja, dekoloryzator, elgon, farba, farbowanie, farbowanie włosów, fryzury, loreal, palette, platyna, platynowy, pomoc, problem, rozjasniacz, rozjaśniacz, rozjaśnianie, rozjaśnianie włosów, rozjaśnić, rude, rudy, włosy, zczarnego na rudy, zła farba, zmiana koloru, zmywanie koloru

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości