Kolor w這s闚 a pyzata buzia - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2007-10-13, 17:34   #1
doha
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8

Kolor w這s闚 a pyzata buzia

Mam pytanie: czy przyciemnienie w這s闚 mo瞠 wp造n望 na to, 瞠 twarz wyda si mniejsza? Po pierwsze mam strasznie pyzat buzi, do tego d逝gie w這sy koloru czerwonego. W najbli窺zych dniach wybieram si do fryzjera, 瞠by obci望 w這sy na kr鏒ko. Poni瞠j fryzurka. Problem w tym, 瞠 ca貫 篡cie mia豉m czerwone w這sy, a teraz musz zmieni kolor ze wzgl璠u na prac (fakt, s dosy intensywne). My郵a豉m o tym, 瞠by je rozja郾i, ale 瞠by wci捫 by造 rude, ale boj si, 瞠 dalej b璠 si czepia. I tak si w豉郾ie zastanawiam, bo mo瞠 jak je przyciemni to troch mi si ta pyzata g瑿a "skurczy". Co o tym my郵icie. Do陰czam drugie zdj璚ie koloru jaki ewentualnie wchodzi豚y w gr (cho troch mi tych rudo軼i szkoda)
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg img (231).jpg (59,6 KB, 36 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 1 (171).jpg (69,9 KB, 29 za豉dowa)
doha jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-13, 18:26   #2
boniulka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 374
GG do boniulka
Dot.: Kolor w這s闚 a pyzata buzia

Witaj
Jestem zdania, 瞠 ciemne w這sy wyszczuplaj buzi,mo瞠 to kwestia tego,瞠 nadaja wyrazistosci i twarz odcina si od koloru w這s闚...zauwa 瞠 te wszystkie odcienie karmelu kt鏎y sta sie modny zlewaja si z karnacja i twarz wydaje si szersza ni jest w rzeczywistosci.Sama widz po sobie kiedy mam w這ski jasniejsze ni ciemny braz twarz wydaje sie puco這wata kiedy sa ciemne wyraznie wida r霩nic...
wysy豉m fotki evy longorii oraz beyonce w jasniejszych oraz ciemniejszych w這skach
Pozdrawiam
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg z3997251X.jpg (35,5 KB, 61 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg eva-longoria-desperate-housewives-extra-juicy-edition-season-2-dvd-launch-1YUxfd.jpg (62,6 KB, 54 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Beyonce%25205%5B1%5D.jpg (40,7 KB, 42 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg UKHOF6.jpg (65,0 KB, 44 za豉dowa)
Stary 2007-10-13, 18:47   #3
doha
Przyczajenie

Red face Dot.: Kolor w這s闚 a pyzata buzia

Dzi瘯i za rad. No to teraz mam chocia jeden argument za tym, 瞠by przyciemni w這sy i po瞠gna si z rudym
Stary 2007-10-13, 21:57   #4
asica
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 205
Dot.: Kolor w這s闚 a pyzata buzia

Podobno ciemniejsze wlosy u nasady a jasniejsze od mniej wiecej wysokosci ucha w d馧 wyszczuplaj buzi. Samemu troche ciezko takie cos wykombinowac (chociaz ja sie w to bawie) i nie kazda fryzjerka chce sie tego podjac, np mi jedna kiedys odmowila, bo stwierdzila ze pomysl bez sensu i ludzie pomysla ze fuszer mi odwali豉...
asica jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-14, 07:01   #5
doha
Przyczajenie

Talking Dot.: Kolor w這s闚 a pyzata buzia

Hmm, w moim przypadku to si chyba nie sprawdzi, bo poni瞠j ucha to ju niewiele zostanie z racji tego, 瞠 obcinam w這sy na kr鏒ko. A swoj drog nigdy nie s造sza豉m o takiej metodzie. To chyba, rzeczywi軼ie nie豉twa sztuka tak ufarbowa w這sy
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:58.