Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o perfumach, ale baliście się zapytać.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-10-18, 16:35   #421
MoniaK
Zakorzenienie

Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez pieńkowa_dama Pokaż wiadomość
Natomiast bardzo lubię filtry Avene, które powszechnie uważa się za ciężkie i zapychające. Świetnie nawilżają (spraye 40 i 50) i w ogóle mnie nie zapchały. To dzięki nim polubiłam filtry.
Mnie Avenka kiedyś koszmarnie zapchała, leczyłam cerę bardzo długo i dzięki niej zniechęciłam się do filtrów Może się jeszcze przekonam do innych

Po prysznicu pachnę Neonaturą
MoniaK jest offline  
Stary 2007-10-18, 16:38   #422
tymena
Zakorzenienie

GG do tymena

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
To ja idę Biochemię poczytać. Kiedyś grzecznie się filtrowałam, ale jestem leń i przestałam (własny wyrób kosmetyków brzmi ciekawie ).

Ja też zmykam na biochemię, papa
tymena jest offline  
Stary 2007-10-18, 16:55   #423
mskladaczek
Zakorzenienie

Demoniku, sliczne razem wygladacie
Jas rosnie jak na drozdzach!
Prosze nie zakopywac sie w zadnych norach

Edytowane przez mskladaczek
Czas edycji: 2007-10-18 o 19:52
mskladaczek jest offline  
Stary 2007-10-18, 17:06   #424
gryx82
Baptysta Dnia Ósmego

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Mój wewnętrzny leń zawsze wie, kiedy może mną zawładnąć
A mną zawładnął na amen. Teraz to chyba tylko egzorcyzmy albo nie wiem...

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Ostatnio jest mi wszystko jedno jak wyglądam, aby było mi wygodnie, a potem stwierdzam, ze wyglądam beznadziejnie
O to to! <Szugar > Ja niedługo zmienię się w "dresa", nie żartuję. Chodzę wyłącznie w moich czerwonych "najkach", jeansach i bluzach. Koszule i skórzane półbuty obrastają kurzem. Mam nadzieję, że to przejściowy kryzys.

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Przez jakis czas wmawiałam sobie jaka to ja super jestem, ładna itp ale tak naprawdę nie da sie sobie wmówić czegoś w co sie nie wierzy.
A tam od razu nie da. Ja sobie wmawiam, bez zahamowań! Zaczyna dochodzić do tego, że czasami po prostu zadzieram nosa. " Bóg stworzył mnie mądrym i pięknym, dlatego zasługuję na wszystko, co najlepsze." Ba!

Co do kawy z cynamonem, próbował ktoś może tej przyprawy Kamisu/a do kawy i deserów? Oprócz cynamonu zawiera kardamon, goździki, wanilię i cukier kandyzowany ( a mnie od dłuższego czasu akurat od cynamonu jakoś odrzuca... w głowie się nie mieści... kochałem tę przyprawę...)

Pachniałem czym? Ano Horizonem, na uczelnię może być.

Edit: po rozmowie telefonicznej z kumplem. Dzwoni po paru dniach i po moim "słucham" bez zbędnych ceregieli słucham monologu o zleceniach, instalacjach, zaległych przelewach. Udawanie zainteresowania coraz gorzej mi wychodzi. Pożyczył na jutro 14 tysięcy od swojego "kumpla", a właściwie znajomego rodziców. Jego stwierdzenie:" Takiego kumpla mieć to nieźle, nie?" A we mnie coś krzyczy: "A niby to ja jestem twoim najlepszym przyjacielem" Nieważne... Od czasu, gdy założył firmę (jakieś 3 miesiące) i zaczyna zarabiać, mam wrażenie, że jedynym wyznacznikiem ludzkiej wartości jest kasa. Mam nadzieję, że to chwilowe, bo moja cierpliwość ma się niebezpiecznie ku końcowi... Jego ego nadęło się niepohamowanie, a co najgorsze, czuję się źle, gdy ciągle mówi o PIENIĄDZACH. Nie chodzi o zazdrość, nie. Na jego pytanie:" Co u ciebie?", nie znalazłem już odpowiedzi. Cisza...

"Strzeż się ludzi, którzy nie lubią kotów"

przysłowie irlandzkie

gryx82 jest offline  
Stary 2007-10-18, 17:09   #425
nebraska
Zakorzenienie

Margot, szugarbejb - W takim razie dopsikuję się Dzingiem, zakładam obcasiory i pomykam spotkać sie z koleżanką

(Ale tak po śniegu i lodzie... podziwiam!)

Fragrantica

nebraska jest offline  
Stary 2007-10-18, 17:20   #426
Zuziunia
BAN stały

Cytat:
Napisane przez demonik Pokaż wiadomość
Zuziuniu, ja też od wielkiego dzwonu, jak to się mówi , zakładam buty na wysokim obcasie, bo mam problemy kręgosłupem i tzw. płaskostopie poprzeczne. Noszę płaskie buty lub 2-4 cm szpileczki i często słyszę (a raczej słyszałam, bo teraz wyglądam strasznie i najchętniej schowałabym się do jakiejś nory), że wyglądam kobieco.

Ale wysokie buty nie sprawią, że poczujesz się bardziej kobieco. Widuję panie, które nie potrafią chodzić na obcasach i wyglądają co najmniej groteskowo, a nie seksownie. Można czuć się kobietą i w płaskich butach, jeżeli wbijesz to sobie do głowy, usmiechniesz się powabnie (ale nie wyzywająco!) i zarzucisz uroczo zadkiem od czasu do czasu .

Bardzo ładna z Ciebie dziewczyna .
Jeśli chodzi o włosy, to skróciłabym na Twoim miejscu końcówki i zainwestowała w dobre odżywki. Mnie najbardziej pomogły WAX, Kerastase Oleo Relax i Rigenol firmy Framesi. No i pofarbowałabym na jednolity kolor - ładny, naturalny, niezbyt jasny blond, żeby nie męczyć ich pasemkami. Trudno powiedzieć ciepły czy chłodny odcień, bo fotka Twojej buzi jest maleńka.

---

Pachnę od dwóch dni klasycznym Scentem, a od jakiegoś tygodnia regularnie sobie popłakuję .
Byłam u fryzjera w zeszły czwartek, miałam się pochwalić. Wyglądam fatalnie, fryzura jest wyjątkowo niewygodna i muszę jej poświęcać trochę czasu (a miała być bezproblemowa ). Fryzjer, do którego chodzę od ponad 4 lat, po raz pierwszy mnie zawiódł i chyba konieczna będzie poprawka.

Ale to nie fryzura sprawia, że nędzny mam nastrój. Wszystko jest do i tylko Jaś napawa mnie radością.
Demoniku Ty i Jasio wyglądacie przepięknie, dziękuje za miłe slowa ale to ze jestem ładna jakoś do mnie nie dociera.

Czemu ja jestem taka głupia, ale juz nie mogę ze sobą, wygladam jak sierota, jak dziewczynka z zapałkami. Po prostu nędza chodząca

Muszę się wziąść...muszę, muszę, muszę..... na poczatek fryzjer, a potem to nie wiem

Szczerze wam powiem kochane, że potraficie wiecej doradzić niz na Metamorfozach.

Gryx nawet wmawianie mi przez jakis czas skutkowało podwyższoną samooceną, ale teraz to lipa nad lipami i nawet nie mam siły sie oszukiwać.
Zuziunia jest offline  
Stary 2007-10-18, 17:30   #427
tymena
Zakorzenienie

GG do tymena

Cytat:
Pachnę od dwóch dni klasycznym Scentem, a od jakiegoś tygodnia regularnie sobie popłakuję .
Byłam u fryzjera w zeszły czwartek, miałam się pochwalić. Wyglądam fatalnie, fryzura jest wyjątkowo niewygodna i muszę jej poświęcać trochę czasu (a miała być bezproblemowa ). Fryzjer, do którego chodzę od ponad 4 lat, po raz pierwszy mnie zawiódł i chyba konieczna będzie poprawka.

Ale to nie fryzura sprawia, że nędzny mam nastrój. Wszystko jest do i tylko Jaś napawa mnie radością.
Moniko, ślicznie wyglądacie razem Nie płacz Wiem, to banalne co napiszę, że masz pięknego, zdrowego, wyczekanego synka, że ślicznie wyglądasz... Ty masz swoje rozterki, z pewnością wydają Ci się bardzo duże skoro jesteś w takim stanie.

Życzę Ci dużo siły w pokonaniu swoich smutków

Czy Ty wróciłaś już do pracy?
tymena jest offline  
Stary 2007-10-18, 17:32   #428
MoniaK
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Co do kawy z cynamonem, próbował ktoś może tej przyprawy Kamisu/a do kawy i deserów?
Próbował całkiem niezła jest

gryx, odnośnie Twojego przyjaciela to może być chwilowe zachłyśnięcie się pieniędzmi i karierą. Przeczekaj spokojnie, może się facet opanuje i ocknie się że coś jest nie tak

Demoniku, życzę dużo zdrówka i wytrwałości śliczna z Was "para"
MoniaK jest offline  
Stary 2007-10-18, 18:02   #429
Zuziunia
BAN stały

Zmykam na dzisiaj chyba, nadal mi żle przepraszam, ze tak przynudzam ale nawet nie mam komu sie wygadać ech nie mam nawet siły siedzieć przy kompie...

Pachnącego wieczoru!!!
Zuziunia jest offline  
Stary 2007-10-18, 18:25   #430
tornado
Zadomowienie

Demoniku, oboje z Jasiem wygladacie swietnie

Dzis Desire Dunhilla

tornado jest offline  
Stary 2007-10-18, 18:29   #431
AniaWila
BAN stały

Angel
AniaWila jest offline  
Stary 2007-10-18, 18:33   #432
Szara Róża
Zakorzenienie

GG do Szara Róża

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Phi! Jaki tam sekret?
Wszyscy wiedzielim.

Hmm, no to jak już wszyscy wiedzą, nie będę się krępować - lecę zarzucić jakieś bejbi, bom diabelnie głodna Matki, pilnujta wózków!

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Uwaga - PRYWATA:
Zakupy Lutysławów odkładamy do zimy a wtedy... poszalejemy.
Tyle, że zamiast kupować w Palais, gdzie dostępne są tylko flaszki - dzwonki, wolałabym przyzwoitego kanciaka.

Rózia będzie mogła zapasożytować na Baciku* i podczepić się kolcami w celach wiadomych????
A co do flaszek - mnie też bardziej pasuje "kantnięcie" niż "przydzwonienie", bez dwóch zdań

* napisałam: "Bacik", bo zwięźle, słodko, lecz treściwie - "Sabbacik" za długi do wklepywania jak na moje zbolałe dziś palce... Mam nadzieję, że nie walnęłam gafy - jak coś to proszę o reprymendę słowną bądź cielesną

Cytat:
Napisane przez nebraska Pokaż wiadomość
Eeech miałam dzis w nocy koszmary: Najpierw śnił mi się Rubik (ale nie ten od kostki, niestety) i cos tam rzępolił w tym śnie, a potem - dziwna sprawa- bardzo wyraźnie poczułam mdlący mnie zapach Kenzo Flower, na jakiejś wyśnionej ulicy i stwierdziłam, że muszę to zapisać w wątku "Czym pachnie jesień?"
Nebrasko, uwiódł mnie Twój sen, a dokładniej rzecz ujmując Pan "Koszmarna Kostka" z owego snu

Cytat:
Napisane przez SpanishMyszka Pokaż wiadomość
Ja też cię widzę
A cóż to - wystawa róż, że mnie tak każdy podgląda?!?! Nasze "Zielone" to małe świntuszki, o!

Cytat:
Trzeba pilnować by nie urosły za bardzo.
To ja w takim razie, całkowicie straciłam już nad nimi kontrolę.....

Cytat:
a co z podcinaniem zniszczonych końcówek ?
Różyczko zły przykład dajesz i nakłaniasz do niedobrych rzeczy
Ależ czemu zły? Ja nie muszę regularnie podcinać zniszczonych końcówek, bo staram się, żeby takowych nie posiadać - włosów nie farbuję, nie używam suszarek, lokówek, prostownic, wałków, pianek, żeli, lakierów i innych tego typu wynalazków. Nie uświadczycie u mnie "standardowych" szamponów i odżywek, bo (dla mnie) za dużo w nich chemii (przede wszystkim SLS działa na mnie odstraszająco)... Do szczęścia potrzeba mi jedynie szamponu dla dzieci Hipp i ziół do płukania parę razy w tygodniu. Jestem uzależniona od olejku migdałowego, który wcieram we włosy i skórę głowy przed każdym myciem oraz od mojego ulubionego olejku w wyciągiem z dzikiej róży Weledy, który nie dość, że obłędnie pachnie, to wspaniale wygładza włosy. Najważniejsza jest regularność w postępowaniu, samodyscyplina i cierpliwość Czy to jest "zły przykład"?
Oto moje zdanie, ale rozumiem, że ktoś może mieć inne...

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Żeby nie było - biodrówka i łopatka to piękne sztuki mięsa na mój bigos

Tymenko, dobrze, że to uściśliłaś, a dzięki temu rozwiałaś moje wątpliwości
Bo ja, gupolka, byłam przekonana, że piszesz o "łopatce", która będzie Ci służyć do mieszania rzeczonego bigosiku, a "biodrówka", to taki skórzany pas z przegródkami na biodra - do wtykania tej "łopatki" (taki kucharski pas narzędziowy)... Łomatko, wiem, żem skończona durnota!

Cytat:
Też mam złe doświadczenia z filtrami La Roche Posay. Zapchały mi i były bardzo niekomfortowe w noszeniu przez ilości alkoholu w składzie.

Natomiast bardzo lubię filtry Avene, które powszechnie uważa się za ciężkie i zapychające. Świetnie nawilżają (spraye 40 i 50) i w ogóle mnie nie zapchały. To dzięki nim polubiłam filtry.
Damo, Avenki, to również moje ulubione filtry Szczególnie polubiłam ten nowy Cleanance SPF 40 - lekki, ale świetnie pielęgnujący skórę filtr
co potrącona, jeszcze czysto dźwięknie."

Szara Róża jest offline  
Stary 2007-10-18, 18:34   #433
agnyska81
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez khy Pokaż wiadomość
Agnysko, czytalam .

Na mnie tez wlasnie wszystkie roslinne, zielone i wodne fatalnie leza - a Vicolo Fiori przepieknie, wcale nie zielono, kwiatowo-owocowo i ziolowo, cudnie .

Latem nosi sie go super, jesienia jeszcze nie nosilam - moze lepiej latem go testowac?
Chyba masz rację. Wybrałam złą porę roku. Ale na lato najbardziej przypasował mi Śródziemnomorski.

Bardzo zainteresowała mnie wasza wymiana zdań na temat pielęgnacji. Trochę kiedyś interesowałam się kosmetykami naturalnymi, poczytywałam też biochemię, ale nie starczyło mi konsekwencji. Ale skoro piszecie, że warto, to spróbuję kolejny raz podejść do tematu.

Zuziu - ściskam witrualnie, oby Twoje smutki szybko minęły. Siłownia to dobry pomysł.

Demoniku Oby spadek nastroju okazał się tylko winą pory roku.

Ja też jakaś niepozbierana. Przestałam ćwiczyć, obrastam sadełkiem. Na włosy chwilowo nie narzekam. Na twarzy coś mi wyskoczyło i to w kilku miejscach jednocześnie Do tego chora jestem, ledwo mówię (nawet moja dyrektorka powiedziała mi wczoraj, żebym nie przychodziła rano do pracy /do lekarza szłam po południu/ bo co ja jako sekretarka zdziałam bez głosu). Największym moim zmartwieniam jest zawartość mojej szafy. Nie wiem co mi pasuje, na innych umiem spojrzeć i doradzić, a sobie nie. Przez dłuższy czas nie pracowałam, więc ciuchowo się zaniedbałam (raz, że prawie nigdzie nie wychodziłam, dwa, że nie mieliśmy kasy na większe zakupy). Teraz poszłam do pracy, ale nagle do mnie dotarło, że nie mam się w co ubrać. Nawet białej bluzki koszulowej nie mam! Łażę w jednych spodniach i coś tam na góre kombinuję. Ale to się wszystko nie trzyma kupy Nie mam planu ani koncepcji, co chciałabym osiągnąć.

Do lekarza wypachniłam się OI. Niech ma facet jakieś przyjemności w pracy

Edit:
Róziu - a co to za olejek migdałowy? Twoja pielęgnacja włosów też mnie zaintrygowała

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline  
Stary 2007-10-18, 18:44   #434
SpanishMyszka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Szara Róża Pokaż wiadomość
A cóż to - wystawa róż, że mnie tak każdy podgląda?!?! Nasze "Zielone" to małe świntuszki, o!

Cytat:
Ależ czemu zły? Ja nie muszę regularnie podcinać zniszczonych końcówek, bo staram się, żeby takowych nie posiadać - włosów nie farbuję, nie używam suszarek, lokówek, prostownic, wałków, pianek, żeli, lakierów i innych tego typu wynalazków. Nie uświadczycie u mnie "standardowych" szamponów i odżywek, bo (dla mnie) za dużo w nich chemii (przede wszystkim SLS działa na mnie odstraszająco)... Do szczęścia potrzeba mi jedynie szamponu dla dzieci Hipp i ziół do płukania parę razy w tygodniu. Jestem uzależniona od olejku migdałowego, który wcieram we włosy i skórę głowy przed każdym myciem oraz od mojego ulubionego olejku w wyciągiem z dzikiej róży Weledy, który nie dość, że obłędnie pachnie, to wspaniale wygładza włosy. Najważniejsza jest regularność w postępowaniu, samodyscyplina i cierpliwość Czy to jest "zły przykład"?
Oczywiście, że nie , uświadomiłaś mi właśnie, że tego nie napisałam - jak ktoś właściwie dba o włosy (np. tak jak Ty) to nie musi podcinać końcówek, bo zwyczajnie takowych nie ma
A Twoje włosy są świetne i wierzę, że po takich zabiegach ich kondycja jest wyśmienita, zatem zwracam honor - przykład dajesz jak najbardziej właściwy
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline  
Stary 2007-10-18, 18:46   #435
tymena
Zakorzenienie

GG do tymena

Cytat:

Tymenko, dobrze, że to uściśliłaś, a dzięki temu rozwiałaś moje wątpliwości
Bo ja, gupolka, byłam przekonana, że piszesz o "łopatce", która będzie Ci służyć do mieszania rzeczonego bigosiku, a "biodrówka", to taki skórzany pas z przegródkami na biodra - do wtykania tej "łopatki" (taki kucharski pas narzędziowy)... Łomatko, wiem, żem skończona durnota!
Różo, łolaboga, pas narzedziowy Rozwalacie mnie tymi skojarzeniami z moją sztuką pięknej biodrówki

Bigosik wyszedł pierwsza klasa szarlotta zresztą też
tymena jest offline  
Stary 2007-10-18, 18:57   #436
Szara Róża
Zakorzenienie

GG do Szara Róża

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość

Róziu - a co to za olejek migdałowy? Twoja pielęgnacja włosów też mnie zaintrygowała

Agnysko - ten olejek to taki zwykły, najprostszy zimnotłoczony olej migdałowy Można kupić bez problemu np. w sklepach zielarskich lub ekologicznych. Lubię go bo ma delikatną konsystencję i nie jest taki tłusty i gęsty, jak np. oliwa z oliwek
Do oleju migdałowego można też wkropić różne olejki eteryczne dla dodatkowego działania (i dla zapachu oczywiście ) - fajna sprawa

Szara Róża jest offline  
Stary 2007-10-18, 19:07   #437
agnyska81
Zakorzenienie

Cytat:
Agnysko - ten olejek to taki zwykły, najprostszy zimnotłoczony olej migdałowy Można kupić bez problemu np. w sklepach zielarskich lub ekologicznych. Lubię go bo ma delikatną konsystencję i nie jest taki tłusty i gęsty, jak np. oliwa z oliwek
Do oleju migdałowego można też wkropić różne olejki eteryczne dla dodatkowego działania (i dla zapachu oczywiście ) - fajna sprawa
Nono, brzmi nieźle. I stosujesz go przed myciem włosów. A jak długo trzymasz na głowie?
Koniecznie muszę zobaczyć na żywo Ciebie i Twoje włosy. U-wiel-biam długie.

Tymeno - trzeba uważać co się pisze, bo ludzie mogą mieć najdziwniejsze skojarzenia (a na tym forum to chyba fantazja wyjątkowo kobietki ponosi)

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline  
Stary 2007-10-18, 19:32   #438
pieńkowa_dama
Zadomowienie

Cytat:
Bardzo zainteresowała mnie wasza wymiana zdań na temat pielęgnacji. Trochę kiedyś interesowałam się kosmetykami naturalnymi, poczytywałam też biochemię, ale nie starczyło mi konsekwencji. Ale skoro piszecie, że warto, to spróbuję kolejny raz podejść do tematu.
Agnieszko, naprawdę warto ponownie spróbować. Ja podczytywałam forum dłuższy czas, zanim ustaliłam dla siebie odpowiednią pielęgnację. Dzięki temu nie mam już takiego problemu z pękającymi naczynkami na twarzy. Naprawdę warto!

Cytat:
Ja też jakaś niepozbierana. Przestałam ćwiczyć, obrastam sadełkiem. Na włosy chwilowo nie narzekam. Na twarzy coś mi wyskoczyło i to w kilku miejscach jednocześnie Do tego chora jestem, ledwo mówię (nawet moja dyrektorka powiedziała mi wczoraj, żebym nie przychodziła rano do pracy /do lekarza szłam po południu/ bo co ja jako sekretarka zdziałam bez głosu). Największym moim zmartwieniam jest zawartość mojej szafy. Nie wiem co mi pasuje, na innych umiem spojrzeć i doradzić, a sobie nie. Przez dłuższy czas nie pracowałam, więc ciuchowo się zaniedbałam (raz, że prawie nigdzie nie wychodziłam, dwa, że nie mieliśmy kasy na większe zakupy). Teraz poszłam do pracy, ale nagle do mnie dotarło, że nie mam się w co ubrać. Nawet białej bluzki koszulowej nie mam! Łażę w jednych spodniach i coś tam na góre kombinuję. Ale to się wszystko nie trzyma kupy Nie mam planu ani koncepcji, co chciałabym osiągnąć.
Polecam program "What not to wear" produkcji BBC Trinny Woodall i Susannah Constantine. Można go zobaczyć na Tvn Style pod tytułem "Jak się nie ubierać" albo w ogrinale na BBC Prime.

To przede wszystkim program nie o najnowszych trendach, tylko o tym jak odpowiednio dobrać różne części garderoby do sylwetki. Ja dzięki temu programowi nabrałam większej świadomości ubierania się.

Rady Trinny i Suz
pieńkowa_dama jest offline  
Stary 2007-10-18, 19:47   #439
Szara Róża
Zakorzenienie

GG do Szara Róża

Cytat:
Oczywiście, że nie , uświadomiłaś mi właśnie, że tego nie napisałam - jak ktoś właściwie dba o włosy (np. tak jak Ty) to nie musi podcinać końcówek, bo zwyczajnie takowych nie ma
A Twoje włosy są świetne i wierzę, że po takich zabiegach ich kondycja jest wyśmienita, zatem zwracam honor - przykład dajesz jak najbardziej właściwy
Myszeczko

Pisząc poprzedni post, naprawdę nie chciałam wyjść na jakąś przemądrzalską-wszystkowiedzącą , która "przechwala się niespotykanym" faktem, że nie ma rozdwojonych końcówek .... chciałam jedynie uściślić fakty Głupio mi trochę, bo nie chcę nikomu, nie daj boże, narzucać swojego zdania ani krytykować farbowania, prostownicowania, bądź używania lakieru do włosów - nie takie było moje zamierzenie

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Bigosik wyszedł pierwsza klasa szarlotta zresztą też
Tymenko, moje ślinianki wypracowują właśnie tygodniową normę w produkcji ślinki Mniam!

Cytat:
Nono, brzmi nieźle. I stosujesz go przed myciem włosów. A jak długo trzymasz na głowie?
Koniecznie muszę zobaczyć na żywo Ciebie i Twoje włosy. U-wiel-biam długie.

Trzymamy ile chcemy, np. 15 minut przed myciem - w zależności ile mamy czasu rano na "robienie się" Ja często wcieram na noc i zmywam dopiero rano - tak jest wygodniej . W weekendy natomiast, jak mam czas, to łażę z kompresem pół dnia

Agnysko - włosy jak włosy, nie są idealne, ale ja się czuję dobrze z takimi, jakie są A co do zlociku i zobaczenia Was na żywca, to już nie mogę się doczekać

Cytat:
Tymeno - trzeba uważać co się pisze, bo ludzie mogą mieć najdziwniejsze skojarzenia (a na tym forum to chyba fantazja wyjątkowo kobietki ponosi)

Hihi...... No co Ty???

Szara Róża jest offline  
Stary 2007-10-18, 20:03   #440
tulipanka
Zakorzenienie

Cytat:

Co do kawy z cynamonem, próbował ktoś może tej przyprawy Kamisu/a do kawy i deserów? Oprócz cynamonu zawiera kardamon, goździki, wanilię i cukier kandyzowany ( a mnie od dłuższego czasu akurat od cynamonu jakoś odrzuca... w głowie się nie mieści... kochałem tę przyprawę...)
Ja próbowałam, mogę Ci nawet przesłać prawie całe opakowanie, jeśli jeszcze stoi u mnie w domu Mnie nie przypadła do gustu, te zmielone przyprawy pływały po wierzchu kawy i trzeba było je sączyć przez zęby

męczą mnie resztki Glorii, bo łeb mnie boli, nawet krótka drzemka nie pomogła
tulipanka jest offline  
Stary 2007-10-18, 20:10   #441
Contax
Zakorzenienie

Demoniku, slicznie wygladacie z Jasiem

Cytat:
Też mam złe doświadczenia z filtrami La Roche Posay. Zapchały mi i były bardzo niekomfortowe w noszeniu przez ilości alkoholu w składzie.

Cytat:

Damo, Avenki, to również moje ulubione filtry Szczególnie polubiłam ten nowy Cleanance SPF 40 - lekki, ale świetnie pielęgnujący skórę filtr

A ja wrecz odwrotnie od kilku lat uzywam wylacznie filtrow LRP, ktore o dziwo mi sluza, mimo alkoholu w skladzie i wrazliwej cery
Filtrowanie oczywisicie zaczynalam jak wiekszosc osob od Avenek, bo wiadomo przy nich mozna uzywac podkladow i innych kolorowych cudow. Jednak po jednym wspolnym sezonie rozstalismy sie bez zalu, jak tez z wszelkimi podkladami. Obecnie na noc uzywam retiniodow, na dzien serum z wit. C i filtr. I okazjonalnie kwasy BHA. I taki minimalizm swietnie mi sluzy juz od paru lat. I z czytego lenistwa nawet nie szukam alternatyw dla takiej pielegnacji.

Wlasnie wrocilm od fryzjera i nieskromnie powiem, ze wygladam
Nic tak nie poprawia humoru jak swietna fryzura

Pachne na noc kropelka Dzing!a

Edytowane przez Contax
Czas edycji: 2007-10-18 o 21:55 Powód: dopisek
Contax jest offline  
Stary 2007-10-18, 21:24   #442
joasiak1
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
GG do joasiak1

To ja też oddam głos na stajnię filtrów LRP
To moje ulubione filtry od kilku lat - DP, Creme Fondante i ostatnio Lait Veloute. Świetnie na nich makijaż wygląda (jeśli to coś na mojej twarzy można nazwać makijażem ) i rewelacyjnie chronią przed słońcem.
Avenek nie lubię, bo potwornie się lepią i jakoś dusi mi się w nich skóra, acz przyznaję, że bosko nawilżają. Podobne do nich są filtry Klorane.
Poza tym moja pielęgnacja to łagodne retinoidy (Eluage) i czasem kwasy, ale głównie jakieś łagodne kremy na noc - moje ostatnie odkrycie to Vitella z cynkiem i ichtiolem na niespodzianki i Vitella z cynkiem i witaminami na przesuszenie i nadwrażliwość. Polecam, bo tanie, proste w składzie i skuteczne

Demoniku, pięknie razem wyglądacie z Jasiem. Nie wiem, czego dotyczą Twoje smutki, ale życzę dużo wsparcia ze strony otoczenia i szybkiego uporania się z nimi Trzymam kciuki.

(czy ktoś może mi powiedzieć, dlaczego Zuziunia jest zablokowana? To ma jakiś związek z tym forum?)

Uciekam spać
joasiak1 jest offline  
Stary 2007-10-18, 21:27   #443
tulipanka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez joasiak1 Pokaż wiadomość

(czy ktoś może mi powiedzieć, dlaczego Zuziunia jest zablokowana? To ma jakiś związek z tym forum?)
Z tym nie, na Metamorfozach skasowała swoje zdjęcia, co równa się 2 tygodniom bana za niszczenie zawartości portalu (jak wejdziesz w profil, to widać za co ktoś jest zablokowany).
tulipanka jest offline  
Stary 2007-10-18, 22:03   #444
martwa papuga
Zakorzenienie

Ahoj

Demoniku, ładniście bardzo oboje na tej fotce

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
A ja się pochwale: zakupiłam sobie jeansy o dwa rozmiary mniejsze niz do tej pory, i wcale źle w nich nie wyglądam
Gratulacje! Mnie też czeka zakup jeansów w niedalekiej przyszłości i też mam nadzieję na mniejszy rozmiar... od zeszłego roku/ostatniego kupowania spodni ubyło mi 6 kg.

Cytat:
Napisane przez homyk Pokaż wiadomość
Blada skóra jest piękna. Ja np. bardzo zazdroszczę bladości naszej Kattarinie. Mówię Wam dziewczyny, kolor jej skóry jest piękny. Ja też jestem blada, ale ze skłonnością do różowości, a Kattarina ma skórę w odcieniu jasnej kości słoniowej
O bogowie jasna kość słoniowa
A ja też różowiutka z tendencją do "zielona jak śledź" (wersja mamina). Kupuję maniakalnie bladożółte podkłady...

Cytat:
próbował ktoś może tej przyprawy Kamisu/a do kawy i deserów? ..
Stoi u mnie, nieużywana. Pachnie ładnie, ale rzeczywiście "fusy" przyprawowe się plączą, a poza tym mnie z kolei odrzuca kardamon. Mój ojciec od lat ...dziestu używa kardamonu w sporych ilościach do produkcji pasztetu i ta przyprawa kojarzy mi się jednoznacznie jakbym kawę zagryzała gotowanym mięsem Łeeee...

Pachnę słabo jakąś niesamowitą mieszanką Brit Red (wczoraj, we włosach się trzyma) i Douce Amere z próbki (dzisiaj)
martwa papuga jest offline  
Stary 2007-10-18, 22:31   #445
Córka D'artagnana
Zakorzenienie

Globalnie... Jil Sander4 i pomyśleć, że próbka przeleżała u mnie pare miesięcy nietknięta. I już miałam się jej pozbyć...gdyby nie szósty zmysł, impuls...i Kota, która dzisiaj testowała i podzieliła sie wrażeniami w innym wątku

To, że Jil Sander4 są piękne to mało powiedziane. One są obezwładniające, oszałamiajace jak porywajaca muzyka na skrzypcach .... i niech się te wszystkie dzisiejsze flałerbomby i agenty schowają w kącie przy niej.

Demoniku, ślicznie wyglądasz z Jasiem.
Córka D'artagnana jest offline  
Stary 2007-10-18, 22:42   #446
nebraska
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Córka D'artagnana Pokaż wiadomość
Globalnie... Jil Sander4 i pomyśleć, że próbka przeleżała u mnie pare miesięcy nietknięta. I już miałam się jej pozbyć...gdyby nie szósty zmysł, impuls...i Kota, która dzisiaj testowała i podzieliła sie wrażeniami w innym wątku

To, że Jil Sander4 są piękne to mało powiedziane. One są obezwładniające, oszałamiajace jak porywajaca muzyka na skrzypcach .... i niech się te wszystkie dzisiejsze flałerbomby i agenty schowają w kącie przy niej.

.
O rany , ale mi narobiłaś ochoty na przetestowanie!

Mój Dzing przeżył prysznic, więc będę zasypiac w jego ramionach.

Dobranoc i pozdrowienia dla nocnej zmiany, która sie pewnie niebawem zjawi

Fragrantica

nebraska jest offline  
Stary 2007-10-18, 22:43   #447
Sabbath
Wiedźma

Cytat:

Rany kota! Ależ Jaś jest do Ciebie podobny (a Ty do Niego)!
Super! Oboje wyglądacie ślicznie, a razem to nawet podwójnie slicznie.

Fryzura mi się podoba, ale ja się nie znam.
Zaś popłakiwanie - po porodzie przez parę miechów hormony buzują. T prawdopodobnie fizjologia. Smuteczek minie, jak ręką odjął "od samości" i wkrótce będziesz znowu uśmiechniętym, pogodnym Demonikiem. Czego życzę i Tobie i Twojej rodzince.

Cytat:
O to to! <Szugar > Ja niedługo zmienię się w "dresa", nie żartuję. Chodzę wyłącznie w moich czerwonych "najkach", jeansach i bluzach. Koszule i skórzane półbuty obrastają kurzem. Mam nadzieję, że to przejściowy kryzys.
No co Wy, ludzie?!
Ja chodzę w glanach i bojówach i to wcale żaden kryzys nie jest. Śliczne ubranko.

Cytat:

Rózia będzie mogła zapasożytować na Baciku* i podczepić się kolcami w celach wiadomych????
A co do flaszek - mnie też bardziej pasuje "kantnięcie" niż "przydzwonienie", bez dwóch zdań

* napisałam: "Bacik", bo zwięźle, słodko, lecz treściwie - "Sabbacik" za długi do wklepywania jak na moje zbolałe dziś palce... Mam nadzieję, że nie walnęłam gafy - jak coś to proszę o reprymendę słowną bądź cielesną
Ja nie wiem, jak ty się chcesz podczepiać w kontekście namawiania mnie na reprymendę cielesną bacikiem...

Sama nie wiem, czy się bać, czy zacząć niecierpliwie wyglądać grudnia.
Sabbath jest offline  
Stary 2007-10-19, 00:13   #448
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek

Sabbath, przybij piątkę Ja ostatnio non stop w moich obdartych glaniorach. No, glaniątkach raczej ze względu na rozmiar... Mam tendencję do popadania w obuwnicze skrajności - z glanów w 10-ciocentymetrowe szpilki, ze szpilek w płaskie sandałki z trzech rzemyczków i z powrotem

Pachnę Carnal Flower. Wkurzył mnie zacinający się atomizer, więc został zlikwidowany, a perfumy przelane do innej fiolki. A że są mocne (jak wszystkie Fryce z którymi miałam do czynienia) to momentalnie przesiąkłam .

Po lekturze dzisiejszej twórczości postanowiłam porzucić eksperymentalnie kremy

Łączę sięw bólu ze zdołowanymi wyglądem. Mam olbrzymią, bolącą opryszczkę Nie umiem ocenić, czy gorzej wygląda pomalowana, czy nie. Najchętniej nie wychodziłabym z domu...

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest

Edytowane przez dzika truskawa
Czas edycji: 2007-10-19 o 00:19 Powód: dopisek
dzika truskawa jest offline  
Stary 2007-10-19, 00:16   #449
Sabbath
Wiedźma

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Sabbath, przybij piątkę Ja ostatnio non stop w moich obdartych glaniorach. No, glaniątkach raczej ze względu na rozmiar... Mam tendencję do popadania w obuwnicze skrajności - z glanów w 10-ciocentymetrowe szpilki, ze szpilek w płaskie sandałki z trzech rzemyczków i z powrotem
No to przybij po raz drugi , bo ja również noszę albo glany, albo wysokie szpile. Z tym że nie 10, a 8 cm ze względu na rozmiar (no, mam jedne dziesiątki, ale na maleńkim koturenku).
W obuwiu z obcasem pośredniej wysokości chodzić nie potrafię (i nie podoba mi się).
Sabbath jest offline  
Stary 2007-10-19, 00:37   #450
d'ou vient le vent
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 11

Demoniku - milo cie widziec i to razem z Jasiem Fajnie wygladacie - macierzynstwo ci sluzy nie ma co (Jasiek "zdarl skore" z ciebie - ma to samo spojrzenie) Duzo zdrowia dla was!

Chcialam oficjalnie BARDZO SERDECZNIE PODZIEKOWAC CUDOWNEMU HOMYKOWI - zlicytowalam od niej Kasaneke, ktora Homyk mi wyslal nawet nei czekajac na wplate ode mnie (ktorej dokonam najpozniej w poniedzialek ) i dzis z wielka radoscia moglam odebrac paczuche JESZCZE RAZ BARDZO DZIEKUJE!!!!!
Wlasnie sobie pachne Kasaneka i jest to dzieki tobie Homyku jedna z niewielu bardzo milych rzeczy jakie mnie spotkaly ostatnio bo zaliczylam upiorny tydzien - pracy mam po lokcie do soboty wlacznie. Udalo mi sie pospac wczoraj kilka godzin i znowu siedze do rana ...
Homyk - you made my day!!!

Nat

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości