Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o perfumach, ale baliście się zapytać.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-11-20, 18:17   #4831
Kattarina
Zakorzenienie

Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Papugo- gratuluje
Cytat:
Napisane przez khy Pokaż wiadomość
Nosku, ale ja nie wiem, czy je polecac, w koncu prawie wszyscy je w recenzjach zjechali - z drugiej strony tak niesmialo polecam test calosciowy, moze na Tobie sie okaza tez takie fajne, jak na mnie .
Khy- milo Cie widziec
Twoja opinia zachecila mnie do ponownych testow Elle (- to "ciacho" rzadzi )
Btw- uwielbiam czytac Twoje recenzje

----------------------------------
To byl pracowity dzien- pachnialam Dzongkha
Kattarina jest offline  
Stary 2007-11-20, 18:19   #4832
Sabbath
Wiedźma

Cytat:
Napisane przez SpanishMyszka Pokaż wiadomość

I podobnie jak mąż Kropki - mój facet jest chyba homoseksualistą, a mój tata potrzebuje okularów, bo żadnemu z nich Pani Grażyna się nie podoba, dla jasności dodam, że mi także.
I jeszcze (ależ jestem monotematyczna) - proszę, nie zniżajcie się do takich argumentów.
Prowokator Wojewódzki walnął jakąś głupotę, a takie mądre kobity bez zastanowienia ją powtarzają...
Czy jesli komuś nie podoba się Pamela Anderson, tylko Lucy Liu to jest homoseksualistą? Czy jesli kobiecie nie podoba się Brad Pitt, lecz Adrien Brody to jest lesbijką? No litości... Takie teksty świadczą tylko o autorze.

Martwa Papugo - ciesze się, że Twoja paczuszka dotarła. Zmarzniete perfumy z pewnością potrzebują rozgrzania. najlepiej ciepłem ludzkiego ciała...
Sabbath jest offline  
Stary 2007-11-20, 18:27   #4833
mariolasl
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Twoja opinia zachecila mnie do ponownych testow Elle (- to "ciacho" rzadzi )
Btw- uwielbiam czytac Twoje recenzje
Coz, moge sie tylko podpisac... Musze przetestowac Elle .
khy, "ciacho" powalilo mnie na kolana
Juz to nieraz pisalam- uwielbiam cie czytac, widac, ze kochasz zapachy
Stary 2007-11-20, 18:37   #4834
Margot45
niecnotliwa dziewica

GG do Margot45

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
O raju! Teraz to i ja zaczęłam za to trzymać...
Trochę mi to w pracy przeszkadza.
U nóg trzymaj, u nóg!

Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość
Przyszłyyyyyy!
Przyszły moje flaszki zmarzły na kość, biedulki i takie lekko omroziałe są, ale wreszcie są, bez trwałego ubytku. Uffff.
http://www.mfoto.pl/uploads/1713/dsc_2863_c4c89.jpg
Jestem teraz najszczęśliwszą z Papug i lubię nawet Szapołowską.
Najszczęśliwsza z Papug, gratulacje!

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
Dla Mnie to jest normalne ze facet tez posiada oczy i coś nimi widzi, a jak mu sie podoba to czemu ma się z tym kryć. Przecież nie pędzi od razu do takiej kobiety i nie prosi jej o numer telefonu ani o randkę.
O to, to, to w końcu istotne jest, że jest z Toba, a popodziwiac mu przecież wolno.

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Ile teraz kosztuja flaszki z Incense ?
Na gazetowym widzialam używkę Avignonu za 90zł.

W temacie aktorek / -ów i innych podziwianych (bądź nie) celebrities się nie wypowiadam, bo dostepu telewizji od dłuższego czasu nie mam (swiadomie) a plotkarskich pisemek nie oglądam.

Ide pod prysznic i zamierzam pachniec Britem
Stary 2007-11-20, 18:40   #4835
Contax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość

Na gazetowym widzialam używkę Avignonu za 90zł.

Lece prasowac, bo jutro bede musiala isc do roboty cala wymemlana

Contax jest offline  
Stary 2007-11-20, 18:46   #4836
kropka75
Zakorzenienie

Sabbath - pierwszy raz w życiu zszokowała mnie Twoja wypowiedź.
Ale konkretnie...

Cytat:
Tak krawiec kraje...
Hayworth - niewątpliwie kobietę interesującą i z charyzmą, znamy jednak z zupełnie innej perspektywy, niz Szapołowską. Nie mamy gwarancji, czy gdybyśmy miały (gdybyście miały) okazję oceniać ją nie jako wyidealizowaną, znaną z czarno-białego ekranu koncepcję kobiecości z wyskubanymi brwiami, za to bez cech osobowych, ludzkich - nie pojechałybyście po niej tak samo.
To tak, jak gdyby mieć pretensje do BB, że nie umarła po to, by stworzyć swoją legendę jak MM.
Moje zdanie by się nie zmieniło. Nie mam tendencji do idealizowania zmarłych gwiazd ani gwiazdek i nie stąd moje dobre zdanie o Ricie H. Nie ma to też związku z narodowością obu pań.

Cytat:
Hayworth była dobrą aktorką, Szapolowska jest dobrą aktorką - postponowanie jednaj z nich tylko dlatego, że ma tego pecha, że urodziła się w Polsce i jeszcze do tego żyje - mnie zdaje się... krzywdzące.
Ale my nie krytykujemy Szapołowskiej ani za to, że ma pecha, ani za to, że urodziła się w Polsce. Tym bardziej nie za to, że żyje.

Cytat:
A co do owego dwudziestolatka... Gryx jako tutejszy przedstawiciel męskiej części populacji wyraźnie określił swoje zdanie.
Tzn. że każdy ma takie samo? W wieku Gryxa jest mój brat. Pani Szapołowska działa na niego jak czerwona płachta na byka. Ledwie znosi tę jej manierę, a ona sama w ogóle mu się nie podoba.

Cytat:
Ogólnie nie sądzę jednak, by Grazyna Szapolowska była monstrum wzbudzającym strach - to stwierdzenie bardzo nieładne i ubliża właściwie wszystkim kobietom w wieku powiedzmy... średnim.
Bo ona jest akurat bardzo udanym egzemplarzem kobiety w średnim wieku. Myślicie, że pani w okolicach pięćdziesiątki może budzić już tylko strach?
Chyba czegoś nie doczytałaś Sabbath.
Nie ona ma wzbudzać strach, a wylewająca się z niej seksualność. Młodzi mężczyźni, bez względu na to jakich gieroji by nie udawali, w większości uciekają przed takim obrazem w realu, gdzie pieprz rośnie.

Cytat:
Oczywiście nie każdego dwudziestolatka musi zachwycać, podobnie jak nie każdego czterdziestolatka. Nie ma bowiem kobiet, na które "lecą" wszyscy mężczyźni co do sztuki. Pozwolę sobie jednak pozostać przy swoim przekonaniu, że większośc mężczyzn (ludzi) doceni jej atrakcyjność.
Atrakcyjność w sensie, że "dobrze się trzyma" owszem. Ale akurat nie to było przedmiotem naszej "krytyki".

Cytat:
Wasi TŻ-towie zaś pewnie częściowo z obowiązku mówią, że im się pani Grażyna nic, a nic nie podoba.
Pamiętam te systematycznie pojawiające się wątki z wyrzekaniami na TŻ-tów, którzy ośmielili się przyznać, że ich kobieta/żona/dziewczyna nie jest miss świata i że jakaś tam inna jest ładniejsza. Jak on mógł?! Skoro tak, to uczą się chłopy łgać zgodnie z wytycznymi, bo inaczej...
Nie wiem czy bardziej uraziłaś mnie czy mojego męża.
Zapewniam Cię, że mój nie mówi tego z obowiązku. Podobają mu się inne kobiety i ja wiem które. Mogę wypisać całą listę.
Kiedy widzę super laskę sama zwracam na nią uwagę i mu ją pokazuję. I bynajmniej nie po to, by zaprzeczył, że ładna. Niedawno dostałam linka z pokazem makijażu, zrobionym na cudnej kobiecie. Pokazałam mu. Bez ogródek powiedział, że mogliby te prezentacje robić na kimś bardziej przeciętnym, bo tu nie ma czego malować, a już tym bardziej poprawiać. Był pod wrażeniem nie mniejszym niż ja.
(Notabene kobieta mnie się tak podoba, że sobie linka zapisałam w ulubionych. )
Działa to z resztą w obie strony. On też wie jacy mężczyźni podobają się mnie. Potrafi pójść do wypożyczalni po film dla siebie i przytaszczyć do domu płytkę dla mnie, bo na okładce rzucił mu się w oczy Denzel Washington, którego uwielbiam pasjami.

Podsumowując, Szapołowska nie podoba się mojemu chłopu w ogóle i sądzę, że ma do tego prawo, a obowiązku negowania czyjejkolwiek urody akurat nie ma. Naprawdę masz mnie za taką pustogłową lalę?

Cytat:
I jeszcze (ależ jestem monotematyczna) - proszę, nie zniżajcie się do takich argumentów.
Prowokator Wojewódzki walnął jakąś głupotę, a takie mądre kobity bez zastanowienia ją powtarzają...
Czy jesli komuś nie podoba się Pamela Anderson, tylko Lucy Liu to jest homoseksualistą? Czy jesli kobiecie nie podoba się Brad Pitt, lecz Adrien Brody to jest lesbijką? No litości... Takie teksty świadczą tylko o autorze.
Nie wierzę, że wzięłaś mój wpis na ten temat poważnie?!

"Ty masz prawo mieć swoje zdanie. Ja mam prawo mieć je w d..."

"Masz świra to go hoduj." "Twój pies - Twoje gówno"

W świecie Daniela

mikroREKLAMA
Pomoc dla Danielka !
Pięcioletni chłopczyk z Zespołem Aspergera prosi o pomoc.

Ta reklama pokazywana jest pod 27 505 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kropka75 jest offline  
Stary 2007-11-20, 18:48   #4837
Różowy Strachulec
Zakorzenienie

Cytat:
Lece prasowac, bo jutro bede musiala isc do roboty cala wymemlana
Mnie jutro czeka prasowanie zasłon - najwyższy czas zawiesić te jesienno-zimowe...
Stary 2007-11-20, 18:52   #4838
Contax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec Pokaż wiadomość
Mnie jutro czeka prasowanie zasłon - najwyższy czas zawiesić te jesienno-zimowe...
A nie lepiej oddac do magla
gimnastyki nie zazdoszcze

Contax jest offline  
Stary 2007-11-20, 19:14   #4839
tymena
Zakorzenienie

GG do tymena

Cytat:
Ja unikam prasowania zasłon bo rozwieszam na karniszach mokre
tymena jest offline  
Stary 2007-11-20, 19:15   #4840
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek

Cytat:
Jestem skonana.
Spakowałam 37 pudeł książek i to nawet nie jest połowa...

A jutro muszę je powynosić, bo pojutrze rusza salon.
Nie mówię już nawet o skręcaniu mebli w sypialni.

Jestem brudna i w takim też stanie pójdę spać. Za trzy godziny znów do roboty.

Pachnę... Kurzem pachnę.
Sabbath, niech Ci remont lekkim będzie

Pachnę megamixem Rano zaprawiłam się Anais Anais i zaraz zapukał listonosz z paczuszka z próbkami. Nie byłabym sobą, gdyby zaraz wszystko nie znalazło się na mojej skórze I tak pachnę Alchimie (), Delices d'Epices, OI (), Romą (), Zagorskiem (nie-sa-mo-wi-ty!!!), Sotto Voce i Tempore. Na wykładzie specjalnie usiadłam obok kolegi, za którym nie przepadam

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline  
Stary 2007-11-20, 19:15   #4841
czarnazuzia1
rude jest piękne:)

Wpisy w blogu: 1
ym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Nie przepadam za panią Szapałowska ,ale cenie za talent. Nie ogladałam programu Wojewódzkiego bo nie przepadam ,ale formuła programu jest oczywista prowokowac, i udalo sie -dowod nasza dyskusja.Podziwiam ja za to jek wyglada bo niestety w pewnym wieku wymaga to wysiłku, chciałabym tak wygladac.( Ile własciwie ona ma lat?).Nie doszukuje się wad aby jej umniejszyc ,raczej uwazam ,ze jest ona przykładem ,że warto o siebie dbac w kazdym wieku by wygladac atrakcyjnie .
czarnazuzia1 jest offline  
Stary 2007-11-20, 19:22   #4842
SpanishMyszka
Zakorzenienie

Cytat:
Ja uważam, że ona jest atrakcyjną, czy tam piekna, bez względu na to, czy ja lubię.

Znam ją z ról filmowych. Dobrych ról.
A ja znam Liz Taylor z ról, z bardzo dobrych ról !

Cytat:
Nie śledzę medialnych plotek, nie ekscytuję się życiem celebrities, nie oglądam ani programu "mamy cię" (nie wiem, co to jest), ani Wojewódzkiego (chyba, że jest u niego Passent, albo Urban - wówczas znajdę sobie na You Tubach), bo po cóż miałabym to robić?
Zdarzyło mi się oglądać program "Mamy cię", ale w żadnym wypadku nie ekscytuję się taką formą rozrywki, obejrzałam ale bez fajerwerków.

Cytat:
Nie potrafię spojrzeć na nią z perspektywy, z jakiej widzicie ją Wy. Może dlatego odbieram ją inaczej.
Mnie wystarczy jej praca.
Owszem praca, ale będąc osoba publiczną trzeba też umieć coś sobą reprezentować, a Pani Grażyna jest Królową groteski, trzeba umieć się zachować, a Pani Grażyna od lat lansuje wizerunek kokietki i to już po prostu jest nudne.

Cytat:
Zaś co do Liz Taylor - to akurat jest przykład kobiety, która niewiele zagrała, zaś prywatnie przekroczyła granice nie tylko dobrego smaku, ale i groteski po prostu.
Wy mówicie, że Szapolowska jest żałosna przeciwstawiając jej karykaturalną Liz?!
To ja czegoś nie rozumiem...
Sabbath, nie dojdziemy za żadne skarby do porozumienia w tej kwestii.

Tak ośmielam się porównywać groteskową Szapałowską do wybitnej Liz Taylor, która jak dla mnie - jest najwspanialszą i wyjątkowo utalentowaną aktorką (obok Vivien Leight).
Ośmielam się porównywać obie Panie zdając sobie oczywiście sprawę z tego, że Szapałowska do pięt nie dorasta Liz.
Czy Pani Taylor przekroczyła granice dobrego smaku ? Trudno mi powiedzieć, ponieważ podobnie jak TY nie śledzę życia prywatnego gwiazd, nie szperam w internecie w poszukiwaniu plotek itd.
Piszesz, że niewiele zagrała, no coż... Zagrała tyle ile zagrała, zdobyła Oscary, jest uznawana za jedną z najwybitniejszych aktorek na świecie i podziwiam ją, uwielbiam, natomiast Szapałowska to dla mnie żadna aktorka, nie zapadły mi w pamięć żadne rzekomo ważne filmy z jej udziłem (z wyjątkiem "Pana Tadeusza", który mi się nie podobał) kojarzę ją tylko z rozbieranymi scenami - oczyma wyobraźni widzę ją biegającą z gołym tyłkiem przed ekranem - ktoś rzuci Szapałowska - od razu otwiera mi się w głowie szufladka z napisem "Pani, która oprócz gołych piersi nie ma nic więcej do zaprezentowania na ekranie", drażni mnie jej zachowanie, jej sposób bycia i gdybym musiała się posłużyć przytoczonym przez Ciebie epitetem "karykaturalna" - to właśnie jej przypięłabym tę etykietkę, z pewnością nie Liz Taylor.

I jeszcze jedno - wielkorotnie przewijające się w dyskusji stwierdzenie "że dobrze się trzyma" - A ja na to: Nie ona jedna - Irena Jarocka też nie wygląda na swoje lata, Helena Vondrackova też nie, Izabela Trojanowska itd. więc Szapałowska nie jest osamotniona

Cytat:
Myślę, że odebrałaś to zbyt dosłownie, trochę za poważnie...

Chciałam tylko powiedzieć, że jednak są faceci nieczuli na wdzięki Pani Szapałowskiej i to stwierdzenie jakoś tak mi pasowało.

Cytat:
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline  
Stary 2007-11-20, 19:29   #4843
sasia73
Zakorzenienie

Pachnę Dzingiem, oczywiście. I z uporem maniaka próbuję znaleźć zapach, który spodoba mi się bardziej. Wącham, testuję, przerzuciłam już sporo próbek, w Sephorze potrafiłabym z zamkniętymi oczami ustawić flaszki na półkach, latam tam codziennie i co? I nic!!! Owszem, podoba mi się Cabaret, podobają mi się Perły, ale tylko podobają mi się, a Dzinga wielbię bezgranicznie, najchętniej zanurzyłabym się w nim cała, wypiła i w ogóle.
No odlot totalny, jakaś faza magiczna. Już zastanawiam się, czy nie fiksuję
Miałyście tak z jakimś zapachem?

sasia73 jest offline  
Stary 2007-11-20, 19:29   #4844
Różowy Strachulec
Zakorzenienie

Cytat:
A nie lepiej oddac do magla
gimnastyki nie zazdoszcze
Magiel to jest pewna konepcja, ale trzeba je tam najpierw jakoś zatargać
Trochę gimnastyki przy prasowaniu nie zaszkodzi

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Ja unikam prasowania zasłon bo rozwieszam na karniszach mokre
moje są tak ciężkie że nawet suche się czasem same z żabek wypinają
Stary 2007-11-20, 19:37   #4845
Kota
Zakorzenienie

Cytat:

Ja tam w ogóle nie mam zasłon problem z głowy...
Kota jest offline  
Stary 2007-11-20, 19:38   #4846
tulipanka
Zakorzenienie

A ja prasowanie lubię bardzo namiętnie prasuję wszystko co się da jak byłam mała, babcia dawała mi chusteczki do prasowania - ja je moczyłam wodą, gniotłam, prasowałam i zaraz znowu moczyłam, gniotłam, prasowałam itd

Pachnę drugi dzień Scentem. Muszę jeszcze raz przetestować go z drugiej próbki, bo ta której użyłam teraz, ma już trochę miesięcy. Jeśli testy ze świeżej próbki wypadną tak samo, jak te dzisiejsze, to ze Scenta (klasycznego) się wyleczę.
tulipanka jest offline  
Stary 2007-11-20, 19:39   #4847
tymena
Zakorzenienie

GG do tymena

Cytat:

Strasznie mi się podobają cięzkie zasłony Ale prasowania nie cierpię
tymena jest offline  
Stary 2007-11-20, 19:43   #4848
kropka75
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
A ja prasowanie lubię bardzo namiętnie prasuję wszystko co się da jak byłam mała, babcia dawała mi chusteczki do prasowania - ja je moczyłam wodą, gniotłam, prasowałam i zaraz znowu moczyłam, gniotłam, prasowałam itd
Ta choroba się jakoś nazywa?

Ja żelazka używam od święta, nawet nie wiem jaka to firma, ani jakie ma pomocne funkcje. W tej chwili to nawet nie wiem gdzie ono jest.
Tego lata miałam je w ręce dwa razy. Staram się kupować szmatki, których prasować nie trzeba.

W świecie Daniela

mikroREKLAMA
Pomoc dla Danielka !

Ta reklama pokazywana jest pod 27 505 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kropka75 jest offline  
Stary 2007-11-20, 19:43   #4849
Różowy Strachulec
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kota Pokaż wiadomość
Ja tam w ogóle nie mam zasłon problem z głowy...
Ja bym też mogła nie mieć, ale widoczne od sufitu do podłogi rurki od kaloryferów mnie do szału doprowadzają
Stary 2007-11-20, 19:51   #4850
Córka D'artagnana
Zakorzenienie

Widzę, ze niejednej Wizażance pani Szapołowska zalazła za skórę.Ta wylewająca się seksualność ,wypada nie wypada pani po pięćdziesiątce....Są kobiety, które zazdroszczą innym, że te w dojrzałym wieku wyglądają młodo i atrakcyjnie. Często znacznie lepiej niż ich o wiele młodsze koleżanki. Przemawia przez Was niestety zwykła kobieca zazdrość i zawiść.

Ja Wam naprawdę życzę żebyście tak kwitnąco wyglądały w jej wieku.

Cytat:
...

Ogólnie nie sądzę jednak, by Grazyna Szapolowska była monstrum wzbudzającym strach - to stwierdzenie bardzo nieładne i ubliża właściwie wszystkim kobietom w wieku powiedzmy... średnim.
Bo ona jest akurat bardzo udanym egzemplarzem kobiety w średnim wieku. Myślicie, że pani w okolicach pięćdziesiątki może budzić już tylko strach?

Oczywiście nie każdego dwudziestolatka musi zachwycać, podobnie jak nie każdego czterdziestolatka. Nie ma bowiem kobiet, na które "lecą" wszyscy mężczyźni co do sztuki. Pozwolę sobie jednak pozostać przy swoim przekonaniu, że większośc mężczyzn (ludzi) doceni jej atrakcyjność.

Wasi TŻ-towie zaś pewnie częściowo z obowiązku mówią, że im się pani Grażyna nic, a nic nie podoba.
Pamiętam te systematycznie pojawiające się wątki z wyrzekaniami na TŻ-tów, którzy ośmielili się przyznać, że ich kobieta/żona/dziewczyna nie jest miss świata i że jakaś tam inna jest ładniejsza. Jak on mógł?! Skoro tak, to uczą się chłopy łgać zgodnie z wytycznymi, bo inaczej...

Za słowa Wojewódzkiego nie odpowiadam. To prowokator, efekciarz. Wierzę jednak, że mógł mówić szczerze. To znaczy, że takie ma swoje głupie, postmodernistyczne przekonanie.
Sabbath podoba mi się to co napisałaś i zgadzam się z Tobą w każdym zdaniu w tej kwestii. właściwie pani po pięćdziesiątce to już w ogóle powinna założyć worek pokutny, żyć jak zakonnica i przepraszać swoje młodsze koleżanki,ze może być wciąż atrakcyjna.

Opium Fleur Imperiale.
Córka D'artagnana jest offline  
Stary 2007-11-20, 19:52   #4851
Hexxana
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 20
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana

Witam w szybkim przelocie i widze,ze dyskusja niezle sie rozkrecila
Wtrace tylko kilka slow
Szapolowska -moze to detal ale istotny,dla mnie.

Programu Kuby lubie i jezeli mam czas to ogladam,moze to swir,moze to poza- lubie go odkad uslyszalam jak prowadzil audycje BRUM.

Odnosnie rol filmowych-sa lepsze i gorsze;polskie kino jest .....sama nie wiem jakie,poniewaz moglabym wymienic niewielka ilosc filmow,ktore obejrzalam,zapamietalam i chcialabym zobaczyc raz jeszcze.Niestety.Zdecydow anie wybieram kino zagraniczne.
Nie patrze przez pryzmat aktorow ale opowiadanych historii,to jest wazne dla mnie.

W temacie,Missoni Orlane
Stary 2007-11-20, 19:53   #4852
Kattarina
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sasia73 Pokaż wiadomość
Pachnę Dzingiem, oczywiście. I z uporem maniaka próbuję znaleźć zapach, który spodoba mi się bardziej. Wącham, testuję, przerzuciłam już sporo próbek, w Sephorze potrafiłabym z zamkniętymi oczami ustawić flaszki na półkach, latam tam codziennie i co? I nic!!! Owszem, podoba mi się Cabaret, podobają mi się Perły, ale tylko podobają mi się, a Dzinga wielbię bezgranicznie, najchętniej zanurzyłabym się w nim cała, wypiła i w ogóle.
No odlot totalny, jakaś faza magiczna. Już zastanawiam się, czy nie fiksuję
Miałyście tak z jakimś zapachem?
Tak- z kilkoma
Miedzy innymi z Dzingiem wlasnie.
Te "inne", to- w roznych momentach mojego zycia: Mahora, Dzongkha, Scenty, Kyoto, Zagorsk, Samsara, Amarige, Opium (+ostatnio kwiatowe wcielenia ), Dune, Angel (Klasyk i Violette), Kenzo Jungle Elephant i BC
Zaczynam tez obserwowac pierwsze symptomy opetania Luciferem No.3.....
Wszystkie ww. kocham za zmiennosc i nieobliczalnosc, na mojej skorze.
Kattarina jest offline  
Stary 2007-11-20, 19:56   #4853
SpanishMyszka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Córka D'artagnana Pokaż wiadomość
Są kobiety, które zazdroszczą innym, że te w dojrzałym wieku wyglądają młodo i atrakcyjnie. Często znacznie lepiej niż ich o wiele młodsze koleżanki. Przemawia przez Was niestety zwykła kobieca zazdrość i zawiść.

Przez mnie akurat nie zazdrość, tylko zwyczajna niechęć do tej Pani - nie lubię jej i tyle !
Nie lubię, ale nie dlatego, że czegoś jej zazdroszczę, ja po prostu nie dostrzegam w tej kobiecie tego wszystkiego pozytywnego co inni, nie podoba mi się jej gra, jej wygląd, zachowanie, itd.

To bardzo smutne i zarazem banalne, że ktoś od razu jest w stanie podpiąć to pod zazdrość, zwiść itp.
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline  
Stary 2007-11-20, 19:56   #4854
Contax
Zakorzenienie

Cytat:

Cytat:
Ja bym też mogła nie mieć, ale widoczne od sufitu do podłogi rurki od kaloryferów mnie do szału doprowadzają

Taka forma gimnastyki to troche kiepski pomysl, bo bola poznej tylko rece i kregoslup

Jedyna rada zmienic zaslony na lzejsze, albo zalozyc rolety, a rurki zamaskowac plytami

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość

Witaj siostro ja tez odkad pamietam wiekszosc ubran (poza bielizna osobista), posciel, reczniki itp. namietnie prasuje

Contax jest offline  
Stary 2007-11-20, 19:57   #4855
agnyska81
Zakorzenienie

Papugo! No to oblewamy
A nie mówiłam

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline  
Stary 2007-11-20, 19:59   #4856
kijanka
Zadomowienie

Cytat:
Wybacz Kijanko, ale chyba przesadziłaś.

Tak krawiec kraje...
Hayworth - niewątpliwie kobietę interesującą i z charyzmą, znamy jednak z zupełnie innej perspektywy, niz Szapołowską. Nie mamy gwarancji, czy gdybyśmy miały (gdybyście miały) okazję oceniać ją nie jako wyidealizowaną, znaną z czarno-białego ekranu koncepcję kobiecości z wyskubanymi brwiami, za to bez cech osobowych, ludzkich - nie pojechałybyście po niej tak samo.
To tak, jak gdyby mieć pretensje do BB, że nie umarła po to, by stworzyć swoją legendę jak MM.

Hayworth była dobrą aktorką, Szapolowska jest dobrą aktorką - postponowanie jednaj z nich tylko dlatego, że ma tego pecha, że urodziła się w Polsce i jeszcze do tego żyje - mnie zdaje się... krzywdzące.

A co do owego dwudziestolatka... Gryx jako tutejszy przedstawiciel męskiej części populacji wyraźnie określił swoje zdanie.

Za słowa Wojewódzkiego nie odpowiadam. To prowokator, efekciarz. Wierzę jednak, że mógł mówić szczerze. To znaczy, że takie ma swoje głupie, postmodernistyczne przekonanie.

Sabbath, przyznaję,że z pewnością byłam wredna pisząc te słowa,( aczkolwiek z tym pedicure to było tak z przymrużeniem oka), co było zresztą nieprzypadkowe, a wręcz przeciwnie zamierzone.
Zastanawiasz się pewnie, dlaczego tak postąpiłam.
Po prostu słabo mi się robi od wielu już lat ilekroć widzę zachowanie Pani Sz i wcale nie chodzi o to,że ma już swoje lata. Zupełnie się z Tobą nie zgadzam, że mój atak na Panią Sz można odnieść do wszystkich kobiet w jej grupie wiekowej. Na szczęście nie każda kobieta w jej wieku tak się ośmiesza. Wcale nie uważam tej aktorki za monstrum, tylko za kogoś, kto wiecznie udaje, nie wiem czy tylko przed sobą, czy przede wszystkim przed innymi. Udaje kogoś, kim nie jest, a mianowicie boginie sexu.
Pytanie czy można być boginią sexu po pięćdziesiątce?. Moim zdaniem taką kobietę charakteryzuje to ,że zdecydowana większość męskiej populacji miałby ochotę na małe tete a tete [/B]. Czy tak jest w przypadku Pani Sz nie wiem, ale śmiem mieć wątpliwości.

Pytasz się mnie i innych, czy kobieta w okolicach pięćdziesiątki może budzić tylko strach. To zależy od okoliczności. W kontekście seksualnych kontaktów damsko-męskich
wydaje mi się ,ze to zależy od tego z kim jest w alkowie. Czy z facetem w przybliżonym choćby wieku, czy z młodzieńcem. Jeśli jest tak, jak było napisane z 20-latkiem, czy 30-latkiem to, jeśli z nim wszystko w porządku i nie odkryto u niego jakiś odchyleń od normy, to chyba nie rzuciłby się na nią z nieokiełznaną namiętnością, rwąc w drobne strzępy jej kieckę. Ale może się mylę.
Gryx , którego darzę szczerą sympatią nie jest dla mnie wyrocznią. Nawet, jeśli Pani Sz mu się podoba, to jeśli jest młodym facetem, a wszystko na to wskazuje, to chyba nie miał na myśli tego,ze chętnie by z Panią Sz spędził noc, albo i dwie Docenienie czyjejś atrakcyjności i zadbania, to chyba jeszcze nie ochota na sex.

Oczywiście można tylko pozazdrościć nadal świetnej figury i zadbania Pani Grażynie Sz, ale na Bogów, dlaczego mam uwierzyć w to ,że jest w stanie wywołać erekcje u każdego faceta. Wcale nie chodzi mi w tym momencie o wypowiedź Kuby W, ale o to ,że ona tak właśnie się zachowuje.

Uważam , że każdy może mieć swoje zdanie. Osobiście nic nie mam przeciwko kobietom w okolicach pięćdziesiątki choćby, dlatego, że mam mamę w podobnym wieku. Często ją zachęcam,aby się ubrała troszkę śmielej, nowocześniej i uważam ją i wiele jej koleżanek za atrakcyjne kobiety. Ale gdyby moja mama lub jej znajoma będąc ze mną w kawiarni zachowywałaby się tak wyzywająco, jak niejednokrotnie Pani Sz, to jeśli moje próby utemperowania jej nie przyniosły żadnych rezultatów, to chyba opuściłabym ten lokal.

Jestem kobietą grubo po trzydziestce i choć niektórzy mnie komplementują i mówią ,że wyglądam na dużo młodszą nigdy nie przyszłoby mi do głowy ,że mógłby się mną zainteresować dwudziestolatek. Z cała pewnością bym nie kokietowała kogoś , kto byłby ode mnie kilkanaście lat młodszy. Bo oprócz tego ,że interesują mnie faceci w wieku przybliżonym do mojego, to jeszcze uważam ,że byłoby to zachowanie żenujące i naganne. Wcale nie jestem pruderyjna, po prostu tak myślę.
Kiedy widzę kobietę po czterdziestce, pięćdziesiątce , czy dalej, która zachowuję się tak, jakby była przekonana ,że może przespać się z każdym facetem kilkanaście, czy nawet kilkadziesiąt lat młodszym i że on będzie nią zachwycony , to mam odruch…..

Spędziłam wiele lat temu kilka tygodni u mojej Cioci zagranicą, która była wtedy dobrze po pięćdziesiątce, a w parku na spacerze oglądała się za gościem przed trzydziestką. Wysyłała do niego sygnały uśmiechem,gestem itp. ,że jest, że tak to określę otwarta. Będąc ze mną w jakieś małej restauracyjce osiedlowej, gdzie wszyscy się znali szczerzyła zęby do bardzo młodego kelnera, któremu wpadłam w oko. On powiedział mi jakiś komplement, którego dobrze nie zrozumiałam, bo jeszcze słabo znałam niemiecki, a moja ciotka zachowywała się tak , jakby był skierowany do niej. Żenada. Byłam często świadkiem takiego zachowania mojej krewnej i wiem od innych, że ona nadal tak postępuje.
Kiedyś była piękną kobietą i korzystała z życia pełnymi garściami, a w wieku powyżej średnim zachowuje się tak, jakby zatrzymała się na 30-tce, a czasami to nawet i mniej. Było mi wstyd przez cały okres moich wakacji u niej, byłam wtedy studentką i obiecałam sobie,że nawet, jeśli mi w tym wieku odbije na punkcie młodszych facetów, to, chociaż będę to starannie ukrywać. Na razie nie ma jeszcze takich ciągotek.

Większość kobiet boi się starzenia, ja nie należę do wyjątków, ale czy zaprzeczanie faktom zatrzyma czas, usunie zmarszczki, wygładzi uda, chyba nie. Nawet najbardziej zadbana kobieta o nienagannej figurze nie powinna udawać,że ma dwadzieścia, czy trzydzieści lat mniej, bo w ten sposób się ośmiesza.
Wcale nie jestem za dyskryminacją starszych kobiet, sama nie należę do młódek i zanim się obejrzę to stuknie i mnie 50-tka, bo czas szybko mija.
To, co mnie denerwuję to bark szczerości w każdej dziedzinie życia, czy to w kontaktach z osobami znajomymi, czy z bliskimi Brak autentyczności u osoby publicznej, do której należy zakwalifikować Panią Sz jest czymś w rodzaju grzechu, nie znajduję teraz lepszego słowa. Bo czegóż powinno się oczekiwać od człowieka, który stale się przewija w TV, co tak naprawdę stanowi o jego wartości, jeśli nie autentyczność właśnie. Uczciwość w stosunku do siebie i widza.
Jeśli prezenter, czy aktor, czy pisarz będą tylko udawać, stylizować się, jeśli będzie widoczna tylko maniera , to nie zaskarbią sobie sympatii , czy posłuchu, nie będą mieli żadnego wpływu na życie innych. Dla mnie wiarygodność u osób publicznych jest sprawą priorytetową, właśnie przez jej pryzmat oceniam takich ludzi.
I na Boga Sabbath nie mów nawet o legendzie, Pani Sz nawet gdyby umarła koło 30-tki nie byłaby chyba legendą polskiego kina, dla mnie kimś takim jest osoba wyższego formatu jak na przykład Kieślowski, Cybulski itd., a gdy idzie o osoby publiczne to profesor Bartoszewski i inni wielcy tego świata. Amen.
kijanka jest offline  
Stary 2007-11-20, 20:01   #4857
Różowy Strachulec
Zakorzenienie

Cytat:
Taka forma gimnastyki to troche kiepski pomysl, bo bola poznej tylko rece i kregoslup

Jedyna rada zmienic zaslony na lzejsze, albo zalozyc rolety, a rurki zamaskowac plytami
Mam taką akcję tylko 2 razy w roku, więc to nie tragedia Poza tym i tak powoli planujemy zmianę mieszkania
Stary 2007-11-20, 20:01   #4858
kropka75
Zakorzenienie

Cytat:
Zaś co do Liz Taylor - to akurat jest przykład kobiety, która niewiele zagrała, zaś prywatnie przekroczyła granice nie tylko dobrego smaku, ale i groteski po prostu.
Wy mówicie, że Szapolowska jest żałosna przeciwstawiając jej karykaturalną Liz?!
To ja czegoś nie rozumiem...
Ja mam jedną zasadę, jeśli dyskusja to na argumenty... Bardzo proszę.
Taylor zagrała dwadzieścia parę filmów więcej niż Szapołowska, wliczając nawet rólki takie jak w Wielkim Szu, gdzie przeleciała 3 minuty nago po ekranie. (Chciało mi się i policzyłam. ) Darujmy sobie więc takie teksty.

O przekroczeniu granic (mam wrażenie, że chodzi o 8 mężów) pisać nie ma sensu, bo trzeba by sięgnąć do brukowców, a na to szkoda czasu. Jednakże pani Grażyna mężów miała 3 i nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa, mam wrażenie.

Cytat:
Widzę, ze niejednej Wizażance pani Szapołowska zalazła za skórę.Ta wylewająca się seksualność ,wypada nie wypada pani po pięćdziesiątce....Są kobiety, które zazdroszczą innym, że te w dojrzałym wieku wyglądają młodo i atrakcyjnie. Często znacznie lepiej niż ich o wiele młodsze koleżanki. Przemawia przez Was niestety zwykła kobieca zazdrość i zawiść.
Do dziś to forum od innych odróżniało dla mnie jedno. Brak takich wypowiedzi rodem z pudelka.
Załamałaś mnie Córko.

Cytat:
Ja Wam naprawdę życzę żebyście tak kwitnąco wyglądały w jej wieku.
Pozwolisz, że grzecznie podziękuję ale nie... Nie chcę wyglądać tak "kwitnąco".

Cytat:
Sabbath podoba mi się to co napisałaś i zgadzam się z Tobą w każdym zdaniu w tej kwestii. właściwie pani po pięćdziesiątce to już w ogóle powinna założyć worek pokutny, żyć jak zakonnica i przepraszać swoje młodsze koleżanki,ze może być wciąż atrakcyjna.
Na pewno przeczytałaś to co ja, Myszka i Kijanka pisałyśmy? Mam poważne wątpliwości. W każdym razie powyższa wypowiedź jest zupełnie nie na temat, bo słowa o tym nie było.

W świecie Daniela

mikroREKLAMA
Pomoc dla Danielka !

kropka75 jest offline  
Stary 2007-11-20, 20:17   #4859
nefernefer35
Zakorzenienie

GG do nefernefer35

Na wieczór Rush
Musze podzielic sie z Wami szczesna nowiną.18.10 wysłałam perfumy do kobietki do Gdańska i przesyka zagineła.Czekanie, reklamacja i dzis cudem przesyłka dotarła do adresatkiOczami wyobrazni widziałam juz te perfumy, roztrzaskane gdzies w jakims składzie zniszczonych przesyłek.
Strasznie sie cieszePoczta jest jednak nieprzewidywalna
nefernefer35 jest offline  
Stary 2007-11-20, 20:17   #4860
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)

kropko, a ja rozumiem można nie lubić nie zazdroszcząc ani grama
bardzo jestem ciekawa tej panny co tak się nią z mężem zachwycaliście, pokażesz?
noseknosek jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości