Jaka farba zrobi z ciemnych w這s闚 jasny blond??? - Forum Wizaz.pl

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2007-10-09, 16:02   #1
Alien :*
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 004
Jaka farba zrobi z ciemnych w這s闚 jasny blond???

Mam w這sy rozja郾ione sprayem Rossmana i ju do嗆 du瞠 odrosty.Chcia豉bym je ufarbowa nie u篡waj帷 rozja郾iacza.Czy jest jaka farba kt鏎 moglabym uzyska jasny blond sama,bez fryzjera i kt鏎a nie spali mi w這s闚??
Alien :* jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-09, 16:06   #2
Aggie125
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 14 869
Wpisy w blogu: 2
GG do Aggie125
Dot.: Jaka farba zrobi z ciemnych w這s闚 jasny blond???

Z ciemnych w這s闚 trzeba najpierw zdj望 kolor, 瞠by zafarbowa na blond. Nie da si na這篡 jasnej farby na ciemne w這sy i gotowe. Jedynym sensownym wyj軼iem opr鏂z przeczekania lub 軼i璚ia w這s闚 na kr鏒ko by這by ufarbowanie rozjasnionych wlos闚 na kolor zbli穎ny do Twoich naturalnych.

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-09, 17:59   #3
gabi86
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 417

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Poka wiadomo嗆
Z ciemnych w這s闚 trzeba najpierw zdj望 kolor, 瞠by zafarbowa na blond. Nie da si na這篡 jasnej farby na ciemne w這sy i gotowe. Jedynym sensownym wyj軼iem opr鏂z przeczekania lub 軼i璚ia w這s闚 na kr鏒ko by這by ufarbowanie rozjasnionych wlos闚 na kolor zbli穎ny do Twoich naturalnych.
ja zrozumialam ze autorka ma ciemne w這sy naturalnie i chcia豉by rozja郾i odrosty, a z naturalnych w這s闚 raczej sie koloru nie sci庵a, tylko kwestia jaka farba z豉pie jej te odrosty,
ja rozja郾ia豉m rozja郾iaczem wiec nie wiem, zale篡 tez jak bardzo jasny blond chcesz
Stary 2007-10-09, 19:03   #4
truskaffka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 293

rozjasniacz?! praktycznie kazdy.
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-09, 20:42   #5
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez gabi86 Poka wiadomo嗆
ja zrozumialam ze autorka ma ciemne w這sy naturalnie i chcia豉by rozja郾i odrosty, a z naturalnych w這s闚 raczej sie koloru nie sci庵a, tylko kwestia jaka farba z豉pie jej te odrosty,
ja rozja郾ia豉m rozja郾iaczem wiec nie wiem, zale篡 tez jak bardzo jasny blond chcesz
Dok豉dnie,chodzi mi o ufarbowanie naturalnych ciemnych odrost闚,a w豉郾ie rozja郾iacza chcia豉bym unikn望.To dziwne,ale moja s御iadka ju od kilku lat farbuje r闚nie ciemne w這sy Garnierem i wychodzi jej blond a ja kiedy pr鏏owa豉m zrobi pasemka i wysz造 mi rude
Co do tego jak jasny chc blond to nie wiem jak mo積a okre郵i odcie kt鏎y teraz mam a aparatu nie posiadam wi璚 nie mog wrzuci fotki,ale my郵,瞠 jest zbli穎ny do kalifornijskiego blondu
Stary 2007-10-09, 21:02   #6
agatka222
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 349

Mam taki sam problem - rozja郾ia豉m w這sy sprayem Joanny i ju mam dosy samodzielnego bawienia si odrostami
My郵a豉m o jakiej farbie rozja郾iaj帷ej, ale nie wiem, jak to z豉pie na takie troch ju rozja郾ione w這sy..
Czekam na przyp造w got闚ki i mo瞠 jako w listopadzie wybior si do fryzjera. Chcia豉bym uzyska jaki taki 豉dny 鈔edni blond, nie za zimny i nie za ciep造, ale nie wiem, czy fryzjer podejmie si rozja郾iania takich w這s闚
Mo瞠 lepszy b璠zie jaki baleja z r騜nych blond闚?
agatka222 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-09, 22:15   #7
Zakorzenienie

A ja w豉郾ie nie chc i嗆 do fryzjera,dlatego 瞠 po pierwsze to spory wydatek,a poza tym on pewnie ufarbowa豚y mi nie sklepow farb tylko jak捷 specjaln fryzjersk albo mieszank i potem nie mog豉bym sama farbowa odrost闚,wi璚 musia豉bym chodzi do salonu co miesi帷,na co nie mog sobie pozwoli gdy jeszcze w豉snych dochod闚 brak A przecie reklamuj farby kt鏎e podczas jednej aplikacji rozja郾iaj i koloryzuj w這sy,odcienie wi郾i Londy czy Palette wi璚 mo瞠 i blondy s takie.....Trzeba by by這 zasi璕n望 porady fachowca....
Stary 2007-10-09, 22:26   #8
Mariti
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 431

Generalnie 瘸dna farba nie rozja郾i w連闚, do tego trzeba podmyc pigment we w這sie. Jedynie farba z dodatkiem rozjasniacza (np Garnier Nutrisse ma takie w swojej ofercie.)moze pr鏂z rozjasniacza samego w sobie temu podo豉 ( odcienie superrozja郾iaj帷e). Ale...no w豉snie " ale" , takie farby zazwyczaj rozjasniaj do dw鏂h ton闚 a wi璚 niewiele, byc mo瞠 wi璚 s御iadka , kt鏎a rozja郾ia w這sy farb garniera ma swoje naturalne jasniejsze od Twoich lub nie ma tak ciep造ch pigment闚 jak Ty. Wella Wellaton oferuje dwa odcienie superrozjasniajace o 4 tony, sa wi璚 mocniejsze od Garniera , ale z kolei niewiele s豉bsze od rozja郾iacza ( 6 ton闚). Niemniej jednak 豉godniejsze. Jak ju wspomnia豉m to jak takie farby zadzia豉ja na twoich w這sach zalezy od tego jak sa one ciemne ( pisz o naturalnych ) i jak ciep造 barwnik posiadaj. Przyk豉dowo ja mam w這sy 鈔edniociemne ale z ciep造m barwnikiem i Garnier farbowa mnie na rudo. wella wellaton sobie radzi豉 o wiele lepiej.
Pami皻aj, 瞠 je郵i farbujesz odrosty powinno to wygl康ac nast瘼uj帷o : najpierw odrot wg zalece na ulotce ( przy ciemnych w這sach doradza豉bym przetrzymanie farby , ale nie d逝瞠j ni 10 minut) a potem na dos這wnie minut rozprowadzi na reszcie w這s闚. Wtedy s najwi瘯sze szanse , 瞠 odcie b璠zie w miar jednolity. Jesli Twoje farbowane w這sy maj odcie zimny a odrosty sa do軼 ciemne lub ciep貫 proponuj nast瘼uj帷y zabieg : zafarbowac jedynie odrosty odcieniem rozjasniaj帷ym np z Welli Wellaton, przetrzymuj帷 farb do 10 minut. Nesat瘼nie na odrosty na這篡c skandynawski blond z Schwarckopfa poly color 9 lub Kwiat wanilli z Safiry) na kilka minut ( ok 10 ) a potem t sama farb rozprowadzi na ok 1- 2 minuty na reszt w這s闚. Oczywiscie zakup dw鏂h farb to koszta, opr鏂z tego jest to tez czasoch這nne ( choc sprawdzone) , dlatego zazwyczaj prosciej u篡c jest rozjasniacza.

Marilyn Monroe
Mariti jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-09, 22:37   #9
Zakorzenienie

O rany,ale to skomplikowane!Ale chyba wol to ni rozja郾iacz,bo mam z貫 do鈍iadczenia.Ale czy po 2 farbach nie strac wszystkich w這s闚?
Mam naturalne bardzo ciemne blond w這sy z miedzianym po造skiem,wi璚 to chyba raczej ciep造 barwnik....

PS dzi瘯uj za tak wyczerpuj帷 odpowied
Stary 2007-10-09, 22:41   #10
Mariti
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Alien :* Poka wiadomo嗆
O rany,ale to skomplikowane!Ale chyba wol to ni rozja郾iacz,bo mam z貫 do鈍iadczenia.Ale czy po 2 farbach nie strac wszystkich w這s闚?
Mam naturalne bardzo ciemne blond w這sy z miedzianym po造skiem,wi璚 to chyba raczej ciep造 barwnik....

PS dzi瘯uj za tak wyczerpuj帷 odpowied
jesli masz w這sy w dobrym stanie nie pownno si nic z貫go stac ( ja wykonuj帷 ten zabieg takze mia豉m w這sy w bardzo dobrym stanie). jednakze polecam wykonywac go w rozsadnych odst瘼ach czasu, gdy odrosry b璠a ju widoczne.zaryzykuj stwierdzenie, 瞠 nie jest to bardziej niszcz帷e od rozja郾iacza. Tak, masz w這sy z ciep造m refleksem, wydaje si z opisu, 瞠 pododbne do mnie. Tak wi璚 Garnier nutriss nie zadzia豉. radze spr鏏owac wi璚 z wellatonem przetrzymujac jednak go ok 10 minut ( zreszta mozesz sprawdzac post瘼 na fragmencie odrost闚)
Pisa豉s, 瞠 rozjasnia豉s sprayem z Rossmana, wi璚 podejrzewam, 瞠 rozjasnienie nie ejst zbyt du瞠, my郵 wi璚 , 瞠 w taki spos鏏 uda Ci si osiagn帷 podobny odcie.

Marilyn Monroe
Stary 2007-10-09, 22:54   #11
Zakorzenienie

To czyli wystarczy jedna farba???A nie wyjd mi rude? Jaki kolor wyszed Tobie???
Stary 2007-10-09, 22:58   #12
Mariti
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Alien :* Poka wiadomo嗆
To czyli wystarczy jedna farba???A nie wyjd mi rude? Jaki kolor wyszed Tobie???
Nie wiem czy wystarczy jedna farba, chodzi這 mi o to abys raczej postawi豉 na Wellaton , kt鏎y rozjasnia o 4 tony ni na garnier ( 2 tony) . po zmyciu farby zobaczysz czy o taki odcie Ci chodzi這, je郵i b璠zie zbyt ciep造 w闚czas po-praw poly lub safir.
mnie po wellatonie wychodzi bardzo jasny blondzik o lekkim s這necznym refleksie ( w 瘸dnym wypadku nei mozna powiedziec, 瞠 by to rudy lub ryzawy blond). po poprawce kolor si och豉dza.

Marilyn Monroe
Stary 2007-10-09, 23:11   #13
Zakorzenienie

To b璠 eksperymentowa jak b璠zie jakie wolne od szko造.W sumie mog mie ciep造 odcie blondu r闚nie dobrze jak ch這dny byle a tak bardzo nie maltretowa w這s闚,bo supermocne to one niestety nie s.... Mam nadziej 瞠 prze篡j ten Wellaton.Dzi瘯uj Ci bardzo za pomoc,dam zna jak wysz這 :cmok

Mam jeszcze jedno pytanko:jak dok豉dnie nazywa si ten odcie kt鏎ego Ty u篡豉?Bo chyba najlepiej b璠zie je郵i u篡j takiego samego skoro mamy podobny naturalny kolor i jeste zadowolona z efektu
Stary 2007-10-10, 15:08   #14
slonko1990
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 174

Na moich w這sach od jaki 2 miesi璚y zago軼i這 do嗆 du穎 kolork闚 (co prawda farba tylko jedna ale szamponetek chyba 5)
Najpierw zaszala豉m na wakacjach i po這篡豉m na w這sy mariona w kolorze bordo p騧niej ca豉 seria br您闚 w saszetkach a w ko鎍u zafarbowa豉m w這sy garnierem nutrisse z這ty blond i wyszed paskudny zrudzia造 kolor :/ Wygl康a豉m jakbym mia豉 peruk.
Teraz mam zmywaj帷 si szamponetk w kolorze br您 (choc teraz to brazu nie przypomina )
Chcialabym jaki 豉dny odcie blondu, moze pasemka
Boje sie tylko ze wyjde 鄴速a, albo ruda

Porad嬈ie, co zrobi?? Jakiej farby u篡??

slonko1990 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-10-09, 14:03   #15
sylwiao19
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6
Thumbs up Dot.: Jaka farba zrobi z ciemnych w這s闚 jasny blond???

Witam was dziewczyny. mam podobny problem jak moja poprzedniczka. Ja mam ciemne w這sy, jaki taki 鈔edni lub jasny br您. Co mnie podkusi這 jaki rok temu i zacz窸am farbowa w這sy na jakie takie 鄉ieszne ciemne czerwienie. Nie wysgl康a豉m w nich najlepiej wi璚 korci這 mnie 瞠by zmieni si diametralnie i spr鏏owa przygody z blondami. 畝dna fryzjerka z kt鏎 rozmawia豉m nie chcia豉 podj望 si zmiany koloru moich w這s闚 na taki jak chcia豉m. Ka盥a m闚i豉, 瞠 wyjd paskudnie rude. Poza tym nie chcia造 zabiera si za niszczenie tak d逝gich zdrowych g瘰tych w這s闚 jakie posiadam Kole瘸nka fryzjerka powiedzia豉 mi 瞠bym spr鏏owa豉 pasemek. Ale 瞠 nie by豉 pewna koloru jaki wyjdzie po rozja郾iaczu, zrobi豉 mi tylko kilka na g鏎ze g這wy. Wszystko wysz這 ok nie by造 one rude mia造 wprawdzie odcie bardzo ciep造, ale do嗆 豉dny. Wytrzyma豉m tak jakie 2 tygodnie, ale ja musz c zmieni i nie daje mi to spokoju. Chcia豉m zdekoloryzowa w這sy i na這篡 na nie jasn farb. Um闚i豉m si telefonicznie na wizyt z dwutygodniowym wyprzedzeniem do super fryzjerki kt鏎 wszyscy polecali mi do tak ci篹kich zabieg闚. Przedtem jednak musia豉m si jej pokaza. I jak zobaczy豉 moje w這sy to powiedzia豉 瞠 ona si absolutnie tego nie podejmie bo mo瞠 mim zagwarantowa, 瞠 nie b璠 zadowolona z efektu. Po d逝giej rozmowie i moich namowach powiedzia豉 mi 瞠 jedynym wyj軼iem jest zrobienie bardzo g瘰tego i drobniutkiego baleja簑 rozja郾iaczem, a nast瘼nie na這瞠nie na nie 鈔ednich i ciemnych blond闚. Nie wiem co z tego wyjdzie, ale spa nie mog. Jutro id do tej fryzjerki i zobacz. B璠 jej gl璠zi 瞠by zrobi豉 moje w這sy jak najja郾iejsze. Ju si nie mog doczeka. Dwa tygodnie ju na to czekam no ale niestety takie s terminy zapis闚 do niej. Jest bardzo dobra w tym co robi, a jednocze郾ie nie jest zbyt droga. Nied逝go napisz co mi z tego wysz這.
sylwiao19 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-10-09, 16:55   #16
maja2005
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 016

Ja te kiedy chcia豉m zaoszcz璠zi i pr鏏owa豉m sama farbowa, b康 rozja郾ia sobie w這sy lub same odrosty. Efekt tego by taki, 瞠 nigdy nie by豉m w 100% zadowolona i mia豉m zniszczone w這sy.
Kiedy tak czytam r騜ne wypowiedzi, 瞠by najpierw zafarbowa jedn farb, potem inn, a jak si b璠zie niezadowolonym, to trzeba kupi jeszcze inn, to tak sobie my郵, 瞠 lepiej i嗆 do fryzjera, kt鏎y zrobi nam to profesjonalnie za t sam cen, jak musimy zap豉ci za te wszystkie nieudane farbowania.
Ja ju teraz nie wyobra瘸m sobie, 瞠bym mia豉 sama sobie farbowa w這sy, a do fryzjera chodz na rozja郾ianie pasemek co 3-4 miesi帷e, wi璚 na te trzy, czy cztery razy w roku chyba mo積a sobie pozwoli. Poza tym w這sy s niezniszczone i ja jestem zawsze zadowolona
maja2005 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-10-10, 14:28   #17
sylwiao19
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6
Lightbulb Dot.: Jaka farba zrobi z ciemnych w這s闚 jasny blond???

Witam ponownie. Zgadzam si w pe軟i z moj poprzedniczk. W豉郾ie wracam od fryzjera i jestem zachwycona. Z moich zrudzia造ch w這s闚 wyczarowa豉 prze郵iczny baleja. Zrobi豉 rozja郾iaczem bardzo g瘰ty i drobny baleja, ale uprzedzi豉 mnie 瞠 efekt mo瞠 nie by w pe軟i zadowalaj帷y i taki jak sobie wymarzy豉m. po zmyciu rozja郾iacza, wysuszeniu i wyprostowaniu w這s闚 okaza這 si, 瞠 nie trzeba na nie nak豉da 瘸dnej farby (jak to zamierza造鄉y zrobi) poniewa kolor wyszed 鈍ietny. Ani ja ani fryzjerka nie spodziewa造鄉y si takiego efektu. Moje w這sy s raczej trudne, maj ciep造 odcie, wi璚 obie spodziewa造鄉y si 鄴販iutkich pasemek jedank w這sy s mieszank blond闚 i jakiego takiego rudawego kolorku gdzieniegdzie, jednak jest to bardzo naturalny dcie i tylko dodaje ca這軼i uroku. m鎩 m捫 kiedy mnie zobaczy u鄉iechn si i powiedzia "moja ma豉 blondyneczko ". Podoba mu si, tylko moja mama dziwnie si zkrzywi豉 i powiedzia 豉, 瞠 ona ju nie wie co ja jeszcze na tych w這sach wymodz 瞠 kolor jest ciekawy, ale bardziej podoba豉m jej si w ciemnych. No c騜 wszystkm nie dogdz, ale sobie na pewno. Jestem super zadowolona . Dziewczyny nie eksperymentujcie same w domu. Niekiedy warto troszk od瘸這wa i p鎩嗆 do fryzjera na profesjonalny zabieg. Ja ju wiem
sylwiao19 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-04-16, 17:56   #18
Vea
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 560

Hejka! Dziewczyny, czy farbuj帷 w這ski na bardzo jasny blond trzeba owija g這w - po na這zeniu farbki - foli i r璚znikiem? W instrukcji tego nie ma, a cz瘰to czytam, 瞠 to konieczne, bo inaczej blod nie wyjdzie. Prosz o info!!!!!!!
Vea jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-04-17, 15:46   #19
eyo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 852

Cytat:
Napisane przez Vea Poka wiadomo嗆
Hejka! Dziewczyny, czy farbuj帷 w這ski na bardzo jasny blond trzeba owija g這w - po na這zeniu farbki - foli i r璚znikiem? W instrukcji tego nie ma, a cz瘰to czytam, 瞠 to konieczne, bo inaczej blod nie wyjdzie. Prosz o info!!!!!!!
jak farbujesz to owi, jak u篡wasz rozja郾iacza nie owijaj ;D

Pr璠zej czy p騧niej cmentarze s pe軟e wszystkich.

Rico - Yorkshire Terrier Biewer
eyo jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-04-17, 22:39   #20
untouchable
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 360

Cytat:
Napisane przez Vea Poka wiadomo嗆
naprawde ktos tak robi?
ale po co.

przeciez skladniki farb nie aktywuja sie pod wplywem ciepla.
no chyba ze ktos owija foli bo mu scieka z glowy farba
Stary 2010-04-08, 19:31   #21
tweety87
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

hej, mam w豉郾ie podobny problem jak moje rozm闚czynie, i mo瞠 ktt鏎a z was mi podpowie co mam z tym zrobi. Ot騜 ju od jaki dw鏂h lat, robie sobie pasemka blond. Pasemka s do嗆 g瘰to robione i w efekcie wygl康a to jak bym mia豉 wszystkie w這sy rozja郾ione (jasny blond) . Do fryzjera chodzi豉m 鈔ednio co 3 miesi帷e, cho w這sy rosn mi strasznie szybko i nawet fryzjerka to przyzna豉. Generalnie 瞠by jako wygl康a powinnam chodzi do fryzjera max po 1,5 miesi帷a ale to jednak spory wydatek dla studentki- ok 100 z- no i nie moge sobie na to pozwoli. Poza tym jak to bywa po takim okresie rozja郾iania mam w這sy troch zniszczone, nie jest to tragedia ale jednak, a w dodatku kolor moich w這s闚 po tym rozja郾ianiu wygl康a bardzo tandetnie. Chc zrezygnowa z wizyt u fryzjera i sama sobie za farbi na blond odrosty, i potem ju sama sobie ca造 czas je farbowa. Jestem szatynk (kolor co jak z garnier nutrisse 50- moze nieco ja郾iejszy). Doradzcie mi prosze czego powinnam u篡 zeby to jako wygl康a這???
tweety87 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:11.

Wizaz.pl - Polityka poufno軼i - Warunki dost瘼u - G鏎a