Wszystko o dekoloryzacji włosów - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Pokaż wyniki sondy: Z czarnego na blond?Czy wyjdzie kolor blond??
Oczywiście, że tak! 134 9,34%
Raczej tak! 188 13,11%
Raczej nie! 445 31,03%
Na pewno nie!Wyjdzie inny kolor! 667 46,51%
Głosujący: 1434. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2005-12-15, 12:12   #241
kama001
Przyczajenie

Dot.: dekoloryzacja raz jeszcze...

a czy taki sok rozjaśni farbowane na ciemny kolor włosy? jak często można to powtarzać? można podczas każdego mycia włosów (czyli w moim przypadku - codziennie)?
kama001 jest offline  
Stary 2005-12-16, 14:07   #242
nadia07
Zakorzenienie

GG do nadia07
Unhappy Powrót do naturalnego koloru włosow. POMOCY

Witam mam male pytanie, a raczej problem.
Jakies dwa miesiace temu cos mnie podkusilo zeby zrobic sobie pasemka w domu rozjasnaiczem (do tej pory wychodzilo dobrze) tym razem wyszlo tez dobrze ale niestety w niektorych miejscach zamiast delikatnych drobnych pasemek wyszly mi zolte PLAMKI :/
Poszlam wiec szybciutko do fryzjerki ktorej ufalam zeby mi naprawila wloski a ta : zrobila mi ale ZOLTE JAJO :O :O Za ktore musialam na dodatek zaplacic 85zl.
Nastepnego dnia po wielu wylanych lzach poszlam do innej fryzjerki ktora zrobila mi super balejaz i to o wiele taniej bo za 65zl. Bylam bardzo zadowolona, ale teraz zaczely sie pojawiac odrosty ktore sie znacznie odznaczaja. Nie chce juz farbowac wlosow, chcialabym wrocic do naturalnego kolorku wlosow.
Czy jest jakas inna metoda niz czekac ROK az mi odrosna? (bo wiadome to nie wyglada zbyt estetycznie)moze dekoloryzacja (nie wiem na czym to dokladnie polega) albo ściaganie farby?. Moj naturalny kolor wlosow to sredni blond. Jestem z Krakowa.

Prosze o pomoc wszystkich. !!

aha i jeszcze mam pytanko moze dziwne ale coz ja sie nie znam czy istnieje jakas mozliwosc zeby przyspieszyc odrastanie naturalnego koloru wlosow (odrosty zeby szybciej rosly) i czy da sie jakos splukac farbe z wlosow? chyba nie bardzo ale pytam i pozdrawiam Licze na jakies cudy

NIZEJ SA FOTKI W MOICH 3 WCIELENIACH :P prosze przeczytajcie ostatnia odpowiedz i oceniajcie =*

Edytowane przez nadia07
Czas edycji: 2005-12-23 o 14:46
nadia07 jest offline  
Stary 2005-12-16, 14:45   #243
maartha
Raczkowanie

Dot.: Powrót do naturalnego koloru włosow. POMOCY

Hej
Miałam podobny problem do Twojego i też chciałam wrócić do swojego naturalnego koloru włosów. Z tym, że ja nie pamiętałam nawet jaki jest mój naturlny kolor, bo dosyć dużo kombinowałam z kolorem włosów Ale doszło też do tego, że je rozjaśniłam i fryzjerka doradziła mi tylko szampony koloryzujące. Bo farba szybko schodziła z rozjasnianych pasemek. Zaczęłam farbować szamponem i jestem zadowolona Przynajmniej nie schodzi tak szybko jak farba

maartha jest offline  
Stary 2005-12-16, 15:08   #244
ma-li-na
Zadomowienie

bardzo mi przykro ze trafiłas na takiego fryzjera mam dla ciebie jedna rade jesli masz juz odrosty conajmniej 5cm idz do dobrego fryzjera on dobierze farbe identyczna jak twooj naturalny kolor odrostoow i zafarbooje nia reszte włosoow nie dotykajac odrostoow dzieki czemu twoje beda odrastac i nie beda sie rooznic

walka o zdrowe wlosy

26 grudzien 2011 ostatnie farbowanie
13 luty 2012- rozwod z suszarka i prostownica!
ma-li-na jest offline  
Stary 2005-12-16, 15:14   #245
maartha
Raczkowanie

Ale czy farba nie zmyje się z rozjasnianych pasemek? U mnie jak połozyłam farbę w ogóle nie złapało rozjasnianych miejsc. Dlatego przerzucilam sie na szampony koloryzujące, bo to przynajmniej nie schodzi zaraz po nałożeniu.

maartha jest offline  
Stary 2005-12-16, 17:18   #246
sweeney
Zakorzenienie

GG do sweeney

Cytat:
Napisane przez maartha
Ale czy farba nie zmyje się z rozjasnianych pasemek? U mnie jak połozyłam farbę w ogóle nie złapało rozjasnianych miejsc. Dlatego przerzucilam sie na szampony koloryzujące, bo to przynajmniej nie schodzi zaraz po nałożeniu.
Bedzie sie zmywac. Zawsze na rozjasnionych wlosach ciemniejsza farba sie szybko wyplukuje
sweeney jest offline  
Stary 2005-12-16, 17:45   #247
maartha
Raczkowanie

No więc właśnie. Dlatego polecam szampon koloryzujący To przynajmniej działa. Tylko trzeba dobrać kolor jak najbardziej zbliżony do naturalnego. Bo zauważyłam, że z odrostów szampon dość szybko się zmywa. Ale jeśli kolorek jest zbliżony do naturalnych, to będzie ok Na rozjaśnianych utrzyma się dość długo. Ja farbuje średnio co miesiąc.

maartha jest offline  
Stary 2005-12-18, 21:59   #248
Natalka_
Raczkowanie

a ja mialam to o czym mówiła "ma-li-na" i u mnie nie ma zadnych przeswitów itd nie ma sladu po zadnej farbie i jest super
Stary 2005-12-19, 12:19   #249
nadia07
Zakorzenienie

GG do nadia07

Czesc dziewczyny tutaj zamieszczam fotki moich natural wloskow (ale byly piekne ;( ;( )
nadia07 jest offline  
Stary 2005-12-19, 12:20   #250
nadia07
Zakorzenienie

GG do nadia07

Tu zamieszczam fotki z zoltym jajem ( grrr) bleeeh
nadia07 jest offline  
Stary 2005-12-19, 12:22   #251
nadia07
Zakorzenienie

GG do nadia07

a tu zamieszczam wloski po super balejazu (zrobione dzionek po farbownaiu)
nadia07 jest offline  
Stary 2005-12-19, 12:56   #252
ma-li-na
Zadomowienie

jestes jedną z niewielu osoob ktoorym pasooje blond wykorzystaj to a co do tego co pisałam wczesniej to jesli poojdziesz do "odpowiedniego" fryzjera to kolor nie powinien płowiec z pasemek poniewaz sa to specialnie do tego dostosowane farby

walka o zdrowe wlosy

ma-li-na jest offline  
Stary 2005-12-20, 09:34   #253
sylwia.gda
Wtajemniczenie

Dot.: Po dekoloryzacji-poważny problem ze skórą głowy

Dziekuję za odpowiedzi, jesteście kochane!
Skora glowy juz ma się lepiej, w paru miejscach sypie się z niej jakby "łupież", ale to zapewne znak, że skora się goi.

Włosy mają co prawda lekko żółtawy kolor, ale daję jakoś radę i neutralizuję ten ton szamponem salonowym Loreal Gloss Color w odcieniu beżu.
Do tego dochodzi Wax, maska, ampułki oraz szampon Absolut Repair oraz fluid Oleo Relax Kerstase i serum olejkowe Alfaparf.

Podczas zabiegu panikowałam bardzo i zbladłam jak śmierćtak mnie piekło , fryzjerka mówila "jeszcze wytrzymaj, jeszcze parę minut..."
Nie chcę jej oczerniać, bo przez 4 lata robiła mi ładne włoski, a ten jeden to niewypał po serii sukcesów, tak to tłumaczę...
Teraz do końca stycznia nie będę nic z nimi robić, ale w lutym juz chyba odwiedzę innego fryzjera.
sylwia.gda jest offline  
Stary 2005-12-20, 16:30   #254
nadia07
Zakorzenienie

GG do nadia07

ocencie w ktorych wloskach jest mi lepiej, a takze ocencie jaki jest moj naturalny kolorek i myslicie ze daloby sie do niego wrocic :/?
Stary 2005-12-20, 16:48   #255
ewka.mnk
Wtajemniczenie

Za balejażem wyglądasz naprawdę ładnie i z wyprostowanymi włosami.
Jesli jednak chcesz wrócic do naturalnego, to nie powinno byc z tym problemu. Wystarczy dobrać odpowiedni kolor farby i już, a włosy będą sobie rozsły bez odrostów. Cięzko dokładnie określić na tych zdjęciach Twój naturalny kolor, ale spójrz na przykładowe farby:
http://www.lumiere.pl/index.php?acti...s&prod_id=5941
http://www.lumiere.pl/index.php?acti...s&prod_id=5905
http://www.lumiere.pl/index.php?acti...s&prod_id=5906
Najlepiej jednak zrobic to u fryzjera.

Co do przyspieszenia porostu, to były na ten temat już wątki, poszukaj. Szybkość wzrostu włosa jest uwarunkowana genetycznie, możemy najwyżej poprawić ich stan lub zagęścić odpowiednimi produktami i dietą. Choc niektóre dziewczyny twierdza, że te sposoby także przyspieszyły ich wzrost.

ewka.mnk jest offline  
Stary 2005-12-21, 09:57   #256
ma-li-na
Zadomowienie

JA STAWIAM NA TEN BALEJAZ WYGLĄDASZ SUPCIO

walka o zdrowe wlosy

ma-li-na jest offline  
Stary 2005-12-23, 14:44   #257
nadia07
Zakorzenienie

GG do nadia07

prosze niech wiecej osob oceni w jakich wloskach mi najlepiej..i co sadzicie o dwu a nie trzy kolorowym balejazu. Dwa kolory (BRAZ I PLATYNA) (teraz mam braz,platyne i rudawy blond -ktorego sie chce pozbyc)
Stary 2005-12-23, 17:10   #258
basiao84
Wtajemniczenie

ja powiem szczerze, ze nie bardzo mi do Ciebie cieple kolorki pasują; Ja bym sie trzymała zimnych, masz różową buźkę a ten rudy po prostu się z tym kłóci! (wiem, bo mam podobnie) W ogóle takie zestawienie jest o tyle ryzykowne, że normalnie w naturze nie występuje ciepły+zimny- tzn wyglądda nienaturalnie.

ja bym próbowała sie pozbyć tego rudego myjąc głowę regenalem Welli- naprawdę działa!
poza tym, fajny fryz! nie ma sie czym przejmować!
basiao84 jest offline  
Stary 2005-12-23, 18:04   #259
agusia_1
Zakorzenienie

GG do agusia_1

Cytat:
Napisane przez nadia07
prosze niech wiecej osob oceni w jakich wloskach mi najlepiej..i co sadzicie o dwu a nie trzy kolorowym balejazu. Dwa kolory (BRAZ I PLATYNA) (teraz mam braz,platyne i rudawy blond -ktorego sie chce pozbyc)
Mi też najbardziej podobasz się w tym balejażu

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline  
Stary 2005-12-23, 22:33   #260
nadia07
Zakorzenienie

GG do nadia07

Cytat:
Napisane przez basiao84
ja powiem szczerze, ze nie bardzo mi do Ciebie cieple kolorki pasują; Ja bym sie trzymała zimnych, masz różową buźkę a ten rudy po prostu się z tym kłóci! (wiem, bo mam podobnie) W ogóle takie zestawienie jest o tyle ryzykowne, że normalnie w naturze nie występuje ciepły+zimny- tzn wyglądda nienaturalnie.

ja bym próbowała sie pozbyć tego rudego myjąc głowę regenalem Welli- naprawdę działa!
poza tym, fajny fryz! nie ma sie czym przejmować!

Nie wiem czemu mowisz o rudym jak dawno go nie mam tylko mam balejaz.. i w sumie stwierdzam ze mi lepiej w tej fryzurce.. niedlugo wybeiram sie do fryzjera zrobic nowy ale tylko dwu kolorowy !! braz i platyna Oba zimne kolorki
Stary 2005-12-23, 22:42   #261
agusia_1
Zakorzenienie

GG do agusia_1

Cytat:
Napisane przez nadia07
Nie wiem czemu mowisz o rudym jak dawno go nie mam tylko mam balejaz.. i w sumie stwierdzam ze mi lepiej w tej fryzurce.. niedlugo wybeiram sie do fryzjera zrobic nowy ale tylko dwu kolorowy !! braz i platyna Oba zimne kolorki
Ten żółto-kurczakowy zrobili ci w salonie?? Dobrze zrozumiałam?? Jeżeli tak to powinnaś zażądać zwrotu pieniędzy albo w ogóle nie płacić To jest taka sama usługa jak każda inna i masz prawo do tego żeby wymagać czegoś, a skoro nie o to ci chodziło to możesz odmówić zapłaty za nią

agusia_1 jest offline  
Stary 2005-12-23, 23:05   #262
nadia07
Zakorzenienie

GG do nadia07

no wiem..ale tam byla szefowa,fryzjerka i jakos duzo babek.. i tak patrzyly na mnie jakby lepsze byly tak perfidnie :/ (widac bylo ze spieprzyly robote) jak ja mowilam ze jest b.zolte.. to one ze lepiej nie bedzie itd.. myslalam ze sie poplacze.. ja marudze a ona : no to tak jak sie umawialysmy 85zl .. a mnie : "szczena" opadla,i wogole tragedia - zabraklo mi slow. Na dodatek bylam tam sama (mam 17lat) nie wiedzialam juz co robic. Wstretne baby zarobily na moim mlodym wieku zdezorientowaniu i jednym slowie glupocie - a moze niewiedzy (bo wtedy nie wiedzialam ze nie musze placic).. najgorsze bylo to ze mi wmawialy ze lepiej sie nie da(choc na nastepny dzien wygladalam z nowym balejazem fajnie) a i to jest jeszcze przykre ze ta fryzjera bosko scina moje wloski - jak nikt inny a nie chce teraz sie u niej zbytnio pokazywac - chyba rozumiecie ;(
Stary 2005-12-23, 23:18   #263
sunrise
Rozeznanie

Nadia07 bardzo ladnie Ci w tym balejazu! (ostatnie fotki)

co do odrostow, no to mam ten sam problem.. moje naturalne wlosy to ciemny braz, farbowane-czarne, ostatnio farbowalam je w marcu, jeszcze pare miesiecy i farba zejdzie calkowicie, ale ja nie chce czekac, chce sobie walnac jakis jasniejszy kolorek od mojego naturalnego.. fryzjerka proponowala mi balejaz zamiast farby na cale wlosy, ale nie wiem, jak ona sobie to wyobraza, bo mam fajulace wlosy i juz raz mialam bazlejaz-wygladal okropnie!
sunrise jest offline  
Stary 2005-12-23, 23:21   #264
sunrise
Rozeznanie

ale Cie chamki potraktowaly!! dlatego wlasnie nie mam zaufania do fryzjerek (chociaz nie chce generalizowac), ale duzo razy malo sie nie poryczalam wychodzac z salonu... nadal jestem na etapie poszukiwania jakiegos fajnego fryzjera.. ehh..
sunrise jest offline  
Stary 2005-12-24, 00:15   #265
agusia_1
Zakorzenienie

GG do agusia_1

Cytat:
Napisane przez nadia07
no wiem..ale tam byla szefowa,fryzjerka i jakos duzo babek.. i tak patrzyly na mnie jakby lepsze byly tak perfidnie :/ (widac bylo ze spieprzyly robote) jak ja mowilam ze jest b.zolte.. to one ze lepiej nie bedzie itd.. myslalam ze sie poplacze.. ja marudze a ona : no to tak jak sie umawialysmy 85zl .. a mnie : "szczena" opadla,i wogole tragedia - zabraklo mi slow. Na dodatek bylam tam sama (mam 17lat) nie wiedzialam juz co robic. Wstretne baby zarobily na moim mlodym wieku zdezorientowaniu i jednym slowie glupocie - a moze niewiedzy (bo wtedy nie wiedzialam ze nie musze placic).. najgorsze bylo to ze mi wmawialy ze lepiej sie nie da(choc na nastepny dzien wygladalam z nowym balejazem fajnie) a i to jest jeszcze przykre ze ta fryzjera bosko scina moje wloski - jak nikt inny a nie chce teraz sie u niej zbytnio pokazywac - chyba rozumiecie ;(
Współczuję, jakby te baby trafiły na mnie i coś mi takiego zrobiły to nie wiem co ja bym im tam z tym salonem zrobiła Na bank by to się oparło o federację konsumentów bo tam o ile pamiętam zgłasza się takie sprawy No ale masz lekcję na przyszłość, trzeba walczyć o swoje Nie mają prawa traktować cię jak nie wiadomo kogo tylko z powodu twojego młodego wieku
ps.W takiej sytuacji możesz też zażądać chyba poprawienia tego co narozrabiały bezpłatnie

agusia_1 jest offline  
Stary 2005-12-24, 09:00   #266
ka1511
Raczkowanie

GG do ka1511

Dziewczyny niedawno tez robilam sobie pasemka wyobrazcie sobie ze babka, ktora mi robila pasemka obslugiwala kilka osob na raz( w tym mnie:P)..Nie dosuszyła mi wlosow musialam wracac z mokra glowa do domu.. A do tego nastepnego dnia mialam cale wlosy RUDE ;( to byl dla mnie szok :P.. Ale wpadlam na pomysl, zeby uzyc plukanki do wlosow i pozbylam sie tego zolto-pomaranczowego brzydactwa

Nadia07 a co do fotek to najbardziej mi sie podobasz w balejazu i mysle ze wlosy szybko by ci odrosly jesli bys je przycinala co jakies 3-4 tygodnie

Pozdrawiam Buzka
ka1511 jest offline  
Stary 2005-12-24, 18:26   #267
nadia07
Zakorzenienie

GG do nadia07

up niech wiecej osob mi doradzi
Stary 2005-12-26, 00:07   #268
laaraa
Raczkowanie

Arrow farba zmywalna żeby rozjasnić włosy?

Dziewczyny we wtorek ide do fryzjera i chce zmienić kolor na jasniejszy. Nie chce farbowac farba. Mam pofarbowane farba zmywalna alfaparf(dostepna w sklepach z kosmetykami profesjonalnymi) kolorem jasny naturalny brąz. Wyszedł mi dośc ciemny. Teraz chce isc pofarbować na kolor jak na fotkach poniżej. Czy jesli zrobi to fryzjerka to kolor sie uda? Czy musze farba? Dzięki z góry za po moc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg untitled7.jpg (42,4 KB, 181 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tallpre8.jpg (34,8 KB, 203 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gucci.jpg (89,0 KB, 89 załadowań)
laaraa jest offline  
Stary 2005-12-26, 00:34   #269
sweeney
Zakorzenienie

GG do sweeney
Dot.: farba zmywalna żeby rozjasnić włosy?

Cytat:
Napisane przez laaraa
Dziewczyny we wtorek ide do fryzjera i chce zmienić kolor na jasniejszy. Nie chce farbowac farba. Mam pofarbowane farba zmywalna alfaparf(dostepna w sklepach z kosmetykami profesjonalnymi) kolorem jasny naturalny brąz. Wyszedł mi dośc ciemny. Teraz chce isc pofarbować na kolor jak na fotkach poniżej. Czy jesli zrobi to fryzjerka to kolor sie uda? Czy musze farba? Dzięki z góry za po moc
Nie rozjasnisz wlosow zadnym zmywalnym specyfikiem.
sweeney jest offline  
Stary 2005-12-26, 09:29   #270
smerfeta01
Zakorzenienie

Dot.: farba zmywalna żeby rozjasnić włosy?

nawet farbą trudno jest rozjaśnic włosy które wcześniej były już w jakimś mniejszym czy większym stopniu poddane koloryzacji tutaj będzie potrzebna dekoloryzacja i położenie jakiejś farby lub szamponu koloryzującego. To koszt ok.70zł. bynajmniej u mnie w mieście także niedużo
smerfeta01 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blon i brąz, blond, brązowe, celestial, czarne, czarne włosy, czarny, czerń burgund wiśnia, czerwony, dekoloryzacja, dekoloryzator, elgon, farba, farbowanie, farbowanie włosów, fryzury, loreal, palette, platyna, platynowy, pomoc, problem, rozjasniacz, rozjaśniacz, rozjaśnianie, rozjaśnianie włosów, rozjaśnić, rude, rudy, włosy, zczarnego na rudy, zła farba, zmiana koloru, zmywanie koloru

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości