zdjęcia blondynek-wątek zbiorczy - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-05-02, 20:50   #61
NoŁ_NoRmaL
Raczkowanie

Dot.: Odcienie blondu/fotki!

Cytat:
Napisane przez shockwaves
Ja nie moge napatrzec sie na ten kolorek Paris, mimo ze pod kicz podlatuje. Przysylam tez kilka innych ciekawych propozycji.
nie wiem..w sumie moze to byc wosk ale to by museli nawalic jej nie wiem ile tego..
NoŁ_NoRmaL jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-02, 21:01   #62
NoŁ_NoRmaL
Raczkowanie

Właśnie miałam wizje..a co powiecie na ..blond balejaz bardzo gesty i cieniutkie pasemeczka(tak zbey sie zdawalo ze jednolity praktycznie) ale w dwoch kolorkach tzn blond taki slomiany plus jakis tam tez dosc jasny, a pod spodem zeby etz byl balejaz tylko taki cos w ciemniejszym odcieniu blondu? bzoe nie wiem czy to dobzre wytlumaczylam ale taka mialam wizje pzred chwila maciemoze czegos takie fotki?
Stary 2006-05-02, 21:23   #63
naughty-girl
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Iam
przegrzebałam wszeż i wzdłuż neta i nie mogę znaleść zdjęć balejaży -jasny blond z brązem- mam tylko coś takiego, ale to nie jest jeszcze to o co ci chodzi naughty-girl, jak coś mi wpadnie w oko to dodam
wielkie dzieki fotka nr. 1 to mniej więcej to co mam na myśli ;D nie szukaj więcej bo się zadręczysz, z tego co zauwazylam to taki balejaż nie jest zbyt często spotykany jeszcze raz dzięki teraz już mam fotki [jeszcze 2 dodane wczesniej przez kaska222] i moge ruszać do fryzjera tylko musze termin wolny znaleźć a to największy problem ;P
naughty-girl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-02, 21:29   #64
NoŁ_NoRmaL
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez naughty-girl
wielkie dzieki fotka nr. 1 to mniej więcej to co mam na myśli ;D nie szukaj więcej bo się zadręczysz, z tego co zauwazylam to taki balejaż nie jest zbyt często spotykany jeszcze raz dzięki teraz już mam fotki [jeszcze 2 dodane wczesniej przez kaska222] i moge ruszać do fryzjera tylko musze termin wolny znaleźć a to największy problem ;P
ehh mi tam termin dla poprawienie urodu znajdzie sie zawsze tlyko nie zawsz eejst kasa
a ja juz glupieje z coarz to nowymi pomyslami..najgorsze ejst to ze ja nie wiem jak ja to powiem fryzjerce co ja chce i zeby ona tego zle nie odebrała i nie zorbila mi na gloiwe koloru zolto-bialo-sraczkowatego..
Stary 2006-05-02, 21:36   #65
naughty-girl
Rozeznanie

NoŁ NoRmaL , ja znalazłam sposób na niezadowolenie wynikające z niezrozumienia przez fryzjera - latam do fryzjerki ze zdjęciami to się może wydawać śmieszne, ale od kiedy babce pokazuje fotki to mam o wiele lepsze samopoczucie po wyjściu z salonu ostatnio mi naprawde fajnie obcięła włosy,tak jak chciałam, szkoda że jak je wymyłam i sama ułożyłam to już nie były takie fajne... ale ona wklepała mi w kudły chyba 6 różnych preparatów więc co sie dziwić że była różnica
Stary 2006-05-02, 21:40   #66
NoŁ_NoRmaL
Raczkowanie

Cytat:
NoŁ NoRmaL , ja znalazłam sposób na niezadowolenie wynikające z niezrozumienia przez fryzjera - latam do fryzjerki ze zdjęciami to się może wydawać śmieszne, ale od kiedy babce pokazuje fotki to mam o wiele lepsze samopoczucie po wyjściu z salonu ostatnio mi naprawde fajnie obcięła włosy,tak jak chciałam, szkoda że jak je wymyłam i sama ułożyłam to już nie były takie fajne... ale ona wklepała mi w kudły chyba 6 różnych preparatów więc co sie dziwić że była różnica
Hmm..no tak:P ale skad wziac taka fotke? balejaz 2 kolory blondu(jasne oczywscie) albo jeden ale tak zbey to wygladalo naturalnie..i te wloski pod spodem tez blond ale taki sredni blond..no cos takeigo jak mam na totce zestawienie tlyko pod spodem jasniejsze troche i te z wierzchu tez jasne takie slomiane.. bardzo pokretnie to tlumacze?
Stary 2006-05-02, 21:43   #67
Iam
Rozeznanie

ok dziewczynki jeszcze trochę blondu i pora się wynieśc gdzieś do brązu, bo się coraz bardziej nakręcam na blond..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bli1.jpg (4,4 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bli5.jpg (4,9 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bli2.jpg (4,6 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bli3.jpg (4,5 KB, 100 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg JOANNA.jpg (21,2 KB, 210 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg siwy8.jpg (22,0 KB, 61 załadowań)
Iam jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-02, 21:47   #68
NoŁ_NoRmaL
Raczkowanie

Co wyniesc do brazu? nie zostawiaj nas:P ja tam owle blond:P zaraz poszukam kolorkow jakie bym chiala uwiecznic na swojje glowie i powiecie mi czy to bedzie wygladac ok
Stary 2006-05-02, 21:56   #69
NoŁ_NoRmaL
Raczkowanie

A co poiwecie na taka kombinacje jaka ma ta dziewczyna tlyko te brazowe czy tam czarne koncowki zamienilabym na taki blond jak na tym drugim foto? czy myslicie ze to glupi pomysl by byl?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sliczny.JPG (26,7 KB, 156 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dol.JPG (13,4 KB, 80 załadowań)
Stary 2006-05-02, 22:06   #70
kaska222
Moderator

NOL NORMAL-ladna z ciebie dziolcha moze takie kolory wlosow
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kaska222i.JPG (27,8 KB, 270 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kaska222j.JPG (28,1 KB, 133 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kaska222r.JPG (29,0 KB, 282 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kaska222u.JPG (103,8 KB, 159 załadowań)

RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 515 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-02, 22:11   #71
Iam
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez NoŁ_NoRmaL
Co wyniesc do brazu? nie zostawiaj nas:P ja tam owle blond:P zaraz poszukam kolorkow jakie bym chiala uwiecznic na swojje glowie i powiecie mi czy to bedzie wygladac ok
mam już swój wątek o brązach (muszę coś zmienić u siebie też) a co do kolorku, który 'chyba' powinnaś wybrać z tych twoich fot, (z których zamieściłaś) to podoba mi się bardziej ten 2 kolor (niż te końcówki ciemne), już gdzieś takie się przewijały odcienie w tym topicu, mam nadzieje,że będziesz zadowolona ze zmiany
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg veronicavarekova_009.jpg (100,0 KB, 107 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg veronicavarekova_011.jpg (104,6 KB, 141 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg veronica.varekova..jpg (52,7 KB, 53 załadowań)
Iam jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-02, 22:20   #72
NoŁ_NoRmaL
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kaska222
NOL NORMAL-ladna z ciebie dziolcha moze takie kolory wlosow
dzieki hmm..zbieram zbieram zbieram te fotki i nie moge wymyslec nic normlanego zawsze jak mnie odwieci to pomysl jest taki nie normlany ze nawte nie umiem go wyslowic
Stary 2006-05-02, 22:24   #73
NoŁ_NoRmaL
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Iam
mam już swój wątek o brązach (muszę coś zmienić u siebie też) a co do kolorku, który 'chyba' powinnaś wybrać z tych twoich fot, (z których zamieściłaś) to podoba mi się bardziej ten 2 kolor (niż te końcówki ciemne), już gdzieś takie się przewijały odcienie w tym topicu, mam nadzieje,że będziesz zadowolona ze zmiany
Hmm..tlyko mi sie widzi kolo taki jak na 1 fotce tlyko zamiast kolorow tych koncowek co ta panienka ma chyba czorne to ja bym dala taki blondzik jak na 2 fotce..bzoe ja nie wiem czy wy mnie dobzre rozumiecie a ten kolor na 1 foteczce co zamiescilam w poscie nr 69 to mi sie starsznei pdoba normlanie odpadam..mzoe dlatego ze ciekawe foto..ale podoba mi sie i nie wiem jak ja bym w takim wygladala
Stary 2006-05-02, 22:46   #74
naughty-girl
Rozeznanie

ja chyba mniej wiecej rozumiem skomplikowane te twoje plany, nie wiem czy fryzjerka cie zrozumie...lepiej znajdz fotke bo potem bedziesz niezadowolona jak cos wyjdzie inaczej niz chcialas ;] ja juz zaopatrzyłam się w fotki, teraz tylko muszę zawiadomic moją rodzicielke o planach dotyczących koloru - ona chyba nie wie że aż tak jasny blond planuje [ah, smarkaczem być ] i jazda do fryzjera życzcie powodzenia
Stary 2006-05-02, 22:57   #75
NoŁ_NoRmaL
Raczkowanie

Cytat:
ja chyba mniej wiecej rozumiem skomplikowane te twoje plany, nie wiem czy fryzjerka cie zrozumie...lepiej znajdz fotke bo potem bedziesz niezadowolona jak cos wyjdzie inaczej niz chcialas ;] ja juz zaopatrzyłam się w fotki, teraz tylko muszę zawiadomic moją rodzicielke o planach dotyczących koloru - ona chyba nie wie że aż tak jasny blond planuje [ah, smarkaczem być ] i jazda do fryzjera życzcie powodzenia
Ale takie zestawienie kolorkow jakie sobie uschizowałam ci sie podoba? tzn taki jansy blond z wierzychu(jak na 1 foto) a spod taki ciemny blond jak na 2 foto?
Stary 2006-05-02, 23:22   #76
naughty-girl
Rozeznanie

Cytat:
Ale takie zestawienie kolorkow jakie sobie uschizowałam ci sie podoba? tzn taki jansy blond z wierzychu(jak na 1 foto) a spod taki ciemny blond jak na 2 foto?
nop,całkiem ok połączenie ;] ale nie jestem pewna czy fryzjerka będzie umiała to zrobic i czy zrozumie o co ci chodzi pewnie sporo zapłacisz bo bedzie musiała zrobić kilka farb to tego balejażu ;P jak zrobisz to koniecznie wklej fotki
Stary 2006-05-03, 11:02   #77
NoŁ_NoRmaL
Raczkowanie

No to sie ciesze ze sie poodba ale znajac zycie nie wytlumacze jak tzreba, bo foto takewigo znjles cnie moge i wyjde z salonu jak dziwolag jka zorbie wkleje fotke tlyko msuze sie peirw zorientowac ile to bedzie kosztowac i od kogogs wyludzic kase
Stary 2006-05-03, 12:46   #78
natka_pietruszki
Zakorzenienie

Dziewczyny powiedzcie proszę czy te blondy można zaliczyć do popielatych, chłodnych odcieni? Bo ja się tak strasznie nie znam, że aż wstyd
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg coifprintete06_pt.jpg (14,7 KB, 203 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg elena_home.jpg (48,2 KB, 211 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kaska222i.JPG (27,8 KB, 160 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg stro6.jpg (29,7 KB, 53 załadowań)
Stary 2006-05-03, 15:33   #79
liberka
Raczkowanie

Cytat:
NOm naprawde jestes czorna? bzoe a tak ladnie ci w londzie..mam nadzieje ze nadal masz:P a to sa xcale wloski pofarbpwane nie?

Moim naturalnym kolorem włosów jest taki ciemny braz prawie podchodzacy pod czarny... a przy blądzie narazie zostałam i jeszcze rozjaśniłam..kupiłam farbe w allegro tą na obrazku i pomalowałam..nawet fajny kolorek wyszedł ale nie mam aparatu aby zrobić zdjęcie... mija jakoś równy rok od kąd jestem bladynka..ale szczerze to trudno utrzymac bląd malowany ..zeby był ladny a nie żółty na drugiej fotce (z wakacji) miałam pasemka ciemną czekoladą... (wtedy włosy nie wydawały sie takie zółte) najgorsze jest malowanie odrostów...na fotce 3 widac ze malowane odrosty mają kolor typowo żółty...

liberka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-03, 16:01   #80
ankaj25
Raczkowanie

Może takie kolorki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 88_8.jpg (24,5 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg blond.jpg (13,1 KB, 36 załadowań)
Stary 2006-05-03, 16:12   #81
Ninedin
Zakorzenienie

może jeszcze takie

Edytowane przez Ninedin
Czas edycji: 2006-05-03 o 22:51
Ninedin jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-03, 16:31   #82
anka^^
BAN stały

Poszperałam w kompie i też cosik mam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (9,9 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (13,8 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 13.jpg (41,7 KB, 134 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 017_heidimueller_nbctca05.jpg (50,7 KB, 444 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 166.jpg (29,2 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1539_351188301_00049_H225027_L.jpg (29,9 KB, 88 załadowań)
anka^^ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-03, 16:34   #83
anka^^
BAN stały

Jeszcze...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryz5.jpg (8,6 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzur.jpg (54,9 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 98989.jpg (31,7 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Fryzurka3.jpg (43,5 KB, 101 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzurka33.jpg (58,0 KB, 121 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg med_t0V83866.jpg (47,0 KB, 110 załadowań)
Stary 2006-05-03, 16:36   #84
anka^^
BAN stały

ostatnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pic_101.jpg (29,9 KB, 121 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg reserved2.jpg (12,1 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg w10.jpg (70,9 KB, 204 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z2023257G.jpg (19,5 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Wlosy36.jpg (56,6 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (16,5 KB, 97 załadowań)
Stary 2006-05-03, 21:41   #85
NoŁ_NoRmaL
Raczkowanie

ankaj25, Ninedin, anka^^ dzieki jestem wam naprawde wdzieczna za te blondziki..moze sie w koncu na cos zdecyduje
Stary 2006-05-03, 21:43   #86
NoŁ_NoRmaL
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez liberka
Moim naturalnym kolorem włosów jest taki ciemny braz prawie podchodzacy pod czarny... a przy blądzie narazie zostałam i jeszcze rozjaśniłam..kupiłam farbe w allegro tą na obrazku i pomalowałam..nawet fajny kolorek wyszedł ale nie mam aparatu aby zrobić zdjęcie... mija jakoś równy rok od kąd jestem bladynka..ale szczerze to trudno utrzymac bląd malowany ..zeby był ladny a nie żółty na drugiej fotce (z wakacji) miałam pasemka ciemną czekoladą... (wtedy włosy nie wydawały sie takie zółte) najgorsze jest malowanie odrostów...na fotce 3 widac ze malowane odrosty mają kolor typowo żółty...
Hmm..ale i tak aldnei ci w blondziku a mam takie pytanie..jak masz cała glowe pofarbowana to czy bardzo widac odrosty i po ilu tak juz je widac tak bardzo ze pasuje pomalowac?
Stary 2006-05-03, 21:58   #87
NoŁ_NoRmaL
Raczkowanie

Hmm..dziewuszki a ja mma takie pytanie..bo poodba mi sie to zestawienie kolorow, tlyko tu sa 3 kolory taki jasny blond i ciemniejszy i jesce jakis czerwonawy, a mi sie podoba bez tego czerwonego..i..ten jasny to ejst balejaz? bo ja znalazlam w jakims watku to foto o balejazach..i czy na moich wlosach daloby sie zorbci cos takiego? czy musialabym np pierw ciapnac jakims kolorkiem? ehh..bo mi sie marzy cosik takiego
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 515.jpg (37,5 KB, 139 załadowań)
Stary 2006-05-03, 22:02   #88
NoŁ_NoRmaL
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez natka_pietruszki
Dziewczyny powiedzcie proszę czy te blondy można zaliczyć do popielatych, chłodnych odcieni? Bo ja się tak strasznie nie znam, że aż wstyd
DO popielatych? sama nie wiem..etz estem ciemna ja tlyko widze czy ejst to odcien jasny ciemny czy sredni a i to nie za bardzo..pozatmy ja to nawte platyny z abardzo od slomianego nie rozrozniam ja widze czy ejst ladny albo mniej aldny albo "nie moj"
Stary 2006-05-03, 22:12   #89
naughty-girl
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez natka_pietruszki
myśle że to akurat nie najlepszy przykład bo tu masz balejaż z popielatym blondem i innymi kolorami, więc nie można tego popielatym blondem nazwać :P tylko te najjaśniejsze pasemka na wszystkich fotkach [poza środkową w górnym rzędzie] podpadają pod taki siwy blond ...
Stary 2006-05-03, 22:18   #90
naughty-girl
Rozeznanie

Cytat:
Hmm..dziewuszki a ja mma takie pytanie..bo poodba mi sie to zestawienie kolorow, tlyko tu sa 3 kolory taki jasny blond i ciemniejszy i jesce jakis czerwonawy, a mi sie podoba bez tego czerwonego..i..ten jasny to ejst balejaz? bo ja znalazlam w jakims watku to foto o balejazach..i czy na moich wlosach daloby sie zorbci cos takiego? czy musialabym np pierw ciapnac jakims kolorkiem? ehh..bo mi sie marzy cosik takiego
fajna fryzura jestem pod wrażeniem że wreszcie zdecydowałaś sie na konkretny balejaż co do tego czy u ciebie tak wyjdzie to nie potrafie odpowiedziec bo nie wiem jaki masz kolorek włosów ;D myśle że jak masz jakieś w miare jasne to uda się takie coś
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości