Dobre odżywki do rozdwajających się paznokci - Strona 14 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Naturalne paznokcie

Notka

Naturalne paznokcie Manicure, pielęgnacja paznokci, odżywki do paznokci, choroby paznokci, olejowanie, lakiery do paznokci, sposoby na wzmocnienie paznokci.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-01-08, 18:02   #391
Midi
Zakorzenienie

Dot.: żółte i rozdwajające się paznokcie

Madzia, wszelkie tabletki na paznokcie powinno się stosować co najmniej 2-3 miesiące dla uzyskania jakichkolwiek zauważalnych efektów (oddziaływanie aktywnych substancji będzie widoczne dopiero na rosnącej, tj. nowej części paznokcia).
Ja byłam w zeszłym roku bardzo zadowolona z Siliki, ale rezultaty zauważyłam dopiero po ok. 2 m-cach regularnego zażywania, a "100%-owo Idealne Paznokcie" miałam po ok. 4 m-cach.
A co do żółknięcia, to ja zauważyłam, że od większości odżywek w olejkach mi żółkną paznokcie i skórki, jeśli stosuję je dłużej niż tydzień.
Są też specjalne odżywki wybielające, chyba Sally Hansen taką ma w kolekcji, tylko nie pamiętam, jak się nazywa, jest też taka odżywka Bourjouois i chyba inne firmy też powinny mieć.
Midi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 21:17   #392
madziaaakk
Rozeznanie

GG do madziaaakk

Cytat:
Napisane przez Midi
Madzia, wszelkie tabletki na paznokcie powinno się stosować co najmniej 2-3 miesiące dla uzyskania jakichkolwiek zauważalnych efektów (oddziaływanie aktywnych substancji będzie widoczne dopiero na rosnącej, tj. nowej części paznokcia).
Ja byłam w zeszłym roku bardzo zadowolona z Siliki, ale rezultaty zauważyłam dopiero po ok. 2 m-cach regularnego zażywania, a "100%-owo Idealne Paznokcie" miałam po ok. 4 m-cach.
A co do żółknięcia, to ja zauważyłam, że od większości odżywek w olejkach mi żółkną paznokcie i skórki, jeśli stosuję je dłużej niż tydzień.
Są też specjalne odżywki wybielające, chyba Sally Hansen taką ma w kolekcji, tylko nie pamiętam, jak się nazywa, jest też taka odżywka Bourjouois i chyba inne firmy też powinny mieć.
dziekuje ci midi za rady na pewno bede pamietac
madziaaakk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 23:06   #393
Sheena_
Rozeznanie

GG do Sheena_

Cytat:
Napisane przez Midi
ja zażywam Mertz Special (czy jak to si etam pisze) i paznokcie znacznie mniej mi sie rozdwajaja
Sheena_ jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 14:24   #394
estee7
Rozeznanie

A z Sally Hansen to jaka odżywka, na rozdwajające...
estee7 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 16:21   #395
Audacieux
Wtajemniczenie

zakupiłam za Waszą radą odżywkę Sally Hansen.. i uwaga, będę gryźć jak nie zadziała

Edytowane przez Audacieux
Czas edycji: 2006-01-24 o 14:15
Audacieux jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 21:34   #396
patryshja
Przyczajenie

Dot.: Re: pomocy rozdwajają mi się paznokcie ;((

Ja używam odżywki KillyS "Aktywny Utwardzacz do Paznokci" i do tego jeszcze dwa razy w tygodniu Capivit A+E, ale nie do buzi tylko olejek wcieram w paznokcie. D Z I A Ł A ! ! !
patryshja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-23, 13:42   #397
aagusiaa86
Przyczajenie

Angry słabe paznokcie..

Witam wszystkich!!! Moim problemem są rozdwajające i łamliwe paznokcie.Możecie podać mi naprawdę dobrą odżywkę,albo jakąś domową kuracje????????????? z góry dziękuje za odpis!Pozdrawiam
aagusiaa86 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-23, 13:52   #398
kiciulka1985
Zakorzenienie

Dot.: słabe paznokcie..

mi pomogla Witaminowa Bomba Killys (ok 8 zl)
a co do lamania - im wiecej warstw lakieru tym tradniej pazurek zlamac
Stary 2006-01-23, 14:28   #399
Kalex
Zakorzenienie

GG do Kalex
Dot.: słabe paznokcie..

dziewczyny zachwalają bardzo odzywkę do paznokci Nail Tek. Podaje link do przykładowej aukcji na allegro:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=80941696
Kalex jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-26, 19:09   #401
arwenes
Raczkowanie

Dot.: Re: pomocy rozdwajają mi się paznokcie ;((

Cytat:
Napisane przez Gonia1
Ja łykałam Silicę (tabletki ze skrzypem polnym) codziennie przez pół roku i nie za wiele pomogły.
Silica to preparat w dużej części sztczny wytwór chemii a skrzyp który się w nim znajduje się bardzo źle wchłania przez jelita dlatego nie działa zbyt skutecznie mususz poszukac naturalnego preparatu nazywa się Nature Min jest to montmorylonit (pochodzi z pra morza starszy od dolomitu) jest poukładany przez naturę w takim procencie że przyswaja organizm go prawie w całości i jest bardzo skuteczny także na skórę i włosy
arwenes jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 20:20   #402
sweet_mystery
Rozeznanie

paznokcie...=(

dziewczyny! znacie jakis skuteczny sposob na rozdwajające sie i łamiące paznokcie???? to moje utrapienie za kazdym razem jak zapuszczam to po pewnym czasie zaczynaja sie rozdwajac i potem lamac
sweet_mystery jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 21:38   #403
myszeczka00
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: paznokcie...=(

podciagam
ja na dodatek mam jeszcze ardzo widoczne skorki
pewnie brakuje witaminki jakiejs:/
myszeczka00 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 09:13   #404
fruzienka
Zadomowienie

GG do fruzienka

dziewczyny musicie zajrzec do wyszukiwarki, bylo juz duzo tematow o tym
to tylko kilka z nich:

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=23366
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=87610
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=94237

POWODZENIA w walce z pazurkami
fruzienka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-29, 00:09   #405
_agaa_
Raczkowanie

Mam tak samo....
Stary 2006-02-16, 16:19   #406
Tereskaa
Zakorzenienie

Lightbulb Jaka odżywka do słabych, miękkich i rozdwajających się paznokci??? Pomóżcie, plizzzz

Hej dziewczyny
Mam problem z moimi pazurkami. Sa miekkie, kruche, rozdwajają sie i w ogole jak tylko troche podrosna to zaraz sie lamia i robia sie takie zadziorki Probowalam juz zarowno domowych sposobow jak i odzywek juz gotowych, ale nic nie pomoglo. Moze troszke napisze czego probowalam na swoich pazurkach..... z tych domowych sposobow to moczenie w cieplej oliwie z oliwek, smarowanie olejem z kapsulek witaminy A+E, jedzenie zelatyny . A preparaty jakich uzywalam to..... "Bomba witaminowa" Kyllis, "aktywny utwardzacz doi paznokci" Kyllis, Odżywka z pylem diamentowym Avonu.
Zastanawiam sie nad kupnem Nail Teka albo odzywki Sally Hansen, tylko nie wiem czy warto w nie inwestowac, bo ich ceny sa dosc wysokie (jak na kieszen studentki). Moze ktoras z Was tez miala takie problemy ze swoimi pazurkami i moze cos dobrego polecic??
Bylabym bardzo wdzieczna

Jem mniej, bramy raju są wąskie

Tereskaa jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-16, 16:26   #407
Agoosia
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 3
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: Jaka odżywka do słabych, miękkich i rozdwajających się paznokci??? Pomóżcie, plizzzz

wątki o odżywkach:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ight=od%BFywka

tu troszkę wątkó o odżywkach

w NailTeka na pewno warto zainwestować działa, wiele wizażanek to potwierdza.

A mój sposób to nałożenie żelu Nie poprawi paznokci na stałe, ale dopóki jest on na paznokciach, to są mocne, lakier super się trzyma itp chociaż pewnie nie o to Ci chodziło

a tak poza tematem - przeszukałam moje kosmetyki i nic ciekawego tam chyba nie ma mogę zrobić fotkę i Ci podeślę, może coś wypatrzysz. Nie mam za dużo czasu na opisywanie wszystkiego.
Agoosia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-16, 21:29   #408
szaramysz
Raczkowanie

GG do szaramysz
Dot.: Jaka odżywka do słabych, miękkich i rozdwajających się paznokci??? Pomóżcie, plizzzz

Sally Hansen Maximum Growth- rewelacja przy regularnym stosowaniu!!
Sprawdziłam- polecam!!
szaramysz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-17, 14:09   #409
buska
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez szaramysz
Sprawdziłam- polecam!!
Regularnym tzn. np. codziennie?
a w jakiej to cenie ?
buska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-17, 15:27   #410
Tereskaa
Zakorzenienie

Dot.: Jaka odżywka do słabych, miękkich i rozdwajających się paznokci??? Pomóżcie, pl

Cytat:
Napisane przez szaramysz
Sprawdziłam- polecam!!
Z tego co sie zdazylam zorientowac na allegro to jest to lakier do paznokci.
Buska, na allegro kosztuje on ok 10zl.
A wlasnie co myslicie o zamawianiu odzywek z allegro, bo musze przyznac, ze cent sa konkutencyjne.

Stary 2006-02-17, 15:47   #411
primavera
Zakorzenienie

Dot.: Jaka odżywka do słabych, miękkich i rozdwajających się paznokci??? Pomóżcie, pl

Cytat:
Napisane przez buska
Regularnym tzn. np. codziennie?
a w jakiej to cenie ?
Sally Hansen Maximum Growth z pewnością lakierem nie jest, a odżywką
Kosztuje około 30 zł (w sklepach; nie wiem, po ile są na allegro)
Jest na niej napisana "instrukcja"- należy malować nią paznokcie codziennie przez 5 dni (bez zmywania, po prostu nakładamy kolejne warstwy);po 5 dniach zmywamy i zaczynamy od nowa.
Ja taką serię powtórzyłam dwa razy, później używałam jak zwykłej odżywki pod lakier po prostu.
Efekty były i to zadowalające
primavera jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-18, 09:54   #412
pinacolada88
Raczkowanie

Ja szczerze polecam odzywki JOKO, wg mnie są najlepsze a ceny mile zaskakują ja za swoja ozywke zapłaciłam 7,80
pinacolada88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-19, 10:19   #413
maartha
Raczkowanie

Dołączam się do propozycji odżywek JOKO Teraz mam bombę witaminową i jestem zadowolona. Miałam odżywkę z Avonu przyspieszającą wzrost paznokcia i przez nia moje pazurki zaczęły się rozdwajać i to bardzo. Teraz mam JOKO i pilniczek szklany i jest po prostu super Do tego czasami zanim pomaluje pazurki, wcieram olejek rycynowy albo wit. E. Ważne jest to, aby w tych zabiegać mieć dużo cierpliwości Po jednym razie efektów nie będzie

maartha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-19, 10:36   #414
Tereskaa
Zakorzenienie

Mi z kolei Bomba witaminowa nie pomaga, niestety Zastanawiam sie jednak nad Nail Tekiem, choc duzo kosztuje to i tak juz wydalam kilka razy wiecej na rozne odzywki, ktore i tak nie pomogly, wiec jakby Nail Tek mial pomoc to moze to byc nawet pewna oszczednosc
Maartha a co daje pilniczek szklany?? Jakos inaczej sie nim piluje?? Czy jego uzywanie daje jakies efekty?? Czytalam na stronie producenta, ze zapobieba rozdwajaniu sie paznokci, ale to tylko opinia producenta i moze byc tylko reklama. Bardzo bylabym wdzieczna za opinie uzytkowniczek takiego pilniczka bo dopiero Wasza opinia moze byc wiarygodna Ja uzywam pilniczkow papierowych i niestety nie zauwazylam roznicy w moich paznokciach po tym jak zrezygnozwalam z metalowych pilniczkow

Stary 2006-02-19, 10:50   #415
maartha
Raczkowanie

Szklanym pilniczkiem piłuje się paznokcie w JEDNĄ STRONĘ. Nie w różne, tylko w JEDNĄ I to właśnie zapobiega rozdwajaniu się. Odkąd go mam, a mam od Bożego Narodzenia, moje paznokcie są o wiele ładniejsze No i nie rozdwajają się. Naprawdę polecam. Kosztuje gdzieś koło 12 - 15 zł

maartha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-19, 11:06   #416
Tereskaa
Zakorzenienie

Dziekuje bardzo, chyba zdecyduje sie na zakup tego pilniczka

Stary 2006-02-19, 13:11   #417
primavera
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez maartha
Szklanym pilniczkiem piłuje się paznokcie w JEDNĄ STRONĘ. Nie w różne, tylko w JEDNĄ I to właśnie zapobiega rozdwajaniu się.
Każdym pilniczkiem powinno się piłować w jedną stronę; takie piłowanie zapobiega rozdwajaniu się paznokci.Powinno się także piłować długimi ruchami.
primavera jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 21:06   #418
agacineczka
Raczkowanie

Unhappy rozdwajające się, słabe, miękkie paznokcie :(

Pomocy!!!

Mam bardzo słabe paznokcie Zapewne po mamie... są miękkie, ale największym problemem jest ich ciągłe rozdwajanie się nie wiem jak sobie z tym poradzić... Widziałam że polecałyście odżywkę NAIL TEK, czy rzeczywiście warta jest swojej ceny? I czy na allegro są oby napewno pełnowartościowe produkty? Słyszałam ostatnio o produktach ESSENCE, czy któraś z Was może używała ich? Bardzo Was proszę o rady... Marzę o chociaż troszeczkę dłuższych pazurkach...
agacineczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-22, 08:54   #419
kasiakuku
Raczkowanie

Dot.: rozdwajające się, słabe, miękkie paznokcie :(

Witaj mam podobny problem zakupilam odzywke Nail tek pomogla ale po kuracji ok 2 misiace jak juz mialam ładne paznokcie i pomalowalam kolorowym lakierem ( oczywiscie za podklad nail tek jedna warstwa) niestety zaczeky sie od nowa rozdwajac i pekac. nie winie Nail Teka bo przyczyna zapewne tkwi we mnie w srodku mianowicei brakuje mi witamin ( chyba) narazie storsuje ok 2 tygodnie SkrzypoVite i zobaczymy jak to bedzie. pozdrawiam
kasiakuku jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-22, 08:57   #420
manolita
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: rozdwajające się, słabe, miękkie paznokcie :(

Ja zaczęłam brać Humavit - skrzyp i pokrzywa, po dwóch tygodniach moje paznokcie zaczęły zdrowieć

mój blog http://umanolity.blogspot.com/
manolita jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
łamią, paznockie, paznokcie, rozdwajają, rozdwojone

Nowe wątki na forum Naturalne paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości