Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o perfumach, ale baliście się zapytać.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-10-26, 15:13   #1501
Kota
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez kokakola Pokaż wiadomość
rany, ale tu sie pisze i pisze, nie mam czasu nadrobic , moze w ten weekend bedzie mi dane to zrobic

dzis pachne My Queen by A. McQueen.
Kokakolo, dobrze, że jesteś, pani magister ( czy udało Ci się zakupić przedtem białą koszulę? ) O obronę nie pytam, po na pewno poszło dobrze
Kota jest offline  
Stary 2007-10-26, 15:17   #1502
nefernefer35
Zakorzenienie

GG do nefernefer35

Pachne Rushem2 i jestem wsciekła na Poczte Polską Wysłałam paczke priorytetowa 18.1o. i do dzis nie ma jej u kobietki, która kupiła moje perfumy.Jestem wsciekła.Moze przepadła na dobre.Jak minie 14 dni składam reklamacje.Tylko czy to cos da
nefernefer35 jest offline  
Stary 2007-10-26, 16:43   #1503
Contax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kokakola Pokaż wiadomość
rany, ale tu sie pisze i pisze, nie mam czasu nadrobic , moze w ten weekend bedzie mi dane to zrobic

dzis pachne My Queen by A. McQueen.

Witam Pania Magister

Kola, zerknij do watku o futrzakach, w koncu udalo mi sie wrzucic pare fot

Na wieczor kropelka czarnej Coco i kieliszek wina

Jak to dobrze, ze jutro sobota, w koncu mozna sie wyspac

Contax jest offline  
Stary 2007-10-26, 16:45   #1504
Córka D'artagnana
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Aragonte Pokaż wiadomość
Uwielbiam i Boya, i Gałczyńskiego Skumbrie w tomacie od dawien dawna wydawały mi się ogromnie aktualne
...
No jest to niestety przygnębiające, że w tym kraju nic się nie zmienia i sławny wers "Chcieliście Polski, no to ją macie" jest wciąż aktualny.

Czy wiersz "Noc listopadowa" kończący się słowami:

"Tak po trudach, po nocach, usnęła Warszawa, z ludem jak morze głupim i wodzów tragedią".
Lud i może nie jest już taki głupi( pewnie czyta Gałczyńskiego i nie tylko) ale nasi współcześni "wodzusiowie" nie grzeszą ani mądrością ani niczym innym. To skansen, zaścianek, muzeum.

A publicystyka Boya i jego "Nasi okupanci" i "Piekło kobiet"???
Obaj, Boy i Gałczyński śmieją się złowieszczym głosem zza grobu

Cytat:
...

I... potrzymajcie kciuki za moją słabą silną wolę, co? A tak naprawdę to za to, żeby taki jeden się odezwał, zanim ja się złamię i sama to zrobię Plisspliss.
Trzymam podwójnie

Cytat:
Napisane przez Kota Pokaż wiadomość
Dzisiaj znowu Shaal Nur
Ja tez od Ciebie, na nadgarstku i wydaje mi się, ze jest to zapach uniseks. Dużo cytrusów, ziół, pieprznych nutek. Niezwykle szarmancki zapach. Ciepły, kadzidła nie czuje.

Cytat:
Napisane przez neonka28 Pokaż wiadomość
Tygrys
A ja dzisaj globalnie Słoniem

Cytat:
Napisane przez taka taka Pokaż wiadomość
...

Miłego piątku dla Wszystkich
Miłego Taka

_________

Teraz pachnę Perłami Lalique z dużej odlewki od Koty. Żadnej pleśni, piwnicy ani tym podobnych nut nie wyczułam. Mąż z córką wchodząc do mojego pokoju od razu zwrócili uwagę na ten zapach. Piękny! delikatny i świeży. Tyle mogę na razie powiedzieć. testy globalne jutro
Córka D'artagnana jest offline  
Stary 2007-10-26, 16:46   #1505
secco
Zadomowienie

Kola,serdecznie gratuluję

Dziś Shalimar edp
secco jest offline  
Stary 2007-10-26, 17:11   #1506
tulipanka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez homyk Pokaż wiadomość
To jest cudo, Tulipanko, choć otoczenie reaguje sceptycznie Generalnie mam to gdzieś. Norma spisuje się znakomicie szczególnie kiedy mam trafiony humor. Buchający żar żywicy kopal odpędza ode mnie złe duchy
Jak już wyżej pisałam, na mnie z probki też były słodkie Chmura z flakonu jednak mnie rozczarowała
bo to otoczenie to zawsze jakieś problemy robi
kurczaki, mam nadzieję, że jeśli kiedykolwiek uda mi się zdobyć Avignon, to nie zrobi mi takiego psikusa...
Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Czy na tym forum można przeklinac, bo regulaminu dawnao nie czytałam?
Nie dość, że wczoraj w Peggy Sage zostałam potraktowana tak, że wieczorem dzwoniła do mnie menadżerka z przeprosinami to od rana widze, ze bez dermatologa sie nie obejdzie i za jakie grzechy, pytam?! w kazdym razie, najchętniej bym się potraktowała pumeksem po szyi...
przeklinać to za bardzo nie wolno
trzymaj się Margot co Ci takiego zrobili w tym Peggy Sage?

Pachnę The Parfum. Pokonywałam dzisiaj mój stres słuchawkowy - przyjmowałam w pracy telefoniczne rezerwacje nawet nieźle było, ale cały dzień musiałam siedzieć z kierowniczką w biurze i cały weekend mnie to czeka (jak ktoś będzie rezerwował bilety po południu w sobotę i niedzielę, to będzie mógł porozmawiać z samym moderatorem Perfum, czyli mną )
tulipanka jest offline  
Stary 2007-10-26, 17:13   #1507
ropuszka
Zakorzenienie

Ja dzis pachnialam rano Ange ou demon. Mocny jest skurczybyk, ale z uplywem czasu pachnie na mnie inaczej niz przy pierwszych testach
Testuje sobie na lapkach Euphorie kasyka i Blossom i nie wiem sama ktory zapach mi bardziej odpowiada, ale to chyba temat do innego watku Nie wiem coz sie to dzieje, ale Euphoria wciaz mnie przyciaga, szczegolnie lubie jej peirwsze i srodkowe nuty. Te ostatnie sa juz dosc meskie.
Durna jestem - psiknelam obie wersje na jedna lape i nie wiem co pachnie ladniej - moze obie naraz sie uzupelniaja? To by bylo cos
ropuszka jest offline  
Stary 2007-10-26, 17:19   #1508
taka taka
Zakorzenienie

ja mam jeszcze spotkanie z klientami o 19.00

jakoś to wytrzymam, zwłaszcza, że bardzo przyjemnie pachnę DV

w ciągu dnia byłam w Sephorze i psiknęłam na nadgarstek Gold DK, paskudny, paskudny i jeszcze raz paskudny, taki mdlący rozmamłany świeżak
zmywałam go z nadgarstka już parę razy, a to dalej upiornie pachnie

ja chcę do domu, buu
taka taka jest offline  
Stary 2007-10-26, 17:55   #1509
Szara Róża
Zakorzenienie

GG do Szara Róża

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
No cóż... Jak by to ująć...? Przekroczyłaś.
Wiedziałam, że tak powiesz I za tą cudowną szczerość masz buziaka od Róziuni (ale takiego bez ciumkania, obiecuję! )

Cytat:
Widziałaś mnie ze zwisającym członkiem na pustyni?
Tak , z obwisłym Członkiem Załogi na plecach (to chyba była zemdlona od nadmiaru jajcowania Favkes - nie widziałam za dokładnie, bom była zamglona namiętnością). Holowałaś ją do najbliższej oazy z ochoczymi hurysami... Niestety nie pamiętam co działo sie później....

Cytat:
No mnie! Mnie uwiodłaś Sałato Ty jedna uwodzicielska!

Wpatrujesz mi się w ślepia tymi swoimi wielkimi, zamglonymi namiętnością oczętami... I teraz masz! Uwiedzionam!
Masz na myśli jedno wielkie, zamglone namiętnością oczę Drugie jak widać, nie dotarło w porę, żeby uwieść Cię swą hipnotyczną mocą.
Wnioskuję, że (na razie) uwiedzionaś tylko w 50%

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
Ale jedno mnie niepokoi - Różyczko co będzie jak Ci listkóf zabraknie ?
To niezaprzeczalnym "głąbem" zostanę...

Cytat:
mnie się ten stan niebezpieczny wydaje Kochana - strzeż się.
No strzeżę się, strzyżę, a nawet strzegę... Ale to g*** daje, czyli nie pomaga....

Cytat:
FATAMRUGANĘ - i to ze stresu - bo Ci pewnie oko lata - nierwica jakaś ?

Nerwicę mam od dziecka, tzn. od nasionka

Cytat:
Łomatko... Popłakałam się.
Mój bidny, spóźniony do roboty mąż przybiegł do pokoju słysząc jakieś podejrzane popiskiwania przed monitorem, a to ja wizualizuję "wypierdzanie" niedogotowanego jajka...
Łomatko... Popuściłam niezbyt higienicznie...

A co do popiskiwań przy czytaniu Wizażu, to u mnie jest to raczej tubalny, obleśnie ordynarny rechot (coś w stylu "hre hre hre" z takim chrumknięciem pod koniec, żadne tam laleczkowate "hi hi hi") Aż mi mother przybiega co chwilę z pretensjami, że się śmieję tak jakoś mało kobieco....

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Różo - aleś piękna.
Kropciu, masz świetny gust

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
Ł U M I E R A M (w sensie leżę i kwiczę).
Ostrożnie! Uważaj na FasUlkę!

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
Powiadasz depilacja wo(j)skowa?
A czy to to samo co brazylijska?
To samo, a nawet więcej - to pełny wyskub wszystkich kudeł, w nosie i uszach tyż I wszędzie gdzie tylko można sobie wyobrazić

Cytat:
Napisane przez Sabbath
Nie wystarczą w charakterze skwarek te robale co to w sałacie siedzą?
Cytat:
No chyba, że Sałatowe robale Słonika oblezą o obegryzą, w akcie samopomocy
Grrrrr!!!!! Od moich robalków proszę się odkaczuszkować, ok? Moja hodowla i ni oddam na przerób garmażeryjny!!! Żeby wam smaka zrobić wklejam dzisiejszą porcyjkę, mniam! (to nie są frytki!)
Cytat:
Przyznaję, że mobilizuje mnie doping kilku dziewczyn z forum (z Rózią na czele).
Mam Cię stale na okach, więc wiesz.... reckuj reckuj żwawo kobito, ale już!

Cytat:
Oj niosę się niosę ... aż mnie d...pa boli
Favkuś, może zainwestuj w jakiś lubrykant, żel intymny, wazelinę? Wypróżnienia(z jajec) pójdą wówczas gładko
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg larwy.jpg (115,9 KB, 24 załadowań)
co potrącona, jeszcze czysto dźwięknie."

Szara Róża jest offline  
Stary 2007-10-26, 18:05   #1510
MoniaK
Zakorzenienie

Ostatnio mam duże zaległości w czytaniu tego wątku ale wystarczyło przeczytać powyższy post Róży i padłam Widzę dziewczyny, że macie się dobrze

Dziś był Elixir Amor ale na zimę średnio mi podchodzi.
MoniaK jest offline  
Stary 2007-10-26, 18:10   #1511
seszen5
Raczkowanie

Będąć we Francji kupiłam sobie za zarobione pieniądze perfumy J.P.Gaultier Fragile, nigdy nie spotkałam zapachu któr tak bardzo mi odpowiadał jak ten...ale jak chciałam w Polsce kupić te same perfumy to się zawiodłam, Pachną zupełnie inaczej , nie wiem czy u nas na rynek jakieś sa przelewane czy co...ale te tu smierdziały . No i jestem w kropce bo nie stac mnie na wycieczke do Francji tylko po te perfumy...
seszen5 jest offline  
Stary 2007-10-26, 18:21   #1512
MoniaK
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez seszen5 Pokaż wiadomość
Będąć we Francji kupiłam sobie za zarobione pieniądze perfumy J.P.Gaultier Fragile, nigdy nie spotkałam zapachu któr tak bardzo mi odpowiadał jak ten...ale jak chciałam w Polsce kupić te same perfumy to się zawiodłam, Pachną zupełnie inaczej , nie wiem czy u nas na rynek jakieś sa przelewane czy co...ale te tu smierdziały . No i jestem w kropce bo nie stac mnie na wycieczke do Francji tylko po te perfumy...
Czy jesteś pewna że to były te same perfumy? To raczej niemożliwe aby czymś różniły się Fragile sprzedawane we Francji a Fragile sprzedawane w Polsce Może że to była jakaś limitowanka?
MoniaK jest offline  
Stary 2007-10-26, 18:45   #1513
Sabbath
Wiedźma

Cytat:
Napisane przez Szara Róża Pokaż wiadomość
Tak , z obwisłym Członkiem Załogi na plecach (to chyba była zemdlona od nadmiaru jajcowania Favkes - nie widziałam za dokładnie, bom była zamglona namiętnością). Holowałaś ją do najbliższej oazy z ochoczymi hurysami... Niestety nie pamiętam co działo sie później....
Dżizas, k..., ja p...! Nie dość, że z obwisłym, to jeszcze na plecach?!
Ze mnie to rzeczywiście jakieś nieszczęście anatomiczne musi być...

Cytat:
Masz na myśli jedno wielkie, zamglone namiętnością oczę Drugie jak widać, nie dotarło w porę, żeby uwieść Cię swą hipnotyczną mocą.
Wnioskuję, że (na razie) uwiedzionaś tylko w 50%
Drugie na mnie spogląda... kiedy stoję gdzieś indziej.

Cytat:
To niezaprzeczalnym "głąbem" zostanę...
A bo kurczę rozrzucasz tymi listkami gdzie popadnie.
Mnie tam się widzi, że to forma publicznego obnażania jest...

Cytat:
Łomatko... Popuściłam niezbyt higienicznie...

A co do popiskiwań przy czytaniu Wizażu, to u mnie jest to raczej tubalny, obleśnie ordynarny rechot (coś w stylu "hre hre hre" z takim chrumknięciem pod koniec, żadne tam laleczkowate "hi hi hi") Aż mi mother przybiega co chwilę z pretensjami, że się śmieję tak jakoś mało kobieco....

Pokaż jej te wszystkie teksty o wypierdzaniu jaj, członkach na plecach i świństewkach w główkach sałaty to zobaczymy, jak się bądzie śmiała.

...

Albo wiesz co?
Lepiej jej nie pokazuj.

Cytat:
To samo, a nawet więcej - to pełny wyskub wszystkich kudeł, w nosie i uszach tyż I wszędzie gdzie tylko można sobie wyobrazić
A wydłubywanie bezoarów też w to wchodzi?

Cytat:
Mam Cię stale na okach, więc wiesz.... reckuj reckuj żwawo kobito, ale już!
Aaaa, to już wiem, co z tymi Twoimi okami nie tak. Są przez tę paskudną Sabbath przydeptane! Przez melona przebrzydłego przysiadnięte! Przeturlał się po nich tłum melonowych hurysów!

Cytat:
Favkuś, może zainwestuj w jakiś lubrykant, żel intymny, wazelinę? Wypróżnienia(z jajec) pójdą wówczas gładko
Może przynajmniej trochę studzić te jaja przed... kontaktem z... kontaktem?

Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
Czy jesteś pewna że to były te same perfumy? To raczej niemożliwe aby czymś różniły się Fragile sprzedawane we Francji a Fragile sprzedawane w Polsce Może że to była jakaś limitowanka?
Albo podróba (ta w Polsce).
Sabbath jest offline  
Stary 2007-10-26, 18:47   #1514
Margot45
niecnotliwa dziewica

GG do Margot45

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
przeklinać to za bardzo nie wolno
trzymaj się Margot co Ci takiego zrobili w tym Peggy Sage?
Uff, to dobrze, że się powstrzymałam

W Peggy Sage wystawili na próbę moją cierpliwość, opanowanie i dobre wychowanie. Umówiłam się na przedłużenie tych nieszczęsnych dwóch złamasów, zostałam poinformowana, że specjalnie dla mnie pani manikiurzystka zostanie dłużej, wobec czego ja się zwolniłam z pracy, przed wyjsciem jeszcze zadzwoniłam do salonu, żeby potwierdzic, ze już jadę i pojechałam. Na miejscu oswiadczono mi, że żadnej rezerwacji na moje nazwisko nie mają, i żebym poszła do innego salonu bo to na pewno nie tu. Ostatecznie okazało się,że rezerwacja jednak jest, i żebym poczekała.. no to poczekałam, jakieś 20 minut, po czym kiedy po tych 20 minutach wezła do gabinetu osoba nie umówiona, prosto z ulicy, nie wytrzymałam i wyszłam, mówiąc, ze za taką obsługę to ja dziękuję.

Wieczorem co prawda zadzwoniła do mnie pani menadzer salonu z przeprosinami, co nie zmienia faktu, ze biegałam jak głupia po centrum Warszawy szukając salonu, który naprawi mi paznokcie bez umawiania. Miałam tę sytuację opisać dziś na Paznokciach, ale tam jest tylko wątek o polecanych salonach, "czarnej listy" jakoś nie mogłam znaleźć. W każdym razie warszawiankom wizytę w tym miejscu serdecznie odradzam. I przepraszam za offtopa, ale potrzebowałam się wygadać.

A do alergii i złażacej skóry zaczynam się przyzwyczajać, rosół się gotuje a ja pachnę nadal czarną Coco i pojadam figi
Stary 2007-10-26, 19:26   #1515
Aragonte
Wtajemniczenie

Co za beznadziejny, beznadziejny dzień
Jego połowę stanowiła impreza pracowa, podczas której, jak się okazało, próbowano się ze mną "zintegrować" jako z nowym (niespełna dwóch miesięcy) pracownikiem, stawiając mnie pod ścianą i rzucając przy stole teksty w rodzaju: powiedz coś o sobie, jak to nie możesz, no chyba masz jakiś problem, co, interesujesz się takim a takim facetem, nie no, to nie ma sensu... No, takie tam różne teksty Skończyło się tym, że łzy mi stanęły w oczach, bo nerwy mi puściły i uciekłam do łazienki. Dopiero wtedy się odczepili, ale teraz, owszem, ryczę...
Nienawidzę włażenia z butami w cudze życie

Żeby było jasne: jestem introwertykiem, swoje zainteresowania i pasje odkrywam tylko przed osobami, które poznałam lepiej i trochę zaufałam, a pracę starałam się oddzielić od tego, co mnie ostatnio głębiło i była ostatnim miejscem, gdzie bym chciała o tym myśleć/rozmawiać.
Jestem rozgoryczona i wściekła, i upokorzona jeszcze
Aragonte jest offline  
Stary 2007-10-26, 19:34   #1516
Nanomi
Zadomowienie

Cytat:
Co za beznadziejny, beznadziejny dzień
Jego połowę stanowiła impreza pracowa, podczas której, jak się okazało, próbowano się ze mną "zintegrować" jako z nowym (niespełna dwóch miesięcy) pracownikiem, stawiając mnie pod ścianą i rzucając przy stole teksty w rodzaju: powiedz coś o sobie, jak to nie możesz, no chyba masz jakiś problem, co, interesujesz się takim a takim facetem, nie no, to nie ma sensu... No, takie tam różne teksty Skończyło się tym, że łzy mi stanęły w oczach, bo nerwy mi puściły i uciekłam do łazienki. Dopiero wtedy się odczepili, ale teraz, owszem, ryczę...
Nienawidzę włażenia z butami w cudze życie

Żeby było jasne: jestem introwertykiem, swoje zainteresowania i pasje odkrywam tylko przed osobami, które poznałam lepiej i trochę zaufałam, a pracę starałam się oddzielić od tego, co mnie ostatnio głębiło i była ostatnim miejscem, gdzie bym chciała o tym myśleć/rozmawiać.
Wiem jak to jest.
Niektórzy nie znają umiaru.

Nanomi jest offline  
Stary 2007-10-26, 19:36   #1517
joasiak1
Zakorzenienie

GG do joasiak1

Ja w dalszym ciągu pachnę BC i muszę, ale to muszę się pochwalić, że nawet zgarnęłam dziś za ten zapach komplement w pracy.
To już drugi raz zostałam skomplementowana za Black Cashmere

A wczoraj za Poeme - jeszcze chwila i uwierzyłabym, że faktycznie ładnie pachnę, gdyby nie odwiedziny mojej przyjaciółki dziś po południu, która wespół z moim niewiernym lubym wąchając moje zapachy wystawione na szafce (czyli jakąś 1/5 tego, co mam...) zaczęli komentować, że pachnę jak własna babcia (24 Faubourg) i jak ksiądz podczas mszy (BC). Na względną akceptację zasłużyło tylko Cologne Mugler.

A teraz na łapach Cabaret od Koty i Dzongkha.

Cabaret zdecydowanie bardzo mi się podoba, ale męczy mnie to, że nie potrafię przypomnieć sobie, co mi przypomina. Agenta może trochę tak, ale z całą pewnością coś jeszcze, czego nie potrafię zidentyfikować
Czy na Was on jest trwały...?

ps chyba się wścieknę, jeśli nie skojarzę

Mam!!! To Narciso Rodriguez edt

Na wewnętrzne strony nadgarstków dopsikałam jeszcze Carthusię Ligeę i La Chasse aux Papillons edt.

Edytowane przez joasiak1
Czas edycji: 2007-10-26 o 22:53
joasiak1 jest offline  
Stary 2007-10-26, 19:41   #1518
pieńkowa_dama
Zadomowienie

Po południu dopsikałam Encre Noire.
pieńkowa_dama jest offline  
Stary 2007-10-26, 19:41   #1519
neonka28
Zakorzenienie

Głowa mi pęka, strasznie boli. Wlasciwie to co 2 dzień mam z tym problem. Być moze to przesilenie jesienne
Stary 2007-10-26, 19:43   #1520
Aragonte
Wtajemniczenie

Dzięki, Nanomi, bo na tym spotkaniu zaczynałam się już obawiać, że jestem nienormalna i reaguję jak histeryczka I że to ja jedna mam tam problem...

Na uspokojenie zapodałam sobie Dune.
Aragonte jest offline  
Stary 2007-10-26, 19:45   #1521
your Angel
czyli Endżi

Czeeeeeeśc

Ja pachnę dziś Angelem.

pachnę
your Angel jest offline  
Stary 2007-10-26, 19:52   #1522
Sabbath
Wiedźma

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
(...)W każdym razie warszawiankom wizytę w tym miejscu serdecznie odradzam. I przepraszam za offtopa, ale potrzebowałam się wygadać.

A do alergii i złażacej skóry zaczynam się przyzwyczajać, rosół się gotuje a ja pachnę nadal czarną Coco i pojadam figi
Rzeczywiście może człowieka trafić szlag w sosie pomidorowym!
Nie wiem, czy wpuściłabym tę kobietę z ulicy do gabinetu... Czy może siłą usadziła w poczekalni, a sama wlazła. Tak byłoby sprawiedliwie, a ja sprawiedliwość cenię wielce (szczególnie w takiej sytuacji, jak powyższa ).

Miłego wieczoru z naprawionymi już pazurkami.

Cytat:
Pierwsze, co przychodzi mi do głowy, to: gdybym dorwała skurczybyków w swoje łapy...!
Przyznaję, że jedną z rzeczy od których nie potrafię się powstrzymać jest tępienie takiego zachowania. Sama jestem dość pyskata i rzeczywiście potrafię sprawić, żeby takim "duszom towarzystwa" ich docinki poszły w pięty.

Wiem, że czujesz się z tym źle, ale pomyśl - naprawdę wstydzić mogłabyś się dopiero, gdybyś była takim żłobem, jak oni.
Bo zwykle ludzi speszonych nie odbieramy negatywnie (jeśli spojrzysz na sytuację z zewnątrz to zauważysz), za to chamstwo sie nie tylko zauważa, ale i odpowiednio ocenia.

Ściskam ciepło i z otuchą.

Cytat:
Głowa mi pęka, strasznie boli. Wlasciwie to co 2 dzień mam z tym problem. Być moze to przesilenie jesienne
Pewnie tak. Wkrótce minie.
Sabbath jest offline  
Stary 2007-10-26, 19:53   #1523
neonka28
Zakorzenienie

Albo to przez pełnie

Dziewczyny jak pachnie Flowerbomb Extreme?
Stary 2007-10-26, 19:57   #1524
Szara Róża
Zakorzenienie

GG do Szara Róża

Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
Albo dwie różne wersje: EDT lub EDP

Cytat:
Dżizas, k..., ja p...! Nie dość, że z obwisłym, to jeszcze na plecach?!
Ze mnie to rzeczywiście jakieś nieszczęście anatomiczne musi być...
Eee tamm... przesadzasz Dark Melonie . Dla Sałaty jesteś doskonała w całej swojej niedoskonałości

Cytat:
Drugie na mnie spogląda... kiedy stoję gdzieś indziej.
Hi hi

Cytat:
A bo kurczę rozrzucasz tymi listkami gdzie popadnie.
Mnie tam się widzi, że to forma publicznego obnażania jest...
No oczy wiście!

Wczoraj dowiedziałam się, żem Sałata-uwodzicielka...
Dzisiaj uświadomiono mi brutalnie (cios melonem w głowkę), żem Sałata-ekshibicjonistka....
A cóż będzie jutro...................?

Cytat:
Pokaż jej te wszystkie teksty o wypierdzaniu jaj, członkach na plecach i świństewkach w główkach sałaty to zobaczymy, jak się bądzie śmiała.

Albo wiesz co?
Lepiej jej nie pokazuj.

Zastosuję się do propozycji numer 2, bo urocza biel kaftanika raczej nie współgra za dobrze z uroczą bielą mojej cery...

Cytat:
A wydłubywanie bezoarów też w to wchodzi?
Zależy w wyniku czego te bezoary i u kogo....

Papugi (której groziłam depilacją) raczej nie podejrzewam o połykanie własnych (cudnie niebieskich skądinąd) piór, bo to technicznie trudne, mało komfortowe i czasochłonne .

Analizując zagadnienie z innej strony, osobnik, który wylizuje się sam i połyka wynik owego wylizywania, nie potrzebuje przecież depilacji - sprawa sama się rozwiązuje.

Ale.....! Jeżeli mamy do czynienia (cytując za wikipedią! ) z osobnikiem psychopatycznym, który zjada hery (własne lub cudzasy) dla przyjemności lub alkoholikiem pijącym politurę (sic!), to niestety, przykro mi, jestem w kropce...!

Czy ktoś wie, o co chodzi???? Bo ja już błądzę w mrokach zagubienia......

Cytat:
Aaaa, to już wiem, co z tymi Twoimi okami nie tak. Są przez tę paskudną Sabbath przydeptane! Przez melona przebrzydłego przysiadnięte! Przeturlał się po nich tłum melonowych hurysów!
Paskudnie Mroczny Melonie, a kysz, a kysz!

Przysiadaj se gorące twarde jajca, a nie łoka Wiotkiej Sałatki bezbronnej! Ty Paskudniku, Ty Ogórze, Ty!!!

Cytat:

Może przynajmniej trochę studzić te jaja przed... kontaktem z... kontaktem?
Ja doradzam doodbytnicze czopki z lodu
co potrącona, jeszcze czysto dźwięknie."

Szara Róża jest offline  
Stary 2007-10-26, 20:02   #1525
your Angel
czyli Endżi

Cytat:
Dziewczyny jak pachnie Flowerbomb Extreme?
To taki niełatwy drzewno-dymny słodziak. Ma w sobie troszkę orientalnej głębi oraz nutki rozpuszczalnego kakao Puchatek wraz z syropem malinowym. Nutki drzewno-orientalne ze słodko-słodkimi w proporcjach 50/50 Wyjątkowo ciekawy i udany mariaż

pachnę
your Angel jest offline  
Stary 2007-10-26, 20:02   #1526
Aragonte
Wtajemniczenie

Neonko, współczuję bólu głowy

Sabbath, dzięki, szkoda, że Cię tam nie było Jestem pewna, że rozniosłabyś ich w strzępy Nie mówię, że każda z tych osób jest niemiła, ale tego wieczoru... stanowczo przesadzili, zwłaszcza ta, która rzucała większość pytań i komentarzy
No nic, mam przynajmniej jasną sytuację, jeśli chodzi o chęć zaprzyjaźniania się. Chęci brak A jeśli wymogiem pracy w tym miejscu jest tego rodzaju integracja, to sorry, ale mogę się zwolnić
Aragonte jest offline  
Stary 2007-10-26, 20:13   #1527
Margot45
niecnotliwa dziewica

GG do Margot45

Cytat:
Ale.....! Jeżeli mamy do czynienia (cytując za wikipedią! ) z osobnikiem psychopatycznym, który zjada hery (własne lub cudzasy) dla przyjemności lub alkoholikiem pijącym politurę (sic!), to niestety, przykro mi, jestem w kropce...!
Ciekawam wielce, co Kropka na to? że się tak włączę w tę arcyciekawą dyskusję
Stary 2007-10-26, 20:15   #1528
neonka28
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
To taki niełatwy drzewno-dymny słodziak. Ma w sobie troszkę orientalnej głębi oraz nutki rozpuszczalnego kakao Puchatek wraz z syropem malinowym. Nutki drzewno-orientalne ze słodko-słodkimi w proporcjach 50/50 Wyjątkowo ciekawy i udany mariaż

Dziekuje brzmi kusząco
Stary 2007-10-26, 20:25   #1529
your Angel
czyli Endżi

Cytat:
Dziekuje brzmi kusząco
Kasiu, w ogóle muszę Ci się przyznac szczerze, że do recencji tego zapachu zbieram się już chyba ze dwa miesiące Strasznie trudno mi rozgryźc tą Extremalną Flowerbombkę

Wiem jedno - zapach jest naprawdę śliczny i charrrrakterny

pachnę
your Angel jest offline  
Stary 2007-10-26, 20:29   #1530
agaa13
Zakorzenienie

na noc kropelka gaiac.

Nowe wątki na forum Perfumy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości