Nosowy problem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-10-07, 18:58   #1
magda785
Rozeznanie

GG do magda785

Nosowy problem

Nigdzie nie mogłam doszukać się informacji na temat mojej nieprzyjemnej przypadłości. Na nosie ostatnio odkryłam armie wągrów i zajęłam się nimi ręcznie-niestety. Potem cały nos pokrył mi się śliską, świecacą skórą, której kilka płatów oderwałam i teraz mam plamy. Czy może którejś z was też się coś takiego przydażyło???????? Jak można to szybko wyleczyć????? Proszę o pomoc ( porady, listę kosmetyków), bo wyglądam jak dalmatyńczyk
magda785 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-07, 19:17   #2
kruk
Zadomowienie

Dot.: Nosowy problem

prawdopodobnie pokaleczyłaś skórę przy wyciskaniu i te czerwone plamy to ranki po oderwaniu skórki. posmaruj na noc tormentiolem. po kilku dniach powinno się zagoic. pozdr.
kruk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 18:02   #3
kejcioszek
Przyczajenie

Ja kiedys mialam cos podobnego- wyciskalam wagry na nosku i na nastepny dzien skora byla cala czerwona, nabrzmiala i wszystkie pory w ktorych kiedys miescily sie wagry ( a byl to prawie caly moj nos...) byly zatkane ropa..... leczylam to spirytusem, bo musialam powysuszac te tysiace pryszczow i ajkos sie zagoilo. od tamtej pory bardzo rzadko wyciskam cos na nosie, wole zrobic piling... posmaruj moze nos detreomycyna albo tribiotic' iem- to takie antybiotyki bez recepty na takie przypadlosci...
kejcioszek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 00:50   #4
magda785
Rozeznanie

GG do magda785

Cytat:
Napisane przez kejcioszek Pokaż wiadomość
Ja kiedys mialam cos podobnego- wyciskalam wagry na nosku i na nastepny dzien skora byla cala czerwona, nabrzmiala i wszystkie pory w ktorych kiedys miescily sie wagry ( a byl to prawie caly moj nos...) byly zatkane ropa..... leczylam to spirytusem, bo musialam powysuszac te tysiace pryszczow i ajkos sie zagoilo. od tamtej pory bardzo rzadko wyciskam cos na nosie, wole zrobic piling... posmaruj moze nos detreomycyna albo tribiotic' iem- to takie antybiotyki bez recepty na takie przypadlosci...

Dziekuje już jest troszeczkę lepiej właśnie smaruje nosek Tribiotic em, używam go na wszelkie rany i otarcia szybko leczy i dobrze działa
magda785 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości