Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plastry - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-01-04, 14:03   #1171
olka9553
Przyczajenie

Unhappy Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Dziewczyny ratunku !
Wczoraj użyłam plastrów joanna do wąsika pod nosem. Miałam je już kilka razy i nic mi nie było. Ale nie tym razem. Ratunku ! Od wczoraj do teraz nadal mam czerwone pod nosem ! i troche piecze ... Może mniej niż wczoraj ale jest ! Prosze o pomoc czy to samo zejdzie ? :'(

Edytowane przez olka9553
Czas edycji: 2011-01-04 o 14:05
olka9553 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 15:41   #1172
skarpetta
Wtajemniczenie

Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Cytat:
Napisane przez olka9553 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ratunku !
Wczoraj użyłam plastrów joanna do wąsika pod nosem. Miałam je już kilka razy i nic mi nie było. Ale nie tym razem. Ratunku ! Od wczoraj do teraz nadal mam czerwone pod nosem ! i troche piecze ... Może mniej niż wczoraj ale jest ! Prosze o pomoc czy to samo zejdzie ? :'(
Zejdzie, posmaruj czymś łagodzącym
skarpetta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 22:35   #1173
diotorka
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

jejku kupial wybielacz sally hansen 2010 )) masakra ))))))))rewelka...))
diotorka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 13:19   #1174
anka180
Przyczajenie

Witam Serdecznie Pomimo, że jestem tu początkowa, mogę troszkę doradzić w tej sprawie. Też mam okropny problem z wąsikiem (a właściwie to miałam). Pierwsze co wyrwałam sobie sama plastrem z woskiem... odradzam! trzeba go dobrze podgrzać i jest niezbyt przyjemny w odrywaniu. Więc poszłam do kosmetyczki... 10zł hmm no trochę dużo jak na chwilę bólu, no ale ok wszystko ładnie pięknie ale po tygodniu troszkę już było go widać... Co 3 tyg bym musiała chodzić. Zdenerwowałam się i zamówiłam sobie podgrzewacz + wosk i jestem zadowolona Kiedy się pojawi natychmiast sobie usunę, co prawda początki troszkę trudne ale daję radę i jak najbardziej polecam Pozdrawiam

---------- Dopisano o 13:19 ---------- Poprzedni post napisano o 13:16 ----------

Aaa i co do zaczerwienia po zabiegu... Jest widoczne przez małą godzinkę Sprawdzałam na koleżance i jej również szybko zniknęło
anka180 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 01:26   #1175
ziutaziut
Przyczajenie

dziewczyny a czy może próbowała któraś cukrowania górnej wargi metodą domową?
w internecie można znaleźć przepis na taką pastę cukrową. Po zapoznaniu się z zaletami tej metody wydaje mi się ona najlepsza bo obawiam się efektu zaczerwienia po woskowaniu. No i sam sposób wyrywania (zgodnie z kierunkiem wzrostu włosa) też wydaje mi się lepszy bo chyba gwarantuje usunięcie paskuctwa z cebulką
jakie wy macie opinie/ doświadczenia?

ogólnie woskowanie i cukrowanie wydają mi się są bardzo podobne. Możecie napisać jak wygląda warga po takiej depilacji? czy wszystkie włosy są usuwane? boje się że będzie gładka jak przysłowiowa pupa niemowlaka. Nie chcę takiego efektu bo sam meszek nad górną wargą wydaje mi się być całkiem naturalny byleby nie był gęsty, długi i brązowy...
Pomóżcie kochane
ziutaziut jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 10:13   #1176
skarpetta
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez ziutaziut Pokaż wiadomość
dziewczyny a czy może próbowała któraś cukrowania górnej wargi metodą domową?
w internecie można znaleźć przepis na taką pastę cukrową. Po zapoznaniu się z zaletami tej metody wydaje mi się ona najlepsza bo obawiam się efektu zaczerwienia po woskowaniu. No i sam sposób wyrywania (zgodnie z kierunkiem wzrostu włosa) też wydaje mi się lepszy bo chyba gwarantuje usunięcie paskuctwa z cebulką
jakie wy macie opinie/ doświadczenia?

ogólnie woskowanie i cukrowanie wydają mi się są bardzo podobne. Możecie napisać jak wygląda warga po takiej depilacji? czy wszystkie włosy są usuwane? boje się że będzie gładka jak przysłowiowa pupa niemowlaka. Nie chcę takiego efektu bo sam meszek nad górną wargą wydaje mi się być całkiem naturalny byleby nie był gęsty, długi i brązowy...
Pomóżcie kochane
Właśnie jakiś czas temu pukałam się w czoło 'po co kupiłam pastę cukrową, skoro mogę zrobić sama?'. Gdy skończy mi się kupna przymierzę się do własnej produkcji
Stosowałam tylko pastę cukrową przy dobrej temp. pasty, dobrego przywarcia i prawidłowej aplikacji i odrywania, włoski znikają wszystkie. Jeśli jakieś zostaną, przykładam oderwany plaster pasty ponownie nakładam, rozcieram i znowu odrywam
Planuję do walki z owłosieniem skręcić serum z telocapilem, wspominanym już w wątku.
Stary 2011-02-07, 14:16   #1177
monika242424
Przyczajenie

Dot.: Wąsik nad górna wargą

Hej mam problem z wąsikiem i nie wiem co robić woskiem u kosmetyczki ,czy sama jakimiś plastrami z woskiem, laser odpada bo to koszta, i to rozjaśnianie to też raczej lipa i tak będą tylko że jasne więc nie doradźcie coś

Cytat:
Napisane przez annan_ Pokaż wiadomość
po wosku bedzie czerwony slad. Poza tym, do wosku musisz zmyc makijaz i nie nalozysz go po zabiegu.

Proponuje robic wosk samemu w domku, wieczorem. Rano wstajesz z gladka, niezaczerwieniona skora. Mozesz poprosic mame/sostre/kolezanke, by pomola ci z tym. Samemu moze byc trudno za pierwszym razem. Ja walcze sama z wasikiem i jest ok. Kupuje wosk za 6 zl, ktory starcza pewnie na rok

witam a jaki ten wosk kupujesz że za 6 zł i ci na tyle starcza czekam na odpowiedz

laser moze nie odzialac. Sama robilam laser na pachy,wiec wiem cos nie cos. Aby efekt byl, wlos musi byc jak najciemniejszy (inaczej nie pochlonie prmieniowania, wiec nie zadziala). Po dugie bedzie potrzebne wiele zabiegow. Ja wlasnie szykuje sie na 5. Gdyy ktos nie wiedzial, ze chodze a laser, nie domyslilby sie sam. Nie ma na razie powalajacych efektow. A namargineie polecam salon studio light w zabkach pod warszawa. Dobre ceny, znikza 50% po trzecim zabiegu, profesjonalna i mila obsluga, wszystko na najwyzszym poziomie. Jedyna nieogodnosc, to oddalenie od centrum. Stad nizsze ceny.

Ogolnie plecam wosk. Bron boze depilatorem!!!!!!!!!!!
monika242424 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 14:22   #1178
skarpetta
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez monika242424 Pokaż wiadomość
Hej mam problem z wąsikiem i nie wiem co robić woskiem u kosmetyczki ,czy sama jakimiś plastrami z woskiem, laser odpada bo to koszta, i to rozjaśnianie to też raczej lipa i tak będą tylko że jasne więc nie doradźcie coś
przeczytać chociaż ostatnie pare stron.
Stary 2011-02-07, 16:59   #1179
tallyw
Przyczajenie

Cześć dziewczyny Borykam się z tym samym problemem co wy. Mam wąsik nad górną wargą. Nie jest on jakiś bardzo ciemny, ale wystarczająco widoczny, aby mi przeszkadzał. Jestem blondynką, ale oprawę oczu, a także owłosienie w 'naturalnych' miejscach mam ciemne. Moja mama (również blondynka) ma wąsik i nieco owłosienia na policzkach i brodzie. U mnie jest tylko wąsik i chciałabym pozbyć się go w gabinecie przy kuracji ciepłym woskiem. Tu pojawiają się wątpliwości: moja mama twierdzi, że jeśli teraz, w wieku 15 lat (w kwietniu kończę 16), zacznę te zabiegi to włoski będą wyrastać coraz ciemniejsze i grubsze. Co o tym myślicie? Czy w tym wieku, jeśli jeszcze nie mam uregulowanego okresu (czyli zmienia mi się poziom hormonów, co prawdopodobnie jest główną przyczyną wąsika) mogę już zacząć usuwać wąsik ciepłym woskiem u kosmetyczki? Pozdrawiam
tallyw jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 14:08   #1180
skarpetta
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez tallyw Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Borykam się z tym samym problemem co wy. Mam wąsik nad górną wargą. Nie jest on jakiś bardzo ciemny, ale wystarczająco widoczny, aby mi przeszkadzał. Jestem blondynką, ale oprawę oczu, a także owłosienie w 'naturalnych' miejscach mam ciemne. Moja mama (również blondynka) ma wąsik i nieco owłosienia na policzkach i brodzie. U mnie jest tylko wąsik i chciałabym pozbyć się go w gabinecie przy kuracji ciepłym woskiem. Tu pojawiają się wątpliwości: moja mama twierdzi, że jeśli teraz, w wieku 15 lat (w kwietniu kończę 16), zacznę te zabiegi to włoski będą wyrastać coraz ciemniejsze i grubsze. Co o tym myślicie? Czy w tym wieku, jeśli jeszcze nie mam uregulowanego okresu (czyli zmienia mi się poziom hormonów, co prawdopodobnie jest główną przyczyną wąsika) mogę już zacząć usuwać wąsik ciepłym woskiem u kosmetyczki? Pozdrawiam
Moim zdaniem tak, i jak dla mnie wiek nie ma nic do tego. Warto zrobić badania hormonów. Nie jestem wiele od Ciebie starsza a depiluję mój problem
Stary 2011-02-24, 16:28   #1181
Ciacholina2
Przyczajenie

Ja na twoim miejscu kupiłabym właśnie jakiś preparat rozjaśniający
Moja koleżanka ma ten sam problem(ja na szczęście nie ; pp) i kilka razy poszła do kosmetyczki ale tak :za wosk płaciła 15 zł, potem przez kilka godzin w okolicy ust skóra jest zaczerwieniona i boli a do tego włoski zaczynają odrastać już po 2,5 tygodnia..dlatego odradzam ci kosmetyczkę ;]
Ciacholina2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 18:00   #1182
asiulek19
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Hej
Właśnie od nie dawna też mam ten problem na środku mam niewidoczne włoski,a bardziej przy kącikach ust ciemne.Strasznie jestem przewrażliwiona na tym punkcie wydaje mi się,że każdy się na niego gapi ,jak gadam ze znajomymi...Mam 17 lat i nie wiem czy wybrać się do kosmetyczki czy kupić rozjaśniacz co mi radzicie? Jestem ciemną blondynką. Raz zdarzyło mi się wyrwać pęsetą,ale tylko raz mam nadzieję,że nie będzie gorzej?

asiulek19 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 12:41   #1183
wyleworwerowany
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez korolowa Pokaż wiadomość
dziewczyny polecam cukrowanie!!!!!! ile ja się meczyłam z moim "problemem" nad górną wargą

wosk, rozjaśnainie, penseta, plastry - wszytskie metody miały jakieś minusy

wosk - miałam zawsze przez 4 do 5 dni, podrażnienie i krosteczki ropne, bleee a włoski odrastały szybko i szczególnie ten meszek był coraz bardziej widoczny ( zakładam, ze kosmetyczka zamiast wyrywać włoski z cebulką w dużej mierze je urywała! )

rozjaśnianie - u mnie po tym specyfiku Sally miałam żłóte i mocno widoczne włoski,
penseta wiadomo - to już ostateczność

plastry - sama jak robiłam to też włoski urywałam i miałam podrażnienie

////wiec posżłam w końcu na cukrowanie, było to dokładnie 27 sierpnia i ....yupiiiii jeszcz enie byłam drugi raz, meszek odrasta mega powoli i jest malusi, kilka pojedyńczyc włosków wyrosło szybciej ( jakies 5 ) a reszta wolniutko i zdecydowanie cieńsze!!1 to chyba taki efekt, którego zawsze oczekiwałam po wosku NO I BRAK PODRAŻNIENIA i tych wstrętnych bąbelków!!!! polecam cukrowanie!

zapłaciłąm 35 zł ale warto

Dziękuję za radę!! Po wizycie u kosmetyczki przez tydzień wstydziłam się wyjść z domu- pod nosem miałam mnóstwo krostek ropnych. Do pasty cukrowej nie byłam przekonana, ale skoro piszesz że nie miałaś podrażnień to i chyba ja spróbuję...
wyleworwerowany jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 20:31   #1184
forumowiczka95
Raczkowanie

Witajcie
Mam 16 lat i również mam problem z wąsikiem. Na brodzie wyrywam go pęsetą a pod nosem nie ruszam...niestety jest trochę widoczny. Do tego od pewnego czasu trochę mam go na brzuchu ;( wiem, że najlepiej iść do endokrynologa ale mam bardzo duży żal do tych lekarzy. Badałam się i najpierw mi wyszedł podwyższony testosteron, przesiedziałam długo w szpitalu - tylko na jakąś żałosną zbiórkę moczu. Nagle się okazało, ze jestem zdrowa ;P tylko szkoda, że dalej nie wiem skąd mi tak rosną mocno włoski, nawet mam trochę z drugiej strony kolana(nie wiem jak ta część ciała się nazywa). Boję się użyć plastrów lub iść do kosmetyczki bo boję się, że włoski pod nosem będą odrastać. Wyrywam pęsetą na brodzie i ciągle tak samo rośnie ;(
forumowiczka95 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 16:19   #1185
Pysia93
Raczkowanie

Witam Mam kilka pytań do Pani Beaty Krajnik. Jeszcze niedawno miałam mały, prawie niewidoczny wąsik, ale czasami wyrywałam sobie pojedyncze włoski pęsetą. No i wtedy zaczął się mój problem. Włoski zaczęły odrastać dłuższe i ciemniejsze, były bardzo widoczne. Kupiłam sobie rozjaśniacz Sally Hansen, na początku byłam nim zachwycona, ale potem zauważyłam że tak naprawdę to i tak bardzo go widać, mimo iż jest jaśniejszy. Tak więc zastanawiam się nad depilacją woskiem, ale obawiam się że w moim przypadku, jeśli po pęsecie sytuacja się pogorszyła, to czy wosk też ich nie "wzmocni"? No i brwi odrastają mi szybko, więc boję się że i z wąsikiem by tak było, że musiałabym depilować co 3-4 dni... Tego bym już nie zniosła. Bardzo proszę o odpowiedź.
Pysia93 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 22:39   #1186
hero1701
Przyczajenie

dziewczyny!! mam zaledwie 15 lat a od około dwóch lat temu pojawił mi się wąsik, z dnia na dzien coraz większy, ciemniejszy, to była MASAKRA! czarny jak smoła! było go widać na kilometr, nie wiedziałam co robić, próbowałam sztuczek z wodą utlenioną, chciałam iść do kosmetyczki na wyrywanie woskiem czy cos w tym stylu... aż zobaczyłam ten krem=SALLY HANSEN CREME HAIR BLEACH, Jezu to było jak objawienie! po pierwszym użyciu wąsy jakby zniknęły! co prawda są ale tylko czuć je lekko w dotyku, a w ogóle nie widać, trochę tylko się świecą na słońcu i nic więcej! już się nie wstydzę być blisko twarzą w twarz, bo tego mojego dawnego problemu kompletnie nie widać użyłam pierwszy raz ten krem i dał on efekt na około dwa tygodnie, następnie znowu. i nie mam żadnych podrażnień skóry itd. nic! JEST CUDOWNY! polecam, naprawdę!! ;D Kupiłam go w Sephorze za 32,50 zł )
hero1701 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 15:51   #1187
forumowiczka95
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez hero1701 Pokaż wiadomość
dziewczyny!! mam zaledwie 15 lat a od około dwóch lat temu pojawił mi się wąsik, z dnia na dzien coraz większy, ciemniejszy, to była MASAKRA! czarny jak smoła! było go widać na kilometr, nie wiedziałam co robić, próbowałam sztuczek z wodą utlenioną, chciałam iść do kosmetyczki na wyrywanie woskiem czy cos w tym stylu... aż zobaczyłam ten krem=SALLY HANSEN CREME HAIR BLEACH, Jezu to było jak objawienie! po pierwszym użyciu wąsy jakby zniknęły! co prawda są ale tylko czuć je lekko w dotyku, a w ogóle nie widać, trochę tylko się świecą na słońcu i nic więcej! już się nie wstydzę być blisko twarzą w twarz, bo tego mojego dawnego problemu kompletnie nie widać użyłam pierwszy raz ten krem i dał on efekt na około dwa tygodnie, następnie znowu. i nie mam żadnych podrażnień skóry itd. nic! JEST CUDOWNY! polecam, naprawdę!! ;D Kupiłam go w Sephorze za 32,50 zł )
to brzmi jak reklama naprawdę chciałabym, aby to coś dawało - używał ktoś jeszcze tego preparatu? bo boję się dać 33zł i się zawieść ;(
Stary 2011-05-04, 21:09   #1188
gwiazdka93
Zakorzenienie

Ja używałam Jest świetny Jednak nie polecam kupowania w sklepach stacjonarnych, mają często wersje z 2000 r.- kremy są rzadkie, wręcz lejące i mało wydajne. Natomiast kremy z 2010 r. (do kupienia na all) to zupełnie inna bajka, idealnie się je nakłada, są bardziej wydajne i lepiej rozjaśniają
gwiazdka93 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 23:03   #1189
forumowiczka95
Raczkowanie

a nie ma czegoś tańszego i równie skutecznego?;D bo same przyznacie, że 30zł na wąsy(hehe)to lekka przesada xD a na ile on starcza?
Stary 2011-05-04, 23:12   #1190
mancya
Przyczajenie

Z woskiem, ja miałam o tyle problem, że skóra nad wargą staje się jaśniejsza. Głupio to po pewnym czasie wygląda i trudno potem to wyrównać. A któraś z Was próbowała nitką usuwać wąski?
mancya jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 23:32   #1191
gwiazdka93
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez forumowiczka95 Pokaż wiadomość
a nie ma czegoś tańszego i równie skutecznego?;D bo same przyznacie, że 30zł na wąsy(hehe)to lekka przesada xD a na ile on starcza?
Ja nie znam żadnego innego rozjaśniacza... Mi ta wersja z 2000r. (pół mniejsza) na sam wąsik starczała miesiąc (rozjaśniałam 2 razy w tyg.). Z kolei krem z 2010 r. używam na wąsik, policzki, brodę, szyję (niestety hirsutyzm tego wymaga) 2 razy w tyg. i również starcza na miesiąc. Podejrzewam, że dla os. stosującej ten krem z 2010r. na wąsik średnio raz w tyg. starczyłby na 2-3 mies.
Stary 2011-05-05, 10:57   #1192
nynka87
Zakorzenienie

GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87

Cytat:
Napisane przez mancya Pokaż wiadomość
Z woskiem, ja miałam o tyle problem, że skóra nad wargą staje się jaśniejsza. Głupio to po pewnym czasie wygląda i trudno potem to wyrównać. A któraś z Was próbowała nitką usuwać wąski?
a co to za metoda?
Stary 2011-05-05, 16:32   #1193
forumowiczka95
Raczkowanie

aha, jeszcze jedno, czy ten krem nie będzie kolidował z tym, że mam trądzik? ale i tak zamierzam to kupić - jakby coś to napiszę czy zadziałało ;D na "wąsa" sobie dam...gorzej z brodą...bo mi wyrastają one po 2,3 dniach, więc jak sens smarować w okolicach brody skoro i tak odrosną nowe...? ale jak nad górną wargą rozjaśnią włoski to też będę zadowolona
Stary 2011-05-05, 17:57   #1194
mancya
Przyczajenie

Smile Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Cytat:
Napisane przez nynka87 Pokaż wiadomość
a co to za metoda?

Dowiedziałam się o tym od koleżanki, która poznała kobiety z krajów arabskich. Nitkowanie to bardzo popularna tam metoda usuwania włosków z twarzy. Można trochę poczytać o tym w necie. I przynajmniej nie rozjaśnia tak skóry pod nosem. pozdrawiam.
mancya jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 19:17   #1195
gwiazdka93
Zakorzenienie

Cytat:
aha, jeszcze jedno, czy ten krem nie będzie kolidował z tym, że mam trądzik? ale i tak zamierzam to kupić - jakby coś to napiszę czy zadziałało ;D na "wąsa" sobie dam...gorzej z brodą...bo mi wyrastają one po 2,3 dniach, więc jak sens smarować w okolicach brody skoro i tak odrosną nowe...? ale jak nad górną wargą rozjaśnią włoski to też będę zadowolona
Ja stosuję ten krem pomimo trądziku i mi w żaden sposób nie pogarsza skóry Wiesz co, ja stosuję na policzki, brodę i przy okazji na miejsca w których wyrywam- wąsik i żuchwa. Fajnie czasem móc zobaczyć idealnie jasne włoski, choćby na te 2 dni
Stary 2011-05-06, 13:26   #1196
forumowiczka95
Raczkowanie

sry, że Was tak męczę, ale czy ten SALLY HANSEN CREME HAIR BLEACH kupię w aptece? bo trochę się wstydzę w normalnym sklepie xD i czy ten preparat nie pobudza włosków, aby były jeszcze ciemniejsze?
Stary 2011-05-06, 13:36   #1197
gwiazdka93
Zakorzenienie

Cytat:
sry, że Was tak męczę, ale czy ten SALLY HANSEN CREME HAIR BLEACH kupię w aptece? bo trochę się wstydzę w normalnym sklepie xD i czy ten preparat nie pobudza włosków, aby były jeszcze ciemniejsze?
To zależy, nie w każdej aptece jest... A jeśli już to tą wersję z 2000r., ta nowsza jest do kupienia tylko na allegro. Ja dawniej kupowałam tą starszą wersję w drogeriach (np. w drogerii "Natura"). To nie jest żaden powód do wstydu, naprawdę Ten preparat absolutnie nie pobudza włosków, on ma tylko działanie rozjaśniające
Stary 2011-05-06, 20:37   #1198
mancya
Przyczajenie

Cytat:
Hej, to żaden wstyd Raczej przejaw dbania od siebie
Stary 2011-05-07, 16:10   #1199
forumowiczka95
Raczkowanie

tak czy siak mnie do zawstydza, że mam nadmierne owłosienie w okolicach twarzy xD na allegro niestety nie ma tego kremu...;( dobrze jeszcze będzie, gdy będę potrafiła odróżnić wersje 2000 od 2010
Stary 2011-05-22, 16:10   #1200
meggy80
Przyczajenie

Witam wszystkie kobitki serdecznie .Mam ten sam problem z wąsikeim już od wielu lat niestety wcześniej przez 5 miesięcy miałam zabiegi laserowe chyba był to IPL ,ale nie pozbyłam sie wasika na stałe owszem włosków było mniej ,ale odrastały .zniechęcona wróciłam do metod wczesniejszyxch i zaczęłam męczyc je woskiem ,efekt jets na chwile obecna taki ,ze odrastaja i ledwo tydzień utrzymuje sie ta depilacja .
u mnie jeszcze zaczyna sie robić takie ciemne nad górna warga mimo ,ze włoski sa małe to widac jakby cień taki i to mnie tak wkurza bo te wąsy zaznaczają sie i widac je zdaleka. też tak macie??
jestem zdołowana tym problemem .bo w sumie to szybko te włoski odrastaja .
ja bym radziła dziewczynom co sie wahaja ,czy iść na wosk darować sobie .jeśli zacznie sie depilować to będzie sie robić zawsze i stanie sie to uciążliwe.chyba ,ze pare włosków ,ale tak to trzeba sie zastanowić.
myślę teraz nad rozjasnieniem ich ,spróbuje kremu polecanego tu na forum sally hansen juz zamówiłam w sklepie kosmetycznych ,bo wsprzedzy nie było chce spróbowac ,ale mi odrastaja wciąż nowe i może chociaż jakoś to pomożę ,bo juz nie wiem jak z tym walczyć.
dobrze wiedzieć ,ze nie jest sie samemu z tym problemem
meggy80 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości