Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plastry - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-11-05, 10:19   #841
kasiagrzybacz
Przyczajenie

Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

,

Edytowane przez kasiagrzybacz
Czas edycji: 2008-11-05 o 10:41
kasiagrzybacz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-05, 10:40   #842
kasiagrzybacz
Przyczajenie

Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

byłam wczoraj pierwszy raz. Szybko i prawie bezbolesnie ;] zaczerwienienie zniknęło do godziny. Zadnych skutków ubocznych przeraza mnie tylko fakt ze trzeba to co jakis czas powtarzac..
Stary 2008-11-05, 18:14   #843
IneedU
Raczkowanie

Question Dot.: Re: włoski nad górna wargą

Cytat:
Napisane przez lejka Pokaż wiadomość
może rozjaśnic, woda utleniona, czy czymś...
Wodą utleniona? ale czy to nie ma skutkow ubocznych ??????
IneedU jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-05, 21:37   #844
kasiagrzybacz
Przyczajenie

Dot.: Re: włoski nad górna wargą

Cytat:
Napisane przez IneedU Pokaż wiadomość
Wodą utleniona? ale czy to nie ma skutkow ubocznych ??????

Czytałam ze po jej stosowaniu mogą pojawić sie białe plamki na skorze.

Według mnie metoda wody utlenionej nie skutuje. Przynajmniej tak bylo w moim wypadku.
Stary 2008-11-09, 10:56   #845
Dayana
Przyczajenie

OD jakiegoś czasu (kilka miesięcy) depiluje wąsik pęseta. Dwa razy depilowałam plastrami z woskiem na ciepło ale później miałam uczulenie w tym miejscu ;/

gdy depiluje wąsik pęseta muszę to robić średnio raz na tydzień, czy to nie jest za często? Czytałam że wy depilujecie raz na 3-5 tygodni wiec moze ja poprostu urywam te włoski?? A może jest to spowodowane tym że używam penset a nie wosku? Pomóżcie mi bo mam juz dość ciągłego pilnowania się czy juz mi odrósł wąsik czy nie ;(

love
Dayana jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 15:51   #846
kot12
Przyczajenie

hej mam 17 lat i tez ma problem z wasikiem. probowalam wielu zabiegow ale nic nie skutkowalo. w koncu zdecydowalam sie na zabieg laserowy place 50 zl i mam zabiegi co 2 miesiace . calkowity zanik wasika powinien juz byc po 3 zabiegach natomiast ja juz mialam tych zabiegow 10;/ i musze przyznac ze skutkuja, czesc wloswo zanikla ale nie do konca. lekarz powedzial ze to wina hormonow ze jeszcze dojzewam no coz.. ja wole wydac te 50 zl raz na 2 miesiace niz placic ok tyle samo i chodzic do kosmetyczki po ktorej wlosy wyrastaja jeszcze grubsze pozdrawaimi sory za bledy )
kot12 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 19:32   #847
Heroldin
Zakorzenienie

Z całego serca Ci życzę, żeby po minimum następnych 10-ciu zabiegach {miało być trzy } powiodło się i całkowicie zostało zlikwidowane Twoje owłosienia nad górną wargą.Ja chodzę do kosmetyczki - już to wyżej pisałam - raz na 4 - 5 tygodni i płacę
10 złotych za zabieg. Nie zauważyłam, żeby wyrastały mi grubsze włosy.
Odrastają mi, ale wcale nie grubsze. I "mój" zabieg niesie za sobą mniejsze ryzyko.
Heroldin jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 17:19   #848
Dayana
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
I "mój" zabieg niesie za sobą mniejsze ryzyko.
Laserowe usuwanie wąsika niesie ze sobą jakieś ryzyko? sama chce zdecydować się na ten zabieg lecz narazie zbieram fundusze.

love
Stary 2008-11-11, 11:27   #849
kot12
Przyczajenie

nie wiem dobrze ale z tego co slyszalam taki zabieg nie niesie ze soba ryzyka;] oczywiscie po zabiegu sa jakies opuchniecia i sam zabieg troche boli ale to wszytsko trwa ok 3 h po zabiego wiec nie ma co sie martiwc;] ja osobiscie nie slyszlalam o zadnym ryzyku zwiazanym z zabiegiem laserowym typu poparzenia czy nawet rak skory
kot12 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 10:53   #850
marioladabr
Zakorzenienie

A czy po depilacji woskiem używacie czegoś łagodzącego? U mnie zawsze jakieś 2, 3 dni po depilacji pojawiają się takie białe krosteczki, które utrzymują się do tygodnia. Wkurza mnie to strasznie, bo nieładnie wygląda i zawsze się zastanawiam co lepsze - ten wąsik czy te krostki. Pojawia się to niezależnie czy robię sama w domu czy w gabinecie. Przecieram te miejsca tonikiem łagodzącym i nakładam łagodzący krem... ale nie wiem, może Wy macie jakieś inne patenty, żeby nie pojawiały się te wypryski.
marioladabr jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 23:25   #851
kasiagrzybacz
Przyczajenie

mam ten sam problem ;/;/
Stary 2008-11-13, 09:33   #852
marioladabr
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kasiagrzybacz Pokaż wiadomość
mam ten sam problem ;/;/
i z nikąd pomocy
Stary 2008-11-13, 10:14   #853
Heroldin
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
i z nikąd pomocy
Już pisałam, że depiluję tylko w gabinecie kosmetycznym i tylko woskiem. W domu nie odważyłabym się. Po zabiegu kosmetyczka nakłada żel "chłodzący", a następnie : krem. Mnie też czasem zdarzają się mikroskopijne uszkodzenia {?! ?! ?!} skóry . Być może jakiś włosek za mocno "siedział". Trzeba natłuszczać kremem, który stosujesz do twarzy. Na drogi dzień giną. Żadna tragedia. To moja metoda.
Dayana - nie wiem, czy zabieg laserowy, per se - niesie za soba ryzyko. To się za pare lat okaże. Ja należę do tych z grupy bojących, a może tylko - ostrożnych. Zawsze mam wizję : a jak specjalistce ręka drgnie ?! Spotkałam się w swoim życiu z tak różnymi specjalistami, że nie zaryzykuję. Wolę cierpieć i woskiem depilować.
Stary 2008-11-13, 13:37   #854
marioladabr
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Już pisałam, że depiluję tylko w gabinecie kosmetycznym i tylko woskiem. W domu nie odważyłabym się. Po zabiegu kosmetyczka nakłada żel "chłodzący", a następnie : krem. Mnie też czasem zdarzają się mikroskopijne uszkodzenia {?! ?! ?!} skóry . Być może jakiś włosek za mocno "siedział". Trzeba natłuszczać kremem, który stosujesz do twarzy. Na drogi dzień giną. Żadna tragedia. To moja metoda.
Spróbuję z alloesem - w sumie łagodzący, kojący, gojący i nawilżający jest... Zobaczymy czy szybciej się wszystko wygoi - zdam relację za kilka dni.
Stary 2008-11-17, 15:26   #855
smiley
Zadomowienie

mam wąsik
to pewnie przez wzgląd na karnacje....
oczywiscie zyczliwe osoby nie omieszkają mi w szkole o tym non stop przypomniac ;(
nie chce tego usuwac bo mloda jestem i jest szansa ze mi to zniknie za jakis czas
ale ich uwagi mnie naprawde bola ;(
smiley jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 16:30   #856
Dayana
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez smiley Pokaż wiadomość
mam wąsik
to pewnie przez wzgląd na karnacje....
oczywiscie zyczliwe osoby nie omieszkają mi w szkole o tym non stop przypomniac ;(
nie chce tego usuwac bo mloda jestem i jest szansa ze mi to zniknie za jakis czas
ale ich uwagi mnie naprawde bola ;(
szansa że to zniknie? Czekasz na cud? lol . Ja uważam że wąsik jeżeli jest to będzie chyba że się go wydepiluje co jest najlepszym rozwiązaniem, no chyba ze lubisz jak się z ciebie śmieją.

love
Stary 2008-11-20, 16:02   #857
smiley
Zadomowienie

no własnie moga zniknoac bo lekarka ppowiedziała ze to pewnie przez hormony...pojawiły sie jak miałam 13/14 lat i od kilku lat są cały czas...stwierdziła ze jak skonczy sie u mnie okres dojrzewania to moga sie zrobic jasniejsze....
Stary 2008-11-21, 19:42   #858
smiley
Zadomowienie

kurcze
i też nie usuwam bo sie boje
to u mnie to delikatny meszek dosc ciemny

boje sie ze po usunieciu zzacznie odrastac mocniejszy i bedzie odrastał czesto ;(
Stary 2008-11-22, 12:19   #859
loliya1
Przyczajenie

Witajcie!
Mianowie mam takie pytanie, które jest skerowane do pań które stosują plastry z woskiem, bądź wyrywają włosy pensetą: Czy włoski odrastają ciemne, czy jasne?
Mam meszek nad górną wargą, który mi strasznie przeszkadza, a boję się, że jeżeli zastosuję którąś z metod to się z nimi już potem nie uporam. A! Jeszcze jedno: Czy włoski widać jak odrastają? Tzn. Czy są to czarne kropki.. czy jak to wygląda? Mozecie opisać?
Wiem, że pewnie panikuję. Ale naprawdę bardzo proszę o szczere odpowiedzi
Z góry dziękuję i Pozdrawiam
loliya1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 18:13   #860
Limonatka
Zakorzenienie

a jak długie muszą być włoski, żęby nadawały się na zabieg depilacji u kosmetyczki?

Limonatka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 17:00   #861
kasik16
Raczkowanie

Hej wszystkim!! mam dylemat wosk z tanity czy rozjaśniacz z sally hansen? a jak zrobie woskiem to moga mi odrosnąć ciemniejsze?czy ktoras z was miala tak sytuacje? bo czytam i raczej widze, ze sa jasniejsze po wosku. Ale mam stresa, ze bede miala jeszcze gorsze te wasiki po wosku, bo jak odrtasa takie same to pol biedy, ale jak gorsze, to...:/ bardzo was prosze o porade. Z gory dziekuje
kasik16 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 20:28   #862
oooAsiaooo
Raczkowanie

wosk
oooAsiaooo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 21:22   #863
maryd
Zadomowienie

GG do maryd

Cytat:
Napisane przez oooAsiaooo Pokaż wiadomość
wosk
Popieram, ja po całym zużyciu kremu Sally hansen sięgnęłam po plastry z woskiem i moim zdaniem nie ma porównanie. Może na początku rozjaśniacz był spoko, ale po pewnym czasie było coraz gorzej.

maryd jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 18:45   #864
kasik16
Raczkowanie

tak myślicie wosk w plastrach? boje sioe, ze moga jeszcze gorsze odrosnac? ale zaryzykuje... a jakiej firmy naj naj naj?
kasik16 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 22:59   #865
erine
Przyczajenie

ja mam inny probelm z wąsikiem.. kiedyś był niewidoczny,ale coś mnie podkusiło i zaczełam wyrywać.. no i odrasta teraz ciemny;/ paskudny;/ ale to jeszcze nei probelm,bo uzywam plastrow z woskiem. Moj problem jest taki,ze latem skóra nad wargą opala się mocniej niz reszta skory na twarzy i mam ciemny pasek nad gorną wargą chociaz nie ma włoskow,ale z daleka wygląda jakbym miała wąsa... okropnosc!! czy można coś z tym zrobić? poza przykryciem pudrem ....
erine jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 08:42   #866
Heroldin
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez erine Pokaż wiadomość
czy można coś z tym zrobić? poza przykryciem pudrem ....
A może mocniejszy np. +50 filtr ?!
Stary 2008-11-28, 23:56   #867
erine
Przyczajenie

stosowałam 50 i nic lepiej, tak jakby miejsca gdzie włsoki sa wyrywane opalaly sie na ciemno i tworzą razem ciemna plamę nad gorna warga
erine jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 11:34   #868
fiolusiek
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

niestety ja tez mam ten problem z wasikiem....

bylam kilka razy u kosmetyczki usuwac to woskiem ale mi niestety szybko odrastaly. moze to wina wosku. bo za depilacje placilam 8 zl a w miescie jest drozej.
fiolusiek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 19:39   #869
lollie8
Przyczajenie

Dot.: Re: wąsik ! pomocy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez Beata Pokaż wiadomość
jeżeli pojawiły się włoski na brzuchu i piersiach ,wąsik jest mocno widoczny to powinnaś skonsultować się z endokrynologiem - lekarz przeprowadzi z Tobą wywiad,zaleci wykonanie badania poziomu hormonów i dopiero gdy będzie miał pełny obraz tego co dzieje się w Twoim organizmie podejmie decyzję czy potrzebne jest leczenie endokrynologiczne.
hmmm... mam troszkę widoczny wąsik, kilkanaście włosków poniżej pępka - też takich średnio widocznych, albo może nawet mało, 3-4 ciemniejsze wyrywam i co jakiś czas w okolicy brodawki na piersiach, a w zasadzie jednej pojawia się włosek, który również usuwam pensetą.

czy powinnam się zgłosić do lekarza?
lollie8 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-24, 23:11   #870
smiley
Zadomowienie

kur w dup*!!! ale mam nerwy!

troche sie machnełam samoopalaczem a tu rano wasisko ze szok!

tak sie wkurzylam i poleciałam po lód i pesete

chciałam sie brac do wyrywania a po chwili stwierdziłam ze nie mam czego wyrywac
nie dało sie nawet tych włosków złapać są takie cieniutkie

ale za to ciemne cholery

rozejrze sie po swietach za Sally Hansen do rozjasniania mam nadzieje ze bedzie ok

byłam u lekarki pierwszego kontaktu i ona mi na to ze to taka uroda bo choroba to nie jest bo nie jest to meski zarost tylko wloski jak na reszcie twarzy tylko troche dłuzsze i ciemniejsze

tez wkurzona wyszlam bo myslałam ze mi cos doradzi!!!

no nic

KUPUJE SALLY HANSEN ale mam nadzieje ze mi sie białe nie zrobia tak jak ktorejs wizazystce ;p

ummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm mmmmmmm

ok wyladowalam gniew! ;D
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości