kupić czy nie kupić? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-10-09, 14:58   #1
jennifer87
BAN stały

kupić czy nie kupić?

od 3 miesiecy chodzi za mna podklad la roche posay toleriane teint ,przewaznie wydaje na podklad do 35 zl bo zamawiam max factor lasting performance na allegro i jestem zadowolona ale chcialabym miec podklad ktory uzywalabym okazyjni "na jakies wieksze wyjscia: a ze poszukuje odkladu bardzo kryjecego to mysle ze ten bylby idealny ale cena mnie przeraza 54zl w mojej aptece i niestety nie mam mozliwosci dostania probek podkladu wiec bede kupowac w ciemno kupic czy nie??? doradzcie mi bo sama nie jestem w stanie zadecydowac
jennifer87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 21:39   #2
_magdzia_
BAN stały

Dot.: kupić czy nie kupić?

Cytat:
Napisane przez jennifer87 Pokaż wiadomość
od 3 miesiecy chodzi za mna podklad la roche posay toleriane teint ,przewaznie wydaje na podklad do 35 zl bo zamawiam max factor lasting performance na allegro i jestem zadowolona ale chcialabym miec podklad ktory uzywalabym okazyjni "na jakies wieksze wyjscia: a ze poszukuje odkladu bardzo kryjecego to mysle ze ten bylby idealny ale cena mnie przeraza 54zl w mojej aptece i niestety nie mam mozliwosci dostania probek podkladu wiec bede kupowac w ciemno kupic czy nie??? doradzcie mi bo sama nie jestem w stanie zadecydowac
Jak to nie ma możliwość dostania próbek. Przejdź się do innej apteki a napewno Ci dadzą. Kolor przecież musisz dopasować...czasami mnie to przeraża że chcą otrzymać próbkę jakiegoś kremu albo jak tutaj podkładu to Pani farmaceutka krzywo się patrzy i mówi że nie mają czegoś takiego...ciekawe skąd potem ludzie sprzedają to na allegro. Takie apteki omijam szerokim łukiem
_magdzia_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 22:57   #3
jennifer87
BAN stały

magdzia niestety tylko jedna apteka w moim miescie posiada wogole ten podklad ,chodzilam doslownie po wszystkich w moim miescie nie bylo ani probek ani podkladu wiec nie wiem co robic a na allegro nie oplaca mi sie zamwiac bo zaplace ok 15 zl za 1 ml-wiec uwazam to za niedorzeczne:/
jennifer87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-10, 00:36   #4
_magdzia_
BAN stały

NIe wierzę że tylko jedna apteka w Toruniu posiada w swojej ofercie LRP
_magdzia_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-10, 08:11   #5
musicman
Zadomowienie

kup próbkę na allegro, wiem że nie powinno się płacić za oś co jest darmowe, ale jak nie ma wyjścia. Sama kupiłam wczoraj nr 11
musicman jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości