Wszystko o dekoloryzacji włosów - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Pokaż wyniki sondy: Z czarnego na blond?Czy wyjdzie kolor blond??
Oczywiście, że tak! 134 9,34%
Raczej tak! 188 13,11%
Raczej nie! 445 31,03%
Na pewno nie!Wyjdzie inny kolor! 667 46,51%
Głosujący: 1434. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-01-13, 22:58   #2881
acia1989
Raczkowanie

Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

cześć
male ojej ja zeszłam rozjaśniaczem z ciemnej czekolady palette (czyli niemal czarnych włosów) na właśnie takie rudo miedziane za pierwszym razem. Mnie to nie satysfakcjonowało, ponieważ dążę do blondu więc za drugim użyciem rozjaśniacza już została mi marchewka i taki 'sprany' rudy.
I teraz nie wiem co robić żeby mieć ten upragniony blond
Może ktoś mi pomoże??
acia1989 jest offline  
Stary 2009-01-16, 18:08   #2882
basia 7
Przyczajenie

witam
dziewczyny mam takie pytanko, tydzień temu przeszłam dekoloryzację z czarnego u fryzjera. Po dekoloryzacji włosy były takie rudo-brązowe a przy samej głowie wyszły blond jasny, poprosiłam fryzjerkę o nałożenie jak najbardziej zbliżonej do mojego (średni brąz)koloru włosów farby. Ogólnie efekt byl ok, choć trochę prześwitują mi przy głowie te jaśniejsze włosy, które bardziej się odbarwiły, poza tym kolor nie jest do końca taki jak mój naturalny, jest jaśniejszy i bardziej rudy i trochę mi to przeszkadza i tu pytanie: jak moge trochę przyciemnić włosy? słyszałam coś, że po dekoloryzacji trzeba nakładać farbę chyba jaśniejszą o ton od pożądanego koloru? czy chodzi tu o koloryzację bezpośrednio po dekoloryzacji czy np. tydzień po też? czy z racji tego ze mam włosy dekoloryzowane i osłabione nie wyjdzie mi jakiś dziwny kolor (broń Boże czarny!) trochę boję się ze jak nałoże brąz to wyjdzie mi za ciemny kolor
co o tym sądzicie?
basia 7 jest offline  
Stary 2009-01-19, 14:51   #2883
Sikorka0204
Zakorzenienie

Hej.
Powiedzcie mi jak wygląda proces wychodzenia z ciemnych kolorów(ciemny brąz, czarny) poprzez pasemka/balejaż. Chodzi mi dokładnie o to czy wygląda to bardzo nienaturalnie(sto odcieni na głowie) pytam bo szczerze mówiąc nie widziałam nigdy takiej metody schodzenia na jaśniejszy odcień w realu. Z dekoloryzacją mam raczej nie miłe skojarzenia...jedna koleżanka zdekoloryzowała włosy 2 razy po czym z powrotem wybiło jej ciemny pigment a drugiej nie łapie już żaden kolor gdyż tak ma przetrawione włosy po zabiegu....
Sikorka0204 jest offline  
Stary 2009-01-19, 16:15   #2884
dusiak92
Przyczajenie

Dot.: z czarnego na brąz

ja z orzechowego brązu joanny przefabrowałam na ciemny brąz londy wyszedł jednak dość czarny;/ teraz zrobił się taki ciemny brąz... i chce wrócić do jakichś jaśniejszych kolorów... np znowu orzechowy brąz joanny? ... czy będzie to możliwe bez użycia niszczącego włosy utleniacza? ;/
dusiak92 jest offline  
Stary 2009-01-19, 16:35   #2885
Coffi
Wtajemniczenie

rok temu malowałam kremem koloryzującym na brąz, i wyszedł brąz. Zmył się elegancko po miesiącu (na opakowaniu było napisane do 28 zmyć)
w tym roku pomalowałam sobie tą samą farbą, tym samym kolorem lecz wyszedł mi czarny ;(
minął miesiąc a on się nie zmywa. Są jakieś specjalne szampony, bądź sposoby na pozbycie się koloru ??
tamten zszedł mi równomiernie, teraz boję się odrostów
Stary 2009-01-19, 16:42   #2886
sintagma
Wtajemniczenie

Witaj Coffe
Z swojej strony mogę Ci polecic coś takiego:
http://elgon.pl/dekoloryzator-sciaga...30ml-p-89.html
ponoć dobry,mam taką samą sytuacje z włosami jak Ty i mam zamiar go użyc po tym jak mi dojdzie
mam nadzieje ze pomogłam
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline  
Stary 2009-01-19, 17:12   #2887
Coffi
Wtajemniczenie

naturalne mam czarne, chciałam brąz a wyszedł granatowy ;/
jak użyje tego żelu to mogę mieć rude ;/
nie wiem co robić
Stary 2009-01-20, 16:28   #2888
MusicGirl88
Przyczajenie

z czarnych na rude ??

Witam wszystkich ja z pytankiem czy darady z czarnych wlosow przefarbowac sie na odcien rudego? i jaka faba by byla najlepsza,
na miescie widzialam dziewczyny majace taki kolor wlosow strasznie mi sie podoba jednak ja nie moge znalesc takowej farby szukam szukam i nic
z gory bede wdzieczna za pomoc
MusicGirl88 jest offline  
Stary 2009-01-20, 19:52   #2889
lady1717
Raczkowanie

Dot.: z czarnych na rude ??

Jeżeli masz czarne, to chyba pozostaje jedynie dekoloryzacja, czy jakieś rozjaśnianie... Najlepiej pójść do DOBREGO fryzjera...
Samą farbą nic nie rozjaśnisz.

Sama nie tak dawno mialam podobny problem... ; )
lady1717 jest offline  
Stary 2009-01-20, 20:17   #2890
MusicGirl88
Przyczajenie

tak tez myslalam ze do fryzjera boja sie na wlasna reke to zrobic , a nie wiesz ile mniej wiecej kosztuje takie cos? wiem ze co miasto to inne ceny
MusicGirl88 jest offline  
Stary 2009-01-21, 13:52   #2891
kasiakorneta
Przyczajenie

przeszłam niedawno jakieś 2 tygodnie temu taka przemianę. U fryzjera cioci i wiec nie płaciłam czyli nie wiem ile to kosztuje. ale mi ciotka rozjaśniła a później normalnie farbę nałożyła taki fajny brąz wpadający w rudy wyszedł.
kasiakorneta jest offline  
Stary 2009-01-21, 16:57   #2892
monixa88
Raczkowanie

Farba farby nie rozjaśni-taka jest zasada. a Jęśli nie chcesz mieć bardzo zniszczonych włosów to rób np stopniowo pasemka i zwiększaj ich ilość. Ja jak miałam czarne to niestety wyszły mi rudawe. Więc może Ty będziesz się w takich dobrze czuła skoro takie Ci sie podobaja.
Ale pomyśl przez chwilę,
Czyś zasłużył na nie?!

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200610183438.png
monixa88 jest offline  
Stary 2009-01-21, 19:32   #2893
lady1717
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez MusicGirl88 Pokaż wiadomość
tak tez myslalam ze do fryzjera boja sie na wlasna reke to zrobic , a nie wiesz ile mniej wiecej kosztuje takie cos? wiem ze co miasto to inne ceny

Ja placilam 120 zl, po dekoloryzacji fryzjerka nalozyla mi jeszcze farbę.

Pamiętaj też, że takie zabiegi rozjaśniające niszczą wlosy, ja żeby nie mieć dlużej tego sianka, obcięlam je z bardzo dlugich do ramion. : (
lady1717 jest offline  
Stary 2009-01-22, 10:17   #2894
lilyblack
Zadomowienie

cholera, widze , że starsznie się wpakowałam farbując włosy na czarno.. to już 2 i pół miesiaca a kolor za cholerę się nei wypłukuje.. a odrosty są już prawie 2cm!

za tydzień położę sobie chyba czekoladowy brąz na te odrosty, a reszta niech się wypłukuje..

czy czarny kiedys zejdzie sam ? warto czekać ? nie chcę zejść do blondu tylko brązu..

myślicie, że to bedzie dobry pomysł jak farba się wypłucze, a potem przefarbuję się na jakiś sredni brąz ? uzyskam jakis ciemny ? próbowałyście moze ?

Bardzo prosze o pomoc, gdyż mam dosyć tego czarnego.. wszyscy mówią, że pasuje.. ale wolałabym mieć ciemny brąz..
lilyblack jest offline  
Stary 2009-01-22, 11:30   #2895
Coffi
Wtajemniczenie

a czego użyłaś ? farby czy szamponetki ? ja szamponetki, do 28 umyć. minął miesiąc małe odrosty i włosy takie jak po farbowaniu ;/ też chciałam ciemny brąz, wyszedł czarny i mnie trochę postarza. Ogólnie nie pasuje mi ten kolor, od razu widać że farbowane .. Polki nie mają takich włosów. A chcę wyglądać naturalnie. poczekam jeszcze ze 2 tygodnie i będę kombinować ;p
Stary 2009-01-22, 11:46   #2896
lilyblack
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Coffi Pokaż wiadomość
a czego użyłaś ? farby czy szamponetki ? ja szamponetki, do 28 umyć. minął miesiąc małe odrosty i włosy takie jak po farbowaniu ;/ też chciałam ciemny brąz, wyszedł czarny i mnie trochę postarza. Ogólnie nie pasuje mi ten kolor, od razu widać że farbowane .. Polki nie mają takich włosów. A chcę wyglądać naturalnie. poczekam jeszcze ze 2 tygodnie i będę kombinować ;p

tym razen farby, ale poprzednio ( w sierpniu) szamponu.. i trzymał mi się aż do listopada czy początku października.. nie zniosłam odrostów wiec pofarbowałam jeszcze raz.. i nei wiem co robić mam..

jestem młoda ( 16 lat) i naprawdę nie chce już tego czarnego :PP marzy mi się taki brąz jak ma Aleksandra Zienkieiwcz ( Kinga z pierwszej miłośći ) i ogólnie jej włosy mi się marzą, nie zniszczone, piękne, lśniące.. ah pozazdrościć
lilyblack jest offline  
Stary 2009-01-22, 13:00   #2897
sylwiao19
Przyczajenie

Exclamation Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez basia 7 Pokaż wiadomość
witam
dziewczyny mam takie pytanko, tydzień temu przeszłam dekoloryzację z czarnego u fryzjera. Po dekoloryzacji włosy były takie rudo-brązowe a przy samej głowie wyszły blond jasny, poprosiłam fryzjerkę o nałożenie jak najbardziej zbliżonej do mojego (średni brąz)koloru włosów farby. Ogólnie efekt byl ok, choć trochę prześwitują mi przy głowie te jaśniejsze włosy, które bardziej się odbarwiły, poza tym kolor nie jest do końca taki jak mój naturalny, jest jaśniejszy i bardziej rudy i trochę mi to przeszkadza i tu pytanie: jak moge trochę przyciemnić włosy? słyszałam coś, że po dekoloryzacji trzeba nakładać farbę chyba jaśniejszą o ton od pożądanego koloru? czy chodzi tu o koloryzację bezpośrednio po dekoloryzacji czy np. tydzień po też? czy z racji tego ze mam włosy dekoloryzowane i osłabione nie wyjdzie mi jakiś dziwny kolor (broń Boże czarny!) trochę boję się ze jak nałoże brąz to wyjdzie mi za ciemny kolor
co o tym sądzicie?
Ja byłam czarna jakieś 2 lata, a może naweet trochę dłużej. Strasznie ciężko zejść z czarnego, ja nie zdecydowałam się na dekoloryzacjję, ale schodziłam stopniowo farbując coraz jaśniejszymi brązami i jakoś się udało. Próbowałam różnych odcieni brązu, jednak za którymś razem użyłam zbyt ciemnego odcienia. A że nie sztuką jest przyciemnić włosy, tylko je rozjaśnić, wpadłam w błędne koło!!! Ale za to teraz rozjaśniałam włosy do blondu, wprawdzie nie dekoloryzatorem a poprzez gęsty i drobniutki balejaż, ale wlosy mam tak zniszczone jak po dekolorze. No i prześwituje rudy! Co do nakładania farb to wiem na pewno, że kolor wyjdzie ci ciemniejszy niz ten porządany. Radzę ci spróbować jakiś jaśniutki brązik, byle nie naturalny, bo ten zawsze wyjdzie prawie czarny. A jeśli znów wyjdzie zbyt jasny to stopniowo przyciemniaj ton po tonie. Za ktorymś razem wyjdzie ci idealny kolor, taki jak sobie wymarzyłaś. Tylko nie popełniaj takiego błedu jak ja! Niech cię nie skuszą piękne czekoladki na opakowaniach farb!!! Powodzenia!!!
sylwiao19 jest offline  
Stary 2009-01-22, 18:00   #2898
L0LA
Raczkowanie

Hej! Wybaczcie, że nie przebrnęłam przez cały wątek w poszukiwaniu odpowiedzi, no ale... no ale do rzeczy

Od dwóch lat rozjaśniałam włosy do skandynawskiego blondu, aż pewnego dnia kaprys sprawił że próbowałam je sobie ciut przyciemnić - do koloru cynamonowego. Efekt? Wyszedł zielony! Nie było już mowy o rozjaśnianiu, postanowiłam je przyciemnić. Tak z blondynki stałam się brunetką. Na brąz farbuję włosy od około 3-4 miesięcy, obecnie mam kasztanowy kolor (rudo-czerwone refleksy ) a końcówki czarne
Włosy są w złym stanie, z natury są cienkie i delikatne, dodatkowo katowane takimi eksperymentami bardzo się łamią, są rozdwojone.
Z natury jestem ciemną blondynką. Właśnie - BLONDYNKĄ! W obecnym kolorze czuje się fatalnie, to nie jestem ja Fryzjer za żadne skarby nie potrafi nawet w pasemkach wydobyć złotego koloru bez używania rozjaśniacza. A ja tak bardzo pragnę znów mieć złote włosy! Czy mogę je uzyskać? Czy wszelkie próby skończą się łysą glacą? Poradźcie!

Bardzo proszę o jakąś fachową radę, dziewczyny, pomóżcie!
L0LA jest offline  
Stary 2009-01-22, 22:37   #2899
Coffi
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez lilyblack Pokaż wiadomość
tym razen farby, ale poprzednio ( w sierpniu) szamponu.. i trzymał mi się aż do listopada czy początku października.. nie zniosłam odrostów wiec pofarbowałam jeszcze raz.. i nei wiem co robić mam..

jestem młoda ( 16 lat) i naprawdę nie chce już tego czarnego :PP marzy mi się taki brąz jak ma Aleksandra Zienkieiwcz ( Kinga z pierwszej miłośći ) i ogólnie jej włosy mi się marzą, nie zniszczone, piękne, lśniące.. ah pozazdrościć
to tak jak ja. też mam 16 i nie chcę czarnego ;p ale powoli się zmywa..
Stary 2009-01-23, 12:15   #2900
shiava
Zadomowienie

Czesc. Prosze, przeczytajcie i moze ktoras bedzie w stanie poradzic. Przeczytalam chyba wszytskie mozliwe watki na temat dekolroyzacji - wiem co mi grozi, co czeka, tylko chcialam uslyszec jeszcze wasze opinie.
Naturalne wlosy mam ciemny braz. Przez lata farbowalam na czarny. W zeszlym roku zrobilam dekoloryzacje u fryzjera - na jasny braz - taki miodowy. Bardzo ladnie wyszlo, ale zaplacilam 500 zlotych wiec juz nigdy w zyciu do fryzjera na dekoloryzacje nie pojde. Pozniej znow zafarbowalam na ciemna czekolade, a teraz marzy mi sie rudy.
Kupilam dekoloryzator Joanny. Poradzcie prosze, czy robic dekoloryzacje pasemkami, czy od razu nakladac tak jak farbe na cala glowe. Czy bede w stanie zrobic to sama, bez doswiadczenia fryzjerskiego, czy poprosic kogos o pomoc (np meza).
Czy myslicie ze wyjdzie mi kolor rudy (ale nie marchewkowy) - czy bede musiala zafarbowac na rudy?
Farbowac tego samego dnia po dekoloryzacji, czy poczekac?
Nalozyc cos na glowe po dekoloryzacji - czepek/recznik/folie czy nie - i na biezaco kontrolowac kolor?
Czytalam ze po dekoloryzaji kolor farby nie zawsze wychodzi jak na opakowaniu.
Z gory dziekuje za odpowiedzi.

PS. Zamieszczam swoja fotke - prosze powiedzcie rowniez czy kolor (i fryzurka tj na zdjeciu nr 2 beda mi pasowaly
PS2. jesli ktos wie jaka farba malowac wlosy zeby wyszedl taki kolor, bede wdzieczna za odp
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg S7301139.jpg (39,5 KB, 85 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3056704.jpg (22,7 KB, 62 załadowań)
shiava jest offline  
Stary 2009-01-23, 12:35   #2901
lilyblack
Zadomowienie

na pwno nei tego samego dnia farbuj co dekolaryzuj! musisz odczekać minimum 3 dni! Bo inaczej włosy mogą nie pozostać na głowie..
lilyblack jest offline  
Stary 2009-01-23, 12:58   #2902
JeanHarlow
Raczkowanie

tą joanną to nie wiem czy dobrze zadzaialasz. chociaz ja tez go kiedys uzywalam, ale odkad mam blond czyli juz kupe czasu
uzywam farb.
Sklepowe rozjasniacze moga zniszczyc bardziej niz te fryzjerskie. Mzoe lepiej kup goldwella albo l'oreal prof.,teraz juz bez problemow na allegro ludzie kupuja takie produkty

a czy ci rudy wyjdzie to nie mozna tak stwierdzic na odlegolosc, zdjecia to nie wszystko

ja bym męza nie prosila, moj to nawet nie wie jaka roznica miedzy farba do wlosow a do scian jest, hehe. nie no, żartuje, ale cos w tym stylu
Stary 2009-01-23, 20:03   #2903
Dagi8118
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)

Dot.: Zamienić ciemne włosy na jasne... nie tracac jasnych; (

Hyh... Mi też się kiedyś było blondynką... Od roku farbuję włosy na ciemny brąz... Ostatnio postanowilam je rozjaścić rozjaśniaczem z Joanny... Jednak bałam się i 3małam tylko ok. 25 min... góra- tam gdzie były odrosty- super blondzik, niżej marchewka... a dół śliczny kakaowy jasny brązik...(Chociaz jedno na + ) Jednak ogólnie- KOSZMAR! Zdenerwowana zafarbowałam znów na brąz... I co..? I teraz ubolewam i myślę co mam robić... Ja chce mój blond A jezeli nie blond to chociaz jakis bardzo jasniutki kakaowy... Mysle, zeby isć do fryzjera na pasemka... Chciałabym platynowe, ale nie wiem, czy wyjdą. Proszę o rady. Załączam zdjęcie z obecnym kolorem moich włosów. Pzdr
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00326.jpg (16,7 KB, 56 załadowań)
Dagi8118 jest offline  
Stary 2009-01-24, 15:17   #2904
Olcia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez lilyblack Pokaż wiadomość
cholera, widze , że starsznie się wpakowałam farbując włosy na czarno.. to już 2 i pół miesiaca a kolor za cholerę się nei wypłukuje.. a odrosty są już prawie 2cm!

za tydzień położę sobie chyba czekoladowy brąz na te odrosty, a reszta niech się wypłukuje..

czy czarny kiedys zejdzie sam ? warto czekać ? nie chcę zejść do blondu tylko brązu..

myślicie, że to bedzie dobry pomysł jak farba się wypłucze, a potem przefarbuję się na jakiś sredni brąz ? uzyskam jakis ciemny ? próbowałyście moze ?

Bardzo prosze o pomoc, gdyż mam dosyć tego czarnego.. wszyscy mówią, że pasuje.. ale wolałabym mieć ciemny brąz..
tez tak probowalam farbowalam ciemnymi brazami, zeby jasne odrosty przy czarnych losach sie nie rzucaly w oczy. wytrzymalam rok, wlosy odrosly tak na 1/3 dlugosci az postanowilam uzyc elgonu i nastepnie rozjasnilam pasemkami u fryzjerki. teraz w marcu/kwietniu albo rozjasnie znowu albo naloze jakis braz.
w kazdym razie nie mam juz czarnych wlosow...
Olcia jest offline  
Stary 2009-01-26, 13:55   #2905
milosc17
Raczkowanie

Send a message via Skype™ to milosc17
Question Dekoloryzacja

Witam
mam pytanie, prosze o rade osoby ktore maja doswiadczenie z dekoloryzacja.
moje naturalne włosy to ciemny blond,ale od kilku lat(ok4) farbuje na ciemny braz i czarno.Chciała bym wrócić do mojego naturalnego koloru i nawet go rozjasnic, marzy mi sie platynowy blond ale wiem ze do takiego dluga droga.prosze pomozcie jakie sanajlepsze sposoby dekoloryzacji.

pozdrawiam
milosc17 jest offline  
Stary 2009-01-26, 14:48   #2906
wiola05111991
Raczkowanie

nie wiedzialam gdzie mam o to zapytac ale mam nadzieje ze to dobre miejsce wiec planuje w przyszlym tygodniu isc do fryzjera , pojde prawdopodobnie do l'oreala bo chce bardzo rozjasnic wlosy i sie baaaardzo boje czy mi nie wypadna itp:P mam teraz wlosy w kolorze ciemnego brazu ale w zadnym wypadku to nawet nie podchodzi pod czarny. chce wrocic do mojego naturalnego koloru czyli ciemnego blondu. jesli bylaby taka mozliwosc to chcialabym sie przeistoczyc w bezowa blondynke<marzyciel> z jasmiejszymi pasemkami, ile to mogloby kosztowac?? chcialabym do tego podciac wlosy i jeszcze ampulke. wystarczy mi 200 zl czy nie mam nawte o czym marzyc?? moze dodam jeszcze ze moje wlosy nie sa w najlepszej kondycji mimo tego ze o nie dbam( sa zniszczone i sianowate(bo sa z natury krecone)
wiola05111991 jest offline  
Stary 2009-01-26, 14:56   #2907
malwinac
Zadomowienie

Dot.: Dekoloryzacja

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...213259&page=92
tak ciezko

malwinac jest offline  
Stary 2009-01-26, 15:22   #2908
milosc17
Raczkowanie

Send a message via Skype™ to milosc17
Witam
mam pytanie, prosze o rade osoby ktore maja doswiadczenie z dekoloryzacja.
moje naturalne włosy to ciemny blond,ale od kilku lat(ok4) farbuje na ciemny braz i czarno.Chciała bym wrócić do mojego naturalnego koloru i nawet go rozjasnic, marzy mi sie platynowy blond ale wiem ze do takiego dluga droga.prosze pomozcie jakie sanajlepsze sposoby dekoloryzacji.

pozdrawiam

ja marze o takiej fryzurce
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg agness.jpg (33,5 KB, 23 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-01-26 o 16:41 Powód: post pod postem
milosc17 jest offline  
Stary 2009-01-26, 19:29   #2909
palomablanka
Raczkowanie

kolorek..

hej mam pytanie..
jaki mniej wiecej wyjdzie mi kolor po rozjasnieniu czarnych włosów?

dodam ze mam juz widoczny odrost.. ktory pomalowałąm palona kawa z joanny.. poniewaz chce miec cale włosy ciemno brazowe..( moj naturalny kolor to myszkowaty blond )

"(...) No chodź, chodź ze mną do łóżka
Ja będę w tobie, a ty będziesz we mnie (...) "

Raissa

PalomaBlanKa
palomablanka jest offline  
Stary 2009-01-26, 23:30   #2910
tootsie
Zakorzenienie

Dot.: kolorek..

nie mogłaś zadać tego pytania choćby w wątku o dekoloryzacji? Choć nawet bez zadawania pytania, gdybyś wykazała trochę chęci znalazłabyś odpowiedz musisz ,,zaśmiecać,, forum? Nie pierwszy raz Ci się to zdarza.

tootsie jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blon i brąz, blond, brązowe, celestial, czarne, czarne włosy, czarny, czerń burgund wiśnia, czerwony, dekoloryzacja, dekoloryzator, elgon, farba, farbowanie, farbowanie włosów, fryzury, loreal, palette, platyna, platynowy, pomoc, problem, rozjasniacz, rozjaśniacz, rozjaśnianie, rozjaśnianie włosów, rozjaśnić, rude, rudy, włosy, zczarnego na rudy, zła farba, zmiana koloru, zmywanie koloru

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości