Lublin studium kosmetyczne??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-10-14, 19:36   #1
karmen79
Przyczajenie

Smile

Lublin studium kosmetyczne???

Witam!!!
Chciałabym zrobić kurs stylizacji paznokci w Lublinie i bardzo proszę o namiary.
Również proszę o namiary na dobrą szkołę kosmetyczną w Lublibie.
Pozdrawiam
karmen79 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-28, 19:03   #2
dark01
Zakorzenienie

GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Lublin studium kosmetyczne???

Cytat:
Napisane przez karmen79 Pokaż wiadomość
Witam!!!
Chciałabym zrobić kurs stylizacji paznokci w Lublinie i bardzo proszę o namiary.
Również proszę o namiary na dobrą szkołę kosmetyczną w Lublibie.
Pozdrawiam
hej..ja od pazdziernika uczeszczam na zajecia do TEB na Okopowej...stylizacja paznokci i wizaz...nauka trwa rok..jesli chodzi o kursy,nie znalazłam niczego fajnego w Lublinie.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-30, 22:19   #3
karmen79
Przyczajenie

Ello!
Napisz coś więcej o szkole.Jakie masz wrażenia i ile kosztuje
karmen79 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 16:11   #4
dark01
Zakorzenienie

GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01

...kosztuje to : 10 comiesięcznych rat po 170zł,czyli nie tak drogo...jednak...
mam mieszane uczucia co do tej szkoły... tzn.nauczycielki są fajne ,nawet bardzo,mają doświadczenie i widać,ze wiele potrafią... bardziej chodzi mi o nastawienie koleżanek w szkole..często wydaje mi się,ze chodzą ,bo muszą za kare,albo sa zaraz po liceum i chodza,bo nie wiedzą co ze soba zrobic...a jak juz to interesuje ją je tylko paznokcie...a wizaz jest traktowany bardzo po macoszemu.Wizaz przyzwyczaił mnie do tego,ze mam doczynienia z pasjonatkami tematu a tu taki ZONK... co do reszty...minusem jest to,ze szkoła nie ma własnego budynku,tylko wynajmuje sale,więc zajęcia odbywaja sie w dwóch róznych miejscach,poza tym barakuje przestrzeni<sale małe,ciasne,a uczennic duzo>,brakuje wyposażenia z prawdziwego zdarzenia...np toaletek z odpowiednimi lustrami i oswietleniem do makijazu,zajecia odbywaja sie w zwykłych salach lekcyjnych przeważnie... brakuje mi zajęc praktycznych,poniewaz ćwiczymy na sobie,albo kolezanka na kolezance...jest małe pole manewru dla praktyk... no i jeszcze sie nie zdarzyło,zeby zajęcia odbyły sie zgodnie z grafikiem i planem zajęć,<taka mała dezorganizacja tam panuje>jedyne wyjście...chodzic tam i wyciągac maxiumum informacji dla siebie i nikim sie nie przejmować :-P
PS. Panie w sekretariacie są przemiłe

wizażowo&pazurkowo

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2008-07-08 o 12:53
dark01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 16:01   #5
MilkChocolate
Przyczajenie

Witam!
W przyszłym roku chciałabym zacząć się kształcić w zakresie kosmetologi w Lublinie... Rozmawiałam ostatnio z Koleżanką, która kształci się w tym zakresie... I radziła mi żebym najpierw poszła na studium kosmetycznie a po nim zdawała na studia bo podobno po tym jest się łatwiej dostać. Co Wy o tym sądzicie ? Będę bardzo wdzięczna za pomoc.

*zapuszczam włoski

póki co jest 41 cm

moje marzenie 60

NAŁOGI :

*
słodycze a brzuch rośnie
MilkChocolate jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 17:56   #6
asiulla86
Przyczajenie

hymm ja studiuje na zarzadzaniu i marketingu na polibudzie na 4 roku i szczezrze sie przyznam ze nie odpowiadaja mi studia wiec postanowilam cos nowego rozpoczac ,,, studia licencjackie-kosmetologia odpada 500zl za miesiac, z tego co sie dowiedziałam to nacisk jest na dermatologie, masaze, fizykoteriapie itd itd, niestey mnie nie interesuje oczyszczanie twarzy, usuwanie owlosienia bo jakos cholercia nie moge chcialabym cos z kolorystyka, makijazdem itd,,, wiec na poczatek sie zapisalam do futury- jakies dwuletnie studium na fryzjerswto choc nie wiem czy nie zmienie na wizaz-roczna. 72zl za miesiac , a jak mi sie nie spodoba to zrezygnuje bez rzadnych kosnsekwencjii. tylko boje sie ze dziewczyny ktore beda ze mna uczesczały nie beda tej szkoły traktowały powaznie...
asiulla86 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości