Żelowanie naturalnych paznokci - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Przedłużanie paznokci

Notka

Przedłużanie paznokci Techniki przedłużania paznokci, pytania o produkty do przedłużania paznokci, porady, paznokcie żelowe, akrylowe, kursy, szkolenia przedłużania paznokci

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-08-09, 17:01   #271
grenoville
Przyczajenie

GG do grenoville
Question Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

Witajcie, mam pytanie odnosnie zelowania naturalnych paznokci. Jestem po kursie (robilam niecaly rok temu) i tam mnie nauczono ze naturale paznokcie zeluje sie tylko zelem do tego przeznaczonym. Taki zel jednak jest bardzo rzadki i nie nadaje sie np na zatapianie ozdob. No wiec na wlasne dlugie paznokcie uzywam tych samych zeli co do tipsow. Ale tu tez pojawia sie problem, bo zakazdym razem jak sobie zrobie pazurki po 2 dniach zel odchodzi mi od paznokcia. Tu od dolu (linia wlosa?! bodajze) Nie macie pomyslu jaka moze byc tego przyczyna?? Moze mi ktos napisac jak zeluje naturalne. Daje Primer? Baze? Ile? Gdzie? Moze ja robie czegos za duzo, albo za malo?? Ratujcie Prosze bo zwariuje, o wszystko sobie chacze! Czekam na odpowiedz!!

Zapraszam również na blog o moim synku:
grenoville jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 22:20   #272
pina92
Raczkowanie

Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

http://www.activeshop.pl/bZel-calcium-15-g-p-418.html

Co myslicie?

49 kg
pina92 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-24, 18:00   #273
bajeczka000
Wtajemniczenie

Kobietki mam pytanie. Ktoś napisał, że przy dopełnianiu żelu na paznokciu zmienia sobie wzorek. Czy to się nie wiąże ze spiłowywaniu całego żelu? Zastanawia mnie to bardzo bo sama chciałabym zmienić sobie a jednak tego całego piłowania nie lubię .
Co prawda teraz zrobiłam pazurkom mały odpoczynek po 4 miesiącach, ale do żelu na pewno wrócę, bo wygodniej i estetyczniej. Tak czytam Wasze wypowiedzi i się zastanawiam teraz czy nie mam zbyt mocno przepiłowanej płytki bo paznokcie mam teraz miękkie jak nigdy. Nie mam żadnego doświadczenia w tej materii a ciekawa jestem czy odżywka Sally hansen ta złota coś by poradziła.

Cytat:
Napisane przez marrellic
Jeżeli Wizaż jest bezradny, to nic tylko skakać z mostu

bajeczka000 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 11:41   #274
Kasiek1987
Zakorzenienie

Przedstawiam moje zażelowane pazurki. Co o nich sądzicie? Ja jestem zadowolona tak sobie, głównie z tego względu, że nie mogłam się z panią dogadać w kwestii zdobienia (następnym razem chyba przyjdę z własnym pomysłem) i lekko kwadratowy kształt chyba jakoś do mnie nie pasuje :/
Mam jednak wrażenie, że zostały lepiej wykonane niż poprzednie, robione 3 tygodnie wcześniej - miałam jakieś 1-1,5mm przerwy między skórkami a żelem, przez co po tygodniu wyglądały jak z wielkim odrostem, po 3 dniach zaczęły podchodzić powietrzem, a po 2 tygodniach to już mi było wstyd je pokazywać.
Martwi mnie tylko to, o czym pisała Wizażanka powyżej - spiłowywanie całego żelu za każdym razem. Pani piłowała mi żel prawie przez godzinę, niestety zajeżdżając trochę skórki :/ Boję się, że po kilku takich razach z moich paznokci nic nie zostanie...

A przy okazji: Wciąż szukam dobrej stylistki z Gliwic
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.JPG (44,4 KB, 423 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.JPG (38,5 KB, 413 załadowań)

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 21:04   #275
mama victorii
Raczkowanie

[

Edytowane przez mama victorii
Czas edycji: 2008-08-26 o 21:10 Powód: pomylkowo dwa razy wyslalam to samo
mama victorii jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 21:05   #276
mama victorii
Raczkowanie

[quote=Angel@;5598307]Ja mam. Już od jakiegoś czasu kombinuje z żelem na naturalkach Chętnie odpowiem na pytania

Hej !moglabys mi polecic jakis fajny zelik do naturalnych paznokci ?Na tipsie zel trzyma mi sie super ale z naturalkow bardzo szybko odpryskuje .No tak ale nie uzywalam zadnych silikonowych zeli ,jak sie przed chwila doczytalam tylko te same co na tips z Ibd lub z Spn .Wczesniej podkladowy np bonder dla pewnosci primer i ...i tak sie nie trzyma tak jak powinno .Dzieki pozdrawiam
mama victorii jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 15:58   #277
Mini1991
Zakorzenienie

a mnie kosmetyczka odradzała :/ stwierdziła ze szkoda moich naturalnych paznokci bo ten zel je bardzo osłabi :/ co myslicie

włosomaniaczka

Mini1991 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 16:02   #278
evela28
na drugie mam Irena

dodaję do subskrypcji
bardzo mi się to podoba

kiedy życie daje ci w twarz
uśmiechnij się i z politowaniem powiedz:
bijesz się jak ciota
evela28 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 21:35   #279
Kasiek1987
Zakorzenienie

W ostatni piątek byłam na kolejnym żelowaniu i tym razem jestem bardzo zadowolona
Kształt paznokci taki bardzo "mój", pani zarzuciła mnie wieloma pomysłami zdobienia, i co najważniejsze - mija tydzień, a mi nie podchodzi żadne powietrze - przy poprzednich zaczynało podchodzić po 3 dniach
Przy okazji dowiedziałam się, że poprzednie paznokcie miałam jakieś "niedorobione", bo po nałożeniu białego żelu french i przezroczystego już nic więcej nie było z paznokciami robione oprócz nakładania czegoś przeciw przebarwieniom (wybaczcie, ale ja się na tym kompletnie nie znam ), czyli tak jak się żel ułożył, tak sobie był
A teraz mam wszystko ładnie wygładzone, nie ma żadnych górek.
Wrzucam fotkę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pazury.JPG (54,0 KB, 451 załadowań)

Stary 2008-09-18, 22:29   #280
puchatkowa
Zakorzenienie

Rozumiem, że za drugim razem byłaś już u innej stylistki

Ząbki
puchatkowa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 22:54   #281
rmiecia
Raczkowanie

Witam, dziewczyny, powiedzcie proszę, czy żelowe paznokietki można jakos samodzielnie skracac? Mam wielką ochotę, sprawdzony salon, ale nie chcę miec pazurków dłuższych, niż ten 1 mm za opuszek palca. Ktos mi powiedział że owszem, mogę sama skrócic pilnikiem. Mogę? Dzięki z góry za odpowiedź.
Stary 2008-09-19, 15:11   #282
Kasiek1987
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez puchatkowa Pokaż wiadomość
Rozumiem, że za drugim razem byłaś już u innej stylistki
Tak, to była już trzecia babka, u której żelowałam paznokcie Mam nadzieję, że nie będę musiała szukać czwartej.

A jeśli chodzi o samodzielne skracanie, to ja ostatnio pilnikiem zmieniałam trochę kształt i nic złego się nie stało, więc myślę rmiecia, że spokojnie możesz je skrócić

Stary 2008-09-19, 21:06   #283
rmiecia
Raczkowanie

dzięki Kasiek za odpowiedź. Mam namiar na salon w Katowicach, gdzie ktos cudownie robi paznokcie, widzę u znajomej i zżera mnie zazdrośc..., piękny, subtelny, różowy frenczyk.
Stary 2008-09-28, 14:34   #284
dodek89
Zadomowienie

Kochane, a czy któraś żeluje sobie paznokcie sama w domu?! Bo kupiłam dziś sobie żel budujący (Yina UV Gel), no i mam zamiar pożyczyć lampę i spróbować sama.

Może mogłybyście udzielić mi jakiś wskazówek?

Dorota !

dodek89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-01, 13:56   #285
Bajka03
Przyczajenie

Ja sobie zakupiłam zestaw startowy z lampa do żelowania paznokci( jestem zadowolona), po odpadnięciu mi tipsów pozostały mi nawet fajne ,długie swoje paznokcie.Postanowiłam je sobie zelować ,by nie było widać różnicy ,zrobiłam french i dałam trochę brokaciku i te trzy warstwy zelu po kolei. Bardzo byłam zadowolona z efektów ale, po jakimś tygodniu ponizej białej końcówki w 3 paznokciach był odprysk i złamany mam w tym miejscu,jakby mi skruszał. Myślę ze to wina tego,ze jednak słabe sa po tych tipsach. Co mam z tym zrobić?Skrócić ten paznokiec a zel spilować? Czy mogę na uszkodzony paznokieć nałożyć żel by go pokryć i wzmocnić az urośnie większy?
A jak tak naprawde powinno wygladac zelowanie paznokci? Ja dawałam podkład,robiłam biała kocówkę, zel nastepny ,potem brokat i wykończenie.Czy moze coś zle robię?
Bajka03 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-01, 14:04   #286
samanta00
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Mini1991 Pokaż wiadomość
a mnie kosmetyczka odradzała :/ stwierdziła ze szkoda moich naturalnych paznokci bo ten zel je bardzo osłabi :/ co myslicie
No właśnie też ostatanio byłam w salonie i Pani mi odradzała ;/ Powiedziała, żebym zaopatrzyła się w witaminy i odżywki a nie osłabiała pazurków żelami ani żadnymi wynalazkami bo mam swoje naturalnie długie i nawet mocne. A ja chciałam je wzmocnić żeby uniknąć pękania...Każdy twierdzi inaczej...

"Nigdy Nie Jest Za Późno...Zacząć Tak Jak Chce Się Żyć..."
samanta00 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-04, 17:44   #287
karolinaD20
Przyczajenie

oliczka,ile warstw żelu nakładasz na naturalne pazurki i czy przed nałożeniem żelu kosmetyczka piłuje ci płytke,czy wystarczy samo odtłuszczenie
karolinaD20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-05, 23:12   #288
natural-love
Zakorzenienie

Zrobilam wczoraj zelki na naturalne paznokcie ladnie wyszlo ale cieszylam sie tylko jeden dzien, a dzis mi schodzi caly zel, taka skorupka... dodam ze 1 raz robilam to sama, i zastanawiam sie w czym zrobilam blad? ile warstw prawidlowo powinno sie nakladac? nalozylam 3, czytalam ze na naturalne powinny byc 2, czy to prawda? I czy to schodzenie zelu moze byc spowodowane namalowanymi paskami jak od frenchu lakierem, i wtopiony w to zel?

I jeszcze jedno pytanie, co robic aby te wieksze ozdoby nie przesuwaly sie podczas nakladania zelu?

Zaufanie to piękny dar - buduje się je latami, traci w ciągu sekundy...

natural-love jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 10:31   #289
ANGELL000
Przyczajenie

Witam wszystkich1
ja z kolei mam pytanie odnosnie zelu SPN Natural Nail. przed zakupem czytalam mnostwo dobrych opinii n ajego temat, wiec postanowilam go wyprobowac, jednak troszke sie zawiodlam ( nie wiem, moze zle cos zrobilam, ale zel nie chcial sie utwardzic w lampie ( mam nowa ) jesli chodzi o ostatnia warstwe ( bo ponoc nei trzeba jej przemywac i slicznie sie blyszczy ), blyszczala sie ale i kleila kolejna sprawa to nalozylam 4 warstwy a pazurki wcale nei sa bardzo utwardzone moze ktos z forum pracowla ju zna tym zelu i podpowie co zle zrobilam ?? z gory dziekuej za odpowiedz i pozdrawiam
ANGELL000 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 21:15   #290
en83
Przyczajenie

Cześć Dziewczyny!
od dłuższego czasu korciło mnie aby zrobić sobie żel na naturalnych paznokciach, więc się zdecydowałam. są to moje pierwsze paznokcie żelowane i jestem z nich w miarę zadowolona. mam je od ponad tygodnia i wszystko się dobrze trzyma nie ma problemów, i nie łamią się tak jak kiedyś. jedyne zastrzeżenia jakie mam to to, ze ta "linia uśmiechu" jest taka glęboka . wolałabym zeby była łagodniejsza. no ale o tym powiem stylistce przy następnej wizycie. Wstawiam zdjęcia moich zażelownych pazurów i proszę o opinie czy są dobrze wykonane itd, bo kompletnie się na tym nie znam!!
dodam tylko, że są pokryte brokatowym lakierem no i jakość zdjęc nie jest najlepsza, bo robione komórką!
102308190654.jpg102308190825.jpg102308190849.jpg102308190919.jpg

pzdr
en83 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 21:20   #291
puchatkowa
Zakorzenienie

en, mi się paznokcie podobają Fakt, że linia uśmiechu mogłaby być płytsza. Ale wykonanie wydaje się być spoko
Możesz zdradzić gdzie robiłaś pazurki? Jestem ze Szczecina i szukam jakiegoś godnego polecenia salonu już od dłuższego czasu (ciężko mi się w ogóle wybrać).

Ząbki
puchatkowa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 21:31   #292
en83
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez puchatkowa Pokaż wiadomość
en, mi się paznokcie podobają Fakt, że linia uśmiechu mogłaby być płytsza. Ale wykonanie wydaje się być spoko
Możesz zdradzić gdzie robiłaś pazurki? Jestem ze Szczecina i szukam jakiegoś godnego polecenia salonu już od dłuższego czasu (ciężko mi się w ogóle wybrać).
ciesze się że się podobają!!

robiłam u Sylwi Konopko - Zimon, ma taki gabinecik na Niemierzyńskiej (zaraz na początku) Wonder Nails. salonik nie jest jakiś exkluzywny , ale ok. na wizytówce jest napisane Dyplomowany Instruktor i Dystrybutor SPN. zapłaciłam 80 zł. na wizyte trzeba umawiać się średnio tydzień wcześniej.
en83 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 21:57   #293
La Monica
La Moderatoiure

Cytat:
Napisane przez natural-love Pokaż wiadomość
Zrobilam wczoraj zelki na naturalne paznokcie ladnie wyszlo ale cieszylam sie tylko jeden dzien, a dzis mi schodzi caly zel, taka skorupka... dodam ze 1 raz robilam to sama, i zastanawiam sie w czym zrobilam blad? ile warstw prawidlowo powinno sie nakladac? nalozylam 3, czytalam ze na naturalne powinny byc 2, czy to prawda? I czy to schodzenie zelu moze byc spowodowane namalowanymi paskami jak od frenchu lakierem, i wtopiony w to zel?

I jeszcze jedno pytanie, co robic aby te wieksze ozdoby nie przesuwaly sie podczas nakladania zelu?
Tutaj nie uczymy przedłużania paznokci!
Proszę się zapoznać z regulaminem forum

Cytat:
Napisane przez en83 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny!
od dłuższego czasu korciło mnie aby zrobić sobie żel na naturalnych paznokciach, więc się zdecydowałam. są to moje pierwsze paznokcie żelowane i jestem z nich w miarę zadowolona. mam je od ponad tygodnia i wszystko się dobrze trzyma nie ma problemów, i nie łamią się tak jak kiedyś. jedyne zastrzeżenia jakie mam to to, ze ta "linia uśmiechu" jest taka glęboka . wolałabym zeby była łagodniejsza. no ale o tym powiem stylistce przy następnej wizycie. Wstawiam zdjęcia moich zażelownych pazurów i proszę o opinie czy są dobrze wykonane itd, bo kompletnie się na tym nie znam!!
Bardzo ładnie wykonane pazurki Co Ty chcesz od uśmiechu piękny jest Taki jaki powinien być

Gotuję
La Monica jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 23:20   #294
Mini1991
Zakorzenienie

faktycznie bardzo ładnie Zrobione

włosomaniaczka

Stary 2008-10-27, 15:18   #295
bradshow
Zadomowienie

GG do bradshow

ja zrobiłą kiedyś żelem moje naturalne.. to było okropne.. gdy żel zszedł na paznokciach były po prostu dziury..:/ wyglądały koszmarnie:/
Stary 2008-10-29, 10:38   #296
myszkaaa88
Zakorzenienie

GG do myszkaaa88

Ja żeluje sobie regularnie [nie sama oczywiscie] i bardzo mi sie podoba,ale fakt,że żel okropnie osłabia paznokcie. Teraz zrobiłam sobie przerwę i paznokcie mam miękkie jak gąbka i staram się im dogadzać aby tylko dały rade odrosnąć.
myszkaaa88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 13:38   #297
loona211
Raczkowanie

Ładne są to fakt ale niestety skutki uboczne są bo co prawda nie ma tam kleju ale niestety przed nałożeniem żelu trzeba CAŁĄ PŁYTKE paznokcia spiłować aby powstały tzw. mikroskopijne szparki do krórych przeniknie żel co ma spowodować żeby się on lepiej trzymał na paznokciu. Wiem to niestety z doświadczenia i wtedy paznokcie są jeszcze bardziej miękkie czasami nawet tak że można je wyginać na różne strony a drugi neg to to iż się rozwarstwiaja, dlatego niestety nie polecam
loona211 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-05, 16:35   #298
sieradzanka
Przyczajenie

Cześć dziewczyny. ;-)
Mam pytanie, czy któraś z was mogłaby mi napisać, jak krok po kroku żelować naturalne paznokcie? Robię sobie sama wzroki, itp. Ale na zwykłych lakierach i niestety bardzo szybko mi odpryskują.. Więc chciałabym sobie kupić te wszystkie przyrządy (lampy, żele, itp) i zacząć żelować te moje pazurki, ale kurczę nie wiem jak.. W przyszłości chcę wybrać się na kurs stylizacji paznokci, ale nie razie nie mam takiej możliwości. Dlatego pytam się Was, jak to zrobić ;-)))
pozdrawiam gorąco!!
sieradzanka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-05, 21:00   #299
kinga8888
Raczkowanie

Dziewczyny pomocy dziś byłam u kosmetyczki na żelowaniu paznokci,wszystko było pięknie ale teraz jest wieczór ...już dwa paznokcie są zapowietrzone,między jednym od boku,biała końcówka, rozwarstwił się i powstała szpara...Po około 7 godzinach od założenia myłam naczynia,czy to przez to?!Końcówki paznokci nie zostały zalane żelem.Ps.Czy moge prosić o namiary na dobrą stylistke paznokci z Poznania która może mi pomóc?
kinga8888 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-05, 22:15   #300
Mini1991
Zakorzenienie

kobieto idz zareklamuj

włosomaniaczka

Odpowiedz

Tagi
diamond nails, master professional, naturalna płytka, paznokcie, rady, żel, żel na naturalne

Nowe wątki na forum Przedłużanie paznokci

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości