Wszystko o dekoloryzacji włosów - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Pokaż wyniki sondy: Z czarnego na blond?Czy wyjdzie kolor blond??
Oczywiście, że tak! 134 9,34%
Raczej tak! 188 13,11%
Raczej nie! 445 31,03%
Na pewno nie!Wyjdzie inny kolor! 667 46,51%
Głosujący: 1434. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-12-16, 11:03   #2101
babyface2
Raczkowanie

Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez °Alchemia Pokaż wiadomość
Dokładnie tak jest, Palette zawiera składnik, którego nie mozna usunąc z włosów. To bardzo niedobra i szkodliwa farba.
Wow! Szczerze powiem, że nawet nie wiedziałam. Niestety doświadczyłam z niewiedzy Faktycznie to cholerstwo jest niezniszczalne
Stary 2007-12-18, 21:23   #2102
MONIKA1850
Zakorzenienie

GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850

Ja ufarbowalam sobie wloski na sredni braz i na poczatku bylam zalamanamyslalam o dekoloryzacji ale po przeczytaniu jakie sa tego efekty gdy robi sie to samemu to zrezygnowalamna dal farbuje sie na ciemno i kazdy twierdzi ze super wygladam
MONIKA1850 jest offline  
Stary 2007-12-18, 23:20   #2103
Broniecka
Raczkowanie

Wczoraj robiłam zakupy w Rossmanie i pomachała do mnie z półki fioletowa farba Garniera... Od tego czasu nie mogę o niej zapomnieć :P Dobra, do rzeczy. Z natury jestem blondynką, ale od 10 lat farbuję włosy, początkowo był to blond, bo naturalny kolor zaczął ciemnieć, ale od 6 lat przeszłam na ciemne kolory. Najpierw był to średni brąz, potem bordo, śliwka i od dwóch lat używam odcienia ciemny naturalny szatyn, który wychodzi jak czarny z brązowym połyskiem. Kusi mnie ten fiolet, ale wiem, że jak go teraz nałożę, to się przyjmnie na odrości i może da kolorowy połysk. Przeczytałam wątek trochę wybiórczo i w większości poruszany był temat radykalnej zmiany koloru, natomiast u mnie chodzi o rozjaśnienie tylko o parę odcieni. Co mi doradzicie? Nie chciałabym robić dekoloryzacji, żeby przejść czarny - żółty - fiolet, bo to nie ma zbytniego sensu. Zanim pójdę do fryzjera, chciałabym dokładnie wiedzieć, o co po prosić i na co się nie zgodzić, żeby niepotrzebnie nie niszczyć włosów Dodam, ze moje włosy są z natury cieńkie, ale są błyszczące, miękkie i nie wyglądają na zniszczone od farbowania

Broniecka jest offline  
Stary 2007-12-19, 08:41   #2104
nioniol
Raczkowanie

Thumbs up Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Nie koloryzuję włosów u fryzjera. Wszystkie zabiegi staram się robić sama w domu - oczywiście z wyjątkiem strzyżenia. A co do tego to też ostatnio przezyłam całkowitą masakrę- nie wiem dlaczego. ale skoro jest moda na cieniowanie, strzępienie czy jak to zwać - to fryzjerka postanowiła mi tak zrobić. teraz czekam kiedy mi te nieszczęsne wyskubki odrosną............

Dlatego też jeżeli chodzi o dekoloryzację - to tylko ufam sobie i zawsze wychodzi mii to co chcę. Trzeba pomysleć i zapoznać się z podstawowymi zasadami działania produktów...i do dzieła!!!
Stary 2007-12-21, 00:58   #2105
((*_*))
Przyczajenie

Przeczytałam rozterki dotyczące dekoloryzacji oraz preparatu marki Elgon i postanowiłam wyrazić swoją opinię. Otóż nie jest prawdą , iż dekolor tej marki niszczy włosy i nie działa. Mam włosy niemalże do pasa. W ciągu tego roku użyłam go trzykrotnie (ostatni raz 1h temu) i zapewniam, że włosy mam w rewelacynej kondycji. Nie zrobiło sie z nich tzw. siano, nie wysuszyły się, nie połamały, nie porozdwajały (końcówki). Szczerze polecam wszystkim kobietkom, które chcą pozbyć się koloru z włosów farbowanych. Faktycznie dekolor "nie rusza" włosów naturalnych, natomiast z farbowanymi radzi sobie rewelacyjnie. Włosy farbowane od kilku miesięcy na czarno rozjaśnił do kasztanowych. Chcąc uzyskać jaśniejszy odcień należy zabieg powtórzyć. Jeśli zaś chodzi o ponowne farbowanie, faktycznie, zgodnie z zaleceniem producenta, należy wybrać odcień jaśniejszy od tego, który chcemy uzyskać, gdyż włosy "łapią" pigment dość intensywnie i rzeczywiście wychodzą ciemniejsze.
((*_*)) jest offline  
Stary 2007-12-21, 08:39   #2106
Karola_82
Zadomowienie

Wyślij wiadomość przez MSN do Karola_82

Cytat:
Napisane przez ((*_*)) Pokaż wiadomość
Przeczytałam rozterki dotyczące dekoloryzacji oraz preparatu marki Elgon i postanowiłam wyrazić swoją opinię. Otóż nie jest prawdą , iż dekolor tej marki niszczy włosy i nie działa. Mam włosy niemalże do pasa. W ciągu tego roku użyłam go trzykrotnie (ostatni raz 1h temu) i zapewniam, że włosy mam w rewelacynej kondycji. Nie zrobiło sie z nich tzw. siano, nie wysuszyły się, nie połamały, nie porozdwajały (końcówki). Szczerze polecam wszystkim kobietkom, które chcą pozbyć się koloru z włosów farbowanych. Faktycznie dekolor "nie rusza" włosów naturalnych, natomiast z farbowanymi radzi sobie rewelacyjnie. Włosy farbowane od kilku miesięcy na czarno rozjaśnił do kasztanowych. Chcąc uzyskać jaśniejszy odcień należy zabieg powtórzyć. Jeśli zaś chodzi o ponowne farbowanie, faktycznie, zgodnie z zaleceniem producenta, należy wybrać odcień jaśniejszy od tego, który chcemy uzyskać, gdyż włosy "łapią" pigment dość intensywnie i rzeczywiście wychodzą ciemniejsze.
a to zabrzmialo jak wypowiedz przedstawiciela tej firmy

Dieta (znowu): 178 cm / 64kg
Cel pt. "wakacje w sexy ciele"
do 1.06 - 9 kg (55kg)
Karola_82 jest offline  
Stary 2007-12-21, 09:12   #2107
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga

Cytat:
gratuluje udanej opinii na temat tego produktu, to chyba jakiś cudowny środek
włosy do pasa....farbowane na czarno...równomiernie zdekoloryzowane... w dodatku samodzielnie....hmmmm
i tylko jedna opinia na forum...
ja do dzis nie znalazłam tak cudownego środka do dekoloryzacjo takich włosów, a mam troszkę doświadczenia
znam wielu stylistów doskonałych, i jakoś nie polecali nam tak doskonałego środka do dekoloryzacjo włosów farbowanych na czarno, który nie niszczy włosów
tez mi ta wypowiedz wygląda na reklamę marki...
prosze zapoznaj sie z regulaminem...
Stary 2007-12-21, 10:54   #2108
°Alchemia
Zadomowienie

Elgon zmywa kolor, owszem, ale zdecydowanie nierównomiernie Testowałam Owszem, faktycznie można pozbyć się nieinwazyjnie niechcianej czerni, ale nie zmyje się ona całkowicie, tylko zostawi po sobie slady. Myślę, ze aby całkowicie koloru się pozbyć, trzebaby użyc kilku opakowań po kilka aplikacji pod rząd. Środek w sumie skuteczny, ale ma też swoje wady (pachnie jak zgniłe jajo ) i na pewno nie jest cudowny Reklama jak nic.
°Alchemia jest offline  
Stary 2007-12-21, 14:18   #2109
((*_*))
Przyczajenie

Przykro mi, że pochlebną opinię o produkcie potraktowałyście jako wypowiedź przedstawiciela marki lub reklamę, z którą nie mam nic wspólnego. Jestem mamą na urlopie wychowawczym, która zwyczajnie znalazła ten środek w sieci i wypróbowała na swoich włosach (faktycznie, dekoloryzator pachnie jak zgniłe jajo, ale ostatecznie nie jest to produkt do wąchania). Rozumiem, że to forum służy jedynie do krytykowania pozytywnych i jak najbardziej obiektywnych opinii, a wszelkie przejawy elementów pochwał lub zadowolenia są odbierane jak reklama. A odkąd fryzjerzy wiedzą wszystko najlepiej?! Ja osobiście sparzyłam się już niejednokrotnie na zabiegach w renomowanych salonach i koniec końców zawsze wracam do samodzielnej koloryzacji włosów. Używam tego dokoloryzatora oraz farb i szmponów Loreal (zaraz się okaże, że jestem również przedstawicielem tej marki). Nikogo nie namawiam ani nie zachęcam do zakupu produktów Elgon. Szczerze jest mi to obojętne. Zwyczajnie myślałam, że moja opinia komuś pomoże. Ale tak naprawdę to ani mnie to ziębi ani parzy. Ważne, że ja jestem ze swoich włosów zadowolona. Wesołych Świąt życzę i więcej zaufania!
((*_*)) jest offline  
Stary 2007-12-21, 16:28   #2110
camm
Raczkowanie

Dziewczyny mam pytanie..
Otoz jakies 10 miesiecy temu zafarbowalam wlosy slawetna farba palette. Chcialabym zaznaczyc ze nigdy wczesniej nie farbowalam wlosow, byl to moj pierwszy raz i nie wiem co mnie podkusilo zeby wybrac farbe palette. Oczywiscie bylo to morderstwo dla moich zdrowych wlosow.. wydalam kupe kasy na odzywki i maski. Teraz farbuje wlosy tylko u fryzjera szamponetkami w celu wyrownania koloru i czekam az mi odrosna zeby moc sciac te pofarbowane palette. Dzisiaj bylam w salonie Goldwella i pani fryzjerka powiedziala mi ze maja jakis sciagac do farby ktory nie ingeruje we wlosy i sciaga tylko farbe i ze nie niszcze wlosow. Czyli ze po sciagnieciu bede miala moj naturalny kolor wlosow.. i jakos mi sie nie chce w to wierzyc.. Co wy na to?

Aha zapomialam napisac ze moj naturalny kolor wlosow to taki sredni braz a wlosy mam pofarbowane na ciemny braz wpadajacy troche w czern
Stary 2007-12-21, 23:51   #2111
°Alchemia
Zadomowienie

Cytat:
Przykro mi, że pochlebną opinię o produkcie potraktowałyście jako wypowiedź przedstawiciela marki lub reklamę, z którą nie mam nic wspólnego. Jestem mamą na urlopie wychowawczym, która zwyczajnie znalazła ten środek w sieci i wypróbowała na swoich włosach (faktycznie, dekoloryzator pachnie jak zgniłe jajo, ale ostatecznie nie jest to produkt do wąchania). Rozumiem, że to forum służy jedynie do krytykowania pozytywnych i jak najbardziej obiektywnych opinii, a wszelkie przejawy elementów pochwał lub zadowolenia są odbierane jak reklama. A odkąd fryzjerzy wiedzą wszystko najlepiej?! Ja osobiście sparzyłam się już niejednokrotnie na zabiegach w renomowanych salonach i koniec końców zawsze wracam do samodzielnej koloryzacji włosów. Używam tego dokoloryzatora oraz farb i szmponów Loreal (zaraz się okaże, że jestem również przedstawicielem tej marki). Nikogo nie namawiam ani nie zachęcam do zakupu produktów Elgon. Szczerze jest mi to obojętne. Zwyczajnie myślałam, że moja opinia komuś pomoże. Ale tak naprawdę to ani mnie to ziębi ani parzy. Ważne, że ja jestem ze swoich włosów zadowolona. Wesołych Świąt życzę i więcej zaufania!
Nie musisz się tak oburzać.
°Alchemia jest offline  
Stary 2007-12-23, 18:33   #2112
GrassIsGreener
Raczkowanie

Dekoloryzacja rudości

Czy z takiego koloru jaki jest w załączniku wyjdzie blond? Ciekawi mnie jak dekoloryzacja wyjdzie na takich włosach. Miałam farbowane włosy na rude odcienie. ostatni raz farbowałam w czerwcu więc dawno temu. 2 miesiące temu miałam robione pasemka rozjaśniaczem, po części włosów wyszedł żółty reszta odrosty i końcówki ładnie ale dało się przeżyć Jakieś 3 tygodnie później nałożyłam rozjaśniacz Palette tylko na odrosty i wyszły zółte Teraz trochę ściemniały i to jest ciemny blond. Mam już swoje odrosty 1 cm w kolorze jasnego brązu. Chaotycznie ale mam nadzieję, że zrozumiale Więc może wie któraś z Was jaki kolor wyjdzie po dekoloryzacji?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 13.JPG (100,6 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.JPG (119,7 KB, 48 załadowań)
GrassIsGreener jest offline  
Stary 2007-12-24, 11:56   #2113
GrassIsGreener
Raczkowanie

Dot.: Dekoloryzacja rudości

up, może jednak ktoś wie, co za kolor wyjdzie
Stary 2007-12-24, 13:15   #2114
truskawkowawiosna
Moderator

tego nikt nie jest w stanie na 100% przewidziec, nawet fryzjer, ryzyk fizyk

ale na to, ze wyjdzie ladny kolor to bym nie liczyla, skoro schodzisz z rudosci, stawiam na zolto-pomaranczowy

na taki kolor koniecznie trzeba nalozyc farbe

lacze z watkiem o dekoloryzacji
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCŁAW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dresówki bawełniane. Zajmujemy się haftem komputerowym. Szyjemy dla małych i dużych:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline  
Stary 2007-12-24, 16:03   #2115
sabbatha
Zakorzenienie

spokojnie wyjdzie. mi z ciemniejszych wyszly blond pasemka.

sabbatha jest offline  
Stary 2007-12-25, 13:28   #2116
plmoknijb
Przyczajenie

Mój naturalny kolor to coś pomiędzy ciemnym blondem a jasnym brązem Jakieś 2-3 miesiące temu coś mi odbiło i zafarbowałam je farbą Londa chyba hebanowa czerń...no w każdym razie teraz, kiedy kolor troche mi się sprał mam czarne włosy z gdzieniegdzie prześwitami mojego naturalnego:P niestety kolor mi się nie podoba i chciałabym zrobić na nich balejaż z blondem i brązem ;] boje się jednak że wyjdzie mi jakiś rudy, czy jeśli chce te blond pasemka to ta dekoloryzacja będzie konieczna?
plmoknijb jest offline  
Stary 2007-12-27, 13:29   #2117
nioniol
Raczkowanie

Do GrassIsGreener:
czy ja dobrze widzę coś w rodzaju blond pasemek na tych włosach?
Pewnie zaraz wszyscy mnie zakrzyczą, ale dekoloryzacja włosów farbowanych chną (rude!) ziołową dały mi blond. Dekoloryzator dekoloryzatorowi nierówny. I jak jakaś fryzjerka mówi że nie wyjdzie, to znaczy, że używa tanich, byle jakich kosmetyków....
Stary 2007-12-27, 17:12   #2118
GrassIsGreener
Raczkowanie

Tak, są tam blond pasemka i ładnie wyszły od spodu natomiast na wierzchu tylko troszeczkę rozjaśniło.
Stary 2007-12-27, 19:24   #2119
betty3423
Przyczajenie

GG do betty3423

To może ja się podzielę moją przygodą dekoloryzacji nawiasem mówiąc dzisiejszą :P
Mój naturalny kolor włosów to typowo polski, myszowaty blond. Oczywiście jako mądra nastolatka chciałam go ulepszyć, rozjaśniłam do blondu, po 2 latach rozjaśniania odrostów zapragnęłam brązu i kupiłam farbę pallete...skutki wiadome..czarno na głowie. Nie chcąc więcej kombinować farbowałam na ciemne kolory. Najpierw farbami trwałymi a potem henną venity z tubki. Ostatnio zapragnęłam wrócić do naturalnego koloru. Przeczytałam całe niniejsze forum i wybrałam się po dekoloryzator garniera.

Dekoloryzację zaczęłam od końcówek, świadoma tego , że przy głowie włosy szybciej się rozjaśniają. Ale szczerze mówiąc nic to nie dało. Na głowie mam małą masakrę. Jestem kurczakowo-żółta do ucha, a od ucha za ramiona ruda. Teraz mogę się zapisać do cyrku :P

Nie poprzestaję jednak na tym, jutro udaję się po zakup następnego rozjaśniacza,mam nadzieję, że nie zamorduję tym moich włosów. Teraz siedzę z maseczką fryzjerską z łożysk na głowie, żeby trochę odpoczęły. Będę zdawać relację na bieżąco.

Zamieściłabym zdjęcia po dekoloryzacji, ale niestety właśnie rozładowały się baterie aparatu. Jutro poproszę chłopaka żeby udokumentował moje dzieło zniszczenia :P
Zamieszczam zdjęcia koloru wyjściowego włosów.
1. czarne 2. po myciu szamponem przeciwłupieżowym
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_3410.JPG (16,1 KB, 124 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3715.JPG (28,7 KB, 180 załadowań)
betty3423 jest offline  
Stary 2007-12-28, 20:45   #2120
Finlora
Zakorzenienie

Dot.: Z czarnych włosów na blond

Też farbuję włosy na ciemno - ciemny brąz, ale wyglądaja jak czarne - i zastanawiam się co będzie jesli przyjdzie mi kiedyś do glowy, żeby wrócic do swojego naturalnego... Zdaję sobie sprawę z tego, że nawet rozjasnienie u fryzjera to niesamowita dawka chemi na wlosach, a że mam cienkie włosy i delikatne... no, same wiecie co się z nimi stanie... a ja chcialabym je miec... pewnie jedynym wyjściem bedzie czekac az trochę odrosną, skrócić, potem znowu poczekac, skrócic itd az zetniemy calkowicie kolor farbowany i zostaną tylko naturalne wloski... ale te odrosty i w ogóle to tak okropnie wygląda... chociaz z drugiej strony jesli mam wybierac między czyms takim a utratą wlosów... chyba jasne co kazda z nas by wybrala?

Finlora jest offline  
Stary 2007-12-28, 21:38   #2121
ijaa
Zakorzenienie

A ja niedawno to przeszłam. I musze przyznać, że nie jest tak źle.

Trzeba chyba po prostu trafić na dobrego fryzjera, który doradzi, pomoże i postara się jak tylko może by nie zniszczyć włosów.

Z natrury jestem blondynką, nie za ciemną nie za jasną. Taką po środku.
Rok temu zafarbowałam wloski na brązik - taki kaprys.
Spodobało mi sie i farbowalam się na ten brązik ciut ponad rok - w efekcie wyglądały włosy na niemalże czarne.
Zapragnęłam porotu do natury i do fryzjera się wybrałam.

Efekt: Nie super jasny blond - chociaz takiego to i tak nie chciałam. Wlosu mam można powiedziec kolorowe, z przewagą na miodowy blond. Gdzies zostalo brązowe pasemko, gdzieś wkradło sie ciut rudości, ale ogólnie jest jasnoooo. Podoba mi sie.

Miłam wyboru to, albo dużooooooo mocniejszą dekoloryzację i co za tym idzie mooocne zniszczenie włosków.
posłuchałam fryzjerki, żeby zejsć z koloru 'nie do końca' a jesli bede chciała jasniejsze, bede teraz co jakiś czas robić pasemka aż dojde do jasnego blondu.

Wybrałam opce pierwszą i jestem zadowolona. Kolor(ki) mi sie podobają, a stan włosów nie jest straszny. Ścięłam końcówki - jakiś 1-1,5 centymetra - i moim zdaniem jest okej.
Trochę suchsze niż wczesniej, ale z tym można sobie szybciej poradzić.

NAJWAŻNIEJSZE to znaleźć DOBREGO fryzjera. Nie po względem kosztów, czy nawet salonu, ale po względem zrozumienia i pomocy klientce.

Jeśli któraś by chciała, moge załączyć fotki.

...i przyrzekam Ci, uśmiech każdego dnia, kawę o poranku i rowerowe wycieczki!
ijaa jest offline  
Stary 2007-12-28, 21:53   #2122
Finlora
Zakorzenienie

Pewnie, fotki mile widziane
A co do fryzjera to bardzo cięzko jest znaleźć takiego naprawdę dobrego, mnie się jak na razie nie bardzo to udaje

Finlora jest offline  
Stary 2007-12-29, 02:46   #2123
Patryka
Zadomowienie

Ech, dzisiaj oglądałam sobie dokładnie moje włoski i nawet nie wiecie, jak żałuję, że dwa lata temu nie położyłam dekoloryzatora na całe włosy, tylko na sam "spód"... Mam tam już tylko z 15-20 cm "starych" włosów, a reszta prawie moje (prawie, bo jakąś rudą farbą farbowane ). Poza tym włosy mam czarne, ale już tak męczy mnie ten kolor... Chyba w ferie postaram pozbyć się tej okropnej czerni (no, w zasadzie nie chodzi mi o całkowitą dekoloryzację, naturalnie mam włosy taki mysi blond, chciałabym żeby te u nasady przypominaly mój naturalny, końcówki mogą być ciemniejsze). W związku z tym mam pytanie - jakie odżywki najlepiej nadają się dla takich włosów?
Poza tym, od jakichś dwóch miesięcy łykam Skrzypovitę - mam nadzieję, że dzięki temu nie wyłysieję od dekoloryzacji

Aha, jeszcze chciałam dodać, ze włosy mam do pasa - i przez to mam też dylemat straszny, bo najprawdopodobniej będę musiała je skrócić porządnie...
Patryka jest offline  
Stary 2007-12-29, 16:29   #2124
ijaa
Zakorzenienie

A wiec fotki.

Jak widać, pierwsza z ciemnymi, a druga po dekoloryzacji.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryz5.jpg (108,9 KB, 160 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryz4.jpg (119,0 KB, 210 załadowań)

...i przyrzekam Ci, uśmiech każdego dnia, kawę o poranku i rowerowe wycieczki!
ijaa jest offline  
Stary 2007-12-30, 02:48   #2125
Patryka
Zadomowienie

ijaa, miałaś bardzo ładne włosy przed dekoloryzacją, ale i po wyglądają fajnie. Nie wyglądają na zniszczone, kolor tez jest fajny
Patryka jest offline  
Stary 2007-12-30, 14:45   #2126
betty3423
Przyczajenie

GG do betty3423

Patryka- ja robiłam właśnie dekoloryzację domową, mam włosy tak 10 cm za ramiona. Też jestem mysią blondynką naturalnie. Dekoloryzatorem zeszłam do żółtego, bo inaczej nie da się tego koloru nazwać. Końcówki zostały lekko rudawe. Stan włosów jest ogólnie dobry. Spodziewałam się większych zniszczeń, ale o dziwo po nałożeniu odżywki mają taką strukturę jak przedtem.
Odczekałam parę dni (wychodząc w czapce zdomu:P, żeby ludzi tym kurczakiem na głowie nie straszyć) i dziś zabieram się za przyciemnienie tego żółtego do koloru zbliżonego do nauralnego. Trochę się boję , bo znajoma fryzjerka ostrzegała, że mogę wyjść zielona. No cóż...zobaczymy...
betty3423 jest offline  
Stary 2007-12-30, 21:17   #2127
izabelka222
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez gaga Pokaż wiadomość
gratuluje udanej opinii na temat tego produktu, to chyba jakiś cudowny środek
włosy do pasa....farbowane na czarno...równomiernie zdekoloryzowane... w dodatku samodzielnie....hmmmm
i tylko jedna opinia na forum...
ja do dzis nie znalazłam tak cudownego środka do dekoloryzacjo takich włosów, a mam troszkę doświadczenia
znam wielu stylistów doskonałych, i jakoś nie polecali nam tak doskonałego środka do dekoloryzacjo włosów farbowanych na czarno, który nie niszczy włosów
tez mi ta wypowiedz wygląda na reklamę marki...
prosze zapoznaj sie z regulaminem...

Hej gaga przeczytaj lepiej wszystko bo wczesniej tez inne osoby sie wypowiadaly dobrze o Elgonie! a FORUM jest od tego aby wyrazac swoje opinie i pomagac innym!

A po drugie...znam pare osob ktore wyprobowaly ten preparat i efekty i opinie dobre a wiec nie rozumiem czemu czepiasz sie kogos kto chce pomoc innym i wyraza swoja opinie oskarzajac ze rekalmuje produkt,nie rozumiem.

Za jakies dwa tygodnie sama go wyprobuje i dodam mam nadzieje nastepna pozytywna opinie,a jeszcze chcialam dodac ze fryzjerka nigdy Ci nie powie ze jest tajkie cos i ze jest dobre bo ona na tym zarabia-chyba logiczne -i nie twierdze ze to jest magiczny srodek wiadomo rozjasniacza i amoniaku nie ma ale jakas chemie musi miec ktora to zmywa,sek w tym ze nie otwiera luski wlosa czyli go nie niszczy jak rozjasniacz....

Edytowane przez izabelka222
Czas edycji: 2007-12-30 o 21:26 Powód: dodanie tekstu
izabelka222 jest offline  
Stary 2007-12-31, 01:36   #2128
Patryka
Zadomowienie

betty3423, w takim razie czekam na udokumentowanie efektów dekoloryzacji Tą maseczkę, co na włosy stosowałaś, gdzie można ją kupić? A dekoloryzator Garniera można normalnie np. w Rossmanie dostać?
Patryka jest offline  
Stary 2007-12-31, 15:26   #2129
GrassIsGreener
Raczkowanie

Kupiłam dzisiaj dekoloryzator Garniera i 2 farby Londy Piaskowy Blond. Dzisiaj mam zamiar nałożyć dekoloryzator. Jestem ciekawa co wyjdzie
Stary 2007-12-31, 16:22   #2130
betty3423
Przyczajenie

GG do betty3423

Patryka- po sylwestrze od razu zamieszczam foty . Jestem zadowolona z dekoloryzacji, bo mimo, że byłam żółta to po kilku dniach nałożyłam farbę (L'oreal L Island- popielaty blond i wyszedł super kolorek, Takim sposobem z brunetki stałam się blondynką. Licząc koszty zdekoloryzowałam się za jakieś 60 złotych , nawet nie chcę wiedzieć ile to by kosztowało u fryzjera

Dekoloryzator garniera kupiłam w Rossmanie za12,90 bodajże. Ale ostrzegam żeby dekoloryzację, jeśli długo farbowało się włosy, zacząć od samych końcówek, poczekać 10 minut i nałożyć na pozostałą długość.

Odżywka nazywa się KALLOS(odżywka z wyciągiem z łożysk), kupiłam ją w sklepie z profesjonalnymi artukułami fryzjerskimi, ale było to jakiś czas temu i nie pamiętam ile kosztowała. Bardzo ładnie pachnie i włosy po niej są naprawdę gładziutkie
betty3423 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blon i brąz, blond, brązowe, celestial, czarne, czarne włosy, czarny, czerń burgund wiśnia, czerwony, dekoloryzacja, dekoloryzator, elgon, farba, farbowanie, farbowanie włosów, fryzury, loreal, palette, platyna, platynowy, pomoc, problem, rozjasniacz, rozjaśniacz, rozjaśnianie, rozjaśnianie włosów, rozjaśnić, rude, rudy, włosy, zczarnego na rudy, zła farba, zmiana koloru, zmywanie koloru

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości