GrazynaD. Kraków - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Pazurkowe galerie

Notka

Pazurkowe galerie Paznokcie, Galerie Wizażanek, wątki zbiorcze ze wzorkami, inspiracje do zdobienia paznokci, pomysły na urozmaicenie manicure

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-01-17, 22:41   #181
grazynad.
Raczkowanie

GG do grazynad.
Dot.: GrazynaD. Kraków

na metalowych foremkach tunele wychodza ładniejsze, po prostu się je zakłada,nic się nie zgina.

oto ostatnie nowości:

grazynad. jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-17, 22:48   #182
Angel@
Zakorzenienie

Złote super, zielone nie w moim guście.

P.S. Zauważyłam że masz reklamę w podpisie. Chyba powinnaś ją usunąć bo były już przypadki że dziewczyny za coś takiego dostawały bany.
Angel@ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-17, 22:53   #183
grazynad.
Raczkowanie

GG do grazynad.

Aha, nie wiedziałam. na innych forach można mieć reklamę. dzięki za info.

PS- w moich paznokciach nie chodzi o gust tylko o to jak zostały zrobione każda technika jest inna, nie powtarza się na tym forum dwa razy
Stary 2008-01-17, 23:03   #184
Angel@
Zakorzenienie

Wiem wiem ale my nie możemy ciągle pisać że pazurki wykonane są świetnie bo to byłoby nudne. Dlatego oceniamy też pomysły na zdobienia kolorystykę itd.
Stary 2008-01-17, 23:38   #185
grazynad.
Raczkowanie

GG do grazynad.

...To nie piszcie ,ze są świetne
One są TECHNICZNE POPRAWNE ponieważ jestem po profesjonalnym kursie na którym mnie nauczono, że
- ma być krzywa C i linia włosa
- każdy wolny brzeg ma być taki sam
- nie robimy kulfonów, kaczek i baryłek, tylko ładne paznokcie
- w związku z rozwojem branży unikamy robienia wzorków z poczatku lat. 90.

Fotki wklejam nie po to,żeby usłyszeć ochy i achy Od tego mam klientki i moją panią Instruktor i dziewczyny na forum dla profesjonalistów hehehe I zbesztać też potrafią,ale bardziej zasadnie niż Wy bo znają zasady np. robienia frencha. Z tych pierwszych komentarzy tutaj na forum to uśmiałam się serdecznie bo osoby zachowujący się jak znawcy w swoich galeriach mają tak paskudne paznokcie,że szok. ale ok, kazdy się uczy

Fotki wklejam po to,zeby technicznie ktoś chciał powalczyć na wzór moich pazurów. jakaś inspiracja czy coś... Zebyście zobaczyły jakie paznokcie robicie, czym one się różnią. Co mozna wymyślić, jak wybrnąc z różnych sytuacji.
Przeglądam od czasu do czasu galerie. niektóre fotki to kulfony, gdzie pod zdjęciem jest kilkanaście komentarzy,że są śliczne a potem milion podziękowań za komentarz. na tym polega forum

Trzeba dążyć do ideału. Też kiedyś kogoś goniłam technicznie. dzisiaj juz mam pewien poziom usług, ale poprzeczka poszła wyżej i teraz już zahacza o znane nazwiska z mistrzostw modelowania paznokci.

Jeśli chodzi o kolorystykę to sprawa jest umowna. pani siada i mówi,że ma nową torebkę w kolorze X i ubiera się w kolorze Y. no to robimy paznokcie które by pasowały i jej się podobały

Na tym polega świat,ze się komuś coś podoba a innemu nie
jak się podoba to fajowo, ale jak nie,to nie ma sensu przytakiwać innym!
buźka

Edytowane przez grazynad.
Czas edycji: 2008-01-18 o 00:27
Stary 2008-01-18, 09:09   #186
daisy
Raczkowanie

Cuda tworzysz
daisy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-18, 09:41   #187
a_njunia
Zadomowienie

GG do a_njunia

Cytat:
Napisane przez daisy Pokaż wiadomość
Cuda tworzysz

Weź się sil na tanie d*py z tanich klubów tani durniu,
bo Ona chce bogactwa rozumu.

a_njunia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-18, 12:08   #188
Angel@
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez grazynad. Pokaż wiadomość
...To nie piszcie ,ze są świetne
One są TECHNICZNE POPRAWNE ponieważ jestem po profesjonalnym kursie na którym mnie nauczono, że
- ma być krzywa C i linia włosa
- każdy wolny brzeg ma być taki sam
- nie robimy kulfonów, kaczek i baryłek, tylko ładne paznokcie
- w związku z rozwojem branży unikamy robienia wzorków z poczatku lat. 90.

Fotki wklejam nie po to,żeby usłyszeć ochy i achy Od tego mam klientki i moją panią Instruktor i dziewczyny na forum dla profesjonalistów hehehe I zbesztać też potrafią,ale bardziej zasadnie niż Wy bo znają zasady np. robienia frencha. Z tych pierwszych komentarzy tutaj na forum to uśmiałam się serdecznie bo osoby zachowujący się jak znawcy w swoich galeriach mają tak paskudne paznokcie,że szok. ale ok, kazdy się uczy

Fotki wklejam po to,zeby technicznie ktoś chciał powalczyć na wzór moich pazurów. jakaś inspiracja czy coś... Zebyście zobaczyły jakie paznokcie robicie, czym one się różnią. Co mozna wymyślić, jak wybrnąc z różnych sytuacji.
Przeglądam od czasu do czasu galerie. niektóre fotki to kulfony, gdzie pod zdjęciem jest kilkanaście komentarzy,że są śliczne a potem milion podziękowań za komentarz. na tym polega forum

Trzeba dążyć do ideału. Też kiedyś kogoś goniłam technicznie. dzisiaj juz mam pewien poziom usług, ale poprzeczka poszła wyżej i teraz już zahacza o znane nazwiska z mistrzostw modelowania paznokci.

Jeśli chodzi o kolorystykę to sprawa jest umowna. pani siada i mówi,że ma nową torebkę w kolorze X i ubiera się w kolorze Y. no to robimy paznokcie które by pasowały i jej się podobały

Na tym polega świat,ze się komuś coś podoba a innemu nie
jak się podoba to fajowo, ale jak nie,to nie ma sensu przytakiwać innym!
buźka
Oczywiście rozumiem i zgadzam się z niemal każdym słowem, które napisałaś. Ale chciałabym coś wyjaśnić:
To nie jest forum dla profesjonalistek i jak już zauważyłaś panują tu trochę inne zasady niż na takich forach. Tam paznokcie ocenia się od strony techniczej, tu bardziej od strony wizualnej. Profesjonalistki stanowią tu niewielką grupę. A osoby nie znające zasad przedłużania paznokci raczej nie wypowiedzą się na temat tego jak paznokieć jest zbudowany tylko skomentują zdobienie.
Na naszym forum są najróżniejsze osoby. Począwszy od instruktorek (które raczej nie kometują prac w galerich ale udzieleją porad na podforum "przedłużanie paznokci"), właścicielki salonów i osoby pracujące w salonach (które również dzielą się doswiadczeniami a także podpatrują pomysły na zdobienia ), dziewczyny po kursach (które nie mają doświadczenia i wstawiają tu swoje prace w nadziei na sugestie, które pomogą im dążyć do doskonałości) a także zupełne amatorki (które traktują paznokcie jako hobby a udział na tym forum jako zabawę). Każda z tych osób ma prawo wypowiedzieć się w taki sposób, jaki jej odpowiada. Dlatego ktoś jeden doceni Twój profesjonalizm, a ktoś inny napisze np. "nie podoba mi się szpiczasty kształt, długość paznokci i zdobienie". Po prostu tak już tu jest i czasami trzeba przymknąć oko na pewne sprawy. W każdym wątku tak się dzieje, więc w Twoim też będzie

Do ochów i achów pod "kulfonami" niestety też będziesz musiała się przyzwyczaić . Bo jak już pisałam wcześniej nie każdy ocenia paznokcie od strony technicznej. Przyznam, że mi też zadarza się wyrażać swój zachwyt dla nie do końca idelnych paznokci. Wiąże się to z tym, iż bardziej niż sprawy techniczne interesują mnie zdobienia. Dlatego jeśli czasem widzę piękny wzorek na łopatkach (np.) reaguję tak ->

Nie chcę się wypowiadać w imieniu innych uczestniczek forum ale ja doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że moje paznokcie do "najlepszych" nie należą i takich "wychwalających" komentarzy raczej nie biorę sobie do serca. No cóż profesjonalistką się nie czuję w żaden sposób (choć kurs ukończyłam) i nigdy nią nie będę. Zajmuję się w życiu zupełnie czymś innym a paznokcie robie tylko sobie. To tylko moje hobby (jedne z wielu z resztą). Dlatego właśnie udzielam się na takim forum a nie pcham się tam gdzie nie powinnam. Szkoda że niektóre profesjonalistki nie potrafią zrozumieć osób takich jak ja .

Podsumowując, chciałabym abyś to co napisałam potraktowała jako "małe wprowadzenie do zasad życia na nieprofesjonalym forum" . W żaden sposób nie podważam tego co napisałaś ani nie wdaję się w żadne konflikty. Super, że wstawiasz swoje prace jako przykład i ewentualny cel w dążeniu do poprawności. Gdybyś jeszcze od czasu do czau udzieliła jakiejś małej wskazóweczki byłoby naprawdę świetnie . Podziwiam i życzę wielu sukcesów w zawodzie
Stary 2008-01-18, 12:10   #189
Blue sky
Zakorzenienie

GG do Blue sky

fajne
Stary 2008-01-18, 13:51   #190
La Monica
La Moderatoiure

A ja oceniam zarówno wykonanie jak i kolorystykę oraz zdobienie. Bo po to wstawia się tu zdjęcia paznokci.
Więc ostatnie zielone: wykonanie bez zarzutów, zdobienie nie w moim guście. Złote bardzo ładne całościowo.

Gotuję
La Monica jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-21, 09:26   #191
grazynad.
Raczkowanie

GG do grazynad.

Angel@, wiem, ze to forum nie dla profesjonalistów. jak już powiedziałam- chodzi o to,zeby nawet nieprofesjonalnie robić paznokcie tak,jak się powinno to robić. to ze ktoś nie ma kursu nie zwalnia go od podejścia do sprawy poważnie, bo potem słyszę u siebie w salonie ze "tipsy niszczą paznokcie"
Stary 2008-01-21, 11:44   #192
Justyna M
Rozeznanie

Twoje pazurki zachwalałam już wcześniej,że są bardzo dobre to sama o tym wiesz.Rozumiem nie możesz zdradzić sposobu i techniki malowania farbkami ,ale jeśli możesz to odpowiedz mi jak je zabezpieczasz tzn.czy ostatnią warstwą nabłyszczającą może być żel,akryl czy lakier ?

Galeria pazurkowa
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=215208&page=23
Justyna M jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-22, 09:49   #193
grazynad.
Raczkowanie

GG do grazynad.

uzywam nabłyszczeniowego top glossa o wysokim połysku, po wyjęciu z lampki i tak daję jeszcze lakier nabłyszczeniowy bo moje klientki mają takie zdolnosci do matowienia top glossa
Stary 2008-01-22, 10:45   #194
froggie
Zakorzenienie

Cytat:
One są TECHNICZNE POPRAWNE ponieważ jestem po profesjonalnym kursie(...)

za to ja teraz uśmiałam się serdecznie.
Rozwalają mnie wypowiedzi jaka to jestem doskonała technicznie bo skończyłam taki i śmaki kurs.

Angel@ pieknie odpowiedziane
froggie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-22, 12:14   #195
madziareczka
Zakorzenienie

GG do madziareczka

szpicki piekne, szczegolnie te zlote
madziareczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-22, 17:28   #196
grazynad.
Raczkowanie

GG do grazynad.

Nie rozumiem Twojego cynizmu.
Napisałam o co chodzi, a wy nadal swoje....
Po co komentować bez sensu czyjes paznokcie skoro są kulfonami, a dobrze wiesz,ze w galeriach takie się zdarzają! i odwrotnie po co pisac,ze sa pazurki ładne w kazdym poscie? tylko po to by zrobic sobie dodatkowy post w liczniku-tez bez sensu. jest tutaj pare osob ktore kometuje moje prace i nie piszą ciągle tego samego "piekne" "ladne" itd. w ten sposob nie "odwalają" mojej galerii pisząc ciągle to samo.

Angel@ napisała o osobach będących tutaj na forum ale zapomniała napisać o jeszcze jednej grupie osób- o amatorkach, które nie traktują pazurków jak swoje hobby ale jak PRACĘ ZAROBKOWĄ łażąc po domach i niestety w 9 przypadkach na 10 psujac opinię o zakładaniu tipsów i niszcząc paznokcie. w dodatku pobierają za to opłatę taką, jak w salonie gdzie pracuje się na lepszych produktach.
I dla takich osób forum takie jak to jest kopalnią wiedzy. co złapią i podpatrzą to juz myk na allegro i dawaj interes się kręci.
Mam obecnie 4 klientki z przepiłowanym paznokciami przez wspaniale pseudostylistki które reklamują się na krakow.gumtree.pl oraz 2 osoby pozarażane grzybicą. fajnie, prawda?
Przed takimi pannami świata nie uchronię, ale wkurza mnie osobiście,ze nie mają nawet pojęcia jak wyglądają POPRAWNE PAZNOKCIE. a zagląda tutaj wiele takich dziewczyn, więc przynajmniej jak jakaś się natknie na moją galerię, to moze popatrzy na swoje "dzieła" i dojdzie do jakichś sensownych wniosków.

Wiesz, mnie pieniądze na kursy z nieba nie spadły. nie rozumiem wiec Twojej aluzji do "kursu takiego i śmakiego". Chcesz to robisz, nie chcesz -nie robisz chyba proste?!

Nigdy nie napisałam ze moje paznokcie są doskonałe technicznie (spójrz wyżej to znajdziesz słowo którego użyłam). gdybym robiła takie paznokcie, to nie byłoby mnie na tym forum,sprawa prosta...

Jezeli przeczytasz to JESZCZE RAZ SPOKOJNIE i PORZĄDNIE ze zrozumieniem, to doczytasz sobie, ze pisałam dziewczynom, ze nie muszą komentowac,ze łądne, że piękne, że to ,ze tamto. mogą pisać co innego (np, wlaśnie,ze zielone są takie sobie, złote fajne, ale zrób fioletowe bo najmodniejsze,albo tak jak inne osoby-zadają pytania bo czegoś nie wiedzą, coś chcą skonsultować). Bo duzo bardziej od dziewczyn na forum cenię ochy i achy swoich klientek, zresztą to logiczne chyba,ze opinia osób mi płacących się liczy dużo bardziej niż obcych osób z internetu...ale jak widzę Ty już tego nie doczytałaś za bardzo... a napisano wyraźnie.

Postawa osób takich jak ty trochę psuje to forum bo robi się dyskusja na poziomie gimnazjum, ale to taka mentalność Polaków- zamiast podpatrzyc cos, dazyc do coraz lepszych efektów, zobaczyć,ze można coś inaczej ułożyc, kurde, nawet ze mozna zdjęcie jakoś ciekawie zrobić, to NIE bo należy skrytykować bez sensu, dowalić, zeby wszyscy na forum mogli przeczytać jaka to niby celna riposta była...

eh..... ja już kończę ten temat bo dyskusja i tak nie ma sensu.
kto ma kurs wie o czym mówię,kto pracuje w salonie gdzie tygodniowo zgłaszają się 3-4osoby pokaleczone przez wspaniałe stylistki samouki -też wie jak sprawa wygląda...
Czasem osoby po kursie też robią takie kulfony z górami i dolinami. kazdy się uczy, ale udawanie ,ze wszystko jest ok powoduje,ze Pani X mówi do Pani Y "nie rób sobie tipsów, ja wcale nie miałam paznokci potem" albo " pod żelem paznokieć nie oddycha, a pod akrylem gnije!"
Takie kwiatki.
Stary 2008-01-22, 17:31   #197
grazynad.
Raczkowanie

GG do grazynad.

madziareczko,
właśnie z tymi złotymi to była heca, bo najpierw miały być tylko złote mazie. a potem "coś jeszcze" no i na końcu ze ma byc panterka, ale nie taka jak już pokazywałam kiedyś. tylko taka pseudo-panterka.
no i wyszło takie coś. te dwa kolory złotego ze sobą bardziej kontrastowały, chociaż obydwa błyszczące. no i wyszły takie zółto-złote, mnie osobiście podobają się średnio.
Stary 2008-01-22, 18:01   #198
ma_delline
Wtajemniczenie

GG do ma_delline

Zielone są śliczne, tylko nie szpicki.... ale o gustach się nie dyskutuje byle klientki zadowolone

ma_delline jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-22, 19:39   #199
dziuniaaa
Zakorzenienie

Szpice z panterką po prostu boskie!
Zieleń dziwnie pomieszana.

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-23, 13:37   #200
daisy
Raczkowanie

Czekamy na więcej prac.
Nie przepadam osobiście za szpicami Pytanie z czystej ciekawości - klientkom w jakim przedziale wiekowym robisz szpicki (najstarsza i najmłodsza)? Różne (dziwne) bywają gusta..
daisy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 15:42   #201
grazynad.
Raczkowanie

GG do grazynad.

najmłodsze to takie na studiach
a najstarszą kobietę (jedną ) miałam w wieku hmmm 35-45 cięzko ocenić ile miała...

a tutaj takie dzisiejsze co nieco.
plan był taki- dziewczyna ma studniówkę,fioletową sukienkę, mało czasu i strasznie zaniedbane paznokcie kazdy w inną stronę, ale generalnie były mocne. no i chciała koniecznie french...............
po 28 minutach efekt był taki jak widac, od dołu jeszcze jakies takie mazie są, bo troszkę się wierciła i żeby nie zepsuć, to czyszczenie korektorem odbyło się po próbnym makijazu

Stary 2008-01-25, 14:02   #202
La Monica
La Moderatoiure

Ładnie wyszły
Rzeczywiście ma krzywe paluchy

Gotuję
Stary 2008-01-25, 22:38   #203
Isis23
Zakorzenienie

zdobienie fajne

i moje wypocinki fotograficzne

mama aniołka *28.02.2010- [*] 17.03.2010

Isis23 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 19:01   #204
grazynad.
Raczkowanie

GG do grazynad.

Mnie się podoba jako tako, to jest z gatunku zdobień :niby nic, ale coś jest, tak na szybko może byc, na "pokazówę" nie za bardzo
Stary 2008-01-30, 11:34   #205
elenanail
BAN stały

GG do elenanail

Cytat:
technik jest kilka, ja pracuję dwoma bo najbardziej mi wychodzą i takie lubia klientki. jesli chodzi o sprzęt to jest to trochę inwestycja...
co do samej techniki to nie mogę się wypowiadać,bo obowiązuje mnie umowa. to technika wymyslona przez Centrum Szkoleniowe Master w Krakowie... byłabym nie fair.
same rozumiecie
Dziewczyny Grażynka ładnie wszystko wyjasniła. Może tylko dodam, aby nie być żle zrozumianym.
Szkolenia farbki zostawilysmy tylko dla masterowiczanek głownie dla wyróznienia i poszerzenia ich uslug w zakresie zdobień.

Dlatego tez wprowadzilismy te techniki do naszych kursów.

Grażynko pazurki jak zawsze porywające

P.S
Grazynko wiemy, ze jest" biel" i "czerń", ale co poniektorzy wybiora "szary"....dlatego czasem popuśc dla siebie samej...
Pozdrawiam.
elenanail jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-06, 08:40   #206
grazynad.
Raczkowanie

GG do grazynad.

Tutaj wstawiam takie "na szybko" cyknięte foto

Stary 2008-02-06, 09:53   #207
La Monica
La Moderatoiure

Nie podoba mi się zdobienie, taki nieład, wg mnie nieprzymyślany. Technicznie wyglądają ok.

Gotuję
Stary 2008-02-06, 10:40   #208
madziulkaa
Rozeznanie

GG do madziulkaa

swietne te panterkowe szpicki !!
madziulkaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-06, 14:08   #209
Angel@
Zakorzenienie

Ostatnie są bardzo fajne, lubię takie pstrokatki.
Poprzedni fioletowy motyw na frenczyku mnie zachwycił - super! Ale mam wrażenie, że frencz nie jest równy (w znaczeniu, że na jednych paznokciach pasek jest szerszy a na innych węższy)
Stary 2008-02-06, 14:48   #210
grazynad.
Raczkowanie

GG do grazynad.

Masz rację, jest nierówny. wydaje mi się,że gdyby było więcej czasu to możnaby dać jeszcze jedną warstwę kryjącego różu pod spodem i wymalować równo frencha, to w ogole dziwny przypadek był
Zresztą chyba pierwszy raz i u kosmetyczki i na manicure, dziewczyna w ogole paznokci i skóry nie pielęgnuje, no ale kiedyś trzeba zacząć, powoli małymi kroczkami bo każda zmiana jej wyglądu to zbyt duży szok...
W ogole dosyć ciężko wymalować paznokcie, gdzie wały paznokciowe wyrastają dosyć sporo ponad paznokcia i robi się taki "zapadnięty". Nie lubię takich paznokci...

Co do ostatnich "pstrokatek walentynkowych", kompozycja jest bardzo przemyślana bo :
Na dole róz- brokat oraz igiełki
Po środku biały i srebrny
Na górze brokat opalizujący biały i igiełki w tym samym kolorze.

Nie wszystkie klientki lubią zrobienia "od krechy"
Zaczynam się zastanawiać czy nie prosić klientki by zdjecia dotyczyły i paznokci i twarzy bo po niektórych fotkach możnaby od razu dostrzec styl właścicielki paznokci hehe, tak jak tych różowych właśnie.
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pazurkowe galerie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości