Wszystko o dekoloryzacji włosów - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Pokaż wyniki sondy: Z czarnego na blond?Czy wyjdzie kolor blond??
Oczywiście, że tak! 134 9,34%
Raczej tak! 188 13,11%
Raczej nie! 445 31,03%
Na pewno nie!Wyjdzie inny kolor! 667 46,51%
Głosujący: 1434. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-08-06, 19:00   #2611
gaba310783
Przyczajenie

GG do gaba310783
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

mam ten sam problem(( dołączam sie!
gaba310783 jest offline  
Stary 2008-08-06, 21:46   #2612
misia_171717
Raczkowanie

a ja mam odrosty około 6 cm swoich naturlanych ciemnych blond włosków, do tego do połowy rude a reszte pozostałosci po blond- braz baleyage. chce wyrównac kolor do naturalnych. Jak myslicie, mozna jakos pozbyc sie tego rudego?? czy lepiej zdekoloryzowac całosc i połozyc farbe zblizoną do naturalnych??? oczywiscie wybieram sie do fryzjera z tym problemem prosze o rade
misia_171717 jest offline  
Stary 2008-08-06, 21:56   #2613
control98
Przyczajenie

Gaba310783 milejdi w innym poście poleciła mi farbę loreal recital preference les blondissimes 01. Milejdi rozjaśniała z brązu raz rozjaśniaczem i wyszedł jej rudy pomieszany z różnymi odcieniami blondu i nałozyła loreal'a i przyjęło jej równomiernie. Ja już dziś zakupiłam tą farbę i jutro rano ją nałożę. Dziś musiałam sobie zrobić odrosty. Jutro dam znać jak wyszło Mam nadzieję że się uda bo na farbie jest rysunek że pokrywa jasny blond i ciemny blond na jasny blond równomiernie

Misia_171717 oczywiście nie jestem fryzjerką ale myślę że mogłabyś na ten rudy kolorek nałożyć rozjaśniacz w zależności jak intensywny jest rudy możesz użyć rozjaśniacza ok o 5-6tonów. Po zabiegu będziesz miała całe włoski w różnych odcieniach blondu i jeśli potem chcesz zrównać na odcień jasnego blondu polecałabym farbę LOREAL Recital Preference les blondissimes 01, a jeśli wolisz ciemny blondzik to już każda farba ci utworzy ciemny blond na włoskach o różnych odcieniach blondu.

Ps: co do pasemek to również musisz użyć rozjaśniacza poleciłabym ci proszek rozjaśniający CC i wodę utlenioną 12% (kupisz tylko w sklepie fryzjerskim-proszek plus woda12% rozjaśniają o 7-8tonów) powinno to Ci rozjaśnić do ciemnego blondu. Albo 2razy rozjaśniaj rozjaśniaczem te brązowe pasemka. Co do dekoloryzacji myślę że niszczy za bardzo włosy z tego co słyszałam.
Nie jestem fryzjerką ale myślę że fryzjer doradziłby Ci podobnie. Z autopsji polecam Ci ten proces

Edytowane przez control98
Czas edycji: 2008-08-06 o 23:25 Powód: post pod postem- proszę korzystać z edycji
control98 jest offline  
Stary 2008-08-06, 22:31   #2614
misia_171717
Raczkowanie

dziekuje bardzo, czyli cos da sie zrobic jeszcze z moimi włosami musze sie wybrac po porade do fryzjera i zacząc działac
Stary 2008-08-06, 23:24   #2615
control98
Przyczajenie

Trzymam kciuki Porada u fryzjera z prawdziwego zdarzenia jest wskazana
Buziaki
control98 jest offline  
Stary 2008-08-08, 12:08   #2616
misia_171717
Raczkowanie

wczoraj byłam na poradzie u fryzjerki a ona do mnie ze jak mam czas to mozemy zaczynac bo akurat klientek nie miała. no i zaproponowała mi KĄPIEL ROZJASNIAJĄCĄ na te ciemne włosy, slicznie sie wymyło do takiego złoto- rudego koloru. Na to nałozyła mi baleyage blond- brąz . niestety sa jeszcze widoczne te rude pozostałosci. Jak myslicie jak bym sie udała za jakis czas na kolejne rozjasnianie (pasemka blond) mogła bym sie pozbyc tych rudosci?? poprosiłabym fryzjerke zeby nakładała rozjasniacz tylko na te rude??
Stary 2008-08-08, 23:36   #2617
kamisia-92
Przyczajenie

Question ZMiana koloru z ciemnego brązu na ciemny blond

hej mam taki problem znaczy w sumie hmmm pytanie. pofarbowałam włosy na ciemny brąz jest ładny ale chciałbym wrócić do naturalnego koloru czyli coś pomiędzy bardzo jasny brąz a ciemny blond. Doradźcie mi czy mam udać się do fryzjera - choć jak wiem tez nie mam pewności ze wyjdzie tak jak bym tego oczekiwała czy może spróbować w domu- jeśli tak to jaką farbę polecacie jaka firma kolor itp może któraś z Was robiła podobnie? pozdrawiam i proszę o rady buziaki
kamisia-92 jest offline  
Stary 2008-08-09, 02:46   #2618
andariel18
BAN stały

Dot.: ZMiana koloru z ciemnego brązu na ciemny blond

nie lepiej ci kupic peruke bedzie łatwiej
andariel18 jest offline  
Stary 2008-08-09, 05:37   #2619
Catarina71
Raczkowanie

GG do Catarina71

Nic nie zrobisz przynajmniej narazie .Odczekaj kilka tygodni i idz do dobrego fryzjera może uda mu się ściągnąć farbę . Możesz teraz w domu zakładać farbę na farbę ale co się stanie z twoimi włosami nie chcę myśleć.Więc tylko cierpliwośc i tyle.
Stary 2008-08-09, 23:25   #2620
Shade_23
Zadomowienie

Najłatwiej i najbezpieczniej (jeśli już trzeba) będzie jak pójdziesz do fryzjera i zrobisz sobie na włosach jaśniejsze pasemka. Za jakiś czas dorobisz więcej... Ja tak wyszłam z bardzo ciemnego brązu (prawie czerń) do średniego brązu. Teraz już sobie czekam spokojnie na dalszy efekt - czyli odrost.
Shade_23 jest offline  
Stary 2008-08-10, 03:08   #2621
andariel18
BAN stały

nie lepiej kupic peruke niz farbowac włosy
andariel18 jest offline  
Stary 2008-08-11, 22:49   #2622
kamisia-92
Przyczajenie

ja mam juz spory odrost ponad cm i juz sie ta farba trochę z włosów sprała juz półtora miesiąca temu je frbowałam - ale co? to myslicie ze nie dam rady raczej sama w domku rozjasnic ich? czyli lepiej pójść do fryzjera:P? Nie chce miec ich super jasny blond tylko taki brązik teraz mam ciemny brąz a chcicałabym miec jasny brąz do bardzo ciemny blond ale nie chciałabym rudego efektu bo dotychczas kiedy farbowałam na brąz wychodził taki który podchodzil pod rudy w mocniejszym swietle ja peruki nie potrzebuje hehe włosów mam jeszcze sporo na głowie:P:P prosze o rady pozdro
kamisia-92 jest offline  
Stary 2008-08-11, 22:51   #2623
kamisia-92
Przyczajenie

aaa i odradzam farby pallet kupiłam farbę pt." średni brąz" a wyszły prawie czarne zupełnie inne niz na opakowaniu. dla tego terasz kombinuje co tu zrobic mam juz spory odrost ale nie chce miec czarnych włosów tzn prawie czarnych help
kamisia-92 jest offline  
Stary 2008-08-12, 12:25   #2624
k4r0lynk4
Przyczajenie

jak wrocic do dawnego koloru ??

hej.mialam wlosy ciemny blond. kupilam sobie farbe super jasny bezowy blond i wyszedl odcień rudego.chcialabym miec spowrotem taki kolor jaki mialam.jak to zrobic ??
k4r0lynk4 jest offline  
Stary 2008-08-17, 12:21   #2625
ciapciarapciap
Przyczajenie

bron boze nie kombinuj nic sama!!!!!!!!!!!!

ja raz zakombinowalam i mialam nauczke... chcialam wrocic do naturalnego - i co nie kupilam jakiejs farby to mi wychodzily jakies sciemnie z odcieiem rudosci a naturalne mam ciemny blond. myslalam ze szlag mnie trafi! w koncu poszlam do fryzjera i zrobilam sobie blond pasemka. z tymi ciemnymi meczlylam sie 8 miesiecy teraz mam pasemka jakies 1,5 roku i znow chce mi sie naturalnych i teraz mysle jak to moja fryzjerka wyczaruje bo napewno juz sama nic nie bede robic i tobie tez odradzam bo bardzo rzadko komukolwiek wychodzi ladnie
ciapciarapciap jest offline  
Stary 2008-08-17, 13:03   #2626
ekstradyska
Raczkowanie

jesli fryzjer to tylko jakis dobry - albo profesjonalny zakłąd w którym farbuja na markowych srodkach, albo polecany przez kolezancke - sprawdzony itp
panuje przekonanie - najlepiej do fryzjera, sama na własna ręke nic nie zdziałasz...
a wiecie ilu fryzjerów uzywa gorszych srodków niz niektóre farby w sklepie, pozatym niektórzy fryzjerzy wcale fryzjerami byc nie powinni

oczywiscie widaomo, że samemu mozna sobie włosy skonocic, szczególnie jesli sie nie zna swoich włosów, albo oczekuje sie bóg wie jakich ekeftów, nie realnych do osiągniecia konkretna farbą itp

na twoim miejscu kupiłabym fabre garniera albo loreala jakis blond rozjasniajacy, nałozyłabym i spłukaął wtedy kiedy uznaąłbym to za słuszne- nie wiem z 15 minut, zalezy jak zadziała na włosy
potem oczywiście odzywka
za 2 dni nałozyłabym jakąs koloryzacje ton w ton czyli np casting creme gloss, inny szampon koloryzujący lub kupiony w profesjonalnej hurtowni fryzjerskiej
tylko jest problem - bpo jesli farbowałas włosy pallete, to ja nie wiem co wyjdzie
nie dotykam tej farby, jest okropna
ale ja to ja,
druga ewentualnośc - poszłabym do dalonu loreal professionel zamiast robic to sama w domu
ale kazdy ma wolny wybór, prosze sobie nie brac do serca tego co tu napisałam, napisałam tylko, co ja bym zrobiła, gdybym miałą taki problem
ekstradyska jest offline  
Stary 2008-08-17, 14:30   #2627
naughty-girl
Rozeznanie

zrobiłam dokładnie tak jak ty chcesz - ciemny brąz doprowadziłam do blondu,w sumie nawet raczej jasnego niż ciemnego. wklejam zdjęcia przed i po pod spodem

bałam się tego podjąć sama,bo moje włosy mają tendencję do 'rudzienia' przy rozjaśnianiu,więc pewnie wylądowałabym z marchewkową głową. z resztą przygotowałam się też na to,że ruda i tak pewnie będę bo fryzjerce się nie uda za jednym razem takiedo drastycznego rozjaśnienia przeprowadzić.

fryzjerka stwierdziła że najpierw mi zrobi balejaż z jasnym blondem, a dopiero następnym razem nałoży farbę. kiedy już odsiedziałam swoje z folią na łbie,to kobieta sprawdzając czy można już zmyć ze zdziwieniem w oczach powiedziała że kolor bardzo ładnie mi schodzi,i że w takim razie ona mi jeszcze dziś nałoży tą właściwą farbę na całość. wiem że w sumie nie mam się z czego cieszyć,bo fakt że włosy tak łatwo wypuściły pigment świadczy o nie najlepszej kondycji, no ale w efekcie udało mi się uzyskać nawet jaśniejszy odcień niż myślałam jakiegoś specjalnego pogorszenia się ich stanu po dekoloryzacji nie zauważyłam, włosy mam stale raczej trochę suche [przez prostownicę głownie],ale nie wypadają mi, nie łamią się więc jest ok. wyłysienie mi nie grozi

moja rada jest taka - nie kombinuj sama,idź do zaufanej fryzjerki.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlosy.jpg (68,5 KB, 327 załadowań)
naughty-girl jest offline  
Stary 2008-08-17, 21:43   #2628
atkka
Raczkowanie

Łał!!!! Naprawdę fajne Ci to wyszło, super! I lepiej Ci w jasnych
Stary 2008-08-17, 22:23   #2629
Nadin
Zakorzenienie

Tylko weszłam teraz na wizaż i znalazłam ten topik i bardzo mi to na rękę bo właśnie miałam poszuka coś o zmianie koloru z ciemnego na jasny.
Sama 2 miesiące temu ślicznego blondu- coś mi odbiło zmieniłam włosy na nudny ciemny brązowy kolor. Zupełnie do mi nie pasuje To była najgorsza decyzja w moim życiu. Dodatkowo fryzjerka obcięła mi beznadziejnie moje długie właoski0- wyszczerbiła mi je dosłownie
Jutro jestem umówiona do tej fryzjerki i nie wiem co będzie oczywiście powiem jej że chcę wrócić do blondu- ale jestem pełna obaw co ona mi wymyśli- bo jak się z nią umawiałam 2 miesiące temu to rozmawiałam z nią o kolorze ciemnym
Zawsze robiła mi ładnie włoski, ładnie mi cieniowała itd a tym razem ani cięcie ani kolor mi nie pasują i to mówią wszyscy.

Ach żałyje i jestem wściekła Mam nadzieję że jeszcze kiedys uda mi się wróci do blądu- na ta moją fryzjerkę za bardzo nie liczę

Nadin jest offline  
Stary 2008-08-17, 23:45   #2630
naughty-girl
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez atkka Pokaż wiadomość
Łał!!!! Naprawdę fajne Ci to wyszło, super! I lepiej Ci w jasnych
dziękuję znajomi w sumie twierdzili że w brązowych też mi ładnie,ale ja jednak lepiej czułam się w blondzie.

Cytat:
Napisane przez Nadin Pokaż wiadomość
Sama 2 miesiące temu ślicznego blondu- coś mi odbiło zmieniłam włosy na nudny ciemny brązowy kolor. Zupełnie do mi nie pasuje To była najgorsza decyzja w moim życiu. Dodatkowo fryzjerka obcięła mi beznadziejnie moje długie właoski0- wyszczerbiła mi je dosłownie
Jutro jestem umówiona do tej fryzjerki i nie wiem co będzie oczywiście powiem jej że chcę wrócić do blondu- ale jestem pełna obaw co ona mi wymyśli- bo jak się z nią umawiałam 2 miesiące temu to rozmawiałam z nią o kolorze ciemnym
Zawsze robiła mi ładnie włoski, ładnie mi cieniowała itd a tym razem ani cięcie ani kolor mi nie pasują i to mówią wszyscy.

Ach żałyje i jestem wściekła Mam nadzieję że jeszcze kiedys uda mi się wróci do blądu- na ta moją fryzjerkę za bardzo nie liczę

ja też tak miałam,że fryzjerka która świetnie mnie ścinała i kiedyś zrobiła mi genialny balejaż pewnego razu zafarbowała mi głowę na kolor żółtka,zamiast na blond. wkurzona byłam strasznie,chyba nawet płakałam no ale jakoś wróciłam do normalnego koloru.
nieudanym eksperymentem był też proces dochodzenia balejażami do platyny - jak już miałam te wymarzone białe włosy to okazało się że po 1 jest mi paskudnie w takim kolorze,a po 2 - strasznie żółkły, a mycie specjalnymi szamponami niewiele pomagało.

i nie wściekaj się bo nie warto, włosy odrosną a do blondu wrócisz bez większych problemów.
naughty-girl jest offline  
Stary 2008-08-17, 23:53   #2631
Shakira_19
Raczkowanie

Ja tez chcę wrócić do blondu: lepiej będzie użyć rozjaśniacza czy dekoloryzatora?
Shakira_19 jest offline  
Stary 2008-08-18, 08:15   #2632
Nadin
Zakorzenienie

naughty-girl dziękuje za zrozumienie

Shakira_19 sama zastanawiam się co lepsze

Nadin jest offline  
Stary 2008-08-19, 09:24   #2633
iskralight
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Shakira_19 Pokaż wiadomość
Ja tez chcę wrócić do blondu: lepiej będzie użyć rozjaśniacza czy dekoloryzatora?
też się nad tym zastanawiam
iskralight jest offline  
Stary 2008-08-21, 18:09   #2634
Sovilo
Zakorzenienie

Dot.: SOS dla Czarnowłosych

Ja farbowałam włosy kilka lat, w tym Pallette:/ byłam na dekoloryzacji, fryzjerka po zmyciu dekoloryzatora zdziwiła się, ze słowy do połowy zrobiły się rude(czyli normalne po uzyciu dekoloryzatora, natomiat końców nie ruszyło. Zrobiły się jakieś takie... śliwkowe, fioletowawe:-( Co najlepsze dekoloryzacji W OGÓLE nie zniszczyła mi włosów(przynajmniej nic takiego nie zauważyłam). potem miałam włosy zafarbowane na kolor pieczołowice wybrany z palety- jakiś średniodcień brązu- włosy wyszły ciemnobrązowe, prawie czarne- więc wróciłam do punku wyjścia Tak więc ''iść do fryzjera'', dekoloryzacji niszczy włosy''- to nie zawsze prawda Byłam u fryzjera uważanego za dobrego(faktycznie, włosy zawsze mi ładnie obcinał, dekoloryzacjia nic mi nie poniszczyła) , niestety nie wiem jakiego dekoloryzatora użył:-( Teraz będę ściągać czerń pasemkami... Bo nie zanm farby, która nadałaby moim włosom inny odcień(mógłby być jakiś odcień mahoniu):- aktualnie od czubka głowy mam rude odrosty(kilka cm), dalej czarne. nie farbuje, czekam...
Stary 2008-08-21, 18:42   #2635
kiwi24
Przyczajenie

Dot.: SOS dla Czarnowłosych

Ja mam to szczęście,że farbując włosy na czarno przy naturalnym ciemnym brązie jeśli nie zafarbuję włosów po raz kolejny to farba blednie,wyciera się i generalnie nie wiadomo kiedy schodzi bez wyraźnie widocznych odrostów-> po 2 miesiącach mam znów "swój" kolor i mogę go odnowic lub rozjaśnić.Ale znam blondynkę zafarbowaną na czarno i w jej przypadku ściągnięcie koloru poprzez dekoloryzację u fryzjera okazało się błędem,dużym,bo włosy straciły blask,objętość i stały się strasznie suche.Jaśniejsze pasemka to chyba najlepsze rozwiązanie.
kiwi24 jest offline  
Stary 2008-08-22, 09:18   #2636
Archiwalna
Raczkowanie

Heh, wątek w sam raz dla mnie.
Mój naturalny kolor to średni blond, włosy farbuję odkad skończyłam 13 lat. Na początku farbowałam włosy an złoty blond, jednak pewnego razu naszło mnie na ciemne włosy i zaczęłam farbować się Palette Ciemną Czekoladą, która oczywiscie wychodziła czarna. Dwa lata meczyłam się z wręcz bialymi odrostami na ciemnych włosach, w kwietniu 2008 przeszłam pierwszą dekoloryzajcę do jasnego brązu. Robiłam ja u fryzjera, z tego co pamietam pracowano tam na produktach Goldwella. Wszyscy było pięknie, z czasem dorabiałam sobie blond pasemek, właściwie mialam juz ciemny blond, z jasnymi pasemkami. Jednak strasznie irytowała mnie ta ruda poświata, pozostałość farby. Pewnego dnia nie wytzymałam i zafarbowałam wlosy L'orelem w kolorze Ciemny Brąz. Przez dwa meisiace miałam ciemne włosy, ale jako, zę zbliza sie rok szkolny znów postanowiałam je doprowadzić do blondu. Tym razem farby pozbywałam sie sama i to w dodatku sklepową Joanną. Dwukrotmne nałozenie rozjaśniacza 4-5 ton, a potem nałozenie coiemnego blondu Garniera sprawiło, ze mam włopsy w kolorze złotego blondu pomieszanego z rudym. Jednak kolor jest bardzo równomierny, wiec bez obaw moge wychodzić do ludzi ;d Za 3 dni nakładam ostatnia wartwę rozjaśniacza, na to nałożę średni blond Londy. Włosy bedę traktować srebrną płukanką i mam nadzieję, że to sprawi, ze może wlosy choć trcohę bedą przypominać naturalne, a odrost stanie sie mniej widoczny ;p

angielski&rosyjski&włoski
Archiwalna jest offline  
Stary 2008-08-22, 11:53   #2637
Matsurii
Przyczajenie

Mój naturalny kolor to ciemny blond.Już od roku farbowałam włosy.Parę razy miałam na czarno,jednak to były farby które szybko się zmywały (pewnie przez cenę,kosztowały 5 złotych).Dwa miesiące temu zafarbowałam palette na ciemną czekolade i wyszedł czarny..Teraz z góry moje włosy są brązowe a reszta czarne.Chce się tego pozbyć.Uzyć jakiejś dekoloryzacji (nie drogiej) żebym wróciła do ciemnego blondu albo chociaż brązu..Słyszałam że są jakieś sposoby na rozjaśnienie włosów.Proszę o pomoc ! z góry dziękuje i serdecznie pozdrawiam.
Matsurii jest offline  
Stary 2008-08-22, 12:10   #2638
Matsurii
Przyczajenie

Z czarnego na blond

Mój naturalny kolor to ciemny blond.Już od roku farbowałam włosy.Parę razy miałam na czarno,jednak to były farby które szybko się zmywały (pewnie przez cenę,kosztowały 5 złotych).Dwa miesiące temu zafarbowałam palette na ciemną czekolade i wyszedł czarny..Teraz z góry moje włosy są brązowe a reszta czarne.Chce się tego pozbyć.Uzyć jakiejś dekoloryzacji (nie drogiej) żebym wróciła do ciemnego blondu albo chociaż brązu..Słyszałam że są jakieś sposoby na rozjaśnienie włosów.Proszę o pomoc ! z góry dziękuje i serdecznie pozdrawiam.
Matsurii jest offline  
Stary 2008-08-22, 13:02   #2639
margolla1990
Raczkowanie

Dot.: Z czarnego na blond

tez tego szukam mam ciemne wlosy a chcem blond :P
margolla1990 jest offline  
Stary 2008-08-22, 15:17   #2640
diabllica
Przyczajenie

Dot.: Z czarnego na blond

z tego co wiem to nie zrobisz z ciemnego koloru blondu chyba ze masz naturalne ciemne włosy jedynie można zdjąć farbe ale to jest drogie i nie do konca wyjdzie Ci kolor taki jaki chcesz uzyskac;/ Wiem ze jest cos co pomaga powrócic do poprzedniego koloru ale to tez nie bedzie satysfakcjonujący kolor ;/
diabllica jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blon i brąz, blond, brązowe, celestial, czarne, czarne włosy, czarny, czerń burgund wiśnia, czerwony, dekoloryzacja, dekoloryzator, elgon, farba, farbowanie, farbowanie włosów, fryzury, loreal, palette, platyna, platynowy, pomoc, problem, rozjasniacz, rozjaśniacz, rozjaśnianie, rozjaśnianie włosów, rozjaśnić, rude, rudy, włosy, zczarnego na rudy, zła farba, zmiana koloru, zmywanie koloru

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości