Żelowanie naturalnych paznokci - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Przedłużanie paznokci

Notka

Przedłużanie paznokci Techniki przedłużania paznokci, pytania o produkty do przedłużania paznokci, porady, paznokcie żelowe, akrylowe, kursy, szkolenia przedłużania paznokci

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-05-10, 10:45   #361
edytka8787
Rozeznanie

Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

Witam wszystkie Panie Macie bardzo fajne pazurki , tez jestem bardziej za ta metoda niz na tipsie, ale kazdy lubi co mu sie podoba. A wiec ja sama mam zestaw do tipsow i uzywalam tych samych zeli na paznokietki i tez mi odchodzilo po paru dniach;( chyba mausze sobie kupic zel specjalny do paznokci naturalnych, kazdy mi tak mowi, a moze znacie kogos kto niedrogo bierze za takie pazurki i ladnie robi w Lodzi? Z gory dziekuje za odp
edytka8787 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 09:22   #362
iwonaczyrak
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez happy-end Pokaż wiadomość
Witam i pozdrawiam wszystkich. To mój pierwszy post i od razu proszę o pomoc.

Jestem krótko po kursie - tipsy i żele. Z tipsami nawet, nawet sobie radzę (tak mi się przynajmniej wydaje). Natomiast problem wystąpił z żelem na naturalne paznokcie.

Zrobiłam koleżance french na naturalnych paznokciach. Paznokcie zmatowiłam, potem nałożyłam french białym żelem, na to żel przezroczysty specjalny do paznokci naturalnych, na to żel nabłyszczający.

Niestety już po 2 dniach żel zaczął odpryskiwać. Odpryskiwał od strony białego żelu. Jak zdejmowałam żel aby jej to poprawić, to zauważyłam, że biały żel jakby nie był utwardzony do końca, był taki jakiś miękki. Skojarzyło mi się to z lakierem do paznokci - jeśli się nałoży kilka warstw, to robi się taki właśnie, chyba wiecie o co chodzi.

Pracuję na produktach marki La Femme. Pani prowadząca kurs (właścicielka popularnego salonu) twierdzi, ze pracuje na nich już kilka lat i jest bardzo zadowolona.

Uważam, że dobrze przygotowałam paznokcie, starannie wyczyściłam i zmatowiłam.

Słyszałam, że żel biały jest mniej trwały. Czy to prawda?

Kładłam biały żel bezpośrednio na paznokieć. Może powinnam położyć warstwę przezroczystego żelu na spód?

Proszę o rady i pomoc. Pozdrawiam.
hej ja pracuje na żelach marki reni-nail i jestem z nich bardzo zadowolona.Ja jak utwardzam to najpierw po uprzednim zmatowieniu płytki i odtłuszczeniu nakladam primer potem po wyschnieciu nakladam jedna cieniutka warstwe przezroczystego żelu utwardzam i dopiero potem nakładam biały żel na koncówki utwardzam przemywam clenerem i nakładam druga warstwe przezroczystego żelu spróbuj w ten sposób i napewno sie uda.Paznokcie tak zrobione trzymają sie bardzo długo i nie odpryskuje nigdzie bialy żel
iwonaczyrak jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 13:33   #363
iwonka p
Raczkowanie

na żel silikonowy nie nakładamy glossa. bo popęka gloss. nie można łączyć żeli silikonowych z żelami twardymi.
iwonka p jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 21:17   #364
Weronika1010
Raczkowanie

GG do Weronika1010

Cytat:
Napisane przez iwonaczyrak Pokaż wiadomość
hej ja pracuje na żelach marki reni-nail i jestem z nich bardzo zadowolona.Ja jak utwardzam to najpierw po uprzednim zmatowieniu płytki i odtłuszczeniu nakladam primer potem po wyschnieciu nakladam jedna cieniutka warstwe przezroczystego żelu utwardzam i dopiero potem nakładam biały żel na koncówki utwardzam przemywam clenerem i nakładam druga warstwe przezroczystego żelu spróbuj w ten sposób i napewno sie uda.Paznokcie tak zrobione trzymają sie bardzo długo i nie odpryskuje nigdzie bialy żel
A po co przemywasz warstwę dyspersyjną miedzy kolejnymi warstwami żelu
Weronika1010 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 10:52   #365
maagda987654321
Przyczajenie

Wpisy w blogu: 1

Witam!ja pracuję na żelach marki RENI-NAIL ale postanowiłam zainwestować i kupić lepsze żele.wybrałam IBD.Czy to dobre żele?i jeśli zakupie żel ibd do naturalnej płytki paznokcia czy oprócz primera muszę coś jeszcze założyc np.builder? proszę o radę
maagda987654321 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 13:56   #366
Anulca
Raczkowanie

A u mnie pierwszy raz manikiuzystka zakladala tipsy a jak paznokcie urosly to zel na moje paznokcie i ja nie widzialam roznicy. (poza tym, ze jak tipsy to pod pazniokciem widac gdzie tips a gdzie paznokiec sie konczy).
Pracuje w szpitalu i nam tez nie wolnomiec dlugich paznokci, ale ja mam krotkie, pozelkowane i pomalowane na frencza.
Anulca jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 15:19   #367
madziulkaa
Rozeznanie

GG do madziulkaa

Cytat:
Napisane przez maagda987654321 Pokaż wiadomość
Witam!ja pracuję na żelach marki RENI-NAIL ale postanowiłam zainwestować i kupić lepsze żele.wybrałam IBD.Czy to dobre żele?i jeśli zakupie żel ibd do naturalnej płytki paznokcia czy oprócz primera muszę coś jeszcze założyc np.builder? proszę o radę
O ile się nie mylę IBD ma serię żeli do naturalnej płytki, silikonowych. Jeśli o te konkretnie Ci chodzi, to żeli tych nie powinnaś łączyć z normalnymi żelami. Tamte nie są elastyczne. Pod żelik nałóż tylko bonder
madziulkaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 11:38   #368
mika251
Przyczajenie

żelowanie naturalnych paznokci

witam wszystkich!
jestem tu nowa, od dawna chciałam się tu zalogować ale jakoś nie miałam weny, aż do momentu kiedy nie poszłam do kosmetyczki zażelować za 95 zł paznokci - no i mam proble nie moge sie z nią dogadac w sprawie reklamacji.
po dwóch dniach od założenia żelu, żel zaczął odpryskiwac od białych końcówek, gdy poszłam jej to pokazać powiedziała ze to moja wina bo moje naturalne paznokcie się rozdwajaja, ja znam swóje pazurki i wiem ze nie rozdwajają sie tak strasznie,ona uważa ze niepopełniła błędu, weszłam do was dziewczyny i poczytałam troche chciałabym pójść do niej i jej pokazac wydrukowany post o tym ze to tak do konca nie jet moja wina prosze napiszcie mi czy to moja wina czy jej jesli jej to wydrukuje jej odpowiedź niech sobie za te 95 zł poczyta, jestem wściekła!!!!!!!prosze wytłumaczcie co mogła zrobic nie tak, dziękuje i pozdrawiam!!!!!
mika251 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 12:43   #369
mika251
Przyczajenie

pomóżcie

witam wszystkich!
jestem tu nowa, od dawna chciałam się tu zalogować ale jakoś nie miałam weny, aż do momentu kiedy nie poszłam do kosmetyczki zażelować za 95 zł paznokci - no i mam proble nie moge sie z nią dogadac w sprawie reklamacji.
po dwóch dniach od założenia żelu, żel zaczął odpryskiwac od białych końcówek, gdy poszłam jej to pokazać powiedziała ze to moja wina bo moje naturalne paznokcie się rozdwajaja, ja znam swóje pazurki i wiem ze nie rozdwajają sie tak strasznie,ona uważa ze niepopełniła błędu, weszłam do was dziewczyny i poczytałam troche chciałabym pójść do niej i jej pokazac wydrukowany post o tym ze to tak do konca nie jet moja wina prosze napiszcie mi czy to moja wina czy jej jesli jej to wydrukuje jej odpowiedź niech sobie za te 95 zł poczyta, jestem wściekła!!!!!!!prosze wytłumaczcie co mogła zrobic nie tak, dziękuje i pozdrawiam!!!!!

Stary 2009-05-17, 12:47   #370
euuuphoria
Raczkowanie

Dot.: żelowanie naturalnych paznokci

Żelowanie naturalków wcale nie jest takie proste, żel odpryskuje jeżeli nie został dokładnie zalany wolny brzeg,no chyba , że sama jeszcze opiłowywałaś te paznokcie w domu po wykonanej usłudze(nie wolno tego robić po żelowaniu naturalnych paznokci). Na pewno przyczyną nie jest rozdwajanie twoich paznokci, zdecydowanie reklamuj usługę, 95zł to sporo kasy i z żelem nie powinno sie nic dziać aż do następnego uzupełniania po ok 3 tygodniach.
euuuphoria jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 12:49   #371
euuuphoria
Raczkowanie

Dot.: pomóżcie

mika odpisałam ci już w poprzednim wątku, po co zakładasz kolejny?
Stary 2009-05-17, 13:05   #372
mika251
Przyczajenie

dziekuje za odpowiedz a co do ruszania pazurków w domu to nic z nimi nie robiłam, nie piłowałam nie malowałam kompletnie nic a nic
pani od paznokci twierdzi ze to przez rozdwajanie i słabe paznokcie ale przecież ja po to poszłam do niej zeby je utwardzić żelem, jestem zła bo już nie wiem jak mam jej wytłumaczyć kłócić sie z nią czy jak, w moim mieście tyle kosztuja paznokcie u kosmetyczki wiec sie zastanawiam czy nie zainwestowac w lampe prywatna i żele chyba mnie to taniej wyjdzie niż chodzenie co trzy dni do niej z reklamacją której i tak ona nie uznaje a jak już uznaje to płacę połowe ceny!bezsensu!!!

---------- Dopisano o 13:05 ---------- Poprzedni post napisano o 13:04 ----------

co to znaczy wolny brzeg?bo widzę ze czesto sie używa tego stwierdzenia na tym forum?
Stary 2009-05-17, 13:07   #373
mika251
Przyczajenie

Dot.: pomóżcie

sorki jestem nowa, zamotałam sie, nie zdarzało mi się pisać na jakimkolwek forum.dzięki pozdrawiam!
Stary 2009-05-17, 13:16   #374
euuuphoria
Raczkowanie

Wolny brzeg to część paznokcia wystająca poza opuszek "końcówka" paznokcia, nie rozumiem tylko po co kolejny raz idziesz do tej stylistki, skoro reklamujesz usługę nie pierwszy raz, widocznie nie zna sie na tym co robi i trzeba ją zmienić na inną,Poprzeglądaj forum, tu dziewczyny polecaja sprawdzone osoby z poszczególnych miast,
Odradzam zakup zeli i lampy "dla własnego użytku", jak sama widzisz trzeba posiadać wiedzę i umiejętności aby poprawnie przedłużać paznokcie.
Stary 2009-05-17, 13:23   #375
mika251
Przyczajenie

moze i masz racje tylko w mojej mieścinie są dwie panie robiące paznokcie:-/jeśli chodzi o kupno zeli to może i masz racje ale ja sie tk napaliłam:-(właśnie siedze i piłuje ten cholerny żel z paznokci sama, bo inaczej musiałabym za sciągnięcie zapłacić:-(głupia baba- nie idzie sie z nią dogadac, to była moja ostatnia wizyta u niej.sama je sobie doprowdze do porządku!!i narazie dam sobie spokój -szkoda a tak chciałam miec piekne paznokcie!!!:-(
Stary 2009-05-23, 19:53   #376
Feluś
Raczkowanie

witam!
Często piszecie drogie Forumowiczki że odpryskuje Wam lakier po 2 dniach. Dzieje się tak na paznokciach które mają (nawet minimalnie) rozdwojoną końcówkę, a w przypadkach kiedy paznokieć ma wszystkie warstwy wystarczy zainwestować w dobry lakier nawierzchniowy. Moje naturalne paznokcie z wszystkimi warstwami potrafią wytrzymać do 7 dni bez powtórki malowania, a zaznaczam że samodzielnie prowadzę dom
Należy po kolei nałożyć- odżywkę bądź lakier podkładowy, 2 warstwy koloru, wzorki, warstwę nawierzchniową. Są różne w zależności od portfela, najdłużej używałam CC za ok.7 zł, bo innego kiedyś nie było, niezły i z przyśpieszaczem wysychania lakieru jest taniutki z Sensiue- ok.5 zł a mój ulubiony to diamentowy sally hansen.
Co do żelu, to jestem po kursie i..... nie mogę dać sobie rady z zamykaniem wolnego brzegu- tylko tu " się zapowietrza"- na szczęście tylko na sobie, pewnie jak potrenuje jakąs wiczność to w końcu mi zacznie wychodzić
Feluś jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 11:35   #377
Jakkolwiek
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Feluś Pokaż wiadomość
witam!
Często piszecie drogie Forumowiczki że odpryskuje Wam lakier po 2 dniach. Dzieje się tak na paznokciach które mają (nawet minimalnie) rozdwojoną końcówkę,
Żeby mi się lakier 2 dni trzymał byłabym wniebowzięta Po kilku godzinach odpryskuje skubaniec. Wiem, że to wina rozdwojonych końcówek. W poniedziałek się umawiam na żelik, już namierzyłam chyba dobrą panią w Gdańsku
Jakkolwiek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 13:38   #378
Syla_81
Raczkowanie

Hieh....przymierzam się do żelowania naturalnych paznokci. Z koleżanką która się tym zajmuje umawiałam się juz dwa razy i zawsze rezygnowałam. Ale po przeczytaniu wątku o żelkach zdecydowałam się na "zabieg" i dzisiaj idę. Po wszystkim podzielę się wrażeniami.
Syla_81 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 14:24   #379
Jakkolwiek
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Syla_81 Pokaż wiadomość
Hieh....przymierzam się do żelowania naturalnych paznokci. Z koleżanką która się tym zajmuje umawiałam się juz dwa razy i zawsze rezygnowałam. Ale po przeczytaniu wątku o żelkach zdecydowałam się na "zabieg" i dzisiaj idę. Po wszystkim podzielę się wrażeniami.
I zdjęciami się podziel jak masz aparat
Stary 2009-05-25, 11:35   #380
Syla_81
Raczkowanie

No i kicha!!!! Niestety zabrakło mi czasu na żelowanie i boję się, że do najbliższego wolnego terminu moje paznokcie nie wytrzymają i połamią się bo oczywiście to co najgorsze musi spotkać właśnie mnie
Syla_81 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 21:45   #381
monikunda
Przyczajenie

Witam!!! Mialam dzisiaj klientke na uzupelnienie naturalnych paznokci.Wiec przedluzylam jej wolny brzeg o 1mm zeby nie miec problemu z odchodzacym zelem.Ale nie wiem czy dobrze zrobilam bo po zbudowaniu calych paznokci clearem opracowalam paznokci z nierownosci i zwezilam boki jeszcze pilnikiem (krawedzie boczne) i nie wiem czy np jak starlam zel z tych bokow to czy czasami zel nie bedzie odchodzic od tych krawedzi bocznych??tak mnie to zastanawia:Pbardzo prosze o odp
monikunda jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-27, 11:41   #382
Ilonka90
Raczkowanie

Unhappy Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

[quote=Angel@;5598307]Ja mam. Już od jakiegoś czasu kombinuje z żelem na naturalkach Chętnie odpowiem na pytania

Ja od jakiegoś czasu zajmuje sie pazurkami ale tak bardziej amatorsko... zrobiłam soboe jeden kurs w EDGE na metode żelową ale był taki jakiś nie kompletny:/ nie polecam... bynajmniej w Katowicach. I choć mam kurs na żel to na naturalnych paznokciach nie potrafie go zrobic tak aby się trzymał... niewiem czy do tego potrzebny jest jakiś specjalny żel czy coś innego Mówiłaś o odpowiedzi na pytania niewiem czy ty robisz sama sobie zele na naturalnych czy u kosmetyczki ale bylabym naprawde bardzo wdzięczna gdyby mi ktoś poradził coś. Dziękuję
Ilonka90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 16:31   #383
pazurek16
Przyczajenie

Hej mam zamiar zrobić sobie żel na naturalnych paznokciach, co sądzicie o tym żelu Żel french "ultra white" Neo-Nail Żel budujący przezroczysty Neo-Nail czy powinnam mieć oba czy tylko jeden dzięki za pomoc pozdrawiam

---------- Dopisano o 16:31 ---------- Poprzedni post napisano o 16:09 ----------

Jeszcze jedno czy mogę zrobić coś takiego na naturalny paznokieć nakleić naklejkę np. french z cyrkonią i nato dać żel czy będzie to się trzymać
pazurek16 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 12:57   #384
madziulkaa
Rozeznanie

GG do madziulkaa

Dziewczyny przy naturalnej płytce skupcie się bardziej na przygotowaniu wolnego brzegu. Później ważne jest, żeby otulić wolny brzeg żelem.

Pazurek16 - na kursie powinni Ci takie podstawy wytłumaczyć
Stary 2009-05-29, 13:20   #385
pazurek16
Przyczajenie

Dot.: żelowanie naturalków-PYTANIE

http://www.dobrarada.com.pl/index.ph...b-i-fiberglass
co sądzicie o tym czy ktos to miał
pazurek16 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 15:26   #386
Anulca
Raczkowanie

Nie znam akurat tego zestawu, ale kupilam w Norwegi taki zestaw z aktywatorem firmy "depend" (bardzo dobra i droga tutaj). I niestety to jest do D****. Zel bedzie nierowny i juz nastepnego dnia odpryskuje. Caly zestaw starczyl mi na 3 razy. Byly tam tez tipsy ale poodklejaly sie w ciagu 3 dni i na dodatek brakowalo rozmiaru na moj maly palec. Tak wiec wedlog mnie to jedynie lampa UV ten aktywator chyba jednak nadaje sie tylko dla takich pan ktore siedza z pazurkami do gory i nic nie robia.
Ale moze ten zestaw od Dobrejrady jest lepszy, nie wiem
usciski

z maluchami;
03.02.02
25.06.04
14.01.08

jobb www.sbhf.no
by www.drammen.no
Anulca jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-02, 22:30   #387
Dzierlatka
Raczkowanie

Wink Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

Witam wszystkich!!!

Paznokicie żelowe - czy ktoś byłby w stanie mi coś o nich opowiedzieć ,pozatym że efektownie wyglądają ;wady, plusy i inne ciekawostki jak wpływaja na paznokcie itp. ... ?
Dzierlatka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 08:01   #388
Jakkolwiek
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Dzierlatka Pokaż wiadomość
Witam wszystkich!!!

Paznokicie żelowe - czy ktoś byłby w stanie mi coś o nich opowiedzieć ,pozatym że efektownie wyglądają ;wady, plusy i inne ciekawostki jak wpływaja na paznokcie itp. ... ?
Byliczka twierdzi, że jak są dobrze zrobione to nie wpływają negatywnie na paznokcie i jestem skłonna jej wierzyć :P
Stary 2009-06-03, 11:02   #389
madziulkaa
Rozeznanie

GG do madziulkaa

To byliczka ma rację
Dobra stylistka to podstawa
Stary 2009-06-05, 19:41   #390
AllTheTime
Przyczajenie

Byłam wczoraj w gabinecie kosmetycznym. Manikirzystka powiedziała mi, że nie robi się takich zabiegów, ponieważ naturalna płytka paznokcia roluję się pod utwardzonym żelem. Podobno trzeba użyć do tego specjalnego żelu. Szkoda, bo chciałam zapuścić paznokcie, a nie znów zakładać tipsy. Może to jakaś bzdura...Nie wiem
AllTheTime jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
diamond nails, master professional, naturalna płytka, paznokcie, rady, żel, żel na naturalne

Nowe wątki na forum Przedłużanie paznokci

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości