farbowanie po farbowaniu, z czerni na czerwień? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-10-11, 16:15   #1
vio
Przyczajenie

farbowanie po farbowaniu, z czerni na czerwień?

witam
moj naturalny kolor to sredni/ciemny braz. mialam kilkakrotnie farbowane wlosy, na czarno, na ciemna czerwien (juz daaawno). ostatnio 1,5 mca temu u fryzjera mialam nalozony kolorant czarny na cale wlosy plus rozjasnianie i czerwone pasemka. niestety potwornie szybko mi sie te pasemka spraly nie wiem w sumie dlaczego.. wiem tylko ze fryzjer mi powiedzial zebym wiecej nie farbowala wlosow farba Palette, bo ta farba potem najgorzej schodzi. w kazdym badz razie teraz chcialabym strzelic sobie cos z czerwieni na cale wlosy. kupilam farbe Schwarzkopf Brillance Luminance, kolor 846- jaskrawa czerwien ;-) i teraz mam pytan kilka.
po 1- jak z iloscia? czy przy mojej dlugosci- troche za ramiona- wystarczy jedno opakowanie, czy musze koniecznie kupic dwa?
po 2- czy w ogole zlapie mi ten kolor, skoro mialam calkiem niedawno farbowane na ciemniejszy..?
po 3- jak z Waszymi doswiadczeniami z ta farba? czy warto?
po 4- jesli totalnie przestanie mi odpowiadac ten kolor, to czy farbniecie sie potem /tzn jak juz sie zacznie spierac i wygladac fatalnie/ na ciemny braz/czarny bedzie zupelnym samobojstwem dla wlosow?
vio jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-11, 17:11   #2
ImaginationGirl
Raczkowanie

Dot.: farbowanie po farbowaniu, z czerni na czerwień?

wydaje mi sie ze w ogole nie chwyci, ewentualnie tam gdzie mialas pasemka no i moze w sloncu beda sie swiecic na czerwono, jasniejsze farby nie lapia ciemniejszych, no chyba ze pomalujesz rozjasniaczem i na to czerwien ale to by je troche zniszczylo.
ImaginationGirl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-11, 18:12   #3
black_sun
Rozeznanie

to są te farby specjalnie do ciemnych kolorów? tak jak poprzedniczka uważam, że nie złapie nic a nic, może połysk jakiś da. one rozjaśnią naturalnie ciemne włosy, na farbie czarnej nic nie da.
próbowałam kiedyś takiej sztuki z lorealem specjalnie do ciemnych włosów, nie było żadnego efektu, poza zniszczonymi włosami
black_sun jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-11, 18:30   #4
Wild Angel
Przyczajenie

GG do Wild Angel

ja niedawno probowalam z palleta przejsc z czarnego na braz. pokrylo tylko odrosty. Zreszta na odrostach jest bardziej rudy niz braz ;/
Wild Angel jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-11, 18:52   #5
°Alchemia
Zadomowienie

Farba nie rozjaśnia farby. Nie złapie nic bez dekoloryzacji. Specjalne farby rozjaśniające i farbujące jednoczesnie ciemne włosy, sa przeznaczone do włosów naturalnie ciemnych, nie do farbowanych na ciemno.
°Alchemia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-14, 23:12   #6
cophotis
Raczkowanie

1. też mam włosy do ramion, jedno opakowanie mi w zupełności wystarczyło

2. nie złapie. ja chcąc wyjść z czarnego koloru, regularnie farbowałam włosy na odcienie czerwieni, chwytało oczywiście tylko odrosty. później ścięłam resztkę czarnych kosmyków iii...

3. i chcąc dojść w końcu do czerwieni jaką chciałam/chcę mieć kupiłam tą farbe. i to był największy mój błąd, ponieważ wyszedł mi rudo miedziany, a znajomi przez dłuugi czas mówili na mnie "rdzawa rynna". nie polecam tej farby.
cophotis jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości