Środki antykoncepcyjne a przebarwienia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-08-03, 19:54   #1
janna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 111
GG do janna

Środki antykoncepcyjne a przebarwienia


znacie jakies dobre srodki antykoncepcyjne..po ktorych np. nie bede miala przebarwien na skorze????//
janna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-03, 22:18   #2
BeataWi
Wtajemniczenie
 
Avatar BeataWi
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 144
GG do BeataWi
Re: ***mało na temat***

Hi Joanno odpisalam juz na twoje pytania przy "ratunku moja twarz to tragedia" kazdy organizm jest inny i inaczej reaguje na rozne srodki NIE PANIKUJ, nie kazda z nas to musi wygladac jak ja.Pozdrawiam.
__________________
Wszystkim zlodziejom przepisow mowie NIE

Becia69


http://www.pajacyk.pl/
http://www.polskieserce.pl/
BeataWi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-04, 09:56   #3
janna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 111
GG do janna
Re: ***mało na temat***

a jak mnie to tez spotka.. boje sie ryzykowac..bo tez mialam plamy(ale drobne) i wiem jak to przezywalam..a jesli teraz ma byc gorzej?Strasznie sie boje...a jak inaczej mam sie baaardzo dobrze uchronic przed ciaza?Mozesz mi napisac jak to dokladnie bylo..?jak dlugo bralas te tabletki?po jakim czasie wyszly ci te plamy?
janna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-04, 10:25   #4
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 896
Re: ***mało na temat***

Ja biorę pigułki "anty" prawie 8 lat. Różne preparaty, najdłużej Diane35. Lubię się opalać, kiedyś chodziłam tez często na solarium, teraz już nie, bo się boję zmarszczek . Ale słoneczka nigdy nie unikałsm, szczególnie na urlopie.
Nigdy nie miałam ani pół plamki.

ank@ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-04, 11:00   #5
BeataWi
Wtajemniczenie
 
Avatar BeataWi
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 144
GG do BeataWi
Re: ***mało na temat***

Droga Joanno bralam Diane tylko pol roku zapobiegawczo poniewaz wypadaly mi wlosy od wrzesnia do lutego-wtedy nie ma mocnego slonca,pozniej przestalam je brac bo wszystko wrocilo do normy.Plamy wyskoczyly na mojej twarzy latem po pobycie na basenie, czyli mialam juz przerwe w braniu pigulek ale ginekolog i dermatolog twierdza,ze to po tych pigulkach(zmieniaja gospodarke hormonalna czy cos takiego).
Nie u kazdej kobiety musza wystapic przebarwienia twarzy ale jest taka mozliwosc.Wejdz na ten adres, przy wadach jest zazanaczone PLAMY NA TWARZY http://www.seksoteka.pl/antyko12.htm
Wyglada na to,ze jezeli ktos ma takie tendencje to po kazdych pigulkach moga sie pojawic plamy a nie tylko po Diane 35.Piszesz ze mialas juz plamy co prawda nie wiem po czym wiec dobrze by bylo zebys skonsultowala sie z ginekologiem co on o tym sadzi.Pozdrawiam.
__________________
Wszystkim zlodziejom przepisow mowie NIE

Becia69


http://www.pajacyk.pl/
http://www.polskieserce.pl/
BeataWi jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:23.