Wszystko o dekoloryzacji włosów - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Pokaż wyniki sondy: Z czarnego na blond?Czy wyjdzie kolor blond??
Oczywiście, że tak! 134 9,34%
Raczej tak! 188 13,11%
Raczej nie! 445 31,03%
Na pewno nie!Wyjdzie inny kolor! 667 46,51%
Głosujący: 1434. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2005-11-10, 17:06   #181
paulinka5891
Raczkowanie

GG do paulinka5891
Dot.: Z czarnego na braz?!

Ja odradzam stosowanie riozjaśniaczy. Sama miałam czarne włosy i zachciało mi sie wrócić do mojego brązowego koloru. użyłam rozjaśniacza...boze...wło sy zrobiły się rude przy skurze białe itd.Przefarbowałam je na palona kawe i wyglądają już w porządku. Ale ich kondycja...są bardzo suche,łamliwe,rozdwająją się końcówki itd.itp.

---------------------------------------------------
21 czerwiec 2014 r., godz: 15:00!!

Nasz dzień!!!
paulinka5891 jest offline  
Stary 2005-11-10, 17:37   #182
Rosario
Zadomowienie

Dot.: Z czarnego na braz?!

Cytat:
Napisane przez paulinka5891
Ja odradzam stosowanie riozjaśniaczy. Sama miałam czarne włosy i zachciało mi sie wrócić do mojego brązowego koloru. użyłam rozjaśniacza...boze...wło sy zrobiły się rude przy skurze białe itd.Przefarbowałam je na palona kawe i wyglądają już w porządku. Ale ich kondycja...są bardzo suche,łamliwe,rozdwająją się końcówki itd.itp.
zgadzam się!

Marianne Faithfull

Rosario jest offline  
Stary 2005-11-10, 20:43   #183
masta
Raczkowanie

Dot.: rozjaśniacz w sprayu

ja dzisiaj kupila ten sprayek palette. Martwie sie tylko opiniami na kafeterii bo tam mocno na niego nakrzyczaly.. ale coz;] ryzyk/fizyk!

masta jest offline  
Stary 2005-11-10, 20:56   #184
Przezlosliwa
Zakorzenienie

GG do Przezlosliwa

Od razu zdaj relację, bo też się napaliłam. Jak na razie wolałam nie ryzykować i kupiłam szampon Welli do włosów siwych i blond - od pierwszego użycia mam piękny, platynowy odcień włosów (oczywiście szampon nie koloryzuje, tylko wyciąga platynowy kolorek z blond włosów ). Polecam.

Agencja Interaktywna Poznań

21.02.11 - start

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

Żadne jedzenie nie jest aż tak dobre, by było warte chociażby kilograma
Przezlosliwa jest offline  
Stary 2005-11-10, 21:16   #185
nurthena
Raczkowanie

Ja stosowalam ten rozjasniacz palette Najlepsza ze najpierw nie doczytalam ze to rozjasnia na trwale i z radoscia psiknelmam na cale wloski, pocz ym przeczytalam ze to mi juz tak zostanie :P Lekko sie przerazilam ale okazalo sie ze efekt jest SUPER! Moze to przez moj poprzedni kolor wlosow (mialam braz nie za ciemny) ale teraz naprawe sa fajne i wcale nie zniszczone D Polecam serdecznie !!

A co do stosowania na farboa\wanych tam jest ostrzezenie zeby na farbowanych nie stosowac i ja bym sie obawiala....ale nie znam sie na tym za bardzo
Stary 2005-11-10, 21:41   #186
ma-li-na
Zadomowienie

szczerze to jest jedyne miejsce gdzie polecaja ten rozjaśniacz! nie słyszałam nie jego temat wczesniej zadnych pozytywnych opinii ale coozz kazdy ma swoje zdanie
ma-li-na jest offline  
Stary 2005-11-10, 21:48   #187
ghola
Raczkowanie

Używałam spray i z Palette i z Joanny. Różnica jedynie w "szybkości rekacji" - w pierwszym przypadku efekt widoczny prawie od razu, w drugim po 2-3 użyciach. Włosy wyglądają jak rozjaśnione przez letnie słońce- naturalnie i łagodnie ubytków na głowie brak- ani nie zniszczyły się ,ani nie wypadały... więcej niż ustawa przewiduje
co do stosowania na odrosty- jestem na tak- potworki stają się mniej widoczne więc jak najbardziej warto
ghola jest offline  
Stary 2005-11-10, 23:15   #188
aniesia20
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1

A czy któraś z Was używała tego sprayu na włosy farbowane ?
Obecnie mam włosy koloru średni blond i ciekawa jestem czy na farbowanych włosach efekt byłaby też taki fajny
Stary 2005-11-11, 11:35   #189
smerfeta01
Zakorzenienie

Dot.: dobry dekoloryzator - ale jaki ?

dziewczyny i nadal nie wiem który rozjaśniacz zastosować. Widziałam ostatnio rozjaśniacz dekoloryzujący Joanny i się nad nim zastanawiam. Co myślicie ?
smerfeta01 jest offline  
Stary 2005-11-12, 14:25   #190
smerfeta01
Zakorzenienie

jednak wybrałam Palette Blond Strands, zestaw do pasemek ME1. Potem mam zamiar nałożyć farbę Palette średni blond
smerfeta01 jest offline  
Stary 2005-11-12, 14:39   #191
Przezlosliwa
Zakorzenienie

GG do Przezlosliwa

Czy mi się wydaje, czy rozjaśniacza Palette nie ma na KWC?

21.02.11 - start

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

Stary 2005-11-12, 15:49   #192
masta
Raczkowanie

użyłam dzisiaj pierwszy raz. efekt super a włosy absolutnie wcale nie zniszczone. użyłam odżywki do wlosow blond z glis cura jakby co efekt boski i bedzie jeszcze bardziej cudowny po nastepnych uzyciach polecam
masta jest offline  
Stary 2005-11-12, 15:55   #193
Przezlosliwa
Zakorzenienie

GG do Przezlosliwa

Ja też wczoraj używałam Palette. Widać różnicę - jest taka w sam raz jak na pierwszy raz. Myślę, że po kolejnych razach uzyskam jaśniejszy, zbliżony do platyny odcień.

21.02.11 - start

Stary 2005-11-22, 18:46   #194
karii86
Raczkowanie

ach no własnie mam ten sam problem jaki najlepszy rozjasniacz? mam bardzo ciemne brązowe włosy i chciałabym miec na nich kilka pasemek w kolorze bursztynu tylko jak to zrobić hmm ?,mam obawy ze po rozjasnieniu wyjdzie mi rudy i moze wtedy jakis kolorek na to tylko jaki moze ktoras z Was mi podpowie
Stary 2005-11-22, 21:01   #195
paipai
Raczkowanie

smerfeta01, ja bym się na Twoim miejscu zastanowila. To, czy rozjasniacz albo dekoloryzator doprowadzi Twoje wlosy do odieniu rudego/żóltego czy bialego zalezy nie tylko od jakości produktu ale i od pigmentow w Twoich wlosach. Tak więc jesli kiedys mialas niemila przygode z zoltymi np pasemkami to oznacza, ze znow rozjasnia Ci sie do rudego ( z ciemnego broznu cięzko przejsć od razu do blondu ). Grozi to niesamowitym oslabieniem wlosów. Co z tego, ze beda blond, jesli stracisz połowe.
Pol roku temu tez chcialam cos takiego zrobić (tez miałam ciemne wlosy brąz). Rozmawialam z kobieta w sklepie z profesjonalnymi produktami dla fryzjerow. Powiedziała, ze jednak najlepiej przez pasemka. No i ze taki zabieg jednak lepeij samemu nie wykonywac w domu, bo newielka szansa, ze dobrze nam wyjdzie.
paipai jest offline  
Stary 2005-11-23, 13:36   #196
wewelinka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez paipai
smerfeta01, ja bym się na Twoim miejscu zastanowila. To, czy rozjasniacz albo dekoloryzator doprowadzi Twoje wlosy do odieniu rudego/żóltego czy bialego zalezy nie tylko od jakości produktu ale i od pigmentow w Twoich wlosach. Tak więc jesli kiedys mialas niemila przygode z zoltymi np pasemkami to oznacza, ze znow rozjasnia Ci sie do rudego ( z ciemnego broznu cięzko przejsć od razu do blondu ). Grozi to niesamowitym oslabieniem wlosów. Co z tego, ze beda blond, jesli stracisz połowe.
Pol roku temu tez chcialam cos takiego zrobić (tez miałam ciemne wlosy brąz). Rozmawialam z kobieta w sklepie z profesjonalnymi produktami dla fryzjerow. Powiedziała, ze jednak najlepiej przez pasemka. No i ze taki zabieg jednak lepeij samemu nie wykonywac w domu, bo newielka szansa, ze dobrze nam wyjdzie.
chwila bo nie wiem czy dobrze zrozumiałam to odradzasz dekoloryzacje ? ja tez mam ciemną czekolade na włosach a miał wyjść jasny brąz. Załatwiła mnie tak pani w salonie fryzjerskim...Miałam tylko raz farbowane włosy na ciemno. Dodam że u mnie farowała dwu fazowo najpierw ciemny palisander a potem czekolada.... Kolor sam w sobie ładny ale nie dla mnie bo mam jasną karnacje i musze nakładac dużo tapety;/I już mam ich dość. Też myślałam że sie przyzwyczaje ale normalnie koszmar minął miesiąc a ja nie mam ochoty nawet na nie patrzec..
Ratunku
P.S. Przepraszam że wepchnelam sie w watek
Stary 2005-11-26, 19:49   #197
pysiaczka
Raczkowanie

z brązu na blond

Witam!
Moja mama ma całą głowę siwych włosów, jednak wcale ich nie widać, gdyż farbuje je na ciemny brąz. Jednak jest to już trochę niewygodne, włosy rosną jej bardzo szybko i co trochę widać odrosty. Stwierdziła, że od teraz będzie farbowała włosy na blond, nie na jasny blond tylko średni. Jak teraz ma sobie przefarbować włosy z brązu na blond? Będzie to na pewno szok dla włosów. Miała też pomysł , by poczekać aż jej odrosną siwe włosy i potem przefarbować na blond. Jednak pracuje w szkole, wychodzi na ulicę i to mógłbyby być szok dla jej znajomych. Tak więc sytuacja jest taka: jej naturalne włosy to siwe, ale ma teraz włosy brąz(pomalowane)i chce przejsc od razu na blond.
doradzajcie i poratujcie
pysiaczka jest offline  
Stary 2005-11-26, 22:57   #198
neysa
Raczkowanie

GG do neysa
Smile Dot.: z brązu na blond

Podejrzewam, że konieczna byłaby dekoloryzacja, a następnie na tak odbarwione włosy należałoby nałożyć farbę w wybranym odcieniu. Myślę jednak, że najlepiej będzie jeśli taka zmiana koloru zostanie zrobiona przez fryzjera, wtedy jest duza szansa, że włosy się nie zniszczą i nie wyjdzie z tej operacji np. kurczakowy kolor na głowie. Na pierwszy raz radzę iść do fryzjera, a potem farbowac już włosy w domu. Aha, inna opcja- stopniowa- to zrobienie pasemek blond i za którymś razem przewaga koloru blond będzie już całkowita. Natomiast wg mnie czekanie aż naturalne włosy odrosną jest niedość że czasochlonne, to jeszcze nie ładnie się to prezentuje.

When I'm in your arms, nothing seems to matter!
neysa jest offline  
Stary 2005-11-27, 15:50   #199
Malwina12320
Raczkowanie

Dot.: z brązu na blond

niech pujdzie do dobrego zakladu frzjerskeigo zaplaci te 200zl ale ebdize zadowolnona.
Malwina12320 jest offline  
Stary 2005-12-05, 23:11   #200
blue_eyed_kitty
Rozeznanie

Question Jasna farba na ciemna?

Witam!
Ja wiem ze gdzies tu kiedys byl podobny watek ale za nic nie moglam go znalezc
Otoz: Ok. miesiac temu farbowalam wlosy na tzw. czerwien granatu(i wczesniej jescze 2 razy).Od tego czasu zero farb i innych barwideł. Kusi mnie zmiana koloru na jasniejszy( taki jakby miedziany ciemny blond).Zdaje sobie sprawe ze farba jasna raczej teraz nie 'lapie' wlosow ale czy gdybym powiedzmy dala wlosom spokoj przez miesiac, dwa to czy farba czerwona wyplukalaby sie na tyle zeby jasniejsza zlapala? Wiem ze to jest zakrecone ale licze na Wasza cierpliwosc
Pozdrawiam serdzecznie!
blue_eyed_kitty jest offline  
Stary 2005-12-05, 23:19   #201
feminist_punk
Przyczajenie

Dot.: Jasna farba na ciemna?

czerwona i czarna farba najdłużej się wypłukuje ze wszystkich, mnie czerwień ognista nie chce się wypłukac od pół roku
feminist_punk jest offline  
Stary 2005-12-05, 23:22   #202
blue_eyed_kitty
Rozeznanie

feminist_punk ale mnie teraz przestraszylas Pol roku...
Ach te farby.A jak ma byc intensywny odcien to sie po drugim mysiu taki szary robi....
Stary 2005-12-05, 23:22   #203
ewka.mnk
Wtajemniczenie

Jaśniejsza farba moze minimalnie rozjasnić starą, ciemniejszą (ale wypłukana już) farbę. Lecz uzyskany kolor będzie miał rudawo-wypłowiały odcien. Najlepiej wczesniej zastosowac dekoloryzację, bo takie eksperymenty nie dają ładnych rezultatów.

ewka.mnk jest offline  
Stary 2005-12-05, 23:25   #204
blue_eyed_kitty
Rozeznanie

No wlasnie tez o tym myslalam ale chcialabym oszczedzic wloskom zabiegow chemicznych-zal mi ich
Najwyzej poczekam....pol roku...
Kurcze to nie fair A z jasnego na ciemne to tak latwo
Stary 2005-12-05, 23:45   #205
ewka.mnk
Wtajemniczenie

Czekanie pół roku nic nie da. Po tym czasie wypłucze Ci sie odcień, ale farba we włosach bedzie cały czas i jej nie rozjaśnisz. Dopiero jak włosy odrosną całkowicie.
Jak kiedys ufarbowłam włosy na jasniejszy kolor po roku czasu od poprzedniego farbowania, a i tak resztki farby na koncach włosów (które nie były już w ogóle widoczne) nie rozjaśniły się.
Jeśli jednak nie chcesz czekać tak długo, to zostaje tylko dekoloryzacja.

ewka.mnk jest offline  
Stary 2005-12-05, 23:54   #206
blue_eyed_kitty
Rozeznanie

A jak wyglada ta dekoloryzacja( czy ona bardzo niszczy wlosy?) bo tak myslalam ze moze po malutku robic pasemka az wiekszoc bedzie jasna juz tak kiedys robilam ale nie wytrzymalam do konca i dlatego teraz jestem czerwona:0 Co niszczy bardziej dekoloryzacja czy takie powtarzane pasemka?
(jejku ale ja Cie męczę)
Stary 2005-12-06, 09:51   #207
ewka.mnk
Wtajemniczenie

Gdy miałam przeprowadzamną dekoloryzcję, to najpierw miałam ściagnay kolor (wyszła marchewka ), a potem nakładany wybrany przez mnie kolor (u mnie to był taki piaskowy blond, a wsześniej byłam brunetką). Jak miałam juz odrosty, to zabieg był powtórzony.
Bezpośrednio po tych zabiegach włosy były super, ale dopiero po jakimś czasie, gdy juz wróciłam do swoich naturalnych, widziałam jak bardzo róznia się kondycją te odbarwiane włosy, od moich odrostów. Były sianowate i szortkie. Dopiero niedawno ściałam juz całkowiecite te konce i nareszcie mam ładne i zdrowe włosy.
Ogólnie dekoloryzcja jest ok, pod warunkiem, ze nie bedziez jej przeprowadzac kilka razy, tylko raz np. chciałaś wrócic do naturalnego (jasnego) koloru, a potem juz nie chcesz farbowac. W przeciwnym wypadku, chyba lepiej robic pasemka, choc ja osobiscie nie jestem ich fanką.

ewka.mnk jest offline  
Stary 2005-12-06, 10:06   #208
blue_eyed_kitty
Rozeznanie

Hmm...Chyba na razie dam wloskom odpoczac a potem zobaczymy. Najchetniej to bym wogole je juz na zawsze zostawila i niech cwoj kolor maja, tylko ze nie dosc ze trzeba przetrwac te odrosty to jeszcze ja mam taki ciemny "mysi" kolor-bylejaki
Ewka-Dziekuje bardzo za pomoc Dam jeszcze znac co zrobilam jak sie juz zdecyduje.
Pozdrawiam!
Stary 2005-12-06, 10:38   #209
dafreen
Zadomowienie

GG do dafreen

ja miałam już chyba wszystkie możliwe kolory na włosach. dekoloryzacji nie polecam bo niszczy włosy, to bardzo silny zabieg chemiczny, kolor jest wypłukiwany z wnętrza włosa i dlatego włosy staja się póżniej szorstkie i sianowate, tym bardziej że czerwinie to najtrudniejszy kolor do ściągnięcia i czesto zabieg trzeba powtórzyć. ja teraz też przechodzę z ciemnego brązu na jasny i robię to za pomocą pasemek, choć nie jestem ich specjalną zwolenniczką, ale zdecydowanie mniej niszczą włosy. proponowałabym Ci zrobienie dużej ilosci dosyć cieniutkich pasemek i powtórzenie tego zabiegu za jakieś 4-6 tygodni, wtedy włosy będą na tyle rozjaśnione że będziesz mogła przejść na jaśniejszy kolor. powiem szczerze że ja też przepadam za rudościami, ale ich problem to to że tak się wypłukują i robią nijakie....
dafreen jest offline  
Stary 2005-12-06, 16:23   #210
Filip_inka
Raczkowanie

Unhappy Odbarwianie

Moje włosy są bardzo zniszczone od farbowania, prostowania, układania idt. Staram się właśnie doprowadzić je do porządku .Przedewszystkim chcialabym przestać farbować włosy a nie chcę chodzic z paskudnymi odrostami, bo to wyglada jak krowi placek. Słyszałam, że istnieje cos takiego jak odbarwiacz do włosów niewiem jak to sie fachowo nazywa, ale chcialabym wrocic do swojego naturalnego koloru. Wczesniej miałam intensywny fiolet, który po jakimś czasie "zrudział". Potem próbowałam znaleźć odcień zbiżony do mojego naturalnego Znalazlam jakis brąz ale poprzedni kolor sie przebija...Ponoć odcienie czerwieni i fioletu bardzo trudno zakryć innymi.Czy to prawda?

W zasadzie moje główne pytanie dotyczy tego odbarwiacza. Mianowicie : Jak on działa? Czy bardzo niszczy włosy? gdzie i w jakiej mniej więcej cenie można go zakupic?
Filip_inka jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blon i brąz, blond, brązowe, celestial, czarne, czarne włosy, czarny, czerń burgund wiśnia, czerwony, dekoloryzacja, dekoloryzator, elgon, farba, farbowanie, farbowanie włosów, fryzury, loreal, palette, platyna, platynowy, pomoc, problem, rozjasniacz, rozjaśniacz, rozjaśnianie, rozjaśnianie włosów, rozjaśnić, rude, rudy, włosy, zczarnego na rudy, zła farba, zmiana koloru, zmywanie koloru

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości