Żelowanie naturalnych paznokci - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Przedłużanie paznokci

Notka

Przedłużanie paznokci Techniki przedłużania paznokci, pytania o produkty do przedłużania paznokci, porady, paznokcie żelowe, akrylowe, kursy, szkolenia przedłużania paznokci

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-02-28, 23:16   #511
jagódeczka
Zadomowienie

Dot.: Żel na naturalną płytkę paznokciową.

zrobie tu wyjatek, poniewaz bylam kiedys w kielcach na olimpiadzie i na praktykach i bardzo tam macia ladnie.
po pierwsze primo to zalezy ile wprawy masz w nakladaniu zelu. ja bym zrobila dwie w-wy ale pewnie bedziesz musiala trzy. albo wiecej. kwestia geometrii pazurow.
po drugie- tak, ta lampa bedzie ok. po trzecie... najtrudniejsze... tak. jesli zalejesz skorki to zel odlezie. wiec lepiej- patrz pierwsze
czy ty wiesz jakie tam macie w kadzielni skamienialosci?
nielegalnie posiadlam maly okaz stromatoporoida oraz koralowca!
jagódeczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 23:45   #512
maartus1111
Raczkowanie

Raczej nie zbieram minerałów czy skał po kadzielni, ale rzeczywiście ładne widoki ) Btw. pazurów, to robiłam 1 raz i zalałam skórki, bo nie włożyłam na chwile do lampy i żel mi się rozlał. Ogólnie to paznokcie są dużo zgrabniejsze jak się nałoży tą 2 grubą warstwę. Bo paznokcie były spiłowane ok, więc tutaj popełniłam błąd.

---------- Dopisano o 23:45 ---------- Poprzedni post napisano o 23:33 ----------

Jeszcze się zastanawiam, ponieważ na jednej ręce nakładałam żel za 18 zł, był gęsty, i nie rozlewał się tak po płytce, tamten tak. Z tym, że ten paznokcie robione tańszym żelem wyszły grubsze, a droższym cienkie- czy to dlatego ze żel się rozlał, bo nie włożyłam go na chwilkę do lampy?
Stary 2011-02-28, 23:57   #513
jagódeczka
Zadomowienie

wiesz co.... nie za bardzo nadążam za myślą twą bo jest już późno ale logiczne rzecz biorąc... tak. im gęstszy żel tym łatwiej jest paznokieć zbudować. Ponieważ muszą one mies nadany kształt aby były mocne i bezpieczne. Gęste żele ułatwiają budowanie krzywizn. co nie przeszkadza przy odrobinie wprawy zbudować odpowiedniej krzywizny rzadkim żelem.
Jeśli sie dopiero wprawiasz to pilnik będzie twoim najlepszym przyjacielem. niestety na początku dużo materiału sie marnuje. ale z czasem jest coraz łatwiej.
Stary 2011-03-01, 22:37   #514
Porcelainnn
Zadomowienie

Hej, mam nadzieję, że nie zdenerwuję nikogo, ale pozwolę sobie powtórzyć część mojej wiadomości:

Cześć Od kilku dni studiuję ten wątek i wreszcie zebrałam się żeby napisać. Z góry przepraszam jeśli moje pytania będą naiwne - nigdy nie byłam u manicurzystki. Od dawien dawna próbuję zapuścić paznokcie i ngdy nie miałam takiej długości jakbym chciała. A chcę wcale nie tak wiele - paznokcie wystające poza opuszek na około3mm, tak żeby można było je pomalować i frenczem i na jakiś żywy kolor i żeby to wyglądało estetycznie - smukłe, kobiece, zadbane dłonie.

Uroiłam sobie, że żel pozwoli mi takie paznokcie zapuścić. Proszę zweryfikujcie mój tryb myślenia. Miałam nadzieję, że uda mi się nie spiłowywać żelu, tak by nie uszkadzać/osłabiać płytki i tylko co miesiac uzupełniać odrosty. Gdy paznokieć ędzie już odpowiednio długi, a nawet dłuższy niż chciałam mogłąbym skończyć z żelowaniem. Lekko ( z naciskiem na bardzo lekko) spiłować żel, np tak to połowy grubości i wypełniać sobie odrosty lakierem bezbarwnym i czekać aż zrośnie. Co jakiś czas przycinać/ przypiłowywać minimalnie pazurka aż zniknie zażelowana część, a zostanie swój własny, dłuższy niż dotychczas.

Zamierzam się wkrótce wybrać do salonu i nie chciałaym sobie zrobić krzywdy tym żelowaniem.

Będę wdzięczna za Wasze opinie :kwiatek:

I need perfection, some twisted selection that tangles me to keep me alive
Porcelainnn jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 16:22   #515
angela2602
Raczkowanie

Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

nie zażelowałabym moich naturalków, a nie myślałyście o alternatywie dla żelu czyli metodzie fiberglass? kusi mnie
angela2602 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 14:29   #516
jagódeczka
Zadomowienie

nie rozumiem. czy zażelujesz czy położysz fiber to tak samo musisz zmatowić paznokcie.
żel się łatwiej i szybciej uzupełnia i jest powszechnie dostępny.

porcelain:
nie kombinuj. idź do salonu i sobie zrób silikony. potem można je zdjąć bez piłowania.
a połowa grubości żelu odejdzie od paznokcia. gdyby to było takie proste to kładła bym klientkom jedną warstwę a nie trzy czy cztery
Stary 2011-03-11, 10:09   #517
Porcelainnn
Zadomowienie

Jagódeczka, dziękuję za odpowiedź. Czy mogłabyś napisać cos więcej o silikonowych paznokciach? Pełną nazwę zabiegu i na czym to polega? Pierwszy raz o tym słyszę.

Będę bardzo wdzięczna

I need perfection, some twisted selection that tangles me to keep me alive
Porcelainnn jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-06, 15:52   #518
jir0
Przyczajenie

żel na naturalne paznokcie

Czy ktoś mógłby mi napisać jakiego sprzętu potrzebuję do położenia żelu na naturalne paznokcie
i najlepiej krótką instrukcję i kilka rad. Z góry dziękują

p.s proszę tylko o poważne odpowiedzi
jir0 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-06, 19:44   #519
zzzu7460
Przyczajenie

Dot.: żel na naturalne paznokcie

potrzebujesz: pilniczek, bloczek, waciki, odtłuszczacz, primer, żel do naturalnych paznokci (np. wapniowy lub typu soak off), płyn do przemywania masy, żel nabłyszczający, lampa uv. to niezbędne minimum.
zzzu7460 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 01:32   #520
madziulkaa
Rozeznanie

GG do madziulkaa

... i podstawowy kurs stylizacji paznokci
Stary 2011-05-11, 11:38   #521
lidiaz
Przyczajenie

a czy mogłybyście napisac jak na paznokcie wpływa manicur dashing diva (chyba nie pomyliłam pisowni) i gdzie w Szczecinie ładnie torobią?
lidiaz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-18, 19:47   #522
katebury
Raczkowanie

witam wizazanki
mam pytanie:
zawsze robilam zelem a teraz chce zrobic na akryl na swoich paznokciach naturalnych, powiedzcie mi prosze czy tak samo sie to wykonuje tylko bez lampy, schną naturalnie, czyli analogicznie do zelu ale bez lampy??
pozdrawiam serdecznie)
katebury jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 14:13   #523
Megi0912
Przyczajenie

mam do Was pytanie, czy używacie specjalnego żelu na naturalną płytkę paznokciową?? czy np może byc żel jednofazowy z Sun Flower?? z tym ze on jest dość rzadki, czy to musi być żel budujący?? pomóżcie
Megi0912 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 18:33   #524
Bahamadia_25
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Megi0912 Pokaż wiadomość
mam do Was pytanie, czy używacie specjalnego żelu na naturalną płytkę paznokciową?? czy np może byc żel jednofazowy z Sun Flower?? z tym ze on jest dość rzadki, czy to musi być żel budujący?? pomóżcie

Hej
Jak zaczynałam kłaść żel na pazurach kładłam tylko przeźroczysty z Activa. Jak mi się znudził kładłam Reni nail różowo przeźroczysty - budujący, jak również brzoskwiniowy zwykły.
Na moich paznokciach sprawdzały się wszystkie. Różnicę widziałam tylko w cenie...
Bahamadia_25 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 14:58   #525
tulimuli
BAN stały

Cudujecie, cudujecie--wywalacie pieniadze.BEZ SENSU!!! Sprobujcie mojej metody. Wymoczyc lapy w wodzie z mydlem. Wyciac skorki (ale bez masakry-delikatnie). Nalozyc na to, co zostalo preparat do usuwania skorek Sally Hansen--INSTANT CUTICULE REMOVER. Potrzymac-nie jak w instrukcji 15 sekund, tylko co najmniej 3 minuty. Wymyc porzadnie lapy. Usunac rozmemlane skorki sztyftem do usuwania tychze (moze byc najgorszy--groszowy, wszystko jedno--i tak teraz zadziala Opilowac do chcianego przez siebie ksztaltu. Umyc jeszcze raz lapy, zeby odtluscic paznokcie. Nalozyc CHANEL BASE COAT NAIL POLISH. co najmniej 2 warstwy (ostatnio sprobowlam 3 ;-)

EFEKT-BOSKI!!!!!!!!!!!!!!!! ))))))))

Rece jak po salonie pazurkowym. A jaka satysfakcja! Pozdrawiam
tulimuli jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 19:56   #526
tulimuli
BAN stały

A tak wygladaja w praktyce. Bardzo duze to zdjecie-i dlatego widac ze skorki nie sa doskonale ;-)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN2755.jpg (64,7 KB, 152 załadowań)
tulimuli jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 21:24   #527
Paati89
Zakorzenienie

Send a message via Skype™ to Paati89

Cytat:
Napisane przez Megi0912 Pokaż wiadomość
Ja do żelowania naturalków z reguły używam silikonowego żelu, bo jest fajny, elastyczny. Natomiast jeśli przyjdzie klientka, niezależnie czy do mnie prywatnie czy do salonu która ma mega cieniutkie i delikatne pazurki, proponuję zwykłą twardą jednofazówkę, bo silikon mółgby się nie sprawdzić, przy intensywnym użytkowaniu byłby zbyt delikatny. Póki co moja metoda sprawdza się niezawodnie

Paati89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 17:26   #528
zuziaaa20
Przyczajenie

ja na naturalne paznokietki nakładam tylko żel 3-fazowy konstrukcyjny STANDARD z Mistero Milano. Ma świetną przyczepność do naturalnej płytki paznokcia. Dobrze się modeluje.
zuziaaa20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-07, 11:47   #529
justina1985
Raczkowanie

Mam zrobione pazurki żelowym soak off clear tym z alle paznokcie i jest całkiem ok, mam zatopione w nim ozdoby i nałozone 4 warstwy.
Jak dla mnie jest dość rzadki i nakładając trzeba nabierać go naprawde mało bo inaczej spłynie. I to jego jedyna ale spora wada, jest zbyt lejący cięzko nim nadać kształt.
Noszę go juz ponad tydzień i jest ok, nie będę go zdejmować ale uzupełnie.
Póki co wolę soak bo jakby coś to zawsze mogę zdjąć....nie muszę go nosić, kiedy będę chciała to go zdejme i położę np lakier hybrydowy. Nie wiem jak byłoby to z normalnym żelem, czy można łaczyć żel z lakierem hybrydowym. A tak nie mam kłopotu, znudzi się to zdejmę

Mam swoje paznokcie dośc dobre, więc chyba nie potrzebuje normalnego twardego żelu.
Żeli zaczęlam uzywać bo w utwardzacz trudno zatopić hologramy a tez taki soak dłużej się trzyma bez poprawek.

Czy możecie mi polecić jakiś soak off clear który bedzie gęsty?

Cytat:
Napisane przez maartus1111 Pokaż wiadomość
I chciałabym się dowiedzieć jak uniknąć podchodzenia powietrza pod żel? Czy to może być od spłynięcia żelu na skórki? Proszę o konkretne odpowiedzi. Pozdrawiam )
Moim zdaniem tak, jak zalejesz żelem skórkę to potem ryzyko jest ze podejdzie powietrzem tam od skóry.
Ja mam taka tendencję, ze mi własnie tak powietrzem podchodzą. Nie ważne gdzie i u kogo robię. Teraz ten soak co mam tez kinimalnie podchodzi, ale nie widać jak się nie wie, nie ruszam, nie skrobie i jest ok. Ale własnie jak piszesz podchodzi tam gdzie minimalnie skórkę zalałam. ten soak jest tak rzadki, ze trudno modelować...

Edytowane przez justina1985
Czas edycji: 2011-08-07 o 11:56
justina1985 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-12, 12:46   #530
Ligeia
Przyczajenie

Przepraszam, że się wtrącę do dyskusji profesjonalistek, ale nurtuje mnie pewien problem. Mam długie, ładne naturalne paznokcie i kilka razy zdarzyło mi się pójść na żel. Niestety za każdym razem jest ten sam problem - żel pęka na płytce i odpryskuje już tego samego dnia. Byłam w kilku salonach, ostatnio robiono mi żelem OPI Axxium bodajże, z tego co się orientuję to chyba dobry. Miałam odtłuszczoną i zmatowioną płytkę, warstw żelu chyba ze trzy. I efekt o kant wiecie czego potłuc. Poprzednim razem nie pamiętam marki, efekt był identyczny. Czy to oznacza, że powinnam zrezygnować z żelowania? Bo nie wierze, że wszystkie panie kosmetyczki z dyplomami na ścianach w dobrych salonach po prostu nie umiały tego porządnie zrobić.
Ligeia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 20:28   #531
xxmmxx
Przyczajenie

Koleżanka ma +/- tak wyglądające paznokcie:

Chce coś z nimi zrobić ponieważ pękają i rozdwajają się, lecz nie chce ich przedłużać. Mają pozostać w naturalnej (krótkiej) długości. Jak sądzicie co z nimi zrobić??

Edytowane przez xxmmxx
Czas edycji: 2011-08-29 o 20:30
xxmmxx jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 20:39   #532
xxmmxx
Przyczajenie

Paznokcie

Chce coś z nimi zrobić ponieważ pękają i rozdwajają się, lecz nie chce ich przedłużać. Mają pozostać w naturalnej (krótkiej) długości. Jak sądzicie co z nimi zrobić??
Stary 2011-08-29, 21:16   #533
TwiggyWhite
Przyczajenie

Dot.: Paznokcie

Ja bym zaczęła od jakiejś odżywki
TwiggyWhite jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 22:58   #534
_polly_
Zakorzenienie

Zdecydowanie odżywka.
Może też jakieś olejki do skórek?

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 11:11   #535
ghana
Zakorzenienie

GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana

od siebie powiem , że Nail Tek czyni cuda kiedys miałam pdoobne pazokcie, a teraz każdy się n imi zachwyca

a i temat na podforum o paznokciach
ghana jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 19:51   #536
I am Rock
lokalna gwiazda

http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,24...wa-wersja.html
Spróbuj tego balsamu-niedrogi, dobry na paznokcie i skórki.
I am Rock jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 21:02   #537
Paati89
Zakorzenienie

Send a message via Skype™ to Paati89

Cytat:
Napisane przez xxmmxx Pokaż wiadomość

W pracy mam podobny przypadek, młodej 15latki. U niej sprawdza się rewelacyjnie delikatniejszy żel slikonowy. Jest dość elastyczny i chroni naturalne paznokcie przez urazami mechanicznymi, a pazurki pod nim swobodnie odrastają w dużo lepszym stanie

Paati89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 21:49   #538
_polly_
Zakorzenienie

Ja polecam odżywkę Herome.

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 16:28   #539
xxmmxx
Przyczajenie

Tylko że ona chciała by frencza. Zastanawiam więc się czy nałożyć żel czy lepiej akryl. Coś w takim stylu.
Stary 2011-08-31, 16:31   #540
xxmmxx
Przyczajenie

Coś takiego:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg paz.jpg (23,6 KB, 74 załadowań)
Odpowiedz

Tagi
diamond nails, master professional, naturalna płytka, paznokcie, rady, żel, żel na naturalne

Nowe wątki na forum Przedłużanie paznokci

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości