Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plastry - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-04-19, 19:42   #541
Lady_D
Raczkowanie

GG do Lady_D
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Cytat:
Napisane przez biiibiii Pokaż wiadomość
a moglabys polecic jakis dobry wosk? dla poczatkujacych? zamierzam usunac wasik, do tej pory robilam to peseta, pojedyncze wloski ale teraz chcialabym sie pozbyc wszystkich. z gory dziekuje
Ja używam wosk do depilacji twarzy SENSUAL Joanny, albo firmy Veet- w zależności jaki jest w mojej drogerii. Ale Sensual jest ok i kosztuje tylko 6 zł (jest 6 podwójnych plastrów+ tubka z oliwką). Napewno nie polecam plastrów z firmy Vipera. Są beznadziejne.
Lady_D jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-09, 12:31   #542
marta_d1
Zakorzenienie

GG do marta_d1
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Muszę odświeżyć ten watek. Poszłam za Wasza rada dziewczynki i zaczełam używaż wosku do depilacji mojego wasika. Przemogłam bół i byłam dzielna. Ale nie jestem do końca zadowolona. Owszem włoski sa słabsze i wolniej odrastaja ( chociaz myslałam ,że nie bedę musiała robić tego raz w tygodniu). Ale niestety pojawiaja sie po depilacji krostki, takie drobne i z czasem białe. Poprostu małe pryszcze ,które wygladają bardzo nieestetycznie. Własciwie są na całej lini depilacji. Jak moge ich uniknąć? Prosze Was o pomoc!! Może to przez te chusteczki nasiąkniete oliwką?? Doradzcie mi coś!!!!! PROSZE!!!!!!
Stary 2007-05-09, 18:09   #543
marta_d1
Zakorzenienie

GG do marta_d1

Bardzo prosze o pomoc!!!! Dzewczyny może znacie rozwiązanie na moj problem
Stary 2007-05-09, 20:38   #544
anestet-ka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez marta_d1 Pokaż wiadomość
Muszę odświeżyć ten watek. Poszłam za Wasza rada dziewczynki i zaczełam używaż wosku do depilacji mojego wasika. Przemogłam bół i byłam dzielna. Ale nie jestem do końca zadowolona. Owszem włoski sa słabsze i wolniej odrastaja ( chociaz myslałam ,że nie bedę musiała robić tego raz w tygodniu). Ale niestety pojawiaja sie po depilacji krostki, takie drobne i z czasem białe. Poprostu małe pryszcze ,które wygladają bardzo nieestetycznie. Własciwie są na całej lini depilacji. Jak moge ich uniknąć? Prosze Was o pomoc!! Może to przez te chusteczki nasiąkniete oliwką?? Doradzcie mi coś!!!!! PROSZE!!!!!!
Na początek spróbuj zwykłym kremem Nivea to posmarować, mi na tego typu kroski pomagał. Nie wiem jak bedzie u Ciebie, ale pewnie masz go w domu, więc warto spróbować.
Zaraz dziewczyny pewnie coś mądrzejszego jeszcze poradzą
anestet-ka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-09, 23:03   #545
marta_d1
Zakorzenienie

GG do marta_d1

[quote=anestet-ka;4316052]Na początek spróbuj zwykłym kremem Nivea to posmarować, mi na tego typu kroski pomagał. Nie wiem jak bedzie u Ciebie, ale pewnie masz go w domu, więc warto spróbować.
Zaraz dziewczyny pewnie coś mądrzejszego jeszcze poradzą [/quote
Dziekuje Spróbuje Twojego sposobu. A używasz tych nasączonych oliwka chusteczek czy tylko kremu nivea?
Stary 2007-05-09, 23:06   #546
Nushi
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez marta_d1 Pokaż wiadomość
Ale niestety pojawiaja sie po depilacji krostki, takie drobne i z czasem białe. Poprostu małe pryszcze ,które wygladają bardzo nieestetycznie. Własciwie są na całej lini depilacji. Jak moge ich uniknąć? Prosze Was o pomoc!! Może to przez te chusteczki nasiąkniete oliwką?? Doradzcie mi coś!!!!! PROSZE!!!!!!
Niestety jest to trudne do uniknięcia..spróbuj po depilacji przetrzeć wodą utlenioną bądź tonikiem(może być z alkoholem)..ja niestety też z takimi krostkami się borykam..i nic nie pomaga..
Nushi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-10, 08:44   #547
anestet-ka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez marta_d1
Dziekuje Spróbuje Twojego sposobu. A używasz tych nasączonych oliwka chusteczek czy tylko kremu nivea?
Używam tylko kremu Nivea, bo tylko on mi pomaga, żadne toniki, chusteczki.. no nic więcej nie działa. Sama się dziwię, ale skoro działa, to po co to roztrząsać :P
anestet-ka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-10, 12:47   #548
marta_d1
Zakorzenienie

GG do marta_d1

Cytat:
Napisane przez Nushi Pokaż wiadomość
Niestety jest to trudne do uniknięcia..spróbuj po depilacji przetrzeć wodą utlenioną bądź tonikiem(może być z alkoholem)..ja niestety też z takimi krostkami się borykam..i nic nie pomaga..
właśnie przemywam zawsze tonikiem i nic to nie pomaga. Jestem ciekawa czy po zabiegu u kosmetyczki tez zostaną takie krostki.
Stary 2007-05-10, 18:55   #549
zzola
Przyczajenie

Ja z kolei proponuje isc do kosmetyczki. Kiedys po depilacji wasika czesto mialam odkazane te miejsca tzw. "darwonsalem". Wyglada to tak, ze kosmetyczka jezdzi po skorze takim urzadzeniem z pradem Ale nie ma sie czego bac, w ogole nie boli. Od paru miesiecy chodze do innej kosmetyczki, ktora nie uzywa tego pradu. Nigdy nic mi nie wyskoczylo po depilacji nad gorna warga.
Co do trwalosci, na samym poczatku musialam chodzic na depilacje co 3 tygodnie, bo juz bylo widac odrastajace wloski i mialy odpowiednia dlugosc, aby je zerwac. Po roku uzywania wosku teraz chodze tak srednio co 1 miesiac i 1 tydzien. Natomiast gdy ostatnio sama wyrwalam sobie wloski plastrami w domu, to juz po 2 tygodniach urosly mi mega wielkie:P
zzola jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 08:06   #550
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie

AAAAAA zrobiłam strasznie głupią rzecz kupiłam sobie plasterki do depilacji twarzy z Joanny... i było ok na początku rozgrzałam wosk, nie lepił się jakoś mocno przykleił do twarzy, docisnęłam i...oderwałam. Ból był duży ale jakoś wytrzymała, ale to co było potem...Mam całą tę linię między ustami a nosem poparzoną, krwista czerwień jakby skóra została spalona cały czas jest mi gorąco w tym miejscu, przykładałam lód, sudocrem i nic a podkład nic nie kryje jak ja mam iść z tym do szkoły. Może wiecie jak takie coś wygoić? Muszę mieć już zagojone do niedzieli
In_ThE_ShAdOwS jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 10:52   #551
biiibiii
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS Pokaż wiadomość
AAAAAA zrobiłam strasznie głupią rzecz kupiłam sobie plasterki do depilacji twarzy z Joanny... i było ok na początku rozgrzałam wosk, nie lepił się jakoś mocno przykleił do twarzy, docisnęłam i...oderwałam. Ból był duży ale jakoś wytrzymała, ale to co było potem...Mam całą tę linię między ustami a nosem poparzoną, krwista czerwień jakby skóra została spalona cały czas jest mi gorąco w tym miejscu, przykładałam lód, sudocrem i nic a podkład nic nie kryje jak ja mam iść z tym do szkoły. Może wiecie jak takie coś wygoić? Muszę mieć już zagojone do niedzieli
o matko tez tak ialam !! tyle ze po kremie !!! mialam to przez jakies 3 dni, duzo nawilzałam, smarowalam humektanem albo sudocremem...
jak wspomniałam przez 3 dni mialam bardzo czerwone, potem juz zaczynalo schodzic...trzymaj sie
biiibiii jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 14:25   #552
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie

o, nie jestem sama. Nakładanie kremu strasznie mnie szczypie na początku, ale własnie byłam w aptece po mleczko z pantheneolem mam nadzieje ze troszkę złagodzi ból i tę ognistą czerwień biiibiii dobrze, ze miałas tylko przez 3 dni,a nie dłuzej...i czym teraz depilujesz te okolice? i jeszcze mozesz mi powiedzieć, czy zostaały Ci jakieś blizny? Dzięki za wsparcie
Stary 2007-05-11, 18:06   #553
Misiunia1
Przyczajenie

GG do Misiunia1

Też mam problem z wąsikiem. Kiedyś usuwałam go pensetą ale to troche bolało. Moja mama mi doradzila smarowanie tego wodą utlenioną. Chcialabym sie tego pozbyc bo jest na prawde widoczne. Troche boje sie depilacji woskiem. Moze lepiej uzywac regularnie tej wody utlenionej. Ja juz sama nie wiem co robic. Pomocy!
Misiunia1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 19:59   #554
marta_d1
Zakorzenienie

GG do marta_d1

Cytat:
Napisane przez zzola Pokaż wiadomość
Ja z kolei proponuje isc do kosmetyczki. Kiedys po depilacji wasika czesto mialam odkazane te miejsca tzw. "darwonsalem". Wyglada to tak, ze kosmetyczka jezdzi po skorze takim urzadzeniem z pradem Ale nie ma sie czego bac, w ogole nie boli. Od paru miesiecy chodze do innej kosmetyczki, ktora nie uzywa tego pradu. Nigdy nic mi nie wyskoczylo po depilacji nad gorna warga.
Co do trwalosci, na samym poczatku musialam chodzic na depilacje co 3 tygodnie, bo juz bylo widac odrastajace wloski i mialy odpowiednia dlugosc, aby je zerwac. Po roku uzywania wosku teraz chodze tak srednio co 1 miesiac i 1 tydzien. Natomiast gdy ostatnio sama wyrwalam sobie wloski plastrami w domu, to juz po 2 tygodniach urosly mi mega wielkie:P
tez tak zrobie. Ten zabieg u kosmetyczki nie jest drogi a chyba warto, bo tekrostki sa szpetne. Dziekuje za rade, napewno skorzystam.
Stary 2007-05-13, 12:29   #555
nataluska175
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Misiunia1 Pokaż wiadomość
Też mam problem z wąsikiem. Kiedyś usuwałam go pensetą ale to troche bolało. Moja mama mi doradzila smarowanie tego wodą utlenioną. Chcialabym sie tego pozbyc bo jest na prawde widoczne. Troche boje sie depilacji woskiem. Moze lepiej uzywac regularnie tej wody utlenionej. Ja juz sama nie wiem co robic. Pomocy!
w zyciu nie usuwaj wasika penseta!!!!!!!!wloski beda mocniejsze i ciemniejsze i sobie pozniej z nimi nie poradzisz, ja tez mialam taki problem...i bylam raz na zabiegu u kosmetyczki,ale wloski odrastaly, wiec co 1,5 tyg nie bede chodzic...ni i sama kupilam sobie plastry Tanity i juzod roku ich uzywam...wasik jest coraz mniej widoczny i powtarzam zabiego co 2, 3 tyg...naprawde polecam...kiedys nie moglam z tym zyc, bo bardzo mi to przeszkadzalo..a teraz
polecam

nataluska175 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-13, 12:51   #556
kasia20a
Zadomowienie

a nie macie takiego problemu że marszczy się skóra w tym miejscu nie wiem dlaczego u mnie sie tak dzieje
Stary 2007-05-13, 18:04   #557
Misiunia1
Przyczajenie

GG do Misiunia1

Cytat:
Napisane przez nataluska175 Pokaż wiadomość
w zyciu nie usuwaj wasika penseta!!!!!!!!wloski beda mocniejsze i ciemniejsze i sobie pozniej z nimi nie poradzisz, ja tez mialam taki problem...i bylam raz na zabiegu u kosmetyczki,ale wloski odrastaly, wiec co 1,5 tyg nie bede chodzic...ni i sama kupilam sobie plastry Tanity i juzod roku ich uzywam...wasik jest coraz mniej widoczny i powtarzam zabiego co 2, 3 tyg...naprawde polecam...kiedys nie moglam z tym zyc, bo bardzo mi to przeszkadzalo..a teraz
polecam
dzieki za rade wyprobuje
Misiunia1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-14, 17:32   #558
biiibiii
Zakorzenienie

Cytat:
o, nie jestem sama. Nakładanie kremu strasznie mnie szczypie na początku, ale własnie byłam w aptece po mleczko z pantheneolem mam nadzieje ze troszkę złagodzi ból i tę ognistą czerwień biiibiii dobrze, ze miałas tylko przez 3 dni,a nie dłuzej...i czym teraz depilujesz te okolice? i jeszcze mozesz mi powiedzieć, czy zostaały Ci jakieś blizny? Dzięki za wsparcie
jeszcze mam mały czerwony slad, ale mam nadzieje ze zejdzie...
teraz usuwam penseta, ale nataluska175 odradza i pisze o tych plastrach to chyba sie na nie skusze... mozesz natlus powiedziec czy depilacja tymi plastrami boli ? i czy tez jest zaczerwienienie ?
Stary 2007-05-26, 22:20   #559
alutka7777
Raczkowanie

Talking Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

hej!
ja jestem brunetka i takze mam ten wasaty problem
ja chodze na wosk cieply do kosmetyczki co ok.3 tyg.
ale teraz zamierzam zakupic wosk i praktykowac to w domku

alutka7777 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-27, 11:04   #560
nataluska175
Zadomowienie

Wink Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Cytat:
Napisane przez biiibiii Pokaż wiadomość
jeszcze mam mały czerwony slad, ale mam nadzieje ze zejdzie...
teraz usuwam penseta, ale nataluska175 odradza i pisze o tych plastrach to chyba sie na nie skusze... mozesz natlus powiedziec czy depilacja tymi plastrami boli ? i czy tez jest zaczerwienienie ?

hmmm...ja mam bardzo wrazliwa skore i troszke boli,ale juz sie przyzwyczailam..zaczerw ienienie owszem pojawia sie,ale zawsze po uzyciu plastrow uzywam Tormentiola,ktory mi polecila kosmetyczka zeby zalagodzic podraznienia

Stary 2007-05-27, 12:49   #561
biiibiii
Zakorzenienie

a jakich plastow Tanity uzywasz? mozesz podaj nazwe albo linka do KWC? zobacze opakowanie zebym wiedziala ktore kupic
z gory bardzo dziekuje
Stary 2007-05-27, 14:19   #562
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie

Chciałabym ponownie uzyć plastrów te które zostały mi z Joanny, ale sie boję straaasznie. Może ktoś doświadczony mógłby napisać dokładnie jak to zrobić, żeby wszystko dobrze się skończyło bez zerwania skóry?? Bardzo proszę
Stary 2007-05-27, 14:38   #563
biiibiii
Zakorzenienie

Cytat:
Chciałabym ponownie uzyć plastrów te które zostały mi z Joanny, ale sie boję straaasznie. Może ktoś doświadczony mógłby napisać dokładnie jak to zrobić, żeby wszystko dobrze się skończyło bez zerwania skóry?? Bardzo proszę
o to i ja odrazu skorzytsam z takich rad
jeszcze nigdy nie golilam wasika woskiem i troche sie obawiam ze zerwe sobie skore albo znowu nabawie sie czerwonych plam na kilka dni
Stary 2007-05-27, 15:46   #564
Celestia
Zakorzenienie

A ja moze jeszcze raz powiem, ze dobrze jest się zaopatrzyć w rozjasniacz sally hansen, wybielić włoski i problem z głowy
Celestia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-27, 15:50   #565
nataluska175
Zadomowienie

a więc nie ma tych plastrów na KWC:/ nazywaja sie'' owocowy wosk do depilacji twarzy'', inne z tanity, te ktore sa na KWC to rzeczwiscie beznadziejny produkt:/...bo ten wosk nie wyrywal dokladnie wloskow...w sumie to moze z veet'a sa lepsze, ale o wiele drozsze do ok 30 zl, nie uzywalam,wiec nie mam porownania, wloski sa ciensze po plastrach i mniej widoczne i wkrotce juz je bede wybielac tym wybielaczem Sally Hansen o ile go znajde...a jesli chodzi o sama depilacje plastem to nalezy przykleic plaster zgodnie z kierunkiem rosniecia wloskow, w innym wypadku nie wyrwie wloskow, nastepnie przycisnac mocno dlonia,aby dobrze przylegal i oderwac w kierunku przeciwnym do kierunku rosniecia wlosa...tylko tak energiczniei nalezy tez pamietac o tym aby palster pociagac tak bardziej przy powierzchni a nie do gory...to tez jest istotne jesli mnie rozumiecie

Stary 2007-05-27, 15:53   #566
nataluska175
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Celestia Pokaż wiadomość
A ja moze jeszcze raz powiem, ze dobrze jest się zaopatrzyć w rozjasniacz sally hansen, wybielić włoski i problem z głowy

a mozesz powiedziec w jakich drogeriach mozna znalezc Sally Hansen??...

Stary 2007-05-27, 21:49   #567
biiibiii
Zakorzenienie

dziekuje jutro zrobie sobie rajd po drogeriach i poszukam zarowno wosku jak i rozjasniacza Sally Hansen
Stary 2007-05-27, 22:01   #568
evciusia
Rozeznanie

GG do evciusia Send a message via Skype™ to evciusia

ile taki jednorazowy zabieg kosztuje u kosmetyczki??

'You have to kiss a lot of frogs before you find a prince'
Miło mi, Ewa
evciusia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-27, 22:46   #569
nataluska175
Zadomowienie

niedrogo, do 10 zl, ja palcilam bodajze ok 7 zlotych

Stary 2007-06-02, 23:06   #570
Celestia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez nataluska175 Pokaż wiadomość
a mozesz powiedziec w jakich drogeriach mozna znalezc Sally Hansen??...
Kochana, mozesz kupić to w kazdej galerii centrum cena cos ponad 30 zł
Celestia jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości