Dobre odżywki do rozdwajających się paznokci - Strona 37 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Naturalne paznokcie

Notka

Naturalne paznokcie Manicure, pielęgnacja paznokci, odżywki do paznokci, choroby paznokci, olejowanie, lakiery do paznokci, sposoby na wzmocnienie paznokci.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-03-13, 23:31   #1081
Apsik13
Zakorzenienie

Dot.: Dobre odżywki do rozdwajających się paznokci

Wczoraj kupiłam zmywacz Eveline bo był w Rossie w promocji i chciałam go wypróbować w celu uzupełnienia pielęgnacji odżywkami
Pojemność 190ml, pomysłowy dozownik, brak acetonu, dodatek olejku arganowego i witaminki A, E, F. Po nasączeniu wacika czuć standardową woń zmywacza, ale po chwili się ulatnia i na paznokciach pozostawia bardzo miły zapach Zobaczymy jak się będzie sprawował
Stary 2012-03-14, 07:08   #1082
Inspire
Kuźnia inspiracji

Jaka cena? U mnie ciężko dostać rzeczy z Eveline, własciwie widziałam tylko te odżywki...

Inspire jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-14, 11:58   #1083
emememsik
po prostu Em :)

Teraz jest w promocji za 9,89 zł, cena regularna to 10,99 zł. Ja polecam kupić zmywacz w takim opakowaniu w Lidlu (ok. 6 zł) i po prostu przelewać tam potem tańsze produkty.
Stary 2012-03-14, 12:34   #1084
Apsik13
Zakorzenienie

Tak, cena to 9,89. Tak właściwie nie miałam zamiaru go kupować bo od lat używam jednego sprawdzonego i dobrego zmywacza, ale zaryzykowałam i mam nadzieję, że się nie zawiodę
Wolę traktować paznokcie czymś lepszym i bezpieczniejszym.
Często dziewczyny popełniają błąd chroniąc paznokcie odżywkami i zmywając je byle jakim zmywaczem wysuszającym płytkę i skórki. To dla mnie żadna pielęgnacja, więc zmywacz też powinien w pewnym stopniu przyczyniać się do ochrony paznokcia, a nie tylko zmywać lakier jak rozpuszczalnik
Stary 2012-03-14, 13:10   #1085
emememsik
po prostu Em :)

Jasne, ja jednak nie widzę różnicy między droższymi zmywaczami a Isaną czy tym z Biedronki.
Stary 2012-03-14, 14:45   #1086
Apsik13
Zakorzenienie

Ja widzę bo kiedyś moje paznokcie były w opłakanym stanie, a po zmyciu lakieru to już w ogóle - wysuszone na wiór, rozwarstwiające się i łamliwe
Potem trafiłam na bezacetonowy zmywacz Golden Rose (mają też jeden z acetonem) i od tego momentu było już lepiej. Więc przestałam kupować inne.
Z Isany nigdy nie miałam, a biedronkowego od dawna używa moja siostra i chyba jest ok, ale nie mogę wytrzymać tego zapachu, więc nie próbowałam.
Czyli wracamy do tego, że każdy musi wybrać sobie to, co jest dla niego najlepsze
Stary 2012-03-14, 19:10   #1087
Inspire
Kuźnia inspiracji

Ja widzę.
Wprawdzie mam porównanie z Isaną i biedronkowym - z korzyscią na ten pierwszy, drugi jest chyba powodem moich problemów z paznokciami.

Stary 2012-03-19, 15:02   #1088
vea7
Zakorzenienie

Dzień dobry
Tu mnie jeszcze nie było Po prośbie przychodzę, bo nie mam już pomysłu co z pazurkami zrobić. Jakieś dwa-trzy miesiące temu paznokcie prawej ręki zaczęły mi się masakrycznie rozdwajać Lewa ręka jest ok, ale prawa dramat - porozdwajane są wszystkie, a dodatkowo ta wierzchnia warstwa, jak tylko o coś zaczepię, to się odrywa. No nie wygląda to ładnie

Nie mam długich paznokci, nie maluję za często, nigdy problemów nie miałam, z hormonami etc.. wszystko ok, suplementacja jest (teraz skrzypowita), nic złego łapką nie robię... a dziady się rozdwajają i łamią na potęgę
Kremów używam różnych (w tym oliwkowy i rokitnikowy NB), czasami im dobrze robię peelingiem albo kąpielą w oliwie z oliwek, pilnik papierowy mam (zresztą obie dłonie tym samym traktuję), używałam jakiś czas odżywki Eveline Diamnod Hard, ale niestety było po niej gorzej Ani Witaminowa Bomba Joko, ani Sally Hansen (nie pamiętam co to było) też nie pomogły.
Macie pomysł czego mogłabym spróbować

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-19, 15:24   #1089
anttreee
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Tu mnie jeszcze nie było Po prośbie przychodzę, bo nie mam już pomysłu co z pazurkami zrobić. Jakieś dwa-trzy miesiące temu paznokcie prawej ręki zaczęły mi się masakrycznie rozdwajać Lewa ręka jest ok, ale prawa dramat - porozdwajane są wszystkie, a dodatkowo ta wierzchnia warstwa, jak tylko o coś zaczepię, to się odrywa. No nie wygląda to ładnie

Nie mam długich paznokci, nie maluję za często, nigdy problemów nie miałam, z hormonami etc.. wszystko ok, suplementacja jest (teraz skrzypowita), nic złego łapką nie robię... a dziady się rozdwajają i łamią na potęgę
Kremów używam różnych (w tym oliwkowy i rokitnikowy NB), czasami im dobrze robię peelingiem albo kąpielą w oliwie z oliwek, pilnik papierowy mam (zresztą obie dłonie tym samym traktuję), używałam jakiś czas odżywki Eveline Diamnod Hard, ale niestety było po niej gorzej Ani Witaminowa Bomba Joko, ani Sally Hansen (nie pamiętam co to było) też nie pomogły.
Może Barbra Pro z jedwabiem?
anttreee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 14:34   #1090
Venoslawa
Przyczajenie

.

Edytowane przez Venoslawa
Czas edycji: 2012-03-20 o 15:13 Powód: Prośba o usunięcie posta
Venoslawa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 14:54   #1091
Venoslawa
Przyczajenie

Latem zeszłego roku zaczęłam regularnie malować paznokcie co niestety znacznie pogorszyło ich kondycję, która nigdy rewelacyjna nie była. Rozdwajały się, łamały, ogólnie wyglądały fatalnie. We wrześniu po przeczytania bardzo pozytywnych opinii zaczęłam używać Nail Teka zarówno wersji bezbarwnej II jak i bazy. Rzeczywiście zdziałała cuda i tak pięknych, długich, mocnych, twardych i zdrowych paznokci w życiu nie miałam. Pod koniec lutego stwierdziłam, że czas zrobić zalecaną przerwę. Jako odżywkę, która miała tylko podtrzymać pozytywny efekt całej kuracji wybrałam Wibo z jedwabiem, o której na blogach czytałam całkiem pochlebne recenzje, a jej cena jest bardziej niż przyjazna. Niestety nie spełniła swojego zadania i paznokcie zaczęły się rozdwajać. Jeszcze nie ma masakry, ale w tej chwili nie wyobrażam sobie żeby przestać malować je lakierami kolorowymi, więc tylko kwestia czasu kiedy wrócą do stanu pierwotnego
Czytając Wasze opinie obiecująco zapowiadają się odżywki Eveline 8 w 1 lub diamentowa, a ich cena też jest całkiem ciekawa. Niepokoi mnie jednak, że ponownie jest to formaldechyd, od którego niecały miesiąc temu uciekłam odstawiając Nail Teka. Jak myślicie nie zrobię sobie nimi krzywdy osiągając efekt odwrotny do zamierzonego? Mam zamiar używać jej jako baza pod lakier bez nakładania kilku warstw bo już z doświadczenia wiem, że moje paznokcie tego nie lubią. Nail Teka też w ten sposób nie mogłam stosować co nie przeszkadzało mu robić swoje.
Poradźcie mi proszę.
Venoslawa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 19:17   #1092
Inspire
Kuźnia inspiracji

Wydaje mi się, że możesz już używać tych odżywek, ważne, żeby nie używać ich za długo, bo wtedy odwrotny efekt można uzyskać.

Stary 2012-03-21, 13:14   #1093
IvieDalia
Rozeznanie

A która odżywka jest lepsza? Diamentowa czy 8w1?
Moje paznokcie są odkąd pamiętam miękkie, łamliwe i chiałabym je troche wzmocnić.
IvieDalia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-21, 14:33   #1094
anttreee
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez cmykle Pokaż wiadomość
Też mam z tym problem, używam odżywek i dalej nic. Rozdwajają się jak nigdy. Może to wina lakieru? czy niekoniecznie?
To może być wina lakieru, bądź zmywacza.

Cytat:
Napisane przez IvieDalia Pokaż wiadomość
A która odżywka jest lepsza? Diamentowa czy 8w1?
Moje paznokcie są odkąd pamiętam miękkie, łamliwe i chiałabym je troche wzmocnić.
Zależy jak kto lubi. Ja osobiście wolę 8 w 1, ale inni diamentową.
Stary 2012-03-21, 14:37   #1095
Kruche Ciastko
Zakorzenienie

GG do Kruche Ciastko

Cytat:
Napisane przez cmykle Pokaż wiadomość
Też mam z tym problem, używam odżywek i dalej nic. Rozdwajają się jak nigdy. Może to wina lakieru? czy niekoniecznie?
To moze trzeba od srodka odzywic paznokcie?
Stary 2012-03-22, 00:01   #1096
IvieDalia
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez anttreee Pokaż wiadomość
Zależy jak kto lubi. Ja osobiście wolę 8 w 1, ale inni diamentową.
A czy są jakieś zauważalne róznice między nimi?
Stary 2012-03-22, 15:31   #1097
szafirowa
Rozeznanie

Cytat:
ja miałam obydwie, i spisywały się równie dobrze diamentowa szybciej mi zgęstniała, ale to mogl byc efekt roznych czynnikow polecam szczerze obie, to najlepsze odżywki jakich uzywalam
Stary 2012-03-22, 17:37   #1098
AnnaFabisiak
Raczkowanie

kupiłam sobie wit. a plus e no to zobaczymy
AnnaFabisiak jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-22, 18:10   #1099
anttreee
Raczkowanie

Cytat:
Ja osobiście wolę 8 w 1, na mnie lepiej działała.
Stary 2012-03-22, 22:36   #1100
IvieDalia
Rozeznanie

Ok, więc skuszę się na 8w1. A jak długo można ją stosować?
Stary 2012-03-23, 10:30   #1101
ana999ana
Raczkowanie

Ja stosuję diamentową, chyba 5 miesiąc, i zaczynają mi się znów rozdwajać widocznie przesadziłam... na jak długo powinnam zrobić przerwę? Miesiąc wystarczy? W trakcie przerwy smarowałabym kremikiem z Yves Rocher... Kurczę, szkoda mi paznokci...A starałam się nie malować tak dosłownie non-stop, np 3 dni i potem przerwa i smarowanie olejkiem witaminowym, i dopiero od nowa.
ana999ana jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-23, 11:15   #1102
anttreee
Raczkowanie

Ja stosowałam coś ok miesiąca, później przerwa ok 3 tygodnie, i znów używam od jakichś 2 tygodni. Jak skończe tą buteleczkę to skończę witaminową bombę KillS i jak tamtą buteleczkę skończę to bd myśleć co dalej.
Stary 2012-03-26, 08:44   #1103
MaritaEm
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
A te odżywki używałaś ile czasu? Całą kurację czy zniechęcałaś się w połowie brakiem efektów? Z tego co wiem to bardzo ważna jest wytrwałość i skończenie kuracji...
MaritaEm jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-26, 16:12   #1104
anttreee
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez MaritaEm Pokaż wiadomość
A te odżywki używałaś ile czasu? Całą kurację czy zniechęcałaś się w połowie brakiem efektów? Z tego co wiem to bardzo ważna jest wytrwałość i skończenie kuracji...
A czasem trzeba od razu podwójną dawkę dać.
Stary 2012-06-26, 22:12   #1105
Apsik13
Zakorzenienie

Czy ktoś już używał odżywki wybielającej Eveline?

http://eveline.eu/product/id/1712.OD..._PAZNOKCI.html

Edytowane przez Apsik13
Czas edycji: 2012-06-26 o 22:14
Apsik13 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 23:55   #1106
Zaczaarowana
Raczkowanie

Ja także bardzo polecam odżywkę Eveline 8w1
Stary 2012-07-12, 20:21   #1107
Mastylla
Raczkowanie

Na rozdwajajace sie paznokcie bardzo duży wpływ ma to co jemy. Suplementy owszem mogą być (ja bym polecila Ha-Pantoten ale nie ten zielony do włosów i paznokci tylko klasyczny. Faktycznie po 1-2 miesiącach zażywania bylo widać różnicę) Każda rygorystyczna dieta odchudzająca jest dla paznokci i włosów zabójstwem. Wiec jak sie odchudzac to z głową.
Dużo warzyw, owoców, jaj, oliwy z oliwek. Teraz lato, wszystkiego pod dostatkiem (bo pomidory w środku zimy z pomidorami mają niewielw spólnego). Zatem ratujmy paznokcie

A z odżywek to polecałabym Avon. Są fajne i cena znośna
Stary 2012-07-15, 10:34   #1108
201701191223
Konto usunięte

ja swoje rozdwojone paznokcie ściełam do zera,wcieram linomag, żeby je natłuscić i uzywam spa do paznokci joko
201701191223 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 18:22   #1109
myszuniaaa_p
Przyczajenie

Hej, ojjj znam ten ból. Walczyłam z tym cholerstwem pół roku do tego wytoczyłam najcięższe działa i przeprowadziłam zmasowany atak i.. udało się oczywiście każda z nas jest inna ale ja:

1. Przez ponad pół roku łykałam suplementy ze skrzypem.. ten sam supel przez cały czas bo miesiąc łykania nic nie da
2. kupiłam REGENERUM to takie, co reklamują.. i fakt koło 17zł to kosztuje, ale już po 1wszym użyciu pazurki lepiej wyglądają (najlepiej posmarować łącznie ze skórkami i ja wjeżdżałam jeszcze pod paznokieć.. wchłania się około godziny więc podczas patrzenia na filmy to przeprowadzałam..co 3-4 dni)
3. na codzień używałam odżywki z EVELINE 8in1 total action.. drogie cholerstwo (30 zł!!) ale moim zdaniem warto dla codziennej ochrony. przez 4 dni nakłada się kolejną warstwę a po 4 dniach zmywasz... i od nowaRegenerum stosowałam pomiędzy zmywaniem bo szasem zmywałam po 3 dniach... a apropos zmywania..
4. dobry, bezacetonowy zmywacz..nie tam za 2 zł tylko też za 20.. też mam z Eveline 3w1.. nie śmierdzi, nie wysusza.

Na mnie JOKO nie działa zupełnie. a pazury moje były w stanie okropnym.. czy pomalowane czy nie.. jak byly pomalowane (choćby utwardzaczem z JOKO) kawałki lakieru i paznokcia mi odpadały...blah.. a nie była to żadna choroba czy co tam, byłam z tym u lekarza mój problem polegał na tym że pracuje z kredą. kupiłam uchwyt na kredę że już tego w łapie nie trzymam, tylko w takim plasticzku, lepsze kremy i jakoś pomogło.

Życzę powodzenia
myszuniaaa_p jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 18:27   #1110
Inspire
Kuźnia inspiracji

Cytat:
Napisane przez myszuniaaa_p Pokaż wiadomość
3. na codzień używałam odżywki z EVELINE 8in1 total action.. drogie cholerstwo (30 zł!!)
Ile?!
przecież w Rossmannie kosztuje chyba 10,49...

Odpowiedz

Tagi
łamią, paznockie, paznokcie, rozdwajają, rozdwojone

Nowe wątki na forum Naturalne paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości