Wszystko o dekoloryzacji włosów - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Pokaż wyniki sondy: Z czarnego na blond?Czy wyjdzie kolor blond??
Oczywiście, że tak! 134 9,34%
Raczej tak! 188 13,11%
Raczej nie! 445 31,03%
Na pewno nie!Wyjdzie inny kolor! 667 46,51%
Głosujący: 1434. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-01-12, 17:51   #2161
Abigail 1979
Raczkowanie

Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

To ja nie wiem, kładłam to około 10 razy i miałam ciagle kasztanowy w miejscu dawnej farby, przy czym naturalnie jestem szatynką..............
Kurczaka nie mialam nigdy po tym.........
Abigail 1979 jest offline  
Stary 2008-01-15, 20:49   #2162
izabelka222
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Abigail 1979 Pokaż wiadomość
Uzywałam tego elgonu, sciaga tylko kolor fatby, nie wypłukuje naturalnego pigmentu, jesli masz naturalne włosy szatyn i farbowałaś na czarno to on ściągnie tylko trochę tej czerni ( czern to tak silny pigment ze go nie wyrzuci całkowicie) ewentualnie pozosyawi rudą poświatę która powstała w skutek działania poprzedniej farby, w tym amoniaku, wody utlenionej. Ten preparat nie dekoloryzuje, nie zrobi z szatynki czy brunetki-blondi, jest dobry przy powracaniu do naturalnego koloru, nie niszczy.
jaki kurczakowy???Może piszesz o czyms innym, ja mam na mysli sciagacz sztucznego pigmentu firmy elgon, color remover w którego skład wchodzą dwie buteleczki, i ich zawartośc należy mieszać.................. ...........
Kładłam to na włosy farbowane czernią, z własnymi odrostami, na włosach z farbą sciągnął kolor do ciemnego kasztanu, a naturalnych nie ruszył, poniewaz on nie ingeruje w naturalny kolor włosów.
Chyba że jak jesteś naturalną blondi i usuwasz czerń to wtedy może zostać jajko, poniewaz nigdy nie ściagnie całego koloru.
To nie jest środek służący do rozjaśniania!

Farbę nalezy kłaśc jasniejszą ponieważ włosy po takim zabiegu mogą chwycić bardziej intensywnie....

arzdąc wopda może być rózna, choć firmy polecają stosowanie kompletów, farby można kupić w sklepach z art fryz lub przez net
Wlasnie ze nie ja mam kolor prawie czarny znaczy mialam bo wlasnie dokonalam zabiegu:P
i bardzo sie ciesze trzy razy pod rzad polozylam elgon i mam kurczakowy kolor za tzrecuim razem:pzaraz klade farbe caffe latte zobaczymy co wyjdzie chi farouk.
A ogolnie to ja farbuje kremami tonujacymi profesjonalnymi bez amoniaku a teraz tez mam bez amoniaku,ciesze sie za zakupilam ten elgon troche sie z poczatku balam ale nie zaluje to bardzo dobra perspektywa dla osob ktore chca wrocic do jasnego,wlosy w ogole sie nie zniszczyly.
Tak mowimy o tym samym preparacie elgon dwie buteleczki po 75 ml,
A i ja doskonale wiem ze on nie robi powrotu do naturalnych wlosow-NIGDZIE O TYM NIEPISALAM CHYBA TROSZKE ZLE ZROZUMIALAS CO NAPISALAM< on sciaga farby dlatego sie robi pare razy pod rzad do 3 razy i ja wlasnie tyle razy go pod rzad polozylam i mam efekt jaki chcialam kurczakowy zaraz klade farbe i nareszcie jasny kolor ladny ciesze sie bardzo bo juz tyle walczylam z tym ciemnym kolorem
Pozniej zalacze fotki
A wlosy mialam ciemny braz ale byly prawie czarne teraz mam ladne jasniutkie co najlepsze to tak po pierwszym uzyciu elgonu mialam taki brazki ladny ,po drugim taki jakby blondzik brazowy a teraz kurczakowy ale nawet zastanawialam sie czy nie zostawic tak tak mi ladnie wyszlo ale nie wytrzymam i klade farbe,
Pozdrawiam wszystkie dziewczyny i teraz z czystym sumieniem bo sama sprobowalam- POLECAM ELGON,KTORY OKAZAL SIE MOIM WYBAWIENIE

A dodam jeszcze ze o dziwo wlosy mam jednolite wszystkie takie same kazy kosmyk oczym dziewczyny inne nie mowily(ale to chyba akurat mialam szczescie a ogolnie moj naturalny kolor to ciemny blond taki mysi moze dlatego a po drugie ja stosuje tylko kremy tonujace bez amoniaku wella color touch)

Edytowane przez izabelka222
Czas edycji: 2008-01-15 o 20:53 Powód: dodanie tekstu
izabelka222 jest offline  
Stary 2008-01-15, 21:10   #2163
Agoosia
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 3
Send a message via Skype™ to Agoosia

poprosimy o zdjęcia
Agoosia jest offline  
Stary 2008-01-17, 07:41   #2164
aanneett
rroozzddwwoojjoonnaa

Unhappy dekoloryzacja

Zafarbowałam sobie włosy na kruczoczarny i nie jestem z niego zadowolona. Wyglądam jak trup..
Co radzicie?
Dekoloryzacja u fryzjerki? czy w domu?(jak w domu to jakimi produktami).
wiecie ile kosztuje dekoloryzacja w salonie Jean Louis David ??
HELP!
[jesli taki temat się pojawił to sorry]
aanneett jest offline  
Stary 2008-01-17, 16:26   #2165
lllydia
Raczkowanie

Witam na wizażu To mój pierwszy post, choć przyznam, że i wcześniej tu zaglądałam, ale teraz może się w końcu wypowiem (spytam/poradzę)

Przeczytałam chyba wszystkie możliwe tematy o dekoloryzacji i fryzjerach.. i przyznam, że mam mętlik w głowie. Ale może od początku.

Mam cienkie włosy w kolorze średni blond, w tej chwili długośc lekko przed ramiona. 2 lata temu zaczęłam je farbować. od brąz-czerwieni do ciemnego brazu (który wyszedł czarny) rok temu. Z tego czarnego wyszedł mi w międzyczasie jaśniejszy brąz, potem znów ciemny (bo znów trafiłam na złą farbę), potem postanowiłąm pofarbować czymś z czerwienią.. i włosy mam nijakie.
Nie powiem, nie wyglądają na mocno zniszczone, bo odżywek im nie szczędzę, ale efekt jest taki, że mniej więcej od połowy w dół mam ciemne włosy, trochę wyżej przechodza też w ciemne, ale z czerwienią, która niestety płowieje :/ no i do tego już dość widoczne odrosty w moim własnym kolorze. Ogólnie nieciekawie.
Noszę się z zamiarem wrócenia do swojego koloru, ew go trochę "spopielacić", ale zupełnie nie wiem jak.
Pierwotny plan był taki, że pójdę wydac fortunę na fryzjera. tj. dekoloryzacja + cięcie + ewentualnie farbowanie (choć nie wiem czy farbowanie od razu po dekoloryzacji to dobry pomysł :/), ewentualnie inne czary, które mógłby zaproponować fryzjer (choć szczerze przyznam, że nie mam zielonego pojęcia gdzie mam iść do fryzjera).
Ale tymi wypowiedziami o dekoloryzatorach mnie na tyle zainteresowałyście, że nie wiem, czy tej części roboty nie zrobić na własną rękę...
Zatem: Elgon... taki byłby wybór, tylko któraś z dziewczyn, które go stosowły, mogą napisać który to dokładnie preparat? tzn. widzę, że na stronie producenta jest sklep i klika różnych rozjaśniaczy... jedne kosztują 10 zł, inne koło 60 i szczerze przyznam, że jesli miałąbym wydać te 60 (+ przesyłka) to chyba wolę dopłacić 30 i iść od fryzjera...
No ale nie wiem.. to mam już do siebie, że eksperymenty mi nie straszne (jesli mi tylko ktoś zapewni, że włosy mi nie powypadają). Choć przyznam, że jak mam mieć łaty na głowie, żółte włosy i ukrywać się przed światem, to może lepiej sobie daruję

Pytanie: co polecacie (np prócz elgonu + farby potem)? A może któraś ma sprawdzonego fryzjera w Krakowie, który by się podjął zrobienia czegoś z takimi włosami?

Z góry big thx za odpowiedź
lllydia jest offline  
Stary 2008-01-17, 18:49   #2166
°Alchemia
Zadomowienie

Ja sobie kupiłam 2 op. elgonu, oby tym razem wyszlo w miarę jednolicie, bo wlasnie schodzę z bardzo ciemnego brązu tak o 1-2 tony, a nie chcialam dekoloryzowac. Po ostatniej zabawie z tym produktem mialam żółto-brazowe pasemka, pośród innych czarnych, ale tym razem powtorzę zabieg jakby co, mam arsenał
°Alchemia jest offline  
Stary 2008-01-18, 00:44   #2167
Abigail 1979
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez izabelka222 Pokaż wiadomość
moj naturalny kolor to ciemny blond taki mysi moze dlatego a po drugie ja stosuje tylko kremy tonujace bez amoniaku wella color touch)
Właśnie dlatego masz kurczakowy po elgonie. Ja mam natura szatyn a sciągająć czerń, nie miałam szans uzyskać kurczaka, tylko ciemny kasztan. Ten odcień żólty a u naturalnych blondynek kurczakowy jest spowodowany wczesniejszą ingerencją farby i usunięciem pigmentu z poprzedniej farby, jednak im mniejsza była róznica w kolorze tym mniejsza różnica po jego usunięciu.
Czy sciagałaś elgonem color touch?

Jak widac nie każdy ma kurczaka po tym preparacie

Jednak nawet po elgonie musiałam robić dekoloryzację, okazało się że pigment nie wypłukał się cały, trudno żeby zszedł zupełnie cały, farba jaką chciałam nie dała by sobie rady z resztkami farby, mimo że daleko mu było do czerni.
Abigail 1979 jest offline  
Stary 2008-01-18, 08:22   #2168
perlicqa
Przyczajenie

ja chciałam sie podzielic swoim doswiadczeniem...z natury mam jasne włosy dodatkowo przez 3 lata robilam sobie jasne pasemka i rowniez chcialam cos w sobie zmienic iii przefarbowalam sie na ciemny braz...i do tego uzylam palette i wyszedl czarny..przez okolo dwa miesiace farbowalam jeszcze wlosy na ciemny kolor zeby nie bylo zadnych refleksow jasnych po czym doszlam do wniosku ze zle sie czuje w ciemnych wlosach..postanowilam cos z tym zrobic i w zeszlym tygodniu udalam sie do fryzjera..podobno najlepszego u mnie w miescie..jednak kiedy oznajmilam fryzjerce ze chce miec jasne wlosy..chociaz zeby mi zrobila pasemka..powiedziala ze sie nie podejmie tego zadania bo na pewno wyjda pomaranczowe a ona nie chce za to odpowiadac pozniej..na dekoloryzacje tez sie nie zgodzila bo powiedziala ze mam strasznie zniszczone wlosy i mi wyleca odwiedzilam kolejnego fryzjera który tez niezle mnie nastraszyl..powiedziałam ze ma mi zrobic pasemka i juz..teraz jestem juz po i jestem bardzo zadowolona..wiadomo ze nie mam ladnych platynowych pasemek bo w niektorych miejscach sa zoltawe ale jak pojde nastepnym razem to juz beda ladniejsze i radze wam znalezc dobrego fryzjera a wtedy na pewno bedziecie zadowolone z efektow jego pracy tak jak ja
Stary 2008-01-18, 11:55   #2169
truskawkowawiosna
Moderator

Dot.: dekoloryzacja

szukalas w wyszukiwarce?
poszukaj, jest obszerny watek na temt dekoloryzacji
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCŁAW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dresówki bawełniane. Zajmujemy się haftem komputerowym. Szyjemy dla małych i dużych:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline  
Stary 2008-01-18, 18:25   #2170
dominikape
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez perlicqa Pokaż wiadomość
a wtedy na pewno bedziecie zadowolone z efektow jego pracy tak jak ja
chyba zapomniałaś, że nie każdy ma takie włosy jak ty...
dominikape jest offline  
Stary 2008-01-20, 16:11   #2171
arzdąc
Raczkowanie

GG do arzdąc

Cytat:
Napisane przez izabelka222 Pokaż wiadomość
Witam ja juz kilka razy pisalam tu na forum o sciagaczu sztucznego pigmentu firmy elgon ktory sciaga do 6 warstw farby w ten sposob mozna dojsc do blondu,preparat ten mozna kupic na allegro znalazlam duzo pozytywnych opini od dziewczyn w sieci jak i znam kilka osob ktore zastosowaly nawet na tym forum z trzy osoby o nim pisza i polecaja .Elgon nie zawiera rozjasniacza ani amoniaku(jest to prawdopodobnie jakas chemia),nie otwiera on lusek wlosa a w rezultacie nie niszczy ich struktury.
Tak wszystko ładnie tylko czy ten elgon nadaje sie do naturalnych ciemnobrazowych włosów czy tylko do farbowanych....
arzdąc jest offline  
Stary 2008-01-21, 09:52   #2172
izabelka222
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez arzdąc Pokaż wiadomość
Tak wszystko ładnie tylko czy ten elgon nadaje sie do naturalnych ciemnobrazowych włosów czy tylko do farbowanych....

Elgon sciaga tylko farby na naturalnych nie ma co uzywac,
Pozdrawiam
izabelka222 jest offline  
Stary 2008-01-21, 16:00   #2173
°Alchemia
Zadomowienie

Skoro nie zawiera utleniacza ani oksydantu to jak mialby zrobic cokolwiek z naturalnymi wlosami? "Bezpieczny ściągacz koloru", nie pigmentu z naturalnych wlosow
°Alchemia jest offline  
Stary 2008-01-21, 20:14   #2174
Miriam19
Raczkowanie

GG do Miriam19
Dot.: dekoloryzacja

Ja tez mam taki sam problem od sierpnia farbuje włosy na ciemny brąz, naturalny mam jasny brązik i tak bardzo chciałabym do niego wrócić. Najgorsze jest to, że mimo używania dobrych farb, cały czas wychodzą mi jakby coraz ciemniejsze, choć może tylko mi się wydaje. Początkowo w akcie desperacji chciałam robić całkowitą dekoloryzację, ale zaczerpnęłam trochę informacji i odechciało mi się...no cóż już wolę mieć włosy ciemne, ale...mieć! Ale słyszałam niedawno, że można rozjaśniać pasemkami albo baleyagem. Robi się na całej głowie jaśniejsze pasemka, po jakimś czasie znowu, aż w końcu kładzie się już docelowy kolor. Po takim rozjaśnieniu jest pewność, że jasna farba złapie. Chyba się na ten sposób zdecyduję, chociaż cały czas się waham. Poczekam na mniej więcej czerwiec, bo po pierwsze nie chce męczyć włosów na zimę, a po drugie po co mam razić nauczycieli w oczy Myślę, że najlepiej pójść z taką sprawą do dobrego i profesjonalnego fryzjera, bo eksperymenty w domu często dziewnie się kończą, a póżniej ma się tylko do siebie pretensje i żal.
Ja również mam wielką prośbę do wszystkich: jeśli ktokolwiek zszedł z ciemnego brązu do jasnego brązu lub ciemnego blondu, to proszę niech się podzieli swoimi wiadomościami. No i mile widziane jakies fotki Pozdrawiam cieplutko
Miriam19 jest offline  
Stary 2008-01-22, 15:12   #2175
arzdąc
Raczkowanie

GG do arzdąc

Zmienie troche temat bo tak sie zastanawiam co jest szkodliwe dla włosów w rozjasniaczu zawierajacym wode utleniona 12% i niebieski proszek - woda czy ten proszek....bo gdyby taką własnie wodę uzyc z jakąs profesjonalna blond farbą to czy byloby to mniej szkodliwe dla włosów niz ten rozjasniacz??...no i moze kolor bylby ładniejszy ale czy tak samo jasny jak z rozjasniacza...(troche namieszalam ale mimo to moze ktos podpowie ......)
arzdąc jest offline  
Stary 2008-01-22, 19:59   #2176
°Alchemia
Zadomowienie

Przeciez to dość oczywiste, ze stopień rozjasnienia zalezy od mocy oxydantu - 3, 6, 9 lub 12%, a nie od proszku.
Są specjalne farby rozjaśniające, które stosuje się do włosów naturalnych lub blond, niezbyt ciemnych. Do nich dodaje się oxydant 12%
°Alchemia jest offline  
Stary 2008-01-22, 23:28   #2177
elektrycznapomarancza89
Przyczajenie

witam ! jestem tu nowa ale przeczytalam prawie caly ten watek !
naturalny kolorek to jasny blond,zawsze robilam sobie pasemka jasne i wygladalam jak aniol wrecz,niestety jak wiekszosc skusil mnie braz i wlasnie wszelkie odcienie brazu mialam przez ostatnie pol roku Loreal Casting robilam sama w domu i bylo cudownie miesiac temu poszlam do fryza i zrobilam ciemny blond z jasnymi pasemkami na 100dniowke i byly bardzo ladne w niedziele stwierdzilam ze znowu chce brazoweee bo tamten kolor jest nijaki iii kupilam loreal casting mrozny kasztan ! i wszyszly prawie fioletowe ! boje sie isc na dekoloryzacje boo po tej niedzieli moje wlosy zrobily sie slabe i takie matowe ale nie umiem zyc w takim kolorze ! spiera sie na jeszcze jasniejszy fiolet ! ile moze kosztowac taka dekoloryzacja z pozniejszym nakladaniem farby wlosy za lopatki?
elektrycznapomarancza89 jest offline  
Stary 2008-01-23, 09:31   #2178
arzdąc
Raczkowanie

GG do arzdąc

Cytat:
Napisane przez °Alchemia Pokaż wiadomość
Przeciez to dość oczywiste, ze stopień rozjasnienia zalezy od mocy oxydantu - 3, 6, 9 lub 12%, a nie od proszku.
Są specjalne farby rozjaśniające, które stosuje się do włosów naturalnych lub blond, niezbyt ciemnych. Do nich dodaje się oxydant 12%
Dziekuje Alchemia,tez tak myslałam tylko chcialam sie upewnic ,czyli Twoim zdaniem nie ma co wyprobowywac proferjonalnej farby z woda 12% bo procent ziszczenia bedzie taki sam jak przy rozjasniaczu?(pytam bo rozjasniacz juz mam z woda 12% ale jak z profesjonalna farba wlosy beda mniej zniszczone to ja dokupie)jaka wogole bylaby roznica miedzy rozjasniaczem a prof.farba z ta sama 12% woda hmmm...
arzdąc jest offline  
Stary 2008-01-23, 22:15   #2179
elektrycznapomarancza89
Przyczajenie

jestem juz po dekoloryzacji i mam ladny ladnyyy nawet bardzo blond
jak narazie jestem zadowolona,a wlosy nie zniszczyly sie przynajmniej narazie nie widac
elektrycznapomarancza89 jest offline  
Stary 2008-01-26, 22:05   #2180
Ana501
Przyczajenie

elektryczna pomarancza 89-> hej, ja tez mam na glowie od wczoraj kolor "mrozny kasztan" i w ogole mi on nie odpowiada, bo jest stanowczo za ciemny jak dla mnie. Marzy mi sie cos w stylu karmelowego, cieplego brazu. Napisz cos wiecej o tej dekoloryzacji, pleaseee... Jak dlugi musi byc odstep pomiedzy farbowaniem, a dekoloryzacja? Ja juz po prostu nie moge patrzec w lustro...
Ana501 jest offline  
Stary 2008-01-28, 19:24   #2181
ellena24
Raczkowanie

GG do ellena24

a ja jestem po dekoloryzacji na zdjeciu tego nie widac ale u gory mam jasny blad na dole od połowy rudy fryzjerka twierdzi ze mam odczekac 3 tygodnie i wtedy kolor sie zrowna ale ja mam wazna impreze w srode i nie bardzo to wyglada zastanawiam sie czy gdybym kupiła jaksa farbe blad i zafarbowała co by wyszło czy zniknał by jakos ten rudy????
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bvbvbvbvbvbvbvbvbvbv.JPG (113,3 KB, 121 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cvcvcvcvcvcvcvcvcvcvc.JPG (93,3 KB, 100 załadowań)
ellena24 jest offline  
Stary 2008-01-28, 19:25   #2182
ellena24
Raczkowanie

GG do ellena24

Cytat:
Napisane przez ellena24 Pokaż wiadomość
a ja jestem po dekoloryzacji na zdjeciu tego nie widac ale u gory mam jasny blad na dole od połowy rudy fryzjerka twierdzi ze mam odczekac 3 tygodnie i wtedy kolor sie zrowna ale ja mam wazna impreze w srode i nie bardzo to wyglada zastanawiam sie czy gdybym kupiła jaksa farbe blad i zafarbowała co by wyszło czy zniknał by jakos ten rudy????
Dopisuje -zrowna po ponownym zafarbowaniu tak mowiła,,,,
ellena24 jest offline  
Stary 2008-01-29, 13:31   #2183
lllydia
Raczkowanie

ellena, czy ja dobrze rozumiem, że miałaś robioną tylko dekoloryzację? Czy farbę tez Ci nakładano?

(bo po moich telefonach do salonów, praktycznie wszędzie razem z dekoloryzacją szło farbowanie, bo dekoloryzator w całości farby nie ściągnie i będzie to wyglądać nieciekawie...)

Ja również jestem już po dekoloryzacji, w zasadzie to już tydzień temu, ale byłam chora i trudno mi było sprecyzować myśli

Z moich włosów w 4 kolorach (:P) dzieki p.Paulnie mam teraz na głowie coś w okolicach jasnego brązu-ciemnego blondu z delikatnym balejażem
(technicznie wyglądało to tak, że napierwp miałam robiony balejaż: zdaje się rozjaśniacz na zmianę z dekoloryzatorem, a potem na to poszła farba). I naprawdę mi się podoba! Nie jest radykalnie, bo nie chciałam być zaraz platynową blondynką, ale to jest dobry krok 1) do powrotu do własnego koloru 2) do jasnych pasemek na obecnych włosach.
No i co najważniejsze, moje włosy wcale nie są zniszczone! po podcięciu końcówek już się tak nie plączą, a i przy tym mam nawet całkiem fajną fryzurkę ;]

Żeby nie być gołosłowną - 2 zdjęcia: przed i po ;]
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wizaz1.jpg (39,4 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wizaz2.jpg (29,1 KB, 86 załadowań)
lllydia jest offline  
Stary 2008-01-29, 16:05   #2184
LifeIsSoSad
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 1

Dziewczyny, mam pytanie

moj naturalny kolor to ciemny blond, farbuje sie na bardzo ciemny brąz, (tak jak na 1 zdjeciu) ktory juz mi sie nie podoba. Jest za ciemny, węglowy, jestem w nim strasznie blada. Chce zmiany Jednak nie chce być blondynką, chcialabym miec na głowie cos w rodzaju średniego brązu, zimnego, tak jak na zdjeciach obok

i teraz pytanie - czy kazda dekoloryzacja rozjasnia włosy do tego super hiper jasnego blondu, czy mozna np. trzymac dekoloryzator krócej i uzyskac ciemniejszy kolor, a co za tym idzie - mniej zniszczyc włosy? Oczywiscie potem znowu musialabym nałozyc farbę, bo wątpie zeby samą dekoloryzacją udalo sie uzyskac taki efekt...

po drugie, mogłaby ktoras z Was polecic mi dobry salon fryzjerski, w okolicach gdańska ??

i jak to w koncu jest ? są dekoloryzatory ktore nie niszczą włosów, czy to tylko bujda ? w jednym salonie powiedziano mi, ze za 60 zł zrobia dekolor i to nie niszczy włosów, a w JLD chcieli 150 zł i mowili ze niszczy .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 313901.jpg (8,6 KB, 56 załadowań)

Edytowane przez LifeIsSoSad
Czas edycji: 2008-08-12 o 12:23
LifeIsSoSad jest offline  
Stary 2008-01-29, 16:12   #2185
syntagma
Zakorzenienie

niszczy dekolorozycja jakos tam zawsze, mniej czy bardziej. Z tak ciemnych wlosow jak masz nie wyjdzie Ci od razu jasny blond i tak. Wlosy wyjda Ci rude / rudo kasztanowe, w zaleznosci od czasu trzymania. Farba, ktora pozniej bedziesz miec musi byc dobra, zeby pokryla ladnie i nie bylo pomaranczowego poblasku.
Stary 2008-01-29, 21:25   #2186
ellena24
Raczkowanie

GG do ellena24

Cytat:
Napisane przez lllydia Pokaż wiadomość
ellena, czy ja dobrze rozumiem, że miałaś robioną tylko dekoloryzację? Czy farbę tez Ci nakładano?

(bo po moich telefonach do salonów, praktycznie wszędzie razem z dekoloryzacją szło farbowanie, bo dekoloryzator w całości farby nie ściągnie i będzie to wyglądać nieciekawie...)

Ja również jestem już po dekoloryzacji, w zasadzie to już tydzień temu, ale byłam chora i trudno mi było sprecyzować myśli

Z moich włosów w 4 kolorach (:P) dzieki p.Paulnie mam teraz na głowie coś w okolicach jasnego brązu-ciemnego blondu z delikatnym balejażem
(technicznie wyglądało to tak, że napierwp miałam robiony balejaż: zdaje się rozjaśniacz na zmianę z dekoloryzatorem, a potem na to poszła farba). I naprawdę mi się podoba! Nie jest radykalnie, bo nie chciałam być zaraz platynową blondynką, ale to jest dobry krok 1) do powrotu do własnego koloru 2) do jasnych pasemek na obecnych włosach.
No i co najważniejsze, moje włosy wcale nie są zniszczone! po podcięciu końcówek już się tak nie plączą, a i przy tym mam nawet całkiem fajną fryzurkę ;]

Żeby nie być gołosłowną - 2 zdjęcia: przed i po ;]
Wracajac do tematu tak miałam nałozona farbe i nie wiem czemu nie pokryła rownomiernie byc moze szampon byłby mocniejszy tak bynajmniej sugerowała fryzjerka
ellena24 jest offline  
Stary 2008-01-29, 21:31   #2187
LifeIsSoSad
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez syntagma Pokaż wiadomość
niszczy dekolorozycja jakos tam zawsze, mniej czy bardziej. Z tak ciemnych wlosow jak masz nie wyjdzie Ci od razu jasny blond i tak. Wlosy wyjda Ci rude / rudo kasztanowe, w zaleznosci od czasu trzymania. Farba, ktora pozniej bedziesz miec musi byc dobra, zeby pokryla ladnie i nie bylo pomaranczowego poblasku.
no wlasnie chcialabym uzyskac taki raczej zimny lub neutralny odcien, moja zmora są ciągle pojawiające sie rude lub wręcz czerwone "refleksy", kiedy farba sie spiera ... dziwi mnie to, bo z natury mam popielaty blond.

ponawiam pytanko o dobrego fryzjera w Gdansku i okolicach
Stary 2008-01-31, 21:44   #2188
Rei
Zakorzenienie

GG do Rei

Dziewczyny a jak Wam dekoloryzowano włosy? Tzn. chodzi mi o to czym?? To jest ta sama farba którą robi się baleyage?
Mi fryzjer robił pasemka..(na ciemne włosy) i to chyba był ten sam proszek co przy zwykłych pasemkach.

Nowe na blogu
Rei jest offline  
Stary 2008-01-31, 22:28   #2189
lllydia
Raczkowanie

Ja tam się nie znam, ale u mnie był baleyage chyba super jasnym blondem na zmianę z tym czarodziejskim dekoloryzatorem... no i potem na to farba. Gdzieś tu pani fryzjerka, która to robiła, zagląda, więc może potwierdzić albo sprostować jeśli się mylę...
lllydia jest offline  
Stary 2008-01-31, 23:46   #2190
julia fryzjer dla ciebie
Raczkowanie

http://www.nokaut.pl/szukaj/dekoloryzator.html

prawidłowo i profesjonalnie przepowadzony zabieg dekoloryzacji daje znakomite efekty,przy zachowaaniu jak najwyższej ,możliwie kondycji.

widzę,że często piszecie o joannie<zgroza!!!!!!!!!!>
niestety,cena zawsze idzie w parze z jakością.jeśli ktoś chce zapłacić za materiał 20 złotych,to niech się nie dziwi,że takie są skutki.
zwłaszcza,że zawsze kończy sie i tak na wizycie u fryzjera,lub na kilku strzyżeniach i tonach odżywek,razem daje często sumę wieksz,ą,niż koszt prawidłowo zrobionego zabiegu.
jedno jest pewne,uwieżcie,nie da się przeprowadzić dekoloryzacji z powodzeniem w domu!!!!!
pozdrawiam serdecznie
a to kilka wskazówek:
nie używać joanny!!!!!
nie stosować farb palette
jeżeli masz swój kolor ciemniejszy od pożadanego,np ,jeśli masz kolor ciemny brąz ,a chcesz mieć czekoladę,to dodaj do farby wyższą procentowo wodę utlenioną,np:9%
zawsze staraj się używać dobrej jakości farb
na zniszczone włoski najefektywniejszym środkiem o niskiej cenie jest vax czy waxx,nie pamietam jak sie pisze,ale jest to odżywka dostępna w aptekach i sklepach zielarskich.
julia fryzjer dla ciebie jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blon i brąz, blond, brązowe, celestial, czarne, czarne włosy, czarny, czerń burgund wiśnia, czerwony, dekoloryzacja, dekoloryzator, elgon, farba, farbowanie, farbowanie włosów, fryzury, loreal, palette, platyna, platynowy, pomoc, problem, rozjasniacz, rozjaśniacz, rozjaśnianie, rozjaśnianie włosów, rozjaśnić, rude, rudy, włosy, zczarnego na rudy, zła farba, zmiana koloru, zmywanie koloru

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości