Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o perfumach, ale baliście się zapytać.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-11-16, 09:21   #4261
Kasiulka22
Zakorzenienie

Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Nas też zasypało i sypie dalej ale gęba mi się śmieje od ucha do ucha Jest przepięknie, biało, puchowo, bajkowo. Pachnę Pret a Porter chłodna i czyta jak świat za oknem.

Kasiulka22 jest offline  
Stary 2007-11-16, 09:29   #4262
SpanishMyszka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez leeloodragon Pokaż wiadomość
Zapomniałyście o testowaniu leków. Ja jestem biologiem z zawodu i tak właśnie pracuję. Trzeba jakoś sprawdzać nowe leki w jak najbardziej naturalnych warunkach zanim pójdą do badań klinicznych, no bo chyba sobie nie wyobrażacie testowania tego na ludziach??? Smutne ale czasami konieczne niestety.
Owszem, ale...

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Leeloo, leki to już inna sprawa. Ale przyznasz, że organizm królika czy świnki morskiej (penicylina?) nie reaguje na wszystkie leki tak jak organizm ludzki...

Owszem, czasem jest to konieczne (?), ale nie wiem czy jest potrzeba, aby po raz kolejny dowodzić że palenie papierosów jest szkodliwe albo że nadmiar leków - trujący. A takie testy też nadal są wykonywane.
... Rachela ma rację, to zupełnie cos innego, a w niektórzych przypadkach należałony się zastanowić czy aby na pewno takie konieczne, udowadnianie po raz kolejny tego co już powszechnie wiadomo.

Cytat:
Papugo, Body Shop został przejęty przez L'Oreal.
A więc dla mnie sprawa jest jasna. Dziękujemy Body Shopowi

Bo nawet jeśli tBS nie testuje, to wpływy ze sprzedaży idą do L'Oreala.

Tu artykuł o tBS, Natii4 mi podesłała kilka dni temu:
http://kobieta.gazeta.pl/wysokie-obc...1,4625603.html
Trochę mi szkoda pani Anity...
nasuwa się pytanie - co jeszcze będzie pod skrzydłami L'oreala ?

Cytat:
Napisane przez Lea93 Pokaż wiadomość
co do Braunów, Gillettów itp - w głowie mi się nie mieści, jak można testować maszynki z ostrzami na zwierzakach... albo depilatory... nie mieści mi się to w głowie!
Na samą myśl, aż ciarki przechodzą...

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Myslalam, ze sprawiam komus przyjemnosc wklejajac fotki ulubionych zapachow, a widze, ze wprowadza to drobny niepokoj (nie chodzi mi tylko o ciebie agnysko81). Nie, nie robie notatek. Nikogo nie sledze itp. Po prostu pamietam, jak wiele innych rzeczy, kto co powiedzial, kto co napisal... Ta zdolnosc wykorzystuje w pracy, kojarze ludzi/zdarzenia/problemy itp. Jest mi to niezbedne.
Chyba zrezygnuje z mojego urodzinowego zwyczaju
Mariolciu kochana, nie wolno ci rezygnować z tego zwyczaju, to bardzo miłe dla solenizanta i nie widzę w tym nic złego - masz dobrą pamięć i to co robisz, jest jak najbardziej wskazane i mile widziane

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Dziękuję za odkopanie wątku. Ciekawy jest. Sporo się pozmieniało, ale są rzeczy, które pozostały na swoim miejscu (na przykład Myszka i jej OI).
A jakże by inaczej ? To nigdy się nie zmieni No chyba, że nastanie dzień żałoby - skończą się zapasy i wszystkie źródła...

Cytat:
Napisane przez tornado Pokaż wiadomość
Pomocy, pogubilam sie! Po przestudiowaniu listy z tej strony http://www.uszata.com/eksplorer/praw..._zwierz.html#p ucieszylam sie, ze prawie cala kolorowke mam z Revlon. Poszperalam jeszcze troche i trafilam na te strone http://www.leapingbunny.org/shop_company.htm i tu juz Revlona nie ma Moze ktos bardziej zorientowany poda wiarygodna liste? Dzieki
Buuuu, to nie jest dobrze sądziłam, że Revlon nie testuje...

Cytat:
Napisane przez Szara Róża Pokaż wiadomość

Co racja, to racja! Świat się skończy, słońce wypali, a nasza Myszka () dalej będzie Nieprzyzwoita...
Będzie, będzie na pewno Nie może być inaczej

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
PS. Ponawiam pytanie - czy to Poświatowska w podpisie?
To ja ci odpowiem - tak, to Halina Poświatowska
Swoją drogą moja ulubiona poetka, jej cytat także widnieje w moim podpisie Różyczko

W temacie - Słonik Kenzo
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline  
Stary 2007-11-16, 09:37   #4263
Lea93
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez SpanishMyszka Pokaż wiadomość
A jakże by inaczej ? To nigdy się nie zmieni No chyba, że nastanie dzień żałoby - skończą się zapasy i wszystkie źródła...
ale to się nigdy nie stanie, prrrawda ?

wątek wymiankowy.
Lea93 jest offline  
Stary 2007-11-16, 09:41   #4264
Kota
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

dzisiaj - 24 Faubourg- po przerwie, z okazji uroczystej okazji- piękny
Kota jest offline  
Stary 2007-11-16, 09:43   #4265
Eenax
Zakorzenienie

GG do Eenax

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Eenax - bardzo podoba mi się Twój obecny avatar. Jak się tak zasłonisz włosami to jesteśmy normalnie jak siostry. Ależ sobie pochlebiam
Wręcz odwrotnie. Tę wypowiedz traktuje jak wspaniały komplement dla Siebie. Bardzo dziękuje.

Cytat:
Wpisz, to zobaczysz chociaz do twoich urodzin to jeszcze daleko. Ale pamietam, ze jestes zodiakalnym Baranem No i ja naprawde nie wiem, po co ja takie rzeczy pamietam
Niech pomyśle. Do Moich jest blisko, wiec jak wpisze to może coś miłego mnie spotka.
Raz kozie śmierć wpisze jeszcze dziś. ( No i będzie widać jaki ze Mnie stara purchawa).

Cytat:
A ja myślałam, że skoro pamiętam lewe i prawe dopływy Wisły i Redutę Ordona w całości to jestem po... (khe) dziwna.

Nie mówiąc już o tym, że z pamiętaniem o okazjach u mnie fatalnie. Nawet o własnych urodzinach jestem w stanie zapomnieć.
Nie nie jesteś dziwna. Takie wiadomości właśnie są bardzo fajne. Świadczy to o niebanalności danej osoby.

Ja niestety w takiej dziedzinie nie mam sie czym pochwalić.
No chyba ze ktoś chce posłuchać jak śpiewam "Biełyje rozy" lub "Buwsiegda budiet sonce" (ale ostrzegam moj kot wtedy sie chowa w szafie pod pościelą).
A tak serio to ja mam strasznie słaba pamiec do rzeczy które nie sa logiczne a sa typowa pamieciówką.

Standardowy OT już odstawiłam teraz czas na temat przewodni.

Pachnę TfT. Ju z dawno herbatka nie widziała światła dziennego (bla ha ha bo przez 7 czy8 dni) wiec trzeba było odkurzyć flaszkę.
Dym kadzidlany. ...

czarne kredki
Eenax jest offline  
Stary 2007-11-16, 09:48   #4266
SpanishMyszka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Lea93 Pokaż wiadomość
ale to się nigdy nie stanie, prrrawda ?
Staram się jak mogę żeby do tego nie doszło.
Świadomość, że wstaję rano z łóżka i dopada mnie brutalna rzeczywistość w postaci faktu, że w mojej kolekcji nie ma gwiazdy numero uno, mojego ukochanego pachnidła, mogłyby mnie zabić...
To z pewnością były prawdziwy dramat...
Oby ten dzień nigdy nie nastał...

Stary 2007-11-16, 10:02   #4267
d'ou vient le vent
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 11

Uch mam dosc i dzis mowie pass... MUSZE zwolnic - dzis w domu praca ale postaram sie nie przesadzic. Nirmala z probki mrrrr

Nat

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline  
Stary 2007-11-16, 10:16   #4268
Zuziunia
BAN stały

Witajcie w słoneczne przedpołudnie (piątkowe), ja mam niestety dzisiaj zajęcia aż do 19:20 na uczelni a jutro i niedziela to już masakra.
Ale pocieszam się, ze nie tylko ja tam muszę siedzieć.

Popijam poranną kawkę.

Wczoraj po raz pierwszy miałam styczność z Midnight Poison i nie jest taki zły jak o nim piszecie, delikatny, świeży, zaskakujący, taki czarny kolec wbijający sie w skórę. Ma coś w sobie przypomina mi trochę herbatę z pigwą. Potestuje kilka dni i dopiero wtedy opiszę dokładnie co o nim myślę. Moim zdaniem na latko, bo jest bardzo delikatny, trochę ta butelka nie pasuje do zawartości, ale może o to właśnie w tym chodziło.

A pachnę MP i zobaczymy jak sie będzie rozwijać.
Zuziunia jest offline  
Stary 2007-11-16, 10:26   #4269
mariolasl
Zakorzenienie

kropko75, wspolczuje . Wiem, o czym piszesz, bo tez mam krecone wlosy i wiem, ze potrzeba miesiecy, aby mozna bylo znowu cos sciac

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
Niech pomyśle. Do Moich jest blisko, wiec jak wpisze to może coś miłego mnie spotka.
Raz kozie śmierć wpisze jeszcze dziś. ( No i będzie widać jaki ze Mnie stara purchawa).
Wpisz sie, wpisz, a sie nie zawiedziesz (przyrzeka starsza-chyba-o trzy lata purchawa nr 2)
Niniejszym oznajmiam, ze bede dalej "TO" robic

(Mam na mysli wklejanie urodzinowych flaszek oczywiscie )

Edytowane przez mariolasl
Czas edycji: 2007-11-16 o 10:35 Powód: uzupelnienie :)))
mariolasl jest offline  
Stary 2007-11-16, 10:28   #4270
SpanishMyszka
Zakorzenienie

Cytat:
I słusznie

Stary 2007-11-16, 10:29   #4271
Lea93
Zadomowienie

Cytat:
and everybody says: Oh yeah!

wątek wymiankowy.
Lea93 jest offline  
Stary 2007-11-16, 10:32   #4272
czarnazuzia1
rude jest piękne:)

Mariolas dobrze ,że będziesz TO dalej robic ( a czy wszyscy moga tam kliknac?)
czarnazuzia1 jest offline  
Stary 2007-11-16, 10:37   #4273
AniaWila
BAN stały

nie wiem, czy nie popelnie off topa, ale zaryzykuje

dzisiaj pachne Rush rozowym
AniaWila jest offline  
Stary 2007-11-16, 10:40   #4274
niqsia13
Zakorzenienie

oo nie znam tego jak to pachnie ?
pod ciężarem babskich
czytadeł w różowych okładkach

Boję się ludzi lubiących Paulo Coelho.
niqsia13 jest offline  
Stary 2007-11-16, 10:45   #4275
Zuziunia
BAN stały

Mój mąż wlasnie powiedział ze MP pachnie czymś zgniłym, nie podobają mu sie.
Zuziunia jest offline  
Stary 2007-11-16, 10:48   #4276
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)

Gucci Envy me z nowego flakonika

o mało dziś nie zaspałam na kolokwium coraz gorzej ze mną.
a póki co padam na pysk ze zmęczenia, głodu i zimna..
marzę o nadrobieniu wątku, tyle ciekawych rzeczy u Was a ja nie mam nawet czasu skomentować może wieczorem.

ściskam wszystkich ciepło
noseknosek jest offline  
Stary 2007-11-16, 10:48   #4277
luky
Raczkowanie

A ja Guerlain L'Instant
luky jest offline  
Stary 2007-11-16, 10:51   #4278
nebraska
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez czarnazuzia1 Pokaż wiadomość
gryx 82-dzięki ,ale zapewniam ,że nie wszyscy tak myślą , Usłyszałam kiedyś,że kocham zwierzęta bardziej niż ludzi.Stwierdzenie słuszne,zwierzęta nie skrzywdzą,a ludzie tak.
To zaden zarzut,
nie rozumiem ludzi, którzy nie lubią zwierząt! Za co?? Dlaczego??
Rozumiem, że gdy kogoś w dzieciństwie ugryzł pies, to taki ktoś może się bać, czy mieć uraz, ale żeby nie lubić?
PowiemWam, że jestem toleracyjna jeśli chodzi o upodobanie innych, ale jak ktos mówi, ze nie lubi zwierząt, to jakoś tak mnie skręca w środku i odsuwam sie na kilometr
Ale na szczęście nieczęsto się to zdarza.

Pachnę dzis sobie Dolce Vitą - nareszcie się jako-tako wyspałam

Fragrantica

nebraska jest offline  
Stary 2007-11-16, 11:02   #4279
czarnazuzia1

WITAI Nebrasko ,ja tym się nie przejmuje robie swoje Ajak tak mówią to od razu wiadomo z kim ma sie do czynienia , jeszcze duzo ludzi traktuje zwierzeta jak przedmioty. PRZECIESZ mają serce, czują ,kochaja są piekne ,wierne ,zawsze się ciesza na nasz widok TYLKO NIE MOGĄ NIC POWIEDZIEC,chociasz mam watpliwosci bo ja sie dogaduje ,acha wyczuwaja nasze nastroje jak nikt inny nawet osobisty mąz nie ma takich zdolnosci .Ja też pachne dolce vita ,miało byc shalimar
Stary 2007-11-16, 11:03   #4280
Córka D'artagnana
Zakorzenienie

Cytat:
....

Ja, jak zwykle zbyt poważnie i z motyką na słońce, ale to jest właśnie przykład tego, że zaniechanie jest złem.

Uczymy się w życiu, że łatwiej, wygodniej jest odpuścić, nie drzeć ryja o nie dotyczące nas bezpośrednio sprawy, że nie tylko nie opłaca się, ale i nietaktem jest wtrącać się. A to jest właśnie zła postawa. W taki sposób Niemcy godzili się na faszyzm w latach trzydziestych ubiegłego wieku, w taki sposób my godzimy się na durne żarty o asfalcie, który powinien leżeć na ziemi i przymykamy oko na łamanie zasad, o których wiemy, że są ważne. Gdyby więcej ludzi miało odwagę wyraźnie mówić o tym, co jest złe, podłe i małe - świat byłby mniej podły.

Jeszcze raz - jeśli widzisz, że dzieje się coś złego, ktoś postępuje nie fair i podle i nic nie mówisz - to jest zło.

Dziękuję za uwagę. Rozumiem jej brak.
Miał rację wybitny brytyjski filozof z przełomu XVI i XVII stulecia George Burke gdy pisał, że zło triumfuje zawsze gdy dobrzy ludzie nic nie robią.
Odnoszę to też do czasów współczesnych. Nic sie nie zmieniło. Zło triumfuje, a dobrzy ludzie dalej nic nie robią. Owszem jest garstka ludzi, która jeszcze reaguje na podłość. ale to kropla w morzu...

Cytat:
No i królicza rewolucja - rozpoczęta
Cieszy mnie ten odzew. Bardzo.
Mnie też Rachelo i dziękuję za podanie linków.

Cytat:
...

Chyba zrezygnuje z mojego urodzinowego zwyczaju
Mariolu, to bardzo piękne co robisz i proszę nie rezygnuj z tego. Zabraniam!!!

Cytat:
....

Czasem mam wrażenie, że chorobą cywilizacyjną XXI wieku nie jest rak, aids czy nerwica. Tylko znieczulica.

Ok, już nie truję. Obiecuję
...
Rachelo,znieczulica tak i obojętność wobec cierpień innych ludzi i zwierząt. Mogę zacytować więzionego w Dachau pastora Marcina Niemoellera: kiedy przyszli po komunistów, nie protestowałem. Kiedy przyszli po związkowców, nie protestowałem. Nie byłem związkowcem.
Kiedy przyszli po Żydów, nie protestowałem. Nie byłem Żydem. Kiedy przyszli po katolików, nie protestowałem. Nie byłem katolikiem. Kiedy przyszli po mnie, nikt nie protestował. Nikogo już nie było.

Niedawno sięgnęłam po książke Normana Daviesa "Europa", interesujące i pouczające okazały się w niej materiały źródłowe. Czytałam jak w średniowieczu i później kościół rzymsko-katolicki uważał koty (i inne zwierzęta) za pomiot szatana i ku uciesze gawiedzi, zarządzał ich masowe, publiczne palenie. Lud uwielbia igrzyska, krew na arenie i takie nieludzkie praktyki przyjmowane były z zachwytem. Tak jak palenie na stosie "czarownic", heretyków, kacerzy, Żydów, Maurów, i tych wszystkich, którzy odważali się czynnie przeciwstawić złu lub po prostu myśleli inaczej.

Do mojej mamy ostatnio przybłąkała sie ciężąrna kotka wyrzucona pewnie przez kochajacych ludzi do czasu. Urodziła dwoje prześlicznych kociąt. Znajomi i niektórzy z rodziny mamy proponowali utopic te kocięta, no bo co ona z nimi zrobi jak urosną a ma juz sześć kotów. Mama odpowiedziała, ze tego nie uczyni,że nie jest bestią w ludziej skórze, juz tyle razy została zawiedzina i oszukana przez człowieka, przez zwierzeta nigdy a koty są źródłem jej jedynej radości.

Przepraszam jesli to jest chaotyczne i bez ładu i składu. Ostatnio nie najlepiej sie czuje i moje myśli są pogubione.

Cytat:
Napisane przez joasiak1 Pokaż wiadomość
...

A ja dziś Jil Sander no 4 - ponownie.
Obawiam się, że to jeden z z niewielu szyprów, który jeszcze mogę nosić z przyjemnością.

Jakoś zapadło mi w pamięć określenie Reni-Córki odnośnie tego zapachu - rozgrzana, pełna kwiatów łąka z brzęczącymi pszczołami

Życzę wszystkim miłego piątku i rychłej laby
Wiesz ile jest jeszcze nie odkrytych szyprów
Dziękuję Joasiu i tez Ci Życzę miłego piątku i weekendu.

Cytat:
Napisane przez czarnazuzia1 Pokaż wiadomość
... Usłyszałam kiedyś,że kocham zwierzęta bardziej niż ludzi.Stwierdzenie słuszne,zwierzęta nie skrzywdzą,a ludzie tak....
Zgadzam sie z tym, ludzie to najniebezpiczniejszy drapieżnik w przyrodzie,zabija dla czystej przyjemności. Tak mówią i maja rację przede wszystkim byli frontowi żołnierze, którzy na wlasne oczy codziennie widzieli do jakiego okrucieństwa i bestialstwa zdolny jest człowiek.
Rozumiem Cie Zuziu. Niedawno przeczytałam wywiad z Olgą Tokarczuk, która na pytanie "Zajmujesz się tez cierpieniem zwierząt. Nie boisz się zarzutu, ze bardziej niz ludzi?" odpowiedziała:" Od dzieciństwa to słyszę...Kto by się przejmował psami na łańcuchu, jak tu dzieci są głodne. Stawianie tak problemu jest czymś infantylnym i prymitywnym. Ale widzę różnicę między cierpieniem ludzi i zwierząt. Przede wszystkim cierpienie zwierząt nie ma żadnego przełożenia- one po prostu nie mają głosu. W sensie literackim mogę sobie wyobrazić kogoś, kto jedzie w kontenerze, natomiast nie umiem dać głosu szczeniakowi, który tu leży, ponieważ on nie używa słów, ani nie jest zapośredniczony na żadnej płaszczyźnie symbolicznej,religijnej.. .widzę suche cierpienie....Cierpienie zwierząt jest dla mnie bardziej poruszające. Człowiek ma tyle możliwości jakiegoś samoratowania się albo też ratowania osoby bliskiej...Cała kultura, cała cywilizacja jest po stronie człowieka. Wymyślono całe systemy filozoficzne, żeby poradzić sobie z cierpieniem. Napisano wielkie książki. Zwierzęta są nieme, są zostawione sobie tym wszystkim."

Przytoczyłam wypowiedx Tokarczuk o zwierzetach, poniewaz sama tego lepiej nie umiałabym powiedzieć.

_________

Cristalle i mój ulubiony krem Nivea Q10 plus
Córka D'artagnana jest offline  
Stary 2007-11-16, 11:06   #4281
tymena
Zakorzenienie

GG do tymena

Cytat:

To ja też się wpiszę
tymena jest offline  
Stary 2007-11-16, 11:08   #4282
demonik
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
A zaplanowana fryzurka poszła się p... no powiedzmy paść się poszła. Mam krótkie, wyskubane szczerbatymi nożyczkami (czego nienawidzę), krzywo obcięte włosy. A 35 zł nie moje.
Jeszcze wypuściła mnie z mokrą głową, wkręcając, że to tylko takie wrażenie, bo żel...
A propos - tyle żelu nie miałam na łbie nigdy w życiu. Jeszcze dobrze nie zdjęłam w domu butów już myłam głowę.

Zaraz się czymś zleję do pępka na pocieszenie.
No to jesteśmy dwie, tylko u mnie, cholera jasna, trochę więcej złociszy poszło w błoto . W każdym razie rozumiem Twój ból .

Jeszcze niczym nie pachnę, bo fatalnie się dziś czuję . Łokrutnie boli mnie brzuch. Nic poza tym - żadnych rewolucji, tylko straszny ból. Wypiłam miętę, pół litra odwaru z kopru włoskiego i nic. Boję się tylko, żeby małemu się nie udzieliło...
Na dodatek jestem do późna sama, mąż pojechał do Krakowa śnieg oglądać. I samochód przy okazji .

EDIT: Ido74, przyjmij moje gratulacje! Życzę Ci radości, spokoju i dobrego samopoczucia .

demonik jest offline  
Stary 2007-11-16, 11:13   #4283
Contax
Zakorzenienie

Cytat:

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
To ja też się wpiszę

że się tak inteligentnie zapytam, gdzie się wpisujecie
Coś ostatnio nie nadążam za tym wątkiem i jestem co nieco zacofana
Contax jest offline  
Stary 2007-11-16, 11:13   #4284
czarnazuzia1

Corko D,artagnana ba....................... ....rdzo bym chciała poznac TWOJA MAME chyle przed nia czoło. Spytam mniej inteligentnie (moze nikt nie zauwazy,no braku inteligencji) gdzie sie to wpisuje ,tylko prosze prosto ,bo ja z prowincji i zadne tam ;tu klikni,tam naciśni,nic z tego ,prosto i dosadnie prosze;dziekuje z góry
Stary 2007-11-16, 11:25   #4285
luky
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez nebraska Pokaż wiadomość
To zaden zarzut,
Rozumiem, że gdy kogoś w dzieciństwie ugryzł pies, to taki ktoś może się bać, czy mieć uraz, ale żeby nie lubić?
PowiemWam, że jestem toleracyjna jeśli chodzi o upodobanie innych, ale jak ktos mówi, ze nie lubi zwierząt, to jakoś tak mnie skręca w środku i odsuwam sie na kilometr

Uwielbiam zwierzaki, ale co do psów,no cóż- nie przepadam za nimi. To niestety to o czym wspomniałaś- uraz z dzieciństwa. Jak miałam 8 lat bardzo dotkliwie pogryzł mnie wilczór,który biegał bez opieki po ulicy. Nie wiem jak by się to skonczyło ( ale raczej bardzo żle), gdyby nie starszy pan, który próbował psa odgonić. To był szok bo cała moja miłość i zaufanie do psów legło w gruzach. Nie ufam im i się ich boję. To wynik braku odpowiedzialności i opieki nad psem ze strony człowieka.
luky jest offline  
Stary 2007-11-16, 11:25   #4286
pieńkowa_dama
Zadomowienie

Odrobina Scent Intense. Potem doprawię się Black Cashmere.
pieńkowa_dama jest offline  
Stary 2007-11-16, 11:35   #4287
golgie
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 5
GG do golgie

Cytat:
Napisane przez nebraska Pokaż wiadomość
To zaden zarzut,

To dzisiaj Wrocław pachnie szampańsko, bo ja też przywdziałam Dolce Vitę

Moja fragrantica

Wymiana
golgie jest offline  
Stary 2007-11-16, 11:37   #4288
czarnazuzia1

LUKY współczuje ,ale jak sama stwierdzilas to wina człowieka,bo jesli pies jest nieodpowiedni traktowany, albo co gorsze uczony agresji, to stanowi zagrozenie dla innych.Niestety bardzo czesto psy trafiaja w rece nieodpowiednich ludzi i nieraz kończy sie to tragicznie dla nich samych,lub dla przypadkowych osób .Jesto tym bardziej przykre ,że TWOJE złe doswiadczenia ,nie dały tobie mozliwosci poznania ogramnej przyjemności z obcowania z piesiami (nie dziwie sie )
Stary 2007-11-16, 11:38   #4289
hecate
Zakorzenienie

GG do hecate

Zaraz dowale L de LL

Ladnie sie uklada ale cos mnie w niej ostani zdziwilo, Kiedy przyszlam do pracy koles zatrzymal mnie i mowi 'czuje czekolade,jadlas czekolade?'

Nie chcial uwierzyc, ze to perfumy i raczej wanilie czuje niz czekolade.

pozniej tego dnia dostalam szalu, wiec i zgrzalam sie nieco i L z czekoladowego slodziaka zrobilo sie takie wytrawne bardzo.

Fajnie.

Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline  
Stary 2007-11-16, 11:41   #4290
maja79
Wtajemniczenie

Ido, Kasiulko - serdecznie gratuluję z okzazji wspaniałej nowiny

Pachnę dziś znów Le Parfum, ale wracam dziś do domu, więc pewnie coś innego dopadnę w szafce
maja79 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości