osadzcie sami....awantura na temat kosmetykow.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-07-31, 13:22   #1
aniabania
Przyczajenie

osadzcie sami....awantura na temat kosmetykow..

czesc!na jednymz for rozpetala sie prawdziwa burza na temat kosmetykow a scislej mowiac na temat kosmetykow luksusowych i tych popularnych z nizszej polki.jakas dziewczyna napisala ze za jakos trzeba zaplacic...pozatym ktos tam powiedzial ze kremy dobre to tylko takie za 80-150zl.z porzadnych firm np:lancome..a jaka jest prawda czy mozna porownac taki krem z np:lancoma za 170zl.z kremem powiedzmy erisa za 15zl.ja wiem ze moga miec podobne sklad jak nie ten sam ale za jakosc sie placi prawda?ja osobiscie zawsze mialam zaufanie do tych drozszych produktow wydaje mi sie ze sa wykonane z lepszych,czystszych surowcow,no bo jaki ma w tym firma interes ze wypusci krem np:z retinolem za 200zl a druga firma ta podzedna powiedzmy tez wyda taki sam krem i chce za niego 12zl.jakos nie chce mi sie wtedy wierzyc ze ten retinol faktycznie w tym kremie jest..
aniabania jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-31, 13:28   #2
nenvena
Zadomowienie

Re: osadzcie sami....awantura na temat kosmetykow..

Ale moze byc tez tak, że ta firma co wyceniła krem na 120 zl może sobie na to pozwolić, bo ma nazwę, jest popularna i zawsze znajda sie klienci. Płaci się też za opakowanie np. To pewnie zalezy od składnika, bo wiadomo, że sa takie które są trudniejsze do uzyskania i zdobycia, więc muszą być droższe, nie wiem jak to jest z retinolem, ale nie jest to po prostu wit.A? No i płaci sie za reklamę, nowoś. Grunt, żeby zareklamowac produkt dobrz, nawciskac kitów klientowi i zapłaci... Chociaz zgadzam się, że jesli miałabym eksperymentować z kosmetykiem- to mniej bałabym się tego droższego, zanej firmy.
nenvena jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-31, 13:33   #3
monika_t
Rozeznanie

Re: osadzcie sami....awantura na temat kosmetykow..

http://www.wizaz.pl/w-agora/download...ead=1085483828
monika_t jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości