Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o perfumach, ale baliście się zapytać.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-10-18, 13:46   #391
MoniaK
Zakorzenienie

Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Hmm, jeśli chodzi o kremy to także stawiam na minimalizm i nie stosuję więcej jak dwóch na raz (delikatny Humektan i Iwostin do tłustej na noc), do mycia żel oliwkowy Ziaja i Garnier 3w1 + tonik bezalkoholowy ale bez kremu to chyba bym nie dała rady. W takim razie co na dzień też bez kremu?

Ziuziuniu, ćwiczenia fizyczne bardzo polepszają humor, kiedyś bywałam na siłowni 4 razy w tygodniu i szczerze polecam
Nasza samoocena rzeczywiście jest w głowie, żadne ciuchy, mniej kilogramów czy inne bajery nie wpłyną na samopoczucie jeśli nie zmienimy naszego myślenia. Banalne ale prawdziwe Szczerze mówiąc u mnie to przyszło z wiekiem
MoniaK jest offline  
Stary 2007-10-18, 13:47   #392
your Angel
czyli Endżi

Cytat:
Napisane przez homyk

Angelku, to taki tonik Sephora "Zero niedoskonałości" o żelowej konsystencji. Biała butelka z małą czarną nakrętką. Nie widzę go ostatnio na półkach.
Dzięki

Cytat:
Moniu, myję wymakijażowaną buzię żel-kremem Czysta Skóra Garnier (jedyny antybakteryjny, który nie podraznia mi oczu),
Potwierdzam. Mi też nie podrażnia patrzałek Ale używam go również do skóry oczu tylko w sytuacjach naprawdę awaryjnych, bo zauważyłam, że wysusza włoski rzęs, które są przez to bardziej podatne na łamanie Serio

pachnę
your Angel jest offline  
Stary 2007-10-18, 13:48   #393
homyk
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
Hmm, jeśli chodzi o kremy to także stawiam na minimalizm i nie stosuję więcej jak dwóch na raz (delikatny Humektan i Iwostin do tłustej na noc), do mycia żel oliwkowy Ziaja i Garnier 3w1 + tonik bezalkoholowy ale bez kremu to chyba bym nie dała rady. W takim razie co na dzień też bez kremu?
Moniu, bez kremu. Ten tonik, o którym pisałam świetnie nawilża
homyk jest offline  
Stary 2007-10-18, 13:49   #394
Contax
Zakorzenienie

Ziuziuniu, ładna z Ciebie dziewczyna.

Włosy też nie są najgorsze. Ja na Twoim miejscu poszłabym do fryzjera i je skróciła do ramion, tak aby się na niech nie opierały. Taka fryzura będzie pełniejsza.
Contax jest offline  
Stary 2007-10-18, 13:52   #395
homyk
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Włosy też nie są najgorsze. Ja na Twoim miejscu poszłabym do fryzjera i je skróciła do ramion, tak aby się na niech nie opierały. Taka fryzura będzie pełniejsza.
Dobry fryzjer potrafi tak wycieniować fryzurę, by wydawała się pełniejsza nawet bez specjalnego skracania włosów z długości
homyk jest offline  
Stary 2007-10-18, 13:53   #396
Zuziunia
BAN stały

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Ziuziuniu, ładna z Ciebie dziewczyna.

Włosy zapuszczam, nawet nie ma mowy o ścięciu.
Musze do fryzjera..muszę.... przyciemnię Diacolorem i będę zapuszczać swój mysi blond
Zuziunia jest offline  
Stary 2007-10-18, 13:55   #397
MoniaK
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez homyk Pokaż wiadomość
Moniu, bez kremu. Ten tonik, o którym pisałam świetnie nawilża
oooo, serio? W takim razie muszę się za nim rozejrzeć (jeśli jest w ogóle jeszcze dostępny)
MoniaK jest offline  
Stary 2007-10-18, 13:57   #398
Contax
Zakorzenienie

Cytat:
Dobry fryzjer potrafi tak wycieniować fryzurę, by wydawała się pełniejsza nawet bez specjalnego skracania włosów z długości
jak najbardziej

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość

Włosy zapuszczam, nawet nie ma mowy o ścięciu.
Musze do fryzjera..muszę.... przyciemnię Diacolorem i będę zapuszczać swój mysi blond
Ziuziuniu w takim razie - szukaj dobrego fryzjera.
Contax jest offline  
Stary 2007-10-18, 13:59   #399
bieta
Zadomowienie

Ziuziuniu - jeszcze co do włosów - koleżanka też ma nautralny mysi blond, zrobiła ostatnio na nim blond balejaż w 3 odcieniach - wyszło genialnie, niesamowicie ożywiło to jej twarz, może rozważ delikante rozjaśnienie zamiast przyciemniania?
bieta jest offline  
Stary 2007-10-18, 13:59   #400
E
Zakorzenienie

Aoud Night
E jest offline  
Stary 2007-10-18, 14:01   #401
Lawinia2007
Rozeznanie

Angel TM
Lawinia2007 jest offline  
Stary 2007-10-18, 14:02   #402
Zuziunia
BAN stały

Cytat:

Ziuziuniu, ćwiczenia fizyczne bardzo polepszają humor, kiedyś bywałam na siłowni 4 razy w tygodniu i szczerze polecam
Nasza samoocena rzeczywiście jest w głowie, żadne ciuchy, mniej kilogramów czy inne bajery nie wpłyną na samopoczucie jeśli nie zmienimy naszego myślenia. Banalne ale prawdziwe Szczerze mówiąc u mnie to przyszło z wiekiem

Wiem, ze w głowie, nie wiem co sie ze mną stało, ze czuje sie beznadziejnie, nawet nowa butelka perfum nie poprawi mi nastroju
Czuje sie fatalnie, może dzięki siłowni mi trochę sie polepszy. Mam tak ogólnie odczucia wobec własnej osoby jako tło dla innych. Moze powinnam pomyslec nad wizytą u psychologa.

bieto ja mam rozjaśnione, rozjasniam od kilku lat, ale włosy to mi garściami wypadają, łamią się, końcówki jak szczotka. Balejaż wygląda ładnie dopóki nie ma odrostów.
Zuziunia jest offline  
Stary 2007-10-18, 14:19   #403
bieta
Zadomowienie

Ziuziuniu - oj, no to trafiłam jak kulą w płot, przepraszam. Może faktycznie daj im na jakiś czas spokój z farbowaniem, końcówki podciąć, (nie wiem, czy zaglądałaś na fryzjerski o wypadaniu wlosów, sporo rad tam jest), ja osobiście polecam olejek rycynowy, wax, vitapil, z mocniejszego kalibru ampułki vichy. Ewentualnie odwiedź dobrego dermatologa.
bieta jest offline  
Stary 2007-10-18, 14:25   #404
nebraska
Zakorzenienie

Cytat:
O tak - ja też lubie minimalizm - podstawa to krem nawilżający, byle jaki, bo moja cera nie jest w ogóle wymagająca. Jedyne czego nie lubi to za małej ilości snu - wtedy wygląda nie bardzo.

Obcasy to u mnie rzecz na topie: Ja - kobita pomykająca przez większość czasu w płaskaczach, latem w koturnach - nabyłam w sobotę buty na 9 cm obcasie.

Okoliczność nr 1 - jedyne płaskie buty nie nadają się już do chodzenia, tak są zajechane, w związku z tym mam jeno te 9cm, inne 7 cm koturna i oficerki, na które jest za ciepło

Okoliczność nr 2 - nie jestem szczęściarą co to tylko do autka, a potem tup tup po biurze. Dużo sie przemieszczam i do tej pory chodziłam bardzo szybko.

Madre! Na początku myślałam, że umrę, nie dość, że niewygodnie, to jeszcze zaczął mnie boleć staw skokowy, to ścięgno czy co tam Ale z dnia na dzień jest lepiej i mam nadzieję, że się całkiem przyzwyczaję do obcasów, bo nie da się ukryć, ze ładniejsze, no i trzeba siłą rzeczy zwracać bardziej uwagę na sylwetkę.

Podobno sa kobiety, które nie potrafią chodzic w butach na płaskim obcasie, chociaż ja takich nie znam...

Fragrantica

nebraska jest offline  
Stary 2007-10-18, 14:33   #405
tymena
Zakorzenienie

GG do tymena

Cytat:
Napisane przez nebraska Pokaż wiadomość
Podobno sa kobiety, które nie potrafią chodzic w butach na płaskim obcasie, chociaż ja takich nie znam...
Ja znam Moja koleżanka od 20 lat na 9-11cm szpilach całe lata na okragło. Namówiałam ją latem na klapki, japonki, całkiem płaskie. Strasznie mnie przeklinała bo do domu nie mogła w nich dojść Ona nawet klapki domowe ma na 5cm obcasie
tymena jest offline  
Stary 2007-10-18, 14:35   #406
Margot45
niecnotliwa dziewica

GG do Margot45

Cytat:
O ile brać pod uwage znajomość wirtualną, to znasz co najmniej jedną...
Stary 2007-10-18, 14:36   #407
agaa13
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Ja znam Moja koleżanka od 20 lat na 9-11cm szpilach całe lata na okragło. Namówiałam ją latem na klapki, japonki, całkiem płaskie. Strasznie mnie przeklinała bo do domu nie mogła w nich dojść Ona nawet klapki domowe ma na 5cm obcasie
Stary 2007-10-18, 14:51   #408
MoniaK
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
o siet, jakoś sobie tego nie mogę wyobrazić
Ja która zawsze biegam na płasko, albo na malutkim obcasie niby powinnam mieć stopy ok. ale załamuję się bo kostki mnie bolą przy zgięciu stopy i chyba mam haluksy i jak ja mam się nauczyć chodzić w wysokich butach
MoniaK jest offline  
Stary 2007-10-18, 14:57   #409
szugarbejb
Zakorzenienie

Cytat:
Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
O ile brać pod uwage znajomość wirtualną, to znasz co najmniej jedną...
Co najmniej dwie. To znaczy może nie jest tak że w płaskich nie umiem, bo w końcu prawie do końca liceum chodziłam w takich, ale od kilku lat wszytskie buty kupuję na co najmniej 8 cm obcasie. Niższe niet.
W obcasach biegam po mieście, nawet gdy śniegi lody itp. Mam 2 pary Pumasiek płaskich, bo potrzebne mi na ćwiczenia, ale tak to same obcasy
Teraz poluję na takie meeega seksowne kozaki z miodeowej skórki na metalowym 12 - cm obcasie ...

Dziewczy, jeśli macie problemy z doborem kremów czy pielęgnacją cery to naprawdę polecam "Biochemię". Otwierają się po przeczytaniu oczy na pewne sprawy (np. w jaki sposób koncerny kosmetyczne nas okłamują, i że krem za 5 zł może być składowo 10 razy lepszy niż ten za 200 złk). Poza tym ważna jkest pielęgnacja jak najprostszymi składnikami i ochrona przed słońcem - zwsze ! Jeśli któraś ma probloemy z suchą cerą to polecam miesięczny program minimalny: łagodny żel do mycia twarzy (np. Lactacyd do higieny intymnej, Lirene kremowy tudzież mydełko Clinique), tonik jak najprostszy składowo (właśnie Garnier, albo Melisa) i dalej 2 ml blokera słonecznego Na noc, dokładny demakijaż i lekki krem nawilżający (AA Help, HOL Avene). Gwarantuję po miesiącu cerę jak niemowlak, nawilżoną, wygładzoną, miękką, bez suchych skórek ... Naprawdę blokery słoneczne czynią cuda

No i na wszytskie pryszcze, trądzik, zmarszcki najlepsze są kwasy

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline  
Stary 2007-10-18, 15:11   #410
pieńkowa_dama
Zadomowienie

Cytat:
O tak - ja też lubie minimalizm - podstawa to krem nawilżający, byle jaki, bo moja cera nie jest w ogóle wymagająca. Jedyne czego nie lubi to za małej ilości snu - wtedy wygląda nie bardzo.
Ja też jestem zwolenniczką minimalizmu kosmetycznego. Nigdy nie miałam większych problemów z cerą, ale od kiedy trafiłam na Biochemię Urody, to moja cera wygląda jak pupcia niemowlaka.

Zaczęłam stosować kwasy, retinoidy no i przede wszystkim filtry. A poza tym zaczęłam robić własne kosmetyki.

No i niestety się nie doczekałam na listonosza. Trudno. W takim razie na dziś wybieram Jaisalmer.
pieńkowa_dama jest offline  
Stary 2007-10-18, 15:15   #411
tulipanka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez pieńkowa_dama Pokaż wiadomość
Ja też jestem zwolenniczką minimalizmu kosmetycznego. Nigdy nie miałam większych problemów z cerą, ale od kiedy trafiłam na Biochemię Urody, to moja cera wygląda jak pupcia niemowlaka.

Zaczęłam stosować kwasy, retinoidy no i przede wszystkim filtry. A poza tym zaczęłam robić własne kosmetyki.
To ja idę Biochemię poczytać. Kiedyś grzecznie się filtrowałam, ale jestem leń i przestałam (własny wyrób kosmetyków brzmi ciekawie ).

Miałam dziś testować kolejną porcję zapachów od Nat, ale mnie dopadł ból głowy
tulipanka jest offline  
Stary 2007-10-18, 15:27   #412
nefernefer35
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
GG do nefernefer35

Własnie dotarł Dune i spedzam czas z nosem w nadgarstkuDune jest piekny, tak sie dlugo opierałam by go kupic i to był bład.Jestem zauroczona
nefernefer35 jest offline  
Stary 2007-10-18, 16:09   #413
mskladaczek
Zakorzenienie

Nadal nie pachne, bo i tak by mi to zadnej przyjemnosci nie sprawilo. Ostro sie kuruje czosnkiem, miodem i goraca herbata z cytryna i modle sie zeby szybko mi swinstwo przeszlo i nie skonczylo sie na antybiotykach

W pielegnacji tez stawiam na minimalizm. Im wiecej cuduje tym gorzej moja cera to znosi.
Obecnie moim No. 1 codziennej pielegnacji sa trzy kroki Clinique oraz raz w tygodniu peeling Turnaround - po nim cera jest jak dupka niemowlaka

Cytat:
Napisane przez nefernefer35 Pokaż wiadomość
Dune jest piekny, tak sie dlugo opierałam by go kupic i to był bład.Jestem zauroczona
Oj jest
Moja milosc do niego trwa juz ponad 7 lat

Edytowane przez mskladaczek
Czas edycji: 2007-10-18 o 16:43
mskladaczek jest offline  
Stary 2007-10-18, 16:10   #414
Nevada87
Wtajemniczenie

GG do Nevada87
Smile Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:

Ja przestałam mieć problemy z cerą kiedy odstawiłam większość specyfików pielęgnacyjnych. Przestałam używać wszelkie kremy do twarzy, z pielęgnacji stosuję jedynie żel do mycia twarzy, tonik i krem pod oczy.

Blada skóra jest piękna. Ja np. bardzo zazdroszczę bladości naszej Kattarinie. Mówię Wam dziewczyny, kolor jej skóry jest piękny. Ja też jestem blada, ale ze skłonnością do różowości, a Kattarina ma skórę w odcieniu jasnej kości słoniowej
Witajcie

Dokładnie jak piszesz Homyczku mi mama ciągle powtarzała abym przestała używać kosmetyków do twarzy ,bo tylko podrażniają i pogarszają stan mojej cery, miała rację ,ale tylko w 50% cera się poprawiła ,ale nadmiar wydzielania sebum i rozszerzone pory pozostały
Stosowałam wiele specyfików z Vichy, LRP, Nuxe i inne... ostatnio gdy na mojej twarzy pojawiły się wypryski ,które nie chciały się goić, a codzienne oglądanie stanu mojej cery wywoływało u mnie jedynie smutek postanowiłam wybrać się do apteki, pokręciłam się tam trochę czytając etykiety opakowań... w końcu padło na zakup nowej serii Iwostinu Purritin (czy jakoś tak) jednak to nie przyniosło oczekiwanych rezultatów, spróbowałam jeszcze raz i zakupiłam Diacenal Avene w zestawie z emulsją matującą i próbką żelu do mycia twarzy, to był strzał w 10! żel idealnie oczyścił mi twarz i pozamykał pory (przedtem używałam żelu Nuxe, bo nie chciałam podrażniać cery chemią, a produkty Nuxe słyną z naturalności), na noc nałożyłam Diacenal, rano obudziłam się z widocznie wygładzoną buźkę, blizny jakie mi pozostały po wypryskach na jednym z policzków wyraźnie się spłyciły, a gdy stoję przy lustrze i próbuje coś powyciskać ( dzieje się to szczególnie wtedy gdy mi się nudzi i próbuję znaleźć dziurę w całym) to szybko stwierdzam ,że nie ma za bardzo co
Kwasy zawarte w Diacenal działają dużo lepiej niż kwasy w Effeclarze czy w kremie Nuxe, emulsja matująca Avene powoduje ,że nie czuję braku komfortu na twarzy w ciągu dnia i co chwila jej nie myję by to sebum usunąć... czasem zdarzy mi się przetrzeć twarz wacikiem nasączonym Afronisem (ze spirytusem salicylowym) po czym znowu matuje buzię acha i co bardzo ważne przestałam używać podkładu! od dwóch-trzech tygodni nie miałam podkładu na buzi, w ostatnich dniach byłam w Sephorze i kupiłam podkład w kompakcie Givenchy Prisme Foundation ,który z powodzeniem używam ,bo nie zapchał mi porów, a cera uzyskała dodatkowo jednolitość (pozostały mi małe przebarwienia niestety)
Aktualnie nie przybywa mi nowych zaskórników, czasem w strefie T wyskoczy mi coś małego co załatwiam codzienną pielęgnacją. Wszystkim problematycznym cerompolecam pielęgnację z Avene Cleanance żel + emulsja matująca + Diacenal, makijaż zmywam płynem miceralnym z Biodermy dla skóry wrażliwej ,a jak wyżej napisałam czasami przemywam twarz Afronisem w czasie dnia, myślę ,że lepszej konfiguracji w życiu nie znalazłam
Acha!Zapomniałam jeszcze o filtrze, NAJLEPSZY NIEZAPYCHAJĄCY jest z Biodermy Photoderm Max 50+ fluide ultra protection, dodatkowo ładnie ujednolica cerę i nie jest tłusty, szybko się wchłania.
Peeling robię co tydzień przy pomocy peelingu z serii Sebum, ofc z Biodermy

Aktualnie pachnę J.Lo Live Lux i drugi dzień leżę non stop w łóżku , na szczęście katar i złe samopoczucie już przechodzi.
Stary 2007-10-18, 16:13   #415
gavina
Raczkowanie

Angel
gavina jest offline  
Stary 2007-10-18, 16:17   #416
pieńkowa_dama
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Acha!Zapomniałam jeszcze o filtrze, NAJLEPSZY NIEZAPYCHAJĄCY jest z Biodermy Photoderm Max 50+ fluide ultra protection, dodatkowo ładnie ujednolica cerę i nie jest tłusty, szybko się wchłania.
Nevado, nie ma czegoś takiego jak niezapychający kosmetyk. Każdego zapycha co innego, więc to stwierdzenie nie jest uniwersalne. Oczywiście są kosmetyki, które posiadają więcej substancji komedogennych, a drugie mniej, ale nie daje nam to żadnej gwarancji jak zadziała dany kosmetyk na naszą cerę.

Ale wspomniałaś o bardzo ważnej kwestii. Przy stosowaniu kwasów czy retinoidów używanie filtrów jest koniecznoscią!
Stary 2007-10-18, 16:22   #417
Nevada87
Wtajemniczenie

GG do Nevada87
Smile Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez pieńkowa_dama Pokaż wiadomość
Nevado, nie ma czegoś takiego jak niezapychający kosmetyk. Każdego zapycha co innego, więc to stwierdzenie nie jest uniwersalne. Oczywiście są kosmetyki, które posiadają więcej substancji potencjalnie zapychających, a drugie mniej, ale nie daje nam to żadnej gwarancji jak zadziała dany kosmetyk na naszą cerę.

Ale wspomniałaś o bardzo ważnej kwestii. Przy stosowaniu kwasów czy retinoidów używanie filtrów jest koniecznoscią!
Oczywiście masz rację ,że każdego zapycha coś innego ,ale napisałam w swoim imieniu, używałam przedtem filtru z LRP ,który okropnie pozapychał mi pory
W każdym razie najlepiej przed zakupem poprosić o próbkę w aptece, nie warto się natomiast konsultować z obsługą, bo bardzo często są to Panie ,które czytają po prostu etykiety i nie znają tego problemu
Stary 2007-10-18, 16:23   #418
khy
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez mskladaczek Pokaż wiadomość

Oj jest
Moja milosc do niego trwa juz ponad 7 lat
A moja milosc do Dune trwa... yyy... 12 lat? ;-)

I to jednak moj SS, przy calej mojej milosci do OI i innych cudow .
khy jest offline  
Stary 2007-10-18, 16:26   #419
pieńkowa_dama
Zadomowienie

Też mam złe doświadczenia z filtrami La Roche Posay. Zapchały mi i były bardzo niekomfortowe w noszeniu przez ilości alkoholu w składzie.

Natomiast bardzo lubię filtry Avene, które powszechnie uważa się za ciężkie i zapychające. Świetnie nawilżają (spraye 40 i 50) i w ogóle mnie nie zapchały. To dzięki nim polubiłam filtry.
Stary 2007-10-18, 16:34   #420
demonik
Zakorzenienie

Cytat:
Ja chodze ostatnio na obcasach od wielkiego swieta, ostatnio nawet do koscioła nosze adidasy.
Wiem, ze dodatki dużo dają ale ja nie wiem co mi pasuje

Miałam kiedyś ładne kozaki na obcasie, ale ostatnio chodzę w oficerkach, może powinnam kupić sobie na obcasie aby czuć sie bardziej kobieco? Ostatnio jest mi wszystko jedno jak wyglądam, aby było mi wygodnie, a potem stwierdzam, ze wyglądam beznadziejnie
Zuziuniu, ja też od wielkiego dzwonu, jak to się mówi , zakładam buty na wysokim obcasie, bo mam problemy kręgosłupem i tzw. płaskostopie poprzeczne. Noszę płaskie buty lub 2-4 cm szpileczki i często słyszę (a raczej słyszałam, bo teraz wyglądam strasznie i najchętniej schowałabym się do jakiejś nory), że wyglądam kobieco.

Ale wysokie buty nie sprawią, że poczujesz się bardziej kobieco. Widuję panie, które nie potrafią chodzić na obcasach i wyglądają co najmniej groteskowo, a nie seksownie. Można czuć się kobietą i w płaskich butach, jeżeli wbijesz to sobie do głowy, usmiechniesz się powabnie (ale nie wyzywająco!) i zarzucisz uroczo zadkiem od czasu do czasu .

Cytat:
Zreszta macie fotkę... moje włosy wołają o pomstę do nieba, a chcę mieć do łopatek.
Bardzo ładna z Ciebie dziewczyna .
Jeśli chodzi o włosy, to skróciłabym na Twoim miejscu końcówki i zainwestowała w dobre odżywki. Mnie najbardziej pomogły WAX, Kerastase Oleo Relax i Rigenol firmy Framesi. No i pofarbowałabym na jednolity kolor - ładny, naturalny, niezbyt jasny blond, żeby nie męczyć ich pasemkami. Trudno powiedzieć ciepły czy chłodny odcień, bo fotka Twojej buzi jest maleńka.

---

Pachnę od dwóch dni klasycznym Scentem, a od jakiegoś tygodnia regularnie sobie popłakuję .
Byłam u fryzjera w zeszły czwartek, miałam się pochwalić. Wyglądam fatalnie, fryzura jest wyjątkowo niewygodna i muszę jej poświęcać trochę czasu (a miała być bezproblemowa ). Fryzjer, do którego chodzę od ponad 4 lat, po raz pierwszy mnie zawiódł i chyba konieczna będzie poprawka.

Ale to nie fryzura sprawia, że nędzny mam nastrój. Wszystko jest do i tylko Jaś napawa mnie radością.

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg M&J.jpg (61,0 KB, 78 załadowań)
demonik jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości