Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plastry - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-02-04, 20:40   #1321
nataliak1993
BAN stały

Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Co do czystości tego urządzenia to wystarczy rozciągnąć tą sprężynkę i dmuchnąć i wszystkie włoski wypadną same Odkażać też można jeśli ktoś chcę ale myślę że nie ma sensu ja nigdy nie odkażam i jeszcze nie miałam żadnych problemów ze skórą od kiedy używam tego urządzenia Wyrywa włoski na podobnej zasadzie jak nitkowanie Za jednym razem wyrywa kilka, kilkanaście włosków naprawdę polecam jeśli komuś nie służą plastry

---------- Dopisano o 20:40 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------

http://www.youtube.com/watch?v=E3tV2-Glv_Q
Jeśli któraś z Was chciałaby mniej więcej zobaczyć jak to działa to wyżej jest link Co prawda filmik nie jest po Polsku ale widać na nim co i jak
nataliak1993 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-05, 09:28   #1322
biedronka91
Zakorzenienie

Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Cytat:
Napisane przez nataliak1993 Pokaż wiadomość
Co do czystości tego urządzenia to wystarczy rozciągnąć tą sprężynkę i dmuchnąć i wszystkie włoski wypadną same Odkażać też można jeśli ktoś chcę ale myślę że nie ma sensu ja nigdy nie odkażam i jeszcze nie miałam żadnych problemów ze skórą od kiedy używam tego urządzenia Wyrywa włoski na podobnej zasadzie jak nitkowanie Za jednym razem wyrywa kilka, kilkanaście włosków naprawdę polecam jeśli komuś nie służą plastry
http://www.youtube.com/watch?v=E3tV2-Glv_Q
Jeśli któraś z Was chciałaby mniej więcej zobaczyć jak to działa to wyżej jest link Co prawda filmik nie jest po Polsku ale widać na nim co i jak
Rozumiem. Metoda jest świetna, zwłaszcza dla tych, które mają wrażliwą skórę. Muszę to wypróbować, nie ma nawet innej opcji, wydaje się być to bardzo proste.
Stary 2013-02-05, 13:58   #1323
nataliak1993
BAN stały

polecam ja wyprobowałam i jestem zadowolona nie muszę się martwić o podrażnioną skóre czy też o inne problemy skórne po depilacji woskiem
Stary 2013-02-05, 14:06   #1324
biedronka91
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez nataliak1993 Pokaż wiadomość
polecam ja wyprobowałam i jestem zadowolona nie muszę się martwić o podrażnioną skóre czy też o inne problemy skórne po depilacji woskiem
Oj właśnie, a to bardzo ważne, żeby sobie pomóc, wyglądać i czuć się lepiej, nie gorzej.
W ogóle jaki kochany avatar, ojjjj!
Stary 2013-02-05, 14:19   #1325
nataliak1993
BAN stały

dziękuje noo każda z Nas chcę wyglądać pięknie ale nie każda kosztem nie wiadomo jakiego bólu na szczęście depilując sobie wąsiki tym epistickiem to ból pojawia się tylko gdy wyrywamy wąsiki a później to już nie ma się o co martwić i to mnie cieszy
Stary 2013-02-05, 14:24   #1326
biedronka91
Zakorzenienie

Prawda, pewnie trochę boli. Ale zapewne to uczucie, że pozbyto się tego niechcianego wąsa rekompensuje wszystkie wyrzeczenia.
Zamawiam, a co tam!
Stary 2013-02-05, 14:27   #1327
nataliak1993
BAN stały

doslownie jest tak jak myślisz jak już pozbywam się tych wąsików to później latam jak głupia do lusterka i patrzę na moją twarzyczkę bez tych wąsisków;D jak będziesz po 1 razie zastosowania urządzenia to napisz jakie wrażenia
Stary 2013-02-05, 15:46   #1328
pannaagacinska
Wtajemniczenie

A mialyscie od zawsze taki problem czy pojawil sie on u Was tak nagle? Bo w moim przypadku okolo 3 miesiace temu swierdzilam ze jest was taki do wyrwania juz I wydaje mi sie ze to po odstawieniu tabletek anty jest to mozliwe?

Zlikwiduj słowo „marzenie" i zastąp je słowem „plan".
pannaagacinska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-05, 16:44   #1329
Mademoiselle_Pauline
Wtajemniczenie

Polecam pastę cukrową, dobrze usuwa wąsik, a podrażnienie jest niewielkie i znika po paru godzinach.
karmimy psiaki
Insta
8tracks
Mademoiselle_Pauline jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-05, 20:28   #1330
_Angelina_
Zadomowienie

i ja kiedys vudowałam z moim wąsem. Bawiłam sie pincetką i usunełam wszystko. odrosly i je tak zostawiłam.. taki delikatny meszek. Jednak teraz zaczeło mi to przeszkadzac ;/ teraz kiedy zaczeły mi sie pojawiac małe zmarszczki, moje wąsy stały sie widoczne . postanowiłam zaczac je usuwac.

chyba zdecyduje sie na plastry z woskiem. Kiedys cos miałam ale pamietam że nic a nic nie łapało. jak wy stosujecie takie plastry ze jesteście z nich zadowolone???
_Angelina_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-05, 21:50   #1331
nataliak1993
BAN stały

Pannaagacinska jeśli zażywałaś tabletki anty i przestałaś to jest to możliwe gdyż możesz mieć więcej hormonów męskich dlatego możesz mieć teraz owłosienie gorsze niż dotychczas
Stary 2013-02-05, 22:35   #1332
abrakatabra
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez _Angelina_ Pokaż wiadomość
i ja kiedys vudowałam z moim wąsem. Bawiłam sie pincetką i usunełam wszystko. odrosly i je tak zostawiłam.. taki delikatny meszek. Jednak teraz zaczeło mi to przeszkadzac ;/ teraz kiedy zaczeły mi sie pojawiac małe zmarszczki, moje wąsy stały sie widoczne . postanowiłam zaczac je usuwac.

chyba zdecyduje sie na plastry z woskiem. Kiedys cos miałam ale pamietam że nic a nic nie łapało. jak wy stosujecie takie plastry ze jesteście z nich zadowolone???
Trzeba je dobrze rozgrzać w łapkach albo suszarką (ale wtedy są mocno wodniste) potem nałożyć na wąsik i poczekać, wosk musi dobrze zaschnąć i wtedy więcej wyrwie. Sama używam plastrów Joanna, byle nie natur czy coś takiego. Są bardzo trudne w użyciu (twarde i trzeba rozgrzewać nad świeczką - mało bezpieczne)
abrakatabra jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-05, 23:33   #1333
whitecollar
Przyczajenie

Question Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Hej dziewczyny miałam zawsze mały meszek, który mi nie przeszkadzał. Po odstawieniu plastrów antykoncepcyjnych urosły dłuższe i ciemniejsze. Najpierw bawiłam się pesetą, w końcu wybrałam się do kosmetyczki. Bałam się,że po depilacji woskiem na mojej bardzo wrażliwej skórze "coś mi wyjdzie". Kosmetyczka po zabiegu (który trwał 2 minuty i kosztował całe 10 zł ) posmarowała mi zaczerwienione miejsce maścią przeciwzapalną. Zaczerwienienie zeszło po godzinie. Nic nie wyskoczyło, po 3 tygodniach odrosło. Ani mniejsze, ani jaśniejsze, takie jak było przed depilacją. Niedługo idę 5 raz. Uważam,że 10 zł to nie jest kosmiczna kwota, raz na 3 tygodnie, bez zabaw z podgrzewaniem suszarką, świeczką czy pesetą.

Mimo wszystko chciałabym pozbyć się wąsika na stałe. Moja kosmetyczka mówi, że mam za jasne włoski i laser nie chwyci. To prawda?? Miałyście doczynienie z laserem??
whitecollar jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 01:23   #1334
tiramisu_
Wtajemniczenie

Ja używam zielonych plastrów z Joanny - rozgrzewam w dłoniach, nalepiam - odlepiam. Czemu wy je rozgrzewacie do płynności i potem czekacie na zastygnięcie?:/ Po depilacji polecam przetrzeć oliwką babydream i nałożyć bepanthen ew. żel aloesowy - robię wieczorem i zero podrażnień rano.
tiramisu_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-01, 20:14   #1335
weronika192
Przyczajenie

Witam wszystkie kobietki
Mój problem jak widać polega nad wąsikiem nad ustami. Mam 17 lat i w wieku 15 zrobiłam fatalny błąd- zaczełam golić wąsik jednorazówką (fatalnie!). Przeczytałam teraz o wosku i chciałabym się o coś was zapytać, a pytanie brzmi - Czy jak zgoliłam wąsik jednorazówką dzisiaj to pomimo tego wosk złapie cebulki włosów? Nie chce zapuszczać tego gąszczu nad ustami ! Pomóżcie..
weronika192 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-02, 09:55   #1336
izus1990
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez weronika192 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie kobietki
Mój problem jak widać polega nad wąsikiem nad ustami. Mam 17 lat i w wieku 15 zrobiłam fatalny błąd- zaczełam golić wąsik jednorazówką (fatalnie!). Przeczytałam teraz o wosku i chciałabym się o coś was zapytać, a pytanie brzmi - Czy jak zgoliłam wąsik jednorazówką dzisiaj to pomimo tego wosk złapie cebulki włosów? Nie chce zapuszczać tego gąszczu nad ustami ! Pomóżcie..
Cześć
Ja bym odczekała jednak parę dni, żeby włoski Ci trochę podrosły. Po jednorazówce możesz mieć podrażnioną skórę, jakbyś teraz zaaplikowała wosk to raczej niezbyt dobrze ta skóra by wyglądała. Pozdrawiam

http://ecofuturewomen.blogspot.com/
izus1990 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-02, 14:59   #1337
santa_evita
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez weronika192 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie kobietki
niestety, musisz zapuścić wąsik, inaczej wosk nie złapie włosków, muszą mieć długość przynajmniej 3 milimetrów. A może spróbuj je rozjaśnić?
santa_evita jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-02, 18:58   #1338
Cekiny
Zadomowienie

dziewczyny a co na to ?

może i nie ten wątek, ale nie wiem gdzie a też nadmiar włosów
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2013-04-02 18.10.16.jpg (134,4 KB, 134 załadowań)

Cel... ??

W moim portfeliku widnieje od dziś prawo jazdy.

Kocham
Cekiny jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-02, 19:45   #1339
tekila901
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Cekiny Pokaż wiadomość
dziewczyny a co na to ?

może i nie ten wątek, ale nie wiem gdzie a też nadmiar włosów
maszynka
Stary 2013-04-02, 20:02   #1340
Cekiny
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
maszynka
to mam od jakiegos roku, i w tym czasie użyłam jej wtedy jak musiałam, do upiecia na wesele, a zastanawiam się na kremem rozjaśniającym?

Cel... ??

Kocham
Stary 2013-04-02, 20:50   #1341
tekila901
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Cekiny Pokaż wiadomość
to mam od jakiegos roku, i w tym czasie użyłam jej wtedy jak musiałam, do upiecia na wesele, a zastanawiam się na kremem rozjaśniającym?
ale po co chcesz się tego pozbywać? przecież każdy ma takie włosy.
Stary 2013-04-02, 21:28   #1342
Cekiny
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
ale po co chcesz się tego pozbywać? przecież każdy ma takie włosy.

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=685529 tu założyłam wątek gdzie dodałąm więcej zdjęć widać, ze mam więcej od innych

Cel... ??

Kocham
Stary 2013-05-04, 18:06   #1343
emji89
Przyczajenie

Hej dziewczyny,
mam problem z wasikiem.Ogolnie jestem ciemna blondynka o troszke ciemniejszej karnacji,taki typ jesienny, i obawiam sie ,ze pozniej bedzie mi odrastal coraz wiekszy,bo jak gole miejsca intymne i nogi to tak jakby odrastaja grubsze i na coraz wiekszym obszarze.Ogolnie moj wasik nie jest jakos bardzo widoczny,bo ja mam na calej buzi wloski jasne,ale mama mi ostatnio powiedziala ,ze mi widac i moj chlopak ostatnio tez sie smial,ze mam wasika.Rzeczywiscie jakby sie tak przypatrzec cos tam widac,ale jak mowie codziennie sie jakos maluje,bardzo o siebie dbam,czasami az przesadnie i nigdy nie zwrocilam uwagi.I teraz mam dylemat, co zrobic.Blagam pomozcie mi w decyzji,bo juz nie wiem czy to usuwac,czy dac spokoj,skoro to jest taki maly wasik ze trzeba sie przyjrzec zeby zobaczyc.
emji89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-09, 10:03   #1344
truskawk_a
Raczkowanie

Czy usuwałyście wąsik metodą nitkowania? Niedawno dowiedziałam się o tym sposobie i jestem ciekawa wyników tej depilacji? Jak podrażnienie skóry po tym?
truskawk_a jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-09, 16:45   #1345
nikita700
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 2
GG do nikita700

ja usuwałam wąsik na różne sposoby ale uważam że nie ma lepszego od pasty cukrowej..w sumie nawet podraznienie znika po paru godzinach.dla mnie najlepsza metodai najdłużej nic nie wyrasta spowrotem
nikita700 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 09:10   #1346
anka180
Przyczajenie

Cześć dziewczyny Nitkowania nie polecam. Po pierwsze baaardzo bolesne, po drugie trzeba mieć wprawę, żeby zrobić to dobrze. Popieram koleżankę wyżej Nie ma nic lepszego jak pasta cukrowa lub też wosk Ja robię sobie akurat sama bo jestem kosmetyczką, ale w Twoim przypadku idź do jakiegoś salonu i Ci to spokojnie zrobią. Zapłacisz 10 czy 15zł i problem z głowy na dodatek mniej boleśnie. Pozdrawiam

---------- Dopisano o 09:10 ---------- Poprzedni post napisano o 09:08 ----------

Cytat:
Napisane przez emji89 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,
mam problem z wasikiem.Ogolnie jestem ciemna blondynka o troszke ciemniejszej karnacji,taki typ jesienny, i obawiam sie ,ze pozniej bedzie mi odrastal coraz wiekszy,bo jak gole miejsca intymne i nogi to tak jakby odrastaja grubsze i na coraz wiekszym obszarze.Ogolnie moj wasik nie jest jakos bardzo widoczny,bo ja mam na calej buzi wloski jasne,ale mama mi ostatnio powiedziala ,ze mi widac i moj chlopak ostatnio tez sie smial,ze mam wasika.Rzeczywiscie jakby sie tak przypatrzec cos tam widac,ale jak mowie codziennie sie jakos maluje,bardzo o siebie dbam,czasami az przesadnie i nigdy nie zwrocilam uwagi.I teraz mam dylemat, co zrobic.Blagam pomozcie mi w decyzji,bo juz nie wiem czy to usuwac,czy dac spokoj,skoro to jest taki maly wasik ze trzeba sie przyjrzec zeby zobaczyc.
Emji jak już zaczniesz to będziesz musiała to robić, bo faktycznie będzie już wtedy odrastał musowo. Jeśli nie przeszkadza Ci zbytnio ten wąsik i nie jest czarny jak smoła, to może lepiej nic z nim nie rób. Ja troszkę żałuję, że zaczęłam ale było to na zasadzie małego poświęcenia kumpeli Napisz co zdecydowałaś
anka180 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 10:25   #1347
truskawk_a
Raczkowanie

Jak robiłam woskiem azulenowym, to załatwiłam się na amen. Zerwałam skórkę w paru miejscach, jakieś krostki wyskoczyły. Podraznienie utrzymywało się dobry miesiąc, choć najgorszy był pierwszy tydzień. Dlatego teraz boję się cokolwiek robić. Ale moze zrobiłam to niezbyt umiejętnie i dlatego? Naczytałam się, że ponoć przy nitkowaniu nic takiego się nie stanie. Także szukam opinii, czy faktycznie.
truskawk_a jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-11, 08:46   #1348
anka180
Przyczajenie

Smile Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Cytat:
Napisane przez truskawk_a Pokaż wiadomość
Jak robiłam woskiem azulenowym, to załatwiłam się na amen. Zerwałam skórkę w paru miejscach, jakieś krostki wyskoczyły. Podraznienie utrzymywało się dobry miesiąc, choć najgorszy był pierwszy tydzień. Dlatego teraz boję się cokolwiek robić. Ale moze zrobiłam to niezbyt umiejętnie i dlatego? Naczytałam się, że ponoć przy nitkowaniu nic takiego się nie stanie. Także szukam opinii, czy faktycznie.
Truskaweczko robiąc wosk nie możesz ani troszkę najechać na usta woskiem, a po drugie nie nakładaj i nie zrywaj wosku drugi raz w tym samym miejscu. Mówię Ci idź do kosmetyczki ona zrobi Ci to perfekt a nitkowanie hmm... robisz pętle, obkręcasz jedną ręką z 5-6 razy i tworzy Ci się supełek. I teraz na zasadzie ruchów dłońmi raz otwierasz jedną raz drugą. Nie idzie tego zbytnio wytłumaczyć ;/ wyrywasz pod włos. Próbowałam i stwierdzam, że o wiele lepsza jest pęseta. Ból duuuży! Pozdrawiam i napisz czy próbowałaś
anka180 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-11, 10:06   #1349
tekila901
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez anka180 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Nitkowania nie polecam. Po pierwsze baaardzo bolesne, po drugie trzeba mieć wprawę, żeby zrobić to dobrze. Popieram koleżankę wyżej Nie ma nic lepszego jak pasta cukrowa lub też wosk Ja robię sobie akurat sama bo jestem kosmetyczką, ale w Twoim przypadku idź do jakiegoś salonu i Ci to spokojnie zrobią. Zapłacisz 10 czy 15zł i problem z głowy na dodatek mniej boleśnie. Pozdrawiam
a co polecisz osobie, która ciągle boryka się z wrastaniem włosków? nie działa ani wosk, ani pasta. po 2/3 dniach mam całą twarz w czerwonych kropkach, a stosuję peelingi i enzymatyczne i z cukru.
Stary 2013-05-11, 11:28   #1350
Kamiliah
Zakorzenienie

Ja używam plastrów Sensual z Joanny i jestem z nich bardzo zadowolona. Wąsik mam mocny, ciemny (jestem brunetką) a plastry radzą sobie z nim super. Po kilku miesiącach przestał odrastać mocny, włoski są już bardzo słabe i jest ich mniej.

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości