Wszystko o dekoloryzacji włosów - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Pokaż wyniki sondy: Z czarnego na blond?Czy wyjdzie kolor blond??
Oczywiście, że tak! 134 9,34%
Raczej tak! 188 13,11%
Raczej nie! 445 31,03%
Na pewno nie!Wyjdzie inny kolor! 667 46,51%
Głosujący: 1434. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-11-13, 23:33   #2761
renatus1
Przyczajenie

Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

hej! mam takie pytanie. Dzis poszlam do fryzjera i pofarbowalam wlosy tonerem jednak wyszedl mi nie taki kolor jak chcialam a chcialam rudy a wyszedl mi cos podobnego do buraczkowego. Czy moge pofarbowac ponownie wlosy np szamponetka? Prosze o odpowiec
renatus1 jest offline  
Stary 2008-11-14, 14:03   #2762
wyimaginowanie
Przyczajenie

renatus1 powiem tylko tyle co sama usłyszałam od mojej fryzjerki (której dość ufam): jaśniejsze Ci się nie zrobią. Możesz je jedynie przyciemnić
wyimaginowanie jest offline  
Stary 2008-11-15, 17:40   #2763
Honia80
Przyczajenie

Faktyczni dekoloryzator to nie rozjasniacz! Znam wspaniały dekoloryzator, wypróbowany, polecam w 100% ! Potem mozna od razu nałożyć wybrany kolor, czyli farbe do włosów, z tym, ze o kilka tonów jasniejsza od poządanego.

Oto link:
http://elgon.pl/dekoloryzator-sciaga...30ml-p-89.html

Ja dzieki temu dekoloryzatorowi wróciłam w CZERWONYCH włosów do naturalnego blondu. Nie niszczy struktury włosa.

pozdrawiam
Honia80 jest offline  
Stary 2008-11-18, 18:44   #2764
LouLou25
Zakorzenienie

2 tygodnie temu robilam dekoloryzacje Loreal Eclair Clair z koloru ciemny blond, wyszedl jasniutki blond pomaranczowy, wczoraj powtorzylam operacje, troche sie rozjasnilo ale niewiele. Ogolnie jestem bardzo zadowolona, wlosy sie troche podniszczyly ale jakos specjalnie przesuszone nie sa. Postaram sie zrobic fotki i wstawic
LouLou25 jest offline  
Stary 2008-11-21, 10:56   #2765
arnama
Zakorzenienie

Dot.: Z ciemnych do ukochanego blondu

witam,
mam roblem.... ufarbowalam wlosy na ciemny braz ale wyszedl czarny i wygladam okropnie. jest to trwala farba. co moge zrobic, zeby kolor rozjasnic tak o 2-3 tony? uzyc rozjasniacza a potem jakiegos koloru farby czy co mam robic? prosze o pomoc.....:conf used:
arnama jest offline  
Stary 2008-11-21, 15:11   #2766
Ogryzia
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1
GG do Ogryzia
Do arnama:
Nie polecam rozjaśniania zaraz po farbowaniu. Zniszczysz włosy. Po prostu poczekaj, jeśli myjesz włosy codziennie, farba powinna niedługo trochę się wypłukać.

Co do malwinac
Mam ten sam problem, chcę znów być blond. Najlepszym wyjściem będzie raczej wizyta u dobrego fryzjera, który przed zabiegiem powinien wykonać Ci próbę. Zobaczy jak odbarwiają się Twoje włosy i jak się zabrać do zabiegu. Pamiętaj, że włos farbowany musi przejść przez skalę rudości/czerwieni podczas rozjaśniania. Być może trzeba będzie to zrobić w dwóch etapach.
Ja mam włosy farbowane średnim brązem z serii Natural & Easy Schwarzkopf (ostatni raz sierpień 2007). Po wczorajszej próbie włos pięknie się odbarwia, nie ma złotego połysku, więc z chęcią zrobię sobie na głowie jakiś chłodny blond

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2008-11-21 o 15:29
Ogryzia jest offline  
Stary 2008-11-22, 16:27   #2767
treety
Przyczajenie

Ja mam takie pytanie..
Farbowałam włosy jakis miesiąc temu mahoniem Garniera, na początku był ciemny i intensywny, teraz taki po prostu rudo-czerwony, nawet fajnie to wygląda, ale mam już swoje blond odrosty i nie za bardzo chcę je farbować znów na ten kolor.. myślę o jakimś średnim brązie, coś typu "lśniący brąz" z farb Schwarzkopf Brillance Luminance do włosów ciemnych ale boję się trochę że pozostanie mi ten czerwony odcień .. jak myślicie? potrzebna byłaby dekoloryzacja czy mogę spokojnie nałożyć farbę na ten kolor? z góry dzięki...
aa.. ostatnio zrobiłam włosy szamponetką kawowy brąz i czerwień została...
treety jest offline  
Stary 2008-11-22, 17:54   #2768
ilusja
Zakorzenienie

ja bym Ci poradziła kilka razy umyć włosy NIZORALEM,i zobaczysz że wszyskie sztuczne odcienie takiej jak ten czerwony czy rudy Ci zejdzie(wypłuka się)i wtedy bez problemu będziesz mogła pofarbować włosy innym kolorem,bez całkowicie niepotrzebnej dekoloryzacji...
ilusja jest offline  
Stary 2008-11-22, 22:30   #2769
fryz5
Zakorzenienie

Hej, Ściągałem czerń (2 lata farbowania) rozjaśniaczem Londa do pasemek.
W czerwcu Rozjaśniacz joanny zmasakrował mi włosy strasznie!
teraz zakupiłem rozjaśniacz Londy i farba Joanna Naturia Color Słodkie Cappucino, chcąc wrócić do naturalnego jasnego brązu, ale po rozjaśnieniu włosy wyszły pomarańczowe i nie chce nakładać brązu bo wiem ze nie wyjdzie. może pomóc jakaś farba blond? Może Joanna Naturia Color Gołębi popiel pomoze zniwelować pomarańcz? tak żeby chociaż były żółte bo rozjaśniacza nie chce a joanna naturia color nie niszczy mi włosów.
płukanka nie pomaga.
niżej dwa wycinki moich włosów czarnych z wczoraj i rudych z dzisiaj po rozjaśnieniu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kolor.jpg (9,8 KB, 166 załadowań)
fryz5 jest offline  
Stary 2008-11-24, 09:35   #2770
sylwiao19
Przyczajenie

Ja bym tego nie ruszała Świetny kolor ci wyszedł! Ja schodząc z czarnego nie miałam takiedo szczęścia. Odrosty jasne, a reszta włosów w wypłowiałym kolorze czarnym. Tragedia!!! Jeśli bardzo przeszkadza ci taki odcień to spróbuj potraktować włosy jakimś jasnym brązikiem. Powinien wyjść ci ładny odcień, ale uprzedzam, że rudego odcienia nie pozbędziesz się zbyt prędko. Wiem z doświadczenia. Ja niedawno miałam jakąś ciemną czerwień, chciałam zejść do ciemnego blondu, ale fryzjerka nie chciała podjąć się zabiegu dekoloryzacji. Doszłam więc do wniosku, że wystarczy jak zrobi mi bardzo drbniutki i gęsty balejażyk rozjaśniaczem. Udało się, ale miałam włosy w odcieniach rudości. Nakładałam na to farby w odcieniach blondu, wyszło nawet ładnie, jednak te rude pasemka nie znikną chyba nigdy Kilka razy pofarbowałam włosy blondami z loreal profesjonal z wodą 12% i to mi je dużo rozjaśniło, ale rude i tak są. No i ioczywiście koszmarnie zniszczone, ale to dlatego, że ostatnio użyłam jakiegoś odcienia rozjaśniającego i odrost miałam biały, a reszta średni blond + pasemka jasno rude. Od razu kupiłam i nałożyłam blond z garniera, ale rudy wciąż przebija. Przeboje mam z tymi włosami. Teraz postawię na regenerację.Na razie muszę jakoś doprowadzić te włosy do jako takiego zdrowego stanu, choć wiem, że łatwo nie będzie. Pozdrawiam
sylwiao19 jest offline  
Stary 2008-11-24, 14:57   #2771
fryz5
Zakorzenienie

mam brąz..ale faktycznie są refleksy rude, pod światło w domu wygląda jak jasny brąz rudawy, a pod światło dzienne dużo ciemniej. na ten rudy dałem farbę joanna naturia color "słodkie cappucino" czyli taki ciemny blond. ale nic nie ruszyło koloru do dodałem odrobinę granatowej czerni i po 12 min na głowie włosy były czarne, po zmyciu były takie..no takie jak na zdjęciu: zdjęcie 1-kolor pod światło nienaturalne, zdjęcie 2- kolor pod słońce.

Dodam że przy umyciu podczas kąpieli rozjaśnił sie troche
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu.jpg (22,0 KB, 88 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg iop.jpg (6,7 KB, 67 załadowań)
fryz5 jest offline  
Stary 2008-11-25, 15:24   #2772
yaysa
Przyczajenie

Hej dziewczyny jestem tu nowa zawsze tylko czytałam wasze wypowiedzii,a dziś chciałabym was prosić o rade.Od 2 lat farbuję włosy farba palete....i chciałabym zejsc do swojego naturalnego ciemnego brązu,fryzjerka powiedziała mi ze pasemka wyjda rude a na dekoloryzacje nie ma szans..pomóżcie co robic
yaysa jest offline  
Stary 2008-11-25, 15:51   #2773
Miriam19
Raczkowanie

GG do Miriam19

Cytat:
Napisane przez yaysa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny jestem tu nowa zawsze tylko czytałam wasze wypowiedzii,a dziś chciałabym was prosić o rade.Od 2 lat farbuję włosy farba palete....i chciałabym zejsc do swojego naturalnego ciemnego brązu,fryzjerka powiedziała mi ze pasemka wyjda rude a na dekoloryzacje nie ma szans..pomóżcie co robic
Wiesz co, ja tam specjalistką nie jestem, ale powiem jedno: zmień fryzjerkę Mi też wszyscy fryzjerzy mówili, że w moim przypadku nie ma szans na dekoloryzację, aż w końcu trafiłam na fryzjerkę, która powiedziała, że nie ma problemu, no i w efekcie z czarnego brązu mam teraz średni brąz. Najlepiej, żębyś poszła do jakiegoś Loreala albo jakiegoś takiego profesjonalnego salonu (byle nie w markecie), bo w takich małych salonikach fryzjerki rzeczywiście często się nie podejmują dekoloryzacji. A poza tym w Twoim przypadku, jeśli chcesz zejść tylko do ciemnego brązu, może nie będzie konieczna dekoloryzacja. Może np wystarczy kąpiel rozjaśniająca, albo jakaś mniej inwazyjna i radykalna forma ściągania koloru. Coś na pewno da się zrobić A na pasemka to bym się nie decydowała, bo na ciemnych włosach lubą wychodzić rudawe i brzydko to wygląda. Powodzenia!
Stary 2008-11-25, 18:14   #2774
niutka1
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 2

edit: wątek powtórzony

Edytowane przez niutka1
Czas edycji: 2008-11-29 o 00:54
niutka1 jest offline  
Stary 2008-11-25, 19:02   #2775
ilusja
Zakorzenienie

mi po Nizoralu farba wręcz spływała z włosów przy kazdym myciu aż do teraz,a farbowałam ponad miesiąc temu więc polecam...
ilusja jest offline  
Stary 2008-11-25, 21:25   #2776
niutka1
Wtajemniczenie

Ilusja ale też farbowałas po dekoloryzacji Elgonem???

No, nawet jesli nie, to chyba jutro polece zakupić jednak nizoral, bo dziś myłam włosy juz 3 razy ( nie licząc płukania bezpośrednio po farbie) i o ile za 1 i 2 razem było zabarwienie widac wody i piany, o tyle za 3 razem juz woda była całkiem czysta, czyli farba nie schodziła
niutka1 jest offline  
Stary 2008-11-25, 21:37   #2777
ilusja
Zakorzenienie

ja nie dekoloryzowalam nigdy mialam szok po farbowaniu kiedy wyszly mi prawie czarne,a farbowalam brazem,bylam załamana...Ale nie zdecydowalam sie na dekoloryzacje bo uwazalam to za zło ostateczne...wyczytalam tu ze farba schodzi po szamponie przeciwlupiezowym.No i spróbowałam....sluchaj no juz po 1,2,3 myciu byla niesamowita roznica,było to moze miesiac temu ,moze 1,5 miesiaca a juz mam brazowe włosy i dalej gdy myje nizoralem to pod prysznicem widze jak mi sie ta farba splukuje
ilusja jest offline  
Stary 2008-11-25, 22:03   #2778
niutka1
Wtajemniczenie

dzięki powoli wstepuje we mnie nadzieja, że sie zmyje ten czarny, bo po dekoloryzacji miałam rude, więc najwyżej do rudego mi sie powinien zmywać, przynajmniej tak na logike, bo kto tam wie na jakiej zasadzie działa ten elgon,

wczesniej przed dekoloryzacją farbowałam długo palette ciemny brąz i casting hebanowa czerń, więc nic nie pomagało, nie spierało się nic a nic, tylko odrosty widać, musiałam dekoloryzować
niutka1 jest offline  
Stary 2008-11-26, 10:48   #2779
rybka516
Raczkowanie

Thumbs down Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Witam was dziewczyny
Wczoraj poddałam się dekoloryzacji u fryzjera i...
To co mam na głowie to tragedia, miałam 2 cm odrostu (mój kolor to mysi) i resztę włosów ciemny brąz w zasadzie wyglądał jak czarny. U fryzjera przesiedziałam 3h i wyszłam z miedziano-rydymi włosami a miał być ciemny blond popielaty - 6.1 z majirel. Zapłaciłam 240zł i bardzo żałuje gdybym tylko mogła cofnąć czas nie zgodziłabym się na tą dekoloryzacje, strasznie zniszczyła mi końce pomimo tego, ze ściełam 3cm to i tak mam siano. Dziewczyny pomóżcie co moge zrobić żeby szybciej włosy rosły bo chcesz już mieć swój odrost i już nie farbowac ich bo dośc już po dupie dostały i jakie odżywki polecacie na regeneracje włosów???
I proszę was dziewczyny uważajcie z tą dekoloryzacją to nic dobrego uważam że zapłaciłam dużo jak na taki zabieg a mam włosy jeszcze gorsze niz przed takze lepiej liczcie sie z faktem, że żadko wychodza wymarzone włosy w zasadzie nigdy bo i tak się wypłukuje na rudo
rybka516 jest offline  
Stary 2008-11-26, 11:10   #2780
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga

Cytat:
Napisane przez rybka516 Pokaż wiadomość
Witam was dziewczyny
To co mam na głowie to tragedia, miałam 2 cm odrostu (mój kolor to mysi) i resztę włosów ciemny brąz w zasadzie wyglądał jak czarny. U fryzjera przesiedziałam 3h i wyszłam z miedziano-rydymi włosami a miał być ciemny blond popielaty - 6.1 z majirel. Zapłaciłam 240zł i bardzo żałuje gdybym tylko mogła cofnąć czas nie zgodziłabym się na tą dekoloryzacje, strasznie zniszczyła mi końce pomimo tego, ze ściełam 3cm to i tak mam siano. Dziewczyny pomóżcie co moge zrobić żeby szybciej włosy rosły bo chcesz już mieć swój odrost i już nie farbowac ich bo dośc już po dupie dostały i jakie odżywki polecacie na regeneracje włosów???
I proszę was dziewczyny uważajcie z tą dekoloryzacją to nic dobrego uważam że zapłaciłam dużo jak na taki zabieg a mam włosy jeszcze gorsze niz przed takze lepiej liczcie sie z faktem, że żadko wychodza wymarzone włosy w zasadzie nigdy bo i tak się wypłukuje na rudo
rybka zapraszam na watki o przyspieszeniu wzrostu wlosa i pielegnacji ,regeneracji oraz na KWC mysle ze znajdziesz tam sporo w informacji , na tematy, ktore Cie nurtuja
nie sensu w watku o dekoloryzacji pisac wlasnie o tym
Stary 2008-11-26, 13:01   #2781
ilusja
Zakorzenienie

ehh no i tak to bywa,jednej na dziesieć się uda dekoloryzacja więc sie tym pochwali-no jakby nie bylo ma czymbo to wybawienie... ale pozniej to czytają te które niekoniecznie musza miec takie szczescie jak miała ona i wychodzi co wychodzi :/

Naprawde warto czasami troche dluzej pomyslec nad taka decyzją,czy moze nie ma innego,lepszego wyjscia?A jak sie juz zdecydowac to u pewniaka...
ilusja jest offline  
Stary 2008-11-27, 20:36   #2782
Tasama
Przyczajenie

Po prostu Doradźcie

Witam ;D
miałam włosy farbowane na głęboki mahoń gdy kolor sie wypłukał stwierdziłam że czas powrócić do naturalnego koloru (brąz ) pofarbowałam na brąz ale ku mojemu zaskoczeniu nadal mam czerwonkawe włosy.
Wpadłam na pomysł by nałożyć preparat w domu który ściągną by kolor i pofarbować znowu na brąz czy jest w ogóle coś takiego ?
Kiedyś widziałam w sklepie na półce preparat który się nakładało i on ściągał farbę . Ale nie jestem pewna czy to było to o czym myślę
nie mam pojęcia jak takie coś się nazywa i czy w ogóle można to kupić.
Proszę o POMOC !!

Edytowane przez Tasama
Czas edycji: 2008-11-27 o 20:38
Tasama jest offline  
Stary 2008-11-27, 22:11   #2783
justyna_dt
Zakorzenienie

Dot.: Po prostu Doradźcie

Preparaty takie są, ale szczerze odradzam - pomijając samodzielną aplikację (nie!), to odradzam w ogóle. Miałam dekoloryzację robioną na moich włosach w sierpniu i nigdy więcej. Włosy miałam w fatalnym stanie, zresztą nadal mam i nie mogę na nie patrzeć, ale w moim wydaniu to już chyba lekka paranoja nie warto, naprawdę. Odczekaj, po kilku tygodniach zafarbuj znów i powoli wróć do swojego koloru. Ja tak właśnie próbuję zrobić po dekoloryzacji - wrócić do średniego/ciemnego blondu (bo po tym "zabiegu" miałam żółto-białe włosy).

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline  
Stary 2008-11-29, 15:42   #2784
magicgirl
Raczkowanie

Dziewczyny pomocy!!
Wczoraj ufarbowałam włosy na ciemny, chłodny brąz, ale wyszedł CZARNY taki jakby z niebieskim połyskiem. Strasznie to u mnie wygląda. Do tej pory farbowałam Garnierem złotym brązem ale chciałam przejść na jakiś chłodny odcień. Chce znowu mieć ciemny brąz a nie czarny. Czy któraś z Was wie, czy ten L'oreal mi pomoże? Jest chociaż cień szansy? Kiedyś robiłam dekoloryzację włosów ale chyba był to dekoloryzator z Joanny i pamiętam, że nie rozjaśnił mi końcówek a na odrostach miałam platynowy blond.
magicgirl jest offline  
Stary 2008-11-29, 16:05   #2785
Miriam19
Raczkowanie

GG do Miriam19

Cytat:
Napisane przez magicgirl Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomocy!!
Wczoraj ufarbowałam włosy na ciemny, chłodny brąz, ale wyszedł CZARNY taki jakby z niebieskim połyskiem. Strasznie to u mnie wygląda. Do tej pory farbowałam Garnierem złotym brązem ale chciałam przejść na jakiś chłodny odcień. Chce znowu mieć ciemny brąz a nie czarny. Czy któraś z Was wie, czy ten L'oreal mi pomoże? Jest chociaż cień szansy? Kiedyś robiłam dekoloryzację włosów ale chyba był to dekoloryzator z Joanny i pamiętam, że nie rozjaśnił mi końcówek a na odrostach miałam platynowy blond.
Słuchaj, na razie zostaw włosy i nic z nimi nie rób, żadnych dekoloryzatorów nie tykaj jedyne co możęsz teraz zrobić, to myć włosy Nizoralem, któraś z dziewczyn pisała wcześniej, że fajnie wymywa jej kolor. Jestem pewna, że kolor wypłucze się i pojaśnieje, a wtedy będziesz mogła spokojnie zafarbować na swój ciemny brąz
A jeszcze mam pytanie, jaką farbą farbowałaś?
Stary 2008-11-29, 16:12   #2786
magicgirl
Raczkowanie

Farbowałam Clairolem :/ Obiecuję, że już nigdy więcej :/
magicgirl jest offline  
Stary 2008-11-29, 17:37   #2787
ilusja
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez magicgirl Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomocy!!
tak,tak ... Ja ponad miesiąc temu miałam dokładnie taka sama sytuacje...Zawsze farbowałam włosy Garnierem złotym brązem,a po jakims czasie kupilam inny brąz i wyszed mi czarny :| było płaczu a płaczu...No ale o dekoloryzacji nawet nie pomyślałam,wrecz to wykluczyłam ! Poczytałam troche ten watek i zaczęłam myc wlosy NIZORALEM po kilku myciach juz mam włoski brązowe...Jak zaczniesz sama zobaczysz jaka ciemna woda będzie leciała z Twoich włosów podczas mycia Nizoralem...i to nie pierwszy czy drugi raz ,ale za kazdym razem...Polecam Nie martw sie,przynajmniej teraz wiesz zeby nastepnym razem uwazac,tak jak ja
Powodzenia
ilusja jest offline  
Stary 2008-11-29, 19:14   #2788
Psotniczka1987
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez rybka516 Pokaż wiadomość
Witam was dziewczyny
Zasmucę Cię. Zrobiłam sobie dekoloryzację w warunkach domowych Loreal'em ECLAIR CLAIR i naturalne włosy wyszły mi białe, odrosty, które wcześniej ufarbowałam - blond, a reszta włosów, które były w odcieniu bardzo ciemnego brązu , a prawie że czerni- rude. Efekt podobny do tego z salonu ,a kosztem 40 zł Podejrzewam, że tę rudość zlikwidowałabym następną dekoloryzacją, ale bałam się wychodzić z takimi włosami. Ufarbowałam Excell 10 na złocisty brąz i jest ok .

http://high-heels-blog.blogspot.com/

Edytowane przez Psotniczka1987
Czas edycji: 2008-11-29 o 19:49
Psotniczka1987 jest offline  
Stary 2008-11-29, 21:51   #2789
rybka516
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Psotniczka1987 Pokaż wiadomość
Zasmucę Cię. Zrobiłam sobie dekoloryzację w warunkach domowych Loreal'em ECLAIR CLAIR i naturalne włosy wyszły mi białe, odrosty, które wcześniej ufarbowałam - blond, a reszta włosów, które były w odcieniu bardzo ciemnego brązu , a prawie że czerni- rude. Efekt podobny do tego z salonu ,a kosztem 40 zł Podejrzewam, że tę rudość zlikwidowałabym następną dekoloryzacją, ale bałam się wychodzić z takimi włosami. Ufarbowałam Excell 10 na złocisty brąz i jest ok .

Cieszę się, że chociaż Tobie się udało Dekoloryzacje miałam we wtorek a wczoraj wyszły mi zielone włosy bo kolor sie wypłukuje po 2 myciu Jestem zrospaczona. Dziś siostra nałozyła mi zimny kasztan z loreala i mam tragiczne włosy to zupełnie nie mój kolor. Ale przynajmniej nie widac zielonych. Teraz tylko czekam na odrost i będę podcina końce aby mieć swój naturalny i żeby nigdy więcej mnie nie pokusiło pofarbowac włosów!!! Pozdrawiam

Edytowane przez rybka516
Czas edycji: 2008-11-29 o 21:53
rybka516 jest offline  
Stary 2008-11-30, 16:37   #2790
amstafy
Raczkowanie

witam Was
ja niestety jestem posiadaczką farbowanych od 9lat na czarno włosów(niby ciemnym brązem)ale wszystkie wiemy jak to wychodzi.
próbowałam wiele rzy zejść z czerni do brązu, przez pasemka u fryzjera, jednak zawsze nie wychodziły tak jak chciałam i powracałam do czerni.
wczoraj po przeczytaniu wątku postanowiłam zdjąć kolor sama w domu.
najpierw nałożyłam na pasemko dekoloryzator firmy lisap,nic
więc ryzyk fizyk nałozyłam rozjaśniacz joanny, po 20 minutach zmyłam bo włosy robiły się gorące, i bałam się że się spalą.
wyszły odrosty żółte a reszta tylko o ton jaśniejsza od wyjściowej czerni
więc na to nałożyłam ten dekoloryzator i nic
jak na wszystko nałożyłam brązik, to wyszły łaty , odrosty jaśniejsze a reszta prawie czarna
więc powróciłam do ciemnego brązu
nie wiem czym mogę zdjąć ten kolor, na szczęście włosy mi się nie popaliły,są ok.
nie wiem może macie jeszcze jakiś pomysł??
dodam , że byłam u wielu fryzjerów i żaden nie chce się podjąć zdjęcia koloru z całości, a ja pasemek nie chcę
amstafy jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blon i brąz, blond, brązowe, celestial, czarne, czarne włosy, czarny, czerń burgund wiśnia, czerwony, dekoloryzacja, dekoloryzator, elgon, farba, farbowanie, farbowanie włosów, fryzury, loreal, palette, platyna, platynowy, pomoc, problem, rozjasniacz, rozjaśniacz, rozjaśnianie, rozjaśnianie włosów, rozjaśnić, rude, rudy, włosy, zczarnego na rudy, zła farba, zmiana koloru, zmywanie koloru

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości