Wszystko o dekoloryzacji włosów - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Pokaż wyniki sondy: Z czarnego na blond?Czy wyjdzie kolor blond??
Oczywiście, że tak! 134 9,34%
Raczej tak! 188 13,11%
Raczej nie! 445 31,03%
Na pewno nie!Wyjdzie inny kolor! 667 46,51%
Głosujący: 1434. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-01-27, 15:48   #2911
Archiwalna
Raczkowanie

Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

po dekoloryzacji wlosy są rudo-zólte.

angielski&rosyjski&włoski
Archiwalna jest offline  
Stary 2009-01-28, 02:00   #2912
czokoxD
BAN stały

hej
mam takie pytanie,wiem ze bylo o tym tyle napisane ale ja juz komplenie nic nie wiema siedze na tym forum gdzies od 3 godzin;/
Jestem z naturyy ruda, dlugi czas farbowalam sie na braz,ktory pozniej stawal sie coraz ciemniejszy az ostatanio farbnełam sie na czarno!i tu blad;/
strasznie mnie wybladza a chcailabym taki ladny cieply braz taki orzechowy..!wlosy po raz ostatani farbowalam z miesiac temu , nie mam az tak mocnego odrostu ale nie chce juz miec tego czarnegoo!!
mysle ze zacznne myc wlosy szamponem z dodakiem cytryny lub wody utlenionej a pozneij kupie jakis dekoloryzator np z joanny albo loreala i na to naloze od razu moj brazik!
jak mysliscie wyjdzie?wlosy mam z lekka zniczone bo prosuje codzinnie;/
wysuszone tez saa i to nie malo.!
chce sobie zrobic braz bo planujee wyprostowac wlosy chemicznie i moze troche wydluzyc!moge na was liczyc?
dziekujeee z goryy ;** ;**
czokoxD jest offline  
Stary 2009-01-28, 09:18   #2913
lilyblack
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez czokoxD Pokaż wiadomość
hej
mam takie pytanie,wiem ze bylo o tym tyle napisane ale ja juz komplenie nic nie wiema siedze na tym forum gdzies od 3 godzin;/
Jestem z naturyy ruda, dlugi czas farbowalam sie na braz,ktory pozniej stawal sie coraz ciemniejszy az ostatanio farbnełam sie na czarno!i tu blad;/
strasznie mnie wybladza a chcailabym taki ladny cieply braz taki orzechowy..!wlosy po raz ostatani farbowalam z miesiac temu , nie mam az tak mocnego odrostu ale nie chce juz miec tego czarnegoo!!
mysle ze zacznne myc wlosy szamponem z dodakiem cytryny lub wody utlenionej a pozneij kupie jakis dekoloryzator np z joanny albo loreala i na to naloze od razu moj brazik!
jak mysliscie wyjdzie?wlosy mam z lekka zniczone bo prosuje codzinnie;/
wysuszone tez saa i to nie malo.!
chce sobie zrobic braz bo planujee wyprostowac wlosy chemicznie i moze troche wydluzyc!moge na was liczyc?
dziekujeee z goryy ;** ;**

najpierw idź do fryzjera na odnowę włosów. albo pielegnuj je meseczkami, odzywkami, balsami itp.

i zadnej wody utlenionej! :/

jak juz twoje włosy beda w dobrym stanie zrób dekolaryzacje i to nie żadną Joanna tylko profesjonalnym dekolaryzatorem z hurtowni fryzjerskiej :/ dołozysz 20 zł ale będzie warto. ewentualnie możesz sciaganc kolor takim kosmetykiem jak EFASSOR L'Oreala, który po połączeniu z gorącą wodą pełni funkcję dekoloryzatora. ( koszt jednej saszetki - około 10 zł, wszystko zależy czy masz geste i długie włosuy, czy cienkie i rzadkie ) koleżanka moja tym sciagała kollor, i nie widziała żadnej róznicy w strukturze włosa ( tzn. wcale sie nei znisczyły, a też były katowane prostownicą).

aa i z nałozeniem farby poczekaj minimum 3 dni! Bo inaczej włosy moga nie pozostać na miejscu

trzymam kciuki i pozdrawiam
lilyblack jest offline  
Stary 2009-01-28, 16:18   #2914
czokoxD
BAN stały

boozee dzieku\i uraowalas mi wlosy xD
a taka odnowa wlosow ile koszuje;>?na czym to polega? to jest sauna do wlosow co sie idzie do fryzjera naklada Ci odzywke i wkladasz leb w takie cos dziwnego?xDD
a takie dekoloryzator gdzie kupie?i zaile? np ten z loreala albo cos lepszego?;> xD ;**
czokoxD jest offline  
Stary 2009-01-28, 18:15   #2915
Ponura
Wtajemniczenie

Cześć!

Przepraszam, że zadaję kolejne pytanie "czy można i czym" ale ten wątek jest straszliwie długi!

Otóż:

zdarzyło mi się 3 (słownie: trzy) razy pofarbować włosy z ciemnego, chłodnego blondu najpierw kawą palnoą Londa kolor naturals, potem jakimś jasnym brązem Wella Safira i potem orzechem laskowym Londa Color Naturals.

I stwierdzam, że źle mi z tym. Farbowałam włosy pod wpływem namów koleżanki, że kiedyś tak dobrze mi było w ciemnych i oh ah. Wyglądać może nie wyglądam fatalnie ale strasznie źle się czuję, ten ciemny brąz (bo to na szczęście jest brąz a nie czerń, a znając Londę to za kilka dni mi się wypłucze i będzie jaśniejszy) mnie przytłacza.

Oczywiście chciałabym rozjaśnić.

Rozumiem, że mam zakupić dekoloryzator (czy może być taki: http://elgon.pl/dekoloryzator-sciaga...30ml-p-89.html a jak nie, to jaki polecacie?)

i teraz: czy po dekoloryzatorze od razu nakładam farbę? Mam odczekać te 3 dni (i łazić z białymi włosami?)

Czy po dekoloryzacji będę mogła pofarbować się na jakiś chłodny blond (to bym chciała tak docelowo).

Proszę niech mnie ktoś pocieszy, że skoro farbowałam tylko 3 razy to nic strasznego

Pozdrawiam.

Stultorum infinitus est numerus...
Ponura jest offline  
Stary 2009-01-29, 13:36   #2916
xxjustixx
Raczkowanie

Za ciemne włosy- pomocy!!!

Ufarbowałam włosy na czarno i to był błąd ponieważ kompletnie mi ten kolor nie pasuje przedtem miałam włosy w odcieniach ciemnego chłodnego brązu czy da sie wrócić do poprzedniego koloru? jeśli np. ufarbuje włosy na kolor brąz czy będzie wogóle nowy kolor widoczny na tak ciemnych włosach? prosze o odpowiedz i pozdrawiam
xxjustixx jest offline  
Stary 2009-01-29, 13:49   #2917
Akneisa
Raczkowanie

Dot.: Za ciemne włosy- pomocy!!!

Na czarną farbę mało jaki kolor chwyta, więc niestety, ale raczej nie ma szans...
Chyba jedynem wyjściem jest dekoloryzacja/ rozjaśniacz.
Akneisa jest offline  
Stary 2009-01-29, 18:31   #2918
tootsie
Zakorzenienie

Dot.: Za ciemne włosy- pomocy!!!

szeroko rozumiana dekoloryzacja będzie niezbędna

tootsie jest offline  
Stary 2009-01-29, 18:56   #2919
lilyblack
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez czokoxD Pokaż wiadomość
boozee dzieku\i uraowalas mi wlosy xD
a taka odnowa wlosow ile koszuje;>?na czym to polega? to jest sauna do wlosow co sie idzie do fryzjera naklada Ci odzywke i wkladasz leb w takie cos dziwnego?xDD
a takie dekoloryzator gdzie kupie?i zaile? np ten z loreala albo cos lepszego?;> xD ;**

odnwoa włosów- polega na nałolzeniu maseczke, odzywek i tp. ogólnie wszystko co włoski lubią najbardziej a kosztuje około 20-30 zł ( zalezy u jakiego fryzjera)

jesteś z warszawy ? jak tak to dostaniesz ten dekolaryzator prawdopodobnie naul. Dalekiej.. ( osobiście nie wiem gdzie to jest) a jak nei to szukaj na allegro.
lilyblack jest offline  
Stary 2009-02-01, 19:47   #2920
keYt
Raczkowanie

Unhappy Pomocy - chcę wrócić z brązu do blondu :(

Taka zła jestem na siebie, że jednak spróbowałam brązu...

Jasnego co prawda, ale jednak.

Teraz marzę o zrobieniu jasnego blondu! Tylko, że to wiązałoby z tlenieniem i dopiero odpowiednim kolorem :/ A tak się boję, że moje delikatne i cienkie włosy się rozkruszą... Co robić...
keYt jest offline  
Stary 2009-02-01, 20:49   #2921
Agatau88
Zakorzenienie

Dot.: Pomocy - chcę wrócić z brązu do blondu :(

Ja równiez bardzo nieudanie zafarbowalam wlosy w wakacje (b.jasne - platynowe) na okropny kolor RUDY BRAZ czekolada Castinga. Musiałam rozjasniac sama w domu rozjasniaczem Joanny, ale nic mi sie nie stalo:P
Teraz )jutro) znowu ide farbowac na jasny braz ale juz nie sama, tylko u fryzjera
Agatau88 jest offline  
Stary 2009-02-01, 20:49   #2922
milablondi79
BAN stały

rozjaśniacz londy

witam czy któraś stosowała może rozjaśniacz londy na czarne odrosty? By wyszedł jasny blond a nie żółty kolor?
milablondi79 jest offline  
Stary 2009-02-01, 21:06   #2923
tootsie
Zakorzenienie

Dot.: Pomocy - chcę wrócić z brązu do blondu :(

bez dekoloryzacji nie ma szans na blond

O dekoloryzacji jest oddzielny wątek, więc tam zadawaj swoje pytania

tootsie jest offline  
Stary 2009-02-02, 11:20   #2924
lizzy0209
Przyczajenie

GG do lizzy0209
Z rudego(bordowego) na ciemny blond albo miedziany

CZeśc dziewczyny

Zrobiłam ostatnio straszną rzecz,
zawsze byłam blondynką raz jaśnieszją raz ciemnieszą ale zawsze blonynką ostatnio nie wiem co mi odbiło ale zachciało mi się lekko rudawych ale nie czerwonych taki miedziany blond

poszłam do fryzjerki ona mi dała ta palete z kosmykami i spodobał mi sie jeden odcień ale coś myśle ze nie powinnam sie nimi tak sugerować; tłumaczyłam jej jaki chciałam kolor ale nie wiem czy do niej do konca cos dotarło

po farbowaniu mam włosy o odnieniu wina czyli coś czego kompletnie nie chciałam wprawdzie nie wyglam źle ale....

moje pytanie jak teraz wrócic do poprzedniego koloru do czerwca bo wtedy mam ślub i jestem troche załamana

Dzieki za porady
lizzy0209 jest offline  
Stary 2009-02-02, 13:39   #2925
duskie
BAN stały

GG do duskie
Pomocy (z czarnych na blond)

wlasnie trzymam od pol godziny na glowie 3 farby wellaton popielaty jasny blond i wzielo tylko odrosty co robic od kilku lat mialam farbowane wlosy na czarno przeroznymi farbami. zwatpic i zmywac czy jeszcze sie rozjasnia te wlosy wczesniej farbowane?
duskie jest offline  
Stary 2009-02-02, 13:49   #2926
fryz5
Zakorzenienie

Dot.: Pomocy (z czarnych na blond)

farba czerni nie rozjaśnii...sam chce rozjaśnić brąz farbowany....nawet nie wiem czy dekoloryzacja coś da jak włosy farbowane kilka lat
fryz5 jest offline  
Stary 2009-02-02, 14:15   #2927
RezRezRez
Raczkowanie

GG do RezRezRez
Dot.: Z rudego(bordowego) na ciemny blond albo miedziany

Z tego co wiem to czerwienie z włosów są trudne do usunięcia, ale nic nie jest niemożliwe.

Polecam zajrzeć --> http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=dekoloryzacja
RezRezRez jest offline  
Stary 2009-02-02, 15:24   #2928
Agatau88
Zakorzenienie

O rany dziewczyno ZWYKLA farba nigdy nie rozjasni z czerni na blond - moze wyjsc rudy, wlosy sie poniszczą, uwierz mi - wiem cos o tym

pozostaje TYLKO DEKOLORYZACJA, maseczka z miodu i odzwyka
Agatau88 jest offline  
Stary 2009-02-02, 17:30   #2929
duskie
BAN stały

GG do duskie

otóż sluchajcie co mi wyszlo, czekoladowy brąz i platynowy blond na odrostach, ale szybko polecialam po szamponetke i teraz bardzo mi sie podoba!
duskie jest offline  
Stary 2009-02-03, 11:31   #2930
suzix
Raczkowanie

GG do suzix

Czesc dziewczyny! Ja w swoim życiu miałam juz dwie dekoloryzacje, pare razy tez schodziłam z ciemnego na blond pasemkami . W zasadzie moja głowa przeżyła juz chyba wszystko, miałam też jakieś 4 trwałe. Ale wiecie, staruszka ze mniel, 26 lat na karku . W każsym razie chce Wam jedno powiedzieć: nigdy, przenigdy nie kładźcie sobie na platynowy blond popielatego blondu, bo wychodzą zielone. Tak, to Wam chciałam właśnie przekazać ))
suzix jest offline  
Stary 2009-02-03, 11:42   #2931
viki1988
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez suzix Pokaż wiadomość
W każsym razie chce Wam jedno powiedzieć: nigdy, przenigdy nie kładźcie sobie na platynowy blond popielatego blondu, bo wychodzą zielone. Tak, to Wam chciałam właśnie przekazać ))
to niemożlwie zielone wyjdą jeśli położy się popiel na farbe z żółtym pigmentem (lub na odwrót), chyba ze ta platyna była lekko "słoneczna"

Edytowane przez viki1988
Czas edycji: 2009-02-03 o 19:03
viki1988 jest offline  
Stary 2009-02-03, 18:35   #2932
aisent
Przyczajenie

hej dziewczyny moze zna ktoras jakis naturalny sposob na lekkie rozjasnienie wlosow|?? mam swoje dosc ciemne odrosty i o ton lub dwa ciemniejszą reszte i wiecie chce uniknac tej paskudnej chemii
aisent jest offline  
Stary 2009-02-03, 18:50   #2933
Hipnagogia
Zadomowienie

Ja ma takie pytanie: Czy dekoloryzacja brązu jest tak samo szkodliwa jak dekoloryzacja czerni, czy wygląda podobnie i trwa tyle samo?? Mam włosy brąz taki troche czekoladowy ale raczej nie ciemny. I teraz chcę naturalny jasny brąz/ciemny blond. Tylko martwie się czy to możliwe i czy dekoloryzacja tez mi zniszczy włosy Miała któraś z was dekoloryzacje brązu??
Hipnagogia jest offline  
Stary 2009-02-03, 19:07   #2934
ruda3d
Zakorzenienie

GG do ruda3d
Dot.: Z rudego(bordowego) na ciemny blond albo miedziany

Cytat:
Napisane przez lizzy0209 Pokaż wiadomość
CZeśc dziewczyny

Zrobiłam ostatnio straszną rzecz,
zawsze byłam blondynką raz jaśnieszją raz ciemnieszą ale zawsze blonynką ostatnio nie wiem co mi odbiło ale zachciało mi się lekko rudawych ale nie czerwonych taki miedziany blond

poszłam do fryzjerki ona mi dała ta palete z kosmykami i spodobał mi sie jeden odcień ale coś myśle ze nie powinnam sie nimi tak sugerować; tłumaczyłam jej jaki chciałam kolor ale nie wiem czy do niej do konca cos dotarło

po farbowaniu mam włosy o odnieniu wina czyli coś czego kompletnie nie chciałam wprawdzie nie wyglam źle ale....

moje pytanie jak teraz wrócic do poprzedniego koloru do czerwca bo wtedy mam ślub i jestem troche załamana

Dzieki za porady
udało mi się kiedyś przejść z ostrego rudego w blond w domu, i to bez dekoloryzacji, tylko za pomocą zwykłych drogeryjnych rozjaśniających farb blond (chyba garniery o ile dobrze pamietam) - ale to trwało, ze trzy farbowania, oczywiście z rozsądnymi odstepami między nimi, za kazdym razem coś około miesiąca
oczywiście oznaczało to ok. kwartał chodzenia z bardziej a potem coraz mniej pomarańczowymi włosami...
hmmm, dzisiaj pewnie zdecydowałabym się najpierw na dekoloryzację, ale wtedy tego nie wiedziałam

ruda3d jest offline  
Stary 2009-02-03, 20:45   #2935
lizzy0209
Przyczajenie

GG do lizzy0209

ok dzięki
czyli zostaje mi dekoloryzacja :| i znieszczenie długich włosów :|

wpadł mi do głowy taki pomysł moze głupi ale czy można np nałozyc dekoloryzator na 5 min i powtarzać taki zabieg co dwa tyg ale czy to nie bedzie szkodliwe?

słyszałam też że szampony przeciwłupieżowe ściągają kolor może wiecie który jest do tego celu najlepszy?
lizzy0209 jest offline  
Stary 2009-02-03, 20:56   #2936
lizzy0209
Przyczajenie

GG do lizzy0209

o mamo o mamo o mamo

własnie przeczytałam na jednym forum że jakaś dziewczyna zmywała farbę proszkiem do prania i szamponem wow i podobno dobre rezultaty ale jakos w to nie wierze
lizzy0209 jest offline  
Stary 2009-02-03, 22:22   #2937
Miriam19
Raczkowanie

GG do Miriam19

Cytat:
o mamo o mamo o mamo

własnie przeczytałam na jednym forum że jakaś dziewczyna zmywała farbę proszkiem do prania i szamponem wow i podobno dobre rezultaty ale jakos w to nie wierze
haha też przeczytałam kiedyś na jakimś forum, że dziewczyna potraktowała włosy domestosem to już wogóle makabra jakaś ;p
Stary 2009-02-03, 23:32   #2938
ruda3d
Zakorzenienie

GG do ruda3d

Cytat:
ok dzięki
czyli zostaje mi dekoloryzacja :| i znieszczenie długich włosów :|

wpadł mi do głowy taki pomysł moze głupi ale czy można np nałozyc dekoloryzator na 5 min i powtarzać taki zabieg co dwa tyg ale czy to nie bedzie szkodliwe?

słyszałam też że szampony przeciwłupieżowe ściągają kolor może wiecie który jest do tego celu najlepszy?
szczerze mówiąc po moich ostatnich doświadczeniach powiem tyle:
- rozjaśniacz na pasemkach robionych u fryzjera miesiąc temu był masakrą - poparzona głowa i miejscami popalone włosy, aczkolwiek miałam osiagnięte pasemka nawet blond z ciemnego mahoniowego brązu
- dekoloryzator loreala użyty w domowym zaciszu potraktował wg mojej oceny włosy znacznie delikatniej... nie są bardziej zniszczone niż były po pasemkach - tyle, że tam gdzie były ciemne to wyszły rude, ale ja własnie do rudego chciałam ściagnąć, więc dla mnie ok

myślę, żę bez sensu jest kłaść go na 5 minut częściej, nie osiagnie się w ten sposób zamierzonego efektu, ta substancja musi miec czas, żeby zadziałać - wg mnie (zaznaczam, że jestm laikiem wypowiadającym się wyłacznie na podstawie własnych doświdczeń) lepiej zainwestować w dobrą odżywkę zamykajacą łuski włosa

nie twierdzę, że każde rozjaśnianie u fryzjera katuje włosy i że każda dekoloryzacja w domu jest bezpieczna - ale użyłam tego dekoloryzatora dwa razy w życiu i ogólnie rzecz biorąc stopień zniszczenia po nim włosów jest dużo mniejszy niz się spodziewałam

myslę, że do czerwca spokojnie możesz osiagnąć kolor, do którego dążysz, masz na to prawie pół roku, najwazniejsze to nie dac się niecierpliwości i zrobic coś nieprzemyslanego... albo zainwestowac ze 300 zł w dobrego fryzjera i mieć to w jedno popołudnie

ruda3d jest offline  
Stary 2009-02-04, 13:57   #2939
L0LA
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez L0LA Pokaż wiadomość
Hej! Wybaczcie, że nie przebrnęłam przez cały wątek w poszukiwaniu odpowiedzi, no ale... no ale do rzeczy

Od dwóch lat rozjaśniałam włosy do skandynawskiego blondu, aż pewnego dnia kaprys sprawił że próbowałam je sobie ciut przyciemnić - do koloru cynamonowego. Efekt? Wyszedł zielony! Nie było już mowy o rozjaśnianiu, postanowiłam je przyciemnić. Tak z blondynki stałam się brunetką. Na brąz farbuję włosy od około 3-4 miesięcy, obecnie mam kasztanowy kolor (rudo-czerwone refleksy ) a końcówki czarne
Włosy są w złym stanie, z natury są cienkie i delikatne, dodatkowo katowane takimi eksperymentami bardzo się łamią, są rozdwojone.
Z natury jestem ciemną blondynką. Właśnie - BLONDYNKĄ! W obecnym kolorze czuje się fatalnie, to nie jestem ja Fryzjer za żadne skarby nie potrafi nawet w pasemkach wydobyć złotego koloru bez używania rozjaśniacza. A ja tak bardzo pragnę znów mieć złote włosy! Czy mogę je uzyskać? Czy wszelkie próby skończą się łysą glacą? Poradźcie!

Bardzo proszę o jakąś fachową radę, dziewczyny, pomóżcie!

Up up

Dziewczyny, czy gdybym na swoje włosy (ciągle w odcieniu farbowanego średniego kasztanu) nałożyła farbę w kolorze ciemnego, lub sredniego blondu jest szansa, że rozjaśnię ten znienawidzony brąz? Myślę o drogeryjnych farbach L'oreal.
Dodam jeszcze nie dąże do platynowych czy bardzo jasnych blondów tylko do ciemnego blondu lub karmelowego.

Edytowane przez L0LA
Czas edycji: 2009-02-04 o 13:59
L0LA jest offline  
Stary 2009-02-04, 14:36   #2940
Magic Girl
Zadomowienie

GG do Magic Girl

Hej mam pytanie stosowaliście może de koloryzator ELGON?

mam czarne włosy z odrostami nie farbowałam ich już 2 miesiące i chciałabym z czarnego na średni blond zrobić. Czytałam dużo opinii, ze jest dobry nie niszczy zbytnio włosów.

Trzyma się go 30 minut i potem nakłada farbę.. nie wiem czy zaryzykować czy nie.

Tagi
blon i brąz, blond, brązowe, celestial, czarne, czarne włosy, czarny, czerń burgund wiśnia, czerwony, dekoloryzacja, dekoloryzator, elgon, farba, farbowanie, farbowanie włosów, fryzury, loreal, palette, platyna, platynowy, pomoc, problem, rozjasniacz, rozjaśniacz, rozjaśnianie, rozjaśnianie włosów, rozjaśnić, rude, rudy, włosy, zczarnego na rudy, zła farba, zmiana koloru, zmywanie koloru

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości