Żelowanie naturalnych paznokci - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Przedłużanie paznokci

Notka

Przedłużanie paznokci Techniki przedłużania paznokci, pytania o produkty do przedłużania paznokci, porady, paznokcie żelowe, akrylowe, kursy, szkolenia przedłużania paznokci

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-05-01, 15:33   #241
zawszeboska
Zakorzenienie

Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

Dziewczyny, a czy da się zażelować naturalne paznokcie żelem w kolorze beżowym? A potem jeszcze białą końcówkę dorobić? Tzn. chodzi mi o to, żeby płytka wyglądała na dłuższą, bo moja z 'natury' jest dość krótka...
zawszeboska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 19:17   #242
oaza
Rozeznanie

da sie jak na 100%
oaza jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-03, 11:45   #243
kamilkaa
Raczkowanie

Witam dziewczyny musze powiedziec ze kazda z Was ma super pazurki tez chce sobie zrobic ale mam pytanie i licze na odpowiedz bo jstescie troche bardziej doswiadczone wiec wole pierw zapytac a potem isc do salonu ...
wiec moje pytanie to czy nie ma nic przeciwko jezeli moja naturalna plytka nie jest jak by toi powiedziec"prosta" tylko dosyc zaookraglona i czy zel bedzie sie trzymal dobrze czy to przeszkadza czy nie powinno byc problemu?

z gory dziekuje za odpowiedz licze ze ktos udzieli mi wskazowki czy bedzie ok 3majcie sie
kamilkaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-03, 12:19   #244
miphuhiz
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

ja mam bardzo wypukłą plytkę i zel trzyma mi sie "jak ta lala"
Stary 2008-05-14, 20:05   #245
anytsuj
Zadomowienie

Mam pytanie czy można żelować paznokcie naturalne będąc w ciąży?
anytsuj jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 14:06   #246
Kakusia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez miphuhiz Pokaż wiadomość
ja mam bardzo wypukłą plytkę i zel trzyma mi sie "jak ta lala"
A jesli ja mam pofalowana plytke ? Nie stwarza to problemu w wykonaniu zelu na nich?

Nasza Córunia

Moje drugie serce, inny rytm Mego życia - Dominiczka
Kakusia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 20:10   #247
agusiakp
Przyczajenie

Jutro na 11 jestem umówiona na żelowanie... trzymajcie kciuki ;] Idę pierwszy raz więc pewnie dziś cały wieczór spędzę przed komputerem w poszukiwaniu rzeczy na które mam zwracać uwagę podczas robienia
Napisze jutro jak wyszło ;]
agusiakp jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-31, 10:15   #248
paulakrk
BAN stały

GG do paulakrk

Cytat:
Napisane przez Kakusia Pokaż wiadomość
A jesli ja mam pofalowana plytke ? Nie stwarza to problemu w wykonaniu zelu na nich?
Nie stwarza.
Wręcz przeciwnie, żel bardzo ładnie pokryje te nierówności tworząc równą i gładką powierzchnię
paulakrk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-31, 10:19   #249
L_V
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez anytsuj Pokaż wiadomość
Mam pytanie czy można żelować paznokcie naturalne będąc w ciąży?

Można
L_V jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-04, 19:45   #250
Kakusia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez paulakrk Pokaż wiadomość
Nie stwarza.
Wręcz przeciwnie, żel bardzo ładnie pokryje te nierówności tworząc równą i gładką powierzchnię
Dziekuje

Nasza Córunia

Stary 2008-06-09, 19:42   #251
aluniaaaaa
Zakorzenienie

Dziewczynki, ja mam żele na swoich naturalnych paznokciach oczywiscie i jestem bardzo zadowolona mam tak zrobione, ze w sumie koncowki sa posypane takimi jakby wiorkam kokosowymi a na reszcie (nie wiem, jak to nazwac ) jest tylko przezroczysty zel i mam takie pytanie do was. czy da sie zażelowac lakier? w sensie frencha? bo mama mi powiedziala, ze jakby lakierem pomalowac i pod ta lampe wlozyc to lakier zmatowieje. w czwartek ide na nowe żele i jestem ciekawa. bo chcialabym frencha z normalnych lakierow. wizażanka, ktora zalozyla ten watek miala sliczne. bo nie ukrywam, czasem wyskakuja mi takie biale blamki od niedobor jakiejs witaminy pewnie i chcialabym to ukryc, a taki przezroczysty zel za duzo nie ukrywa nie przejrzalam jeszcze wszystkich waszych postow ale wlasnie biore sie za czytanie pewnie tam wyczytam odpowiedz na swoje pytanie
mam nadzieje jednak, ze ktos mi odppowie pozdrowionka dla wszystkich zażelowanych

Małżeństwo 06.09.2014
aluniaaaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 16:31   #252
dygotka8
Zakorzenienie

witam!
mam takie pytanko...
ile kosztuje zrobienie żeli u stóp a ile u dłoni??co prawda u rąk mam ładne paznokcie i nie potrzebuję ,ale chciałbym ładnego frencha u stóp(ale wcześniej muszę się chyba pozbyć wrastających paznokci)
pozdrawiam

dygotka8 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 16:59   #253
aluniaaaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez zawszeboska Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a czy da się zażelować naturalne paznokcie żelem w kolorze beżowym? A potem jeszcze białą końcówkę dorobić? Tzn. chodzi mi o to, żeby płytka wyglądała na dłuższą, bo moja z 'natury' jest dość krótka...
to jest taki bezowy zel?? bo wiem o bialym (przezroczystego nie wliczam), ale jesli tak to bede szczesliwa bo chcialam wlasnie frencha, ale nie tylko takiego, ze koncowki bialym zelem i reszta przezroczystym, ale wlasnie takim bezowym

dygotka: ja za swoje zele u dloni placilam 70 zl, ale to zalezy od salonu mysle... ja osobiscie wole dac wiecej i wiedziec, ze mam cos dobrego, a w tym przypadku tak jest jesli chodzi o stopy to nie orientuje sie.

Małżeństwo 06.09.2014
aluniaaaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-22, 10:09   #254
puchatkowa
Zakorzenienie

Witajcie
Prawie się już zdecydowałam na żelowanie paznokci (po części dzięki temu wątkowi ). Problem mam tylko ze znalezieniem jakiegoś godnego zaufania salonu. W wątku z mojego miasta polecono mi ten: http://salonurody.pl.tl/Galeria/index.htm

Mam prośbę do doświadczonych dziewczyn, które się wypowiadają w tym wątku, czy mogłyby rzucić okiem na tą galerię i powiedzieć, czy warto udać się do tej stylistki?

Ząbki
puchatkowa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-19, 00:50   #255
Kakusia
Zakorzenienie

Help chaos w glowie
Potrzebuje na slub zazelowanie moich slabych pofalowanych paznokci
Pierwsza niejasnosc: mozna zrobic zel na tipsach, zel na naturalnych paznokciach w celu wzmocnienia i zel na formie w celu przedluzenia, tak ?

Jestem zainteresowana tylko i wylacznie pokryciem swoim paznokci zelem (krociutkie, tak z 2mm poza opuszek) z francuskim manicurem, zeby ladnie prezentowaly sie na slubie... Czy jest to wiec zel na naturalnych paznokciach czy zel na formie ?

Poszlam sie zapisac na wizyte... to pani z jednego salonu powiedziala mi ze u niej w salonie robia tylko i wylacznie na plytkach/tipsach ?? (nie pamietam dokladnie jak to nazwala) lub jesli chce to zele poloweczki (ze cienka warstwa pokryje mi tylko koncowki paznokci). I teraz zglupialam... Czy warto isc do takiego salonu czy szukac takiego w ktorym zrobia mi to co oczekuje?

I prosze powiedzcie mi jaka musze miec dlugosc wlasnego paznokcia, zeby pokryc zelem na naturalny paznokiec (bez przedluzania oczywiscie) ??

A i jeszcze jedno... Na ktorejs stronie czytalam ze Wizazance pani pomalowala ta biala czesc zwyklym lakierem a powinna zelem... Czy pytac o taka rzecz na wstepie? (a jesli tak to jak: Czym Pani maluje biala czesc paznokcia?-lakierem czy zelem?)

Przepraszam za dosc banalne pytania, ale ja jestem tak zielona w tym temacie ze az mi wstyd

Nasza Córunia

Stary 2008-07-20, 11:21   #256
Magusia05
Przyczajenie

Question Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

A ja mam takie pytanie:
Ponieważ też mam naturalne paznokcie i często mam na nich odzoby tj. brokat czy cyrkonie,ale one bardzo szybko odpryskują i szukam czegoś, poczym będą one się trzymały zdecydowanie dłużej.
I pomyslałam o tym,że gdybym miała lampę i utwardzacz UV,to te panokcie pomalowanei ozdobione mogłabym pokryś utwardzaczem UV i pod lampę...?
Czy to byłby dobry pomysł?Można coś takiego zrobić?
Proszę o odpowiedź,jeśli ktoś wie,czy można tak zrobić???

pozdrawiam
Magusia05 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-21, 16:47   #257
Majcia :D
Przyczajenie

Czy ktoraś z Was wie gdzie mogłabym zażelowac paznokcie w Wołominie, Zielonce lub Kobyłce?
Majcia :D jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 01:03   #258
Przezlosliwa
Zakorzenienie

GG do Przezlosliwa

Ja również mam pytanie.
Mam bardzo łamliwe paznokcie i niestety z reguły są różnej długości (nie bijcie ...). W tym momencie Środkowe i wskazujące są widocznie krótsze od pozostałych (na obu dłoniach). Wiem, że nie uda mi się ich zapuścić, bo zawsze mi się łamią. Mam pytanie - czy stylistka spiłuje mi wszystkie paznokcie do tej samej długości czy jest szansa, że (samym żelem) delikatnie wydłuży mi te krótsze?
I jeszcze jedno pytanie - jestem fryzjerem, więc wyjątkowo często moczę dłonie - wiem, że żel jest trwały, ale czy na tyle, by wytrzymał tak częsty kontakt z wodą?
Z góry dziękuję za odpowiedź

Agencja Interaktywna Poznań

21.02.11 - start

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

Żadne jedzenie nie jest aż tak dobre, by było warte chociażby kilograma
Przezlosliwa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 09:35   #259
monia198455
Raczkowanie

Dziewczyny a wiecie gdzie w Słupsku mozna zrobić taki zabieg?
monia198455 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 13:44   #260
La Monica
La Moderatoiure

Przezłośliwa - moja fryzjerka nosi żele i nic jej się z pazurkami nie dzieje
Co do Twoich pazurków, to można zrobić tak jak piszesz Dobra stylistka poradzi Ci co i jak ładnie będzie wygladać

Gotuję
La Monica jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-26, 12:54   #261
zawszeboska
Zakorzenienie

Żeluję paznokcie od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Płacę 60 zł.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_35414.JPG (34,0 KB, 232 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_35453.JPG (34,2 KB, 348 załadowań)
Stary 2008-07-27, 08:57   #262
paulakrk
BAN stały

GG do paulakrk

Cytat:
Napisane przez puchatkowa Pokaż wiadomość
Witajcie
Prawie się już zdecydowałam na żelowanie paznokci (po części dzięki temu wątkowi ). Problem mam tylko ze znalezieniem jakiegoś godnego zaufania salonu. W wątku z mojego miasta polecono mi ten: http://salonurody.pl.tl/Galeria/index.htm
Mistrzostwo świata to zdecydowanie nie jest ale przecietny, dość bezpieczny poziom dla niezbyt wymagających. Przypilnuj tylko stylistkę by nie przepiłowała płytki i nie zostawiła łopat a powinno być ok

Cytat:
Napisane przez aluniaaaaa Pokaż wiadomość
to jest taki bezowy zel?? bo wiem o bialym (przezroczystego nie wliczam), ale jesli tak to bede szczesliwa
.
Są jasne bezowe, ciemniejsze beżowe, różne odcienie różu..do wyboru do koloru!

Cytat:
Napisane przez dygotka8 Pokaż wiadomość
ile kosztuje zrobienie żeli u stóp a ile u dłoni??co prawda u rąk mam ładne paznokcie i nie potrzebuję ,ale chciałbym ładnego frencha u stóp(ale wcześniej muszę się chyba pozbyć wrastających paznokci)
pozdrawiam
Stopy są zazwyczaj nieco tańsze.
Koszt zależy od miasta/salonu/umiejętności.
Zazwyczaj to 60-250zł za set i nieco mniej za uzupełnienie.

Cytat:
Napisane przez Kakusia Pokaż wiadomość

Jestem zainteresowana tylko i wylacznie pokryciem swoim paznokci zelem (krociutkie, tak z 2mm poza opuszek) z francuskim manicurem, zeby ladnie prezentowaly sie na slubie... Czy jest to wiec zel na naturalnych paznokciach czy zel na formie ?
To zel na naturalnych. A jesteś pewna,ze nie chcesz ich przedłużyć choćby odrobinę? Nie wiem jak wyglądają Twoje paznokcie ale często efekt jest dużo lepszy gdy paznokcie są troszkę dłuższe.

Cytat:
Czy warto isc do takiego salonu czy szukac takiego w ktorym zrobia mi to co oczekuje?
NIe warto. Z technicznego punktu widzenia utwardzenie bywa trudniejsze więc trzeba umieć je robić! Nie wystarczy nababrać żelu na płytkę paznokcia by efekt był zadowalający.

Cytat:
I prosze powiedzcie mi jaka musze miec dlugosc wlasnego paznokcia, zeby pokryc zelem na naturalny paznokiec (bez przedluzania oczywiscie) ??
Pokryć żelem możemy nawet zapałkę..

Cytat:
Czym Pani maluje biala czesc paznokcia?-lakierem czy zelem?)
Oczywiście,że tak spytaj! To podstawa by dowiedzieć się jaką techniką pracuje stylistka - wtedy będziesz mogła przedstawić swoje wymagania!

Cytat:
Napisane przez Magusia05 Pokaż wiadomość
I pomyslałam o tym,że gdybym miała lampę i utwardzacz UV,to te panokcie pomalowanei ozdobione mogłabym pokryś utwardzaczem UV i pod lampę...?
Czy to byłby dobry pomysł?Można coś takiego zrobić?
To byłby zły pomysł bo poza lampą i glossem potrzebowałabyś jeszcze sporo innych preparatów a i tak sam nabłyszczacz z ozdobami, położony na gołą płytkę, prawdopodobnie jeszcze tego samego dnia by popękał.

Cytat:
Napisane przez Przezlosliwa Pokaż wiadomość
Mam pytanie - czy stylistka spiłuje mi wszystkie paznokcie do tej samej długości czy jest szansa, że (samym żelem) delikatnie wydłuży mi te krótsze?
Oczywiście,że wydłuży.
paulakrk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-27, 09:43   #263
awa2001
Zakorzenienie

GG do awa2001

Cytat:
jeśli takie pazurki Ci tam zrobiono to zdecydowanie przepłacasz, poszukaj innego salonu

Napisane przez puchatkowa
Witajcie

zdobienia ciekawe z wykonaniem gorzej, wiele pazurków ma grubą linie włosa ( mówię o koncu pazurka, powszechnie uwazanego za linie włosa)
awa2001 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-27, 20:25   #264
zawszeboska
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez awa2001 Pokaż wiadomość
jeśli takie pazurki Ci tam zrobiono to zdecydowanie przepłacasz, poszukaj innego salonu

(...)
Serio tak uważasz? Kurcze, chyba będę musiała poszukać innego salonu w takim razie.
Stary 2008-07-29, 11:11   #265
Magusia05
Przyczajenie

A mi nikt nie odpisał na mój wspaniały pomysł, ale trudno
Postanowiłam, że zabiorę się za Tipsy. Będę sama robić
Jak już się nauczę, a mysle że będzie to niedługo to zapraszam
Magusia05 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-29, 11:41   #266
monia198455
Raczkowanie

Oczywiście,że wydłuży. [/quote]

A możesz powiedzieć w jaki sposób za pomocą żelu wydłuża sie naturalne paznokcie?
Bo planuje zażelować swoje ale sa jeszcze troche nie równe i troszke krótkie więc czekam aż jeszcze urosną zanim zaczne coś z nimi robić.
monia198455 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-29, 13:02   #267
Carliee
Zadomowienie

GG do Carliee

Witam dziewczyny
Żelowanie naturalnych paznokci było by dla mnie idealnym rozwiązaniem ale nie bardzo orietuje sie gdzie w Katowicach mozna znalesc dobry salon.
Moze któras z was robiła w Katowicach i jest zadowolona.
Znam kilka salonów ale ceny sa dosc wygórowane.

Carliee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-01, 18:43   #268
Kasiek1987
Zakorzenienie

Dziewczyny pomocy...
W środę zażelowałam moje pazurki. Stylistka powiedziała, że właściwie wybór zmywacza do paznokci nie ma w tym przypadku znaczenia. Dzisiaj zmywałam lakier z paznokci u stóp, trzymając wacik przez ściereczkę, bo nie miałam akurat rękawiczek. I po tym zabiegu na paznokciach odcisnęło mi się coś takiego, jak zostanie po dotknięciu tkaniny paznokciem, na którym lakier jeszcze niedokładnie wysechł.
Po nałożeniu glossa paznokcie zostały jeszcze pomalowane jakimś preparatem Joko przeciw przebarwieniom, czy możliwe, że została naruszona tylko ta warstwa?
Czy mogę coś z tym teraz zrobić?

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 10:29   #269
Annaluka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Przezlosliwa Pokaż wiadomość
Ja również mam pytanie.
Mam bardzo łamliwe paznokcie i niestety z reguły są różnej długości (nie bijcie ...). W tym momencie Środkowe i wskazujące są widocznie krótsze od pozostałych (na obu dłoniach). Wiem, że nie uda mi się ich zapuścić, bo zawsze mi się łamią. Mam pytanie - czy stylistka spiłuje mi wszystkie paznokcie do tej samej długości czy jest szansa, że (samym żelem) delikatnie wydłuży mi te krótsze?
I jeszcze jedno pytanie - jestem fryzjerem, więc wyjątkowo często moczę dłonie - wiem, że żel jest trwały, ale czy na tyle, by wytrzymał tak częsty kontakt z wodą?
Z góry dziękuję za odpowiedź
Stylistka może je spiłować do równej długości (i to bym Ci radziła), bo przynajmniej wszystkie Ci się wyrównają i zaczną równo rosnąć.
Może też Ci te krótsze wydłużyć.

Ja też często mam kontakt z wodą (związane z pracą), zdarza mi się też gdzieś mocniej uderzyć i nic się nie dzieje, więc polecam

Cytat:
Moim zdaniem średnio ładnie to wygląda.

Cytat:
Napisane przez monia198455 Pokaż wiadomość

A możesz powiedzieć w jaki sposób za pomocą żelu wydłuża sie naturalne paznokcie?
Bo planuje zażelować swoje ale sa jeszcze troche nie równe i troszke krótkie więc czekam aż jeszcze urosną zanim zaczne coś z nimi robić.
Na formie.

Cytat:
Napisane przez Kasiek1987 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomocy...
W środę zażelowałam moje pazurki. Stylistka powiedziała, że właściwie wybór zmywacza do paznokci nie ma w tym przypadku znaczenia. Dzisiaj zmywałam lakier z paznokci u stóp, trzymając wacik przez ściereczkę, bo nie miałam akurat rękawiczek. I po tym zabiegu na paznokciach odcisnęło mi się coś takiego, jak zostanie po dotknięciu tkaniny paznokciem, na którym lakier jeszcze niedokładnie wysechł.
Po nałożeniu glossa paznokcie zostały jeszcze pomalowane jakimś preparatem Joko przeciw przebarwieniom, czy możliwe, że została naruszona tylko ta warstwa?
Czy mogę coś z tym teraz zrobić?
Ja do żeli używałam zmywacza do paznokci do tipsów i wolałam nie ryzykować z jakiś zwykłym.

Możliwe, że starła Ci się tylko ta warstwa preparatu Joko. Jedynym sposobem, żeby to sprawdzić jest zmycie ich zmywaczem do paznokci.

Polecam zmywacz z Barwy z wyciągiem z bambusa do tipsów i naturalnych paznokci. Koszt około 4-5 zł
Annaluka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 21:43   #270
Kasiek1987
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Annaluka Pokaż wiadomość

Ja do żeli używałam zmywacza do paznokci do tipsów i wolałam nie ryzykować z jakiś zwykłym.

Możliwe, że starła Ci się tylko ta warstwa preparatu Joko. Jedynym sposobem, żeby to sprawdzić jest zmycie ich zmywaczem do paznokci.

Polecam zmywacz z Barwy z wyciągiem z bambusa do tipsów i naturalnych paznokci. Koszt około 4-5 zł
Dziękuję za odpowiedź. Po przemyciu zmywaczem paznokcie znowu są gładkie i błyszczące

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
diamond nails, master professional, naturalna płytka, paznokcie, rady, żel, żel na naturalne

Nowe wątki na forum Przedłużanie paznokci

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości