Wszystko o dekoloryzacji włosów - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Pokaż wyniki sondy: Z czarnego na blond?Czy wyjdzie kolor blond??
Oczywiście, że tak! 134 9,34%
Raczej tak! 188 13,11%
Raczej nie! 445 31,03%
Na pewno nie!Wyjdzie inny kolor! 667 46,51%
Głosujący: 1434. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-04-21, 20:03   #1471
joasiatoja
Przyczajenie

Dot.: Jak powrócić do naturalnego koloru włosów? (z czarnego na jaśniejszy)

Ja mam naturalnie złocisty, ciemny blond, a pofarbowałam dość dawno na ciemny brąz- było ładnie dopóki nie odrosły jasne przy głowie... jak już nie mogłam na to patrzeć to farbnęłam na średni brąz (myślałam, żw się trochę wyrównają kolory), ale wyszło okropnie! Ciemne zostały ciemne, jasne zrobiły się trochę ciemniejsze, a od głowy zaczęły odrastać jasne teraz to wygląda straszie - 3 kolory na głowie... Już zastanawiam się czy zciąć włosy, ale trochę mi szkoda, bo już długie mam... CZY NIE MA SPOSOBU ŻEBY JAKOŚ "WYWABIĆ" Z WŁOSÓW TĄ FARBĘ?
joasiatoja jest offline  
Stary 2007-04-21, 21:28   #1472
mandarynka719
Raczkowanie

Dot.: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

napisz jak ci wyszedł kolor bo jeżeli szamponetka zadziała to z innymi tym bardziej nie powinno być problemu. a jakiego dekolaryzatora wogóle używacie jakiej firmy?
mandarynka719 jest offline  
Stary 2007-04-21, 23:04   #1473
agagrala
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez posh77 Pokaż wiadomość
do AGAGRALA to nie sa brazowe wlosy,ale ciemny rudy,brazu nie zrobi nikt poza natura,ale sa tak lsniace,ze super
Witaj! Faktycznie masz rację że to nie jest brązowy kolor. Raczej taki rudy zmieszany z miedzianym. Wiesz na samym początku jak byłam świeżo po ufarbowaniu to były ciemne z refleksem czerwonawym, a teraz totalnie zrobiły się rude. Ale na początku maja idę znowu na farbowanie i tak myślę czy dałoby radę zobić je jeszcze jaśniejsze. Taki beżowy jasny brązik??? Pozdrawiam
agagrala jest offline  
Stary 2007-04-21, 23:05   #1474
agagrala
Przyczajenie

Witaj! Faktycznie masz rację że to nie jest brązowy kolor. Raczej taki rudy zmieszany z miedzianym. Wiesz na samym początku jak byłam świeżo po ufarbowaniu to były ciemne z refleksem czerwonawym, a teraz totalnie zrobiły się rude. Ale na początku maja idę znowu na farbowanie i tak myślę czy dałoby radę zobić je jeszcze jaśniejsze. Taki beżowy jasny brązik??? Pozdrawiam
agagrala jest offline  
Stary 2007-04-22, 14:25   #1475
asica
Raczkowanie

Mandarynka, szamponetka zadziałała, przypuszczam że kolor byłby jeszcze intensywniejszy gdybym trzymała 40 zamiast 20 minut.
asica jest offline  
Stary 2007-04-22, 18:31   #1476
posh77
Raczkowanie

sorki za moj ton,ale jestem przewrazliwiona na punkcie koloru.Zepsulam piekna nature na syf i sie wsciekam.
Trzeba niestety odbarwic do blondu i wtedy dopiero zimny braz.Zadne przykrywanie brazem nic poza miedza nie da.
Sama chodze z syfem na glowie,ale jest OK,juz przywykam.
Cytat:
Napisane przez agagrala Pokaż wiadomość
posh77 jest offline  
Stary 2007-04-22, 21:52   #1477
agata_wwl
Raczkowanie

Witam wszystkich

Mam parę pytań dotyczących dekoloryzacji.

Jestem ciemną blondynką, mialam robiony balejaż rozjaśniający, potem farbowalam na brąz a teraz mam satynowy ciemny blond (bardziej wpadający pod rudy). Bardzo chcialabym wrócić do swojego naturalnego koloru, by potem zrobić sobie balejaż, bo w takiej fryzurze jest mi najladniej.
Czy w moim przypadku dekoloryzacja pomoże?

Czy wystarczy jedno ściągnięcie?

Z góry wielkie dzięki za rady.
agata_wwl jest offline  
Stary 2007-04-23, 00:02   #1478
MDMa
Raczkowanie

ja miałam naturalny złoty blond i pofarbowałam sie na rudo. pani w matrixie powiedziała, że nie ma szans na odbarwienie bo wyjdzie pomarańcz, a że mam baardzo cienkie włosy dodatkowe farbowanie je wykończy. dlatego jedynym rozwiązaniem są najpierw pasemka blond.
MDMa jest offline  
Stary 2007-04-26, 00:44   #1479
Tiger Lilly
Przyczajenie

Z ciemnych farbowanych na blond ???? Da się ??

Mam ciemne włosy naturalnie, farbowane jakiś czas na ciemny szatyn ( na czarno nigdy ). Chciałabym jakiś blondzik mieć. Najlepiej taki ładny jasny. Mam piwne oczy, ogólnie ciemną karnację i nie chciałabym wyglądać bardzo nienaturalnie.
Jużkiedyś miałam blond balejaż, dosyć gęsty i bardzo jasny i podobało mi się.

Ale nie wiem czy teraz po tylu farbowaniach na brązy ciemne da się to jeszcze zrobić. Prawdę mówiąc już 4 miesiące nie farbowałam włosów, więc mam spore odrosty ( któcyh nota bene prawie wcale nie widać ) no i jeszcze niedawno obcięłam z długich na victorię, więc zostały obcięte te najbardziej zafarbowane pigmentem ciemnym.

I chciałabym znowu spróbować z tym blondem, wiem, że niektóre brunetki całkiem łądnie wyglądają w blondach. Tylko jaki kolor? I jak to zrobić?
Zależy mi na szybkim efekcie, bo za dwa miesiące wyjeżdzam i chciałabym zrobić na miejscu piorunujący efekt

Któras z Was moze farbowała z ciemnych na blond? Porszę o porady.. warto w ogóle? Ja już sama nie wiem...
Tiger Lilly jest offline  
Stary 2007-04-26, 10:14   #1480
novakia
Zakorzenienie

Dot.: Z ciemnych farbowanych na blond ???? Da się ??

poczytaj inne wątki, tam jest duzo o tym dowiesz sie na pewno ze to nie takie hop siup, zejsc z ciemnego koloru, a tym bardziej ze naturalny tez masz taki. no i najlepiej udac sie do fryzjera. a aby uzyskac dobry efekt trzeba go odwiedziec kilka razy...
tez sie wzielam przechodzenie z ciemnych na blond. tyle ze ja mam naturalny kolor ciemny blond. zrobilam sobie juz pasemka(ktore wyszly jak żółtki) ale sa juz rozjasnione, niedlugo robie cala glowe rozjasniaczem dekoloryzującym Joanny a potem nakladam wymarzona farbe czyli w kolorze podobna do naturalnych
mam bardzo slabe i cienkie wlosy dlatego sie boje coto bedzie. ale moze nie zostane łysa
Stary 2007-04-26, 10:24   #1481
novakia
Zakorzenienie

a ja użyję dekolorazytora joanny i wcale sie nie boje
Stary 2007-04-26, 10:31   #1482
Tiger Lilly
Przyczajenie

Właśnie przeglądam całe forum, ale ciągle widzę tylko porady dotyczące jak zejść z ciemnych jeśli się niegdy nie farbowało, jeśli się jest naturalną blondynką albo jak powrócić do naturalnych kolorów.

A ja jestem brunetką, farbowaną na ciemno i chcę mieć blond No wiem, że będzie ciężko, ale szukam dziewczyn po takich "przejściach"
Tiger Lilly jest offline  
Stary 2007-04-26, 10:39   #1483
mały_groszek
Zadomowienie

GG do mały_groszek

Wyszukiwarka też jest pomocna
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...rozja%B6nianie
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...rozja%B6nianie

mały_groszek jest offline  
Stary 2007-04-26, 11:14   #1484
Tiger Lilly
Przyczajenie

Dzięki wielkie

Może po prostu nie wpisałam właściwej frazy w wyszukiwarce Już się przenoszę a ten topic przekazuję do kasacji.
Tiger Lilly jest offline  
Stary 2007-04-26, 11:58   #1485
Agga407
Raczkowanie

GG do Agga407

spróbuj dekoloryzatora loreal platinium(niebieski ) ,ja ponad rok temu z popielatego blondu zrobiłam sobie brąz,po kilku miesiącach zachcialo mi sie znów blondu ,fryzjerka sciagnela mi kolor tym wlasnie dekoloryzatorem,musiałam lekko wycieniować i sciąć włosy gdyż gdzieniegdzie końcowki były lekko rudawe,po zabiegu uzywałam odzywki matrix sleek look i ampułek loreala ,Teraz rozjasniam tylko odrosty (tym samym dekoloryzaltorem niebieskim,jesli chcesz miodowe powinnas uzyc rozowego)+ odzywka absolut repair loreal&szampon sleeek look +raz na mies ampułka,polecam
Agga407 jest offline  
Stary 2007-04-26, 13:23   #1486
Kalex
Zakorzenienie

GG do Kalex
Dot.: Z czarnego na blond :)

jest dużooo wątków dziewczyn proszących o porady jak z ciemnych,czarnyvch bądź brązowych włosów uzyskać wymarzony blond
Kalex jest offline  
Stary 2007-04-26, 13:28   #1487
Tiger Lilly
Przyczajenie

Dot.: Z czarnego na blond :)

Już właśnie mod mi podpowiedział jakie i dołączył mój wątek do tego wątka, dlatego tak dziwnie to wygląda :P czyli już wsyztsko jasne - właściwy wątek dla mnie został znaleziony i już jest ok
Tiger Lilly jest offline  
Stary 2007-04-26, 15:30   #1488
agagrala
Przyczajenie

Witam dziewczyny!
Mogłybyście mi coś podpowiedzieć?
Czy jest taka możliwość że po drugiej dekoloryzacji zniknie ten kolor rudawo- -brązowy co pojawia się z czasem przy wypłukiwaniu się farby? Babka w salonie L'oreal powiedziała mi ze bez problemu zrobi mi: tak nazwała ten kolor "złoty blond popielaty" z farb Majirel.(oczywiście po uprzedniej dekoloryzacji). I ten kolorek na palecie był taki ani jasny ani ciemny, ale nie taki typowy blond. Mam taki dylemat. Czy to możliwe że po pewnym czasie włosy nie będą się wymywać na żółty kolorek? Moja koleżanka kupuje sobie sama farby Majirel w sklepie fryzjerskim i naprawdę po ufarbowaniu ta farba trzyma się 2 miesiące i z każdym myciem jest coraz ładniejsza. Czy miałyście farbowane włosy tą farbką i jak wasze opinie? Czy naprawdę możliwe jest że ta farba wypłukuje się wolniej jak np. te sklepowe L'oreal Excellence? Dzięki serdeczne za podpowiedzi???
agagrala jest offline  
Stary 2007-04-30, 12:57   #1489
Pipi6
Raczkowanie

Dot.: Dekoloryzator- za i przeciw?

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
truskawkowawiosna, a jak udało Ci się pozbyc czarnego? jakiego dekoloryzatora użyłaś? miałaś odrosty? bo ja np. mam, i nie wiem co z nimi zrobić...

No wlasnie, truskawkowawiosna, jak tego dokonalas???? Ja mam wlosy teraz co prawda nie czarne ale brazowe i tez marzy mi sie powrot do blondu. Mozesz sie podzielic swoja wiedza? Z gory dzieki.

Edytowane przez Pipi6
Czas edycji: 2007-04-30 o 12:59 Powód: błąd
Pipi6 jest offline  
Stary 2007-04-30, 19:00   #1490
poiuy85
Raczkowanie

GG do poiuy85
Thumbs up Dot.: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

Hello! w czwartek pozbyłam sie w koncu czarnego kolorku włosów , muszę przyznać że włoski mam w dobrym stanie obawiałam się że będzie gorzej, hehe. Byłam w salonie "pierre" w lbn, fryzjerka ściągała mi kolor "kąpielą" która jest troszkę "lżejsza" niż dekoloryzacja. włoski miałam w kolorze rudym po ściągnięciu koloru , nastepie położyła mi odżywki - tzw pielęgnacja. Później malowanie na kasztan. Siedziałam tam prawie 6h ale Jestem bardzo zadowolona, sporo mnie to kosztowało pieniązków nio ale.. najważniejsze że w koncu mam świetny kolorek nio i moje włoski są w dośc dobrej kondycji . więc moge smiało powiedziec że dekoloryzacja nie jest tragedią!!

Ps. to mój drugi w zyciu taki zabieg.
Stary 2007-04-30, 19:18   #1491
Sway87
Przyczajenie

GG do Sway87
Wink Dot.: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

Dziś urządziłam moim włosom dekoloryzację, więc też coś napiszę, może komuś się to przyda Użyłam dekoloryzatora Loreal Eclair Clair Creme. Włosy z natury ciemny "mysi" blond( do tego ani gęste ani grube chociaż kręcone :/ farbowałam wielokrotnie( od około trzech lat), najczęściej na ciemny brąz. W rezultacie były prawie czarne. Co prawda przez ostatnie pół roku używałam tylko "szamponu" Palette( u mnie w ogóle się nie spierał). Po dekoloryzacji w miejscu odrostów mam bardzo jasny słoneczny blond( taki albinoski) niżej miedziany jasny rudy a na reszcie długości coś koło winnej czerwieni, miejscami nawet bordo, ale pod słońce marchewa
Wnioski są następujące: 1. siła dekoloryzatora słabnie wraz ze zwiększaniem się liczby warst farby bądź w przypadku Palette - również "szamponu do 24 myć" 2. Jeśli po dekoloryzacji zamierzasz ufarbować włosy na kolor zbliżony do naturalnego, to najlepiej w ogóle zostaw odrosty w spokoju i nakładaj mieszankę tylko na ufarbowane partie( zrobiłabym tak, gdybym miała drugą szansę)
Jutro z nadzieją że pokryję odbarwione przy skórze włosy nakładam na całość średni blond Nie wykluczam komplikacji...
Na koniec mogę dodać, że po godzinie trwającym zabiegu kondycja moich włosów nie uległa zmianie. Być może trochę pomogła odżywka dołączona do zestawu, ale naprawdę warto wcześniej pomyśleć o wzmocnieniu włosów. Polecam maseczki i odżywki regenerujące( bez spłukiwania) po każdym myciu, nawet jeśli włosy wygladaja na zdrowe Przy takiej ochronie niestraszne będzie im nawet częste prostowanie( u mnie od 2 lat). Pozdrawiam i życzę udanych eksperymentów
Sway87 jest offline  
Stary 2007-04-30, 19:42   #1492
all1990
Przyczajenie

dekoloryzacja, cena i skutki

Witam.
Mozecie mi powiedziec ile kosztuje zabieg dekoloryzacjo, oczywiscie chodzi mi o zblizoną cene. Czy po takim zabiegu nie pozostaje juz nic farby? Jak wyglądają włosy po dekoloryzacji?
all1990 jest offline  
Stary 2007-04-30, 19:53   #1493
benito_mruffkolini
BAN stały

Wpisy w blogu: 1
Dot.: dekoloryzacja, cena i skutki

ja płaciłam jakieś 130zł
generalnie ceny 100-200zł, tak mi się wydaje

włosy wychodzą zółto-pomarańczowe

a w ogóle polecam wyszukiwarkę, można się dużo dowiedzieć
benito_mruffkolini jest offline  
Stary 2007-04-30, 21:20   #1494
novakia
Zakorzenienie

ja robilam sama dekolorocyzacje Joanną, i tez mam pomarańczowe włosy zdejmuje ciemny kolor, no ale do rudego niestety
Stary 2007-04-30, 21:54   #1495
jagaem
Raczkowanie

Dot.: Dekoloryzator- za i przeciw?

Mam słabe kręcone włosy [w dość dużej ilości ] i wracam do jasnych pasemkami. Dekoloryzację odradzali mi wszyscy. Na razie mam coraz więcej jasnych pasemek ale coraz bardziej zniszczone włosy. Trudno powiedzieć, co jest lepsze, szybciej mieć rozjaśnione, zniszczone i regenerować, czy rozłożyć rozjasnianie na raty . Stosuję wszystkie tzw waxy, olejki, maski ...ale bez spektakularnych efektów. Zastanawiam się czy moje włosy wytrzymają jeszcze jedno "pasemkowanie" czy też można byłoby użyć farby jasny blond [ odrosty ciemno-mysie + odrosty blond+ pasemka jasno- rude], aby stonować odrosty i ciemniejsze pozostałości. Podcinanie końcówek i tak jest nieuniknione. Jeśli ktoś może pomóc, PROSZĘ o poradę .
Pozdrawiam.
jagaem jest offline  
Stary 2007-05-01, 11:18   #1496
all1990
Przyczajenie

Gdzie moge kupic jakis dobry srodek dekoloryzujący? Mam włosy zafarbowane na czarno, a moje naturalne to brąz, CZy zawsze wynikiem są zólte czy poranczowe wlosy?
all1990 jest offline  
Stary 2007-05-01, 14:29   #1497
all1990
Przyczajenie

rozjasnianie czarnych wlosów.

Jaki moze byc efekt rozjesnienia czarnych włosów (farbowanych)? Beda zółte?
all1990 jest offline  
Stary 2007-05-01, 15:43   #1498
martitta
Przyczajenie

Dot.: rozjasnianie czarnych wlosów.

beda napewno ,sama wychodzilam z czarnego to wiem :/ niestety po rozjasnianiu czarnych wlosow bedziesz miec od czerwieni po zółć na wlosach jak chcesz wyjsc z czerni to najlepiej pasemkami nie farbuj calej glowy i przygotuj sie ze wlosy beda strasznie zniszczone.Jak bedziesz miala jakies pytania to najlepiej pisz na gg 3055392 Powodzenia ;-)
martitta jest offline  
Stary 2007-05-01, 16:29   #1499
Laity
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez martitta Pokaż wiadomość
beda napewno ,sama wychodzilam z czarnego to wiem :/ niestety po rozjasnianiu czarnych wlosow bedziesz miec od czerwieni po zółć na wlosach jak chcesz wyjsc z czerni to najlepiej pasemkami nie farbuj calej glowy i przygotuj sie ze wlosy beda strasznie zniszczone.Jak bedziesz miala jakies pytania to najlepiej pisz na gg 3055392 Powodzenia ;-)
zgadzam się

Dodam tylko, że moje włosy ciągnęły się jak guma, a w dotyku przypominały plastik.

Życzę powodzenia

Laity jest offline  
Stary 2007-05-01, 18:23   #1500
guantanamera
Zakorzenienie

GG do guantanamera

mam zamiar pozbyc sie tej całkowitej czerni z moich włosów nie farbuje ich od lutego kolor czarny sie zmywa pjawiły sie brazowe odcienie no i jasniejsze odrosty no ale coz...trzeba przecierpiec..pod koniec maja wybieram sie do fryzjera w sumie planuje własnie pasemka...odzywiam tez wlosy waxe i łykam Humavit mam nadzieje ze to cos da... ktora z WAs schodziła jeszcze z czerni?
Zamknij wątek

Tagi
blon i brąz, blond, brązowe, celestial, czarne, czarne włosy, czarny, czerń burgund wiśnia, czerwony, dekoloryzacja, dekoloryzator, elgon, farba, farbowanie, farbowanie włosów, fryzury, loreal, palette, platyna, platynowy, pomoc, problem, rozjasniacz, rozjaśniacz, rozjaśnianie, rozjaśnianie włosów, rozjaśnić, rude, rudy, włosy, zczarnego na rudy, zła farba, zmiana koloru, zmywanie koloru

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości