Wszystko o dekoloryzacji włosów - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Pokaż wyniki sondy: Z czarnego na blond?Czy wyjdzie kolor blond??
Oczywiście, że tak! 134 9,34%
Raczej tak! 188 13,11%
Raczej nie! 445 31,03%
Na pewno nie!Wyjdzie inny kolor! 667 46,51%
Głosujący: 1434. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-03-30, 23:34   #2311
paryzanka202
Zakorzenienie

Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Dziewczyny prosze doradzcie mi.W sobote ide na wazna impreze i planuje isc przed tym do fryzjera.Chcialabym zrobic sobie na calej glowie blond pasemka.Mialam robione jakis czas temu z gory blond pasemka,ale wyszly troche zoltawo i planuje na nich tez polozyc rozjasniacz zeby zrobil mi sie ladny platynowy blond, i na reszcie tez blond pasemka.Myslicie ,ze wyjdzie mi ladna platyna? czy znowu jakas zolc? Najbardziej zalezy mi na pokryciu tych zoltych pasemek z gory, chyba powinna u gory na tych zoltych wyjsc mi juz platyna? Przesylam 2 zdjecia, pierwsze z moim mega odrostem a drugie z boku.Prosze o szybka odpowiedz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0263zmn.jpg (52,7 KB, 199 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0266zmn.jpg (49,4 KB, 183 załadowań)
paryzanka202 jest offline  
Stary 2008-03-31, 06:59   #2312
Chatul
ma zielone pojęcie

Cytat:
Napisane przez paryzanka202 Pokaż wiadomość
Dziewczyny prosze doradzcie mi.W sobote ide na wazna impreze i planuje isc przed tym do fryzjera.Chcialabym zrobic sobie na calej glowie blond pasemka.Mialam robione jakis czas temu z gory blond pasemka,ale wyszly troche zoltawo i planuje na nich tez polozyc rozjasniacz zeby zrobil mi sie ladny platynowy blond, i na reszcie tez blond pasemka.Myslicie ,ze wyjdzie mi ladna platyna? czy znowu jakas zolc? Najbardziej zalezy mi na pokryciu tych zoltych pasemek z gory, chyba powinna u gory na tych zoltych wyjsc mi juz platyna? Przesylam 2 zdjecia, pierwsze z moim mega odrostem a drugie z boku.Prosze o szybka odpowiedz
Na farbowaniu się nie znam ale wiem, że płukanka powinna Ci zniwelować żółty odcień (;
Stary 2008-03-31, 09:18   #2313
dusia83
Przyczajenie

rzdaiłabym nie iść do tej samej fryzierki. Dobry fryzier zrobi ci z tego platynke
dusia83 jest offline  
Stary 2008-03-31, 19:25   #2314
Anethka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez camm Pokaż wiadomość
Anethka ja bym nie ryzykowala i poszukala jakiegos dobrego fryzjera.. Szkoda wlosow!
Moja Droga, z miłą chęcią bym poszukała, ale jestem prawie pewna, że w odległości mniejszej niż 100km nie znajdę nikogo...
Stary 2008-03-31, 19:43   #2315
paryzanka202
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dusia83 Pokaż wiadomość
rzdaiłabym nie iść do tej samej fryzierki. Dobry fryzier zrobi ci z tego platynke

wlasnie tez mi sie wydaje,ze wlosy nie sa za ciemne zeby wielka filozofia bylo zrobic z nich ladny platynowy blond,albo ta fryzjerka miala jakis cienki rozjasniasz,albo sama nie wiem. bo niby trzymala mi na glowiie dlugo rozjasniacz a wyszla zolc.
paryzanka202 jest offline  
Stary 2008-04-01, 11:21   #2316
99GirlOoo99
Rozeznanie

Dekoloryzacja;/

chyba niestety bede na nia skazana poniewaz zafarbowałam włosy na czarno i wygladam w nich okropnie;( jestem zalamana, własnie byłam pytac sie w salonie o cene kosztuje to ok 130zł przy czym bardzo zniszczy mi włosy ale chyba sie na to musze zdecydowac chce chociaz miec ciemny braz bo te co mam sa bardzo agresywne oj wygladam okropnie! mam dwa wysjcia albo isc na wspomniana wczesniej dekoloryzacje albo połozyc na te czarne jakies pasemka miedziane ,blond itp.. ehh nei wiem co robic
99GirlOoo99 jest offline  
Stary 2008-04-01, 11:27   #2317
dusia83
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez paryzanka202 Pokaż wiadomość
wlasnie tez mi sie wydaje,ze wlosy nie sa za ciemne zeby wielka filozofia bylo zrobic z nich ladny platynowy blond,albo ta fryzjerka miala jakis cienki rozjasniasz,albo sama nie wiem. bo niby trzymala mi na glowiie dlugo rozjasniacz a wyszla zolc.
Ja mysle ze ona uzyła za mało procentowej wody do rozjasniania. 9% i napewno wyjdzie.
dusia83 jest offline  
Stary 2008-04-01, 14:55   #2318
iustitia
Zadomowienie

Dot.: Dekoloryzacja;/

Ja się pozbywałam czarnego pasemkami. Ładnie to nawet wyglądało ale mnie denerwowało. Dużo kasy wydałam na ten balejaż (w sumie robiłam 3-4 razy i każda sesja 100-1200 zł), kolor pasemek nie był za ciekawy, denerwowały mnie odrosty po tych czarnych włosach i uważam, że jakbym miała dekoloryzowaną całość byłoby lepiej, ponieważ włosy mam silne i by to przeżyły. Ale wszystko zależy od tego, jakie masz włosy... sama nie kombinuj, poradź się fryzjera i poczytaj wątki na ten temat, trochę ich było...
iustitia jest offline  
Stary 2008-04-03, 00:38   #2319
amaixxxame
Przyczajenie

witam... czytałam już sporo różnych postów tutaj i na innych forach i zazwyczaj znajdywałam przypadki gdy ktoś ma czarne włosy i chce wrócić do jakiegoś jaśniejszego koloru, np blond... ja również naturalnie jestem blondynką i mam taki problem bo mam czerwono-rude włosy i chciałabym wrócić do normalnego koloru.. jak pytałam fryzjerki to mi powiedziała że jak mi rozjaśni to mi wyjdą różowe (czego broń boże nie chcę!!!) i że jedyne wyjście to czekać aż odrosną... ale czytając o tej całej dekoloryzacji to widzę że jednak sie da... ale nie było (albo przynajmniej nie widziałam) przypadku taki jak mój... no więc się zastanawiam... co by mogło mi wyjść... i czy bardzo mi to zniszczy włosy... bo w sumie są lekko osłabione (choć i tak już jest lepiej) bo w grudniu rozplątywałam dready i prawie połowę włosów wydarłam... dobrze że przed dreadami miałam bardzo gęste włosy bo bym była łysa :P więc chciałabym im oszczędzić kolejnego ciosu...
więc jeżeli ktoś coś wie odnośnie dekoloryzacji czerwonych włosów to byłabym niezmiernie dzwięczna za odpowiedź
amaixxxame jest offline  
Stary 2008-04-04, 13:07   #2320
martuniaaa89
Raczkowanie

Zamienić ciemne włosy na jasne... ;(

Mam problem z włosami. Farbuje je od około 2 lat. Na początku farbowałam je w salonie fryzjerskim. Miałam śliczne delikatne pasemka. Jakiś czas później poszłam do innego zakładu, fryzjer miał zrobić mi blond pasemka a zrobił grube pasma w ohydnym kolorze. Wyglądałam jak kurczak! Po tym incydencie kupiłam sobie farbę w moim naturalnym kolorze (brąz). Ufarbowałam je sama w domu, a moje włosy stały się kruczo czarne! Pogodziłam się z tym. Nie miała już siły znów męczyć się z fryzjerami. Po ok pół roku postanowiłam zdjąć kolor. Chciałam mieć włosy w kolorze jasnego brązu. Byłam u kilku fryzjerów ale żaden nie chciał się podjąć zabiegu. W końcu ok 3 miesięcy temu fryzjerka powiedziała że zdejmie mi kolor przez zrobienie pasemek. I tak się stało miałam kolor jasnego brązu tylko że tak gdzie miałam odrosty był jaśniejszy i coraz bliżej końca włosów był coraz ciemniejszy. Wczoraj byłam w salonie fryzjerskim. Chciałam balejage. Fryzjer stwierdził że trzeba ściągnąć resztki koloru. Zgodziłam się. Efekt jest taki że mam sraczkowaty kolor pasemek których jest bardzo mało a reszte włosów mam w kolorze bardzo ciemny brąz. ;] Nie wiem co to za taktyka aby po ściągnięciu koloru farbować je na prawie czarny kolor! Czy ktoś mógłby mi poradzić co w takiej sytuacji zrobic!!?? Nie chcę już iśćdo żadnego salonu fryzjerskiego. Wolałabym to zrobić sama w domu. Czy ktoś może mi polecić jakąś farbę która ufarbowałaby mi włosy na jakiś jasny kolor? W wakacje chcialabym mieć blond.
martuniaaa89 jest offline  
Stary 2008-04-05, 22:20   #2321
OE6
Zadomowienie

Witam.

Miałam (albo i nadal mam) kruczoczarne włosy (farbowane farbą Brilliance Kruczoczarna czerń) więc posiadałam niebieskie przebłyski (dodam ze farbowałam się na ten kolor 2 lata). Jakieś 2 tyg temu zafarbowałam sie na ciemny brąz Easy&Naturals nr 580 chyba jakoś tak xD, bo zapragnęłam mieć na głowie naturalny kolor włosów.... I wyszło całkiem nieźle, nie miałam już (za dużo) niebieskości przy nasadzie miałam ciemno brązowe odrosty które prawie w ogóle nie różniły się od reszty ALE, no właśnie zawsze jest jakieś ale, nadal miałam tą samą czerń.

Ostatnio marzy mi się rudy.... nie taki marchewkowy ale taki 'dojrzały' kasztan. Muszę uzbierać hajs i pójść do fryzjera tylko się zastanawiam czy dekoloryzacja czy pasemka?
Co polecacie?

Dodam że chcę mieć jednolity kolor włosów by później farbować włosy w domku.
OE6 jest offline  
Stary 2008-04-06, 18:15   #2322
anjaaa
Przyczajenie

Unhappy Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Witam Was. Mam dylemat. Mój naturalny kolor włosów to ciemny blond. Pofarbowałam włosy farbą (PRZEKLĘTĄ) firmy Palette do 24 zmyć 'Czekoladowy brąz'. Wyszedł mi czarny. Od tamtej pory powtarzałam to farbowanie jakieś 4 razy. Na dzień dzisiejszy moje włosy są czarne ale już troszkę wyblaknięte. No ale oczywiście w żadnym wypadku nie przypomina to czekoladowego brązu który chciałam mieć. Teraz baardzo podoba mi się kolor firmy Garnier 100% Color 'głęboki mahoń'.

Oto ta farba: http://kosmetykidlaciebie.pl/sklep/images/450_lgar.jpg

Teraz nie wiem co zrobić by mieć taki kolor jak dziewczyna z opakowania.

W grę nie wchodzą pasemka. Nie wiem co mam zrobić, proszę Was o porady. Pozdrawiam
anjaaa jest offline  
Stary 2008-04-09, 21:20   #2323
asia1803
Przyczajenie

hej chcialam zapytac jak bardzo dekoloryzacja niszczy wlosy? mialam robiony styling ok. 1,5 roku temu,mam czarne farbowane wlosy i chcialabym zmienic kolor na inny. zaznaczam ze nie chce pasemek

pomocy
asia1803 jest offline  
Stary 2008-04-09, 23:09   #2324
Klara02
Zadomowienie

Idz do dobrego fryzjera. Dekoloryzacja nie musi zniszczyc wlosow. Powodzenia
Stary 2008-04-10, 09:09   #2325
ona24
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez asia1803 Pokaż wiadomość
hej chcialam zapytac jak bardzo dekoloryzacja niszczy wlosy? mialam robiony styling ok. 1,5 roku temu,mam czarne farbowane wlosy i chcialabym zmienic kolor na inny. zaznaczam ze nie chce pasemek

pomocy

To zależy od kondycji włosów. Ja, przed dekoloryzacją miałam zdrowe, grube włosy, a teraz włosy nie są jakoś bardzo zniszczone, ale dużo cieńsze. Moja znajoma po dekoloryzacji musiała dużo podciąć włosy bo jej sie wykruszyły, więc zalezy od włosów, od dekoloryzatora i od fryzjera.
ona24 jest offline  
Stary 2008-04-10, 09:22   #2326
Margaret90
Rozeznanie

a czy jesli robiłam dekoloryzację tydzien temu sama w domu moge teraz iśc do fryzjera aby zrobić całkowita?

Margaret90 jest offline  
Stary 2008-04-10, 17:41   #2327
martuniaaa89
Raczkowanie

Dot.: Zamienić ciemne włosy na jasne... ;(

;>
martuniaaa89 jest offline  
Stary 2008-04-10, 18:50   #2328
asia1803
Przyczajenie

mógłby mi ktos napisac jeszcze jaka jest cena min i max? prosze
asia1803 jest offline  
Stary 2008-04-10, 18:56   #2329
kasqaa
Przyczajenie

Dot.: Zamienić ciemne włosy na jasne... ;(

Ja zrobiłam tak:
1. rozjaśniacz palette o 7 tonów (wyszła marchewka totalna)
2. farba loreala, któa zgasiła nieco marchewkowy kolor
3. po miesiącu wizyta u fryzjera na pasemka (wyszły ślicznie -połączenie rudych i blond pasemek mi bardzo pasowało )
4. po miesiącu znów rozjaśniacz palette
i po tym już byłam blond Co prawda mam nadal rude od spodu i delikatnie rude pasemka, ale ogólnie już jestem blondynką
powodzenia
kasqaa jest offline  
Stary 2008-04-11, 08:20   #2330
arzdąc
Raczkowanie

GG do arzdąc

Cytat:
Napisane przez Margaret90 Pokaż wiadomość
a czy jesli robiłam dekoloryzację tydzien temu sama w domu moge teraz iśc do fryzjera aby zrobić całkowita?
Hey.Miedzy jedna a druga dekoloryzacja czy koloryzacja powinno upłynac minimum 2 tygodnie zeby włoski mialy szanse troche sie zregenerowac
arzdąc jest offline  
Stary 2008-04-13, 18:40   #2331
Edzia88
Raczkowanie

Blądynka z brunetki:-(

Witam
Nie wiem co mam zrobić jestem ciemna brunetka i chciałabym być blądynką. Jednak nie wiem czy to mozliwe żeby przemalować sie na bląd z takim kolorem włosów jak moje. Proszę o rady może któras z was tez miala taki problem
Prosze
Edzia88 jest offline  
Stary 2008-04-13, 19:07   #2332
nastolatka1990
Raczkowanie

Dot.: Blądynka z brunetki:-(

hej. ja jestem z natury bardzo ciemną szatynką a teraz mam na głowie jasny blond powiem Ci tak.. nie rozjaśniaj całych włosow.. ja 3 razy co miesiąc miałam u fryzjera rozjaśnianą całą głowę... efekt prawie zerowy... fryzjerka zaproponowala blond pasemka (narazie niewiele zeby sprawdzic czy wyjdą) i wyszły idealne.. średni blond.. więc za miesiąc poszłam na zrobienie na całej głowie pasemek i tak oto zostałam blond:P ostatnio jeszcze troszeczke mi je rozjaśniła wiec mam jasny blond.
nastolatka1990 jest offline  
Stary 2008-04-14, 13:16   #2333
99GirlOoo99
Rozeznanie

ja miałam czarne włosy, które farbowałam 2tygodnie temu, wczesniej miałam ciemny blond. W czarnych czułam i wygladalam okropnie, wiec postanowilam wrócic do blondu chodziłam po fryzjerach, jednak nikt nie chcial robic blondu, co najwyzej pasemka blond na czarnych;/ mówili ze za duze ryzyko, ze powypada mi wiekszosc włosów, ze na pewno beda zniszczone, siano ze boja sie takiej odpowiedzialnosci itp. Miałam juz tego dosc, kupiłam dwa rozjasniacze z joanny, połozylam je na głowe, po 40 min zmyłam i mam teraz zólte włosy na samej górze, a na koncówkach normalnie blond wiem ze dziwny to powód do radosci, ale sam fakt ze pozbyłam sie czarnych jest szczesciem samym w sobie aha i dodam ze wbrew temu co mówily fryzjerki nie wyłysialam, wypadło mi góra 3włosy podczas zmywania rozjasniacza, włosy nie sa bardzo zniszczone, tylko troszke przesuszone i tyle przed chwila bylam u znajomej fryzjerki i była mocno zdziwiona ze tak rozjasniło mi włosy, i ze sa w takiej kondycji po tym zabiegu poleciła mi kupic na żółte włosy popielaty blond, co mam zamiar zaraz zrobic:
moja radposc ze mam jasne włosy nie moze równac sie z niczym aha i co najwazniejsze, poradziłam sobie sama bez fryzjerek ii jestem z siebie dumna jak nigdy owszem bałam sie , ale bez sensu chodzic we włosach w których zle sie czuje, a jeszcze gorzej wygladam. eh cudownie miec na głowie cos innego niz czarny

Pozdrawiam
Stary 2008-04-14, 21:14   #2334
Tequila Sunrise
Raczkowanie

Dot.: Blądynka z brunetki:-(

Polecam lekturę tego wątku: http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=dekoloryzacja
Tequila Sunrise jest offline  
Stary 2008-04-14, 23:47   #2335
kaska222
Moderator

Watki lacze

RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 515 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest teraz online  
Stary 2008-04-15, 11:56   #2336
CzerwonyKolczyk
Rozeznanie

dziewczyny doradźcie..
zafarbowałam sobie 2 dolne, w sumie grubsze pasemka na winną czerwoeń z mariona, spiera się, ale w dość wolnym tempie
kupiłam sobie dekolaryzator z joanny, jak sądzicie, zafarbiwać nim te 2 pasemka ?
CzerwonyKolczyk jest offline  
Stary 2008-04-15, 20:10   #2337
dzieffcynka002
Raczkowanie

Z Ciemnych włosów krok po kroku na jasne

Witam

Pofarbowałam jakiś rok temu włosy na hebanową czerń oczywiście była to pomyłka
Włosy miałam długie za łopatki jak miałam odrosty malowałam je ciemnym brązem przyzwyczaiłam się już do tego koloru
Jakieś 4 miesiące temu zrobiłam sobie parę bordowo-miedzianych pasemek fajnie to wyglądało jednak pomalowałam potem odrosty na ciemny brąz i codzienne mycie wypłukało pasemka
Teraz mam włosy koloru ciemnego brązu i gdzieś 3 cm odrostów [jasny brąz]
Dodam też, że ostatnio ścięłam włosy z 5 centymetrów i są zdrowe lśniące
i Krótkie! Koszmarnie się w nich czuje niby 5 cm to nic, ale jednak źle się czuje do tego ten ciemny kolor możecie sobie wyobrazić jak wyglądam

I ostatnio wpadłam na pomysł żeby zrobić parę grubszych pasemek w odcieniu blond [tzn. chym nie wiem czy blond wyjdzie...No ale żeby nie ten okropny ciemny kolor]

a że nie mam za dużo kasy na fryzjera to by wyszło coś takiego :

Parę pasm bym potraktowała :
Joanna, Blond Naturia, Rozjaśniacz do pasemek i balejażu

http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,21...-balejazu.html albo
Joanna, Blond Decolor, Rozjaśniacz dekoloryzujący

http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,12...oryzujacy.html

właśnie nie wiem czym lepiej ??

Włosy na pewno bym miała marchewkowe albo coś w tym stylu
a na te rozjaśnione włosy położyła farbę
Schwarzkopf, Palette Color XXL

http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,16...ra-wersja.html

ten najjaśniejszy kolor blond

Jak myślicie wyszłoby coś takiego??

Czy lepiej sobie dać na spokój poczekać te parę lat aż mi odrosną [przeraża mnie te wyjście :/]

Wiem, że włosy będą, bo tym zabiegu bardzo zniszczone no, ale tym się nie martwię będą je regularnie odżywiała tylko problem czy w ogóle coś wyjdzie normalnego na tych włosach

Czytałam dużo o dekoloryzacji i zdania są naprawdę podzielone i nie mam pojęcia, co zrobić

POMOŻECIE kochane??
Stary 2008-04-15, 21:16   #2338
klaudia1988
Przyczajenie

Wink Dot.: Z Ciemnych włosów krok po kroku na jasne

hej moje włos były koloru ciemno brazowo mahon chciałam przejsc na blond wiec dzis wybrałam sie do fryzjerki chciałam baleag w kolorze blond moja fryzjerka stwierdziła ze nie wyjda mi blondy pojechała mi rozjasniaczem po czepku i zrobiła mi pasemka i jeszcze pare ciemnym blondem wyszło tak sobie ale powiedziała mi ze nastepnym razem znółw tak zrobi i beda jasniejsze nie jestem pewna czy na tak ciemnych włosach wyjda odrazu lepiej powoli a dokładnie pozdrawiampa
klaudia1988 jest offline  
Stary 2008-04-16, 15:27   #2339
senira666
Zakorzenienie

Dot.: Z Ciemnych włosów krok po kroku na jasne

do dzieffcynka002 .
ja osobiscie polecam rozjasniacz z joanny ale odradzam jaka kolwiek farbe palette. w domu mozesz spokojnie cos takiego zrobic i wydaje mi sie ze powinnop wyjsc calkiem niezle jezeli masz podatne wlosy.
senira666 jest offline  
Stary 2008-04-17, 12:17   #2340
asia692
Przyczajenie

witam!!
ja jeszcze dwa tygodnie temu miałam prawie czarne włosy farbowane przez ponad rok na ciemno
miałam robic dekoloryzacje ale w końcu zrezygnowałam i fryzjerka zrobiła mi pasemka loreal platinum w srode a w sobote jeszcze ich dołożyła i wyszły naprawde jasne ku mojemu zdziwieniu
dzis byłam nałożyć farbę i o to efekt
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00095.JPG (44,9 KB, 222 załadowań)
asia692 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blon i brąz, blond, brązowe, celestial, czarne, czarne włosy, czarny, czerń burgund wiśnia, czerwony, dekoloryzacja, dekoloryzator, elgon, farba, farbowanie, farbowanie włosów, fryzury, loreal, palette, platyna, platynowy, pomoc, problem, rozjasniacz, rozjaśniacz, rozjaśnianie, rozjaśnianie włosów, rozjaśnić, rude, rudy, włosy, zczarnego na rudy, zła farba, zmiana koloru, zmywanie koloru

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (1 użytkowników i 1 gości)
Umber
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości