Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plastry - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-05-23, 17:48   #1201
forumowiczka95
Raczkowanie

Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

za radą gwiazdki93 kupiłam produkt Sally hansen 2010 ;D użyłam wczoraj i trzyma się do dziś wow (1 dzień) .Napiszę kiedy znowu zacznę zauważać, że mi sie ściemniają - liczę, że chociaz tydzień się utrzyma włosków nie widać, ale czasami się tak dziwnie świecą w świetle - natomiast jest to 100 razy lepsze niż czarne!! i pamiętacie dziewczyny jak chcecie tylko na górną wargę to nie róbcie tego dużo! ja zrobiłam za dużo i byłam zła , że zmarnowałam ( mimo, że zastosowałam najmniejszą porcję jaką podawali producenci czyli 5ml czegoś tam itd. - więc najlepiej zróbcie 2.5ml; wszystko o połowę mniej)
gwiazdka jeszcze raz thx - bo to Ty mi na pw tłumaczyłaś jak zamówić przez internet itd.
forumowiczka95 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 20:17   #1202
gwiazdka93
Zakorzenienie

Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Cytat:
Napisane przez forumowiczka95 Pokaż wiadomość
za radą gwiazdki93 kupiłam produkt Sally hansen 2010 ;D użyłam wczoraj i trzyma się do dziś wow (1 dzień) .Napiszę kiedy znowu zacznę zauważać, że mi sie ściemniają - liczę, że chociaz tydzień się utrzyma włosków nie widać, ale czasami się tak dziwnie świecą w świetle - natomiast jest to 100 razy lepsze niż czarne!! i pamiętacie dziewczyny jak chcecie tylko na górną wargę to nie róbcie tego dużo! ja zrobiłam za dużo i byłam zła , że zmarnowałam ( mimo, że zastosowałam najmniejszą porcję jaką podawali producenci czyli 5ml czegoś tam itd. - więc najlepiej zróbcie 2.5ml; wszystko o połowę mniej)
gwiazdka jeszcze raz thx - bo to Ty mi na pw tłumaczyłaś jak zamówić przez internet itd.
Cieszę się, że jesteś zadowolona Spokojnie, one tak prędko nie ściemnieją, ja wybielałam raz na tydzień Ja na sam wąsik stosuję połowę połowy z przepisu, czyli 1,25 ml i wystarcza
gwiazdka93 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-24, 21:05   #1203
forumowiczka95
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez gwiazdka93 Pokaż wiadomość
Cieszę się, że jesteś zadowolona Spokojnie, one tak prędko nie ściemnieją, ja wybielałam raz na tydzień Ja na sam wąsik stosuję połowę połowy z przepisu, czyli 1,25 ml i wystarcza
wybielałam? to znaczy, że teraz już nie wybielasz? czemu? jeśli można wiedzieć.
Stary 2011-05-24, 22:58   #1204
gwiazdka93
Zakorzenienie

Cytat:
wybielałam? to znaczy, że teraz już nie wybielasz? czemu? jeśli można wiedzieć.
Mam hirsutyzm, włoski przy tej chorobie rosną coraz dłuższe i po prostu musiałam je usunąć.
gwiazdka93 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-25, 13:56   #1205
sylvia_doll
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: Re: wąsik ! pomocy !!!!!!!!!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez AgaN Pokaż wiadomość
Nie wiem skąd Twoja koleżanka wzięła takie informacje , ale wiedz że przy wyrywaniu włosków pensetą wyrywasz je razem z cebulkami. Efekt jakiego możesz się spodziewać, to coraz słabsze, często jaśniejsze odrastające włoski. Za jakiś czas możesz się ich pozbyć całkowicie. Ważne aby je wyrywać [ewent. depilować] broń Boże golić [img]icons/icon7.gif[/img]
Jak to w końcu jest? Prosimy o opinie kogoś obeznanego w temacie!
sylvia_doll jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-27, 00:07   #1206
ciare
Raczkowanie

depilujcie sie woskiem!! po co te rozjasniacze? tak czy owak widac włoski:P
ciare jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-27, 01:47   #1207
sylvia_doll
Zakorzenienie

Ja nie zamierzam rozjaśniać wąsika. Ale myślę nad tym, czy po wyrywaniu - depilacji pensetą - będą rosły chociaż nieznacznie mniejsze ? Tymczasem właśnie.. co kilka dni sobie tak radzę - po bokach wyrywając irytujący wąsik...

Depilacja cukrowa - to mój wish. Używała która jej na wąsik?

Edytowane przez sylvia_doll
Czas edycji: 2011-05-28 o 09:51
Stary 2011-05-27, 23:36   #1208
ciare
Raczkowanie

spróbuj wosku. Dlaczego sie tak przed tym bronisz? ja mam spokój na okolo miesiac po wosku
Stary 2011-05-28, 09:52   #1209
sylvia_doll
Zakorzenienie

Wiem, ale musiałabym u kosmetyczki, boję się trochę bólu sama.

Zamówiona pasta cukrowa
Stary 2011-05-28, 10:56   #1210
forumowiczka95
Raczkowanie

ciare myślisz, że wszystko jest zawsze takie proste? U mnie akurat włoski odrastają grubsze i w większej ilości, więc ja bardzo dziękuje... nie chcę sobie ogromnych wąsów wyhodować nad wargą ;D już wystarczy, że się "wrobiłam" w wyrywanie włosków z brody pęsetą - teraz to co 2 dzień muszę wyrywać. Gdybym się dowiedziała o tym preparacie jakiś rok temu to dzisiaj nie miałabym tak szybko rosnących włosków na brodzie. Reasumując każda z nas ma innych organizm, także jedna sobie może wyrywać pęseta bo jej od rosną krótsze, a druga wręcz odwrotnie więc bądźcie czujne, jak zauważycie, że po wosku, pęsecie itd. zaczną Wam odrastać silniejsze, większe i grubsze woski to spróbujcie tego Sally Hansen (mi się już 6 dni utrzymuje ;D)
Stary 2011-05-28, 11:51   #1211
sylvia_doll
Zakorzenienie

Czyli nie ma prostej recepty po czym rosną słabsze, po czym silniejsze/ciemniejsze? [poza wiadomym : gilette=grube itd]
Stary 2011-05-29, 09:00   #1212
asterka24
Przyczajenie

Ja tez niestety mam problem z hirsutyzmem...wloski nad warga niestety mam ciemne..metoda na pesete jest zbyt bolesna a plastry z woskiem nic nie dawaly bo i tak szybko mi odrastaja takze jakakolwiek depilacja nie ma u mnie sensu...jedyne co sie u mnie sprawdzilo to krem do depilacji twarzy Bielendy...fakt ze efekt utrzymuje sie ok 4 dni ale krem jest ekspresowy takze 3min i po problemie. Metoda szybka i bezbolesna Wlosy nie odrastaja mocniejsze jak przy goleniu golarka i nie robi sie zaden ciemny cien nad warga. Uzywam tego kremu od ponad roku i jestem naprawde zadowolna
asterka24 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 09:27   #1213
Mademoiselle_Pauline
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Ja nie zamierzam rozjaśniać wąsika. Ale myślę nad tym, czy po wyrywaniu - depilacji pensetą - będą rosły chociaż nieznacznie mniejsze ? Tymczasem właśnie.. co kilka dni sobie tak radzę - po bokach wyrywając irytujący wąsik...

Depilacja cukrowa - to mój wish. Używała która jej na wąsik?
Od czasu do czasu wyrywam włoski pęsetą i nie zauważyłam żeby rosły mniejsze

Depilacji cukrowej jeszcze nie używałam, ale mam taki zamiar . Kiedyś zrobiłam pastę cukrową i była twarda jak kamień.
Po sesji poeksperymentuje
karmimy psiaki
Insta
8tracks
Mademoiselle_Pauline jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 12:52   #1214
alice203
Raczkowanie

Tylko depilacja laserowa LS Duet. Żadne inne metody które są chwilowe, albo na jakiś czas. Po laserze jest spokój raz na zawsze nie wiem po co się bawić w jakieś plastry, pęstety, woski itp. jak po tym i tak pojawią się włoski...
alice203 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 21:04   #1215
Heledore
Zakorzenienie

zastanawiam się nad usunięciem włosków i mam do was dziewczyny pytanie.

Żadna z was nie poleca golenia bo potem rzekomo wyrastaj,a grube i czarne włosy. no OK.
Również jesteście przeciw pensecie a polecacie np. plasterki z woskiem... Dlaczego wosk miałby byc o niebo lepszy od pensety? w końcu jedno i drugie to po prostu wyrywanie włosów....

Co myślicie o kremach do depilacji które tak jakby rozpuszczają włoski?

Heledore jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 00:57   #1216
sylvia_doll
Zakorzenienie

No tak, racja. A do tego, wyrywanie plastrami moze podraznic skore jesli nie jest zrobione umiejetnie.. najbezpieczniej u kosmetyczki.

Interesuje mnie sposob, dzieki ktoremu bede miala spokoj... na dluzszy czas Ale laserowa kosztuje, a i nie mam takiej w okolicy.

Edytowane przez sylvia_doll
Czas edycji: 2011-05-30 o 00:58
Stary 2011-05-30, 21:46   #1217
forumowiczka95
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez alice203 Pokaż wiadomość
Tylko depilacja laserowa LS Duet. Żadne inne metody które są chwilowe, albo na jakiś czas. Po laserze jest spokój raz na zawsze nie wiem po co się bawić w jakieś plastry, pęstety, woski itp. jak po tym i tak pojawią się włoski...
ile taka depilacja dokładnie kosztuje? i to się wykonuje u kosmetyczki czy gdzie?
(ps. Sally hansen 2010 starczył na równo tydzień xD - to dobrze, aczkolwiek wczoraj wieczorem zrobiłam miej kremu i tylko sobie "bródkę"wysmarowałam, włoski wybielały, a po godzinie stały się bardziej widoczne - czego jest tego przyczyną?za mało czegoś dodałam lub za dużo?a może to zaleczy od długości włosa, hm?
Stary 2011-05-30, 22:41   #1218
ciare
Raczkowanie

Cytat:
ciare myślisz, że wszystko jest zawsze takie proste? U mnie akurat włoski odrastają grubsze i w większej ilości, więc ja bardzo dziękuje... nie chcę sobie ogromnych wąsów wyhodować nad wargą ;D już wystarczy, że się "wrobiłam" w wyrywanie włosków z brody pęsetą - teraz to co 2 dzień muszę wyrywać. Gdybym się dowiedziała o tym preparacie jakiś rok temu to dzisiaj nie miałabym tak szybko rosnących włosków na brodzie. Reasumując każda z nas ma innych organizm, także jedna sobie może wyrywać pęseta bo jej od rosną krótsze, a druga wręcz odwrotnie więc bądźcie czujne, jak zauważycie, że po wosku, pęsecie itd. zaczną Wam odrastać silniejsze, większe i grubsze woski to spróbujcie tego Sally Hansen (mi się już 6 dni utrzymuje ;D)

masz racje . zalezy od organizmu, ale dziwne ze Ci tak szybko odrastają;/ Nawet przy takim szybkim poroscie włosów, powinnas miec minumum tydzien spokoj...
Stary 2011-06-01, 21:00   #1219
alice203
Raczkowanie

Cytat:
ile taka depilacja dokładnie kosztuje? i to się wykonuje u kosmetyczki czy gdzie?
(ps. Sally hansen 2010 starczył na równo tydzień xD - to dobrze, aczkolwiek wczoraj wieczorem zrobiłam miej kremu i tylko sobie "bródkę"wysmarowałam, włoski wybielały, a po godzinie stały się bardziej widoczne - czego jest tego przyczyną?za mało czegoś dodałam lub za dużo?a może to zaleczy od długości włosa, hm?
ja zapłaciłam ze zniżką promocyjną 75 zł kilka zabiegów i ma się spokój na zawsze dla mnie męczące by było ciągłe usuwanie włosków, albo rozjaśnianie. W sumie zależało mi na usunięciu ich całkowitym a nie rozjaśnieniu bo wtedy one są,tylko że rozjaśnione, a tak opcja to zupełnie nie dla mnie.
musisz poszukać gabinetów gdzie wykonywana jest depilacja laserowa, (laser LightSheer Duet a nie IPL!)
alice203 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 10:14   #1220
molka_la
Przyczajenie

Ja proponowałabym ugryźć temat z innej strony. Jeśli ktoś przyjmuje hormonki, warto pogadać z lekarzem, aby dobrał je tak, by właśnie zmniejszyć meszek.
molka_la jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 10:26   #1221
sylvia_doll
Zakorzenienie

Ja nic nie biore.. na szczescie.
Dziewczyny, czy probowalyscie pasta cukrowa?
Stary 2011-06-02, 19:26   #1222
forumowiczka95
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez alice203 Pokaż wiadomość
ja zapłaciłam ze zniżką promocyjną 75 zł kilka zabiegów i ma się spokój na zawsze dla mnie męczące by było ciągłe usuwanie włosków, albo rozjaśnianie. W sumie zależało mi na usunięciu ich całkowitym a nie rozjaśnieniu bo wtedy one są,tylko że rozjaśnione, a tak opcja to zupełnie nie dla mnie.
musisz poszukać gabinetów gdzie wykonywana jest depilacja laserowa, (laser LightSheer Duet a nie IPL!)
wątpię, że mama by się na to zgodziła według niej ja przesadzam, a serio dla mnie 60 milimetrowe włoski na brodzie nie są normalne...
Pewnie radziłybyście mi iść do lekarza to zbadać itd. a ja byłam u endokrynologa... wyszedł mi podwyższony testosteron więc wzięli mnie na parę dni do szpitala na zbiórkę moczu itd. - i nic nie wykazało, ale kurde chyba z czegoś mam ten problem. Ręce opadają. Sally Hansen będę tylko używała nad górną wargą, ponieważ na brodzie zbyt szybko mi odrastają, więc nie ma sensu tracić kasy i kremu.

Edytowane przez forumowiczka95
Czas edycji: 2011-06-02 o 19:27
Stary 2011-06-02, 20:31   #1223
minisia_87
Przyczajenie

Dot.: Re: Wąsy u kobiet

Widzę ze już trochę stary ale mam nadzieje ze jeszcze nie umarł śmiercią naturalną

A jeżeli zaburzenia hormonalne o których mówi Jankowiak były spowodowane przez leki które kiedyś przyjmowałam to czy jest szansa ze po usunięciu wąsiki nie wrócą?
minisia_87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-03, 09:50   #1224
sara019
Przyczajenie

help!!!!

pomocy!!! mam ostatnio straszny problem z wąskiem do tej pory depilowałam go pensetą lub woskiem to różnie ale ostatnio ginekolog przypisał mi diane 35 wszystko było w porządku aż do teraz wąsiki chyba zaczęły wrastać mi pod skórę nic mi nie wyrasta, a widać mi ciemny wąs pod skórą w świetle dziennym nie jest źle ale w sztucznym widać mi pod nosem ciemną skórę chociaż bym nałozyła nie wiem ile podkładu i korektora. Co z tym począć wyrwać ich nie mogę, regularnie robię peeling, a laser raczej też nie wchodzi w grę bo z tego co wiem włos musi być ciemny i długi....
sara019 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-24, 19:51   #1225
Martynus91
Raczkowanie

Hej Dziewczyny.

Mam problem dot. depilacji wąsika woskiem, zabieg ten robie już kilka lat. Wczesniej robiłam u kosmetyczki, ale krótko a teraz ciągle w domu. Mam pewien problem, zauważyłam że gdy się umaluje to po niedlugim czasie nad górną wargą( czyli w miejscu usuwania wąsika) po prostu makijażu juz nie ma i mam to miejsce po prostu jaśniejsze od reszty twarzy.. Myślałam o nakładaniu tylko w to miejsce balsamu brązującego lub samoopalacza..Oprócz tego w tym miejscu jakoś bardzo mi się poci skóra Powiedzcie proszę czym to może dokladnie byc spowodowane i może ma któraś z Was na to sposób?

Pozdrawiam.
Martynus91 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 12:15   #1226
Heledore
Zakorzenienie

rozważam temat od dawna i właściwie już się zdecydowałam na usuwanie włosków woskiem. Miałabym tylko prośbę, czy któraś z wizażanek wrzuciłaby zjędcie samej górnej wargi jak wyglądają włoski tak mniej wiecej 1-2 tyg po depilacji? To mnie chyba najbardziej martwi, a nigdzie w necie nie mogę znaleźć żadnych zdjęć

Stary 2011-06-26, 14:45   #1227
sylvia_doll
Zakorzenienie

Ja zaryzykowałam wczoraj plasterkami Joanny sensual, jestem zadowolona. Czekam jak będzie z odrastaniem. Być może jak po wosku i kosmetyczki - powtórzę to z 10x i włosków będzie mniej i mniej...
Stary 2011-06-26, 19:06   #1228
Heledore
Zakorzenienie

Sylvia czekam na relacje z odrastania
ja zdecyduję się na swój pierwszy wosk za jakiś tydzień (mam obronę mgr i w razie podrażnień czy coś nie chciałabym się tak pokazywać ludziom)

Stary 2011-06-30, 14:28   #1229
prettylittleliar
Przyczajenie

Chętnie bym pokazała jak wyglądają odrastające włoski po depilowaniu woskiem w plastrach, ale akurat ostatnio z braku laku użyłam kremu, więc to nie to samo. Dla mnie najgorsze jest, że po depilowaniu ta skóra jest naprawdę gładka i różni się jednak od całej twarzy. Na szczęście na drugi dzień i pod pudrem nie jest to tak widoczne. Myślę nad laserem, ale podobno trzeba do tego całkowicie zejść z opalenizny - nie wiem czy mi się to uda, bo jednak twarz jest najbardziej wystawiona na słońce. Zresztą podobno zabieg trzeba powtórzyć kilka razy - to już trochę za drogie dla mnie.
prettylittleliar jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 09:20   #1230
EdzikK
Raczkowanie

Witam,
wczoraj postanowiłam się " upiększyć" poprzez usunięcie zbędnego owłosienia nad górną powieką woskiem- plastrami Sensual od Joanny i od wczoraj mam nieprzyjemną czerwoną plamę nad ustami, która wydaje się być mocno podrażniona. Posmarowałam oliwką z zestawu, ale to nic nie daje. Jakie było ognisto czerwone tak jest.
Co mogę zrobić żeby to znikło? Czy to w ogóle zniknie?
Czy będę mieć bliznę? Moja skóra jest ogólnie dość mocno wrażliwa...
Pierwszy raz takie coś robiłam. miałam się wziąć w garść za siebie i zadbać, żeby przestać marudzić , ale to w ogóle nie znika. Wprawdzie nie mam jakiegoś ciemnego wąsika, ale marzył mi się efekt takiej gładkiej skóry, bo niestety przy moim nieumiejętnym makijażu niestety podkreślam te zbędne włoski na mojej twarzy...
BARDZO PROSZĘ O RADĘ!
EdzikK jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości