Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o perfumach, ale baliście się zapytać.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-11-17, 08:50   #4381
burn-it-up
Zakorzenienie

GG do burn-it-up
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Baby Doll
Stary 2007-11-17, 09:14   #4382
joasiak1
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
GG do joasiak1

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Asiu, irysowa maniaczko, miałaś do czynienia kiedykolwiek z Ferre Men? Moim zdaniem jest to piękny, irysowy unisex

Jołopa to pewnie forma żeńska rzeczownika jełop

Gryxiu/e (ustaliłeś jakąś formę odmiany, bo pogubiłam się biedaczka ), dzięki za wskazówkę, koniecznie sprawdzę, skoro mówisz, że tam dużo irysa

A jeśli chodzi o jołopę, to z tego, co pamiętam z lektury Chmielewskiej, to było określenie juniseksowe To chyba jakaś forma jełopy - ja też znam bardziej w tej wersji.

A ja dziś będę pachnieć Poeme.
Mam dziś przekichaną sobotę, bo zamiast spędzać ją miło w pieleszach domowych racząc się Wizażem i książką, muszę zasuwać na pracową imprezę, na której będę musiała parzyć oficjelom kawę i herbatę - jak ja nienawidzę dyskryminacji płciowej - moi koledzy będą oczywiście uważali, że to ich nie dotyczy, bo to kobiety są od takich rzeczy

I jeszcze do tego mam stresa, bo jakie jezdnie obecnie są przy aktualnej pogodzie każdy widzi, a mój chłop wybiera się dziś na mecz z Belgią i już drżę, żeby dojechał i wrócił bezpiecznie.
Sama wolałabym sobie mecz pooglądać, a nie słuchać durnych żartów zadufanych urzędasów.

Uff.
joasiak1 jest offline  
Stary 2007-11-17, 09:15   #4383
Kota
Zakorzenienie

Vicolo Fiori testowo
Kota jest offline  
Stary 2007-11-17, 09:16   #4384
joasiak1
Zakorzenienie

GG do joasiak1

Cytat:
Napisane przez Kota Pokaż wiadomość
Vicolo Fiori testowo
I jak Koto?
Ja jestem zachwycona tym zapachem, chociaż spełnia wszystkie warunki, żeby mi się nie podobać
Nie wiem, czy nie rozkwitłby ładniej, gdyby było nieco cieplej.
joasiak1 jest offline  
Stary 2007-11-17, 09:21   #4385
Kota
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez joasiak1 Pokaż wiadomość
I jak Koto?
Ja jestem zachwycona tym zapachem, chociaż spełnia wszystkie warunki, żeby mi się nie podobać
Nie wiem, czy nie rozkwitłby ładniej, gdyby było nieco cieplej.
Zaczęłam dopiero pachnieć- łagodność i kwiaty,relaksujący wiew- pachnę dosłownie 10 minut, co będzie potem? Jeszcze nie wiem.
Joasiu, dlaczego ma wszelkie dane, by sie tobie nie podobać? A jednak sie podoba? Napisz coś więcej, proszę
Kota jest offline  
Stary 2007-11-17, 09:23   #4386
agnieszka1970
Zadomowienie

Masaki EDP...wczoraj dostałam niespodziankę od teściowej Nawet niczego sobie....tylko nietrwały na mnie przeokropnie
agnieszka1970 jest offline  
Stary 2007-11-17, 09:54   #4387
mariolasl
Zakorzenienie

L'Eau Trois Diptyque

Wszystkim zycze milego dnia!
Stary 2007-11-17, 09:54   #4388
kijanka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
A w temacie niczym nie pachne. Nie chce mi sie. I mam dola.

Mariolu

Dziś ostatnią kroplą Fumerie Turque. Tak dla przypomnienia.
kijanka jest offline  
Stary 2007-11-17, 09:55   #4389
Różowy Strachulec
Zakorzenienie

Cytat:
Mam dziś przekichaną sobotę, bo zamiast spędzać ją miło w pieleszach domowych racząc się Wizażem i książką, muszę zasuwać na pracową imprezę, na której będę musiała parzyć oficjelom kawę i herbatę - jak ja nienawidzę dyskryminacji płciowej - moi koledzy będą oczywiście uważali, że to ich nie dotyczy, bo to kobiety są od takich rzeczy
Współczuję...
Dyskryminacja była jednym z głównych powodów mojego odejścia z pracy, kobiety nigdy nie były w moim dziela traktowane serio, miałam tylko siedzieć i dokumenty pisać, a kolega który pracował o miesiąc dłużej ode mnie (i teoretycznie mieliśmy równe stanowiska) jeździł na wyjazdy integracyjne managerów Nawet na darmowe szkolenia mnie nie puszczali "bo mi się to nie przyda"...

P.S. Jeśli chodzi o testowanie kosmetyków na zwierzętach to wyeliminuję tyle ile się da, bo nie wiem czy uda mi się nie kupowac produktów takich firm w ogóle
Stary 2007-11-17, 10:07   #4390
mariolasl
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kijanka Pokaż wiadomość
Mariolu
Kijanko .
Juz mi lepiej
Stary 2007-11-17, 10:16   #4391
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek

Cytat:
Napisane przez SpanishMyszka Pokaż wiadomość
To gdybyś mogła zrób dwie - ja również poproszę taką torbę bowiem za zdjęcia serdecznie dziękuję...
Widziałam zdjęcia z poprzedniego zlotu, więc mnie nie nabierzesz Jesteś bardzo, ale to bardzo urodziwą osobą. Jeśli Tobie trzeba torby na głowę, to co ja mam powiedzieć?...

Joasiu, nie daj się! Trzymam A żeby sobie podniebienia poparzyli, o! Seksiści jedni...

Mankiet bluzki pachnie mi jeszcze Brit Red, ale w planach mam znowu Ambre Extreme i zakupy (ostrza do skalpela, jednorazowe fartuchy i rękawiczki...)

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline  
Stary 2007-11-17, 10:28   #4392
pieńkowa_dama
Zadomowienie

Scent
pieńkowa_dama jest offline  
Stary 2007-11-17, 10:31   #4393
joasiak1
Zakorzenienie

GG do joasiak1

Cytat:
Zaczęłam dopiero pachnieć- łagodność i kwiaty,relaksujący wiew- pachnę dosłownie 10 minut, co będzie potem? Jeszcze nie wiem.
Joasiu, dlaczego ma wszelkie dane, by sie tobie nie podobać? A jednak sie podoba? Napisz coś więcej, proszę
Bo Vicolo Fioro to w sumie - jakby nie patrzeć - zapach z gatunku kwiatki-sratki A za takimi nie przepadam. I do tego mnóstwo białych kwiatów plus brzoskwinia, fuj! Z tego powodu nie mógł mi się spodobać, a jednak - jest kwiatowy, ale nie dusi, ta kwiatowość złamana jest specyficzną kremową nutką, a całość jakoś tak uroczo wiosennie mi się kojarzy.

Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec Pokaż wiadomość
Współczuję...
Dyskryminacja była jednym z głównych powodów mojego odejścia z pracy, kobiety nigdy nie były w moim dziela traktowane serio, miałam tylko siedzieć i dokumenty pisać, a kolega który pracował o miesiąc dłużej ode mnie (i teoretycznie mieliśmy równe stanowiska) jeździł na wyjazdy integracyjne managerów Nawet na darmowe szkolenia mnie nie puszczali "bo mi się to nie przyda"...
Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Joasiu, nie daj się! Trzymam A żeby sobie podniebienia poparzyli, o! Seksiści jedni...
Ech, dyskryminację ze względu na mój młody wiek - wszyscy w pracy są starsi ode mnie średnio o 20 lat, a szef traktuje mnie jak uroczą idiotkę - jakoś jestem w stanie przeżyć, bo zdaję sobie sprawę, że nie umiem jeszcze tyle co reszta zespołu. Ale już to, że na imprezie pracowej oczywiste jest zarówno dla mojego szefa jak i kolegów, że to my-kobiety będziemy delegowane do parzenia kawy/herbaty dla wszystkich wkurza mnie potwornie.
Obawiam sie tylko, że impreza na której będą też zaproszeni goście z zewnątrz, nie jest dobrym miejscem i czasem na wprowadzanie równouprawnienia. Żałuję, że nie poruszyłyśmy tej kwestii na zebraniu zespołu jeszcze przed całą tą szopką.
joasiak1 jest offline  
Stary 2007-11-17, 10:54   #4394
Kota
Zakorzenienie

Joasiu- teraz już mogę powiedzieć więcej na temat zapachu- upłynęło już więcej czasu- jest wdzięczny, miły, słodkawy, czuję fiołka, brzoskwini nie, kremową nutę- i owszem. Wybija się ona teraz na plan pierwszy.

Czuję się w nim- jednak przebrana- podobnie jak w Kenzo Amour.
A w ogóle lubię kwiaty- ale musza być z tych zawiesistych, gęstych. Lub z ziołami. Lub z cytrusami.
Vicolo Fiori jest dla mnie za miłe. A ja - za bardzo złośliwa by je nosić.

Parzenie kawy w pracy- koszmar. Całe szczęście, że u mnie nie załapuję się na takie sytuacje- robi to najczęściej sekretarka, wspólnych wyjazdów nie ma, pracują tez inne babki na innnych stanowiskach- one to robią. Szefa tez mam kobietę.

Truskawo- to Ty w avatarze?
Kota jest offline  
Stary 2007-11-17, 10:56   #4395
irkax
Zakorzenienie

Dzika Truskawo - jakie piękne zdjęcie w avatarze

A w temacie, jestem chora i niczym mi się nie chce pachnieć

irkax jest offline  
Stary 2007-11-17, 11:08   #4396
SpanishMyszka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Widziałam zdjęcia z poprzedniego zlotu, więc mnie nie nabierzesz Jesteś bardzo, ale to bardzo urodziwą osobą. Jeśli Tobie trzeba torby na głowę, to co ja mam powiedzieć?...
Truskawciu, dziękuję bardzo za miłe słowa ale to niczego nie zmienia - i tak nie lubię aparatu...

A tak poza tym, to masz ładny avatarek
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline  
Stary 2007-11-17, 11:09   #4397
joasiak1
Zakorzenienie

GG do joasiak1

Cytat:
Joasiu- teraz już mogę powiedzieć więcej na temat zapachu- upłynęło już więcej czasu- jest wdzięczny, miły, słodkawy, czuję fiołka, brzoskwini nie, kremową nutę- i owszem. Wybija się ona teraz na plan pierwszy.

Czuję się w nim- jednak przebrana- podobnie jak w Kenzo Amour.
A w ogóle lubię kwiaty- ale musza być z tych zawiesistych, gęstych. Lub z ziołami. Lub z cytrusami.
Vicolo Fiori jest dla mnie za miłe. A ja - za bardzo złośliwa by je nosić.
No, właśnie Vicolo Fiori takie jest - do pastelowej, letniej sukienki w romantyczne kwiatuszki w letnie popołudnie. Dla subtelnych, uroczych kobiet. Nie noszę sukienek w kwiatuszki i zbyt rzadko bywam subtelna i urocza, by myśleć o tym zapachu w większej ilości, ale odlewką bym nie pogardziła.
Może ktoś by się nabrał
joasiak1 jest offline  
Stary 2007-11-17, 11:10   #4398
hecate
Zakorzenienie

GG do hecate

zaraz zapodam Lolke EDP

ale mialam dziwny sen...

Niby z wycieczka klasowa, ale jednak moja robocza bylismy w gorach, jezdzenie takim wyciagiem krzeselkowym a potem nagle niby Jasna Gora, pelno ludzi, czesc z moich lat mlodych, czesc tych, ktorzy w zyciu sa teraz...

no i ten tam kosciol ogromny, wchodzimy do srodka, tlumy dzikie, nagle odslania sie ten obraz Matki Boskiej, ja stoje kolo niby oltarza, kazdy kolo mnie zaczyna plakac,
jacys ludzie leza, inni siegaja lapami do zrodla jakiegos swietego, mnie jakis koscielny prawie miotla zabija, ze nie placze.

Nagle zostaje objeta z tylu i wychodze z kosciola ze znajomym, opowidam mu ze nie wiem co to za 'tradycja' bo ja juz nie bywala, ze oni placza, ze ja tez niemal plakalm bo dostalam kijem od miotlu w twarz... Mowilam to z taka ironia.

Pozniej niby relaks, gdzies na ryneczku, niby wciaz Polska a taka bardziej angielska... i znajomy mi znika...
ja sie gubie i za nic na swiecie nie moge wrocic na ten ryneczek, nie wiem gdzie jestem, i co gosza nie moge do niego sie dodzwonic...

Telefon - ktoś chce się z Tobą skontaktować, ale nie ma odwagi.
Tory - poszukujesz rozwiązania jakiegoś problemu, ale nie potrafisz wyjść poza rutynowe myślenie, zasięgnij porady kogoś bliskiego.
Obraz - interesuje Cię, jak widzą Cię inni, próbujesz też poznać samego siebie.

Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline  
Stary 2007-11-17, 11:12   #4399
Contax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
no weź, bo będę miała wyrzuty sumienia, że nie będziesz miała prezentów świątecznych
może w tym roku poczta jest lepiej przygotowana niż w ubiegłym

Asia, nie boj zaby prezenty juz mam
Z reguly wszystko zalatwiam hurtem i wczesniej, bo sezon prezentowy u mnie zaczyna sie od andrzejek, poprzez barborke, mikolajki, przeplatajac z urodzinami i trwa az do gwiazdki

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
A w temacie niczym nie pachne. Nie chce mi sie. I mam dola.

Marialosl

Ido

Niedawno wstalam i jeszcze niczym nie pachne. Pozniej pewnie beda jakies testy nadgarstkowe. Zapowiada sie dzien leniwca

Contax jest offline  
Stary 2007-11-17, 11:13   #4400
secco
Zadomowienie

Covet-połączenie czekolady,lawendy, kaszmiru i nut drzewnych
secco jest offline  
Stary 2007-11-17, 11:14   #4401
Kota
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez SpanishMyszka Pokaż wiadomość
ale to niczego nie zmienia - i tak nie lubię aparatu...
Myszko, rzadko kto lubi aparat- też nie lubię, oj, nie... Ale Ty akurat nie masz powodu do nielubienia, choć rozumiem, że jednak- mimo braku powodów- nie możesz dziada znieść.

Przebrałam się, psiknęłam się zdrowo Soir de Lune- czuję się jak nowo narodzona, czuję, że odzyskałam swoje ja, które przedtem było zachwiane i zagubione w delikatnych, kwiatowo- kremowych, kobiecych oparach Vicolo Fiori .
Kota jest offline  
Stary 2007-11-17, 11:18   #4402
Kasiulka22
Zakorzenienie

Mariolciu wyłaź natychmiast z dołka bo snieg Cię zasypie Uśmiechnij się

Jeszcze niczym nie pachnę bo nie chce mi sie podnieść zada z fotela. Mam jednak namiar na świeżo prankową Stelle In Two Peony

Evee gratuluję, przeczytałam o radosnej wiadomości w poscie Eternity

Kasiulka22 jest offline  
Stary 2007-11-17, 11:19   #4403
joasiak1
Zakorzenienie

GG do joasiak1

Cytat:
Napisane przez secco Pokaż wiadomość
Covet-połączenie czekolady,lawendy, kaszmiru i nut drzewnych
Matko Boska, Secco, Ty to wszystko czujesz w tym zapachu?
Ja najpierw czuję toaletowe mydło, a potem wszystkie nuty zlewają się w gładką i miękką całość... Gdzie ten kaszmir, gdzie ta czekolada?

Ech, powinnam się już robić na bóstwo (bóstwo w moim wykonaniu ) i chyba widać, że mi się wyjątkowo nie chce, bo nie mogę odkleić się od ekranu
joasiak1 jest offline  
Stary 2007-11-17, 11:20   #4404
asia_102
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Asia, nie boj zaby prezenty juz mam
Z reguly wszystko zalatwiam hurtem i wczesniej, bo sezon prezentowy u mnie zaczyna sie od andrzejek, poprzez barborke, mikolajki, przeplatajac z urodzinami i trwa az do gwiazdki
no to kamień z serca

w temacie - jeszcze niczym nie pachnę, jadę na obiad do teściowej więc muszę jakiegoś śmierdziela znaleźć

(¨`·.·´¨)
`·.(¨`·.·´¨)
` ·.,.·´
asia_102 jest offline  
Stary 2007-11-17, 11:21   #4405
Aragonte
Wtajemniczenie

Smok dzisiaj od rana, czuję się zacałowana, że hej
Wyspałam się pierwszy raz od niemalże dwóch tygodni, nie mogłam swojej twarzy w lusterku poznać, tak odmieniona, i nawet nieodłączne od mej mordki fioletowe sińce pod oczami jakby mniejsze się zrobiły... I jeszcze waga mnie mile zaskoczyła, kiedy na nią wlazłam - 58 kilo Od czerwca zgubiłam 6 kilo, fajnie byłoby to utrzymać

Humorek mam dzisiaj jakoś lepszy po wczorajszym piffku z przyjacielem, któremu wywewnętrzałam się na temat swej sercowej afery. Jego zdaniem chyba spaliłam sprawę ostatnim posunięciem, to znaczy pośpieszyłam się, niestety ale cóż, nie ma co rozpaczać nad rozlanym mlekiem, i tak by pewnie nic z tego nie wyszło, więc... ech
Żeby było jasne - ostatnie moje posunięcie było takie, że zasygnalizowałam, iż nie chodzi mi o kumplowanie... i oznajmiłam, że w związku z powyższym lepiej, abyśmy się nie spotykali. Sformułowane to było zgrabnie, z wyrażeniem życzeniem dla adresata smsa, żeby mu się pewne istotne dla niego sprawy poukładały, bez szantaży emocjonalnych i obwiniania o cokolwiek, rzeczowo i spokojnie. Ale facet i tak pewnie z krzesła spadł, jak to przeczytał I nie sądzę, aby się kiedykolwiek odezwał. Raczej odsunie to na bok, postara się nie myśleć na ciut niewygodny temat, i zajmie się swoimi problemami, bo trochę ich ma...
Naturalnie zaliczyłam już solidne wkurzenie na temat: "no to go dowartościowałam", ale teraz jakoś spokojniej się teraz o tym myśli, chociaż... smutno

Sorki, że rozwłóczę ten temat, ale naprawdę nie zakochuję się regularnie co roku, prawdę mówiąc zdarzyło mi się to pierwszy raz od wielu lat, dlatego organizm przeżył lekki szok
Aragonte jest offline  
Stary 2007-11-17, 11:23   #4406
kropka75
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Szara Róża Pokaż wiadomość
To jakieś foty na zlocie będą...?
No to muszę powycinać otwory oczne w papierowej torbie, którą przywdzieję na łeb...
w dupsko przywalę za takie teksty...

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Że niby nie pasuje mi?
Że właśnie bardzo.

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Spędziłam noc w bardzo miłym towarzystwie!

Wiesz, podziwiam Cię za te nocki...
Moje samopoczucie po nocy nieprzespanej wygląda tak: trampek w pysku, suche, piekące, opuchnięte oczy i totalny leń. Tydzień pracy na nockę i robię sepuku.

A czym ja będę dziś pachnieć? Hę... Pojęcia nie mam.

"Ty masz prawo mieć swoje zdanie. Ja mam prawo mieć je w d..."

"Masz świra to go hoduj." "Twój pies - Twoje gówno"

W świecie Daniela

mikroREKLAMA
Pomoc dla Danielka !
Pięcioletni chłopczyk z Zespołem Aspergera prosi o pomoc.

Ta reklama pokazywana jest pod 27 505 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kropka75 jest offline  
Stary 2007-11-17, 11:50   #4407
secco
Zadomowienie

Cytat:
Matko Boska, Secco, Ty to wszystko czujesz w tym zapachu?
Ja najpierw czuję toaletowe mydło, a potem wszystkie nuty zlewają się w gładką i miękką całość... Gdzie ten kaszmir, gdzie ta czekolada?

Tak,na szczęście to wszystko czuję.Nie ma żadnego mydła.
Nie spodziewałam się wiele po przeczytaniu niektórych opinii,ale
tym razem się nie rozczarowałam.Długo czekałam na pojawienie się
Covet,zaintrygowana nutami ,kocham kaszmir w perfumach,(jest w Sensations)a do tego jeszcze ulubiony zapach lawendy(w ogródku rosną już 3 krzewy,a na wiosnę dosadzę jeszcze).Pierwsza, od dłuższego czasu
ciekawa dla mnie nowość.
secco jest offline  
Stary 2007-11-17, 11:56   #4408
evvcia_
Wtajemniczenie

GG do evvcia_

a ja dziś pachnę perfumami z Yves Rocher - Yria

Razem, 19.12.04
Zaręczona, 1.01.11
Córeczka Laura, ur. 22.03.12
Będziemy ślubować 31.08.13

evvcia_ jest offline  
Stary 2007-11-17, 12:05   #4409
mariolasl
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Mariolciu wyłaź natychmiast z dołka bo snieg Cię zasypie Uśmiechnij się
Ja juz sie usmiecham (leciutko)
A co do sniegu, to mieszkam tutaj ponad 2,5 roku i sniegu jeszcze nie widzialam .
To znaczy widzialam, jak w marcu przylecialam do Polski

Contax
Stary 2007-11-17, 12:29   #4410
Contax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
no to kamień z serca

w temacie - jeszcze niczym nie pachnę, jadę na obiad do teściowej więc muszę jakiegoś śmierdziela znaleźć

ale z Ciebie wyrodna synowa i na jaki smierdziel padlo

U mnie nadal rozpusta, siedze w szlafroku i nic nie robie

Contax jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości