Baleyage - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-10-09, 14:57   #1
Maaczek
Rozeznanie

Baleyage

Chciałam się was zapytać, czy na włosy brązowe pasuje baleyage o kolorach jasny blond, wiśniowy i czarny ? Tu jest stronka z kolorami http://perfumy.webwweb.pl/img/70/img363.jpg Ja mam włosy mniejwięcej koloru 701 a baleyage to byłyby 102, 660, 010. Czy to by do siebie pasowało ? Może Wy macie jakieś zdjęcia baleyage'u na włosach brązowych ? Pozdrawiam
Maaczek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 22:54   #2
Mariti
Wtajemniczenie

Dot.: Baleyage

Cytat:
Napisane przez Maaczek Pokaż wiadomość
Chciałam się was zapytać, czy na włosy brązowe pasuje baleyage o kolorach jasny blond, wiśniowy i czarny ? Tu jest stronka z kolorami http://perfumy.webwweb.pl/img/70/img363.jpg Ja mam włosy mniejwięcej koloru 701 a baleyage to byłyby 102, 660, 010. Czy to by do siebie pasowało ? Może Wy macie jakieś zdjęcia baleyage'u na włosach brązowych ? Pozdrawiam
Maaczek w tym wypadku wszystko zalezy od Twojej urody i karnacji najlepiej jakbys dołączyła zdjęcie. Najpoważniejszy problem to odcień 660. pozostałe , łącznie z twoim wyjściowym odcie niem to kolory chłodnawe. 660 jest ciepły ale dodatkowo jaskrawy. Sa dwie możliwości ; może bardzo ożywić fryzurkę, dodac jej pazura i wtedy będzie wszystko ok. Ale jesli masz bardzo jasną karnację, lub skłonną do zaczerwienień i podrażnień wówczas będzie on wyglądał niedobrze .W pierwszym wypadku "przygasi" Twoją twarz, w drugim wyeksponuje zaczerwienienia. Ale jesli chodzi o sam dobór kolorów myślę, ze w balayage jest neimal wszystko dozwolone.

Marilyn Monroe
Mariti jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-11, 15:51   #3
dorjan28
Raczkowanie

Dot.: Baleyage

Wszystko zależy od tego co lubisz i co ci się podoba.Ja osobiście nie pozwoliłabym nikomu zrobić balejażu na moich włosach w kolorach jakie zaproponowałas.Biorąc pod uwagę aktualne trendy-kontrasty nie są na topie i takie połączenie kolorów również.Ale ty jesteś klientką i ty wybierasz.
dorjan28 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości