Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plastry - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-05-14, 23:39   #991
athine
Raczkowanie

Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Więc tak dziewczyny ^^ Może ktoś mnie tu pamięta??
Kiedyś zdecydowałam się na usuwanie, ale spierniczyłam od kosmetyczki (tzn. sprzed drzwi) i więcej się nie zdecydowałam. Ale stwierdziłam, że mam dość. Jadę na wycieczkę, więc chcę usunąć to i owo... i ryzyk fizyk. Jutro pójdę do kosmetyczki - usuwanie gorącym woskiem wąsik i depilacja brwi :mrgreen:
Ale... boję się że dopadną mnie wątpliwości tak jak wtedy, tj. że będę miała czerwone plamy, będzie to widoczne i wstyd później do moejgo autobusu będzie wejść. Jeszcze ktoś spotka mnie znajomy i co wtedy?
Jako że jestem ze wsi to boję się że w jednym autobusie nagle zejdą się wszyscy znajomi, a ja z czerwonymi plamami nad ustami? Da się jakoś to przeżyć? Radźcie...
boję się że znów zrezygnuję przez moje chore wymysły...

no i jeszcze argument na nie kolejny, to to że w poniedziałek wycieczka... a ja w piątek do kosmetyczki w takiej sprawie? hm hm... ?
athine jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 17:30   #992
smiley
Zadomowienie

Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

zalezy jaką masz skore jak nie delikatną to bedzie luz mi po laserze wyskakują czerwone plamki a 5 minut po depilacji znikają (ma sie tą twarda skore ;P) ale po usuwaniu woskiem u kosmetyczki nie powinno byc problemu

dzisiaj byłam na drugim laserze
troche tez mi bylo wstyd bo tu cała opalona a po twarzy taki bladziok ( w porownaniu z dłonmi nawet ;/....bo nie wychodzilam ostatnie 3tyg na slonce. a wczesniej zakrywalam buzie zeby sie nie opalała...i rozjasnialam sobie twarz zeby nie bylo problemu z plamami wchodze do busa a tam caly autobus znajomych ;D no ladnie...tu zawsze kazdy cyganeczka na mnie mowi a teraaz z geby jakbym anemiie jakas zaawansowaną miała siadłam szybko i jakos przeszlo ale lepiej troche pocierpiec niz miec białe plamiska pod nosem i zeby jeszcze bardziej bylo widac;D trzy dni nie moge uzywac kosmentykow a potem jade na samoopalaczach przez 3 tygodnie a potem znowu na sloneczko ;D wakacje sa mojeee znaczy lipiec bo nastepna wizyta: koniec sierpnia
Stary 2009-06-14, 11:09   #993
QsQs
Zadomowienie

smiley , czy mialas 16 lat jak usunelas wasa laserem? Jakim sposobem usuwalas wasy przed laserem?
Jak czytalam na stronie gabinetu zaprzestac wyrywania wlosow z twarzy trzeba na minimum 4 tygodnie. A wiec co przez ten czas? mam chodzic z dlugimi, czarnuymi wasami? Czy golic sie maszynka jak facet? To prze zten czas jeszcze bardziej sie wzmocnia od golenia przeciez i czy na zabieg trzeba isc z leciutkim odrostem czy ma byc wygolona, gladka skora pare godz przed golenie? I jak dlugo utrzymuje sie zaczerwienienie po laserze? Widac juz jakies efekty po pierwszym razie? W miedzy czasie pomiedzy 1 a drugim laserem tez golenie maszynka? I po zabiegu usuwanie ile czasu nie mozna sie opalac?
smiley albo ktos inny kto usuwal laserem wasy plissska odpowiedzcie
QsQs jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-15, 09:28   #994
smiley
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez QsQs Pokaż wiadomość
smiley , czy mialas 16 lat jak usunelas wasa laserem? Jakim sposobem usuwalas wasy przed laserem?
Jak czytalam na stronie gabinetu zaprzestac wyrywania wlosow z twarzy trzeba na minimum 4 tygodnie. A wiec co przez ten czas? mam chodzic z dlugimi, czarnuymi wasami? Czy golic sie maszynka jak facet? To prze zten czas jeszcze bardziej sie wzmocnia od golenia przeciez i czy na zabieg trzeba isc z leciutkim odrostem czy ma byc wygolona, gladka skora pare godz przed golenie? I jak dlugo utrzymuje sie zaczerwienienie po laserze? Widac juz jakies efekty po pierwszym razie? W miedzy czasie pomiedzy 1 a drugim laserem tez golenie maszynka? I po zabiegu usuwanie ile czasu nie mozna sie opalac?
smiley albo ktos inny kto usuwal laserem wasy plissska odpowiedzcie
tak i usuwam go nadal...narazie miałam dopiero drugi zabieg
a wyrywałaś wczesniej? bo ja z nim sie meczyłam i niczym go nie usuwałam ;| oni cie tam przed zabiegiem sami powinni ogolic (przynajmniej tak u mnie robią).To zależy od osoby ile sie utrzymuje zaczerwienienie. Np. u mnie znika zaraz po wyjsciu z gabinetu Widać od razu efekty. Idziesz, oni ci golą a potem usuwają laserem. Przez kilka dni ich w ogole nie widać a potem odrasta ich mniej. Nie raz sie trafi jakis czarny ale przez pierwsze 6 tyg nie wolno ich usuwać bo same wypadają potem mozesz je usuwac jak chcesz (instrukcje ci dadzą w gabinecie)ja i tak ich nie usuwam bo mi to starcza na dwa miesiace pomiedzy depilacjami i tak go nie widac bo sa przerzedzone
przez pierwszy tydzien sie w ogole nie wolno opalać
potem nastepne 3tyg z silnym filtrem
potem moze byc mały filtr (zalezy tez od ciebie) ale tez lepiej unikac słonca na twarzy...i chyba miesiąc przed laserem tez si enie wolno opalać wiec ja sie nei oplalam w ogoóle bo mam co 2 miesiace wiec nie mam kiedy
w gabinecie ci powiedzą wszystko i bedziesz miała lepsze info ;P bo oni patrzą na osobe i dobieraja odpowiednio do niej wszystko..sile lasera itp
Stary 2009-06-15, 21:09   #995
lalaith
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Dziewczyny a czy jest sens usuwanie meszka który nie jest bardzo widoczny, ale ja chyba wolałabym go nie mieć niż mieć..?
Ale jak mówię jest bardzo mało widoczny i nie chcę żeby był póxniej widoczny bardziej..
Skłaniam się ku plastrom Tanita...
lalaith jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 01:53   #996
tworazka
Zakorzenienie

moja przygoda z wasikiem... majac 15 lat kumpel do mnie - wez idz ogol wasy wzielam maszynke rachu ciachu hahaha dobra bylam potem patrze wyrasta wiecej, kupa sie nogawka wytaczala, modlitwy nie dzialaly wzielam rozjasniacz... dawal rade!!! raz na pol roku i szafa gra, a teraz patrze a one sa rozjasnione ale dlugie xDD dzisiaj masochizm z penseta aaah bolalo, ale mam gladsza skorke nad warga niz Twoje oko :P wiekszy wplyw gotowki ide je usunac na stale! takto niewidac, ale po nalozeniu pudru %-. loool normalny az sama z siebie sie smieje :P pozdrawiam
tworazka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 18:27   #997
lalaith
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
moja przygoda z wasikiem... majac 15 lat kumpel do mnie - wez idz ogol wasy wzielam maszynke rachu ciachu hahaha dobra bylam potem patrze wyrasta wiecej, kupa sie nogawka wytaczala, modlitwy nie dzialaly wzielam rozjasniacz... dawal rade!!! raz na pol roku i szafa gra, a teraz patrze a one sa rozjasnione ale dlugie xDD dzisiaj masochizm z penseta aaah bolalo, ale mam gladsza skorke nad warga niz Twoje oko :P wiekszy wplyw gotowki ide je usunac na stale! takto niewidac, ale po nalozeniu pudru %-. loool normalny az sama z siebie sie smieje :P pozdrawiam
Fajnie że umiesz się z tego śmiać bo ja bym rozpaczała.
lalaith jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 22:46   #998
tworazka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
Fajnie że umiesz się z tego śmiać bo ja bym rozpaczała.

sa gorsze rzeczy w zyciu zz ta da sie poradzic pozdrawiam dziewczynki, ja polecam pensete choc wosku nie uzywalam, ale napewno sie skusze
tworazka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 07:16   #999
plecki
Raczkowanie

no ja z wąsikiem też się pożegnałam z pomocą wosku.
Pierwszą depilację robiłam u kosmetyczki bo bałam sie jak cholera ale jakoś dałam radę. Kosmetyczka była chyba jakaś nie teges bo po wszystkim na do widzenia posmarowała mi to podkładem "żeby nie było widać zaczerwienienia" przez co co najmniej przez 2 tyg. chodziłam z mini pryszczykami których ruszyć sie nie dało bo bolało.
Teraz sama sobie depiluje plastrami z Joanny i jestem bardzo zadowolona, zaczerwienienie schodzi po 15 minutach
- Musisz mieć. Inaczej nie przyszłabyś tutaj."
plecki jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 15:32   #1000
Gosia3ek
Przyczajenie

ja zaczęlam usuwać wąsik chyba z 5 lat temu...
pierw próbowałam rozjaśniaczami, ale po tym mialam tylko czerwone plamy :/ hehe nie bylam sama, bo siostra z mamą poszły w ten sam krok co ja ... tata sie śmiał i mówił ogól. dzieki bogu, że nie byłam tak głupia. tworazka bez obrazy szalona kobieto:P jak mialam z 10 lat, wypróbowałam maszynke elektryczną, którą kupiła sobie moja mama, na rękach ! poźniej sterczały mi włosy jak głupie. długie i czarne. gdyby jeszcze przylegały do ciała to ok. a tak to wyglądałam jakbym miała cały czas gęsią skórkę. teraz depilator w ruch i nie narzekam . co do wąsiku usuwam go pensetką. gdy będe mieć przypływ gotówki to zdecyduje sie na laser. ale to nie predko :P moze jak bede starsza i nie będzie mi sie chciało pensetkować. eh... trzeba sobie radzić. żyć się z tym da
jestem z natury ciemną brunetką i moje owłosienie jest dość widoczne, własnie jestem po Sally Hansen na brzuszku i baczki na twarzy rozjaśnione. polecam na prawdę :P zobaczymy jak będzie dalej. bo gdy używałam zwykłych rozjaśniaczy do włosów to miałam odrosty ... (?) prze śmiesznie to wyglądało :P
Gosia3ek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 22:37   #1001
promyczek609
Przyczajenie

Lightbulb Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Polecam depilację woskiem u kosmetyczki- boli tylko sekundkę a na jakiś czas jest spokój a jeśli użyje takiego urządzenia z prądem po depilacji- żadnych śladów, krostek ani czerwonych miejsc a koszt tylko 8 zł
Stary 2009-06-26, 23:55   #1002
mysza12345
Przyczajenie

Dot.: Re: Pomocy!!! ........ włoski...........

mam wąsik nad górną wargą. Do jego usunięcia raz użyłam kremu do depilacji. Teraz kiedy przeczytałam te wszystkie rady, zastanawiam sie czy dobrze zrobiłam . Mam kontynuować depilacje kremem czy może przestawić sie na wosk?
mysza12345 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 06:05   #1003
smiley
Zadomowienie

Dot.: Re: Pomocy!!! ........ włoski...........

Cytat:
Napisane przez mysza12345 Pokaż wiadomość
mam wąsik nad górną wargą. Do jego usunięcia raz użyłam kremu do depilacji. Teraz kiedy przeczytałam te wszystkie rady, zastanawiam sie czy dobrze zrobiłam . Mam kontynuować depilacje kremem czy może przestawić sie na wosk?
lepiej przestaw sie na wosk....bo z tym usuwaniem to roznie potem jest
chyba ze taki efekt cie zadowoli
Stary 2009-06-27, 09:22   #1004
marta_d1
Zakorzenienie

GG do marta_d1

Zamówiłam sobie na allegro paski z pasta cukrową do depilacji wąsika. Mam też normalna paste, ale nie za bardzo umiem sobie poradzić z depilacja wąsa. Mam nadzieję, że paski będa lepsze. Pasta cukrowa nie spowodowało u mnie żadnych podrażnień, ani wysypu krostek. Niestety po wosku jest tragedia. Narazie wyrywam włoski pęsetką.
Stary 2009-06-27, 18:42   #1005
16Bella16
Raczkowanie

hej ja również ostatnio zrobiłam depilacje wąsika zimnym woskiem (tanita). Dokładnie to dwa dni temu. Wczoraj posmarowałam kremem Nivea, ale chyba źle zrobiłam, gdyż dzisiaj niestety powyskakiwały mi takie krostki (tak jakby małe pryszcze), skora stała się bardziej szorstka ;/ i trochę mi skora schodzi ;/ co mogę zrobić aby trochę temu zapobiec? długo takie objawy będą trwały? może rumianek pomoże?
16Bella16 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-04, 17:31   #1006
monika2806
Raczkowanie

a na jaką długość trzeba zapuścić te włoski?? ja zrobiłam wczoraj plastrami pierwszy raz na twarzy i kurcze nic mi nie wyrwało,moze za krotkie bo mialy tak na oko 3mm
Stary 2009-07-05, 16:17   #1007
elincia
Przyczajenie

Witam serdecznie
Przyłączam się do Was, dziewczyn z takim problemem. Ja w sumie od wielu lat męczyłam się ale chyba po jakimś czasie się przyzwycziłam, ludzie mnie akceptowali z takim wyglądem. Teraz postanowiłam, że czas coś z tym zrobić bo już dłużej nie mogłam wytrzymać, czułam się gorsza od innych przez ten okropny wąsik. Zdecydowąłm pójść na wosk bo najtaniej, byłam u kosmtyczki w środę, zrobiła mi też maseczke opóźniającą wzrost włosków. dzis jest niedziela i widzę takie małe czarne krostki. czy to oznacza że te włosy już rosną?? czy ja bee musiała co 2 tyg chodzic na usuwanie?? wkurzyłam się bo myslalm ze przez miesiac bede miala spokoj a tu po kilku dniach widac... eh ciezko. chciałabym laserem zrobic ale to trodszke czasu potrzebuje zeby kasiore uzbierac na to, niby 200 zł nieduzo ale co miesiac czy półtora to troszke jest a ja teraz mam inne wydatki. i dlatego wlasnie zdecyydowalam sie na wosk ale teraz sie przerazilam ze tak czest bede musiala chodzic. a moze to dlatego ze 1 raz i byly za dlugie i nie zostaly wyrwane zbyt dokladnie?? jakie sa wasze doswiadczenia. pewnie juz ktos tu to pisal ale za duzo jest doczytania wiec prosze o odpowiedź. dziekuję, pozdrawiam
elincia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-05, 20:09   #1008
smiley
Zadomowienie

rosną rosną
nawet po laserze juz po kilku dniach widac slady (male ale jednak ;D) teraz jestem miesiac po i mam dosyc meszek ale nie to co bylo ;D i taki jasny i przerzedzony ze go nie widac
Stary 2009-07-06, 08:44   #1009
marta_d1
Zakorzenienie

GG do marta_d1

Cytat:
Napisane przez elincia Pokaż wiadomość
Witam serdecznie
Przyłączam się do Was, dziewczyn z takim problemem. Ja w sumie od wielu lat męczyłam się ale chyba po jakimś czasie się przyzwycziłam, ludzie mnie akceptowali z takim wyglądem. Teraz postanowiłam, że czas coś z tym zrobić bo już dłużej nie mogłam wytrzymać, czułam się gorsza od innych przez ten okropny wąsik. Zdecydowąłm pójść na wosk bo najtaniej, byłam u kosmtyczki w środę, zrobiła mi też maseczke opóźniającą wzrost włosków. dzis jest niedziela i widzę takie małe czarne krostki. czy to oznacza że te włosy już rosną?? czy ja bee musiała co 2 tyg chodzic na usuwanie?? wkurzyłam się bo myslalm ze przez miesiac bede miala spokoj a tu po kilku dniach widac... eh ciezko. chciałabym laserem zrobic ale to trodszke czasu potrzebuje zeby kasiore uzbierac na to, niby 200 zł nieduzo ale co miesiac czy półtora to troszke jest a ja teraz mam inne wydatki. i dlatego wlasnie zdecyydowalam sie na wosk ale teraz sie przerazilam ze tak czest bede musiala chodzic. a moze to dlatego ze 1 raz i byly za dlugie i nie zostaly wyrwane zbyt dokladnie?? jakie sa wasze doswiadczenia. pewnie juz ktos tu to pisal ale za duzo jest doczytania wiec prosze o odpowiedź. dziekuję, pozdrawiam
To wcale nie dziwne, że po 1 razie Ci tak szybko odrastają. Włoski sa jeszcze mocne. Nie poddawaj się i depiluj je regularnie. Wkońcu osłabisz cebulki. A może spróbuj pojedyncze włoski wyrywać pęsetą? To nie boli a jest skuteczne. Nie musisz iść do kosmetyczki.
Stary 2009-07-06, 08:54   #1010
asiek150
Raczkowanie

też mam z tym problem , ale jak robilam woskiem to później wyskakiwaly mi czerwone krostki i przebarwienia, pęsetą też wyrywalam, ale to za duzo roboty, niedokladnie i boli:/
asiek150 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 21:55   #1011
elincia
Przyczajenie

Dzięki dziewczyny za odpowiedź powyrywam je penseta a jak juz beda długie to pojde do kosmetyczki. naprawde powiem Wam, że się zdziwiłam tym że tak szybko widać bo myślałam, że naorawdę gdzie ok. 2 tyg będzie dopiero coś widać ale jak mówicie, że wszystko jest dobrze to się uspokoiłam. w sumie zdziwiłam się tym bardziej, że kobieta zrobiła mi maseczkę opóźniającą odrost więc co by było gdyby jej nie zrobiła?? hmm a może to wielka ściema z tą maseczką?? pewnie już po 2 tyg będę musiała pójść ale co tam już mi się tak podoba to, że nie mam tego wąsika, że mogę pocierpieć. naprawdę czuję lepiej i bardziej pewniej
pozdrawiam
elincia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 07:33   #1012
marta_d1
Zakorzenienie

GG do marta_d1

Cytat:
Napisane przez elincia Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za odpowiedź powyrywam je penseta a jak juz beda długie to pojde do kosmetyczki. naprawde powiem Wam, że się zdziwiłam tym że tak szybko widać bo myślałam, że naorawdę gdzie ok. 2 tyg będzie dopiero coś widać ale jak mówicie, że wszystko jest dobrze to się uspokoiłam. w sumie zdziwiłam się tym bardziej, że kobieta zrobiła mi maseczkę opóźniającą odrost więc co by było gdyby jej nie zrobiła?? hmm a może to wielka ściema z tą maseczką?? pewnie już po 2 tyg będę musiała pójść ale co tam już mi się tak podoba to, że nie mam tego wąsika, że mogę pocierpieć. naprawdę czuję lepiej i bardziej pewniej
pozdrawiam
Ja tam nie wierze w te wszystkie kremy/maseczki opóźniające odrastania. Nastepnym razem poproś o maseczkę łagodząca, pewnie będzie z niej większy pożytek Ja też sie bardzo źle czuje z moim wąsikiem. Teraz czekam aż odrośnie, bo kupiłam sobie paski z pasta cukrową. Krepuje sie tym wąsikiem, bo mam wrażenie , że wszyscy sie gapią. Więc wyrywam te naciemniejsze pensetą.
Stary 2009-07-10, 13:04   #1013
Annabelle
Zadomowienie

A więc tak. Włoski nad górną wargą usuwam od 6 klasy podstawówki. Taki, "genetyczny" prezent od rodziców Pewnie pojawią się pytania - taka młoda, pewnie nie były widoczne, coś tam, coś tam... A i owszem - były. Bardzo fe. Około 2-3 lata wyrywałam u kosmetyczki, raz w miesiącu, woskiem. Teraz sama wyrywam w domu pęsetą. To znaczy, już od dawna tak robię Raz w tygodniu - pojedyncze, cieniutkie i delikatne włoski.

Annabelle jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 13:13   #1014
Czarna14
Wtajemniczenie

Wcale mnie to nie dziwi bo też muszę usuwać włoski od 6-tej podstawówki (albo nawet od 5-tej )
Stary 2009-07-10, 13:37   #1015
PrawieSkrzypaczka
Przyczajenie

Idę dzisiaj do kosmetyczki na wosk. Strasznie się boję.. ;P
więc pytanie.. : Czy to pewne, że po zabiegu włoski można usuwać pęsetą i nie będą one widoczne?
i.. średnio jak długo pozostaje zaczerwienienie?

Z góry dziękuję i pozdrawiam..
Jak to dobrze, że nie tylko ja mam taki głupi problem, który wpędza w straszne kompleksy ;/
PrawieSkrzypaczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 13:52   #1016
Annabelle
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez PrawieSkrzypaczka Pokaż wiadomość
Idę dzisiaj do kosmetyczki na wosk. Strasznie się boję.. ;P
więc pytanie.. : Czy to pewne, że po zabiegu włoski można usuwać pęsetą i nie będą one widoczne?
i.. średnio jak długo pozostaje zaczerwienienie?

Z góry dziękuję i pozdrawiam..
Jak to dobrze, że nie tylko ja mam taki głupi problem, który wpędza w straszne kompleksy ;/
Mnie to tam nie wpędza w kompleksy
Skoro idziesz pierwsz raz zaczerwienienie może utrzymywać się nawet przez cały następny dzień. Ale potem na pewno będzie git
Ale czy po pierwszym zabiegu można usuwać od razu pęsetą? Pewnie, że można - jeżeli ma się 3 godziny wolne ^^ Włoski nie odrosną słabsze po pierwszym razie

Annabelle jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 16:17   #1017
PrawieSkrzypaczka
Przyczajenie

Ok, dziękuję. Już po wszystkim !
PrawieSkrzypaczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 17:54   #1018
marta_d1
Zakorzenienie

GG do marta_d1

No więc wypróbował paski z pasta cukrową. Włoski sie super wyrwały, nie bolało aż tak jak woskiem. Niestety również po paście wyskoczyły mi krostki Już sie goja, ale nie wygląda to za fajnie. No cóż, trudno, chyba nie ma sposobu bez krostek ( nie biore pod uwage laseru).
Stary 2009-07-10, 18:15   #1019
illegale
Wtajemniczenie

GG do illegale

Ja tam regularnie usuwam te wloski kremem i jest ok. Ale ostatnio wpadlam na pomysl smarowania ich woda utleniona w zelu 3%. Po dluzszym czasie i regularnym stosowaniu sie rozjasnia i bede slabsze i depilacja kremem bedzie rzadsza. Co do rozjasnienia skory, to i tak mam jasna skore i do tego uparcie daze, by byla taka bielutka, wiec mi to zwisa.
Ta woda utleniona w zelu to marki GEMI jest, nie pamietam dokladnie nazwy, zamierzam uzywac tez na rece i pachy, by byly jasniejsze i ciensze wloski. Do tej pory uzywalam tam zwyklej wody utlenionej (cieklej) ale w zelu bedzie wygodniej, a efekty pewnie bede dalej tak samo dobre.
Podobno w salonach fryzjerskich mozna kupic wieksze stezenie, mocno oslabia wloski, wypadaja nawet. Ale jakos sie boje.

Moja mała Amelio, twoje kości nie są ze szkła. Możesz zderzać się z życiem.

illegale jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 18:40   #1020
Akretnirps16
Przyczajenie

Jako brunetka nie mogłam znieść tego wąsiku więc sięgnełam po krem amerykański który w 5 minut usunął wszystkie włoski, ten jak również nastepny krem nieodpowiadały mi zapachem . Śmierdziały jak zgniłe jajo według mnie . Używałam kremów z Venity i teraz kupiłam sobie cukrowy z aloesem, równie dobrze działa i dość ładnie pachnie. Wosku jeszcze nie używałam. Wystarczy mi raz na tydzien albo rzadziej krem.

Kobieta, aby pójść do łóżka z mężczyzną, potrzebuje bliskości, zaufania i poczucia więzi. Mężczyzna - przeważnie - potrzebuje tylko miejsca.
Janusz Leon Wiśniewski
Akretnirps16 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości