zdjęcia blondynek-wątek zbiorczy - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-05-03, 22:21   #91
NoŁ_NoRmaL
Raczkowanie

Dot.: Odcienie blondu/fotki!

Cytat:
Napisane przez naughty-girl
fajna fryzura jestem pod wrażeniem że wreszcie zdecydowałaś sie na konkretny balejaż co do tego czy u ciebie tak wyjdzie to nie potrafie odpowiedziec bo nie wiem jaki masz kolorek włosów ;D myśle że jak masz jakieś w miare jasne to uda się takie coś
No zamieszczałam fotke w poście 36 bodajżę..moje naturalne to te co mam na dole..tzn sie pod spodem..tzn te ciemniejsze no
NoŁ_NoRmaL jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-03, 22:36   #92
naughty-girl
Rozeznanie

zobaczyłam i już wiem jaki masz kolor włosów myśle że jak masz dobrą fryzjerke to ci zrobi takie "cuś" na głowie ;] mam pytanie do ciebie - nie wiesz czy bardzo się niszczą włosy przy aż takim rozjaśnianiu? [ja mam naturalny kolor brązowawo-szarej zdechłej myszy,można to określić jako ciemny blond ] bo mi sie marzy jasny blondzik [pisałam juz o tym ] ale nie chce sobie bardzo zniszczyć włosów...
naughty-girl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-03, 22:43   #93
NoŁ_NoRmaL
Raczkowanie

Cytat:
zobaczyłam i już wiem jaki masz kolor włosów myśle że jak masz dobrą fryzjerke to ci zrobi takie "cuś" na głowie ;] mam pytanie do ciebie - nie wiesz czy bardzo się niszczą włosy przy aż takim rozjaśnianiu? [ja mam naturalny kolor brązowawo-szarej zdechłej myszy,można to określić jako ciemny blond ] bo mi sie marzy jasny blondzik [pisałam juz o tym ] ale nie chce sobie bardzo zniszczyć włosów...
hmm..nie wiem ja robiłam balejaż blond z tych co mam na glowie to mi sie nie zniszczyly wogogle..przynajmniej ja nie zauwazlam zeby jakos starsnzie sie zniszczyly
A cvo do fryzjerki to nie wiem jaka mama..jaka sie napotka..mysle ze zaniose fotke i powiem: prosze mi takz orbic. a jak wyjdzie cos nie tak to powiem: mialo byc jak na fotce! czy;li placimy tlyko 25 zl za farbe zegnam
Stary 2006-05-03, 22:49   #94
naughty-girl
Rozeznanie

.

Edytowane przez naughty-girl
Czas edycji: 2013-02-16 o 22:55
Stary 2006-05-03, 23:05   #95
NoŁ_NoRmaL
Raczkowanie

Cytat:
ja ostatnio byłam przerażona po farbowaniu i miałam ochote zamordowac fryzjerke . chciałam odrosty i ogólnie łebek [resztki balejażu z platynowym blondem i ciemnym brązem + mój naturalny kolor] zafarbować na jakiś taki średnio ciemny blondzik. w planach był jasny blond w stylu Jessici Simpson, ale baba stwierdziła że mi się zniszczą włosy bardzo od rozjaśniacza. fryzjerka miała taką palete z próbkami i tam znalazłam odcień [najjaśniejszy jaki można uzyskać bez rozjaśniacza] , martwiłam się że taki myszowaty,ale baba obiecała że będzie troche jaśniejszy na mojej głowie. wszystko ładnie,pięknie, a po zmyciu farby przeżyłam szok - włosy miałam koloru młodej kaczuszki całe szczęście że farba nie chwyciła na starym balejażu,bo chyba bym się zabiła... po jakimś czasie trochę to to zblakło...
bzoe biedna ja bym nie zaplacila (dlatego co chwile zmieniam fryzjerki bo jak nie chce im placic jak cos nie wyjdzie to juz poznije nie chca mnie przyjmowac..)
Stary 2006-05-04, 13:18   #96
naughty-girl
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez NoŁ_NoRmaL
bzoe biedna ja bym nie zaplacila (dlatego co chwile zmieniam fryzjerki bo jak nie chce im placic jak cos nie wyjdzie to juz poznije nie chca mnie przyjmowac..)
ja byłam z matką, której wczesniej obcięli włosy i jak ja siedziałam jeszcze z farbą na łebku to ona zapłaciła z góry za nas obie i poszła do domu... ;P więc wariant niepłacenia nie wchodzi w grę zresztą nie wiem czy z głupoty czy z sentymentu do wspomnianego wczesniej balejażu,który wyszedł naprawdę fajnie [mój ciemny blond+platynowy+ciemny brąz] dalej chodze do tej samej fryzjerki ostatnio byłam zadowolona z wizyty, babka obcięła mnie dokładnie jak chciałam [miałam fotke ze sobą] i nieźle to wyglądało niestety tylko do 1 mycia, potem jak sama układałam włosy [prostownica i te sprawy] to juz nie było tak fajnie ale i tak mi się podoba
Stary 2006-05-04, 14:21   #97
liberka
Raczkowanie

Cytat:
Hmm..ale i tak aldnei ci w blondziku a mam takie pytanie..jak masz cała glowe pofarbowana to czy bardzo widac odrosty i po ilu tak juz je widac tak bardzo ze pasuje pomalowac?
hmm szczerze to jak pirwszy raz pomalowalam wlosy na blad a pozniej pojawily mi sie odrosty to kazdy mowil ze lepiej mi w odrostach tylko takich 1cm cos takiego.. dlatego ze wychodzilo takie cieniowanie wlosow od ciemnego-do jasne i fajny efekt jest wtedy , no a co do odrostow to jak juz mam tak hmmm 3cm /4cm to beznadziejnie to wyglada i maluje rozjasniaczem ze 3/4 razy (bo i tak robia sie zolte) i dopoki nie uzyskam jasnego koloru (takiego podobnego do reszty) to maluje farbą (np. popielaty blądy chyba) i fajnie wychodzi.. ale trudno utrzymac kolor bld jak ma sie naturalne bardzo ciemne..czesto robi sie efekt żółtych włosów i nawet plukanka nie pomaga... co jakis czas trzeba pomalowac wlosy rozjasniaczem i wychodzą takie fajniutkie jasne...ale wiadomo..niszczą sie...
na fotce ponizej malowalam odrosty ze 4razy i jeszcze odruznial sie od reszty wlosow ale pozniej jeszcze raz i jakos tak sie podobne mniej wiecej zrobily na drugiej fotce jest tydzien po tych co na 1 (w ciagu paru dni jakos udalo mi sie mniej wiecej uzyskac kolor "podobny do reszty) ale z tylu nie malowalam odrostuw bo nie widzialam a nie mial mi kto pomalowac bo mieszkam tylko z tatą pozdrawiam

liberka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 19:13   #98
naughty-girl
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez liberka
hmm szczerze to jak pirwszy raz pomalowalam wlosy na blad a pozniej pojawily mi sie odrosty to kazdy mowil ze lepiej mi w odrostach tylko takich 1cm cos takiego.. dlatego ze wychodzilo takie cieniowanie wlosow od ciemnego-do jasne i fajny efekt jest wtedy
ja uważam że takie ciemne odrosty 1-1,5 cm wygladają całkiem ok przy blond włosach [jeszcze lepiej jest jak na blondzie są ciemne pasemka] , ciebie nie widzialam ale mysle ze wygląda to fajnie , zwłaszcza jak piszesz że wtedy jest efekt cieniowania ja teraz mam juz paskudne odrosty - chyba 4 lub 5 cm , naszczescie niedługo wybieram się do fryzjera na farbe...
Stary 2006-05-04, 19:36   #99
czarna_orchidea21
Rozeznanie

Ja mam ostatnio takie zboczenie - blond z odrostami właśnie :P Nie wiem czemu, ale podoba mi się coś takiego
czarna_orchidea21 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 21:09   #100
NoŁ_NoRmaL
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez liberka
hmm szczerze to jak pirwszy raz pomalowalam wlosy na blad a pozniej pojawily mi sie odrosty to kazdy mowil ze lepiej mi w odrostach tylko takich 1cm cos takiego.. dlatego ze wychodzilo takie cieniowanie wlosow od ciemnego-do jasne i fajny efekt jest wtedy , no a co do odrostow to jak juz mam tak hmmm 3cm /4cm to beznadziejnie to wyglada i maluje rozjasniaczem ze 3/4 razy (bo i tak robia sie zolte) i dopoki nie uzyskam jasnego koloru (takiego podobnego do reszty) to maluje farbą (np. popielaty blądy chyba) i fajnie wychodzi.. ale trudno utrzymac kolor bld jak ma sie naturalne bardzo ciemne..czesto robi sie efekt żółtych włosów i nawet plukanka nie pomaga... co jakis czas trzeba pomalowac wlosy rozjasniaczem i wychodzą takie fajniutkie jasne...ale wiadomo..niszczą sie...
na fotce ponizej malowalam odrosty ze 4razy i jeszcze odruznial sie od reszty wlosow ale pozniej jeszcze raz i jakos tak sie podobne mniej wiecej zrobily na drugiej fotce jest tydzien po tych co na 1 (w ciagu paru dni jakos udalo mi sie mniej wiecej uzyskac kolor "podobny do reszty) ale z tylu nie malowalam odrostuw bo nie widzialam a nie mial mi kto pomalowac bo mieszkam tylko z tatą pozdrawiam
ee to jak efekt cieniowania to lajcik..:P na epwno fajnie wyglada a jasli chopdzo o to z tylu to popros tate zabawi sie w fryzjera
Stary 2006-05-04, 21:12   #101
NoŁ_NoRmaL
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez czarna_orchidea21
Ja mam ostatnio takie zboczenie - blond z odrostami właśnie :P Nie wiem czemu, ale podoba mi się coś takiego
hehe..tez mam roze zboczenia ale takeigo to akurat nie chcoiaz tez uwazam ze fajnie takie odrosty male wygladaja
Stary 2006-05-04, 21:34   #102
czarna_orchidea21
Rozeznanie

no małe nie mam na myśli takoich na pół głowy ale takie max 2 cm i to np przy kręconych włosach mmm
Stary 2006-05-04, 21:39   #103
NoŁ_NoRmaL
Raczkowanie

Cytat:
no małe nie mam na myśli takoich na pół głowy ale takie max 2 cm i to np przy kręconych włosach mmm
No tak tak nikt cie nie posadza o takie upodobania na pol glowy bo takie to juz chyba nieestetycznie wygladaja nawte..ale i tak poł biedy jak brunetka albo ciemna blondynka ma odrosty..gorzej jak np blondynka pzrefarbuje sie na czarno a ponzije takie odrosty..blee...
Stary 2006-05-04, 21:51   #104
NoŁ_NoRmaL
Raczkowanie

Nom i jesce odemnie pare blondzików ktore znalazlam w mojje kolekcji a chyba nie ma tu chcoaiz mzoe sie cos tu powtorzyc.. no a ten jeden nie blond to fryzurka ktora mi sie starsznie spodobała ladna? taka bede miala.. juz sie zdecydowałam na taka wlasnei fryzurke..(ale ja zmieniam czasem decyzje..)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 987_914403258_ashleystar1lo_H154414_L.jpg (41,5 KB, 171 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg britneyxx.jpg (26,2 KB, 130 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg g18.jpg (57,7 KB, 88 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 16d.jpg (95,7 KB, 88 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Brittany-4_w.jpg (41,2 KB, 80 załadowań)
Stary 2006-05-04, 22:56   #105
czarna_orchidea21
Rozeznanie

Cytat:
No tak tak nikt cie nie posadza o takie upodobania na pol glowy bo takie to juz chyba nieestetycznie wygladaja nawte..ale i tak poł biedy jak brunetka albo ciemna blondynka ma odrosty..gorzej jak np blondynka pzrefarbuje sie na czarno a ponzije takie odrosty..blee...
Jeny o takich to nawet nie myśle, jak taki cuś widze to mam ochote złapać i sama farbować, a ciemne odrosty jakoś nie, no chyba, że czarne włosy i odrosty brąz - też mnie nie rajcuje
Stary 2006-05-04, 23:12   #106
NoŁ_NoRmaL
Raczkowanie

Cytat:
Jeny o takich to nawet nie myśle, jak taki cuś widze to mam ochote złapać i sama farbować, a ciemne odrosty jakoś nie, no chyba, że czarne włosy i odrosty brąz - też mnie nie rajcuje
no..jak odrosty sa jasniejsze od koloru to az mnie krew zimna zalewa
Stary 2006-05-04, 23:32   #107
czarna_orchidea21
Rozeznanie

to moze ja tez cos zamontuje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tat001.jpg (70,7 KB, 123 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tat011.jpg (98,3 KB, 239 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tat028.jpg (34,3 KB, 74 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tat038.jpg (103,1 KB, 100 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rare4.jpg (67,2 KB, 226 załadowań)
Stary 2006-05-04, 23:36   #108
czarna_orchidea21
Rozeznanie

Cytat:
no..jak odrosty sa jasniejsze od koloru to az mnie krew zimna zalewa
Taa my takie mądrale bo nei mamy takiego problemu - estetki sie znalazły a mnie wlasnie korci na odrosty ciemne ale szukam odcienia odpowiedniego blond
Stary 2006-05-05, 00:09   #109
NoŁ_NoRmaL
Raczkowanie

Cytat:
Taa my takie mądrale bo nei mamy takiego problemu - estetki sie znalazły a mnie wlasnie korci na odrosty ciemne ale szukam odcienia odpowiedniego blond
No w sumie ladne blondziki dzieki juz leca domojej kolekcji
Stary 2006-05-05, 00:10   #110
liberka
Raczkowanie

Cytat:
ee to jak efekt cieniowania to lajcik..:P na epwno fajnie wyglada a jasli chopdzo o to z tylu to popros tate zabawi sie w fryzjera

nie no co ty moj tata jest przeciwny bym sie malowala na bląd ale wiadomo "na zlosc mamusi odetne sobie uszy" i tak zrobie swoje w wakacje mialam pasemka ciemną czekoladą, ostatnia fotka jest troche rozmazana no ale... efekt byl w kazdym razie najlepszy, ale pozniej oczywiscie zrobilam sobie trwałą na warkoczyki i jeszcze pomalowalam na bląd wlosy ajks... masakra..zniszczylam wlosy jak nic no ale moze niedlugo bede miala fotki w moim obecnym kolorze..co dziwne ze mi sie udalo osiagnac

liberka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-05, 15:21   #111
NoŁ_NoRmaL
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez liberka
nie no co ty moj tata jest przeciwny bym sie malowala na bląd ale wiadomo "na zlosc mamusi odetne sobie uszy" i tak zrobie swoje w wakacje mialam pasemka ciemną czekoladą, ostatnia fotka jest troche rozmazana no ale... efekt byl w kazdym razie najlepszy, ale pozniej oczywiscie zrobilam sobie trwałą na warkoczyki i jeszcze pomalowalam na bląd wlosy ajks... masakra..zniszczylam wlosy jak nic no ale moze niedlugo bede miala fotki w moim obecnym kolorze..co dziwne ze mi sie udalo osiagnac
aaa tam..moj niby tez nie, i zawsze ejst: po co ci to? czemu to ma sluzyc? za mloda jestes..bla bla bla.. ale zawsz ejak wracam z blond pasemkami albo balejazaem to mowi: no nawet ładnie
ps. slicznie wygladasz jak sie usmiechasz tak z zabkami na wierzchu ja niestety nie moge bo mam jak wampir
Stary 2006-05-05, 15:54   #112
czarna_orchidea21
Rozeznanie

fajne są wampirki mrrrrrr
Stary 2006-05-05, 21:18   #113
NoŁ_NoRmaL
Raczkowanie

Cytat:
fajne są wampirki mrrrrrr
Moj ortodonta powiediał cos innego.. dlatego pzrestałam chodzic bo stałego nie chce apataru a do wampirzych kłów sie juz przyzwyczaiłam
Stary 2006-05-05, 22:02   #114
czarna_orchidea21
Rozeznanie

Wiadomo , że był innego zdania w końcu chce zarobic
Oni to chyba by wszystkic w aparaty wsadzili :P
Stary 2006-05-05, 22:05   #115
NoŁ_NoRmaL
Raczkowanie

Cytat:
Wiadomo , że był innego zdania w końcu chce zarobic
Oni to chyba by wszystkic w aparaty wsadzili :P
Pewnie tak..moja kumpela za to ma proste zabki tyakie i jednego delikatnie(!) skrzywionego i chce aparat a ja mam takie wilkołaki, czy tam wampiry i za skorby swiata apataru nie chce
Stary 2006-05-09, 19:16   #116
kaska222
Moderator

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg stg_113a.jpg (31,5 KB, 87 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg stg_116a.jpg (86,4 KB, 123 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CaleighPeters002_600h.JPG (31,2 KB, 147 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg photo-elena1.JPG (12,1 KB, 222 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sarah3.JPG (36,4 KB, 248 załadowań)

RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 515 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-10, 17:33   #117
NoŁ_NoRmaL
Raczkowanie

a ja dzis bylam u dentysty i zakosiłam jedna strone z gazety z fajnym kolorkiem
Stary 2006-05-11, 11:15   #118
nadia07
Zakorzenienie

GG do nadia07

witam drogie wizazanki mam pytanko.. jak myslicie czy ten blondzik jest farbowany czy to naturalny kolorek ? mam podobny naturalny do ktorego bardzo chce powrocic z jasnych farbowanych

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...8&d=1146666696
Stary 2006-05-11, 16:46   #119
NoŁ_NoRmaL
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez nadia07
witam drogie wizazanki mam pytanko.. jak myslicie czy ten blondzik jest farbowany czy to naturalny kolorek ? mam podobny naturalny do ktorego bardzo chce powrocic z jasnych farbowanych

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...8&d=1146666696
Kurcze nie moze cos mi sie to otworzyc,.,,:/
Stary 2006-05-11, 18:00   #120
czarna_orchidea21
Rozeznanie

Myśle, że farbowany - refleksy może pasemka.
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości