Dziewczyny pomocy!!! 造sieje!!!! - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2004-08-01, 17:55   #1
Adrian28
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 12

Dziewczyny pomocy!!! 造sieje!!!!

Cze嗆 Dziewczyny! Mam problem, prosz pom騜cie, zacz掖em 造sie mniej wi璚ej od dw鏂h lat. Uby這 mi w這s闚 na czubku g這wy i z czo豉 - oceniam strat w這s闚 na jakie 35%.
Prosz, nie zostawiajcie mnie z moim problemem, odwo逝je si do Waszych instynkt闚 kobiecych
S造sza貫m 瞠 pono ok豉dy z czarnej rzodkwi przyczyniaj si do powstawania nowych cebulek, b康 te ok豉dy z kory brzozowej i 鈍ie瞠go soku brzozy.
je瞠li znacie jakie sposoby naturalne b康 preparaty na porost w這s闚 to prosz - napiszcie mi!!!
Z g鏎y dzi瘯uj Wszystkim Dziewczynkom
Adrian28 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-08-01, 19:14   #2
mangosiaczek
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 118
GG do mangosiaczek
Re: Dziewczyny pomocy!!! 造sieje!!!!

Na jednym z for闚 znalaz豉m mn鏀two przepis闚 na kosmetyki "domowej roboty" napisane przez Ines1985. By造 tam r闚nie przepisy na wypadanie w這s闚:

"OD玆WKI DO WΜS紟 WYPADAJ。YCH:
Z czarnej rzodkwi (na skore glowy):
Utrze czarn rzodkiew na tarce, wycisn望 sok przez gaz, wetrze w g這w na godzin przed umyciem, g這w owin望 r璚znikiem. Jedn wada: pozostawia nieprzyjemny zapach.

Z nafty:
2 造瞠czki nafty, 造瞠czka oleju rycynowego, 造瞠czka soku z cytryny, 鄴速ko, utarta cytryna. Papk trzeba wetrze w g這w, owin望 r璚znikiem i pozostawi na godzin. Kuracja trwa 3 miesi帷e, 2-krotnie powtarzamy zabieg co tydzie, potem 3-krotnie co dwa tygodnie, po miesi帷u jeszcze raz.

Nalewka na wzmocnienie i porost w這s闚 (na skore glowy):
2 造磬i li軼i rozmarynu lekarskiego, 2 造磬i utartego korzenia 這pianu, 2 造磬i pokrzywy, zala butelk czystej w鏚ki, odstawi na 5 dni w ciemne miejsce. Po odcedzeniu stosowa do nacierania i masowania sk鏎y g這wy."

Mam nadziej, 瞠 co sobie z tego wybierzesz =) Polecam r闚nie szampon "Neril" - do kupienia w aptece, kt鏎y zapobiega wypadaniu w這s闚 i przyspiesza ich porost (wypr鏏owa豉m na sobie i musze przyzna, 瞠 dzia豉). Mo積a te do niego dokupi tonik do w這s闚. Pozdrawiam =)
mangosiaczek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-08-01, 20:00   #3
olale
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 106

Mnie bardzo radykalnie pomogla kuracja: 造磬a nafty kosmetycznej do tego 鄴速ko( lub 2 przy d逝gich w這sach), ma豉 造瞠czka olejku rycynowego do tego 造磬a wody i 造瞠czka soku z cytryny. Mask wmasowuje si w sk鏎 g這wy i troch na same w這sy. Trzyma z p馧 godziny. Potem normalnie myje si w這sy. Po sp逝kaniu szamponu dodatkowo p逝ka si w這sy w zio豉ch: skrzyp+ pokrzywa+ 這pian + opcjonalnie rumianek lub kora d瑿u w zale積o軼i od koloru w這s闚.P逝kaj帷 stara si wmasowa wywar w sk鏎 g這wy.
Zapewniam, 瞠 po miesiacu ju wida efekt. Ja stosowa豉m przez oko這 rok i w這sy nie tylko zupe軟ie przesta造 mi wychodzi, ale r闚nie bardzo zg瘰tnia造. Zda豉m sobie sprawe jak radykalnie zmieni mi si wygl康 w這s闚,
gdy mama kolezanki ze zdumieniem spyta豉 co ja robi豉m z nimi, bo mia豉m wczesniej takie marne w這si皻a.
Efekty takiej dlugotrwa貫j kuracji s naprawd d逝gofalowe.
olale jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-08-01, 20:03   #4
tomaszeg
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 158
GG do tomaszeg

w zasadzie, to dobrze by這by zbada przyczyn 造sienia...

a gdy ju jest znana, dobrze by這by nieco zmieni i/lub uzupe軟i diet, 瞠by wszystko by這 ok.

osobi軼ie polecam wykonanie analizy pierwiastkowej w這sa : www.e-wizaz.webpark.pl/badanie.html
Stary 2004-08-02, 15:41   #5
Adrian28
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 12

Dzi瘯uj Wam wszystkim serdecznie za rady i zabieram si do roboty
Adrian28 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-08-02, 16:19   #6
Rena
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 21 517
Wpisy w blogu: 6

Zobacz:

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=1741

A tak poza tym warto znalezc przyczyne lysienia - czesto to nadmierny stres, lub uwarunkowania genetyczne (np Twoj ojciec takze szybko lysial). Poza tym troche powalcz a nuz sie uda, a jak nie to przeciez mozesz sciac wlosy na bardzo krotko (niektorym jest z tym dobrze).
Rena jest teraz online   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-08-07, 23:54   #7
Justy
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 762

id do lekarza- lokalizacja twoich problem闚 mo瞠 sugerowa problemy hormonalne.
Justy jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-08-08, 12:14   #8
EDAK
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 409

Ola, a ile razy w tygodniu robi豉 t mask?
EDAK jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-08-08, 12:54   #9
olale
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 106

EDAK napisa(a):
> Ola, a ile razy w tygodniu robi豉 t mask?

Wystarczy raz na tydzie.
olale jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-08-08, 21:44   #10
BeataWi
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 144
GG do BeataWi

Wejdz na ta strone http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=1741 Osobiscie uzywalam tego srodka i moge cie zapewnic,ze dziala.Jest dosc drogi ale naprawde sie oplaca.
U mnie wypadanie wlosow mialo podloze hormonalne,mozesz isc tez do lekarz skornego ktory pobierze probke wlosow do badania i moze powie ci cos wiecej.Zycze powodzenia.

Becia69

http://www.pajacyk.pl/
http://www.polskieserce.pl/
BeataWi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-08-09, 17:15   #11
Szympulka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 70

[i][b] Berciu, mam pytanie. Jedno opakowanie (12 ampulek) wystarcza na 12 dni? Czy taka ilosc moze przyniesc efekt?
Trzy, cztery opakowania to duzy koszt...
Dziekuje za odpowiedz z gory!
Szympulka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-08-09, 18:23   #12
BeataWi
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 144
GG do BeataWi

Ja uzywalam te ampulki 3-4 razy w tygodniu i do tego jeszcze szampon z tej samej serii.Efekty mozesz zobaczyc po zuzyciu mniej wiecej 1,5-2 opakowan ale oplaca sie wydac pieniadze to naprawde dziala.Wczesniej uzywalam specyfiku na bazie hormonow przepisanego przez dermatolog ale wogole nie dzialalo.Jezeli chcesz go kupic tanio to wyszukalam cos dla ciebie akurat na Allegro sa na aukcjach
za 85 zlotych.Co do tych recenzji przy tym kosmetyku w katalogu to zastanowilo mnie jedno- pani mag. pisze ze uzywala go ok.3 miesiecy wcieral go 2 razy dziennie a przy zuzyciu opakowan napisala 3.To bardzo ciekawe jezeli opakowanie zawiera tylko 12 ampulek.W kazdym razie ja zuzylam rowniez 3 opakowania i jak narazie mam spokoj a to juz sa 2 lata.Nie wypadaja a nawet sa tak geste ze czasami przeklinam ze za duzo.Pozdrawiam.

Becia69

http://www.pajacyk.pl/
http://www.polskieserce.pl/
BeataWi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-08-09, 18:25   #13
Szympulka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 70

[i] [b] Bardzo Ci dziekuje za odpowiedz
Widzialam rowniez na Allegro cene promocyjna
Takze sprobuje.
Pozdrawiam!
Szympulka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:04.