Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o perfumach, ale baliście się zapytać.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-10-25, 19:11   #1411
Nevada87
Wtajemniczenie

GG do Nevada87
Smile Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Biedny kociaczek.... przypomniało mi sie kilka dramatycznych sytuacji z udziałem kotów, które działy się na moim podwórku, najgorsze jest to ,że uczestniczyli w tym procederze dorosłe osoby... wiem ,że na forum są wrażliwe dusze także nie będę opisywała tego co się działo... najgorsze jest to ,że bezdomnych kotów przybywa i trudno coś na to poradzić

Pisałam już w wątku o zdobyczach,że doszła do mnie flaszka Caron Miss Rocaille, był to zakup w ciemno... bardzo podobały mi się Fleur de rocaille i myślałam ,że w tym przypadku będzie podobnie
Zapach jest świeży, kwiatowy, zdecydowanie ma coś w sobie, ale ta setka ,którą kupiłam przeraża mnie, max 30ml mogłabym zużyć... w dodatku ten piękny flakonik - po prostu cudo, trudno mi podjąć decyzję
Może jakaś dobra dusza miałaby na niego ochotę? mogłabym się za ''coś'' wymienić

Ehh niedobrze mi, głowa mnie boli, ale kataru już na szczęście nie mam, daj boże żebym dzisiejszej nocy mogła spokojnie spać

Nie mówię tego często, a raczej nigdy nie powiedziałam tego wprost, ale przydałyby mi się słowa otuchy, mam strasznego dołka, coś mnie ściska w gardle... w dodatku czuję się i wiem ,że pomimo ,że ''mam'' chłopa, kochanego pieska i wiele innych osób jestem sama, jestem sama ze swoimi przerażającymi myślami, lękiem, czarnowidztwem, bólami i udrękami... tak chciałabym się cieszyć życiem, a czuję się jakby ono w ogóle we mnie nie tętniło ,a wręcz czuję jakbym coś traciła, jakbym miała umrzeć na jakąś bliżej niezidentyfikowaną chorobę...ehh to znowu wraca, muszę się zająć sprzątaniem albo czymś ,bo oszaleję
Stary 2007-10-25, 19:14   #1412
Eenax
Zakorzenienie

GG do Eenax
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez Córka D'artagnana Pokaż wiadomość
"...a rewolucja podchodzi - jak księżyc pod płot, ale zupełnie inną drogą..."
Tatuś
Witaj Eenax
Uwielbiam Gałczynskiego (bardziej lubie tylko Zembatego)
Cytat:
Napisane przez Kota Pokaż wiadomość
Eenax, pozdrawiam Was, jesteś nastepna smokofilką?
Jestem jestem.

Cytat:
Napisane przez mskladaczek Pokaż wiadomość
Humor mam podly, osiedlowy kot wlazl mi pod maske i sie wkrecil w silnik
Cale szczesie po sasiedzku jest weterynarz, to szybko uspil i kot sie nie meczyl dlugo
Chyba juz do konca zycia przed kazdym ruszeniem bede sprawdzac, czy pod maska jakis zwierz nie nocuje
O kurczaczek. Wpółczuję bardzo. Sciskamy ciepło z Bąbelkiem.
Cytat:
Napisane przez homyk Pokaż wiadomość
Eenax, może zdobędziesz dziś jakąś fotkę FasUlki
Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Eenax powodzenia zycze wiec podczas cykania fotek. Jestem jednak przekonana, ze jak ty sie dobrze czujesz to i z fasUlka wszystko ok.
I pamietaj, aby nie cykac fotek zbyt czesto (jesli nie trzeba), nie jest zbadane jeszcze tak do konca dzialanie USG na dzidziusia i jego rozwoj w przyszlosci.
Trzymam
Juz po sesji fotograficznej. Ja sie czułam i czuje bardzo dobrze a teraz wiem ze Babelek tez się dobrze czuje.
Jest dokładnie taki jak powinien byc zdrowy Bąbel w swoim wieku wszystko ma na miejscu, serduszko bije prawidlowo miarowo 155/minutę Jest bardzo towarzyski bo podczas badania machał nam (mi i mojemu P.) rączkami

Wiem ze nie za czesto powinno sie robic badania USG. To badanie akurat było drugie (pierwsze było w 7 tygodniu by potwierdzić ze fasulka jest i stwierdzić ze jej serduszko bije) i babelek miał badaną przezierność karkowa i nosek.

Oczywiście standardowo rozpisałam sie nie na temat ale dosłownie chce ze szczescia skakac pod sufit ze z babelkiem jest wszystko OK.

Cytat:
Napisane przez agaa13 Pokaż wiadomość
Eenax i Fasolko

Jestem świeżo wykąpana.
Pachnę sobie na noc Gloriowym olejkiem z kropelką Vanille Aoud.

Narazie sobie siedze przed komputerem i stukam choć standardowo juz powinnam leżec w lózeczku i zasypiać. Ale mam dzis multum energi która Mnie rozpiera. Dosłownie chce krzyczeć, chce ryczec, chce śpiewać. Tylko co na to sasiedzi?
Dym kadzidlany. ...

czarne kredki
Eenax jest offline  
Stary 2007-10-25, 19:17   #1413
Aragonte
Wtajemniczenie

Eenax, Droga Smokofilko, cieszę się, że wszystko OK, duuużo zdrowia dla Was obojga

Nevado, każdy czasem tak ma Mogę tylko banalnie napisać: będzie dobrze, nie jesteś sama ani w świecie realnym, ani wirtualnym
Aragonte jest offline  
Stary 2007-10-25, 19:18   #1414
Kota
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

To świetnie, Eenax

Nevado
Kota jest offline  
Stary 2007-10-25, 19:19   #1415
tulipanka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Jakie tam głupie? Sowa to cukiernia z Bydgoszczy - ma najlepsze ciasta i torty pod słońcem

http://www.sowa-lodz.pl/torty_k.html

Kostka hiszpańska o smaku orzechowym lub kawowym to delikatna beza przełożona kremem, mniam

Jednak nic nie przebije tortu bezowego z serkiem maskarpone, doktylami i syropem (nie wiem jakim).
o rety wszystkie wyglądają obłędnie!

Nevado - dużo zdrowia
tulipanka jest offline  
Stary 2007-10-25, 19:28   #1416
paprak
Wtajemniczenie

GG do paprak

przerazilyscie mnie z tymi kotami teraz bede podnosic maske codziennie. Tyle, ze ja mialam dwa samochody i oba maja silnik osloniety plastikowa oslona wiec chyba nie grozi mi taki horror. Moge jedynie przewiezc kotka pod maska ale nie powinno sie mu nic stac. Chyba ze sie plynu borygo napije. straszna historia

pachne addictem ale czekam na swojego posionka i jest mi obojetne czym w tym czasie bede pachniec.

Tez mam nadzieje, ze choc troszke sie naucze od tutejszych znawczyn zapachow

pozdrawiam
paprak jest offline  
Stary 2007-10-25, 19:29   #1417
neonka28
Zakorzenienie

Wcinam skórke pomaranczową w czekoladzie. PYCHA!!!!
Stary 2007-10-25, 19:38   #1418
paprak
Wtajemniczenie

GG do paprak

nevado teraz coraz gorsze dni nastaja dla takich wrazliwcow jak ty. Sprzataj na sile i zmywaj naczynia. I koniecznie spotykaj sie z ludzmi - nawet jak nie masz ochoty. Trzymaj sie

neonko, walsnie mi przypomnialas o mojej gorzkiej czekoladce 90% kakao bo ja dietki przestrzegam

Eenax a do kogo babelek podobny na tym usg? caluski dla obojga
paprak jest offline  
Stary 2007-10-25, 19:48   #1419
tymena
Zakorzenienie

GG do tymena

Nevado, pewnie Cię nie pocieszę za mocno ale przesyłam wirtualne uściski

Eenax i FasUlka ale masz fajnie Cieszysz się ciażą i zaraz bedziesz miała takiego berbecia
tymena jest offline  
Stary 2007-10-25, 19:53   #1420
mariolasl
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
Juz po sesji fotograficznej. Ja sie czułam i czuje bardzo dobrze a teraz wiem ze Babelek tez się dobrze czuje.
Jest dokładnie taki jak powinien byc zdrowy Bąbel w swoim wieku wszystko ma na miejscu, serduszko bije prawidlowo miarowo 155/minutę Jest bardzo towarzyski bo podczas badania machał nam (mi i mojemu P.) rączkami

Wiem ze nie za czesto powinno sie robic badania USG. To badanie akurat było drugie (pierwsze było w 7 tygodniu by potwierdzić ze fasulka jest i stwierdzić ze jej serduszko bije) i babelek miał badaną przezierność karkowa i nosek.
Ciesze sie bardzo razem z toba! O tych badaniach USG tak napisalam, bo wydaje mi sie , ze w Polsce to istny szal na USG.
Mam wrazenie, ze i lekarze i przyszle mamusie sadza, ze im wiecej i bardziej skomplikowanych tym lepiej.
Moja kuzynka miala robione chyba z 10 razy, niemal przy kazdej wizycie rutynowo tylko po to, aby sprawdzic, czy wszystko jest ok (przy ciazy niskiego ryzyka). Oczywiscie za kazdym razem podnosilo to cene wizyty .
mariolasl jest offline  
Stary 2007-10-25, 19:54   #1421
Eenax
Zakorzenienie

GG do Eenax

Cytat:
Napisane przez Aragonte Pokaż wiadomość
Eenax, Droga Smokofilko, cieszę się, że wszystko OK, duuużo zdrowia dla Was obojga
Dziekuje w imieniu swoim a Babelek radośnie macha łapką .
Cytat:
To świetnie, Eenax
Teraz to tylko juz czekam az fasUla zacznie brykać.

Cytat:
Napisane przez paprak Pokaż wiadomość
Eenax a do kogo babelek podobny na tym usg? caluski dla obojga
Również przesyłamy całuski a Babelek dodatkowo macha raczkami.

Całosciowo (jak moj P mówi) do malutkiej jaszczureczki.
Patrzac sie od gowy to do swojego pradziadka bo łysy i bez zabków.
Parzac centralnie do mojego P. bo ma duzy brzuszek.
Patrzac sie od dołu to do mnie bo ma wystajaca okragła du-p-cie.

Cytat:
Eenax i FasUlka ale masz fajnie Cieszysz się ciażą i zaraz bedziesz miała takiego berbecia
Oj ciesze sie strasznie. Babelek jest długo wyczekiwanym maluszkiem. Narazie ciesze sie stanem ciązowym bo czuje sie bardzo dobrze. Poprawił mi się znacznie stan skóry i włosów. W pracy mam spokój wszyscy chodza jak na paluszkach. w domu maz skacze i usługuje jak tylko moze a babcie co chwila przesyłaja smakołyki.

Cytat:
Ciesze sie bardzo razem z toba! O tych badaniach USG tak napisalam, bo wydaje mi sie , ze w Polsce to istny szal na USG.
Mam wrazenie, ze i lekarze i przyszle mamusie sadza, ze im wiecej i bardziej skomplikowanych tym lepiej.
Moja kuzynka miala robione chyba z 10 razy, niemal przy kazdej wizycie rutynowo tylko po to, aby sprawdzic, czy wszystko jest ok (przy ciazy niskiego ryzyka). Oczywiscie za kazdym razem podnosilo to cene wizyty.
Wiem jaki jest w Polsce szał na USG. Mam koleżanki w odmiennym stanie i wiem co wyprawiają. Co wizyta to USG. Do tego USG 3D, 4D itp.
Ja mam prawidłowo rozwijajaca się ciaze.
Nie miałam od poczatku ani jednego objawu wskazujacego na cos nieprawidłowego (np. nawet 1 najmniejszego drobnego skurczyku). Nastepne USG mam przewidziane na koniec tego roku poczatek nastepnego (czyli około 25 tygodnia).
Dym kadzidlany. ...

czarne kredki
Eenax jest offline  
Stary 2007-10-25, 20:05   #1422
mskladaczek
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
najgorsze jest to ,że bezdomnych kotów przybywa i trudno coś na to poradzić
Sterylizacja- to jedyne wyjscie.
U mnie nie da rady, koty dzikie i pani ktora sie nimi zajmuje nie podejmuje sie zlapania.
Proponowalam pomoc, pokrycie kosztow... musze znowu do tego tematu wrocic, bo kotow coraz wiecej i o tragedie latwo
.
Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
w dodatku czuję się i wiem ,że pomimo ,że ''mam'' chłopa, kochanego pieska i wiele innych osób jestem sama, jestem sama ze swoimi przerażającymi myślami, lękiem, czarnowidztwem, bólami i udrękami... tak chciałabym się cieszyć życiem, a czuję się jakby ono w ogóle we mnie nie tętniło ,a wręcz czuję jakbym coś traciła, jakbym miała umrzeć na jakąś bliżej niezidentyfikowaną chorobę...ehh to znowu wraca, muszę się zająć sprzątaniem albo czymś ,bo oszaleję
Nevado, trzymaj sie
Moze powinnas skorzystac z pomocy psychologa/psychiatry
Bo z tego co zauwazylam, czesto masz takie depresyjne stany.

Cytat:
:
Oczywiście standardowo rozpisałam sie nie na temat ale dosłownie chce ze szczescia skakac pod sufit ze z babelkiem jest wszystko OK.
Swietne wiadomosci
Zdrowka dla Ciebie i Babla
mskladaczek jest offline  
Stary 2007-10-25, 20:06   #1423
Nevada87
Wtajemniczenie

GG do Nevada87

Dziękuję serdecznie mskladaczek tymenko paprak tulipanko Koto Aragonte

Otworzyłam sobie okno i zaczerpnęłam kilka głębokich oddechów, siedzę cały czas w domu, a po włączeniu ogrzewania w domu jest istna duchota... zarzuciłam sobie również cukierka icea i troszkę nudności mi przeszły.
W domu jest jakoś pusto, mamy nie ma, brata nie ma, nikt mnie nie rozśmiesza i nie mówi ,że będzie dobrze... od kiedy mama poszła do nowej pracy czuję pustkę, dom jest taki smutny
Po za tym dobija mnie już natłok flaszek w kolekcji, ciągle coś mi się w tej kwestii nie podoba, to jak to wszystko wygląda obrazuje stan mojej duszy - jeden wielki chaos... a ja w głębi duszy dążę do porządku, poukładanego życia, zawsze snułam dalekobieżne plany i zawsze wszystko działo się według tych planów... teraz nic się nie udaje, przestałam nawet próbować coś układać, jak o tym myślę to nadal mnie ściska także skończę o tym gadać, przepraszam jeśli zasmucam

Dzisiaj dodatkowo spakowałam moją małą całkiem nieplanowaną gromadkę chomików i Tż zaniósł je do sklepu zoologicznego, na szczęście je przyjęli... nie wiem co zrobię jak moja Margolcia zrobi mi znowu takiego psikusa ,że przeskoczy do drugiego akwarium i spłodzi sobie gromadkę pociech
Narazie nie wyszło jej to na dobre, dostała jakiegoś dziwnego skrzywienia głowy od leżenia na boku i muszę iść do weterynarza, bo biedula co rusz upada na ten bok

No to może przejdę do pozytywnych myśli, mój mały psiaczek jest zdrowy i z każdym dniem co raz silniejszy i mądrzejszy - to jeden z tych powodów ,które dodają mi sił i na tym koniec na dziś, muszę się przespać...
Stary 2007-10-25, 20:49   #1424
mariolasl
Zakorzenienie

Cytat:
Wiem jaki jest w Polsce szał na USG. Mam koleżanki w odmiennym stanie i wiem co wyprawiają. Co wizyta to USG. Do tego USG 3D, 4D itp.
Dokladnie to mialam na mysli

Eenax nawet nie wiesz z jaka radoscia i usmiechem na twarzy czytam kazda twoja wypowiedz. Wiem, jak bardzo wyczekiwaliscie maluszka i tak sie ciesze, ze ty i fasUlka miewacie sie swietnie.

Nevado przesylam duzo pozytywnej energii . Pora roku i to, co sie dzieje za oknem rowniez przyczynia sie do takiego paskudnego samopoczucia. Trzymaj sie jakos i wierz, ze bedzie dobrze
Musi byc.
_______
Dla wzmocnienia efektu Vanille Cannelle zabalsamowałam sie jeszcze na slodko i znowu jestem ciacho przed snem
Tylko kiedy ja zasne? Jest pelnia chyba? Znowu zapowiada sie bezsenna noc, bo podczas pelni nie sypiam.
Stary 2007-10-25, 20:53   #1425
rachela
Zakorzenienie

Nevado, sen pomaga - sama mam zamiar zaraz walnąć się na łóżko. Ale najpierw kąpiel z pianką. Ściskam

Oscar Wilde
rachela jest offline  
Stary 2007-10-25, 21:07   #1426
Nevada87
Wtajemniczenie

GG do Nevada87

Cytat:
Nevado przesylam duzo pozytywnej energii . Pora roku i to, co sie dzieje za oknem rowniez przyczynia sie do takiego paskudnego samopoczucia. Trzymaj sie jakos i wierz, ze bedzie dobrze
Musi byc.
_______
Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Nevado, sen pomaga - sama mam zamiar zaraz walnąć się na łóżko. Ale najpierw kąpiel z pianką. Ściskam
Dziękuję ślicznie - wszystkie jesteście niezastąpione

Rachelciu ja właśnie chciałabym iść spać, ale nie mogę, pofiglowałabym sobie jeszcze heh ogólnie to drzemie we mnie niespożyta energia, pójdźmy gdzieś

Aaa nie Ty się kąpiesz i lulu, sorki i ściskam
Stary 2007-10-25, 21:09   #1427
neonka28
Zakorzenienie

Agata a ja, mnie już nie kochasz?

Eenax kusisz baby

Edytowane przez neonka28
Czas edycji: 2007-10-25 o 21:31
neonka28 jest offline  
Stary 2007-10-25, 21:17   #1428
agaa13
Zakorzenienie

na noc kropeka Desnudy.
Stary 2007-10-25, 21:38   #1429
pieńkowa_dama
Zadomowienie

Wieczór z kropelką Gaiaca.
pieńkowa_dama jest offline  
Stary 2007-10-25, 21:44   #1430
Nevada87
Wtajemniczenie

GG do Nevada87

Cytat:
Napisane przez neonka28 Pokaż wiadomość
Agata a ja, mnie już nie kochasz?
Neonko boginio Ty moja, jak mogę nie kochać... ostatnio przecie pisałam ,że jesteś piękna i mądra....i ,że przepraszam Cię wstyd mi, bo Cię zawiodłam, mam nadzieję ,że mi wybaczasz i nie będzie mnie to co rusz kłuło w serce...
Zaraz muszę coś skonstruować, jakiś miły gifcik

Ehh chyba po mału się wypalam, ziewam już pewnie się cieszycie ,że zaraz ucichnę
Stary 2007-10-25, 21:54   #1431
Córka D'artagnana
Zakorzenienie

Cytat:
Uwielbiam Gałczynskiego (bardziej lubie tylko Zembatego)

...
Ja też, ja też ...np. to:

"... Skumbrie w tomacie, skumbrie w tomacie!
Chcieliście Polski, no, to ją macie!
(skumbrie w tomacie pstrąg)"

i jeszcze:

Na pewnego Polaka

"Patrz, Kościuszko, na nas z nieba"
Raz Polak skandował,
I popatrzył nań Kościuszko,
I się zwymiotował.

Bardziej lubię tylko Boya

Lawendowo mi.

A na dobranoc TO

KLIK i usmiech od ucha do ucha
Córka D'artagnana jest offline  
Stary 2007-10-25, 22:00   #1432
neonka28
Zakorzenienie

Agata nie pamiętam o co poszlo, grzechow nie popelniasz więc co?

To dobrze że kochasz. Musisz swojego pieska przygotowac do zimy( skafanderek kupić)
Stary 2007-10-25, 22:01   #1433
gryx82
Baptysta Dnia Ósmego

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Gryksiku - A*men to mój ulubieniec. Boski Mam nadzieję, że i Tobie się spodoba.

No więc...

Ten zapach jest NIESAMOWITY! Testowałem go chyba całe lata

temu na blotterku, no i zapomniałem na czas jakiś... A*Men to do tej

pory najsłodszy zapach dla faceta, jaki dane było mi "próbować". Mimo,

że na mnie jest (jak na razie) monotematyczny, to czuję coś w głębi

duszy, że ja go kcem-teraz-szybko-już. Zawsze byłem fanem

tzw. słodziaków, ale A*Men otworzył mi na jakże fajne, olfaktoryczne

doznania... Przyznam się teraz do czegoś głupiego... Przed wyjściem

na zewnątrz zaaplikowałem sobie jeden psik na... włosy, a dokładniej na

czubek głowy Przez cały czas będąc na dworze, <polu > dolatywał

do mnie znienacka ten nieziemski, "spalony karmel". Zapach killer.

Baaardzo trwały, baaardzo intensywny. Jestem na TAK!

A z Lagerfelda raczej przysłowiowe nici... Miało być orientalnie i

korzennie, wyszło pudrowo i "kompociano"... Szkoda

"Strzeż się ludzi, którzy nie lubią kotów"

przysłowie irlandzkie

gryx82 jest offline  
Stary 2007-10-25, 22:05   #1434
Nevada87
Wtajemniczenie

GG do Nevada87

Cytat:
Napisane przez neonka28 Pokaż wiadomość
Agata nie pamiętam o co poszlo, grzechow nie popelniasz więc co?

To dobrze że kochasz. Musisz swojego pieska przygotowac do zimy( skafanderek kupić)
Neonko ja skafanderek sama zrobiłam ze skarpetki... heh tak przyuczam małą do noszenia czegokolwiek, a to trudne jest, psy z natury nie lubią mieć czegokolwiek na sobie
W każdym razie na mroźną zimę zafunduję małej jakieś już mniej obciachowe wdzianko
Co do przeprosin, to ja za tego nieszczęsnego Maca Cię przepraszam, że się nie odezwałam ... ale dobrze ,że się nie gniewasz ,bo ja to do dzisiaj na sumieniu mam

Idę spać kobietki, dobranoc
Stary 2007-10-25, 22:06   #1435
neonka28
Zakorzenienie

No co TY
Stary 2007-10-25, 22:15   #1436
nebraska
Zakorzenienie

Na noc wybrałam kropelkę Anglomanii - jestem zdziwiona bo róż to ja nie uważam (oprócz Róży Szarej) - a tu całkiem całkiem - bardzo ładna różyczka się objawiła.

Powiedzcie mi jak to możliwe, ze na poczcie, wprawdzie małej, ale wszak mieniącej się Pocztą nie można kupic kopert??
Chciałam z bąblami, w wiadomym celu, a pani, że kopert to oni żadnych nie mają

Zakupiłam więc w supermarkecie pobliskim zwykłą kopertę (dobrze, że przybyłam z własnyym znaczkiem) i teraz z duszą na ramieniu czekam, aż adresatka otrzyma przesyłkę w całości. Skandal!

Fragrantica

nebraska jest offline  
Stary 2007-10-25, 22:49   #1437
Szara Róża
Zakorzenienie

GG do Szara Róża

Cytat:
Napisane przez taka taka Pokaż wiadomość
Różo, coraz piękniejsza jesteś , jak to się skończy?
Niech błysnę mą francusczyzną: Merci beaucoup, Madame Taka Taka !
Obiecuję, będzie coraz piękniej!

Cytat:
Panno Różo, A Panna z dnia na dzień coraz piękniejsza
Tymenko , widzę, że nie brak Ci dobrego, nieprzeciętnego gustu...

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
Różyczko - strach się bać przyćmiwasz nas całkowicie - nie wiem co to będzie jak będziesz pięknieć w tym tępie - zaczynam usychać z zazdrości
Favkes, sama nie nadążam za tempem swojego pięknienia.... Pragnę podkreślić, że reszta ciała jest równie idealna i zmysłowa

Cytat:
Różo- oczka to ci zaraz wypadną, prawdziwy Dramatic Look

Koto, o oczka się nie martw, mam zapas w słoiku

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
O tak! Mroczna, melonowa dzihad przeciw purchawkom, rydzykom i innej grzybni z pewnością zapewni nam mnóstwo rozrywki - jeśli nie na tamtym, to na tym świecie.
A ponieważ jam jest Najmroczniejszy Melon - pierwsza wybieram hurysów i wezmę tych niepalących. Ups! O czym to ja pisałam? Aaaa...
Że jako Najmroczniejszy Melon poprowadzę jarzynową armię... gdzie tam armia zechce. Nie będę się przecież narażać własnej armii, więc pewnie skończy się w pierwszej knajpie...
Cytat:
Myślę że przyda Wam się Jarzynki kochane OGNISTY PTAK do strzeżenia bram .... hę?
Służę swoim Feniksim skrzydełkiem
Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Jasne, że bierzemy Feniksa! Będziem przy nim rozkwitać jakogórki z szklarni, a w razie potrzeby zrobimy na nim grzybicę na jajach (już tłumaczyłam, że to wersja jajecznicy na grzybach w wersji z przewaga grzybów nad jajami).
Cytat:
Tylko kto nam bedzie jaja znosił ?
Bo Feniksie na grzybnicę się nie nadadzą - wszak Feniks znosi jaja na twardo

Dziewczyny , ta dyskusja zbacza na przecudnie abstrakcyjne tory To lubię! Czemprędzej wsiadam więc do tego jajecznego pociągu w nieznane

Fawkes nie bój żaby o twarde jaja! Przecież wiadomym jest, że twardym czeba być, a nie miętkim (jajem)!!! My potrzebujemy twardych członków załogi! Miękki członek to słaby członek - a te nam zwisają!!!

Cytat:
Napisane przez homyk Pokaż wiadomość
Szara Różo, wyliniałaś Teraz jesteś jeszcze piękniejsza
Homyku , jesteś dla mnie prawdziwym wsparciem, bo wiem, że zawsze mogę liczyć na Twoją obiektywną ocenę
Czy widzisz, jak mi twarz pojaśniała z radości, oczy błyszczą zdrowym blaskiem, usta się soczyście zaróżowiły? To Twoja zasługa
Tak mi się na sercu lekko zrobiło....

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Widzę, że Panna Róża nam przez noc wyprzystojniała
strach sie bać co będzie dalej
Ha! Mam jeszcze parę asów w rękawie, oj mam!

Cytat:
Różo vel Sałato: wąsik zgoliłaś?
No i widzę ze nowy podkład masz. Bardzo twarzowy odcień. Idealnie dopasowany do karnacji.
Wieszzz.... tak mi ten mech nadwargowy wypomniałaś ostatnio, że przejrzałam na oczy i zrobiło mi się nieco wstyd..... Jak widać depilacja woskowa zdziałała cuda...

Eenax, dobra duszo, niech Ci bozia tłumem pociech wynagrodzi!!!!

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
Takie różne odzucia co do zapachów, to niesamowita sprawa jest! Avignon jest na mnie słodki! Ciepły, z nutą Dolce Vity początek co prawda czysto kadzidlany, jak w kościele, a potem łagodnieje i lekko się wysładza. I dochodzi nuta chłodnego metalu
Właśnie - co płuca, to inny węch...

Na mnie Avignon jest dźwięczny, donośny, świetlisty, jasny, chłodny, czysty....
Niczym melodia dzwonków w trakcie mszy, biały gołąb ulatujący z dachu katedry, woda w chrzcielnicy, prąd powietrza pod sklepieniem świątyni...

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
Pachnę dzisiaj właśnie Avignon. Pierwszy raz globalnie, zawsze testowałam na nadgarstku. Ludzie w tramwaju podjerzliwie pociągali nosami (7.30 rano). Piękna sprawa! Chyba jednak... chcę całą flaszkę.
Ja też chcę, ja też!

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Ja już nic nie mówię, że mi się coś znowu kojarzy, bo Róża za chwilę wyskoczy z tym swoim chlebem...

Świeży chlebek z masełkiem, "Sałatą" i jajem na twardo jest przepyszny. Chcesz kromeczkę?

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Buuuuuu... Mogłabyś chociaż trochę poudawać, a nie tak prosto z mostu... i to na dodatek na publicznym forum, wylać chłopokowi wiadro zimnej wody na głowę... Naprawdę... przedstawiciele flory tak nie postępują...
Misiu-Grysiu , wybacz... poprawię sie na przyszłość, obiecuję!

W ramach usprawiedliwienia muszę dodać, że jak pisałam te przykre dla Cię słowa, byłam właśnie w trakcie oprysku (profilaktyka przeciwgrzybiczna), zamroczyło mi chyba główkę...

Dzisiaj nie mogłam się zdecydować, czym pachnieć: Black Żukiem czy Avignon .... Nałożyłam więc oba na raz - wyszedł tak obłędnie orgiastycznie niesamowity mix, że trwałam w stanie nirvany cały dzień
co potrącona, jeszcze czysto dźwięknie."

Szara Róża jest offline  
Stary 2007-10-25, 22:59   #1438
Aragonte
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Córka D'artagnana Pokaż wiadomość
Ja też, ja też ...np. to:

"... Skumbrie w tomacie, skumbrie w tomacie!
Chcieliście Polski, no, to ją macie!
(skumbrie w tomacie pstrąg)"

i jeszcze:

Na pewnego Polaka

"Patrz, Kościuszko, na nas z nieba"
Raz Polak skandował,
I popatrzył nań Kościuszko,
I się zwymiotował.

Bardziej lubię tylko Boya
Uwielbiam i Boya, i Gałczyńskiego Skumbrie w tomacie od dawien dawna wydawały mi się ogromnie aktualne

Na dobry sen Rose Absolue
Aragonte jest offline  
Stary 2007-10-25, 23:03   #1439
martwa papuga
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mskladaczek Pokaż wiadomość
Angelem pachne.

Humor mam podly, osiedlowy kot wlazl mi pod maske i sie wkrecil w silnik
Cale szczesie po sasiedzku jest weterynarz, to szybko uspil i kot sie nie meczyl dlugo
Chyba juz do konca zycia przed kazdym ruszeniem bede sprawdzac, czy pod maska jakis zwierz nie nocuje
Biedny kocik nie dziwię mu się, że chciał się zagrzać
Pewnie już jest w kocim niebie. Dobrze, że nie męczył się długo.
Trzymaj się, nie obwiniaj się. Kto zagląda pod maskę przed każdą jazdą? Raczej nikt. Stała się okropna historia na którą nie miałaś wpływu.

Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość
Też o tym słyszałam. Ponoć koty lubią wchodzić pod maskę, żeby się ogrzać, szczególnie w mroźne zimy dużo zwierzaków ginie w ten sposób
A jeszcze więcej na drogach...
Niestety, masz rację. Wiele samochodów ma takie "dojście" z dołu do silnika. "Najlepsze" bodaj Cinquecento. Pamiętam, jak moja mama tym jeździła - w zimne dni zawsze były ślady łap na silniku i pozrywane kable. Zawsze wtedy obawiałam się takiego wypadku.

Jeny, a ja za miesiąc mam kupować jakiś pojazd na kółkach. Niech mi ktoś powie, błagam, jakie auto nie ma tego typu dostępu pod maskę...
martwa papuga jest offline  
Stary 2007-10-25, 23:08   #1440
Aragonte
Wtajemniczenie

Papugo, może wystarczy załomotać solidnie w maskę i schowany kot zwieje?
Rany, patrzę na swoje kociszcza i smutno mi się robi, choć im to w sumie się udało, na ulicy nie mieszkają, a miały na to potężne szanse

I... potrzymajcie kciuki za moją słabą silną wolę, co? A tak naprawdę to za to, żeby taki jeden się odezwał, zanim ja się złamię i sama to zrobię Plisspliss.
Aragonte jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości