Żelowanie naturalnych paznokci - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Przedłużanie paznokci

Notka

Przedłużanie paznokci Techniki przedłużania paznokci, pytania o produkty do przedłużania paznokci, porady, paznokcie żelowe, akrylowe, kursy, szkolenia przedłużania paznokci

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-06-05, 19:49   #391
madziulkaa
Rozeznanie

GG do madziulkaa
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

Pani na pewno chodziło o żel silikonowy. Jak najbardziej nadaje się on do tego. My jednak wolimy korzystać z normalnych żeli do przedłużania paznokci. Wszystko jest kwestią umiejętności
madziulkaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-07, 22:35   #392
Dzierlatka
Raczkowanie

Red face Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

A coś więcej .......
Dzierlatka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-08, 09:49   #393
madziulkaa
Rozeznanie

GG do madziulkaa

Do utwardzania naturalnej płytki są dwa rodzaje żeli - te, którymi na co dzień przedłuża się paznokcie oraz żele silikonowe. Te drugie są tylko do naturalnej płytki i są to żeliki elastyczne, współpracujące z paznokciem. My korzystamy i z tych i z tych, jednak żel silikonowy nie ma tylu możliwości przy zdobieniu paznokci (chodzi mi tu o zatapianie ozdób itp). Wielu stylistkom sprawia problem umiejętne położenie żelu na naturalny paznokieć aby nic się nie działo. Żel silikonowy eliminuje te niebezpieczeństwo. Dlatego zwróciłam tu uwagę na umiejętności...
Ma nadzieję, że jasno się wyraziłam. Spałam dziś 3 godziny, ciężko mi coś klarownie wytłumaczyć
madziulkaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-08, 16:10   #394
Syla_81
Raczkowanie

Ja się w końcu skusiłam na żelowanie paznokci i jestem bardzo zadowolona mimo tego,że moje naturalne paznokcie rosną do góry co jest dla mnie powodem kompleksów. No ale nie zmuszę ich, żeby rosły ja należy. No...ale nie o tym miałam pisać koleżanka położyła na moją naturalną płytkę żel silikonowy który jest miękki w porównaniu z tradycyjnym żelem do przedłużania, można go spiłowac lub rozpuścić acetonem. No i przede wszystkim jest bardziej elastyczny i dobrze nałożony nie pęka. Pomalowany bezbarwnym lakierem powinien się utrzymac na paznokciach bez poprawek ok 3. tygodni. Polecam!
Syla_81 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 20:19   #395
Loczka
Raczkowanie

Witajcie
ja mam pytanie, czy któraś z Was zna jakąś dobrą stylistkę paznokci w Katowicach/Chorzowie/Bytomiu/ która naprawdę zna się na żelowaniu paznokci, bo zależy mi na profesjonaliźmie..?
i czy żelem można przedłużyć paznokcie o 1-3mm? przeczytałam caly wątek i pisano o tym, ale nie za bardzo rozumiem, czy po prostu żelem można przedłużać paznokieć.. ?

z gory dziękuję za odpowiedź
pozdrawiam

Studentka Uniwersytetu Śląskiego..

Loczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 20:32   #396
asikczek
Zadomowienie

GG do asikczek

żelem można przedłuzyć pazurki. Co prawda w tym przypadku nie można użyć żelu silikonowego bo on nie nadaje się na przedłużenia. Ale można użyc tradycyjnego żelu i przedłużyć pazurki na szablonie (bez przyklejania tipsów).

asikczek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 08:16   #397
Loczka
Raczkowanie

dziękuję za odpowiedź
a czy to niszczy paznokcie ?

---------- Dopisano o 08:16 ---------- Poprzedni post napisano o 08:14 ----------

Cytat:
Napisane przez asikczek Pokaż wiadomość
żelem można przedłuzyć pazurki. Co prawda w tym przypadku nie można użyć żelu silikonowego bo on nie nadaje się na przedłużenia. Ale można użyc tradycyjnego żelu i przedłużyć pazurki na szablonie (bez przyklejania tipsów).
asikczek
i widzę,że jesteś z Chorzowa,
więc czy znasz może jakąś dobrą kosmetyczkę, która zrobiłaby coś takiego profesjonalnie?

Studentka Uniwersytetu Śląskiego..

Loczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 15:17   #398
Indian Summer
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Syla_81 Pokaż wiadomość
Ja się w końcu skusiłam na żelowanie paznokci i jestem bardzo zadowolona mimo tego,że moje naturalne paznokcie rosną do góry co jest dla mnie powodem kompleksów. No ale nie zmuszę ich, żeby rosły ja należy. No...ale nie o tym miałam pisać koleżanka położyła na moją naturalną płytkę żel silikonowy który jest miękki w porównaniu z tradycyjnym żelem do przedłużania, można go spiłowac lub rozpuścić acetonem. No i przede wszystkim jest bardziej elastyczny i dobrze nałożony nie pęka. Pomalowany bezbarwnym lakierem powinien się utrzymac na paznokciach bez poprawek ok 3. tygodni. Polecam!
Syla, jezeli to żel silikonowy z Sun Flower to musze Cię zmartwić ale aceton go nie rozpuscza mimo, że producent zapewnia inaczej. Miałam go, stosowałam i wiem, że bez piłowanka się nie obedzie.
grudzien-2008-65,30kg

Łącznie MINUS 15,10kg
na diecie rozdzielnej

Spasłam sie 5 kg-
od poniedziałku 8.11-walcze
jest 69kg
cel 65

kilogram juz zgubilam
Indian Summer jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-23, 21:20   #399
Syla_81
Raczkowanie

Niestety nie zwróciłam uwagi na markę żelu ale być może to był Sun Flower bo po wymoczeniu palca w acetonie żel nie zszedł więc koleżanka musiała go spiłować.
Syla_81 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 15:48   #400
greatdee
Wtajemniczenie

Witam
A nie macie problemu z tym, że po jakimś czasie "rozdwaja" się paznokieć i żel? Ja tak miałam, kiedy nosiłam tipsy. Wszystko było ok, dopóki naturalny paznokieć nie zrównał się z długością żelu. Wtedy naturalny paznokieć jakby się odkleja od żelu i zbiera się tam różnoraki syf... Tego się właśnie boję i to mnie powstrzymuje przed zażelowaniem naturalnych paznokci... I przy okazji, możecie polecić mi kogoś w Poznaniu?
greatdee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 16:34   #401
katarzynka415
Raczkowanie

GG do katarzynka415

Żel miałam na paznokciach chyba 4 razy, fakt - trzymają się długo, wyglądają ładnie itd., ale jak już ściągnę to paznokcie są strasznie osłabione... Zawsze po ściągnięciu żelu obiecuję sobie, że już nie dam sobie nałożyć, ale jednak mnie kusi .
katarzynka415 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-03, 09:55   #402
atomufka
Zakorzenienie

dziewczyny potrzebuje pomocy.Otoz zrobilam zelowe pazurki na slub pierwszy raz w zyciu.Kompletnie sie na tym nie znam.Czy jesli mam pomalowane paznokcie w french moge to jakos zmyc zmywaczem i pomalowac na inny kolor czy musze pojsc z tym do kosmetyczki?Help

szafa

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...2#post32329502

atomufka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-03, 13:23   #403
katarzynka415
Raczkowanie

GG do katarzynka415

Żelu nie zmyjesz zmywaczem . Jeśli masz je dosc dlugo to może dasz rade sama je jakoś ściągnąć, ale jeśli robiłaś w salonie kosmetycznym to raczej nie dasz rady, więc pozostaje pójść do kosmetyczki.
katarzynka415 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-03, 20:03   #404
atomufka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez katarzynka415 Pokaż wiadomość
Żelu nie zmyjesz zmywaczem . Jeśli masz je dosc dlugo to może dasz rade sama je jakoś ściągnąć, ale jeśli robiłaś w salonie kosmetycznym to raczej nie dasz rady, więc pozostaje pójść do kosmetyczki.
Dzieki
Nie mam ich dlugo ,bo zrobilam je tylko na slub i teraz chcialam sie ich pozbyc bo jakos dziwnie juz to wygladaKobieta ktora mi je robila mowila ze normalnie lakierem bez acettonu moge zmyc i potem nalozyc na to lakier...no to jestem w kropce.Wydaje mi sie ze te paznkokcie sa zle zrobione bo minal tydzien i to wyglada tak jakby lakier mi schodzilNie wiem co teraz zrobic bo nie chce niszczyc paznokci.

szafa

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...2#post32329502

atomufka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 15:37   #405
201701300931
Konto usunięte

Ja po lekturze tego wątku umówiłam się na czwartek na żelowanie paznokci. Mam nadzieję, że na tych moich szkaradach coś wyjdzie

W ogóle pierwszy raz w życiu będę coś z paznokciami u profesjonalisty robić...
201701300931 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 17:17   #406
sylwkap25
Przyczajenie

Co lepiej założyć tipsy czy utwardzić naturalną płytkę paznokcia? Nie za bardzo się orientuję... Będę wdizęczna
sylwkap25 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-18, 21:33   #407
Indian Summer
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez sylwkap25 Pokaż wiadomość
Co lepiej założyć tipsy czy utwardzić naturalną płytkę paznokcia? Nie za bardzo się orientuję... Będę wdizęczna

To wszystko zależy od tego jaka masz swoja naturalna płytkę. Jeżeli jest długa lub któtsza ale za opuszek to smiało możesz zażelować-bedzie ładnie rosła i bedziesz miała ładne, długie naturalne paznokcie dodatkowo wzmocnione żelem i ozdobione(to bardzo wygodne)

Jezli masz bardzo krótkie paznokcie to tylko tips lub przedłuzanie na formie wchodzi w gre. Osobiscie polecam przedłużanie na na formie. Jak dla mnie paznokcie wygladają naturalnie i naprawde pieknie (no pod warunkiem, ze sa naprawde dobrze zrobione)
grudzien-2008-65,30kg

Łącznie MINUS 15,10kg
na diecie rozdzielnej

Spasłam sie 5 kg-
od poniedziałku 8.11-walcze
jest 69kg
cel 65

kilogram juz zgubilam
Indian Summer jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-18, 23:37   #408
201701300931
Konto usunięte

Ja mam od czwartku zażelowane pazurki Nie sądziłam, że moje szkaradne pazurki mogą ładnie wyglądać... Do tej pory nie mogę się napatrzeć
Stary 2009-07-19, 16:19   #409
sylwkap25
Przyczajenie

a jaka jest różnica w czasie uzupełniania tipsów a utwardzonych paznokci?
sylwkap25 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 23:44   #410
dragonfly123
Raczkowanie

hej dziewczyny, ja również skusiłam się na zelowanie naturalków. było to ponad miesiąc temu, byłam zadowolona, jednak ze względu na moją ówczesną pracę - zaczeły pękać, zapowietrzac się.. spiłowałam resztki, i teraz cierpię. mam bardzo słabe paznokcie, bolą, są cieniutkie, miękkie jak papier. nie wiem co teraz, czy czekać aż się wzmocnią? oczywiście pomagam im jak mogę. Czy też może znowu je zażelować( już nie bede miala takich zajęc jak ostatnio-co doprowadzilo je to koszmarnego stanu)
dragonfly123 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 23:20   #411
Zapach deszczu
Zadomowienie

powiem jedno słowo o zalewaniu naturalnych paznokci żelem - MASAKRA
Zapach deszczu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 19:08   #412
Kotkaja
Raczkowanie

Witam,
mam w planach zażelowanie naturalnych pazurków żelem silikonowym Sun Flower i w związku z tym mam pytanko - czy pod ten żel muszę nałożyć bonder??? Proszę o odpowiedź.
Kotkaja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-30, 09:16   #413
Kotkaja
Raczkowanie

i jeszcze jedno pytanko - czy lepszy jest ten w pędzelku ( w ogóle zastawiam sie, czy jest wydajny) czy może lepiej zakupić tgz. kauczukowy.
Stary 2009-07-30, 15:57   #414
Dara92
Przyczajenie

Witam wszystkie panie.
Chcę poprosic o radę. Zaczne od początku. Moja koleżanka zamówiła na allegro zestaw do robienia żelowych tipsów. Jej wydaje się ze to takie łatwe a prawda jest taka że nie jest w ogóle doświadczona w tych sprawach. Chciałabym wypróbować metodę 'żel na naturalną płytkę' ale trochę sie boję . W koncu koleżanka może mi źle nałożyć żel, żel moze odpaść razem z warstwą paznokcia, itp.

A jak wy myślicie? Chyba to nie całkiem bezpieczne prawda?
Dara92 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-02, 00:37   #415
aga1598
Raczkowanie

Witam wszystkich
Mam pytanko dotyczące w pewnym sensie żelowania paznokci.
Zgłosiła się do mnie pewna pani z brązowymi plamami na paznokciach. Chciała je zażelować (bez ozdób i bez końcówki french) tak, by plamy stały się niewidoczne.
I tu tkwi problem, ponieważ jestem samoukiem i nie mam zielonego pojęcia co z tym zrobić. Tym bardziej, że nawet lakiery i kolorowe żele nie wchodzą w grę.
Bardzo proszę o radę, będę bardzo wdzięczna...
aga1598 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 22:41   #416
Kotkaja
Raczkowanie

Czy ktoś w ogóle odpowiada na tym wątku???? Kurcze bardzo mi zależy na odpowiedzi, więc bardzo o nią proszę!!!
Stary 2009-08-04, 23:22   #417
201701300931
Konto usunięte

A ja mam pytanie odnośnie uzupełniania zażelowanych pazurków. Przeczytałam po raz enty ten wątek i nie znalazłam odpowiedzi na pytanie, na czym dokładnie polega uzupełnianie w przypadku zażelowanych pazurków? Czy to jest spiłowanie jakiejś warstwy żelu i nałożenie nowej czy uzupełnienie głównie odrostu? (Nie znam się na tym dokładnie).

I w trakcie uzupełniania bez problemu można skrócić trochę pazurki? Tylko jak to ma się do tego, że mam frencz? Będzie się go poprawiać czy jak?

Bo nie wiem, czy mam się nastawić na uzupełnianie czy odnowę czy co? Wiadomo - kwestie cenowe Pazurki są w dobrym stanie według mnie, zapowietrzeń nie ma, tylko delikatnie mi na dwóch pazurkach odpadło trochę frenczu - tak milimetr może na "kancie" paznokcia.

Będę wdzięczna za pomoc dziewczyny
Stary 2009-08-05, 00:28   #418
dragonfly123
Raczkowanie

Up!
dragonfly123 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 16:24   #419
lagrandaja
Przyczajenie

pierwszy raz zażelowałam dziś moje naturalne paznokcie.
martwi mnie to, że kawałeczek odpadł mi tuż po powrocie do domu. przyjrzałam się im bliżej i zauważyłam, że "rogi" paznokci albo również odpadły, albo nie są zażelowane. czy to normalne? czy powinnam złożyć reklamację?
na pazurki został nałożony żel a na końcówki brokatowy pyłek
nie znam się na tym i bardzo proszę o światłą opinię!
dziekuję
lagrandaja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 21:48   #420
Carmela
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez lagrandaja Pokaż wiadomość
pierwszy raz zażelowałam dziś moje naturalne paznokcie.
martwi mnie to, że kawałeczek odpadł mi tuż po powrocie do domu. przyjrzałam się im bliżej i zauważyłam, że "rogi" paznokci albo również odpadły, albo nie są zażelowane. czy to normalne? czy powinnam złożyć reklamację?
Ja jakis czas temu mialam zazelowane naturalne paznokcie i mimo ze co wieczor mocze dlonie przy kapaniu cory , myje naczynia i wykonuje wszystkie prace domowe bez rekawiczek to zel bez zadnych odpryskow utrzymal sie ponad tydzien .Po tygodniu zaczal delikatnie sie wykruszac na koncowce i lekko po bokach .Wiem ze to moja wina bo poprostu nie potrafie nic zrobic w rekawiczkach , ale i tak bylam zadowolona z efektu .
Sadze ze powinnas isc i reklamowac takie wykonanie , tym bardziej ze to sie stalo tak szybko od nalozenia !
Carmela jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
diamond nails, master professional, naturalna płytka, paznokcie, rady, żel, żel na naturalne

Nowe wątki na forum Przedłużanie paznokci

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości